Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Irvette de Guise - Dziennik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Irvette de Guise

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 21
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 172cm
C. szczególne : Burza rudych włosów, piegi, lawendowy tatuaż za lewym uchem
Dodatkowo : Prefektka, Hipnoza
Galeony : 1281
  Liczba postów : 1415
https://www.czarodzieje.org/t19796-irvette-lavena-de-guise
https://www.czarodzieje.org/t19821-poczta-irvette#601307
https://www.czarodzieje.org/t19822-znajomi-rudej#601308
https://www.czarodzieje.org/t19797-irvette-de-guise
https://www.czarodzieje.org/t19820-irvette-de-guise-dziennik#601
Irvette de Guise - Dziennik QzgSDG8




Gracz




Irvette de Guise - Dziennik Empty


PisanieIrvette de Guise - Dziennik Empty Irvette de Guise - Dziennik  Irvette de Guise - Dziennik EmptyCzw 12 Lis 2020 - 19:08;




Wątki (2020r.)

- ukończony | - porzucony | - w trakcie | - rozliczony


Listopad

1. Darren Shaw
Wielka Sala - Wprowadzenie

2. Huxley Williams
Wschodni brzeg jeziora - Lekcja Magii Leczniczej

3. Shawn A. McKellen II
Klif - Rysowanko

4. Bird Burroughs
Spiżarnia - Irytek narobił bałaganu.

5. Enrico Wespucci
Gabinet prof. Wespucciego - Pogadanka

6. Raphael Serafini-Zanetti
Klasa starożytnych run - Lekcja run

7. Camael Whitelight
Klasa transmutacji - Transmutacja

8. Ajax Swann
PD z ONMS - wykreślanka

9. Darren Shaw
Miodowe królestwo - zakupy


Grudzień

1.Christopher O`Connor
Wschodnia część lasu - Spotkanie SMP

2. Hunter O. L. Dear
Wieża północna - Grudniowe zadanie na punkty dla domu

3. Felinus Faolán Lowell
Klasa Magii Leczniczej - Grudniowe kółko Lab Med


4. Olivia Callahan
Sala lustrzana - Wspólna nauka

5. Yuuko Kanoe
CIeplarnia numer dwa - wspólna nauka ziela

6. Felinus Faolán Lowell
Lodowisko - Wspólne łyżwy

7. Enrico Wespucci
Yorkshire Dales - Lekcja ziela

8. Maximilian Brewer
Poddasze - Grudniowe soptkanie IKE

9. Robin Doppler
Pub przy kominku - Losówka grudniowa

10. Daemon Avrey
Kącik z jemiołą - Spotkanie z Daemonem

11. Lazare Limier
PD z Gier miotlarskich

12. Hunter O. L. Dear
Choinka w centrum - Spotkanie z Huntem

13. Yuuko Kanoe
Gwiezdna Sala - Rysowanko z Yuu

14. Christina Grim
Łąka nieopodal Lasu - spotkanie z Kryśką

15. Daemon Avrey
Posiadłość Avrey`ów - Zaręczyny

15. Perpetua Whitehorn
PD z Uzdro - Labiryncik

16. Grudniowe zadanie na Klub Magicznych Wyzwań
Mały Balkon - świąteczne dekoracje

17. Grudniowe zadanie na Stowarzyszenie Miłośników Przyrody
Uszkodzony PIeniek - Rozmowa z elfami


18. Felinus Faolán Lowell
Droga do Doliny Godryka - Zbieranie jagód jałowca

19. Grudniowe zadanie na Koło Realizacji Twórczych
Kuchnia dodatkowa - Piekę

20. Grudniowe zadanie na Lab Med
Kominek - Wymyślam eliksir

21. Daemon Avrey
Męskie dormitorium studentów - Rozmowa przy umywalce

22. Boris Zagumov
Pod trzema różdżkami - Spotkanie z Boriskiem


Styczeń

1. Beatrice L. O. O. Dear
Kącik eliksirów - Lekcja eliksirów

2. Yuuko Kanoe
Tyły cieplarni -Nauka Petrificusa

3. Styczniowe Spotkanie Lab Medu
Klasa Magii Leczniczej - Jak wyżej


4. Felinus Faolán Lowell
Sala astronomiczna - Styczniowe zadanie na IKE

5. Ursula Benett
Klasa zaklęć - Sprawdzian z zaklęć

6. Edward Harrington
Klasa mugoloznastwa - Lekcja mugololo

7. Forester
Sala Lustrzana - Lekcja DA

8. Perpetua Whitehorn
PD z Uzdro - Labiryncik

9. Klub Magicznych Wyzwań
Brama Wjeściowa - Styczniowe zadanie na kółko

10. Stowarzyszenie Miłośników Przyrody
Cieplarnia numer jeden - Styczniowe zadanie na kółko

11. Lab Med
Skrzydło Szpitalne - Styczniowe Zadanie na kółko


Luty


1. Beatrice L. O. O. Dear
PD z elków - Referacik (Z)

2. Robin Doppler
Ślepy zaułek - Wyprawa po sekret

3. Event - Noc wiecznej zorzy

Zaśnieżony Las - Etap pierwszy

Zamarznięte jezioro - Etap 2

4. Event - Artefakty z TORSVÅRG
Leżę wielkiego Trolla - początek

5. Ajax Swann
PD z ONMS - wykreślanka



Marzec



1. Alexander Voralberg
Polana - Lekcja zaklęć

2. Marcowe spotkanie Lab Medu
Klasa eliksirów - Amortencja i Afrodisia

3. Nessa M. Lanceley
Klasa do OPCM - Lekcje OPCM

4. Marcowe zadanie na SMP
Poczta Vicario oraz Cieplarnia numer jeden - koszyczek z kwiatami

5. Marcowe zadanie na KMW
Aula wykładowa - Bibeloty na Dzień Św. Patryka

6. Huxley Williams
Klasa Magii Leczniczej - Uzdro

7. Marcowe Spotkanie SMP
Miejsce piknikowe - Bzyczki i inne robaczki

8. Marcowe spotkanie IKE
Komnata na krańcu korytarza - Robimy talizmany

9. Estella Vicario
Zielarstwo - Niebezpieczne roślinki

10. Wiec KC
Sala balowa - Poszła, bo czmeu nie xD

11. Ezra T. Clarke
Sala artystyczna - Lekcja DA

12. Nessa M. Lanceley
PD z OPCM - Ulubione zaklęcie ofensywne i defensywne

13. Robin Doppler
Chateau de Guise - Wspólna nauka

14. Eskil Clearwater
Trenujemy Jackalope

15. Hunter O. L. Dear
Restauracja Soul - Kolacja z Hunterem


Kwiecień



1. Kwietniowe spotkanie LabMedu
Kompleks botaniczno-wodny  - dunno

2. Shawn E. Reed
Sala pojedynków - OPCM

3. Merlin Villenuaeve
Nad jeziorem - ONMS

4. Boris Zagumov
Ruiny areny - nie wiem, zaskoczcie mnie 8D

5. Percival d'Este
Klub Oasis - Kwietniowa losóweczka

6. Howard Forester
PD z DA - Opisz ulubioną bajkę

7. Christopher O`Connor
Polana przy chacie - Kwietniowe spotkanie SMP

8. Beatrice L. O. O. Dear oraz Nessa M. Lanceley
Korytarz w podziemiach - Lekcja elków wraz z OPCM

9. William S. Fitzgerald
Ścieżka zdrowia - Trening ślizgonów

10. Huxley Williams
PD z uzdro - Wierszyk o wenerze

11. Estella Vicario
Cieplarnia numer dwa - Lekcja ziela

12. Gerrars Rodgers
PD z Elków - Remedium na chorobę magiczną

13. Cali Raegan
polana przy cmentarzu - Raczej średnio miłe spotkanie

14. Flynn Ellery
Klasa wróżbiarstwa - Wróżo

15. Patricia D. Brandon
Polana - Latanie -.-

16. Yuuko Kanoe i Nancy Williams
Dom nr 2 - Urodziny dziewczyn

17. Nessa M. Lanceley
PD z OPCM - Pytania od Ness

18. Shawn E. Reed
PD z OPCM - Jak walczyć z inferiusami

19. Blaine Jagvarsson
Wschodni brzeg jeziora - Samonauka o Kelpie

20. Merlin Villenueve
PD z ONMS - Kelpie


Maj


1. Majowe spotkanie LabMed
Klasa eliksirów - zabawa z krylicą

2. Aden Morris
Klasa Historii Magii - Lekcja HM

3. Edwin Harrington
PD  mugoloznastwa - sprzęty w domostwie

4. Majowe zadanie na SMP
Cieplarnia numer 2 - Babramy się w ziemi z Talką <3

5. Patton Craine
PD z Transmutacji - Zaklęcie podczas pojedynku

6. Howard Forester
PD z DA - Jaką dziedzinę sztuki chciałabyś opanować do perfekcji

7. Ajax Swann
PD z ONMS - Zbieranie miodu

8. Nora Blanc
Czytelnia - Uzupełnienie do PD z uzdro

9. Nora Blanc
PD z Uzdro - Antykoncepcja

10. Flynn Ellery
PD z wróżbiarstwa/SR - Kamienie runiczne na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość

11. Nessa M. Lanceley
Klasa do Obrony Przed Czarną Magią - Lekcja OPCM

12. Beatrice L. O. O. Dear
Lekcja elków

13. Nessa M. Lanceley
PD z OPCM - Ochrona zamku

14. Olivia Callahan
Korytarz II piętra - Majowe zdarzenie losowe - zamieniło mnie w chochlika

15. Raphael Serfaini-Zanetti
PD z Run - Runy ochronne

16. Salem Latif
Pokój beztroski - Wróżbiarstwo

17. Majowe Zadanie na KMW  
Klasa transmutacji - Sprzątamy

Uzupełnienie - List z zaklęciami



Egzaminy


1. Estella Vicario
Cieplarnia numer 1 - Egzamin z ziela

2. Alexander Voralberg
Klasa Zaklęć - Egzamin z zaklęć

3. Huxley Wiliams
Klasa Magii Leczniczej - Egzamin z Uzdro

4. Camael Whitelight
Klasa transmutacji - Egzamin z transmutacji

5. Raphael Serafini - Zanetti

Klasa Starożytnych Run - Egzamin z Run

6. Shawn E. Reed
Klasa do OPCM - Egzamin z OPCM

7. Merlin Villianueve
Nad jeziorem - Egzamin z ONMS

8. Beatrice L. O. O. Dear
Klasa eliksirów - Egzamin z elków

9. Czerwcowe spotkanie LabMedu
Skwer - Szukam manekinów



Lipiec


1. Cali Reagan
Wrzeszcząca Chata - Ćwiczymy hipnozę

2. Wątek prackowy
Sklep zielarski - Ratuję roślinkę

3. Wariacje z Derwiszami
Czysta pustynia - początek wyprawy

Ruiny dolnego miasta - Kontynuacja

Wejście do oazy - Koniec eventu

4. Opowieści Szeherezady
Komnata Szeherezady - Wchodzę

Przedmieścia miasta sztukmistrzów - Cofa mnie

Komnata szeherezady - Wchodzę

Przedmieścia miasta sztukmistrzów - Idę dalej

Pałac Emira - Sukces! Idę do konia.

Stajnia hebanowego rumaka - Lecimy dalej

Okręt Sinbada - Płynę parostatkiem w arabski rejs

Dzielnica portowa Agrabahu -  Pomagam i idę dalej

Wiszące Ogrody - bierę chwasty i idę dalej

Sezam - Zgarniam hajs i kończę bajkę


5. Wolf T. Fairwyn
Bar na dachu - Pomagam z klątwą

6. Wyścig dumbaderów
Tor dumbaderów - Ścigam się

7. Robin Doppler
Handlarz artefaktów - Niebezpieczny spacer

8. Wolf T. Fairwyn
Przytulna grota - Spacerek

9. Wiktor Krawczyk
Mały dziedziniec - Samonauka z zaklęć

10. Spotkanie Wielkiej Wezyrki
Pokój prób - Próba serca

pokój próby - Próba umysłu

Pokój prób - Próba duszy

Szklana komnata - Spotykam Wezyrkę



Sierpień


1. Sierpniowa praca
sklep zielarski - wątek pracowniczy

2. Jibril Montrose
Asari - Wspólny wypad na zakupy

3. Samotna jak paluszek
Al Jawah - Naprawiam szatę

Ogrody królewskie - Adoptuję Pappara

4. Jibril Montrose
Pałacowy basen - Pływamy sobie i się relaksujemy

5. Jibril Montrose
Pokój 20 - Pojedynek

6. Jibril Montrose
Al`Jawah - Haftujemy sobie

7. Christina Grim
Pomnik Potterów - Obrywam amnezją


Wrzesień


1. Sama
Kurs na świstoklik

2. Estella Vicario
Stara altanka - Lekcja Zielarstwa

3. Huxley Williams
Klasa Magii Leczniczej - Lekcja Uzdrawiania

4. Beartice L. O. O. Dear
Klasa eliksirów - Lekcja elków

5. William S. Fitzgerlad
Boisko quidditcha - Trening ślizgonów

6. Lucas Sinclair
Sala klubowa laboratorium medycznego - Spotkanie Lab medu

7. Mistrz Gry
sklep zielarski - Wrześniowa ingerka w pracy

8. Hariel Whitelight
Kawałek Zakazanego Lasu - Przyłapuję Harryego na jaraniu

9. Wrześniowe spotkanie SMP
Oranżeria - Spotkanie koła

10. Alexander D. Voralberg
Poczta Alexandra - PD z zaklęć

11. Sophie Sinclair
Pusta klasa - Wrześniowe zadanie na Lab Med

12. Alec Taylor
Miodowe Królestwo - Uzupełniam zapasy słodyczy

13. Boris Zagumov
Pod trzema różdżkami - Spotkanie po długim czasie

14. Hariel Whitelight
Opuszczone szklarnie - Ciągnę ze sobą Harryego w krzaki

15. Wrześniowe koło realizacji Twórczych
Sala  koła Realizacji Twórczych - kisimy ogóry

16. Shawn E. Reed
Klasa do OPCM - Lekcja OPCM

17. Camael Whitelight
Klasa transmutacji - Lekcja transmutacji

18. Ajax Swann
Łąka nieopodal lasu - Lekcja ONMS

19. Aden Morris
Pusta klasa - Lekcja Historii Magii

20. Alexander D. Voralberg
Klasa zaklęć - Lekcja zaklęć


Październik


1. Hariel Whitelight
Główna jadalnia - Urodziny Hariela

2. Baby O. Macha
Pokój Wspólny Slytherinu - Łapię Baby na wymykaniu się


Listopad


1. Ślizgoni
Klub Oasis - Świętujemy wygrany mecz

2. Ślizgoni
Żwirowa droga - Trening ślizgonów

3. Hariel Whitelight
Sala bankietowa - Pijemy i tańczymy
Nawiedzony portal - Czas na przygodę
Dusząca sypialnia - Zasypiam
Gnijący cmentarz - Smaruję się krwią ghuli i szukam Hariela

Trująca kuchnia - Na koniec trafiam do kuchni i gotuję ze skrzatami



Grudzień


1. Męstwo i Męskość
Bristol - Początek eventu

2. Grudniowe Zadania na Kółka
Klub Magicznych Wyzwań - Lodowa szopka
Stowarzyszenie Miłośników Przyrody - Zbieranie jagód jemioły
Laboratorium Medyczne - Rozpoznawanie eliksiru i szukanie składników




Styczeń


1. Alexander Voralberg
Wielka Sala - Lekcja zaklęć


Luty


1. Theodore Kain
Tawerna Spritz - Zaczynamy poszukiwania gwiazd

Wyspa cieni - Walka z boginem

Wyspa gwiazd - Dostaję wpierdziel od wróżek

Wyspa Tajemnic - Brak zaufania a jednak dzielimy się sekretami

Wyspa luster - Gubimy się w drodze na szczyt

2. Darren Shaw
Przystań Wyspy Fanrah - Porywam Darka na łódkę

3. Doireann Sheenani
Plaża - Spacerek z Doire


4. Darren Shaw
Kamienny olbrzym - Spacer po dżungli

5. Hariel Whitelight
Imprezowy żółw - Imprezka

6. Hariel Whitelight
Domek nr 20 - W domku po evencie


Marzec


1. Julia Brooks
Amfiteatr na końcu głównej ulicy - Noc Kolorowych Lampionów

2. James Farris
Chateau de Guise - Spotkanie z Jamesem



Kwiecień


1. Minu Reeves
Boczny korytarz - Ćwiczymy partonuski

2. Christopher Walsh
Gabinet Christophera Walsha - Rozmawiają o Stwoarzyszeniu



Maj


1. Darren Shaw
Gabinet - Ćwiczymy Czarną Magię

2. Godzina Próby - event
Góry za wioską - Początek przygody

3. Larkin J. Swansea
Strumień - Ratuję Larkina od kelpie i dementora


Czerwiec


1. Szkolna Liga Pojedynków
Wielka Sala - Pojedynek z Charliem (wygrana)

Wielka Sala - Pojedynek z Victorią (przegrana)

2. Spotkanie SMP
Stara Altanka - Zbieramy zioła

3. EGZAMINY:
Klasa Zaklęć - Egzamin z zaklęć

Sala astronomiczna - Egzamin z Astronomii (PO)

Boisko quidditcha - Egzamin z miotlarstwa (O)

Klasa Transmutacji - Egzamin z transmutacji (N)

Cieplarnia numer dwa - Egzamin z zielarstwa (PO)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Irvette de Guise - Dziennik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Irvette de Guise - Dziennik QCuY7ok :: 
akcesoria postaci
 :: 
Dzienniki
-