Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Zasady i rozliczenie eventu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość


Scarlett Norwood
Scarlett Norwood

Student Hufflepuff
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 20
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 160 cm
C. szczególne : Rytualny krwawy znak na wskazującym palcu lewej dłoni
Galeony : 3192
  Liczba postów : 1460
https://www.czarodzieje.org/t21546-scarlett-norwood#699531
https://www.czarodzieje.org/t21555-serniczek#699868
https://www.czarodzieje.org/t21548-scarlett-norwood#699535
https://www.czarodzieje.org/t21554-scarlett-norwood-dziennik#699
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Moderator
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPon 4 Gru 2023 - 19:12;
Na ratunek ŚwiątKiedy nastała północ szóstego grudnia, każdy czarodziej otrzymał niezwykły prezent. Tuż obok niego zjawił się duch lisa polarnego, wysłanego przez samego Papę Świąt, dzierżący niewielką, aczkolwiek gustowną paczkę. Każdy pakunek mienił się delikatną poświatą, zdawał się drżeć, jakby znajdowało się w nim coś niezwykłego i wkrótce oczywiste stało się, że są to świstokliki.

Po ich dotknięciu rozpoczynała się podróż, której niemożliwe było zapomnieć! Wyprawa do wioski samego Papy Świąt, gdzieś w nieznane, gdzieś, gdzie wiecznie zalega śnieg, gdzie pełno jest polarnych lisów i polarnych kozłów, których długie brody przybrane były tej zimy jemiołą i dzwonkami. To właśnie tutaj, pośród zabudowań kojarzących się z celtycką przeszłością Wysp, pośród strzelistych iglaków, mieniących się kolorowymi owocami i ciemnymi liśćmi krzewów zimozielonych, pośród lodowych kolumn i niezliczonych barw, okazało się, że Święta wymagają ratunku.

Elge, zażarty przeciwnik Świąt, stwór, który pragnął zniszczyć ich magię za wszelką cenę, poczynał sobie bowiem w tym roku całkiem śmiało, sabotując większość działań Papy Świąt. Brakowało choinek, brakowało pięknych ozdób, brakowało dosłownie wszystkiego! Zaś Elge był z tego powodu niezwykle wręcz zadowolony. I choć go nie widzieliście, wiedzieliście, że przemykał gdzieś w ciemności...


Garść informacji
Zacznijmy od tego, że Papa Świąt istnieje naprawdę. To po prostu Father Christmas powszechnie znany na Wyspach. Z tego też powodu wasze postaci mogą świetnie wiedzieć, dokąd tak naprawdę trafiły, a przynajmniej mogą wymieniać się znanymi sobie legendami o tej postaci. Wersji jest bowiem naprawdę sporo i zmieniały się one na przestrzeni dziejów, więc możecie się tym bawić wedle uznania. Możecie skorzystać z informacji, które znajdziecie na Wikipedii, możecie wykorzystać coś, na co sami traficie, nie ma tutaj żadnych ograniczeń.

Polarne lisy oraz Elge to nasz pomysł. Nie znajdziecie o nich żadnych informacji w legendach, toteż jest to coś, co powinno raczej dziwić wasze postaci. Elge został stworzony na podstawie historii Olivera Cromwella, który zakazał obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia. Fabularnie nie ma z nim jednak zbyt wiele wspólnego, była to bowiem jedynie drobna inspiracja. Jeśli zaś mowa o kozłach polarnych, które wasze postaci mogą tutaj spotkać, nawiązują one do części rycin, na których Father Christmas jest przedstawiany właśnie z tymi zwierzętami. Tak więc to waszym postaciom pozostawiamy do decyzji, czy zwierzęta te są dla nich dziwne, czy wręcz przeciwnie.
______________________

I come from where the wild
wild flowers grow
Powrót do góry Go down


Scarlett Norwood
Scarlett Norwood

Student Hufflepuff
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 20
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 160 cm
C. szczególne : Rytualny krwawy znak na wskazującym palcu lewej dłoni
Galeony : 3192
  Liczba postów : 1460
https://www.czarodzieje.org/t21546-scarlett-norwood#699531
https://www.czarodzieje.org/t21555-serniczek#699868
https://www.czarodzieje.org/t21548-scarlett-norwood#699535
https://www.czarodzieje.org/t21554-scarlett-norwood-dziennik#699
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Moderator
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPon 4 Gru 2023 - 19:44;
Zasady eventuPoniżej znajdziecie zasady dotyczące całego eventu świątecznego. Przeczytajcie je, zanim zaczniecie zabawę! Pamiętajcie, że w tym roku bawimy się wspólnie, bo Papa Świąt zwrócił się do czarodziejów z prośbą o uratowanie Świąt, którym zagraża Elge. To nie czas na rywalizację, to czas na pomaganie sobie i próbę stworzenia prawdziwie świątecznej atmosfery, którą będziecie pamiętać jeszcze długo. Ostatecznie czas Bożego Narodzenia, to czas radości, czas dzielenia się szczęściem, czas, w którym wszyscy mają być radośni i tego właśnie wam wszystkim życzymy.

• Tegoroczny event świąteczny trwa od 6 grudnia 2023 roku do 20 stycznia 2024 roku włącznie. W tym czasie możecie się bawić, odkrywając kolejne atrakcje.
Rozliczenie eventu świątecznego nastąpi zbiorczo po jego zakończeniu, tj. 21 stycznia 2024 roku. Po tym czasie nie będzie już możliwości brania udziału w zabawach, a subforum zostanie ponownie schowane. Oznacza to, że do północy 20 stycznia 2024 roku musicie zakończyć wszystkie wątki prowadzone na evencie świątecznym!
• Rozliczeń eventu świątecznego dokonujecie w tym temacie na podstawie umieszczonego poniżej kodu. Zgłoszenia w temacie z upomnieniami, czy rozliczeniami pieniężnymi, nie będą uwzględniane. Prosimy was o cierpliwość!
• Rozliczać można jedynie te atrakcje, które w pełni się ukończyło. Nie ma możliwości rozliczania jej w części, co oznacza, że w podanym poniżej kodzie musicie zamieścić link do ostatniego postu w danej atrakcji, który podsumowuje wszystkie jej etapy.
• W tym roku wszyscy zbieracie tak zwane punkty uratowania świąt. Pamiętajcie, walczycie o uratowanie świąt, więc im więcej zbierzecie tych punktów, tym lepiej. Do końcowego rozliczenia będzie jednak wliczał się wynik was wszystkich, bo to właśnie dzięki niemu będziecie w stanie zobaczyć dobre, bardzo dobre albo wspaniałe zakończenie!
• W związku z tym, kiedy będziecie zgłaszać się po rozliczenie eventu, również w tym temacie zobowiązani jesteście do jednego rzutu kością literową, która po zakończeniu eventu ujawni dodatkowy podarunek od Papy Świąt.
• Po lokacjach można poruszać się dowolnie, wyjątkiem jest Legowisko Elge, o którym poniżej. Ponadto można rozpoczynać kilka wątków na raz - na przykład w Choinkobraniu i Wytwórni ozdób im. Butter. Nie można jednak pisać kilku wątków naraz w tej samej lokacji.
Legowisko Elge dostępne jest dla osób, które spełnią określone warunki wskazane w tym temacie. Nie ma możliwości wejścia do niego od razu po rozpoczęciu eventu!
• Wszystkie pytania o event należy kierować bezpośrednio do @Christopher Walsh oraz @Harmony Seaver. Pozostajemy do waszej dyspozycji, by rozwiać wszystkie wasze wątpliwości. Jeśli wasze pytania dotyczą bezpośrednio przygód w Legowisku Elge albo Choinkobraniu, pytania prosimy kierować do Christophera, jeśli dotyczą one z kolei przygód w Pracowni albo Wytwórni ozdób im. Butter, pytania prosimy kierować do Harmony.
• Dodatkowo informujemy, że pojawiły się nowe cele tymczasowe, z którymi możecie zapoznać się w odpowiednim temacie.


Kod
Poniżej umieszczony zostaje kod, którego musicie użyć przy rozliczaniu eventu świątecznego. Prosimy o umieszczenie go w tym temacie, dopiero kiedy uznacie, że zrobiliście już wszystko, co zrobić chcieliście. Wysyłając swój post z rozliczeniem, nie zapomnijcie o rzuceniu kością literową, która pozwoli wam na otrzymanie podarunku od Papy Świąt! W końcu źle byłoby pominąć tak wspaniałą okazję.

Kod:
<zg>Rozliczenie eventu świątecznego</zg>
<zgss>Choinkobranie:</zgss> [url=LINK]do końcowego postu w temacie[/url]
<zgss>Przygoda w pracowni:</zgss> [url=LINK]do końcowego postu w temacie[/url]
<zgss>Tajemnicza Opowieść:</zgss> [url=LINK]do końcowego postu w temacie[/url]
<zgss>Around the Christmas Tree:</zgss> [url=LINK]do końcowego postu w temacie[/url]
<zgss>Wytwórnia ozdób im. Butter:</zgss> [url=LINK]do końcowego postu w temacie[/url]
<zgss>Liskowe punkty:</zgss> wstaw wszystkie linki, gdzie wykorzystałeś możliwości swojego lisiego towarzysza
<zgss>Zdobyte przedmioty:</zgss> podaj wszystkie zdobyte na evencie przedmioty
<zgss>Zdobyte punkty uratowania świąt:</zgss> podaj wszystkie zdobyte na evencie punkty
______________________

I come from where the wild
wild flowers grow
Powrót do góry Go down


Harmony Seaver
Harmony Seaver

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 156 cm
C. szczególne : Wiecznie obecny, promienny uśmiech (SeaverSmile™). Często chodzi z łyżwami przewieszonymi przez ramię. Bransoletka z charmsami. Tatuaż na lewym przedramieniu - fiolka zamknięta zwojem, z którego wypływa syrenka, otoczona falami. Blizna w kształcie kluczy nad sercem.
Galeony : 1986
  Liczba postów : 2478
https://www.czarodzieje.org/t21971-harmony-seaver
https://www.czarodzieje.org/t21984-poczta-harmony-seaver#719486
https://www.czarodzieje.org/t21972-harmony-seaver#719257
https://www.czarodzieje.org/t22000-harmony-seaver
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Gracz
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptySro 6 Gru 2023 - 17:02;


 

Liski polarneCzy wiecie, dzięki komu Papa Świąt wyrabia się ze swoją pracą, słuchaniem życzeń, tworzeniem i rozwożeniem prezentów? Przecież nie mógłby robić tego sam! Kiedy on przygląda się poczynaniom czarodziei, jego wierni, lisi pomocnicy stają na czterech łapkach i puszystych uszkach, by tylko zdążyć z terminami!

W tym roku Papa Świąt ma duże problemy z Elge, dlatego to właśnie one, puszyste, białe liski, roznoszą prezenty zasługującym na to czarodziejom!


Liskowe zasady

Każdy czarodziej losuje tylko raz poprzez rzut karty tarota swojego liska polarnego, który przychodzi do niego o północy 6 grudnia i przekazuje prezent. Od tej pory będzie wiernie towarzyszył swojemu opiekunowi na cały czas trwania eventu!

Liski to pracowite duszyczki, jednak mają psotną naturę! W trakcie przygód na evencie ich umiejętności i cechy mogą wpłynąć na wynik rozgrywki - mogą w czymś bardzo pomóc, lub czemuś równie mocno przeszkodzić.
Każdy lisek zapewnia bonus do jednej umiejętności - ulubionej umiejętności; a także minus do jednej - nielubianej umiejętności. Modyfikatory te i sposób ich działania są zależne od atrakcji, w jakiej czarodzieje biorą udział!

Oprócz tego wszystkie liski mają jedną cechę eventową pozytywną oraz cechę eventową negatywną mogące wpływać na powodzenie podczas przygody czy brania udziału w atrakcjach. Modyfikatory te i sposób ich działania są zależne od atrakcji, w jakiej czarodzieje biorą udział!


Liskowe punkty

Liski także mogą pomóc w zbieraniu punktów, wszak, jako pomocnikom Papy Świąt, zależy im na jak najweselszym świętowaniu!

Liski mogą zdobywać
punkty uratowania świąt
dzięki swoim
umiejętnościom, cechom
oraz
świątecznym marzeniom
.

Umiejętności

Jak już wiecie, liski mają swoje ulubione i zupełnie nielubiane umiejętności, bazowane na tych kuferkowych. Każdy lisek posiada także opis w jaki sposób na daną umiejętność reaguje.
Uwzględnienie
ich zachowania na
wątku
zapewnia
+5 punktów do uratowania świąt!

Czarodziej X wylosował Żurka i pisze wątek z pieczenia ciastek. Czarodziej napisał, że w trakcie pieczenia Żurek wskoczył do worka z cynamonem i całego go rozsypał, przez co musiał pójść po zupełnie nowy worek. Czarodziej X zdobył w ten sposób +5 punktów do uratowania świąt.

Cechy eventowe

Podobna sytuacja ma miejsce z cechami eventowymi. Każdy lisek ma swoją zaletę i wadę, oraz opis w jaki sposób je okazują.
Uwzględnienie
ich zachowania na
wątku
zapewnia
+5 punktów do uratowania świąt!

Czarodziej X wylosował Millie i idzie na bitwę na śnieżki. Czarodziej X uwzględnił, że w czasie bitwy Millie nie mogła uciec przed śnieżkami, bo cały czas się potykała, ale bawiła sie dalej! Czarodziej X został nagrodzony +5 punktami do uratowania świąt!

Punkty za uwzględnienie zarówno umiejętności jak i cechy eventowe można odebrać raz na wątek!


Świąteczne marzenie

Liski bardzo ciężko pracują cały rok, żeby spełniać marzenia czarodziejów, niestety przez to nie mają czas na spełnienie swoich własnych. Byłyby bardzo wdzięczne, gdyby ich opiekun znalazł czas na wypełnienie ich najskrytszego życzenia!
Uwzględnienie
wykonania świątecznego marzenia na
wątku/wątkach
zapewnia
+15 punktów do uratowania świąt!
Świąteczne marzenie można wypełnić
tylko jeden raz!
Jednak jego
wykonanie
może objąć
kilka wątków
.
Czarodziej X wylosował Poppy. Czarodziej X urządził pokaz fajerwerków przy ubieraniu choinki i obejrzało go kilkoro czarodziejów. Czarodziej X zdobył +15 punktów do uratowania świąt!


Liskowe kody

Gdy uda się wam uwzględnić umiejętność, cechę lub spełnicie świąteczne marzenie liska, możecie zgłosić się w odpowiednim temacie.

Kod na uwzględnienie umiejętności:

Kod na uwzględnienie cechy:

Kod na spełnienie świątecznego marzenia:
Żurek

Karta tarota - 0 głupiec
Odwiedził cię łasuch Żurek! Jego sierść pachnie jak korzenne ciasteczka, a on sam, zaraz po zostawieniu Ci pudełeczka z prezentem, zaczął węszyć w poszukiwaniu jedzenia.
Ulubiona umiejętność:
Magiczne gotowanie
Żurek uwielbia gotować! Każde odwiedziny w kuchni bardzo go cieszą! Zna wszystkie przepisy na korzenne ciasteczka, ale uważaj! Lubi tarzać się w cynamonie!

Nielubiana umiejętność:
Zaklęcia i OPCM
Żurek nie znosi uczyć się zaklęć! Jego ogonek zawsze jeży się podczas czarowania! Nie zdziw się, że może chcieć pogryźć twoją różdżkę!

Cecha pozytywna:
Metabolizm eliksowara
Żurek uwielbia wszystkiego próbować! Nawet jeżeli jest to dla niego niedobre... Nic nie jest w stanie wzruszyć jego żołądka!

Cecha negatywna:
Dwa lewe ogonki do zaklęć
Żurek zupełnie nie radzi sobie z zaklęciami! Zawsze, gdy próbuje coś wyczarować, zmienia wszystko w pierniczki!

Największym świątecznym marzeniem Żurka jest poczęstowanie trzech osób puddingiem!Poppy

Karta tarota - 1 mag
Odwiedziła cię zaczytana Poppy! Nie podaje ci prezentu w pyszczku, a przenosi go magią, czarując pudełeczko swoim puszystym ogonkiem!
Ulubiona umiejętność:
Zaklęcia i OPCM
Poppy kocha czarować! Wszystkie wolne chwile spędza z nosem w księgach! Lubi wyczarowywać kształty królików swoim magicznym ogonkiem!

Nielubiana umiejętność:
Astronomia i wróżbiarstwo
Poppy nie lubi słuchać o takich gusłach! Uważa, że potrzebna czarodziejowi wiedza znajduje się w książkach! Gdy tylko ktoś próbuje opowiadać inne bzdury, skrzeczy na całe gardło, żeby żadnych głupot nie było słychać!

Cecha pozytywna:
Pojawiam się i znikam
Poppy kocha magię i jest jej mistrzynią! Ani razu nie miała problemów z teleportacją! Jeżeli trzeba coś przenieść, podać lub po coś pójść, zawsze się tam teleportuje! Wygląda, jakby była wszędzie na raz!

Cecha negatywna:
Tykająca łajnobomba (zapalnik)
Poppy ma swoje racje i zasady, bardzo nie lubi, gdy ktoś je podważa! Gdy tylko słyszy, że ktoś opowiada jakieś głupoty, zupełnie traci rezon! Nie zdziw się, że za nieudane zaklęcie lub prawienie o ezoteryce dostaniesz śnieżką w twarz!

Największym świątecznym marzeniem Poppy jest wyczarowanie pokazu fajerwerków dla czarodziejów!Millie

Karta tarota - 2 kapłanka
Odwiedziła cię fajtłapa Millie! Gdy tylko chce wskoczyć do ciebie na łóżko, od razu się potyka i spada na główkę!


Ulubiona umiejętność:
Gry miotlarskie
Millie uwielbia aktywność fizyczną! Energia nigdy jej się nie kończy! Gdziekolwiek by nie szła, zawsze biega i skacze! Niestety najczęściej mało rozważnie!

Nielubiana umiejętność:
Historia magii i runy
Millie nie lubi nudnych wykładów! Zupełnie nie umie usiedzieć na ogonie ani długo się skupiać! Zawsze się rozprasza, gdy zbyt wiele się do niej mówi. I lepiej niech nie dotyka run! Nie ma do nich wcale cierpliwości, więc często coś myli.

Cecha pozytywna:
Silny jak buchorożec (wytrzymałość)
Millie nic nie powstrzyma! Nieważne ile by się nie przewracała, potykała i sturlała z górki, zawsze staje na cztery łapki z podniesionym ogonkiem! Jest nie do zdarcia!

Cecha negatywna:
Połamany gumochłon (zręczność)
Millie zdecydowanie nie przyjaźni się ze swoimi krótkimi nóżkami! Ależ kto by się nie potykał, mając ich aż cztery? Zawsze wygląda, jakby jej się nogi miały zaraz rozjechać na najmniejszej nierówności. Jeżeli jest gdzieś zaspa śnieżna, w którą można się przewrócić, na pewno Millie już w niej jest!

Największym świątecznym marzeniem Millie jest zestaw nietłukących się bombek!Bandit

Karta tarota - 3 cesarzowa
Odwiedził cię sprytny Bandit! Kiedy próbujesz wziąć pudełeczko z prezentem, droczy się z tobą i aż trzy razy ci ucieka!
Ulubiona umiejętność:
Historia magii i runy
Bandit uwielbia zagadki! Ten mały spryciarz potrafi nie tylko rozwiązać każdą łamigłówkę, ale także przysporzyć swojemu opiekunowi niezłemu zawrotu głowy! Zamiast pokazać bezpośrednio, o co mu chodzi, zawsze przekazuje informacje w kalamburach!

Nielubiana umiejętność:
Zielarstwo
Bandit nie lubi zajmować się kwiatkami! Uważa to za zbyt nudne zajęcie i uważa, że kwiatki powinny dawać wskazówki, czego potrzebują, zanim zwiędną! Za każdym razem gdy opiekun poświęca czas roślinom, on chowa sprzęt ogrodniczy, żeby zrobić z tego choć trochę ciekawą zagadkę.

Cecha pozytywna:
Świetne zewnętrzne oko (spostrzegawczość)
Przed Banditem nic się nie ukryje! Żadna zagadka, wskazówka czy podpowiedź nie zostaną w ukryciu! Węszy za rozwiązaniem jak prawdziwy pies policyjny i sprawdza wszystko, co choć trochę wzbudzi jego uwagę!

Cecha negatywna:
Drzemie we mnie zwierzę (zwierzęta)
Wszystkie zwierzaki Papy Świąt znają Bandita! Bandit wiele razy nabierał swoich kolegów i współpracowników do tego stopnia, że teraz dużo mniej mu ufają! Każdy lisi pomocnik z uwagą patrzy na Bandita, czy nie chce czegoś spsocić, a polarne kozły ustawiają się do niego zadem!

Największym świątecznym marzeniem Bandita jest dostanie specjalnie dla niego ułożonych zagadek, opowiedzianych przez trzech czarodziejów!Jazgot

Karta tarota - 4 cesarz
Odwiedził cię rozśpiewany Jazgot! Zostawia Ci pudełeczko z prezentem, po czym jazgocze coś po lisiemu ucieszony.
Ulubiona umiejętność:
Działalność artystyczna
Jazgot to bardzo wokalny lisek. Na wszystko reaguje głośnymi lisimi odgłosami i lubi, kiedy się do niego mówi. Czasem zdaje się, że w jego zawodzeniu można dosłyszeć rytm znanych wszystkim świątecznych piosenek!

Nielubiana umiejętność:
Gry miotlarskie
Trudno jest śpiewać i uprawiać sporty jednocześnie, a Jazgot, tak się składa, preferuje to pierwsze. Nie lubi dużo biegać, jest dość wolny, a kiedy zmusza się go do ruchu, zaczyna się denerwować. Zdarza mu się powarkiwać na miotły

Cecha pozytywna:
Czaroglota
Jazgot zdaje się rozumieć znacznie więcej, niż można się spodziewać po lisie. W dodatku jego śpiew czasem też zdaje się w jakiś sposób zrozumiały!

Cecha negatywna:
Łapki jak patyki (wytrzymałość)
Nie jest to najsilniejszy lisek, jaki tuptał po tym śniegu, ale hej, nadrabia charakterem! Maluch szybko się męczy i robi częste przystanki. Może poszłoby mu lepiej, gdyby tyle nie śpiewał?

Największym świątecznym marzeniem Jazgota jest wysłuchanie kolęd zaśpiewanych przez trzech różnych czarodziejów!Nappo

Karta tarota - 5 Kapłan
Odwiedził cię zaspany Nappo! Kładzie prezent na ziemi, po czym zwija się obok niego w kulkę i natychmiast zasypia.
Ulubiona umiejętność:
Eliksiry
Historia Nappo jest dość zabawna – otóż będąc jeszcze szczeniakiem, Nappo wpadł do kociołka pełnego eliksiru słodkiego snu uwarzonego przez Papę Świąt. Od tamtej pory lisek potrafi zasnąć w każdej sytuacji, niezależnie od pory. Czasem zdarza mu się to nawet w trakcie spaceru!

Nielubiana umiejętność:
Transmutacja
Nappo nie lubi się ze zmianami, i bez transmutacji trudno mu nadążyć za tym, co dzieje się wokół niego. Nic dziwnego, skoro większość życia spędza we śnie.

Cecha pozytywna:
Silna psycha (opanowanie)
Można powiedzieć, że Nappo jest wyjątkowo spokojnym zwierzątkiem, choć nie wynika to z tego, że jest aż tak dobrze wychowany, a raczej z faktu, że po prostu mu się... nie chce. Po ci się denerwować, kiedy można uderzyć w drzemkę?

Cecha negatywna:
Wiecznie struty
Kiedy raz wpadnie się do kociołka z eliksirem, lepiej na siebie uważać. Nappo ma alergię na niespanie, i kiedy tylko pozostaje obudzony zbyt długo, zaczyna kichać cynamonem i pluć surowym ciastem piernikowym. Biedne maleństwo!

Największym świątecznym marzeniem Nappo jest ucięcie sobie słodkiej drzemki na kolanach trzech różnych czarodziejów!Sissy

Karta tarota - 6 Kochankowie
Odwiedziła cię wyrafinowana Sissy! Przybiega i czym prędzej rzuca w ciebie prezentem, po czym pilnie czyści sobie pyszczek.

Ulubiona umiejętność:
Transmutacja
Sissy bardzo podziwia czarodziejów, którzy dobrze znają transmutację. Sama też bardzo chciałaby umieć zafarbować swoje futerko, żeby trochę wyróżnić się wśród lisków.

Nielubiana umiejętność:
ONMS
Sissy nie lubi się z innymi zwierzętami, oj nie! Wcale jej nie interesują i unika kontaktu z nimi, uważając je za zbyt brudne. Bardzo boi się, że złapie od nich pchły, to byłby absolutny koszmar.

Cecha pozytywna:
Powab liska wili (urok osobisty)
Sissy to prawdziwa dama. Kroczy dumnie i z gracją, a tak leciutko, że w ogóle nie zostawia na śniegu żadnych śladów! Potrafi też skakać tak wysoko, jakby wcale nic nie ważyła.

Cecha negatywna:
Niezręczny troll (dumna)
Jak na damę przystało, Sissy nie może pochwalić się zbyt dużą cierpliwością. Poza tym zrobi wszystko, byle tylko nie zabrudzić swojego futerka. Czasem zdaje się przewracać oczkami na każde słowo, które wyda jej się niemądre. No, czyli każde, które wypowiesz.

Największym świątecznym marzeniem Sissy jest kąpiel w pachnącym lisim szamponie, wyczesane futerko i pofarbowany na różowo ogonek!Yoga

Karta tarota - 7 Rydwan
Odwiedziła cię zwinna Yoga! Robi w powietrzu dwa salta i z gracją ląduje przed tobą, wręczając ci prezent. Macha ogonkiem, gotowa do zabawy.
Ulubiona umiejętność:
ONMS
Yoga  u w i e l b i a  zabawę z innymi liskami. I z ludźmi! I z każdym, kto tylko się napatoczy. Chętnie aportuje śnieżki i nigdy nie ma dosyć. Hej, nie zabieraj, miałeś tylko rzucić! Rzuć, ale nie zabieraj!

Nielubiana umiejętność:
Magiczne Gotowanie
Czas w kuchni to czas stracony, a przecież można by go było wykorzystać na zabawę. Yoga nie je dużo (dzięki temu jest taka gibka) i nie daje też spokoju innym, którzy może lubią jedzenie bardziej. Powinni zwracać uwagę na nią, nie na talerz!

Cecha pozytywna:
Gibki jak lunaballa (zwinność)
Yoga to prawdziwa akrobatka! Umie robić salta w powietrzu, a kiedy goni swój ogon, to zaraz bez problemu go łapie! Skacze tak wysoko, że zdaje się jakby latała, a do tego jest całkiem szybka. Pobaw się z nią w berka!

Cecha negatywna:
Tykająca łajnobomba (zapalnik)
O Yodze można powiedzieć wiele, ale nie to, że jest cierpliwa. Potrzebuje bardzo dużo atencji, a kiedy jej nie dostaje, lubi podgryzać po kostkach!

Największym świątecznym marzeniem Yogi jest najprawdziwsza bitwa na śnieżki!Bruno

Karta tarota - 8 Moc
Odwiedził Cię troskliwy Bruno! Wskakuje na Ciebie, przygniatając Cię swoim ciężarem i choć wygląda groźnie, to wręcza ci prezent i cieszy się jak szczeniak!
Ulubiona umiejętność:
Uzdrawianie
Bruno to prawdziwy samiec alfa! Jest duży i silny, ale też opiekuńczy. Zawsze o wszystkich się troszczy i jeśli jest taka potrzeba, wylizuje rany. Potrafi działać tym cuda lepsze niż eliksir wiggenowy!

Nielubiana umiejętność:
Działalność artystyczna
Bruno nie zna się na sztuce, nie lubi tańczyć, a od muzyki bolą go uszka. Nie śpiewaj przy nim, bo od razu posmutnieje.

Cecha pozytywna:
Silny jak buchorożec (siła)
Bruno to prawdopodobnie największy lis, jakiego w życiu widziałeś i kiedykolwiek zobaczysz. Niech nie zwiedzie Cię jego duży rozmiar, w środeczku to lisia bułka i dziecko gotowe do ciągłego przytulania.

Cecha negatywna:
Mocno zmaterializowany
Skoki to nie jest mocna strona Bruna. Jeśli kiedyś zrobi to na Twoich oczach, nie śmiej się, proszę, bo będzie mu przykro! Podrywa się od ziemi zaledwie na kilka centymetrów i zdarza mu się wylądować z rozkraczonymi łapkami i nosem zupełnie zakopanym w śniegu.

Największym świątecznym marzeniem Bruna jest siłowanie się o patyka z trzema czarodziejami!Toffee

Karta tarota - 9 Pustelnik
Odwiedził cię łakomczuch Toffee! Szybko podaje ci pudełeczko tylko po to, żeby szybciutko dobrać się do twoich cukierków!
Ulubiona umiejętność:
Magiczne gotowanie
Toffee nie tyle lubi gotować, co jeść! Czy to jednak nie sprawia, że kocha też gotowanie? Jakby tylko mógł, to cały czas by coś wcinał! Najlepiej słodycze! Żadna z kóz go nie lubi, bo wykrada im wszystkie cukierki!

Nielubiana umiejętność:
Transmutacja
Toffe próbował kiedyś zaczarować robaka w czekoladkę, ale mu nie wyszło! Była obrzydliwa! Od tego czasu zupełnie nie używa transmutacji i gdy widzi, że ktoś wykonuje podobne ekscesy, od razu chowa wszystkie swoje zapasy słodyczy! Najlepiej do pyszczka!

Cecha pozytywna:
Świetne zewnętrzne oko (spostrzegawczość)
Toffee wszędzie wypatrzy słodkości! Możesz je schować nawet do kieszeni, a on i tak je zobaczy! Żaden cukierek się przed nim nie ukryje! Potrafi wypatrzeć też inne rzeczy, ale tylko zachęcony jedzeniem!

Cecha negatywna:
Niezręczny troll (brak empatii)
Toffee na pierwszym miejscu zawsze stawia jedzonko! Jeżeli je, a ktoś do niego mówi, nawet jeżeli o czymś ważnym, zupełnie nie będzie słuchać, dopóki nie skończy swojego posiłku! Jeżeli przerwie mu się jedzenie, będzie siedział bardzo obrażony!

Największym świątecznym marzeniem Toffee jest złapanie czekoladowej żaby!Nugget

Karta tarota - 10 Koło fortuny
Odwiedził cię rozbójnik Nugget! Gdy tylko chcesz sięgnąć po pudełeczko, od razu zaczyna uciekać po twojej kołdrze!
Ulubiona umiejętność:
Astronomia i wróżbiarstwo
Nugget najbardziej lubi działać pod osłoną nocy! To mistrz knowania i żarcików, a swoje psikusy zawsze planuje bardzo dokładnie! Nie zdziw się, jak będzie długo wpatrywał się w niebo, w oczekiwaniu najlepszego momentu na sprawienie psikusa!

Nielubiana umiejętność:
Uzdrawianie
Jedyne co Nugget rozumie z uzdrawiania, to jak się zranić! Nie lubił nigdy uczyć się o magii leczniczej, uważając ją za zbyt nudną! Przecież nic się przy niej nie dzieje! Gdy tylko ktoś ćwiczy przy nim uzdrawianie, on udaje, że zaklęcia mają na niego przeciwny wpływ!

Cecha pozytywna:
Złotousty Gilderoy (perswazja)
Nugget ciągle pakuje się w kłopoty i głupie sytuacje przez swoje pranki, ale zawsze potrafi się z nich wyłgać! Nikt nie wie czemu! Czy to jego urok osobisty, czy jednak umiejętność władania lisią mową, ale Nugget zawsze potrafi wygadać się z problemu!

Cecha negatywna:
Nieogarnięty chochlik
Nugget nigdy nie wie, kiedy powiedzieć stop i ciągle coś broi! Gdziekolwiek by nie poszedł, zawsze wygląda, jakby szukał kłopotów! I faktycznie je znajduje swoimi psikusami!

Największym świątecznym marzeniem Nuggeta jest zrobienie psikusa trzem czarodziejom!Lulu

Karta tarota - 11 Sprawiedliwość
Odwiedziła cię ośnieżona Lulu! Tak cieszy się na twój widok, że nie może przestać merdać ogonkiem, z którego cały czas sypie się śnieg!
Ulubiona umiejętność:
Zaklęcia i OPCM
Lulu bardzo dużo czasu spędziła nad nauką zaklęć! Spędziła go tak dużo, że aż w pewnym momencie jej ogonek się przeciążył i zaklęcie się w nią odbiło! Od tego czasu ogonek Lulu jest nieustannie magiczny i rozsypuje śnieg wszędzie tam, gdzie chodzi! Lulu nie marnuje ani chwili i gdy tylko ma okazję, zgłębia tajniki magii żeby odczarować swój ogonek!

Nielubiana umiejętność:
Gry miotlarskie
To nie tak, że Lulu nie lubi się bawić! Lulu kocha się bawić! Aż za bardzo! Tak się cieszy na różne gry i zabawy, że aż nie może powstrzymać merdania ogonkiem, ale wtedy każdego zasypuje śniegiem trzy razy bardziej! I bardzo się tego wstydzi! Dlatego stara się powstrzymywać merdanie i kuli ogonek pod siebie!

Cecha pozytywna:
Magik żywiołów (woda)
Lulu cały czas czaruje wodą, w końcu cały czas tworzy śnieg! Żaden inny lisek polarny aż tak nie zgłębił tej sztuki, jak właśnie Lulu! Umie zaczarować wszystko co jest związane z wodą!

Cecha negatywna:
Rączki jak patyki (odporny na magię)
Chociaż Lulu jest najlepsza w magii wodą, przez to, że jej ogonek jest zaczarowany, nie bardzo umie poradzić sobie z zaklęciami rzuconymi w jej stronę! Zawsze, gdy ktoś kieruje na nią zaklęcie, jej ogonek wariuje i tworzy jeszcze więcej śniegu!

Największym świątecznym marzeniem Lulu jest dostanie szaliczka na ogon, przez który nie przedostanie się śnieg!Panko

Karta tarota - 12 Wisielec
Odwiedził cię pachnący Panko! Razem z prezentem kładzie ci na łóżku też torebeczki z suszonymi kwiatami!
Ulubiona umiejętność:
Zielarstwo
Panko kocha kwiaty! Uwielbia ich wygląd, ale przede wszystkim zapach! Zna przynajmniej pięćset gatunku po samej woni! Gdy tylko poczuje jakiś ładny, roślinny zapach, od razu go wącha! Nie zdziw się, jeśli będzie wdychał igiełki drzewek!

Nielubiana umiejętność:
Magiczne gotowanie
Panko miał kiedyś swoją własną uprawę pachnących ziół! A później ścięli mu całą pietruszkę i zabrali do zupy! Od tego czasu Panko strasznie nie lubi jak ktoś przy nim gotuje, a kiedy widzi, że kucharze chcą zabrać jego roślinki, od rzuca w nich śnieżkami! Pamiętaj, według Panko każda pachnąca roślinka jest jego!

Cecha pozytywna:
Magik żywiołów (ziemia)
Panko zna się na roślinach jak mało kto! Po różnych drzewach i nawet porostach potrafi dokładnie określić swoje położenie i to, jakie czekają tam warunki atmosferyczne! Nikt też tak dobrze nie węszy, jak właśnie Panko! Wywęszyłby igłę w stogu... Śniegu!

Cecha negatywna:
Słaba psycha (wrażliwy)
Panko jest bardzo wrażliwy na naturę! Gdy ktoś ją niszczy, bardzo szybko robi mu się przykro i czym prędzej chce posadzić nowe roślinki! Ale wtedy one nie przyjmują się w zimnej ziemi i jest mu jeszcze bardziej smutno!

Największym świątecznym marzeniem Panko jest posadzenie kwitnących kwiatków!Dolly

Karta tarota - 13 Śmierć
Odwiedziła cię przebojowa Dolly! I gdy tylko oddała ci pudełeczko, od razu zapozowała ci do zdjęcia!
Ulubiona umiejętność:
Działalność artystyczna
Dolly to prawdziwa gwiazda i nigdy nie miała co do tego wątpliwości! Tańczy, śpiewa recytuje, daje łapkę i pozuje! Kiedy gdzieś idzie, zawsze jest tak radosna i uśmiechnięta, jakby zaraz miała trafić na okładkę magazynu! Nigdy też nie marnuje okazji, żeby zawyć do nut kolędy swoim chrypliwym głosikiem!

Nielubiana umiejętność:
Eliksiry
Dolly nie zamierza zażywać żadnego eliksiru! Kiedyś eliksir pieprzowy tak jej poparzył gardło, że nie mogła śpiewać przez tydzień! Teraz patrzy na każdą fiolkę z podejrzliwością, a gdy zostawisz jakąś otwartą (a nawet niekoniecznie), zrzuci ją z z szafki, półki czy jakiegokolwiek miejsca, w którym stała!

Cecha pozytywna:
Powab wili (urok osobisty)
Dolly to prawdziwa aparatka! Urocza, słodka i z pyszczkiem mogącym łamać serca Dolly jest ulubienicą każdego! Otwarta i przebojowa uwielbia błyszczeć przed innymi i porywać tłumy swoim zwinnym kręceniem ogonkiem i śpiewnymi występami!

Cecha negatywna:
Rączki jak patyki (silna)
Dolly jest stworzona by błyszczeć, a nie się siłować! Jeżeli coś ma być gdzieś zaniesione, to ktoś przecież zrobi to za nią! W tych swoich łapkach ma wystarczająco siły, by niosły ją z gracją i ani grama więcej!

Największym świątecznym marzeniem Dolly jest to, by trzech różnych czarodziejów poprosiło ją o autograf!Toto

Karta tarota - 14 Umiarkowanie
Odwiedził cię nieśmiały Toto! Długa zastanawia się, czy powinien dać ci paczuszkę, a gdy już to robi, chowa się za poduszką!
Ulubiona umiejętność:
Historia magii i runy
Toto nie lubi się wychylać i najchętniej siedzi z nosem w książce! Lubi spędzać swój czas nad opasłymi tomiszczami, za którymi często się chowa! A gdy raz na jakiś czas odważy się z kimś porozmawiać, tak długo nawija o runach, dopóki sam siebie nie zawstydza!

Nielubiana umiejętność:
Działalność artystyczna
Toto bardzo nie lubi się wyróżniać! A już najgorsze są dla niego występy! Nie znosi, jak ktoś się na niego patrzy, a gdy zbyt dużo istotek zwraca na niego uwagę, natychmiast chowa się pod najbliższą zaspę śnieżną!

Cecha pozytywna:
Gibki jak lunaballa (szybkość)
Toto tak bardzo nauczył się uciekać przed uwagą innych, że nikt tak szybko nie biega jak on! A już szczególnie, gdy usłyszy, jak ktoś z entuzjazmem woła jego imię! Od razu zbiera ogon za pas! Jeżeli trzeba do czegoś dobiec, Toto będzie tam pierwszy! I jeszcze szybciej zniknie, żeby przypadkiem nikt zbyt długo go nie obserwował!

Cecha negatywna:
Niezręczny troll (nieśmiały)
Toto zupełnie nie umie nawiązać kontaktów międzyistotkowych! Zupełnie gubi się w rozmowie i najchętniej to zgubiłby się wtedy z całej sytuacji i czyjejś pamięci! Albo w ogóle pod ziemię! A najbardziej, to nie umie przyjmować komplementów, cały się peszy!

Największym świątecznym marzeniem Toto jest dowiedzenie się, jaka jest ulubiona runa trzech różnych czarodziejów!Lola

Karta tarota - 15 Diabeł
Odwiedziła cię skonsternowana Lola! Chwilę patrzy się na ciebie, trzymając prezencik w buzi i rozglądając w panice, po czym przypomina sobie, że cały czas miała go w pyszczku!
Ulubiona umiejętność:
Astronomia i wróżbiarstwo
Lola jest zakręcona jak mało kto! Jakimś cudem pamięta znak zodiaku każdego, kogo spotkała, choć nie może sobie nigdy przypomnieć, gdzie położyła swoją rybną wypłatę! Zanim zdecyduje się coś zrobić, zawsze swoim magicznym ogonkiem wyczarowuje talię kart, by z niej wyczytać, czy na pewno powinna!

Nielubiana umiejętność:
Zaklęcia i OPCM
Lola nigdy nie umie spamiętać zaklęć! Zawsze jak coś czaruje, coś jej idzie nie tak! Zupełnie jakby w połowie zaklęcia zapominała, co chciała wyczarować i zupełnie zmieniała na to koncepcję!

Cecha pozytywna:
Silna psycha (odporność)
Lola już tyle razy pomyliła zaklęcia w swoim życiu, że już chyba przyzwyczaiła się do obrywania nimi, bo praktycznie nie mają na nią wpływu! Confundusy to są skonfundowane, kiedy próbują ją skonsternować! Myśli Loli biegną zbyt szybko, by ktokolwiek zdążył jej zmienić ich bieg przed nią samą!

Cecha negatywna:
Bez czepka uroczony
Niektórzy mogliby powiedzieć, że Lola sama sprowadza na siebie tarapaty! Ale prawda jest taka, że gdy tarapaty ją znajdują, Lola jest tak samo skonsternowana jak inni, że znowu w nie wpadła! Za to wcale nie potrzebuje sprawdzać kart, żeby wiedzieć, że jeżeli na kogś ma się zawalić śnieg z gałęzi drzewa, to będzie to ona!

Największym świątecznym marzeniem Loli jest wróżenie z kart trzem różnym czarodziejom!Meatball

Karta tarota - 16 Wieża
Odwiedził cię rozważny Meatball! Grzecznie czeka jak otworzysz oczy, a przed wręczeniem prezentu najpierw podaje ci łapkę na dzień dobry!
Ulubiona umiejętność:
Uzdrawianie
Meatball to bardzo rozsądny lisek! Kiedy inni lisi pomocnicy biegają i stają na uszkach, by wszystkie prezenty były gotowe do dalekiej drogi, Meatball pilnuje, by nikt się przy tym nie zranił! Zawsze wypatruje zagrożenia, a gdy znajdzie choć jedną, podejrzanie leżącą skórkę z owocu na ziemi, od razu ją usuwa swoim magicznym ogonkiem!

Nielubiana umiejętność:
ONMS
Meatball szanuje inne istotki i zwierzątka, ale bezpieczeństwo lisich pracowników jest dla niego na pierwszym miejscu! Dlatego też z dużą podejrzliwością sprawdza wszystkie elfy, kozy i czarodziejów, czy na pewno to, co robią, nie jest niebezpieczne!

Cecha pozytywna:
Czaroglota
Meatball jest ostrożny, ale rozważny! Nawet jeśli kogoś o coś podejrzewa, najpierw wysłucha jego perspektywy, nawet, gdyby ta miała być w innym języku! Zdaje się rozumieć dużo więcej od innych lisków, a nawet w swojej mimice, ruchach i skrzekach jest bardzo opanowany, gdy porozumiewa się z innymi!

Cecha negatywna:
Mocno zmaterializowany
Meatball stąpa po ziemi tak mocno, że nawet i dosłownie! Choć uzdrawianie idzie mu jak oddychanie, to lepiej, żeby się nie próbował teleportować, bo będzie trzeba uzdrawiać jego! Na całe szczęście jest na tyle roztropny, by nigdzie w ten sposób się nie przemieszczać, a gdy ktoś teleportuje jego, zawsze później jest mu niedobrze!

Największym świątecznym marzeniem Meatballa jest nauczenie trzech różnych czarodziejów pierwszej, lisiej pomocy!Coco i Loco

Karta tarota - 17 Gwiazda
Odwiedziły cię nierozłączne Coco i Loco! Wpadły do ciebie jak dwa rozbrykane szczeniaczki, omal nie potykając się o siebie nawzajem i kłócąc się o to, która da ci prezencik!
Ulubiona umiejętność:
Gry miotlarskie
Coco i Loco to jeszcze szczeniaki! A jako dzieciaki z miotu dwóch najbardziej przebojowych, najgłośniejszych lisków, nic dziwnego, że uwielbiają się bawić! Wszędzie biegają ile sił w nogach! Wszędzie też zasypiają, bo męczą się tak szybko, że potrzebują swojej dziecięcej drzemki, po której znów wracają do pełni sił!

Nielubiana umiejętność:
Historia magii i runy
Coco i Loco to wciąż dzieciaczki, nie można się więc im dziwić, że zupełnie nie umieją usiedzieć nad podręcznikami do run! Jak tylko widzą, że ktoś chce przy nich czytać i się uczyć, od razu wpadają w wielką, lisią, głośną histerię i wykradają książki!

Cecha pozytywna:
Gibki jak lunaballa (zwinność)
Coco i Loco to najmniejsze szczenięta z miotu! Nawet, gdy trochę dojrzały, wcale nie podrosły! Są naprawdę malutkie, a dzięki temu są w stanie wszędzie się wcisnąć, zmieścić i schować! Często wciskają się w najwęższe zakamarki, tylko po to żeby sprawdzić, co się w nich chowa!

Cecha negatywna:
Tykająca łajnobomba (zapalnik)
Już jeden taki lisek to kłopoty, a co dopiero dwa! Coco i Loco to szczenięta, które jeszcze nie rozumieją wszystkich zasad i często robią głupie rzeczy! Gdy jedna się odpali, druga biegnie za nią, a gdy druga stwierdzi, że trzeba o coś zdzierać pyszczek, pierwsza robi jej akompaniament!

Największym świątecznym marzeniem Coco i Loco jest przejechanie się na baranach trzech różnych czarodziejów!Rocky

Karta tarota - 18 Księżyc
Odwiedził cię dziki Rocky! Wchodzi do twojego pokoju cały ubłocony, a po rzuceniu ci prezentu, cały zaczyna się drapać i otrzepywać!
Ulubiona umiejętność:
Zielarstwo
Rocky jest wolnym, dzikim duchem! Chociaż mógłby mieszkać razem z Papą Świąt i innymi liskami, on woli świeże powietrze, zapach lasu i smak dzikich jagód! Umie sobie poradzić w dziczy kompletnie sam, lubi spać na śniegu i, bez względu na warunki pogodowe, nigdy nie spóźnił się do pracy! Czy do deszcz, czy to śnieg, on wygląda, jakby wcale ich nie czuł!

Nielubiana umiejętność:
Magiczne gotowanie
Rocky nie lubi gotowanych posiłków! Woli sam sobie znaleźć coś do jedzenia, niż jeść z innymi jakieś gulasze! Gdy tylko czuje zapach przygotowanych potraw lub różnego picia, od razu marszczy nos, nie mogąc znieść tego aromatu! Jeżeli jakimś cudem przekonasz Rocky'ego do spróbowania czegoś gotowanego, od razu to wypluje!

Cecha pozytywna:
Silny jak buchorożec (wytrzymałość)
Rocky żyje w dziczy! Nie dość, że jest bardzo zaradny, to nic nie jest w stanie go zajechać! Jest silny, sprawny i chyba jeszcze nigdy nie miał nawet pół przeziębienia! Rocky, by dalej ćwiczyć swoją wytrzymałość, gdy tylko może to wcale nie używa magii, zamiast tego wzmacniając ciało i zmysły!

Cecha negatywna:
Drzemie we mnie zwierzę (zwierzęta)
Rocky nigdy nie stał się do końca udomowionym i czują to inne istoty! Chociaż pomaga Papie Świąt i zawsze grzecznie rozwiesza ozdoby, pod koniec dnia woli wrócić do swojego lasu! Nie jest specjalnie niegrzeczny, ale jego zachowanie zdecydowanie pokazuje, że wychował się w dziczy!

Największym świątecznym marzeniem Rocky'ego jest wykopanie nowej norki w lesie w pobliżu pracowni!Sashka

Karta tarota - 19 Słońce
Odwiedziła cię ciekawska Sashka! Zanim się obudziłeś, już zostawiła przy tobie prezent, a teraz bada cały twój pokój!
Ulubiona umiejętność:
Transmutacja
Sashka jest wielką miłośniczką stwierdzenia, że co z żołądka to z serca, ale i z głowy! Uważa, że świata trzeba próbować a najlepiej dosłownie! Dlatego tak bardzo lubi transmutację! Kiedyś wyczytała, że rekiny próbują wszystkiego za pomocą gryzienia, a ona trochę tę metodę ucywilizowała do lizania! Wszystko, co ją zaciekawi, musi polizać, a jeżeli to coś nie jest jadalne, to transmutuje to tak, żeby jednak było!

Nielubiana umiejętność:
Uzdrawianie
Sashka tyle razy została owarczana przez lisich uzdrowicieli, że nie powinna wszystkiego lizać, że teraz za nimi nie przepada! No i przez swoje zamiłowanie do odgrywania rekina często trafiała do skrzydła szpitalnego, a bardzo nie lubi szpitali! Wszystko tam smakuje odkażaczem! Fujka! Gdy tylko ktoś wspomina o szpitalu, Sashka zatyka sobie uszka śniegiem!

Cecha pozytywna:
Silny jak buchorożec (kondycja fizyczna)
Sashka nie była miękkim ogonem czarowana! Nawet jeżeli się czymś struje, nie daje tego po sobie poznać! Jest w stanie nie tylko wytrzymać każdy brzuszkowy dyskomfort, ale i pracować w jego trakcie na pełnych obrotach! Chociaż czasami wyczarowuje sobie termoforek na brzuszku, żeby sobie pomóc!

Cecha negatywna:
Wiecznie struta
Sashka, z takim a nie innym zamiłowaniem do poznawania świata, ciągle wkłada język w coś niewłaściwego! I ciągle znajduje nowe sposoby, żeby sobie czymś zaszkodzić! Nawet elfy się z niej śmieją, że z taką "paletą smaków" to ona ma teraz trującą ślinę! I choć żarty żartami, jej ślina naprawdę szczypie!

Największym świątecznym marzeniem Sashki jest żeby zamienić ją na kilka minut w liso-rekina!Mable

Karta tarota - 20 sąd ostateczny
Odwiedziła cię odważna Mable! Ani na chwilę nie waha się, by wskoczyć prosto na twój tors i rzucić ci pudełeczko prezentowe! Wygląda na bardzo z siebie zadowoloną!
Ulubiona umiejętność:
ONMS
Mable nie boi się nikogo ani niczego! Żadna koza czy inny lisek jej nie przestraszy, a gdy ktoś tylko próbuje warknąć na nią lub jej przyjaciół, od razu staje pierwsza do obrony!

Nielubiana umiejętność:
Zaklęcia i OPCM
Mable działa a nie myśli w sytuacji zagrożenia! Dlatego, gdy tylko coś się dzieje, zamiast pomyśleć, by użyć swojego magicznego ogonka - ona już skacze z kłami i pazurami do walki!

Cecha pozytywna:
Silna psycha (opanowanie)
Prędzej śnieg stopnieje w u Papy Świąt w grudniu, niż Mable się czegoś przestraszy! Nic nie jest w stanie sprawić, by jej duch struchlał! Jej lisi przyjaciele często próbują ją przestraszyć, ale ona jeszcze nigdy ani nie drgnęłą!

Cecha negatywna:
Tykająca łajnobomba (lekkomyślność)
Mable nie ma zahamowań! Ponieważ niczego się nie boi, w niczym też nie widzi dla siebie zagrożenia! Ktoś rzuca jej wyzwanie? Od razu je przyjmuje! Zobaczy coś błyszczącego na dnie jeziora? Spróbuje po to zanurkować nawet w zimę! Nic nie jest w stanie struchleć jej odważnego serduszka!

Największym świątecznym marzeniem Mable jest wspięcie się na sam czubek choinki!Whisky

Karta tarota - 21 świat
Odwiedził cię spragniony Whisky! Gdy tylko zostawia ci pudełeczko, pilnuje też, żebyś napił się szklanki wyczarowanej przez niego wody!
Ulubiona umiejętność:
Eliksiry
Whisky zawsze pilnuje, by być dobrze nawodnionym! Zawsze też stara się, żeby wszyscy chętniej pili wodę, zmieniając trochę jej smaki... I działania! Nie zdziw się, jak po wypiciu herbaty wyrośnie ci tymczasowy, lisi ogonek!

Nielubiana umiejętność:
Gry miotlarskie
Whisky uważa, że nie powinno się tak nieodpowiedzialnie odwadniać! Gdy tylko widzi, że ktoś w jego obecności się przemęcza, od razu rzuca się mu pod nogi i sprowadza go na ziemię! Dosłownie!

Cecha pozytywna:
Metabolizm eliksowara
Whisky zrobił już tyle różnych kombinacji picia, że żadna nie jest mu straszna! Czegokolwiek nie podasz mu do miseczki, wypije to i nie odczuje efektów!

Cecha negatywna:
Rączki jak patyki (wytrzymały)
Whisky nigdy się nie przemęczał i przemęczać nie zamierza! Dlatego też nigdy nie wyrobił sobie zbyt dobrej kondycji! Gdy tylko złapie go pierwsza zadyszka, od razu się zatrzymuje i wyczarowuje szklankę wody!

Największym świątecznym marzeniem Whisky jest dostanie recenzji od trzech różnych czarodziejów na temat jego eksperymentalnej wody!

Powrót do góry Go down


Lockie I. Swansea
Lockie I. Swansea

Student Slytherin
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 23
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 192
C. szczególne : zawsze długi rękaw i jakiś elegancki golfik, zapach cytrusowo-drzewny, piżmowy, ziemisty, mówi z akcentem
Galeony : 2156
  Liczba postów : 1502
https://www.czarodzieje.org/t22245-lachlan-innocent-swansea#731964
https://www.czarodzieje.org/t22255-jakko-sowa-locka#732448
https://www.czarodzieje.org/t22244-lockie-i-swansea-kuferek
https://www.czarodzieje.org/t22717-l-i-swansea-dziennik#764926
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Gracz
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptySro 27 Gru 2023 - 23:25;

Rozliczenie eventu świątecznego
Choinkobranie:  -
Przygoda w pracowni: do końcowego postu w temacie 30
Tajemnicza Opowieść: -
Around the Christmas Tree: do końcowego postu w temacie 35
Wytwórnia ozdób im. Butter: do końcowego postu w temacie 15
Liskowe punkty: ulubiona umiejętność 5, kostka sukcesu liska 5, spełnienie marzenia 15
Zdobyte przedmioty: 1pkt DA za bombki
Zdobyte punkty uratowania świąt: 105
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32596
  Liczba postów : 104650
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Specjalny
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptySro 27 Gru 2023 - 23:25;

The member 'Lockie I. Swansea' has done the following action : Rzut kośćmi


'Litery' :
Zasady i rozliczenie eventu WV6Ur4G

______________________

Zasady i rozliczenie eventu Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Christopher Walsh
Christopher Walsh

Nauczyciel
Wiek : 35
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 183
C. szczególne : Blizna u dołu brzucha oraz niewielka blizna na ręce, blizny na piersi po jadzie akromantuli, ciemnogranatowe blizny na lewym ramieniu; obrączka z czarno-zielonej muszli; runa agliz na lewym nadgarstku
Galeony : 5728
  Liczba postów : 2414
https://www.czarodzieje.org/t18076-christopher-o-connor#514253
https://www.czarodzieje.org/t18088-poczta-chrisa#514438
https://www.czarodzieje.org/t18079-christopher-o-connor#514252
https://www.czarodzieje.org/t18310-christopher-o-connor-dziennik
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Moderator
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyNie 14 Sty 2024 - 21:45;

Rozliczenie eventu świątecznego
Choinkobranie: Choinkobranie
Przygoda w pracowni: Pracownia
Tajemnicza Opowieść: Opowieść
Around the Christmas Tree: Choinka
Wytwórnia ozdób im. Butter: Wytwórnia
Liskowe punkty: Cecha; Spełnienie marzenia
Zdobyte przedmioty: 1pkt DA, 60g, uszy dalekiego zasięgu
Zdobyte punkty uratowania świąt: 20 + 35 + 30 + 15 + 15 + 5 = 120

______________________

After all these years
you still don't know
The things
that make you
beautiful
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32596
  Liczba postów : 104650
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Specjalny
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyNie 14 Sty 2024 - 21:45;

The member 'Christopher Walsh' has done the following action : Rzut kośćmi


'Litery' :
Zasady i rozliczenie eventu ElyDZkR

______________________

Zasady i rozliczenie eventu Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Joshua Walsh
Joshua Walsh

Nauczyciel
Wiek : 37
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 193cm
C. szczególne : runa algiz za lewym uchem, obrączka z bladoróżowej muszli, bransoletki na lewym nadgarstku
Galeony : 4399
  Liczba postów : 2091
https://www.czarodzieje.org/t18077-joshua-walsh
https://www.czarodzieje.org/t18086-poczta-profesora-walsha#514412
https://www.czarodzieje.org/t18084-joshua-walsh#514388
https://www.czarodzieje.org/t18300-joshua-walsh-dziennik#520887
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Moderator
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPon 15 Sty 2024 - 7:45;

Rozliczenie eventu świątecznego
Choinkobranie: choinkobranie
Przygoda w pracowni: pracownia
Tajemnicza Opowieść: legowisko
Around the Christmas Tree: świąteczny plac
Wytwórnia ozdób im. Butter: wytwórnia
Liskowe punkty: umiejętność ONMS, marzenie
Zdobyte przedmioty: omniokulary, uszy dalekiego zasięgu, +1 DA
Zdobyte punkty uratowania świąt: 45 + 30 + 5 + 40 = 120pkt

______________________


Peace in your gardens and light from your eyes
No one can hold me the way you do
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32596
  Liczba postów : 104650
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Specjalny
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPon 15 Sty 2024 - 7:45;

The member 'Joshua Walsh' has done the following action : Rzut kośćmi


'Litery' :
Zasady i rozliczenie eventu HQ9m67T

______________________

Zasady i rozliczenie eventu Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Marcus Deverill
Marcus Deverill

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 1.85 m
C. szczególne : czarna kredka pod oczami, magiczne sygnety na palcach, pomalowane paznokcie i niewielka blizna na policzku, którą maskuje zaklęciami, niestety czasami bywa, że czar szwankuje, smród alkoholu i papierosów
Galeony : 334
  Liczba postów : 106
https://www.czarodzieje.org/t21236-marcus-deverill
https://www.czarodzieje.org/t22693-poczta-marcusa#760205
https://www.czarodzieje.org/t21235-marcus-deverill
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Gracz
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyCzw 18 Sty 2024 - 15:10;

Rozliczenie eventu świątecznego
Choinkobranie: do końcowego postu w temacie - 30 pkt
Przygoda w pracowni: ostatni mój post, jednak Nico nam kończył, tryb koperacji - 30 pkt i solo - 105 pkt
Tajemnicza Opowieść: do końcowego postu w temacie - 20 pkt
Around the Christmas Tree: w sumie dwa posty napisane, napój i ozdabianie - 15 pkt
Wytwórnia ozdób im. Butter: ostatni mój post, jednak Nico nam kończył - 15 pkt
Liskowe punkty: Bandit, Cecha eventowa (drzemie we mnie zwierzę), + 5 pkt; Umiejętność (historia magii i runy) + 5 pkt; i spełnione liskowe marzenie tu są linki do marzenia, w osiągniętych celach, zagadki od trzech różnych czarodziejów - 15 pkt
Zdobyte przedmioty: + 1 pkt DA i 1 pkt Transmutacja, za wątek w Wytwórni ozdób im. Butter
Zdobyte punkty uratowania świąt: 240 pkt
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32596
  Liczba postów : 104650
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Specjalny
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyCzw 18 Sty 2024 - 15:10;

The member 'Marcus Deverill' has done the following action : Rzut kośćmi


'Litery' :
Zasady i rozliczenie eventu Lo8vZaj

______________________

Zasady i rozliczenie eventu Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Victoria Brandon
Victoria Brandon

Dorosły czarodziej
Wiek : 21
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 168
C. szczególne : Piegi na całej twarzy
Galeony : 4895
  Liczba postów : 2628
https://www.czarodzieje.org/t18197-victoria-brandon#517279
https://www.czarodzieje.org/t18201-poczta-brandonowny#517591
https://www.czarodzieje.org/t18199-victoria-brandon#517482
https://www.czarodzieje.org/t18306-victoria-brandon-dziennik
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Moderator
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPią 19 Sty 2024 - 19:29;

Rozliczenie eventu świątecznego
Choinkobranie: Choinkobranie
Przygoda w pracowni: Pracownia
Tajemnicza Opowieść: Opowieść
Around the Christmas Tree: Choinka
Wytwórnia ozdób im. Butter: Wytwórnia
Liskowe punkty: Spełnienie marzenia
Zdobyte przedmioty: 1 pkt DA, 1 pkt transmutacja, 110g
Zdobyte punkty uratowania świąt: 25 + 30 + 10 + 35 + 35 = 135

______________________

they can see the flame that's in her eyes

Nobody knows that she's a lonely girl


Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32596
  Liczba postów : 104650
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Specjalny
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPią 19 Sty 2024 - 19:29;

The member 'Victoria Brandon' has done the following action : Rzut kośćmi


'Litery' :
Zasady i rozliczenie eventu YlTNImn

______________________

Zasady i rozliczenie eventu Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Maximilian Brewer
Maximilian Brewer

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 21
Czystość Krwi : 10%
Wzrost : 178 cm
C. szczególne : Blizny na całym ciele, które wychynęły po usunięciu wszystkich mugolskich tatuaży, runa agliz na lewym ramieniu, krwawa obrączka na palcu serdecznym prawej dłoni, blizna w kształcie błazeńskiej czapki na prawej piersi, trzy blizny przez całe plecy, blizna w kształcie kluczy tuż nad sercem, runa jera na brzuchu
Dodatkowo : Jasnowidzenie
Galeony : 6910
  Liczba postów : 2333
https://www.czarodzieje.org/t18375-maximilian-brewer
https://www.czarodzieje.org/t18475-listy-tradycyjne-maxa#526264
https://www.czarodzieje.org/t18374-maximilian-brewer
https://www.czarodzieje.org/t18428-maximilian-brewer-dziennik#52
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Moderator
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPią 19 Sty 2024 - 20:02;

Rozliczenie eventu świątecznego
Choinkobranie:
Przygoda w pracowni:
Tajemnicza Opowieść:
Around the Christmas Tree: Choinka
Wytwórnia ozdób im. Butter:
Liskowe punkty:
Zdobyte przedmioty:
Zdobyte punkty uratowania świąt: 45

______________________

Never love

a wild thing


Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32596
  Liczba postów : 104650
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Specjalny
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPią 19 Sty 2024 - 20:02;

The member 'Maximilian Brewer' has done the following action : Rzut kośćmi


'Litery' :
Zasady i rozliczenie eventu ZKrN2UE

______________________

Zasady i rozliczenie eventu Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Longwei Huang
Longwei Huang

Absolwent Hufflepuffu
Wiek : 27
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177cm
C. szczególne : krwawa obrączka na serdecznym prawym palcu, tatuaż chińskiego smoka na lewej ręce, runa jera na karku, blizny na łydce i na plecach, łagodny uśmiech
Galeony : 3284
  Liczba postów : 1134
https://www.czarodzieje.org/t20234-longwei-huang#630705
https://www.czarodzieje.org/t20253-poczta-longweia#631638
https://www.czarodzieje.org/t20251-longwei-huang#631542
https://www.czarodzieje.org/t21405-longwei-huang-dziennik#693068
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Moderator
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPią 19 Sty 2024 - 23:15;

Rozliczenie eventu świątecznego
Choinkobranie: -
Przygoda w pracowni: -
Tajemnicza Opowieść: -
Around the Christmas Tree: świąteczny plac
Wytwórnia ozdób im. Butter: -
Liskowe punkty: spełnienie marzenia - bitwa na śnieżki, link do ostatniego postu z bitwy
Zdobyte przedmioty: -
Zdobyte punkty uratowania świąt: 70

______________________

I won't let it go down in flames
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32596
  Liczba postów : 104650
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Specjalny
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPią 19 Sty 2024 - 23:15;

The member 'Longwei Huang' has done the following action : Rzut kośćmi


'Litery' :
Zasady i rozliczenie eventu ElyDZkR

______________________

Zasady i rozliczenie eventu Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Yuri Sikorsky
Yuri Sikorsky

Przyjezdny
Wiek : 34
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 178
C. szczególne : Liczne tatuaże, lewa noga pokryta bliznami po walce z mantykorą
Galeony : 1034
  Liczba postów : 435
https://www.czarodzieje.org/t22182-yuri-sikorsky
https://www.czarodzieje.org/t22190-poczta-yuriego
https://www.czarodzieje.org/t22183-yuri-sikorsky#729667
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Gracz
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPią 19 Sty 2024 - 23:23;

Rozliczenie eventu świątecznego
Choinkobranie: choinkobranie
Przygoda w pracowni: pracownia
Tajemnicza Opowieść: legowisko Elge
Around the Christmas Tree: wieszanie bombki
lepienie bałwana
ostatni post
Wytwórnia ozdób im. Butter: pracownia
Liskowe punkty: liskowe marzenie:
ja i Alisson Grey
Jenna Hastings
Zdobyte przedmioty: +1DA, +1 transmutacja, złota skarbonka
Zdobyte punkty uratowania świąt: 20+10+5+10+30+30=105
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32596
  Liczba postów : 104650
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Specjalny
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPią 19 Sty 2024 - 23:23;

The member 'Yuri Sikorsky' has done the following action : Rzut kośćmi


'Litery' :
Zasady i rozliczenie eventu 84xTBpk
Powrót do góry Go down


Jamie Norwood
Jamie Norwood

Student Slytherin
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 191 cm
Dodatkowo : Półwil, prefekt
Galeony : 1426
  Liczba postów : 1147
https://www.czarodzieje.org/t21547-jamie-norwood#699534
https://www.czarodzieje.org/t21553-torcik#699779
https://www.czarodzieje.org/t21551-jamie-norwood
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Moderator
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPią 19 Sty 2024 - 23:39;

Rozliczenie eventu świątecznego
Choinkobranie: -
Przygoda w pracowni: -
Tajemnicza Opowieść: -
Around the Christmas Tree: -
Wytwórnia ozdób im. Butter: wytwórnia
Liskowe punkty: -
Zdobyte przedmioty: -
Zdobyte punkty uratowania świąt: 20 hehe

______________________


Cleanse my soul
free me of this anger that I hold and make me whole
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32596
  Liczba postów : 104650
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Specjalny
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptyPią 19 Sty 2024 - 23:39;

The member 'Jamie Norwood' has done the following action : Rzut kośćmi


'Litery' :
Zasady i rozliczenie eventu ElyDZkR

______________________

Zasady i rozliczenie eventu Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Aleksandra Krawczyk
Aleksandra Krawczyk

Absolwent Hufflepuffu
Wiek : 22
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 162cm
C. szczególne : Podłużna blizna przy prawym obojczyku; pierścień Sidhe na palcu;
Galeony : 3162
  Liczba postów : 1773
https://www.czarodzieje.org/t18582-alexandra-krawczyk
https://www.czarodzieje.org/t18589-aleksandra-krawczyk
https://www.czarodzieje.org/t18583-aleksandra-krawczyk
https://www.czarodzieje.org/t19009-aleksandra-krawczyk-dziennik#
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Gracz
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptySob 20 Sty 2024 - 14:52;

Rozliczenie eventu świątecznego
Choinkobranie: -
Przygoda w pracowni: -
Tajemnicza Opowieść: -
Around the Christmas Tree: -
Wytwórnia ozdób im. Butter: klik
Liskowe punkty: -
Zdobyte przedmioty: -
Zdobyte punkty uratowania świąt: 20
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32596
  Liczba postów : 104650
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Specjalny
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptySob 20 Sty 2024 - 14:52;

The member 'Aleksandra Krawczyk' has done the following action : Rzut kośćmi


'Litery' :
Zasady i rozliczenie eventu IW3YCO2
Powrót do góry Go down


Elizabeth Brandon
Elizabeth Brandon

Student Hufflepuff
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 161cm
Dodatkowo : Prefektka
Galeony : 393
  Liczba postów : 418
https://www.czarodzieje.org/t21413-elizabeth-brandon#693691
https://www.czarodzieje.org/t21420-poczta-elizabeth#694351
https://www.czarodzieje.org/t21414-elizabeth-brandon#693692
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Gracz
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptySob 20 Sty 2024 - 14:58;

Rozliczenie eventu świątecznego
Choinkobranie: -
Przygoda w pracowni: -
Tajemnicza Opowieść: -
Around the Christmas Tree: plac świąteczny
Wytwórnia ozdób im. Butter: -
Liskowe punkty: -
Zdobyte przedmioty: -
Zdobyte punkty uratowania świąt: 20
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32596
  Liczba postów : 104650
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Specjalny
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptySob 20 Sty 2024 - 14:58;

The member 'Elizabeth Brandon' has done the following action : Rzut kośćmi


'Litery' :
Zasady i rozliczenie eventu 84xTBpk
Powrót do góry Go down


Frederick Shercliffe
Frederick Shercliffe

Student Slytherin
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 27
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 189
Dodatkowo : Animagia
Galeony : 1501
  Liczba postów : 639
https://www.czarodzieje.org/t21919-frederick-shercliffe#718423
https://www.czarodzieje.org/t21926-alchiba#718462
https://www.czarodzieje.org/t21921-frederick-shercliffe#718425
Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Moderator
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu EmptySob 20 Sty 2024 - 19:19;

Rozliczenie eventu świątecznego
Choinkobranie: Choinkobranie
Przygoda w pracowni: Przygoda
Tajemnicza Opowieść: Opowieść
Around the Christmas Tree: Choinka
Wytwórnia ozdób im. Butter: Wytwórnia
Liskowe punkty: 2 osoby śpiewające kolędę, 2 osoby śpiewające kolędę
Zdobyte przedmioty: 110g, +1 transmutacja
Zdobyte punkty uratowania świąt: 75 + 5 + 40 + 25 + 30 + 15 = 160

______________________

I'm real
and the pretender
I have my flaws
I make mistakes
But I'm myself
I'm not ashamed


Ostatnio zmieniony przez Frederick Shercliffe dnia Sob 20 Sty 2024 - 19:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online


Sponsored content

Zasady i rozliczenie eventu QzgSDG8
Zasady i rozliczenie eventu Empty


PisanieZasady i rozliczenie eventu Empty Re: Zasady i rozliczenie eventu  Zasady i rozliczenie eventu Empty;

Powrót do góry Go down
 

Zasady i rozliczenie eventu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Zasady i rozliczenie eventu JHTDsR7 :: 
reszta świata
 :: 
Merfox Village
-