Zobacz posty bez odpowiedzi
 

JHTDsR7

 

Arabia

  • • Pokoje
  • • Pałac
  • • Dzielnica Chmur
  • • Burzowe obrzeża
  • • Pustynia

Pustynny kraj z bogatą historią, która zmusiła czarodziejów do zbudowania zupełnie nowego i magicznego miejsca. Miasto lewituje nad pustynią, skrywającą wiele niebezpieczeństw, przed którymi ukryli się w chmurach. Niezwykle malownicze miejsce, choć jeśli nie chcesz ryzykować - nie schodź na pustynne pustkowia i nie zapuszczaj się w dzielnice, gdzie czeka jedynie burza.

105   1373
Oczko wodne
Today at 04:42
Úlfur Tunglbarnn Zobacz ostatni post

Brak nowych postów

hogsmeade

W tej oto całkowicie magicznej wiosce, można spotkać uczniów relaksujących się w różnoraki sposób. Od napychania się słodyczami w cukierni rozpoczynając, poprzez wspólny wypad na kremowe piwo, kończąc na... dzikich imprezach w opuszczonej wieży w okolicy Hogsmeade. Popularne są też wycieczki do pięknej, wrzeszczącej chaty.

113   20800
Stoliki przy jez...
Yesterday at 07:25
Baby O. Macha Zobacz ostatni post

Brak nowych postów

londyn

Miasto, w którym urzędują raczej nasi studenci, mieszkający w magicznej dzielnicy. Co się natomiast tyczy uczniów... często zapominają, że w trakcie roku, tutaj wpadać im nie wolno! Takie szalone wypady często nie uchodzą uwadze czujnych nauczycieli, którzy takich uczniów bardzo lubią łapać i wlepiać im stosowne szlabany.

300   16211
Departament Magi...
Yesterday at 20:16
Egon Franke Zobacz ostatni post

Brak nowych postów

Dolina Godryka

Wyjątkowa i w pełni magiczna wioska mieszcząca się w południowo-wschodniej Wielkiej Brytanii. Założona została ona przed tysiącem lat przez jednego z legendarnych twórcy Hogwartu - Godryka Griffindora. Okolica ta cieszy się sporą popularnością wśród czarodziejów szukających miejsca dla siebie z dala od miejskiego zgiełku i mugoli.

168   6287
Ogród
Today at 03:20
Huxley Williams Zobacz ostatni post

Brak nowych postów

reszta świata

Odległe zakątki świata, do który aby się dostać, czarodzieje muszą skorzystać z magicznych środków transportu. Teleportacja w tak dalekie rejony grozić mogłaby rozczepieniem. W czasie roku szkolnego uczniowie czy też studenci maja zakaz podróżowania na tak wielkie odległości. Są to więc tereny na co dzień wyłącznie dostępne dla absolwentów Hogwartu, zaś dla młodszych, w czasie wielodniowych przerw od szkoły.

1494   27409
Wrak statku pira...
Yesterday at 19:49
Maximilian Felix Solberg Zobacz ostatni post

Brak nowych postów
Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane