Zobacz posty bez odpowiedzi
 

JHTDsR7

 

hogwart

Szkoła magii i czarodziejstwa, spokojna i bezpieczna ostoja dla młodych adeptów sztuki magicznej, placówka, która stawia nacisk na poszanowanie tradycji... taa, inne zdanie mają nauczyciele, którzy kilkanaście razy w tygodniu łapią uczniów przypalających różdżkami papierosy, czy też robiących tajne imprezy w łazience prefektów.

272   97460
Pokój Życzeń
Wczoraj o 20:23
Hawk A. Keaton Zobacz ostatni post

Brak nowych postów

hogsmeade

W tej oto całkowicie magicznej wiosce, można spotkać uczniów relaksujących się w różnoraki sposób. Od napychania się słodyczami w cukierni rozpoczynając, poprzez wspólny wypad na kremowe piwo, kończąc na... dzikich imprezach w opuszczonej wieży w okolicy Hogsmeade. Popularne są też wycieczki do pięknej, wrzeszczącej chaty.

118   22572
Kawiarnia Solace...
Wczoraj o 15:41
Felinus Faolán Lowell Zobacz ostatni post

Brak nowych postów

londyn

Miasto, w którym urzędują raczej nasi studenci, mieszkający w magicznej dzielnicy. Co się natomiast tyczy uczniów... często zapominają, że w trakcie roku, tutaj wpadać im nie wolno! Takie szalone wypady często nie uchodzą uwadze czujnych nauczycieli, którzy takich uczniów bardzo lubią łapać i wlepiać im stosowne szlabany.

302   18277
Hotel "El Paraís...
Pon Wrz 26 2022, 22:37
Salazar Morales Zobacz ostatni post

Brak nowych postów

Dolina Godryka

Wyjątkowa i w pełni magiczna wioska mieszcząca się w południowo-wschodniej Wielkiej Brytanii. Założona została ona przed tysiącem lat przez jednego z legendarnych twórcy Hogwartu - Godryka Griffindora. Okolica ta cieszy się sporą popularnością wśród czarodziejów szukających miejsca dla siebie z dala od miejskiego zgiełku i mugoli.

221   7418
Wybieg młodych s...
Wczoraj o 13:57
Ivy Jones Zobacz ostatni post

Brak nowych postów

Avalon

Avalon, Wyspa Kiedyś i Na Zawsze, jest domem starożytnej magii pamiętającej początki czarodziejskiej cywilizacji Wielkiej Brytanii. Schronienie dawno wymarłych magicznych zwierząt, tajemnic Merlina oraz zjaw rycerzy Okrągłego Stołu po tysiącu lat ponownie wynurza się z mgieł.

89   2135
Domek numer 7
Wto Wrz 27 2022, 16:00
Felinus Faolán Lowell Zobacz ostatni post

Brak nowych postów

reszta świata

Odległe zakątki świata, do który aby się dostać, czarodzieje muszą skorzystać z magicznych środków transportu. Teleportacja w tak dalekie rejony grozić mogłaby rozczepieniem. W czasie roku szkolnego uczniowie czy też studenci maja zakaz podróżowania na tak wielkie odległości. Są to więc tereny na co dzień wyłącznie dostępne dla absolwentów Hogwartu, zaś dla młodszych, w czasie wielodniowych przerw od szkoły.

1699   33907
Edynburg
Wto Wrz 27 2022, 18:48
Salazar Morales Zobacz ostatni post

Brak nowych postów
Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane