Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Ścieżki kariery

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Melusine O. Pennifold
Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 24
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptyPon 4 Maj 2020 - 19:57;Ścieżki karieryAnalogicznie do kół zainteresowań utworzyliśmy dla dorosłych proponowane ścieżki kariery, w których będą się pojawiać zadania do wykonania, pomagające postaci wspiąć się po szczeblach kariery i awansować, a także być może stać się bardziej rozpoznawalnym.

Dorośli czarodzieje będą mogli w tym temacie wyrazić swoje zainteresowanie przypisaniem do danej ścieżki kariery.

Zasady

1. Ścieżki kariery dorosłych postaci nie posiadają żadnej struktury klubowej, co za tym idzie – nie mają przewodniczących i postacie nie organizują samodzielnie zadań.
2. Jedna postać może wykazać zainteresowanie maksymalnie trzema ścieżkami kariery, przy założeniu, że dorosły czarodziej nie ma czasu na więcej zajęć, kiedy zajmuje się pracą i innymi obowiązkami. Na drodze wyjątku, moderacja może rozpatrzyć większą ilość ścieżek – należy to jednak dobrze i logicznie uargumentować, a także wykazywać zainteresowanie w późniejszym wykonywaniu zadań. Przy czym na każdy okres trwania zadań, jedna postać może wykonać ich maksymalnie dwa.
3. Zadania będą pojawiać się kwartalnie, jedno i to samo zadanie mogą wykonać maksymalnie dwie postaci. Zadania będą się wiązać z nagrodami przedmiotowymi lub pieniężnymi.
4. Poza nagrodami, za wykonanie zadań można także otrzymać punkty kuferkowe. By otrzymać 2pkt należy napisać standardowy wątek na 6 postów po minimum 5 linijek, natomiast by otrzymać 1pkt należy napisać post na minimum 3500 znaków ze spacjami. Zadanie można jednak wykonać krótszym postem lub wątkiem i otrzymać nagrodę, lecz nie punkty kuferkowe!
5. Chęć wykonania zadania należy zgłosić w tym temacie, kodem zamieszczonym na dole posta i rozpocząć je w ciągu dwóch tygodni od zgłoszenia, w przeciwnym razie zgłoszenie zostanie usunięte, a zadanie pozostanie wolne dla innej osoby. Po wykonaniu zadania należy zgłosić się odpowiednim kodem, prośba, by edytować swój istniejący już post! Po zdobycze nie należy się zgłaszać w upomnieniach.

Dodatkowo: Wszelkie pytania należy kierować do @Ruby Maguire, w razie jej nieobecności każdy moderator służy pomocą.
Twórca: @Dina Harlow

kody do zgłoszeń

• Zgłoszenia do przypisania do ścieżki

Kod:
<zg>Imię i Nazwisko:</zg> wpisz
<zg>Ścieżka kariery:</zg> wpisz

• Zgłoszenia chęci wykonania zadania

Kod:
<zg>Imię i Nazwisko:</zg> wpisz
<zg>Zadanie ze ścieżki:</zg> nazwa ścieżki kariery
<zg>Rozpoczęte:</zg> tak / nie (w przypadku rozpoczęcia należy podlinkować odpowiedni post)

• Zgłoszenia wykonania zadania

Kod:
<zg>Imię i Nazwisko:</zg> wpisz
<zg>Wykonane zadanie:</zg> wpisz nazwę ścieżki i podlinkuj wykonane zadanie
<zg>Zyski:</zg> wpisz należne nagrody i punkty jeśli spełniłeś warunkiOstatnio zmieniony przez Melusine O. Pennifold dnia Pon 4 Maj 2020 - 20:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Melusine O. Pennifold
Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 24
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptyPon 4 Maj 2020 - 19:58;


 
ArtystaŚcieżka kariery Artysta dotyczy wszystkich postaci, które mogą się poszczycić znajomością artystycznego półświatka. Każdy muzyk, rzeźbiarz, aktor, a także dziennikarz, malarz czy pisarz i tym podobne, jest mile widziany w tej ścieżce.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Działalność Artystyczna.

Zadanie na styczeń - marzec
wolne 2/4
Stowarzyszenie Artystów - Łzy Feniksa zajmuje się między innymi dokumentowaniem zdarzeń bieżących Wielkiej Brytanii, zapisując się na kartach historii zdjęciami, obrazami, artykułami na temat ważnych wydarzeń. To właśnie oni posiadają zbiór różnych materiałów opowiadających o zajściach, o których czyta się na kartach podręczników do historii magii.

Teraz zaś członkowie Stowarzyszenia zachęcają wszystkich artystów do pomocy w tworzeniu nowego rozdziału w ich obszernych zbiorach. Waszym zadaniem jest udokumentowanie tego, co dzieje się na Wyspach, zaś forma jest absolutnie dowolna. Może to będzie obraz, zdjęcie albo reportaż? A może coś, co nikomu się jeszcze nie śniło?

Rzuć k6 na to co cię spotyka w trakcie pracy:
• 1 albo 4 – obserwując zachowanie pyłu, nieświadomie wystawiłeś się na jego działanie, przez co zaczynasz śmiać się z byle powodu i trudno ci skupić się na pracy. Ponieważ nie możesz się opanować, będziesz musiał udać się do szpitala św. Munga i napisać tam jednopostówkę z procesu leczenia na minimum 2 000 znaków.
• 2 albo 5 – na twoich oczach pracownicy Ministerstwa Magii zaczynają usuwać pył z okolicy, jeszcze chwila i nie będziesz mieć czego oddać w swojej pracy. Musisz coś zrobić, tylko co?
• 3 albo 6 – a może tak spróbować wykorzystać pył do swojej pracy? Jednak narzędzia, na które spada pył znikają, aby pojawić się w innym miejscu, kolory zmieniają swoje odcienie mieniąc się w nieco baśniowy sposób, tusz zmienia ułożenie, rozlewając się w pełno zawijasów.

Za wykonanie zadania otrzymasz magiczny dyktafon (+1 DA)

Artyści

Christopher Walsh
Elijah J. Swansea
Larkin J. Swansea
Irvette de Guise

 
PrzyrodnikŚcieżka kariery Przyrodnik dotyczy wszystkich postaci, które zaznajomione są z magiczną florą i fauną. Każdy, kto wie co nie co na temat roślin i zwierząt, czy też zwyczajny miłośnik magicznych stworzeń odnajdzie się w tej ścieżce.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Zielarstwo i Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami.

Zadanie na styczeń - marzec
wolne 0/4
Miłośnicy fauny i flory zostali poproszeni o pomoc w zorientowaniu się, jak tajemniczy smog wpływa na wszelką roślinność i magiczne stworzenia. Departament Magicznych Wypadków i Katastrof koncentruje się bowiem w swoich działaniach głównie na terenach zamieszkanych, starając się zadbać o czarodziejską społeczność. Nikt jednak nie wie, co do powiedzenia w tym temacie ma przyroda.

Waszym zadaniem jest sporządzenie dokładnego raportu dla Ministerstwa, opisującego wpływ niezidentyfikowanego pyłu na rośliny lub stworzenia i odesłanie go do Departamentu Magicznych Wypadków i Katastrof.

Zielarze: Im dalej wchodzisz w wybrany teren, tym więcej migoczącego delikatnie pyłu dostrzegasz. W końcu docierasz do miejsca, z którego widzisz gęstwinę pokrytą śniegiem i lodem, a także niewielką, ale całkowicie zieloną polankę, pokrytą cienką warstwą pyłku. Wcześniej mogłeś jedynie podejrzewać, że tajemniczy smog wpływa na rośliny, teraz zaś możesz być tego absolutnie pewien. Najwyraźniej pył przyspiesza ich wegetację. Rzuć k6 na to, co dodatkowo dostrzegasz na polanie:
• 1 albo 4  – kwitnące paprocie o soczyście zielonych liściach, które migoczą w słabych promieniach słońca;
• 2 albo 5 – grzybki na cienkich nóżkach z dużymi spiczastymi kapeluszami, zadziwiająco wybujałe, rosną w półokręgu, sięgając miejsca, gdzie pada cień z drzew i nie widać pyłku;
• 3 albo 6 – rośliny z rodzaju astrowatych, jakich nie widziałeś do tej pory, ale nie jesteś w stanie ich dotknąć, zupełnie jakby były złudzeniem optycznym.

Zwierzęciarze: Ostrożnie rozglądasz się wokół siebie, dostrzegając coraz więcej tropów zwierząt, w tym takich, które powinny jeszcze zimować; pustych nor, a wokół nich na roślinach widzisz migoczący pył. Jesteś przekonany, że smog przerywa hibernację niektórych gatunków, co może skończyć się dla nich fatalnie. Rzuć k6 na to, co dodatkowo dostrzegasz:
• 1 albo 4 – młode centaury, które oczarowane tym, co widzą, próbują pochwycić pył, jednak w ich zachowaniu widzisz jakąś niepewność, coś obcego, jakby zupełnie nie skupiały się na tym, co je otacza;
• 2 albo 5 – dwa szpiczaki, które nie tylko nie śpią, choć powinny hibernować przez zimę, ale zachowują się całkowicie niezgodnie z prawidłami natury, zupełnie, jakby coś pomieszało się im w głowach;
• 3 albo 6 – hipnotynki mesmeri latające po okręgu w świetle promieni słońca, zupełnie jakby chciały tańczyć i świętować coś, o czym nie masz pojęcia, więc lepiej uważaj, żeby cię nie zahipnotyzowały.

Za wykonanie zadania otrzymasz magiczny dziennik

Przyrodnicy

Christopher Walsh
Frederick Shercliffe
Longwei Huang
Maximilian Brewer
Xanthea Grey
Blaithin 'Fire' A. Dear
Irvette de Guise
Noreen Finch

 
TwórcaŚcieżka kariery Twórca dotyczy wszystkich postaci, które odnajdują się w tworzeniu przedmiotów wszelakich, od różdżek po magiczną biżuterię i pojazdy, tudzież ich naprawianiu.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Transmutacja.

Zadanie na styczeń - marzec
wolne 2/4
Walka z tajemniczym smogiem, to nie tylko usuwanie nieco szalonych skutków tego zjawiska, ale również próba zapobiegania tym przykrym konsekwencjom. Ministerstwo Magii zaapelowało do czarodziejskiej społeczności o pomoc w stworzeniu przedmiotu, który uniemożliwiłby osiadanie pyłowi na wszystkim wokoło. Ponieważ nieznane są konsekwencje długiej ekspozycji na jego działanie, poszukiwane są rozwiązania nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim praktyczne.

Waszym zadaniem jest skonstruowanie nakrycia głowy, które skutecznie chroniłoby przed przedziwnym smogiem, zdającym się coraz bardziej ingerować w życie czarodziejów.

Rzuć k6 na wydarzenie towarzyszące, gdzie wynik parzysty oznacza, że wszystko przebiega zgodnie z planem, zaś wynik nieparzysty oznacza, że w trakcie prób twój prototyp wchłania pyłek, następnie zrzucając go na noszącego, a ty dostajesz napadu śmiechu. Dorzuć k100 na to jak duże wrażenie robi twój prototyp.

Za wykonanie zadania otrzymasz syrenią spinkę, a jeśli wynik k100 wyniósł powyżej 80 dodatkowo otrzymasz 30g.

Twórcy

Larkin J. Swansea
Blaithin 'Fire' A. Dear
Nicholas Seaver

 
KucharzŚcieżka kariery Kucharz dotyczy czarodziejów, którzy posiadają zdolności magicznego gotowania, ścieżka ugości wszystkich miłośników cukiernictwa i gotowania, barmanów i mistrzów w zaparzaniu kawy.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Magiczne Gotowanie.

Zadanie na styczeń - marzec
wolne 3/4
Dziwny pył, który unosi się nad Wielką Brytanią, powoduje wiele zamieszania i problemów. Czarodziejów męczą nie tylko nagłe wybuchy śmiechu, ale również niepohamowanego głodu. Punkty gastronomiczne zaczynają pękać w szwach, a przez braki pracowników – spowodowane koniecznością wizyty w szpitalu świętego Munga – właściciele zmuszeni są szukać dodatkowych rąk do pracy. Na witrynach pojawiają się ogłoszenia o tymczasowym zatrudnieniu kucharzy, cukierników oraz piekarzy do pomocy w przygotowywaniu zamówień.

Waszym zadaniem jest pomoc w realizacji zamówień, zgodnie z podsuwanymi wam pospiesznie przepisami. Nikt nie chce, by głodni musieli długo czekać, bo to rodzi jedynie więcej problemów i całkowicie niepotrzebnych awantur.

Rzuć literką, gdzie:
• spółgłoska –  oznacza, że odrobina pyłu trafia do przygotowywanego przez ciebie dania i postanawiasz o tym nie wspominać; możesz jednak dostrzec, jak klienci po zjedzeniu pierwszego kęsa uśmiechają się co najmniej błogo;
• samogłoska – oznacza, że dzielnie bronisz jedzenia przed składnikami spoza przepisu, przygotowując je całkowicie poprawnie.

Za wykonanie zadania otrzymasz zwierzęcą klepsydrę (+1 magiczne gotowanie)

Kucharze

Longwei Huang
 
UzdrowicielŚcieżka kariery Uzdrowiciel jest dla czarodziejów zafascynowanych magiczną medycyną i eliksirami wszelakimi. Każdy kto posiada wiedzę na temat zaklęć leczniczych, a także zna na pamięć instrukcje warzenia eliksirów, znajdzie swoje miejsce na tej ścieżce.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Uzdrawianie i Eliksiry.

Zadanie na styczeń - marzec
wolne 3/4
Do Szpitala Świętego Munga trafia coraz więcej czarodziejów w różnym wieku, którzy cierpią na długotrwałe napady śmiechu. Jest to stan niebezpieczny, gdyż pacjenci, którzy nie potrafią zaczerpnąć prawidłowo powietrza, zaczynają mdleć w różnych miejscach, a upadając, doznają kolejnych uszczerbków na zdrowiu. Do was należy pomoc czarodziejom z nagłymi napadami euforii oraz uzupełnienie malejących zapasów eliksiru spokoju.

Uzdrowiciele: W twoje ręce trafia jeden z zainfekowanych czarodziejów –  śmieje się głośno, trzyma za brzuch, a z jego oczu płyną łzy, za które tylko w części odpowiada rozbawienie. Dostrzegasz wyraźnie oznaki problemów z zaczerpnięciem tchu. Rzuć k100 na stan pacjenta – im wyższy wynik, tym ten jest bliżej omdlenia. Dorzuć literkę, która określi, jak radzisz sobie z tym zadaniem, gdzie samogłoska oznacza, że potrzebujesz pomocy innego uzdrowiciela – zabrakło eliksiru spokoju, a ty przecież nie możesz zostawić pacjenta samego, a spółgłoska oznacza, że wszystko przebiega sprawnie, choć odkrywasz, że eliksir spokoju właśnie się skończył.

Za wykonanie zadania otrzymasz magiczny stetoskop (+2 uzdrawianie)

Eliksirowarzy: Poproszono cię o uzupełnienie zapasów eliksiru spokoju w szpitalu, jednak jesteś pewien, że ostatnio przygotowane porcje nie powinny skończyć się tak szybko. Kiedy docierasz do składzika na mikstury, odkrywasz, że w ogólnym zamieszaniu przestawiono wszystkie fiolki, a etykiety nie zostały należycie przyczepione do poszczególnych półek. Wygląda na to, że ktoś pomieszał butelki eliksiru spokoju z eliksirem po-zatruciowym, a ty musisz je teraz rozdzielić!  Rzuć literą na to, jak dobrze radzicie sobie z tym zadaniem, gdzie A = 10%, a J = 100%. Do wyniku możesz dodać wszystkie swoje punkty z eliksirów.

Za wykonanie zadania otrzymasz kociołek z mosiądzu

Uzdrowiciele

 Ariadne W. Wickens
 Maximilian Brewer
 Noreen Finch
 Rhode O. Fairley
 Thalia S. Heartling
 Xanthea Grey


 
QuidditchŚcieżka kariery Quidditch jest przede wszystkim dla graczy quiddicha, trenerów miotlarskich i wszystkich związanych z tym sportem, a także dla każdego, kto kocha sport wszelaki.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Gry Miotlarskie.

Zadanie na styczeń - marzec
wolne 4/4
Nietrudno zauważyć, że dziwny pył na wpływ dosłownie na wszystko, na czym osiądzie. Podczas meczu na narodowym stadionie, piłki również zaczynają zachowywać się coraz to dziwniej – kafel sam pomknął w stronę pętli, złoty znicz stracił na prędkości, a tłuczki rozpoczęły jakiś szalony taniec dookoła graczy. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że część zapasowych tłuczków nie uciekła przy tej okazji poza stadion! Zarząd poprosił wszystkich miłośników qudditcha o pomoc w odnalezieniu niesfornych piłek.

Niestety, wypełniając to zadanie, nie jesteś w stanie umknąć przed pyłem, który przenika do twoich płuc z każdym kolejnym oddechem. Rzuć k6 na to, jak bardzo smog wpływa na twój stan, gdzie:
• 1 albo 2 – ogarnia cię radość, masz ochotę śmiać się dosłownie ze wszystkiego, jednak wciąż jesteś w stanie zapanować nad tym niespodziewanym wybuchem, co pozwala ci skupić się w pełni na przechwytywaniu tłuczków;
• 3 albo 4 – śmiejesz się tak, że ledwie coś widzisz, a brzuch zaczyna cię boleć od tych ciągłych spazmów, jednak jakimś cudem wciąż pamiętasz o zadaniu i próbujesz się na nim skoncentrować;
• 5 albo 6 – jesteś przekonany, że trafiłeś w jakieś nowe, absolutnie ci nieznane miejsce, niezwykle wręcz piękne, jednak zaczyna do ciebie docierać, że widzisz je jedynie, kiedy się śmiejesz – musisz więc spróbować zapanować nad wesołością, jeśli chcesz dostrzec tłuczki!

Za wykonanie zadania otrzymasz sportowe ochraniacze (+1 GM)

Sportowcy

Antosha Avgust
 
Auror / Łamacz KlątwŚcieżka kariery Auror / Łamacz Klątw to ścieżka dla znakomitych zaklęciarzy i tych, którzy posiedli wiedzę z zakresu obrony przed czarną magią, a może wręcz i samą czarną magią?

Zadania związane są z taką dziedziną jak Zaklęcia i OPCM.

Zadanie na styczeń - marzec
wolne 2/4
Minister Magii zaapelował również do wszystkich czarodziejów znających się na klątwach, prosząc o pomoc w sprawdzeniu, czy w smogu nie znajduje się coś zagrażającego zdrowiu mieszkańców Wysp. W Departamencie Tajemnic przygotowano pojemniki z mieniącym się pyłem, tak ukrytym w swoich szklanych, a może kryształowych, skrzyniach, by nic nie mogło się z nich wydostać. Co ciekawe, pył zdaje się unosić, to znów opadać, zupełnie, jakby był całkiem świadomą istotą.

Waszym zadaniem jest sprawdzenie, czy w pyle nie kryje się nuta czarnej magii, czy nie jest on nośnikiem klątwy rzuconej na całe czarodziejskie społeczeństwo, czy nie zagraża ludziom, którzy muszą go codziennie wdychać. Rzuć literką, gdzie:
spółgłoska oznacza, że pomimo podejmowanych prób, pył zdaje się nadal żyć własnym życiem, nic się w nim nie zmienia, nie reaguje na kierowane ku niemu bodźce, a ty jesteś w stanie jedynie przyznać, że w istocie pył ten przesiąknięty jest magią;
samogłoska oznacza, że w trakcie rzucania zaklęć ujawniających, coś się zmienia i przez krótką chwilę zdaje się wam, że słyszycie czyjś chichot, jednak uczucie to prędko mija.

Za wykonanie zadania otrzymasz beret uroków (+1 OPCM)

Aurorzy i Łamacze

Antonio Díaz
Ariadne W. Wickens
Blaithin 'Fire' A. Dear
Irvette de Guise
Julia Brooks
Nicholas Seaver
Salazar Morales

 
UrzędnikŚcieżka kariery Urzędnik to droga dla każdego, kto odnajduje się w przesiadywaniu w Ministerstwie Magii, bądź też żyje w zgodzie z goblinami w banku Gringotta, a może tłumaczy teksty na własną rękę?

Zadania związane są z taką dziedziną jak Historia Magii i Starożytne Runy.

Zadanie na styczeń - marzec
wolne 4/4
Kiedy Minister Magii wygłosił swój apel do czarodziejskiej społeczności, poprosił również wszystkich pasjonatów historii o pomoc w odnalezieniu tekstów traktujących o podobnych anomaliach. Nie ma znaczenia, czy zapis będzie runiczny, czy znajdzie się na jakimś starym pergaminie, czy równie przedwiecznej książce, liczy się bowiem dosłownie wszystko, co pomoże w odkryciu pochodzenia dziwnego pyłu.

Waszym zadaniem jest sprawdzenie, czy w zbiorach magicznych bibliotek znajdują się księgi wspominające o podobnych zjawiskach i zgłoszenie znalezionych informacji do Ministerstwa Magii. Rzuć k6, gdzie:
• 1 albo 4 – nie znajdujesz żadnych informacji na temat podobnego pyłu unoszącego się nad Wyspami, czy jakimkolwiek innym miejscem;
• 2 albo 5 – odkrywasz wzmianki na temat pyłu wróżek, zdolnego do formowania się w chmurę, choć jak prędko odkrywasz, jest to jedynie teoria, zaś sam artykuł nosi znamiona wątpliwej wiarygodności;
• 3 albo 6 – natrafiasz na przepowiednię średniowiecznej wiedźmy Abigail Hobbs, która traktowała o mugolach przynoszących zgubę czarodziejom, o ciemnych chmurach spowijających niebo, z których miały nadejść choroby i strach; i chociaż brzmi to dość prawdopodobnie, nijak nie pasuje do obecnej sytuacji.

Za wykonanie zadania otrzymasz samopiszące pióro

Urzędnicy

 Ariadne W. Wickens
 Ryan Maguire 
Człowiek NaukiŚcieżka kariery Człowiek Nauki to droga dla każdego, kto wróży z magicznej kuli lub fusów herbaty, a także czarodziejów, potrafiących odczytywać wszelkie znaki pojawiające się na nocnym niebie.

Zadania związane są z taką dziedziną jak Wróżbiarstwo i Astronomia.

Zadanie na styczeń – marzec
wolne 1/4
Ministerstwo Magii zwróciło się z prośbą do wszystkich osób potrafiących odczytywać przyszłość z prośbą o pomoc w zaistniałej sytuacji. Układ gwiazd i planet, fusy z herbaty, kryształowe kule, karty tarota, mapy nieba, to wszystko może ostatecznie odsłonić rozwiązania, na które nie wpadnie żaden inny czarodziej. Nikt nie wie, jakie nowe problemy może ujawnić smog, toteż każda informacja przesłana do Departamentu Tajemnic może okazać się na wagę złota. Trzeba poszukiwać dosłownie wszystkiego, starając się nakłonić przyszłość do tego, by ujawniła swe prawdziwe oblicze.

Wynik kości k6 pomnóż razy 20 – taką zapłatę otrzymasz.

Ludzie Nauki

Frederick Shercliffe
Laeana Aasveig
Maximilian Brewer
Xanthea Grey


Ostatnio zmieniony przez Melusine O. Pennifold dnia Wto 5 Maj 2020 - 15:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Blaithin 'Fire' A. Dear
Blaithin 'Fire' A. Dear

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : chuda, opaska na twarzy, blizny, tatuaż, zapach damasceńskich róż
Galeony : 2307
  Liczba postów : 3634
https://www.czarodzieje.org/t13638-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t13684-dziobek
https://www.czarodzieje.org/t13647-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t21155-blaithin-fire-a-dear-dziennik
Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptySro 24 Sty 2024 - 23:02;

Imię i Nazwisko: Blaithin 'Fire' A. Dear
Zadanie ze ścieżki: Łamacz Klątw
Rozpoczęte: tak

Imię i Nazwisko: Blaithin 'Fire' A. Dear
Zadanie ze ścieżki: Przyrodnik
Rozpoczęte: tak

na rozpoczęcie czekamy do 7 lutego

______________________

Co z Fire?:

Kindness is weakness

Compassion made me lower my wand. Loyalty made me lose my eye. Hope made me put the poison away.
Never again.


Playlista

Ostatnio zmieniony przez Blaithin 'Fire' A. Dear dnia Sro 7 Lut 2024 - 22:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Frederick Shercliffe
Frederick Shercliffe

Dorosły czarodziej
Wiek : 27
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 189
Dodatkowo : Animagia
Galeony : 923
  Liczba postów : 510
https://www.czarodzieje.org/t21919-frederick-shercliffe#718423
https://www.czarodzieje.org/t21926-alchiba#718462
https://www.czarodzieje.org/t21921-frederick-shercliffe#718425
Ścieżki kariery QzgSDG8
Moderator
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptyCzw 25 Sty 2024 - 7:14;

Imię i Nazwisko: Frederick Shercliffe
Zadanie ze ścieżki:  Przyrodnik
Rozpoczęte: tak - wątek

Imię i Nazwisko: Frederick Shercliffe
Zadanie ze ścieżki: Człowiek Nauki
Rozpoczęte: tak - wątek

Imię i Nazwisko: Frederick Shercliffe
Wykonane zadanie: Przyrodnik - wątek
Zyski: magiczny dziennik i 2 pkt ONMS

Imię i Nazwisko: Frederick Shercliffe
Wykonane zadanie: Człowiek nauki - wątek
Zyski: 100g i 2 pkt astronomii

______________________

I'm real
and the pretender
I have my flaws
I make mistakes
But I'm myself
I'm not ashamed


Ostatnio zmieniony przez Frederick Shercliffe dnia Nie 4 Lut 2024 - 21:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Larkin J. Swansea
Larkin J. Swansea

Absolwent Ravenclawu
Wiek : 23
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 180cm
C. szczególne : medalik na szyi
Dodatkowo : Metamorfomag
Galeony : 1403
  Liczba postów : 880
https://www.czarodzieje.org/t19499-larkin-j-swansea#577514
https://www.czarodzieje.org/t19599-marmo-sowa-larkina#582623
https://www.czarodzieje.org/t19516-larkin-j-swansea#578211
https://www.czarodzieje.org/t21399-larkin-j-swansea-dziennik#692
Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptyCzw 25 Sty 2024 - 7:55;

Imię i Nazwisko: Larkin J. Swansea
Zadanie ze ścieżki: artysta
Rozpoczęte: tak - wątek

Imię i Nazwisko: Larkin J. Swansea
Zadanie ze ścieżki: twórca
Rozpoczęte: tak - twórca

na rozpoczęcie czekamy do 8 lutego

EDIT:
Imię i Nazwisko: Larkin J. Swansea
Wykonane zadanie: artysta
Zyski: +2 DA, magiczny dyktafon (+1 DA)

Imię i Nazwisko: Larkin J. Swansea
Wykonane zadanie: twórca
Zyski: +2 transmutacja, syrenia spinka

______________________

ti dedico il silenzio
tanto non comprendi le parole


Ostatnio zmieniony przez Larkin J. Swansea dnia Pon 5 Lut 2024 - 13:55, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down


Nicholas Seaver
Nicholas Seaver

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 22
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 185cm
C. szczególne : Zawsze ubrany na czarno w strój zakrywający wszystko prócz dłoni i głowy. Prawie nigdy się nie uśmiecha, za to wiele emocji można wyczytać z jego spojrzenia.
Galeony : 497
  Liczba postów : 1099
https://www.czarodzieje.org/t22374-nicholas-seaver#735851
https://www.czarodzieje.org/t22378-poczta-nicholasa#736146
https://www.czarodzieje.org/t22376-nicholas-seaver#735915
https://www.czarodzieje.org/t22839-nicholas-seaver-dziennik#7685
Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptyCzw 25 Sty 2024 - 8:18;

Imię i Nazwisko: Nicholas Seaver
Zadanie ze ścieżki: Twórca
Rozpoczęte: nie

Imię i Nazwisko: Nicholas Seaver
Zadanie ze ścieżki: Łamacz klątw
Rozpoczęte: tak

na rozpoczęcie czekamy do 8 lutego


Ostatnio zmieniony przez Nicholas Seaver dnia Czw 8 Lut 2024 - 22:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online


Christopher Walsh
Christopher Walsh

Nauczyciel
Wiek : 35
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 183
C. szczególne : Blizna u dołu brzucha oraz niewielka blizna na ręce, blizny na piersi po jadzie akromantuli, ciemnogranatowe blizny na lewym ramieniu; obrączka z czarno-zielonej muszli; runa agliz na lewym nadgarstku
Galeony : 4239
  Liczba postów : 2166
https://www.czarodzieje.org/t18076-christopher-o-connor#514253
https://www.czarodzieje.org/t18088-poczta-chrisa#514438
https://www.czarodzieje.org/t18079-christopher-o-connor#514252
https://www.czarodzieje.org/t18310-christopher-o-connor-dziennik
Ścieżki kariery QzgSDG8
Moderator
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptyCzw 25 Sty 2024 - 8:25;

Imię i Nazwisko: Christopher Walsh
Zadanie ze ścieżki: Artysta
Rozpoczęte: tak - wątek

Imię i Nazwisko: Christopher Walsh
Wykonane zadanie: Artysta - wątek oraz leczenie konsekwencji
Zyski: magiczny dyktafon (+1 DA) oraz +2 pkt DA

______________________

After all these years
you still don't know
The things
that make you
beautiful


Ostatnio zmieniony przez Christopher Walsh dnia Nie 4 Lut 2024 - 14:45, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Online


Maximilian Brewer
Maximilian Brewer

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 21
Czystość Krwi : 10%
Wzrost : 178 cm
C. szczególne : Blizny na całym ciele, które wychynęły po usunięciu wszystkich mugolskich tatuaży, runa agliz na lewym ramieniu, krwawa obrączka na palcu serdecznym prawej dłoni, blizna w kształcie błazeńskiej czapki na prawej piersi, trzy blizny przez całe plecy, blizna w kształcie kluczy tuż nad sercem
Dodatkowo : Jasnowidzenie
Galeony : 5059
  Liczba postów : 2207
https://www.czarodzieje.org/t18375-maximilian-brewer
https://www.czarodzieje.org/t18475-listy-tradycyjne-maxa#526264
https://www.czarodzieje.org/t18374-maximilian-brewer
https://www.czarodzieje.org/t18428-maximilian-brewer-dziennik#52
Ścieżki kariery QzgSDG8
Moderator
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptyCzw 25 Sty 2024 - 8:26;

Imię i Nazwisko: Maximilian Brewer
Zadanie ze ścieżki: Uzdrowiciel
Rozpoczęte: tak - wątek

Imię i Nazwisko: Maximilian Brewer
Zadanie ze ścieżki: Człowiek Nauki
Rozpoczęte: tak - wątek

______________________

Never love

a wild thing
Ostatnio zmieniony przez Maximilian Brewer dnia Nie 28 Sty 2024 - 14:35, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down


Longwei Huang
Longwei Huang

Absolwent Hufflepuffu
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177cm
C. szczególne : krwawa obrączka na serdecznym prawym palcu, tatuaż chińskiego smoka na lewej ręce, blizny na łydce i na plecach, łagodny uśmiech
Galeony : 1943
  Liczba postów : 985
https://www.czarodzieje.org/t20234-longwei-huang#630705
https://www.czarodzieje.org/t20253-poczta-longweia#631638
https://www.czarodzieje.org/t20251-longwei-huang#631542
https://www.czarodzieje.org/t21405-longwei-huang-dziennik#693068
Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptyCzw 25 Sty 2024 - 9:11;

Imię i Nazwisko: Longwei Huang
Zadanie ze ścieżki: Przyrodnik
Rozpoczęte: tak - wątek

Imię i Nazwisko: Longwei Huang
Zadanie ze ścieżki: kucharz
Rozpoczęte: tak - wątek

EDIT:
Imię i Nazwisko: Longwei Huang
Wykonane zadanie: przyrodnik
Zyski: +2 onms, magiczny dziennik

Imię i Nazwisko: Longwei Huang
Wykonane zadanie: kucharz
Zyski: +2 magiczne gotowanie, zwierzęca klepsydra (+1 magiczne gotowanie)

______________________

I won't let it go down in flames


Ostatnio zmieniony przez Longwei Huang dnia Nie 4 Lut 2024 - 21:17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down


Xanthea Grey
Xanthea Grey

Nauczyciel
Wiek : 35
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 170cm
C. szczególne : wygląda zdecydowanie młodziej niż pokazuje metryka, ma wyraziste oczy, ufarbowane na szaro włosy do linii bioder i bardzo jasną karnację
Dodatkowo : Jasnowidzenie
Galeony : 1030
  Liczba postów : 488
https://www.czarodzieje.org/t17246-xanthea-grey#482605
https://www.czarodzieje.org/t17289-xanthea-grey
https://www.czarodzieje.org/t17247-xanthea-grey#482658
Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptyCzw 25 Sty 2024 - 11:20;

Imię i Nazwisko: Xanthea Grey
Zadanie ze ścieżki: Przyrodnik
Rozpoczęte: nie

rezygnuję na rzecz rezerwowych  love


Imię i Nazwisko: Xanthea Grey
Zadanie ze ścieżki: Człowiek nauki
Rozpoczęte: tak

na rozpoczęcie czekamy do 8 lutego


Ostatnio zmieniony przez Xanthea Grey dnia Czw 8 Lut 2024 - 23:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Noreen Finch
Noreen Finch

Nauczyciel
Wiek : 25
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 170
C. szczególne : często w towarzystwie kruka
Galeony : 479
  Liczba postów : 183
https://www.czarodzieje.org/t22652-noreen-finch#757668
https://www.czarodzieje.org/t22683-poczta-noreen#759648
https://www.czarodzieje.org/t22653-noreen-finch#757669
https://www.czarodzieje.org/t22685-noreen-finch-dziennik#760145
Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptyCzw 25 Sty 2024 - 21:15;

Imię i Nazwisko: Noreen Finch
Zadanie ze ścieżki: Przyrodnik - na rezerwę jak ktoś nie zrobi w terminie
Rozpoczęte: nie

Imię i Nazwisko: Noreen Finch
Zadanie ze ścieżki: Uzdrowiciel
Rozpoczęte: tak - wątek


Ostatnio zmieniony przez Noreen Finch dnia Pon 29 Sty 2024 - 18:41, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Online


Atlas M. O. Rosa
Atlas M. O. Rosa

Nauczyciel
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 198
C. szczególne : czar wili rozdawany na lewo i prawo, ogromne zainteresowanie każdym rozmówcą, lekki zapach lawendy
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 1387
  Liczba postów : 876
https://www.czarodzieje.org/t21769-atlas-malte-otto-rosa#711050
https://www.czarodzieje.org/t21773-kartki-do-atlasu#711160
https://www.czarodzieje.org/t21770-atlas-m-o-rosa#711053
Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptyPon 29 Sty 2024 - 15:52;

Zgłoszenie o dopisanie
Imię i Nazwisko: Atlas M. O. Rosa
Ścieżka kariery: Przyrodnik i Auror/Łamacz klątw

Kolejka rezerwowa
Ścieżka kariery: Przyrodnik
Rozpoczęcie/wykonanie: -

Zgłoszenie wykonania
Imię i Nazwisko: Atlas M. O. Rosa
Wykonane zadanie: Auror/Łamacz klątw - post na 3500+ znaków
Zyski: beret uroków (+1 OPCM)


Ostatnio zmieniony przez Atlas M. O. Rosa dnia Czw 22 Lut 2024 - 23:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Nakir Whitelight
Nakir Whitelight

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 23
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 183
C. szczególne : dołeczki w policzkach
Galeony : 337
  Liczba postów : 125
https://www.czarodzieje.org/t22721-nakir-qaspiel-whitelight#765528
https://www.czarodzieje.org/t22740-general#766833
https://www.czarodzieje.org/t22732-nakir-whitelight#766468
Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptySro 31 Sty 2024 - 23:49;

Imię i Nazwisko: Nakir Whitelight
Ścieżka kariery: Auror/Łamacz Klątw, Urzędnik
Powrót do góry Go down


Iggy Honeycott
Iggy Honeycott

Absolwent Hufflepuffu
Wiek : 40
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 191 cm
C. szczególne : wzrost i muskulatura
Galeony : 284
  Liczba postów : 62
https://www.czarodzieje.org/t22775-iggy-honeycott#767683
https://www.czarodzieje.org/t22811-sniezynek#768259
https://www.czarodzieje.org/t22776-iggy-honeycott#767701
https://www.czarodzieje.org/t22849-iggy-honeycott-dziennik#76883
Ścieżki kariery QzgSDG8
Gracz
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery EmptyWto 13 Lut 2024 - 0:55;

Imię i Nazwisko: Iggy Honeycott
Ścieżka kariery: Artysta, Twórca, Quidditch

Imię i Nazwisko: Iggy Honeycott
Zadanie ze ścieżki: Quidditch
Rozpoczęte: jeszcze nie, ale może @Antosha Avgust ma ochotę zacząć ze mną? :>
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Ścieżki kariery QzgSDG8
Ścieżki kariery Empty


PisanieŚcieżki kariery Empty Re: Ścieżki kariery  Ścieżki kariery Empty;

Powrót do góry Go down
 

Ścieżki kariery

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Ścieżki kariery QCuY7ok :: 
rozwoj postaci
 :: 
gry i kluby
-