Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Marmo - sowa Larkina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Larkin J. Swansea

Nieokreślony
Rok Nauki : IX
Wiek : 20
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 180cm
C. szczególne : medalik na szyi
Dodatkowo : Metamorfomag
Galeony : 117
  Liczba postów : 126
https://www.czarodzieje.org/t19499-larkin-j-swansea#577514
https://www.czarodzieje.org/t19599-marmo-sowa-larkina#582623
https://www.czarodzieje.org/t19600-wyrzezbimy-cos-razem#582651
https://www.czarodzieje.org/t19516-larkin-j-swansea#578211
Marmo - sowa Larkina QzgSDG8
Gracz
Marmo - sowa Larkina Empty


PisanieMarmo - sowa Larkina Empty Marmo - sowa Larkina  Marmo - sowa Larkina EmptyWto Wrz 01 2020, 21:44;

***


Ostatnio zmieniony przez Larkin J. Swansea dnia Czw Wrz 03 2020, 14:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Victoria Brandon

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 168
C. szczególne : piegi na całej twarzy
Dodatkowo : Prefekt Naczelny
Galeony : 864
  Liczba postów : 1138
https://www.czarodzieje.org/t18197-victoria-brandon#517279
https://www.czarodzieje.org/t18201-poczta-brandonowny#517591
https://www.czarodzieje.org/t18202-vicky-i-jej-magiczna-menazeria#517595
https://www.czarodzieje.org/t18199-victoria-brandon#517482
https://www.czarodzieje.org/t18306-victoria-brandon-dziennik
Marmo - sowa Larkina QzgSDG8
Gracz
Marmo - sowa Larkina Empty


PisanieMarmo - sowa Larkina Empty Re: Marmo - sowa Larkina  Marmo - sowa Larkina EmptyWto Wrz 01 2020, 22:06;

Panie Swansea,

obawiam się, iż wakacje dobiegły już końca, lecz z jakiegoś niewyjaśnionego powodu przegapił to Pan. Czyżby zmiana otoczenia i powrót do zamku nie były dla Pana dostatecznym znakiem, iż należy porzucić swobodę, jaka panuje poza szkołą? Czyżbym faktycznie musiała zwracać się do Pana już w pierwszym dniu, w którym Pana widziałam, z upomnieniem, że mundurek nie jest podrzędną szmatą, którą można zarzucać na swój grzbiet w sposób zupełnie dowolny? Doprawdy, nie sądziłam, iż ledwie po przekroczeniu progu Wielkiej Sali będę zmuszona do odnotowania w pamięci, iż należy naszykować dla Pana właściwy list ze stosownym upomnieniem, jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, iż pisanie o tym będzie przypominało tak naprawdę, jak to się mówi, rzucanie grochem o ścianę? Jak sądzę, w tym właśnie momencie dojdzie Pan do wniosku, że marnowanie atramentu oraz papieru na pisanie do Pana, jest co najmniej oburzające, jeśli nie należałoby powiedzieć, że co najmniej śmieszne, śmiem jednak twierdzić, iż stanowi to jedynie wypełnienie przyrzeczeń i obowiązków, jakie obecnie spoczywają na moich barkach.

Czy może powinnam w tym momencie wspomnieć, iż będę przykładać jeszcze większą uwagę do Pańskiego zachowania? Nie mogę pozwolić na to, by ucierpiał honor naszego domu, to dość proste, aczkolwiek dla niektórych zupełnie niezrozumiałe. Zapyta Pan zapewne - cóż złego jest w tym, jak noszę swój mundurek? Odpowiedź jest zadziwiająco prosta - prezencja. Spojrzenie. Pierwsze wrażenie. Jeśli dom Kruka zacznie kojarzyć się innym z niechlujnością, rozkojarzeniem, artystycznym zacięciem, które tak naprawdę nie jest sztuką, lecz niedbałością, cóż będę miała z tym zrobić? Czy powinnam, na wzór nieznośnego osła, zaprzeć się i twierdzić, że wszystko to jest pomyłką, a my tak naprawdę jesteśmy całkowicie subordynowanymi osobami? Mówi się, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale czy na pewno? Pierwsza kropla zapowiada deszcz. Pierwszy mróz zapowiada zimę. Pierwsze krzywe spojrzenie zapowiada niechęć. Jedno słowo może stać się plotką, która w nieznośny sposób będzie mknąć dalej, drążyć skałę niczym nieustannie płynąca woda, której nie sposób zatrzymać.

Czy nie powinniśmy dawać innym przykładu? Zwłaszcza ci, którzy są starsi. Wszakże to właśnie ku nim zwraca się naszą uwagę - kiedy jesteśmy dziećmi, robią to rodzice, gdy dorastamy, robią to nasi profesorowie, opiekunowie. Czy zatem nie czuje się Pan winny, gdy inni, spoglądając na Pana mówią raczej - ten ma duszę artysty, ale za grosz poszanowania dla zasad, jakie powinien każdy respektować?

Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. Implikuje to niewiedzę mojej osobie. Implikuje pewien stopień głupoty, ale również, co wcale nie takie zadziwiające, ciekawości. Pański poziom niesubordynacji zawsze pozostawał dla mnie sprawą, której nie mogłam w żaden sposób przejrzeć, zaczynając od pierwszego listu, kończąc na chwili obecnej.

Z wyrazami głębokiego szacunku
Victoria Brandon

______________________


if i reach for the sun
it would be shining

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Victoria Brandon

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 168
C. szczególne : piegi na całej twarzy
Dodatkowo : Prefekt Naczelny
Galeony : 864
  Liczba postów : 1138
https://www.czarodzieje.org/t18197-victoria-brandon#517279
https://www.czarodzieje.org/t18201-poczta-brandonowny#517591
https://www.czarodzieje.org/t18202-vicky-i-jej-magiczna-menazeria#517595
https://www.czarodzieje.org/t18199-victoria-brandon#517482
https://www.czarodzieje.org/t18306-victoria-brandon-dziennik
Marmo - sowa Larkina QzgSDG8
Gracz
Marmo - sowa Larkina Empty


PisanieMarmo - sowa Larkina Empty Re: Marmo - sowa Larkina  Marmo - sowa Larkina EmptySro Wrz 09 2020, 22:18;

Panie Swansea,

sądzę, że oboje doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jako prefekt powinnam pilnować wszystkiego i każdego, kto przynależy do domu Kruka. Jestem w pełni obowiązana do godnego reprezentowania nas wszystkich, nie mogę jednak pozwolić sobie na to, by jakieś pojedyncze jednostki faktycznie były w stanie ten obraz zniszczyć. Przyznaję, że Pańskie postępowanie nie jest tak karygodne, jak zachowanie naszych przyjaciół ze domu węża i borsuka, którzy w całkowicie radosny sposób wdali się w bójkę na środku Wielkiej Sali - co nie tylko uważam za skrajnie nieodpowiedzialne, ale również głupie - ale nie zmienia to faktu, iż jako Krukon podlega Pan stałej i ciągłej obserwacji. Dokładnie tak samo jak wszyscy inni wychowankowie Roweny. Skoro zaś zostaliśmy pozbawieni obecności opiekuna, który zna nas zapewne lepiej niż my sami znamy siebie, postanowiłam przyjąć na własne barki konieczność umoralniania was wszystkich i sprowadzania was na ziemię, gdy tylko zajdzie taka konieczność. Nie powinno to Pana ani trochę dziwić, wszakże doskonale zna Pan moje podejście do życia oraz tego, co mnie otacza. Zdaje się, że istnieje nawet odpowiednie słowo, które to oddaje. Perfekcja.

Jakże wielki zadał sobie Pan trud, by wyjaśnić mi sprawę, którą, zdaje się, tak błaho potraktowała. Niemniej jednak sądzę, że całkowicie minął się Pan z moim rozumowaniem i powędrował w rejony, których nigdy nawet nie próbowałam dotknąć, ani odnaleźć, które były dla mnie, powiedzmy, miejscem tajemnym, którego nie dotykałam. Czy zatem nie zdaję sobie sprawy z tego, jakże istotnym elementem naszego życia jest zwyczajna szmatka? Otóż, zadziwię Pana zapewne, ale zdaję sobie z tego sprawę. W pełni. Całkowicie. Być może mogłabym powiedzieć nawet, iż jest to przedmiot co najmniej doniosły, o którym część osób po prostu zapomina. Pozwoli Pan jednak, że rozjaśnię nieco sprawę i stwierdzę, że moją intencją było coś zupełnie innego - a mianowicie spostrzeżenie, że traktuje Pan swój ubiór niczym zniszczone szmaty i prezentuje się w oczach innych, jak człowiek, który pozostaje całkowicie niechlujny i nieuważny, jak człowiek, któremu nie zależy zupełnie na opinii innych. Zatem dobrze, niechaj nosi się Pan, jak Pan sobie życzy, lecz tylko wtedy, gdy nie zakłada Pan mundurka, gdy nie reprezentuje Pan wtedy domu Kruka, a jedynie ród. Jedynie siebie. Niechaj ośmiesza Pan własne nazwisko, ale nie nas.

Czy zna Pan takie słowo: impertynencja? Za takie z całą pewnością większość uznałaby Pana sugestię o poluzowaniu guzików. Z przykrością muszę jednak stwierdzić, że nie potrzebuję takich uwag, ani donikąd one nie zaprowadzą, jeśli sądził Pan, że tym mnie rozgniewa albo zasmuci, pomylił się Pan całkowicie, gdyż wywołał Pan jedynie uśmiech politowania. Doprawdy? Po cóż mam coś poluzować, skoro to, jak się noszę, jest dla mnie w zupełności odpowiednie? Doskonale wiem, że uważa mnie Pan za niesamowicie nudną, za niesamowicie nijaką i bezbarwną, ale doprawdy, czego Pan oczekuje poprzez owe poluzowanie guzików, gorsetu, lin, czegokolwiek? Zakłada Pan, że pod powierzchnią tego wszystkiego kryje się jakaś niewyżyta bestia, czy inne dziwadło, którego oglądanie mogłoby być niesamowicie intrygujące? Zasmucę Pana zatem i przyznam z miejsca, że jestem córką swego ojca i wnuczką swego dziadka. Mniemam, że jest Pan na tyle inteligentny, że zrozumie Pan tym samym, co chcę mu przekazać niniejszą wiadomością i nie potraktuje Pan tego jednocześnie jak ostrzeżenia, czy czegoś podobnego, gdyż tym nie jest. Jeśli zatem chciałby Pan wiedzieć, co znajduje się pod tym gorsetem, odpowiedź jest prosta - Brandon.

Dziękuję za przekazane słowa uznania. Sądzę, że wypełnię powierzone mi obowiązki z należytą powagą.

Cóż, znowu się Panu nie udało.

Uniżenie pozdrawiam
Victoria Brandon

______________________


if i reach for the sun
it would be shining

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Saskia Larson

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : Grzywka wpadająca na oczy i pierścień z czerwonym klejnotem na palcu.
Galeony : -468
  Liczba postów : 95
https://www.czarodzieje.org/t18235-saskia-kia-larson
https://www.czarodzieje.org/t18368-saskowa-gaja#523010
https://www.czarodzieje.org/t18364-saskia-kia-larson
Marmo - sowa Larkina QzgSDG8
Gracz
Marmo - sowa Larkina Empty


PisanieMarmo - sowa Larkina Empty Re: Marmo - sowa Larkina  Marmo - sowa Larkina EmptyNie Paź 25 2020, 17:28;

Larkin,

Powinieneś iść ze mną na bal. Skusisz się?


Mam nadzieję, że mnie pamiętasz,
Saskia
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Julia Brooks

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 170
C. szczególne : Ciemna grzywka, tatuaże, oburęczność, zapach lawendy
Galeony : 507
  Liczba postów : 2131
https://www.czarodzieje.org/t19470-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19475-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19471-julia-brooks#576533
https://www.czarodzieje.org/t19697-julia-brooks-dziennik#589978
Marmo - sowa Larkina QzgSDG8
Gracz
Marmo - sowa Larkina Empty


PisanieMarmo - sowa Larkina Empty Re: Marmo - sowa Larkina  Marmo - sowa Larkina EmptyCzw Lis 05 2020, 21:07;


Patomordeczko,

Za nami lekcja u Patola. Wnioski są dwa – przeżyliśmy i trzeba to uczcić. Z tej okazji, wraz z Arlą zapraszamy Cię na Pierwsze Hogwarckie Patonalia w Armstrong Castle. Przygotowałyśmy wiele atrakcji, choć większość z nich zapewne uleci z Twej pamięci :D Impreza zaczyna się jutro po kolacji. Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do zabierania osób towarzyszących :)

JB

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Listonosz

Galeony : 3733
  Liczba postów : 3092
Marmo - sowa Larkina QzgSDG8
Specjalny
Marmo - sowa Larkina Empty


PisanieMarmo - sowa Larkina Empty Re: Marmo - sowa Larkina  Marmo - sowa Larkina EmptyPon Gru 21 2020, 21:53;I ciepłych! Niech koc rozgrzeje ciało, a słodycze łabędzie serduszko.

~ Élé

Dolaczony podarunek:


~ samorysujące pióro (+1pkt DA)
~ ciepły kocyk w łabędzie
~ pudełko kociołkowych piegusków

O przedmiotach mozna przeczytac wiecej w spisach.


Ciepłych, rodzinnych świąt i wszystkiego co najlepsze w nowym roku!
Kocham
Elio

Dolaczony podarunek:

Puchate kapcie w kształcie łabędzi
O przedmiotach mozna przeczytac wiecej w spisach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Słodka Swatka

Galeony : 536
  Liczba postów : 348
Marmo - sowa Larkina QzgSDG8
Specjalny
Marmo - sowa Larkina Empty


PisanieMarmo - sowa Larkina Empty Re: Marmo - sowa Larkina  Marmo - sowa Larkina EmptyPią Lut 12 2021, 23:27;


Najmilszy!
Miłość rośnie wokół nas… nieważne gdzie, nieważne jak. Z okazji walentynek w 2021 roku mam zaszczyt wręczyć Ci do wylosowania zadanie do wykonania wraz ze swoją Walentynką! Gdy tylko je zrealizujesz, otrzymasz ode mnie unikalną i limitowaną nagrodę, której nie znajdziesz nigdzie indziej, a tylko w moim tajemniczym magicznym kufrze!

Wylosuj swoje zadanie, wykonaj je do 1 marca 2021 roku, odeślij mi list z opisem swych wrażeń, a ja to sprawdzę i Cię sowicie wynagrodzę!

Kochajmy się!
Słodka Swatka


”Rozwiń szczegóły dot. eventu”:

Najmilsi!
Udział w evencie nie jest obowiązkowy. Jeśli dostałeś list od Słodkiej Swatki, a nie chcesz brać udziału, nie musisz i nie czeka Cię za to żadna konsekwencja choć gorąco zachęcamy do zabawy!

Poniżej znajduje się dziesięć zadań i dziesięć wyjątkowych walentynkowych i unikalnych nagród. Rzuć kością Litery i poznaj zadanie, które należy zrealizować, aby otrzymać poniżej dopisaną nagrodę. Zadanie jednak bardzo, ale to bardzo Ci nie odpowiada? Możesz jednorazowo przerzucić kość Litery i wybrać drugie zadanie.

Zrealizuj je w pojedynczym wątku (4-5 postów na głowę) wraz ze swoją Walentynką. Postaraj się uniknąć złączenia dwóch zadań walentynkowych w jednym wątku - chyba, że Ty i Twoja Walentynka wylosujecie to samo.

Wątki te nie wliczają się do "punktów za rozegrane wątki".

Po realizacji zadania wyślij list zwrotny skrzynkę pocztową Mistrza Gry, opisz swoje wrażenia, a i obowiązkowo podlinkuj wątek. Listy zwrotne bez linków nie będą brane pod uwagę. Teraz pozostaje poczekać aż Słodka Swatka wręczy Ci nagrodę do kuferka.

Wszelkie pytania proszę kierować do dwóch MG: Eskil Clearwater oraz Éléonore E. Swansea (nie tagujemy profilu bo od ilości tagów w listach nasze wyszukiwarki by oszalały).

Event walentynkowy zostanie całkowicie zamknięty dnia 1 marca 2021 roku.

”Zadanie do wylosowania Literą’:


A Zatańcz ze swoją Walentynką! (w innym miejscu niż Morsoteka)
Nagroda: czarna wstążka (+1 pkt transmutacja)- niepozorna ozdoba, która swoim wyglądem przypomina małą, nic nie znaczącą bransoletkę, idealną zarówno dla mody damskiej jak i męskiej z delikatnym czerwonym oczkiem. Niemniej tylko właściciel wie, że kiedy ją założy, to ma ona zdolność ukrycia jednego największego mankamentu jego ciała, który najbardziej spędza mu sen z powiek.

B Przygotuj ze swoją Walentynką dowolne danie główne, zasiądźcie razem do stołu i delektujcie się nim!
Nagroda: Róża Wiecznej Miłości- jest to pojedynczy kwiat róży, który więdnie tylko wtedy, gdy osoba, która ją podarowała ukochanej osobie przestaje ją kochać. Jest to częsty podarek wśród osób zakochanych bowiem Róża pachnie amortencją.

C Starannie wybierz, elegancko zapakuj i wręcz prezent (przedmiot kuferkowy) swojej Walentynce.
Nagroda: Złoty Medalik Valentine'a - unikatowy medalik będący niejako symbolem starszego pokolenia, a jednak znajduje swych miłośników nawet i wśród młodych zakochanych. We wnętrzu medalika można umieścić fotografię ukochanej osoby i wówczas medalik nagrzewa się, gdy dana osoba się zbliża.

D Weź swoją Walentynkę za rękę i udajcie się na romantyczny spacer, tylko Wy dwoje, sam na sam. Cieszcie się sobą!
Nagroda: Pierścionek zaręczynowy - srebrny pierścionek wysadzany oszlifowanym diamentem bądź brylantem. Mieni się w ciemnościach drobnym światłem. Jubiler umieszcza we wnętrzu kamienia kroplę krwi osoby oświadczającej się i tym samym jeśli osoba obdarowana będzie go nosić to dowie się gdy jej ukochany/ukochana znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Taki pierścionek wówczas wibruje i nagrzewa się.

E Zaproś swoją Walentynkę na dowolne lodowisko, niech muzyka zagra, świetliki rozświetlą mrok, a Was porwie magiczna aura wspólnie spędzonego wieczoru.
Nagroda: dla pań Riposta Morgany (+1 pkt DA)- ciemnoczerwona trudnozmywalna szminka, która sprawi, że Twój uśmiech z pewnością zostanie zauważony, a jeśli się jąkasz bądź plącze Ci się język to masz gwarancję, że przestanie to być Twoim problemem.

Dla panów Krawat Merlina (+1 pkt DA) - krawat ten samoistnie zawiąże się na Twojej szyi, a i nie znajdziesz na nim nawet najmniejszego zagniecenia. Wystarczy jedno drobne zaklęcie, aby kolor dopasował się do kreacji ukochanej osoby. Możesz mieć też pewność, że póki nosisz ten krawat to rumieniec nie zagości na Twych licach.

F Podaruj swojej Walentynce zwierzaka! Wliczają się w to również puffki.
Nagroda: Różana Świeca Prawdziwej Miłości - jeśli zapalisz tę świecę w trakcie randki bądź wspólnie spędzonego wieczoru to możesz mieć pewność, że nie będą Was niepokoić żadne przykre myśli. Aromat i płomyk świecy rozjaśnia umysł i przepędza z niego wszelkie troski, relaksuje i zachęca do koncentrowania się na ukochanej osobie. Takowa świeca jest idealna na romantyczne wieczory!

G Napisz dla Walentynki wiersz/piosenkę lub przygotuj własnoręcznie kartkę/obraz, a potem osobiście zaprezentuj swój prezent.
Nagroda: Zaczarowana Karimba (+2pkt DA)- instrument muzyczny wywodzący się z Afryki i należący do grupy idiofonów szarpanych. Podczas grania pojawia się nastrojowe, ciepłe światło. Im lepsza znajomość gry na magicznych instrumentach, tym piękniejsze dźwięki można wydobyć z tej zaczarowanej karimby. Głośność i melodię można modyfikować przy pomocy magii.

H Przygotuj walentynkowe dekoracje i ozdób nimi miejsce randki (dom/komnata w Hogwarcie/sypialnia w Dormitorium/ogród etc.).
Nagroda: Tulipan Westchnień (+1pkt Transmutajca)- piękny kwiat umieszczony w specjalnym kielichu. Nigdy nie więdnie i nie usycha, a w dodatku potrafi zmieniać kolor swoich płatków w zależności od emocji panujących w pomieszczeniu. Różowy kolor oznacza miłosne uniesienie, czerwony - złość, żółty - zazdrość, niebieski - smutek, a biały - spokój.

I Zabierz swoją Walentynkę na randkę do nietuzinkowego, mugolskiego miejsca. Spędźcie ten dzień inaczej - na chwilę nie myślcie o magii i używaniu zaklęć!
Nagroda: Amarantowa Apaszka (+1pkt DA) - uniwersalna, świetnie wpasuje się zarówno w strój męski, jak i damski. Nosząc ją możemy być pewni, że nie zabraknie nam kreatywnych pomysłów, a wena twórcza będzie nam sprzyjać.

J Upiecz dla swojej Walentynki zaczarowane słodkości. Może wiecznie ciepłe brownie? Albo kanarkowe kremówki? Cokolwiek tylko chcesz, byleby było w iście walentynkowym stylu! I, rzecz jasna, z miłością.
Nagroda: Natchniona Czapka Kucharska (+1pkt Magiczne Gotowanie) - klasyczna, biała, wysoka czapka kucharska, która nie tylko ujarzmi włosy osoby przygotowującej posiłek, ale i napełni głowę wyjątkowymi pomysłami na łączenie smaków.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Victoria Brandon

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 168
C. szczególne : piegi na całej twarzy
Dodatkowo : Prefekt Naczelny
Galeony : 864
  Liczba postów : 1138
https://www.czarodzieje.org/t18197-victoria-brandon#517279
https://www.czarodzieje.org/t18201-poczta-brandonowny#517591
https://www.czarodzieje.org/t18202-vicky-i-jej-magiczna-menazeria#517595
https://www.czarodzieje.org/t18199-victoria-brandon#517482
https://www.czarodzieje.org/t18306-victoria-brandon-dziennik
Marmo - sowa Larkina QzgSDG8
Gracz
Marmo - sowa Larkina Empty


PisanieMarmo - sowa Larkina Empty Re: Marmo - sowa Larkina  Marmo - sowa Larkina EmptySob Kwi 03 2021, 15:18;

Panie Swansea,

podejrzewam, że wielokrotnie pisałam już o tym, iż ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Wolę nawet nie zgadywać, ile w takim razie zdołał Pan ich już przebyć, niezmiennie zbliżając się do pierwszych kręgów diabelskich, gdzie z pewnością przywitają pana z prawdziwą ochotą. Mniemam bowiem, iż zgodnie ze znanymi nam mugolskimi legendami i mitami, już dawno zaprzedał Pan duszę, choć wciąż jeszcze nie jestem pewna, co dokładnie uzyskał Pan w zamian, jest to tajemnica, która ani trochę nie spędza mi snu z powiek i z całą pewnością nie powoduje, iż staję się niecierpliwa. Tego jednakże zapewne spodziewał się Pan od samego początku i co więcej, nie jest to dla Pana najmniejszym nawet zaskoczeniem.
Skoro jednakże był Pan na tyle uprzejmy, iż postanowił zabrać mnie na spotkanie Koła Realizacji Twórczych, przejawiając tym samym zainteresowanie czymś więcej, niż sztuką, ale również dobrą reputacją wszystkich Krukonów - aczkolwiek Pana występ był raczej niskich lotów - uchylę Panu rąbka tajemnicy, spełniając Pana prośbę zawartą w liście i odpowiem na to jakże niedorzeczne pytanie, które w istocie brzmi, jakby zadała je Zoe. Proszę nie odbierać tego źle, niemniej jednakże Zoe i ja różnimy się niczym ogień i woda, zatem cokolwiek wtedy powiedziała, z całą pewnością to wyolbrzymiała. Nigdy nie powiedziałam, że byłam zakochana w Fillinie i nigdy tego nie powiem, nie uważam, by było to coś, czego powinnam się wstydzić. Skoro ja mam nie przypisywać znaczeń do tego, co zdarza się Panu mówić, niech i Pan nie przypisuje znaczeń do tego, co widzi, gdyż jak wiemy, wzrok można bardzo łatwo oszukać.
Nie. Nigdy nie umierałam z miłości, cóż to znowu za absurd? Co to w ogóle miałoby oznaczać, Panie Swansea? Czy byłaby to miłość jednostronna, która miałaby mnie wyniszczać, a ja miałabym usychać z tęsknoty, nie mogąc nic na to poradzić? Czy miałaby to być miłość tak wielka, że nie byłabym w stanie wytrzymać nawet przez krótką chwilę z daleka od człowieka, którego kocham? Czy miałabym umierać z miłości, bo brak mi czułych słów? Czy miłość moja miałaby przenosić góry i sięgać gwiazd? Może powinniśmy zacząć od zadania pytania, czym jest miłość. Zatem, czym jest dla Pana miłość, Panie Swansea? Niektórzy powiadają, iż nie jest to patrzenie na siebie, lecz wspólne spoglądanie w tym samym kierunku. Jeśli tak, czemu człowiek miałby z miłości umierać, skoro mógłby kroczyć w tym samym kierunku z człowiekiem, który trzymałby go mocno i również wędrował nieustannie naprzód? Niech Pan również nie myli gniewu i żalu, z miłością, podejrzewam bowiem, że tak głębokie uczucie jest naprawdę trudne do odegrania, ale śpieszę przyznać, iż łatwiej było mi przejść przez tę scenę z uwagi na osobistą stratę, która po dziś dzień jest dla mnie bolesna, aczkolwiek byłam przecież dzieckiem, kiedy do niej doszło.
W tym miejscu wracamy, Panie Swansea, do pytania, czym jest miłość?

Uniżenie
Victoria Brandon

______________________


if i reach for the sun
it would be shining

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Marmo - sowa Larkina QzgSDG8
Marmo - sowa Larkina Empty


PisanieMarmo - sowa Larkina Empty Re: Marmo - sowa Larkina  Marmo - sowa Larkina Empty;

Powrót do góry Go down
 

Marmo - sowa Larkina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Marmo - sowa Larkina QCuY7ok :: 
akcesoria postaci
 :: 
poczta
-