Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Zrujnowana kapliczka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość


Rasheed Sharker

Nauczyciel
Wiek : 25
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 191cm
C. szczególne : Wysoki wzrost, blizny: trzy linie oplatające jego prawą dłoń
Dodatkowo : Wężoustość, legilimencja i oklumencja
Galeony : 2609
  Liczba postów : 2939
https://www.czarodzieje.org/t7093-rasheed-sharker
https://www.czarodzieje.org/t7096-callisto
https://www.czarodzieje.org/t7094-rekinowe-relacje
https://www.czarodzieje.org/t7190-rasheed-sharker
Zrujnowana kapliczka - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Zrujnowana kapliczka - Page 5 Empty


PisanieZrujnowana kapliczka - Page 5 Empty Zrujnowana kapliczka  Zrujnowana kapliczka - Page 5 EmptyPią Kwi 01 2016, 21:25;

First topic message reminder :


Zrujnowana kapliczka

Czy czarodzieje wierzą jeszcze w kogoś poza Merlinem lub Morganą? Niektórzy powiedzą Ci, że tak. Zwierzą się może też z codziennych modlitw, składania ofiar czy przedziwnych praktyk magicznych, mających udobruchać ich Boga, a z kolei inni zaprzeczą. Wyznając absolutną niewiarę, uśmiechną się lub wręcz wyśmieją taką herezję, potraktują Cię pogardliwie lub uniosą się dumą, oburzeni, że pytasz ich o coś takiego. Ciężko określić czy tajemnicza, dawno już opuszczona kapliczka, wybudowana na obrzeżach Doliny Godryka była postawiona przez czarodziejów czy może przez mugoli. Jej historia sięga tak odległych czasów, że właściwie ciężko jest wychwycić moment jej powstawania, ale to samo tyczy się również jej upadku. Mury kruszeją rok w rok, a nieświadomi niczego mieszkańcy prowadzą codzienne życie tuż obok, być może, siedziby dawnego Boga. Dziś to miejsce jest jedną, wielką niewiadomą, kuszącą przedziwną magią, która, podobno, uzdrawia ciężko chorych i działa prawdziwe cuda. Tylko, że im więcej pozytywnych opinii, tym również pojawiają się te oskarżycielskie. Przeklęta kapliczka, mówią, sprawia, że kobiety ronią łzy nad straconymi dziećmi, a mężczyźni opadają z sił, przykuci do łóżek przez ciężkie choroby. Odważysz się przekonać jak jest naprawdę?

Uwaga!
Wchodzisz tu na własną odpowiedzialność! Kostki, które tu wyrzucisz mogą ci dać bardzo duży potencjał magiczny, niesamowite przedmioty itp. Jednak możesz też zachorować na nieznaną chorobę, poważnie się poranić lub stracić dużo pieniędzy.
Zanim rzucisz kostką, upewnij się, że znasz zasady wynikające z rzutu.


1 - Kiedy zbliżasz się do kapliczki, masz wrażenie, że coś lub ktoś Cię obserwuje. To dziwne uczucie nie zanika wraz z kolejnymi krokami, a wręcz osiąga apogeum, w chwili, w której zaciekawiony dotykasz zmurszałego kamienia tworzącego niewielki ołtarzyk, zasłany liśćmi opadłymi z okolicznych drzew.
Spoiler:
Jak się okazuje, nie był to dobry pomysł. Wraz z chwilą, w której Twoje palce odrywają się od kamienia, uderza w Ciebie przedziwna fala magii. Przez moment wręcz musiałeś poczuć się oszołomiony i być może bardzo zaskoczyło Cię to co nastąpiło chwilę później: z Twojego nosa eksplodowała fala czerwieni, będąca niczym więcej jak okropnie intensywnym krwotokiem z nosa. Jednakże, nie ma tego złego. Kiedy dochodzisz do siebie, zauważasz, że stoisz teraz na czymś śliskim i przeźroczystym. Zdobywasz pelerynę niewidkę.
2 - Zbliżasz się do kapliczki, a towarzyszące Ci uczucie niepokoju staje się powoli męczące. Nie możesz być pewien tego, co czeka Cię w tym miejscu, owianym wyjątkowo nieprzychylną sławą, a przedziwna magia wyczuwana przez Ciebie w powietrzu nie napawa entuzjazmem. Nagle zatrzymujesz się chcąc się rozejrzeć (wtedy dostrzegasz przeszkodę tuż przed sobą) lub po prostu dalej maszerujesz, potykając się o coś, co ukryła kupka zeschłych liści, śnieg lub dowolna przeszkoda odpowiednia dla danej pory roku. Kiedy bliżej się przypatrujesz, okazuje się, że przed Tobą leży niewielka sterta starych, obgryzionych do cna kości, z tym, że bardzo ciężko stwierdzić czy należały do człowieka czy zwierzęcia.
Spoiler:
Jeśli je rozgarniesz, będziesz mógł znaleźć nową - starą różdżkę (wylosuj ją w odpowiednim temacie). Trudno powiedzieć w jaki sposób się tutaj znalazła, ale z pewnością jej dawny właściciel już dawno nie żyje, a magiczny patyk należy już do Ciebie (wystarczy, że go dotkniesz, a wyrzuca z siebie iskrę, meldując posłuszeństwo nowemu panu).
 
3 - Nie wiesz czy to Twoja zasługa, czy dzisiaj kapliczka jest po prostu łaskawa, ale nie prześladuje Cię ani dziwne uczucie bycia obserwowanym, ani żadne słabości. Bez większego problemu podchodzisz do ponurego ołtarza, przy którym stoi wysoki świecznik z zaskakująco nową, czerwoną świecą.
Spoiler:
Dorzuć dodatkową kostkę:
Parzysta – nie zwracasz uwagi na świece i odchodzisz z pustymi rękoma.
Nieparzysta – zapalasz świece. Przez chwilę obserwujesz rozedrgany płomień, a kiedy spoglądasz pod nogi, dostrzegasz, że pojawiła się przy nich buteleczka z eliksirem Colore Inversio, który możesz ze sobą zabrać.
4 - Wszystko jest dobrze do czasu. Może udaje Ci się nawet wejść do kaplicy, a może i nie. W każdym razie po chwili dopada Cię ogromny, paraliżujący ból w podbrzuszu.
Spoiler:
Jeśli jesteś kobietą – czujesz jak coś spływa Ci po nodze, a kiedy badasz co to takiego, okazuje się, że zaczęłaś niekontrolowanie krwawić z dróg rodnych. Jeśli jesteś w ciąży - tracisz dziecko, co wymaga wizyty na oddziale położniczym szpitala Świętego Munga. Jeśli nie - udaje Ci się samodzielnie powstrzymać krwotok, ale z pewnością będziesz odczuwała silne bóle przy jakimkolwiek większym wysiłku przez trzy tygodnie. Jeśli chcesz, możesz przebadać się i wyleczyć w szpitalu. Spędzisz tam fabularny tydzień, ale nie będziesz musiała przejmować się bólami.
Jeśli jesteś mężczyzną – nie wiesz co się dzieje, dopóki Twoje własne ciało nie zaczyna Cię zaskakiwać. Doznajesz absolutnej impotencji, jaka będzie prześladować Cię przez aż dwa miesiące, chyba że skontaktujesz się w magomedykiem.
5 -  Tajemnicza kaplica niesamowicie Cię inspiruje! Ledwie znalazłeś się w jej pobliżu, a poczułeś jak wypełnia Cię nieznana, przyjazna magia, rozjaśniająca wątpliwości i wspaniale rozwijająca Twoje zdolności magiczne.
Spoiler:
Twój kuferek właśnie powiększa się o 2 punkty, jakie możesz doliczyć do zaklęć i opcm.
6 - Miałeś prawdziwego pecha. Nie zdążyłeś nawet dojść do kaplicy, a już potknąłeś się o wystający korzeń i niefortunnie stanąłeś. Nie ma szans, aby w związku z tym pękła Ci jakakolwiek kość, ale złośliwa kapliczka chyba zadbała o to, abyś miał jednak okazję trochę pocierpieć.
Spoiler:
Jeśli masz poniżej 10p z magii leczniczej w kuferku – ogromny ból niemalże całkowicie odbiera Ci chęć do chodzenia. Przy każdym kroku czujesz, jakby Twoja kość roztrzaskiwała się na setki kawałków. Musisz udać się do lekarza, w przeciwnym wypadku podobne, fantomowe dolegliwości będą Cię nawiedzały jeszcze przez 2 tygodnie fabularnej gry.
Jeśli masz powyżej 10p z magii leczniczej w kuferku – postanawiasz na wszelki wypadek samodzielnie rzucić kilka zaklęć na swoją nogę. Zabezpieczasz ją tym samym przed atakiem groźnej magii i udaje Ci się wyjść z tego bez szwanku.


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość


Jessica Smith

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 176cm
C. szczególne : Złote okulary | Raczej stara trzymać się z tyłu i obserwować | Przez większość czasu towarzyszy jej jedno z jej zwierząt
Galeony : 408
  Liczba postów : 775
https://www.czarodzieje.org/t18405-jessica-anneliese-smith#525187
https://www.czarodzieje.org/t18434-jess-smith
https://www.czarodzieje.org/t18435-jess-smith#525191
https://www.czarodzieje.org/t18433-jessica-smith#525176
https://www.czarodzieje.org/t19201-jessica-smith-dziennik
Zrujnowana kapliczka - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Zrujnowana kapliczka - Page 5 Empty


PisanieZrujnowana kapliczka - Page 5 Empty Re: Zrujnowana kapliczka  Zrujnowana kapliczka - Page 5 EmptySro Sty 20 2021, 14:51;

Obrona: 37 [*]
Atak: 17+12=29 LOL

Roześmiała się swobodnie na uwagi rzucone przez Cali - była to jedna z nielicznych osób, przy których Smith kompletnie się nie krępowała. Ceniła sobie punkt widzenia Ślizgonki - który często był zupełnie odmienny od jej własnego i właśnie przez to tak cenny.
Biorąc pod uwagę ile płacą Łamaczom, to chyba nawet Ty powściągniesz język — i chodziło jej zarówno o miotanie klątwami, jak i typowe kalifornijskie pyskowanie. O ile tłumacze, jeśli nie byli naprawdę dobrzy w tym co robią - dostawali marne granty, tak ludzie z Biura Łamaczy Klątw mogli liczyć na deszcz złotych galeonów za swoją aktywną pracę. Z jednej strony czuła się z tym trochę nie fair - choć z drugiej zupełnie rozumiała takie podejście. Ona nie straci ręki nad otwieraniem zabytkowej skrzyneczki.
Kolejne nietrafione zaklęcie - kolejne westchnięcie, czego ona się spodziewała? Równej walki?
Reagan sprawnie odbiła jej urok - samej zaraz odpłacając się podobnym. Smith zareagowała jednak zbyt wolno i na prędce wyszeptane Protego nie zdążyło zniwelować ofensywnego Locomotora. Kolorowe iskry trafiły ją - zamieniając jej nogi w watę. Jess już zapobiegawczo, odchyliła się, żeby wygodnie klapnąć na kamienną posadzkę. Podniosła niejako rozbawione spojrzenie na górującą nad nią Californię.
Dlatego nie rzucam Impedimento lub Jęzlepa — odparła, jedną ręką próbując ułożyć swoje bezwładne nogi w nieco wygodniejszej pozycji. — Sama jestem do dupy z niewerbalnymi, ciężko mi z nich korzystać. A wolę uniknąć elementu zaskoczenia po twojej stronie, żeby mieć jakąkolwiek szansę na obronę.
Jakby na podkreślenie swoich słów o swoich brakach odnośnie magii niewerbalnej - właśnie w ten sposób rzuciła kolejne zaklęcie: klasycznego Expelliarmusa, którego czerwony promień wystrzelił w kierunku przyjaciółki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Cali Reagan

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 158 cm
C. szczególne : bardzo krucha sylwetka, przenikliwe spojrzenie, ciężki zapach waniliowych perfum
Galeony : 991
  Liczba postów : 591
https://www.czarodzieje.org/t18857-california-reagan#541882
https://www.czarodzieje.org/t18893-kalifornijska-poczta#543682
https://www.czarodzieje.org/t18898-kalifornijskie-relacje#543787
https://www.czarodzieje.org/t18878-cali-reagan#543255
https://www.czarodzieje.org/t18932-cali-reagan-dziennik#544825
Zrujnowana kapliczka - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Zrujnowana kapliczka - Page 5 Empty


PisanieZrujnowana kapliczka - Page 5 Empty Re: Zrujnowana kapliczka  Zrujnowana kapliczka - Page 5 EmptyPią Sty 29 2021, 16:39;

Obrona: 80
Atak: 18 + 28 = 46

- Nie wydaje mi się, żeby do obowiązków łamaczy należało ignorowanie wkurwiających goblinów. A jeśli tak to cóż, będą mieli problem z jedną niewyparzoną gębą - uśmiechnęła się delikatnie, spoglądając na Jess. Jeśli Smith sądziła, iż jakiekolwiek galeony albo nakazy zamkną jej mordę to zdecydowanie była w błędzie. 
Musiała przyznać, że walka - choć trochę nierówna - sprawiała jej niemałą satysfakcję i poczucie, że warto raz na jakiś czas się z kimś pojedynkować. Dzięki temu obie nabierały wprawy w warunkach sprzyjających, gdyż żadna z nich nie chciała zrobić tej drugiej krzywdy. 
Stała nad Krukonką, kręcąc głową, z rozbawieniem widocznym w oczach. - Czasem lepiej rzucić jakieś proste zaklęcie niewerbalnie niż nieudolnie atakować bardziej wymagającą inkantacją na głos. A przynajmniej wiem z doświadczenia, że to się sprawdza - dała Jessice kolejną radę, chcąc ją czegoś nauczyć, przygotować na ewentualne zagrożenia, które chyba każdy brał pod uwagę, zważając na nieciekawą sytuację polityczną. Z rozmyślań wyrwał ją ruch dłoni dziewczyny, a następnie czerwona błyskawica lecąca w jej stronę. Nie siląc się na wyszukaną obronę, rzuciła to, które miała opanowane niemal do perfekcji. - Protego.
I nie czekała aż Smith podniesie się z ziemi, gotowa do dalszego sparingu. Idąc jej tropem, również postawiła na zaklęcie, które rozbrajało przeciwnika. - Ceruisam - starała się wymówić inkantację wyraźnie, odpowiednio poruszając nadgarstkiem. - Expelliarmus to dobra opcja, Jess, zwłaszcza, gdy druga osoba jest bardziej wprawiona - nadszedł ten niesamowity dzień, w którym pochwaliła przyjaciółkę - i to na głos.

@Jessica Smith
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Jessica Smith

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 176cm
C. szczególne : Złote okulary | Raczej stara trzymać się z tyłu i obserwować | Przez większość czasu towarzyszy jej jedno z jej zwierząt
Galeony : 408
  Liczba postów : 775
https://www.czarodzieje.org/t18405-jessica-anneliese-smith#525187
https://www.czarodzieje.org/t18434-jess-smith
https://www.czarodzieje.org/t18435-jess-smith#525191
https://www.czarodzieje.org/t18433-jessica-smith#525176
https://www.czarodzieje.org/t19201-jessica-smith-dziennik
Zrujnowana kapliczka - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Zrujnowana kapliczka - Page 5 Empty


PisanieZrujnowana kapliczka - Page 5 Empty Re: Zrujnowana kapliczka  Zrujnowana kapliczka - Page 5 EmptyCzw Lut 04 2021, 16:35;

Obrona: 87
Atak: 95+12 = 107 Zrujnowana kapliczka - Page 5 693347448

Walka była nierówna - trochę - ale Jess to nie przeszkadzało, zwłaszcza, że była do tego przyzwyczajona. Naprawdę znalazłoby się niewiele osób mniej wprawionych w pojedynkach niż Smith. Choć Krukonka co prawda ostatnio wzięła się do aktywniejszego praktykowania zaklęć - mając do tego idealnych sparing-partnerów. Obserwowała, słuchała i uczyła się - nie zadzierała nosa, a nawet tłamsiła w sobie poczucie bycia gorszą. Każdy musi się pewnych rzeczy nauczyć - wystarczyło tylko trochę determinacji.
Masz rację. Zapamiętam. A... skąd to doświadczenie? — podpytała zaciekawiona, cierpliwie czekając aż wróci jej czucie w nogach, co zwiastowały rozchodzące się po skórze 'mrówki'. Nie próbowała się jeszcze podnieść, skupiając całą uwagę na Californii - i bardzo słusznie, bo przyjaciółka prawie od razu po odbiciu Expeliarmusa rzuciła w nią inne zaklęcie rozbrajające. Tym razem Jess była szybsza i sprawnie zniwelowała zaklęcie klasycznym Protego. Zacisnęła mocniej palce na Glamdrigu - dalej była podekscytowana nową różdżką i nie chciała, żeby się porysowała.
Dzięki — uśmiechnęła się szczerze, słysząc tę zawoalowaną pochwałę z ust Reagan, zaraz jednak dodała, jednocześnie powoli podnosząc się na równe nogi: — Darren też tak mówił, ćwiczyłam z nim nad strumykiem w Hogs... I też niezbyt mi szło.
Ledwo skończyła zdanie - zakręciła miękko różdżką, posyłając w stronę Cali niewerbalnego Levicorpusa.

@Cali Reagan
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Cali Reagan

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 158 cm
C. szczególne : bardzo krucha sylwetka, przenikliwe spojrzenie, ciężki zapach waniliowych perfum
Galeony : 991
  Liczba postów : 591
https://www.czarodzieje.org/t18857-california-reagan#541882
https://www.czarodzieje.org/t18893-kalifornijska-poczta#543682
https://www.czarodzieje.org/t18898-kalifornijskie-relacje#543787
https://www.czarodzieje.org/t18878-cali-reagan#543255
https://www.czarodzieje.org/t18932-cali-reagan-dziennik#544825
Zrujnowana kapliczka - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Zrujnowana kapliczka - Page 5 Empty


PisanieZrujnowana kapliczka - Page 5 Empty Re: Zrujnowana kapliczka  Zrujnowana kapliczka - Page 5 EmptyCzw Lut 18 2021, 04:34;

Obrona: 72 rip 
Atak: 85 + 28 = 113 niech Merlin ma Cię w swojej opiece

Spojrzała na Jess z uniesionymi brwiami, kiedy ta zadała pytanie, wymagające od Reagan głębszych zwierzeń. - Kiedy wyglądasz tak - machnęła rękami, wskazując na swoją kruchą sylwetkę, uwydatnioną przez sukienkę - i nie masz szans na wygraną pod względem fizycznym - co było oczywiste w przypadku Cali - musisz nauczyć się bronić za pomocą magii i wykazywać w pojedynku sprytem - wyjaśniła enigmatycznie, nie chcąc wdawać się w szczegóły. Przytaczanie teraz listy kompleksów w niczym by jej się nie przysłużyło, a wręcz przeciwnie, wprawiło w paskudny nastrój, co niekoniecznie było sprzyjające z perspektywy Smith, która w każdej chwili mogła oberwać nieprzyjemnym zaklęciem w wyniku buzującej w kalifornijskich żyłach złości. Nie miała najmniejszej ochoty opowiadania teraz Jess przykrych historii z dzieciństwa czy początków w Hogwarcie, kiedy wyśmiewana za swoją widoczną chudość, została zmuszona do nabrania wprawy w zaklęciach, w ramach obrony przed atakami rówieśników. 
Pochłonięta dotkliwymi wspomnieniami, straciła czujność - a kiedy Jess wspomniała o treningach z Darkiem - tak bardzo skupiła się na powiedzeniu jakiejś ironicznej uwagi dotyczącej ich relacji, że nie zdążyła w porę rzucić zaklęcia, chroniącego ją przed inkantacją Smith. W efekcie, zawisła w powietrzu, w ostatniej chwili przytrzymując materiał zwiewnej sukienki, żeby nie świecić przed przyjaciółką dupą. - Masz przejebane, wiesz? - ostrzegła Krukonkę i chociaż jej ton był żartobliwy, naprawdę planowała odegrać się na dziewczynie (w głębi duszy będąc z niej dumna, że tak sprytnie wykorzystała moment nieuwagi z jej strony). Mruknęła pod nosem Liberacorpus, celując różdżkę w siebie, ostatecznie lądując na dwóch nogach. I zanim zdążyła ochłonąć po tej przewrotce, prędko przeszła do ofensywy. - Obscuro - inkantacja oślepiająca wydawała jej się najlepszą opcją, żeby móc chwilę odsapnąć. - Coś ostatnio dużo czasu z nim spędzasz - wróciła do tematu Shawa, wpatrując się twarz Jess - choć ta, pozbawiona zmysłu wzroku, nie miała prawa o tym wiedzieć.

@Jessica Smith
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Jessica Smith

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 176cm
C. szczególne : Złote okulary | Raczej stara trzymać się z tyłu i obserwować | Przez większość czasu towarzyszy jej jedno z jej zwierząt
Galeony : 408
  Liczba postów : 775
https://www.czarodzieje.org/t18405-jessica-anneliese-smith#525187
https://www.czarodzieje.org/t18434-jess-smith
https://www.czarodzieje.org/t18435-jess-smith#525191
https://www.czarodzieje.org/t18433-jessica-smith#525176
https://www.czarodzieje.org/t19201-jessica-smith-dziennik
Zrujnowana kapliczka - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Zrujnowana kapliczka - Page 5 Empty


PisanieZrujnowana kapliczka - Page 5 Empty Re: Zrujnowana kapliczka  Zrujnowana kapliczka - Page 5 EmptyYesterday at 16:31;

Obrona: Odpuszczam LOL
Atak: 71+12 = 83

Również uniosła brwi w wyrazie uprzejmego niedowierzania na okrężne wyjaśnienia Californi. I choć nie zamierzała drążyć, dlaczego przyjaciółka nie odpowie na jej pytanie wprost, tylko bawi się w zawoalowane informacje, to dodała:
To nie jest doświadczenie, tylko zapobiegawczość. — Wzruszyła jednak ramionami, uważając, że każdy ma swoje święte prawo do niewylewania przeszłych żali czy niespecjalnie miłych doświadczeń - a ona była ostatnią, która ciągnęłaby kogoś za język. Sama z resztą nie należała do wyjątkowo wylewnych osób jeśli chodziło o jakiekolwiek zwierzenia. Jeśli już wchodziła w jakiekolwiek dywagacje - to zazwyczaj naukowe / historyczne / behawioralne / niepotrzebneskreślić. Choć akurat w przypadku kontaktu z Reagan pozwalała sobie na większą swobodę - masochistycznie chyba podkładając się pod jej cięty język.
I równie masochistycznie traktując drobną kumpelę Levicorpusem, który nie dość, że trafił - to jeszcze Jess po fakcie zorientowała się, że Cali miała na sobie sukienkę.
W odpowiedzi na żartobliwe pytanie Reagan - czy wie, że ma przejebane - zdążyła jedynie wyprostować się i uśmiechnąć głupio-przepraszająco, by zaraz oberwać perfekcyjnie wymierzonym Obcsuro. Westchnęła ciężko, mimowolnie wolną dłonią dotykając materiału przesłaniającego jej oczy - nawet gdyby była gotowa do obrony, była pewna, że nie zdążyłaby unieść różdżki.
Umm... — zmieszała się odrobinę słysząc podjęcie tematu Krukona przez Reagan. Walczyła by zachować całkowicie neutralny wyraz twarzy - co też ostatecznie wyszło jej mocno przeciętnie. Nerwowo poprawiła włosy z drobnym uśmiechem na ustach. — Nie wiem czemu. Jakoś nam po drodze — powiedziała po prostu - w sumie nie mijając się z prawdą nawet o cal.
Glacius Opis — mruknęła zaraz, szerokim łukiem puszczając lodowe ptaszki przed siebie - bo choć nie widziała Californi, tak to zaklęcie było obszarowe i miało szansę trafić Ślizgonkę.

@Cali Reagan
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Zrujnowana kapliczka - Page 5 QzgSDG8
Zrujnowana kapliczka - Page 5 Empty


PisanieZrujnowana kapliczka - Page 5 Empty Re: Zrujnowana kapliczka  Zrujnowana kapliczka - Page 5 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Zrujnowana kapliczka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Zrujnowana kapliczka - Page 5 JHTDsR7 :: 
Dolina Godryka
 :: 
Okoliczne tereny
-