Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Niewielki las

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość


Ezra T. Clarke
Ezra T. Clarke

Nauczyciel
Wiek : 26
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 182 cm
C. szczególne : Szczupła, nawet lekko umięśniona sylwetka, zawadiacki uśmiech, zapach Merlinowych Strzał i mięty, znamię w kształcie kruka na łopatce
Galeony : 6233
  Liczba postów : 3387
https://www.czarodzieje.org/t13332-ezra-thomas-clarke
https://www.czarodzieje.org/t13336-eureka
https://www.czarodzieje.org/t13335-relki-ezry
https://www.czarodzieje.org/t13338-ezra-clarke
https://www.czarodzieje.org/t19322-ezra-t-clarke-dziennik
Niewielki las - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Niewielki las - Page 5 Empty


PisanieNiewielki las - Page 5 Empty Niewielki las  Niewielki las - Page 5 EmptyPon Maj 07 2018, 23:41;

First topic message reminder :


Niewielki las


Niezbyt gęsty las, w którym roi się od magicznych stworzeń. Zazwyczaj są one przyjaźnie nastawione do ludzi ze względu na bliskie sąsiedztwo z czarodziejskimi rezydencjami. Ze względu na panujący tu spokój, to jedno z ulubionych miejsc spacerowiczów w Dolinie Godryka. Tutaj również często zapuszczają się twórcy różdżek, kiedy potrzebują odpowiedniego drewna do swoich wyrobów. I nigdy się nie zawodzą.


Magiczne poszukiwania:
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Atlas M. O. Rosa
Atlas M. O. Rosa

Nauczyciel
Wiek : 27
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 198
C. szczególne : czar wili rozdawany na lewo i prawo, ogromne zainteresowanie każdym rozmówcą
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 981
  Liczba postów : 478
https://www.czarodzieje.org/t21769-atlas-malte-otto-rosa#711050
https://www.czarodzieje.org/t21773-kartki-do-atlasu#711160
https://www.czarodzieje.org/t21770-atlas-m-o-rosa#711053
Niewielki las - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Niewielki las - Page 5 Empty


PisanieNiewielki las - Page 5 Empty Re: Niewielki las  Niewielki las - Page 5 EmptyCzw Gru 15 2022, 20:50;

Nie byłoby wcale trudno znaleźć powiązanie pomiędzy ciekawością w stosunku do potomków wil, a zainteresowaniem i słabością do zwierząt. Pomimo ugładzania i ubierania w ładne słowa, wile pozostawały dzikimi stworzeniami, a ich potomstwo, szczególnie w pierwszej linii, wciąż po części nimi przecież było. Matka Atlasa pracowała dzielnie na kongresach, reprezentując rozumne istoty magiczne, syn jej jednak pozostawiał zarówno w swoim sercu, jak i swojej głowie ogromną dozę zrozumienia dla dzikości własnej natury. Wiedział, że jest porywczy i nie próbował z tym walczyć. Zawsze fascynowało go to, jak wiele łączyło go na ten przykład z wilkołakami. Te przecież, po części tylko będąc ludźmi, po części zwierzętami, nie tak dalekie były, na logikę od potomków wili. A jednak wile były piękne, a wilkołaki okropne i proszę. Konflikt moralny gotowy. Wystarczy być atrakcyjnym, by pozwolić istocie na więcej.
Uśmiechnął się ciepło do Longweia:
- Interesuję. Być może ze względu na moje dziedzictwo właśnie. - powiedział w zamyśleniu- Zawsze było mi blisko do zwierząt. Szczególnie kiedy są tak urocze i charakterne jak Xìngyùn. - zaśmiał się, widząc jak mały dzik podskakuje lekko, w odpowiedzi na badawczy dotyk swojego troskliwego opiekuna- Czy naprawdę trzeba wiele więcej? - ukucnął przy zwierzaku i spojrzał na Azjatę z dołu- Z pewnością będzie wspaniałym kompanem nawet jeśli nie będzie najmądrzejszym świnksem na tej półkuli. - pogładził zwierzaka- Korzystanie z żołędzi i kasztanów może być pozytywnym bodźcem przy treningu. Mogę pokazać Ci kilka sposobów i ćwiczeń, jeśli chcesz stymulować rozwój swojego podopiecznego. - pomasował chwile świńskie, kudłate uszka- O ile koc jeszcze nie odfrunął możemy iść. - skinął głową i podniósł się, prostując plecy i rozglądając między drzewami. Przyszedł tu chyba po coś, ale zapomniał zupełnie po co, taki stał się natychmiast zachwycony świnksem oraz swoim nowym towarzystwem.
Kiedy ruszyli w stronę, którą wcześniej brunet wskazał jako kierunek ulokowania ich stacji początkowej. Śnieg chrzęścił pod butami, dzik jednak zdawał się nie mieć z tym najmniejszego problemu, ryjąc wesoło ścieżkę dla siebie samego tuż koło nogi Longweia.
- To zależy jakie masz plany co do świnksa. - powiedział, wsuwając blade dłonie w kieszenie kurtki- Niektórzy trenują je by poszukiwały zagubionych skarbów i pamiątek w historycznych miejscach, innym wystarczy, by nie gryzły gości i grzały stopy zimą. Jak z każdym zwierzęciem, można nauczyć ich wiele, ale można też zaprzepaścić wszelkie szanse na to, by robiły coś więcej niż niezałatwianie się na dywan. - uśmiechnął się- Świnksy mają umysł dziecka, więc musisz podejść do niego jak do dziecka. Uczyć go pierwszych słów, nagradzać za małe sukcesy, zachęcać do podejmowania wyzwań...

______________________

Niewielki las - Page 5 27HRIj9
Powrót do góry Go down


Longwei Huang
Longwei Huang

Absolwent Hufflepuffu
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177cm
C. szczególne : krwawa obrączka na serdecznym prawym palcu, imię Aleksandra na wnętrzu lewej dłoni (do sierpnia 2023), łagodny uśmiech, blizny na łydce i na plecach
Galeony : 1599
  Liczba postów : 669
https://www.czarodzieje.org/t20234-longwei-huang#630705
https://www.czarodzieje.org/t20253-poczta-longweia#631638
https://www.czarodzieje.org/t20251-longwei-huang#631542
https://www.czarodzieje.org/t21405-longwei-huang-dziennik#693068
Niewielki las - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Niewielki las - Page 5 Empty


PisanieNiewielki las - Page 5 Empty Re: Niewielki las  Niewielki las - Page 5 EmptySob Gru 17 2022, 16:51;

Wymówienie właściwego imienia świnksa przez nieznajomego wywołało cień podziwu u Longweia. Przywykł mówić innym agnielską formę imienia, choć sam do zwierzaków zwracał się często po mandaryńsku, ponieważ nie miał ochoty poprawiać każdego, kto wymawiałby źle ich imiona. Jednak Atlas wypowiedział je poprawnie, wywołując kolejny już uśmiech na twarzy opiekuna smoków, który obserwował go uważnie, gdy ten obdarzał pieszczotami świnksa.
- Nie trzeba więcej. Na co dzień pracuję ze smokami, które niestety nie mają w ogóle możliwości nauczyć się mówić, ale nie chciałem dowiedzieć się za późno, że coś było nie w porządku z Xìngyùn, a ja nie zareagowałem. Z tego powodu martwiło mnie, że nie próbuje latać, ale również, że nie stara się wciąż mówić - wyjaśnił swoje pytania, nim ostatecznie ruszyli we wskazanym wcześniej kierunku. Słuchał uważnie słów Atlasa, zastanawiając się, czy właściwie miał jakiś cel tresowania świnksa. Nie zastanawiał się nigdy nad tym, pilnując jedynie, żeby nie zdemolował jego pokoju, a obecnie całego mieszkania. Nie chciał, żeby nagle Max go wyrzucił z powodu przewróconego do góry nogami salonu i nie miało znaczenia, że Gryfon nie wydawał się typem, który mógłby zrobić coś podobnego. Nie, kiedy sam przyznał, że ma się nie przejmować ewentualnymi zniszczeniami, gdy będzie trenował rzucanie różnych zaklęć.
- Ratowałem go po prostu w trakcie pożaru. Trzeba było nakładać maść na jego poparzenia i maluch do mnie przywykł, a gdy opuszczaliśmy wyspę, nie chciał tam zostać. Nie zastawnawiałem się nad tym, do czego mógłbym go wykorzystać. Taki gdziekon to akurat prosta sprawa, może przenosić listy, póki jest młody i wie, gdzie ma się teleportować. Świnks… Nie chcę zmarnować jego potencjału, ale nie zamierzam go wykorzystywać do niczego, a nawet do pracy nie mógłbym go zabierać - odezwał się w końcu, spoglądając chwilę na swojego pupila, który zdawał się lubić śnieg, a później już na swojego rozmówcę. - Co mógłbyś zaproponować? - zapytał z wyraźnym zaciekawieniem, domyślając się, że ktoś kto interesował się wszystkimi magicznymi stworzeniami, ma większą wiedzę niż on, skupiający się jedynie na smokach.

Powrót do góry Go down


Atlas M. O. Rosa
Atlas M. O. Rosa

Nauczyciel
Wiek : 27
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 198
C. szczególne : czar wili rozdawany na lewo i prawo, ogromne zainteresowanie każdym rozmówcą
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 981
  Liczba postów : 478
https://www.czarodzieje.org/t21769-atlas-malte-otto-rosa#711050
https://www.czarodzieje.org/t21773-kartki-do-atlasu#711160
https://www.czarodzieje.org/t21770-atlas-m-o-rosa#711053
Niewielki las - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Niewielki las - Page 5 Empty


PisanieNiewielki las - Page 5 Empty Re: Niewielki las  Niewielki las - Page 5 EmptySob Gru 17 2022, 18:50;

Podniósł wzrok na bruneta, a choć jego spojrzenie i tak za każdym razem wyrażało całkowite skupienie na rozmówcy, wydawało się, że jego jasne tęczówki zalśniły jeszcze większą ciekawością.
- Mon Dieu! Smokami! - zachwycił się- Wspaniałe, mityczne istoty, niebezpieczne, ale majestatyczne. Pradawne, piękne bestie znające historie tego świata, których żadnemu z nas nigdy nie przyjdzie poznać... - wybrzmiał zachwytem. Mandaryński nie był mu znanym dialektem, ale jak każdy z chińskich był wciąż językiem tonalnym, a Atlas miał dobre ucho do łapania tonów. Założył zresztą, że skoro Longwei wymawia to imie w taki, a nie inny sposób, należało je w taki sposób wymawiać.- To mówi wiele dobrego o Tobie, jako o właścicielu. - odpowiedział miękko, zerkając na brykającego lekko świnksa- Może jest on trochę leniuszkiem, może potrzebuje tylko zachęty. - dodał starając się prowadzić te gdybania z pozytywnym wydźwiękiem- Świnksy raczej nie wyrastają na stworzenia, z którymi można przeprowadzać głębokie konwersacje o istocie życia, ale na pewno jeszcze będziesz miał dość wychrumkiwanych przez niego rymowanek. - zaśmiał się lekkodusznie, a później z uwagą wysłuchał historii połączenia tej dwójki. Taka przygoda, takie doświadczenie wiele wyjaśniało odnośnie jakichkolwiek wątpliwości względem tego, dlaczego zwierzę tak przywiązało się do Azjaty. Rosa uśmiechał się łagodnie, kiwając głową i przyglądając Longweiowi całą drogę, czując się całkowicie oczarowanym tym, jak łagodną i troskliwą względem braci mniejszych duszę spotkał, tak zupełnym przypadkiem, podczas popołudniowego spaceru.
- Jeśli masz obawy, że nie będzie on doświadczał wystarczającej stymulacji, mogę dać Ci kontakt do siebie. Pracuję w szkole i mogę raz, może dwa razy w tygodniu wziąć go na zajęcia, by oswajał się z ludźmi i miał trochę zajęć umysłowych ze studentami. - zaproponował po namyśle. Tresura zwierząt nierzadko polegała na tym, że behawiorysta po prostu zgarniał podopiecznego na kilka godzin, by odstawić później do domu wyhasanego i szczęśliwego, wraz ze wskazówkami i informacjami odnośnie tego, jakie udało się uczynić postępy.
Zatrzymał się w miejscu, w którym była większa połać wydeptanego śniegu i ukucnął, a później przyklęknął, by być nieco bliżej świnksa. W końcu spoglądanie na niego z normalnej wysokości mogło zupełnie mijać się z celem, jeśli chciał złapać z nim kontakt.
Wydał dziwny klekocząco-cmokający dźwięk językiem, wyciągając dłoń w stronę wieprzyka i zapstrykał palcami by zwrócić jego uwagę. Chciał sprawdzić jak ciekawski jest młody świnks i na ile wciąż polegał na innych zmysłach, niż tylko oglądanie świata wokół.- To ważne, by angażować wszystkie zmysły zwierząt, bez tego, jako właściciele, trochę je kaleczymy... - zaczął wykład o odpowiednich praktykach trenowania zwierzątek.

______________________

Niewielki las - Page 5 27HRIj9
Powrót do góry Go down


Longwei Huang
Longwei Huang

Absolwent Hufflepuffu
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177cm
C. szczególne : krwawa obrączka na serdecznym prawym palcu, imię Aleksandra na wnętrzu lewej dłoni (do sierpnia 2023), łagodny uśmiech, blizny na łydce i na plecach
Galeony : 1599
  Liczba postów : 669
https://www.czarodzieje.org/t20234-longwei-huang#630705
https://www.czarodzieje.org/t20253-poczta-longweia#631638
https://www.czarodzieje.org/t20251-longwei-huang#631542
https://www.czarodzieje.org/t21405-longwei-huang-dziennik#693068
Niewielki las - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Niewielki las - Page 5 Empty


PisanieNiewielki las - Page 5 Empty Re: Niewielki las  Niewielki las - Page 5 EmptyWto Gru 20 2022, 20:23;

Longwei musiał przyznać przed samym sobą, że nie spodziewał się podobnej reakcji ze strony mężczyzny, ale też nie była niczym niemiłym. Wręcz przeciwnie - ciemne spojrzenie Longweia zabłyszczało, wyczuwając bratnią duszę w uwielbieniu dla tych ogromnych stworzeń. Jednak nie poruszał jeszcze tematu, pozwalając skupić się im głównie na Szczęściarzu.
- Wystarczą mi jego śmieszne rymowanki, żeby być szczęśliwym. Będzie z czego się śmiać, albo na co irytować, gdy ukradnie coś ważnego, czego jestem świadom, ale wolę to, niż ciszę, jeśli oczywiście nic mu nie dolega - odpowiedział z wyczuwalną czułością w głosie, kierowaną do świnksa. Chciał móc upierać się, że rymowanki nie mają sensu, albo wręcz przeciwnie - siedzieć i starać się wymyślić coś trudniejszego od świnksa, byle móc się z nim zwyczajnie bawić. Prawdę mówiąc, tego brakowało mu przy smokach, a wszystkie zabawy, jakie próbował wprowadzić, kończyły się najczęściej zniszczeniem zabawki, którą naprędce tworzył, albo odgórnym zakazem przez przełożonych. Mógł tak się zachowywać przy małych smoczątkach, ale nie było to mile widziane przy dorosłych osobnikach, których instynkt kazał atakować, polować, łapać wszystko, co wyglądało apetycznie, jak piłka stworzona z wełny kulinga.
- Myślę, że nie byłoby źle, gdyby spędził trochę czasu z innymi, choć nie wiem, czy nie będzie się za bardzo obawiał. Wolałbym też, żeby na pewno wrócił do domu, a nie postanowił zamieszkać w zamku - odpowiedział Longwei, od razu dodając, że z przyjemnością utrzyma kontakt z Atlasem. Nigdy dość znajomych, którzy podzielają wspólną pasję, a jeśli dodatkowo mogliby wspólnie pracować nad jakiś stworzeniem, nie powinno się rezygnować z kontaktu.
Pozwolił mężczyźnie sprawdzać odruchy Szczęściarza, a sam przywołał do siebie zaklęciem koc, który jednak został poderwany z miejsca i zwisał smętnie z drzewa. Zaraz też dostrzegł porzuconą i szczęśliwie wciąż zamkniętą paczuszkę z żołędziami, którą również przywołał dzięki accio. Wszystko po to, żeby z kompletem swoich rzeczy stać obok Atlasa, obserwując zachowanie swojego pupila, gdy ten co rusz poruszał skrzydełkami, wyraźnie będąc podekscytowany czymś, choć z pewnością sam nie wiedział, czym dokładnie.
-[b] Jego kolega, gdziekon, raczej pomaga w interesowaniu go dźwiękiem. Jego teleportacje z cichym trzaskiem zwracają jednak uwagę i często gonią się po mieszkaniu.[/]b]

@Atlas M. O. Rosa
Powrót do góry Go down


Atlas M. O. Rosa
Atlas M. O. Rosa

Nauczyciel
Wiek : 27
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 198
C. szczególne : czar wili rozdawany na lewo i prawo, ogromne zainteresowanie każdym rozmówcą
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 981
  Liczba postów : 478
https://www.czarodzieje.org/t21769-atlas-malte-otto-rosa#711050
https://www.czarodzieje.org/t21773-kartki-do-atlasu#711160
https://www.czarodzieje.org/t21770-atlas-m-o-rosa#711053
Niewielki las - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Niewielki las - Page 5 Empty


PisanieNiewielki las - Page 5 Empty Re: Niewielki las  Niewielki las - Page 5 EmptyCzw Gru 22 2022, 12:15;

Powoli zaskarbił sobie przynajmniej częściowe zaufanie małego warchlaczka, który strzygąc szczeciniastymi uszami z zainteresowaniem obserwował co ten wielki, jasnooki człowiek od niego chce. Zaczął zwierzaka to trochę łaskotać, to podłapywać za przednie raciczki w ramach szczenięcej zabawy - w końcu świnks był jeszcze magicznym dzieckiem.
- Bez obaw, mamy w okolicach zamku wiele różnych, ciekawych ale i łagodnych magicznych zwierząt, w towarzystwie których Xìngyùn będzie mógł bezpiecznie się socjalizować. - powiedział spokojnym, miękkim głosem- Ostatnio dotarła do nas mała gromadka leucrott, które zostały odebrane szmuglerom. Ze względu na pożar w rezerwacie Hogwart zaoferował możliwość zajęcia się nimi. - podał jako przykład, jako że leucrotty były dość unikatowymi stworzeniami i był bardzo dumny z tego, że udało mu się sukcesywnie przekonać Ministerstwo do tego, by przekazać mu pod opiekę te osobniki na czas rozwiązania sprawy próby ich przemytu.
Poczochrał dziczka po jego prążkowanych boczkach i zaśmiał się, kiedy świnka podskoczyła kilka razy, machając swoimi małymi jeszcze skrzydełkami.
- Bardzo dobrze, idzie Ci doskonale! - pochwalił zwierzątko w rozbawieniu- Myślę, że jest zdrowym, małym świnksem i będziesz miał z nim dużo radości i utrapień. - sporzał na Longweia od dołu z ciepłym uśmiechem, ale i iskrą rozbawienia w oczach. Zawsze cieszył się, kiedy zwierzęta spotykały na swojej drodze odpowiednich, odpowiedzialnych opiekunów, a troska, jaką wykazywał mężczyzna przekonywała go, że Xìngyùn miał akurat to szczęście trafić na kogoś dobrego.- Uwielbiam gdziekony. - skinął głową, wracając uwagą do świnksa- Jak zresztą większość gadów. - wyciągnął rękę w kierunku czarnowłosego, chcąc od niego otrzymać kilka żołędzi. Otworzył i zamknął palce kilkukrotnie w dość ponaglającym geście, by otrzymawszy przysmaki podrapać świnksa pod ryjkiem tak, aż ten usiadł.
- Brawo! - poczęstował go smakołykiem.- Napisz do mnie czasem, chętnie wybiorę się z wami na jakiś spacer. - powiedział, obserwując z uśmiechem jak zwierzak zajada się żołędziem- Wciąż oswajam się z tą Anglią, nie jestem jej największym fanem... Może więcej sympatycznych ludzi, znajomości ze świnksami i poczuję się lepiej? - zagaił z zainteresowaniem, po czym zaśmiał się lekko - Nie przejmuj się mną, tak tylko mówię... - machnął zaraz ręką.

______________________

Niewielki las - Page 5 27HRIj9
Powrót do góry Go down


Longwei Huang
Longwei Huang

Absolwent Hufflepuffu
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177cm
C. szczególne : krwawa obrączka na serdecznym prawym palcu, imię Aleksandra na wnętrzu lewej dłoni (do sierpnia 2023), łagodny uśmiech, blizny na łydce i na plecach
Galeony : 1599
  Liczba postów : 669
https://www.czarodzieje.org/t20234-longwei-huang#630705
https://www.czarodzieje.org/t20253-poczta-longweia#631638
https://www.czarodzieje.org/t20251-longwei-huang#631542
https://www.czarodzieje.org/t21405-longwei-huang-dziennik#693068
Niewielki las - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Niewielki las - Page 5 Empty


PisanieNiewielki las - Page 5 Empty Re: Niewielki las  Niewielki las - Page 5 EmptyPią Gru 30 2022, 17:41;

Musiał przyznać, że wiadomość o przygarnięciu leucrott nieco go zaskoczyła, pozytywnie, ale jednak. Nie pamiętał, żeby za jego czasów na teren szkoły przyjmowano dzikie zwierzęta, ale cieszył się, że te znalazły dla siebie miejsce po pożarze. Nie wiedział, co mieliby zrobić ze smokami, gdyby na wzgórzach doszło do podobnego wypadku, choć akurat smoki były w stanie przetrwać na zgliszczach.
- Nie wiedziałem, że Hogwart przyjmuje magiczne stworzenia na swoje tereny. Gajowy musi mieć sporo pracy przez to. Kiedyś, na samym początku, chciałem być gajowym, ale smoki podbiły moje serce - powiedział, dodając od razu odrobinę informacji o sobie. - Chyba że to ty się nimi zajmujesz - dodał zaraz, mając wrażenie, że mężczyzna brzmiał z jakiegoś powodu na dumnego, jednak można było zrozumieć to w dwojaki sposób i nie chciał, aby jego rozmówca uznał, że go z jakiegoś powodu zignorował, czy też źle zrozumiał.
Obserwował Atlasa z lekkim uśmiechem, jak ten zajmował się Xìngyùnem, czując się spokojniej, pewniej. Szczególnie, kiedy zwierzątko tak ochoczo reagowało na zabawy i zyskiwało kolejne pochwały. Miał również przeczucie, że naprawdę rozmawia z kimś, kto się zna - na świecie nie brakowało czarodziei, którzy twierdzili, że są znawcami jakiegoś tematu, a ostatecznie okazywali się głupcami w przebraniu. Jednak Rosa był inny, było słychać w jego słowach miłość do stworzeń, a z uwagi na jego pochodzenie, zwierzęta z pewnością czuły się przy nim lepiej.
- Skoro lubisz gady, możesz wpaść kiedyś do mnie na wzgórza, jeśli tylko dasz wcześniej znać. Pokażę ci pracę opiekuna od kulis - zaproponował bez zastanowienia, podając żołędzie mężczyźnie. Nie chciał, żeby Xìngyùn czekał na nagrodę za dobre sprawowanie tylko dlatego, że on sam rozmawia. Widział również jak świnks się zachowywał i coraz bardziej przekonywał się do tego, żeby zwyczajnie częściej widywać się z Atlasem w jego towarzystwie. Z pewnością zabawy z behawiorystą były lepsze niż te, które sam mógł mu zagwarantować.
- Podejrzewam, że tutejsza pogoda nie jest zbyt zachęcająca, ale zdecydowanie odpowiednie towarzystwo może to zmienić, także na pewno jeszcze się spotkamy - odpowiedział, od razu zapewniając o chęci utrzymania kontaktu.

+
Powrót do góry Go down


Atlas M. O. Rosa
Atlas M. O. Rosa

Nauczyciel
Wiek : 27
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 198
C. szczególne : czar wili rozdawany na lewo i prawo, ogromne zainteresowanie każdym rozmówcą
Dodatkowo : Półwil
Galeony : 981
  Liczba postów : 478
https://www.czarodzieje.org/t21769-atlas-malte-otto-rosa#711050
https://www.czarodzieje.org/t21773-kartki-do-atlasu#711160
https://www.czarodzieje.org/t21770-atlas-m-o-rosa#711053
Niewielki las - Page 5 QzgSDG8
Gracz
Niewielki las - Page 5 Empty


PisanieNiewielki las - Page 5 Empty Re: Niewielki las  Niewielki las - Page 5 EmptyPią Gru 30 2022, 18:46;

Uśmiechnął się ciepło na jego słowa, może dlatego działo się tyle zmian za jego kariery w Hogwarcie, bo nie znał wcześniejszych zasad i tego jak wyglądała praca nauczyciela opieki zanim to on objął to stanowisko.
- Aktualnie to właściwie ja jestem gajowym. - zaśmiał się serdecznie. Spędził wiele godzin na rozmowach z dyrekcją i zarządem szkoły, by umożliwić taki przepływ magicznych stworzeń przez tereny szkoły. Umożliwienie uczniom obcowania z gatunkami, które nie są natywne ziemiom angielskim osobiście uważał, za wielki osobisty sukces, szczególnie, że przekonanie rady rodzicielskiej nie należało do najłatwiejszych.- Nie przeszkadza mi to.- dodał prędko - Czuje się znacznie swobodniej wśród zwierząt, prawdopodobnie ze względu na moją naturę. - uniósł lekko brwi- Chciałbym kilka sprowadzić do przyszkolnego lasu na stałe, ale nie jest to łatwa procedura. Nie może to być zakup zagrożonego gatunku, anie jesteśmy też placówką spełniającą wymagania ministerialne do stałej adopcji. - zdawało się, że słychać było w jego głosie nutę zatroskania, jednak sprawiał wrażenie osoby, która wie dokładnie co z tym fantem dalej począć, nawet, jeśli obecnie sytuacja wydawała się bez wyjścia.
Uśmiechnął się promiennie, jak to na półwila przystało, na tę jego propozycję.
- Naprawdę? - zachwycił się, biorąc żołędzie i częstując kilkoma dziczka, kolejne kilka chowając w śniegu, po to, by mały świnks musiał trochę powęszyć i poszukać ich wokół siebie- Byłoby mi szalenie miło, gdybyś przedstawił mi swoją pracę. To musi być niebywale fascynujące zajęcie, praca ze smokami. - pokręcił głową- Chciałbym kiedyś mieć wystarczająco dużo wiedzy, by móc spędzić z nimi trochę czasu sam na sam. - przyznał szczerze. Tak jak jego ojciec, Atlas najchętniej uciekłby w dzicz, zaszył się w dalekich górskich ostępach i tam, samotnie, w towarzystwie zwierząt, obserwował ich zachowania, rytuały, reakcje. W naturalnym środowisku, nieskażone niczym. Tylko w taki sposób potrafił prawdziwie rozumieć jak i dlaczego poszczególne gatunki i rasy zachowywały się w taki, a nie inny sposób.
Podniósł się z kolan i skinął z uśmiechem głową.
- Oczywiście. Koniecznie. Może was kawałek odprowadzę? - zaproponował nowemu znajomemu, po czym ruszyli w drogę powrotną do miasteczka.

2 x zt

+

______________________

Niewielki las - Page 5 27HRIj9
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Niewielki las - Page 5 QzgSDG8
Niewielki las - Page 5 Empty


PisanieNiewielki las - Page 5 Empty Re: Niewielki las  Niewielki las - Page 5 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Niewielki las

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Niewielki las - Page 5 JHTDsR7 :: 
Dolina Godryka
 :: 
Okoliczne tereny
-