Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Blaithin 'Fire' A. Dear
Blaithin 'Fire' A. Dear

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : chuda, opaska na twarzy, blizny, tatuaż, zapach damasceńskich róż
Galeony : 2307
  Liczba postów : 3634
https://www.czarodzieje.org/t13638-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t13684-dziobek
https://www.czarodzieje.org/t13647-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t21155-blaithin-fire-a-dear-dziennik
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik QzgSDG8
Gracz
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty


PisanieBlaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik  Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik EmptySob 29 Sty - 17:15;Co wie o niej każdy?

Przede wszystkim jest Dearem ze Szkocji. Każdy wie, że wychowywała się w bogatej, arystokratycznej rodzinie, gdzie prawdopodobnie miała wszystko, co można sobie wymarzyć. Szerokie koneksje rodzinne, krystalicznie czysta krew, utalentowanie w kwestii eliksirów, niechęć do mugoli czy osób z mugolskich rodzin to standard, który przypisuje się Dearom na dzień dobry.
Uczyła się w Durmstrangu, dopiero później w Hogwarcie, gdzie Tiara przydzieliła Fire do Gryffindoru. Była również prefektem.
Jest chuda, wręcz mizerna, a na twarzy nosi czarną opaskę, zasłaniającą dziurę po prawym oku.
Nie używa nigdy swojego imienia, a do siebie wręcz każe zwracać się Fire lub Dear, tak też każdemu się przedstawia (chyba że akurat wymyśli sobie jeszcze inne fałszywe imię). Ciężko dowiedzieć się, że naprawdę nazywa się "Blaithin".
Specjalistka od wielu dziedzin magii, piątkowa uczennica, uzdolniona i utalentowana czarownica, której wiedza przewyższa zdecydowanie jej młody wiek. Nie zmienia to faktu, że w szkole sprawiała mnóstwo wychowawczych kłopotów.


Zahaczki do wątków

Aktualne relacje z Ministerstwem? Pozytywne, nie próbują jej już aresztować, nie ma nagrody za jej głowę, a wręcz zyskała wymuszony prestiż po spotkaniu z samym Ministrem Magii, gdy razem z paroma ludźmi ocaliła świat przed Starszym Smokiem.
Używek próbowała naprawdę wielu, jest pozytywnie nastawiona do okazjonalnego wypalenia ziółka, wypicia eliksiru otwartych zmysłów, zapalenia magicznych papierosów, wypicia mocnego alkoholu, zażycia innych psychoaktywnych substancji... Ale nie robi tego często, dzięki czemu nigdy się nie uzależniła. Jedynie papierosy są w życiu Fire większą stałą, bo popala je co najmniej raz w tygodniu. Od kogoś musi też to wszystko zdobywać, prawda?
Rodzina to drażliwy temat. Ojciec wylądował w Azkabanie, ale trochę nie wiadomo za co, a przynajmniej nie bębniono o tym ot tak w gazetach. Młodszy brat Fire uczy się w Hogwarcie i jest Ślizgonem. Jej młodsza siostra ma dziecko z nieznanym ojcem. Dużo tutaj dziwnych intryg, przekrętów, plot twistów i pewne jest, że Fire nigdy chętnie o tym nie będzie rozmawiać.
Jeśli chodzi o kłócenie się na temat Quidditcha to Blaithin nawet nie trzeba zachęcać. Z tym, że ona uważa ten sport za idiotyczny, przeznaczony dla tępaków uwielbiających uganianie się za piłką i obrywanie w puste łby. A mimo to przychodziła na różne mecze. Jawna pogarda wobec każdego wielbiciela, który się z tym obnosi, ale coś się pod tym wszystkim kryje...
Fanka gier, zawodów, hazardu, zakładów, konkursów i wszystkiego, gdzie można odnaleźć rywalizację. Nic dziwnego, że prowadziła szkolne rozgrywki Therii. Stworzona do uczestnictwa w różnych aktywnościach, bez żadnego powodu wyzwie Cię na pojedynek albo partyjkę Durnia. Bardzo rzadko odmawia też takiej zabawie. Im więcej gracze stawiają na szali tym lepiej.
Uwielbia grać na skrzypcach i robiła to czasami za pieniądze przed 2022 rokiem. Można było usłyszeć ją grającą w londyńskich pubach, występującą jako tło muzyczne przy mniejszych teatralnych spektaklach, dającą koncertowe popisy na balach. Teraz już nigdzie publicznie nie gra.
Nie znosi dotyku do tego stopnia, że gdyby wpadł Ci do głowy pomysł zbliżenia się, złapania za ramię bądź objęcia to bardzo prawdopodobne, że przypierdoliła Ci w pysk. Tak też zaczynają się niektóre ciekawe znajomości Fire.
Magiczne leczenie to wielkie no-no. Po pobytach w szpitalu św. Munga w dzieciństwie, kiedy niemalże zginęła, nabawiła się odrazy do wszelkich uzdrowicieli oraz używania tego odłamu magii. Preferuje powolne lizanie ran w mugolski sposób, rzadko i w ostateczności pojawiając się u specjalistów.
Tak z trzy raz była niemalże martwa; raz, gdy próbowała się zabić przez podcięcie żył, raz, kiedy ojciec dźgnął ją nożem w klatkę piersiową jak była mała, raz, gdy ojciec rzucił na nią Sectumsemprę. Także wychodzi na to, że prawdziwie zranić ją może tylko Dear, bo nawet smok nie wyrządził jej tyle krzywd.
Czy kogokolwiek ciekawią miłosne perypetie Fire? Raczej nie. Nawet jeśli to w sumie nikt nic o tym nie wie, więc albo dobrze się z romansami dziewczyna kryje, albo nikt jej nie chce nawet na moment. Coś tylko krążyło wśród ludzi, że prowadzała się z wilkołakiem... i jakimś więźniem z Azkabanu? A potem już na pewno jednym z hiszpańskich przemytników. Trochę niebezpiecznie nawet o tym mówić. Ale co wiadomo to, że interesuje ją zarówno płeć piękna, jak i tę przystojna.
Karta głosi: "Nie lubi zwierząt w równym stopniu, co ludzi. Jedynie te niebezpieczne szanuje przez swoją ciekawość." i jest to prawda najprawdziwsza. Nie pogłaska Twojego psidwaka. Nie spojrzy z rozczuleniem na Twoje króliczki. Nie uśmiechnie się na widok żadnego pchlarza, kudłacza czy innej gadziny, magicznej czy mugolskiej. A zwierzęta równie mocno nie lubią Fire. Możliwe, że wyjątkiem są te naprawdę potężne i niebezpieczne, jeśli sprawią jej kłopoty to darzy je odrobiną szacunku.
A teraz nauka, czyli do czego można wykorzystać Fire. Przede wszystkim to mistrzyni eliksirów. Przygotowuje je, sprzedaje, poprawia, testuje, tworzy nowe. Cokolwiek da się z nimi robić to ona to robi. Praktyka i teoria to dla niej pestka. Najbardziej lubi trucizny.
Jest również piekielnie dobra z rzucania uroków. Na pojedynek dwa razy zapraszać jej nie trzeba. Preferuje mocne zaklęcia, nierzadko bolesne oraz ciekawe kombinacje. A ulubione są te ogniste.
Ze względu na jej pochodzenie z czystokrwistej rodziny dbającej o wszelkie tradycje, dość oczywiste jest, że zna bardzo dobrze historię magii. Nazwiska sławnych czarodziejów nie brzmią dla Fire obco, potrafi wskazać różne wydarzenia z przeszłości oraz orientuje się w wielu kwestiach.
Czarna magia? Nigdy w życiu o tym nie słyszała, wcale. Otwarcie wyraża opinię, że nikt nie powinien się nią zajmować, bo ludzie to debile i wyjdzie to tylko na złe. A tak naprawdę to zna się na tym bardzo. Dużo czytania, ale jeszcze więcej praktyki. Miała okazję skalać się nawet zaklęciami niewybaczalnymi.
Lingwista, z nietypową łatwością w przyswajaniu różnych języków. Fire zakochała się niewątpliwie we francuskim, a jej liczne pobyty we Francji tylko ułatwiły opanowanie tego języka. W dawnej szkole nauczyła się rosyjskiego, później za ciosem poszedł niemiecki oraz łacina, z podstaw zna natomiast trochę polskiego oraz hiszpańskiego (uczy się go od 2023).
Nieliczne osoby wiedzą, że co nieco przemyca, bawi się różnymi czarnomagicznymi artefaktami, bada klątwy, wykonuje zlecenia podejrzanych ludzi, bije się i ogólnie robi rzeczy łagodnie mówiąc nielegalne. Ale tylko osoby robiące dokładnie to samo wiedzą o bytności Fire w tym biznesie.
Mieszkała w Dolinie Godryka, a aktualnie w Londynie, więc znajomości z tych okolic jak najbardziej mogły się znaleźć.
Miejsca, gdzie podróżowała i było to w fabule: Francja, Rosja, Niemcy, Grecja, Kolumbia, Etiopia, Laos, Tajlandia, Nepal, Meksyk, Luizjana, Islandia, Grenlandia, Venetia, Nowa Zelandia, Egipt.


Hipnoza

Ambicje Blaithin są nieograniczone, więc już przeszło pięć lat uczy się i męczy, żeby opanować sztukę hipnozy. Czasem kogoś próbuje zahipnotyzować, czasem szuka książek na ten temat, czasami hipnotyzerów. Tutaj większy zapis wszystkich jej porażek oraz sukcesów: Genetyka fabularnie zdobywanej hipnozy.
Kto wie, może będziesz kolejny na liście?
I am Fire


Fire raczej znana jest ze swojego buntowniczego podejścia do życia, często kłóci się z innymi ludźmi, odrzuca swoją zimną postawą, ale czasem da się polubić.
Jest sceptyczna i odrobinę nietolerancyjna wobec mugoli - dla niej oni to trochę jak niemądre dzieci. W kwestii szlam i półkrwi ma zupełnie neutralny stosunek. Zna się na czarnej magii i wszystkie znajomości z Nokturnu są mile widziane. Pracowała jako barmanka, sprzedawca u Dearów, antykwariusz, przemytnik i teraz jest właścicielką Borgina i Burkesa oraz rzeczoznawcą artefaktów. Podróżuje po całym świecie.
Najprawdopodobniej będę wpisywać tu już rozegrane na fabule relacje.


DEAROWIE


Rodzeństwo

@Scorpius A. Dear starszy brat.
Gdyby ktoś tak stanął z boku i na nich popatrzył mógł ich uznać za typowe, nienawidzące się rodzeństwo. Blaithin krzyczy na Scorpiusa, a Scorpius ma to gdzieś, więc gryzą się dość często i ostro. Pod całą tą powłoką "nie obchodzisz mnie ani trochę" kryje się jednak prawdziwa miłość, jakie może do siebie żywić rodzeństwo. Fire nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele mogłaby poświęcić dla Scorpiusa. Ratują sobie nawzajem tyłki i chronią przed złem, nawet jeśli teraz nie spędzają ze sobą czasu tak jak dawniej.
@Heaven O. O. Dear młodsza siostra.
To dopiero wzór cnoty według rodziców. Fire pogardza nią ze względu na tę uległość do której się zmusza, żeby nie oberwać od ojca. W dzieciństwie nawet dobrze się dogadywały, ale wszystko popsuło się pewnego dnia. Blaithin zmuszono do rzucenia klątwy na Heaven i nawet jeśli nie zdołała tego zrobić, między siostrami pojawiła się przepaść nie do pokonania. Nie znoszą się, ale Fire próbuje mieć jakiś kontakt z córką Heaven, Milką.
@Gale O. Dear najmłodszy brat.
Chłopiec, za którego Fire oddałaby życie bez wahania.  Zawsze stała za nim murem, chcąc ochronić przed zgubnym wpływem ojca. Cena nie ma znaczenia - Gale musi być bezpieczny. To właśnie z jego powodu postanowiła zrobić to, co ostatecznie skończyło się tragicznie... Jest nastoletnim Ślizgonem.

Kuzynostwo

@Aoife Dear-Aasveig Valkyrie.
Dzika dziewczyna, która ma ostry charakterek i ciągoty w stronę mroczniejszej strony magii... czasami Fire podrzuca jej trochę wartościowej wiedzy na ten temat, udzielając również mniej lub bardziej słusznych rad. Lubi ją bardzo i widzi w niej sporo siebie z dzieciństwa.
@Liam S. Dear Batman.
Jedna z najważniejszych osób w życiu Fire. Jedyny przyjaciel z dzieciństwa, który zapewne przyczynił się do tego, że jednak poradziła sobie z problemami. Był przy niej w najtrudniejszej chwili w życiu, kiedy pierwszy i ostatni raz się poddała. To głównie z jego powodu przeniosła się do Hogwartu i wprowadziła do mieszkania w Dolinie Godryka. Uwielbia mu dokuczać i nigdy nie pozwoli go skrzywdzić. Żałuje, że wyjechał do Francji i chyba do tej pory nie potrafi w pełni zaakceptować tego, że po prostu opuścił Hogwart. A jednocześnie także ją.
@Dante A. Dear
Należy do grona tych wyjątkowych osób, które nie zostaną dotkliwie pobite przy próbie zbliżenia się do Fire. To mało powiedziane, że go toleruje - przyjaźnią się od dawna, chociaż niektórzy mogliby uznać też, że się nie lubią, głównie ze względu na dogryzanie sobie nawzajem... które właściwie nie ma końca. Fire zależy na Dante, chociaż przyznać się nie potrafi.
@Dorien E. A. Dear
Nie mają możliwości, żeby często się spotykać, ale jeśli już to naprawdę dobrze się dogadują. Nie ma to jak wspólnie poznęcać się nad Liamem. Fire wie, że między braćmi panują napięte stosunki i stara się to w miarę łagodzić, chociaż często wychodzi odwrotnie. Teraz głównie pozostaje na neutralnym gruncie i nie wtrąca się w konflikty.
@Vivien O. I. Dear
Nie mają problemów z porozumieniem się ze sobą, chętnie wychodzą wspólnie na papierosa albo po prostu, żeby pogadać o błahostkach. Nie wtrącają się nawzajem w swoje życie bardziej niż jest to potrzebne. Czasami sobie dogryzają.
@Victor O. I. Dear
W dzieciństwie bardzo jej imponował kłótniami i bójkami, w które się wplątywał. Lubiła wierzyć, że to odwaga i kiedyś też będzie umiała się tak buntować. Później ich drogi się rozeszły ze względu na szkoły, a Fire zaczęła dostrzegać porażki Victora i jej podziw zniknął. Lubią zielarstwo i niewątpliwie są kumplami, ale nie zaufają sobie zbyt mocno.
@Calum O. L. Dear
Fire go lubi głównie ze względu na poczucie humoru i miłość do ognia. Gdy widzisz ich razem lepiej uważać, bo coś może spłonąć. Wie o tym, że ciągnie go do animagii i w sumie bawi ją ta cała pogmatwana sytuacja między Calumem a Liamem. Uznaje chłopaka za dobrego kumpla z którym zawsze chętnie pójdzie na papierosa.
@Beatrice L. O. Whitelight
To od niej Fire zaraziła się pasją do eliksirów. W gruncie rzeczy ją lubi, a nawet docenia, że pracowały razem w sklepie Dearów. Niegdyś była skrytym wzorcem Fire w kwestii eliksirów, teraz już przestała się na nią oglądać.
@Nessa M. Lanceley
Wspaniała, ruda kuzynka, którą Fire bardzo lubi. Jest pewna siebie, nie owija w bawełnę i potrafi walczyć o swoje. Ich ogniste temperamenty z pewnością do siebie pasują, mimo że Nessa nie jest aż tak podobna do Blaithin. Nie pozwoliłaby nikomu bezkarnie jej obrażać. To najbliższa osoba w życiu Dear.


INNI


Przyjaźń oraz miłość

@Casper Angel Tease Cassie, pracodawca Fire.
2016. Od rodziców nie ma co liczyć na pieniądze, także zaczęła sama na siebie zarabiać. Nielegalnie oczywiście. Nie figuruje w żadnych aktach, także jeszcze się aż tak bardzo nie boi, że może ponieść jakieś konsekwencje. Uważa, że potrafiłaby się jakoś wytłumaczyć. Jest barmanką w Oasis, a co do swojego szefa to na pewno nie traktuje go w jakiś wyjątkowy sposób. Czasami mocno ją irytuje. I nawzajem. Dziwne w sumie, że jeszcze nie wyleciała z roboty, bo choć pracuje całkiem nieźle, to ciężko znieść taki charakter. W każdym razie klienci jeszcze mocno nie narzekali.

2017. Bardzo dużo się między zmieniło w bardzo krótkim czasie. Ich wigilijne spotkanie przebiegło dość dziwnie (w sumie jak każde ich spotkanie), ale zaraz potem nadal na siebie wpadali. Fire użyła włosa Caspra, żeby się pod niego podszyć i zrobić zakupy na Nocturnie, a ten uratował jej tyłek, za co oczywiście nie była wdzięczna. Później odeszła z Oasis, a Cassie zaprosił ją na bal walentynkowy, z którego uciekli do jego mieszkania... Następnie uratował jej życie po raz kolejny, a ona w podzięce po prostu uciekła. Kocha go tak, jak jak jeszcze nikogo nigdy nie kochała. Mocno przeżyła nagłe zniknięcie Tease'a, który dodatkowo okłamał ją w sprawie tego, dlaczego musiał "wyjechać". Fire nie umie być jednak na niego zła dłużej niż kilka chwil... Przeklęta miłość. Teraz kiedy jest w Azkabanie, Fire stara się o wywalczenie choć kilku minut na wizytę w celi, wysyła również listy, ale zdają się nie dochodzić do więzionego Tease'a.
2023. Nadal go kocha.
@Leonardo O. Vin-Eurico Olbrzym, kumpel bff Fire.
Naprawdę świetnie się dogadują mimo dzielących ich różnic. Blaithin zdecydowanie bardziej niż w towarzystwie innych otwiera się przy Leo. Nadal nie jest pewna na ile może sobie pozwolić, ale to normalne w przypadku Szkotki. Poznali się, gdy Fire przyjechała do Hogwartu, po czym dość szybko odnaleźli wspólny język. Oboje kochają ekstremalne przeżycia, więc każda szalona przygoda należy do tej dwójki Gryfonów! Leo pomaga przy fizycznych ćwiczeniach Fire (if you know what I mean). Ona uczy się przy nim, jak być nieco lepszą przyjaciółką, z różnym skutkiem.

Lubię bardziej niż nie lubię
@Antonio Díaz wróg kochanek oraz współpracownik.
Nie to, że go jakoś bardzo nie znosi, ale Antonio naraził się Fire przez jego podejście. Odrobinę za bardzo pouczał dziewczynę i ostatecznie ich rozmowa została brutalnie zakończona. Ale później z kolei wzajemnie się drażnili i prowokowali. Chętnie dałaby Diazowi nauczkę oraz utarła mu nosa. W typowy dla siebie, agresywny sposób. Tylko co zrobić, jak z nim też musi współpracować?
Ich wspólne wyjście potoczyło się bardzo... intensywnie. Na tyle, że Fire w końcu opuściła gardę, a do tego pojawiło się jakieś bliżej niezidentyfikowane uczucie między nimi. Ich znajomość to jedno wielkie niedopowiedzenie, ale Fire zapragnęła być bliżej Antonio. A potem zniknął. Plot twist.
@Maximilian Felix Solberg
Wspólne ćpanie, ucieczki przed policją, walki na klątwy czarnomagiczne i niemalże całowanie się - to wynik ich zaskakująco krótkiej znajomości. Fire go lubi, co tu dużo mówić. Chętnie spróbowałaby być przy Ślizgonie częściej i trochę go poznać, ale wątpi w swoje zdolności odczuwania empatii i rozumienia ludzi.

Różnie to bywa

@Nicholas Seaver
Miły, aż za miły, aby ta relacja miała szansę przetrwać dłużej niż jeden dzień. Początkowo Fire uczyła go, jak być dobrym przestępcą na Nokturnie. Później udali się na wspólny obiad, gdzie padły trochę zbyt szczere słowa, jak na gust Dear. Ale lubi go.
Ich wspólna randka przy gwiazdach zmieniła się w wybuchowe, nieprzyjemne starcie dwóch różnych poglądów. Fire usłyszała, że Nico nie darzy osób do niej podobnych zbytnią sympatią. Ostatecznie pojawił się duży zgrzyt, ale później zdołali jakoś to przełknąć. Wiele czasu później Dear zrozumiała, że Nicholas trochę zrozumiał i złagodniała wobec niego, nawet zdradzając mu co nieco informacji.
@Dylan O. Griffiths
Znają się powierzchownie, ale całkiem lubią swoje towarzystwo do czasu aż obojgu nie odpali się złośliwość, bo wtedy to mają ochotę siebie nawzajem pozabijać. Ale z kim by się wtedy tak dobrze rozumieli? W razie czego sobie pomogą.
@Emily Rowle
Dziewczyna, która zgarnęła sobie niegdyś sympatię Fire. Lubi z nią rozmawiać, czasem niezobowiązująco nawet poflirtować, nie narzeka przy Emily na zły humor. Ale odkąd poznała Ezrę to nie wiadomo jak to wszystko się potoczy. Fire obraziła się na nią śmiertelnie po pewnym wydarzeniu i przez długi czas unikała dziewczyny. Dopiero później przekonała się do wybaczenia jej w pewnym sensie. Kto by się potrafił długo na Emily gniewać?
@Alexander D. Voralberg były profesor Fire.
W szkole go nawet odrobinę szanowała, a biorąc pod uwagę pogardę jaką darzyła grono pedagogiczne Hogwartu to osiągnięcie. Te ciepłe emocje zostały obrócone w proch podczas wyprawy do Avalonu, gdzie nieodpowiedni żart ze strony Alexa uraził Dear na tyle, że definitywnie nie będzie płakać, jak coś bardzo przykrego spotka mężczyznę. Najlepiej z jej winy.
Złość wyładowała atakując Alexandra i wyzywając go na pojedynek, który odrzucił. Potem ochłonęła i dotarło do niej, żę zachowała się głupio. Nie chowa już takiej urazy.
@Atlas M. O. Rosa
Był taki urokliwy na wspólnej wyprawie... może dlatego że to półwil?

Chcę go/ją zabić

@Salazar Morales wróg oraz współpracownik.
Zdrada obrzydza Fire. Salazar przyczynił się do wkopania dziewczyny i omal nie wpadła przez to w ręce szefa biura aurorów. Ma szczerą ochotę go za to ukatrupić, ale wspólny biznes skomplikował sprawę. Dodatkowo w Paco jest coś niezwykle intrygującego. Ale tak, przede wszystkim planuje go zranić i zniszczyć.
@Irvette de Guise
Fire potrzebowała czegoś ważnego od Irvette. Dlatego była nad wyraz cierpliwa oraz miła. Tylko ona miała to kompletnie gdzieś i wynikło z tego brutalne starcie pełne krwi oraz wrzasków bólu. Teraz Dear zrobi wiele, aby dokopać de Guise. Z chęcią popatrzyłaby na trupa hipnotyzerki. Ale nadal chciałaby przynajmniej ją przed tym wykorzystać.

Było jeszcze parę osób, ale wiadomo - ludzie przychodzą i odchodzą.


______________________

Co z Fire?:

Kindness is weakness

Compassion made me lower my wand. Loyalty made me lose my eye. Hope made me put the poison away.
Never again.


Playlista

Ostatnio zmieniony przez Blaithin 'Fire' A. Dear dnia Sro 24 Sty - 15:15, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down


Blaithin 'Fire' A. Dear
Blaithin 'Fire' A. Dear

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : chuda, opaska na twarzy, blizny, tatuaż, zapach damasceńskich róż
Galeony : 2307
  Liczba postów : 3634
https://www.czarodzieje.org/t13638-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t13684-dziobek
https://www.czarodzieje.org/t13647-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t21155-blaithin-fire-a-dear-dziennik
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik QzgSDG8
Gracz
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty


PisanieBlaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty Re: Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik  Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik EmptySob 29 Sty - 17:15;
Cele postaci

★ - nierozliczony | - rozliczony


Cele ogólne:

warte 0,5 punktu/30 galeonów:

Bob budowniczy – przeprowadź remont w wynajmowanym mieszkaniu lub pomóż w remoncie cudzego domu (min. 1 wątek na 6 postów)
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Dzielny pacjent – zachoruj na jedną z magicznych chorób i rozegraj wątek na 6 postów związany z jej przechodzeniem lub leczeniem (np. pobyt w szpitalu, warzenie i zażywanie potrzebnego eliksiru, wątek z uzdrowicielem itp.)
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Koneser sztuki – wspomnij w co najmniej 5 wątkach o czarodziejskich zespołach, przedstawieniach lub książkach wymienionych w spisie. Wątki nie mogą pokrywać się z tymi z celu „Dusza artysty”.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Łacina podwórkowa – wymyśl 3 przekleństwa związane z magią lub fabułą forum i użyj ich fabularnie.
Nadawca – wyślij 10 listów, każdy do innej postaci (prace domowe nie liczą się do celu).
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
!★ Podróżnik – wyjedź za granicę i rozegraj tam min. 1 wątek (szkolne wyjazdy nie liczą się do celu).
Mont Blanc - podróże po świecie Fire i Ravingera.
Poznaj moich rodziców – wyślij rodzicom list, powiadamiając o swoim partnerze. 
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Psidwakara – skomentuj 10 postow Psidwaczka lub wspomnij o nich na fabule
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

warte 1 punkt/50 galeonów:

Abstynent – wstrzymuj się od spożywania alkoholu w wątkach przeprowadzonych w barach przez co najmniej 3 wątki po 6 postów.
Pub - nie piła, bo robota.
Awanturnik – weź udział w pięciu bójkach.
Boisko - z Gabrielem.
Nokturn - z Maxem.
Cmentarz - z Irvette.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Co mi w duszy gra – zbierz 5 różnych przedmiotów magicznych związanych z muzyką i wykorzystaj któreś z nich w dwóch wątkach fabularnych. Nie mogą być to samonauki.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Dobra Dusza – zagraj 3 wątki (min. 5 postów) z czarodziejskiej duszy.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Dobrze poinformowany – w przynajmniej 5 wątkach czytaj magiczną prasę lub wspomnij innej postaci o tym czego się z niej dowiedziałeś.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Dusza artysty – działalność artystyczna w fabule przynajmniej 5 razy. Wątki nie mogą pokrywać się z tymi z celu „Koneser sztuki”.
Aleja ogników - gra na skrzypcach.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Dziurawa kieszeń – utrać (nie wydaj lub podaruj) w wątkach, eventach lub lokalizacjach z kostkami łączną sumę 100G.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Miłośnik Czarodziejskich Gier Logicznych – kup oraz wykorzystaj na fabule każdy z przedmiotów magicznych: Zestaw Magicznych Krzyżówek, Magiczne Puzzle oraz Szachy Czarodziejów.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
 Głowa Pełna Wspomnień – rozegraj w myślodsiewni 3 wątki po 6 postów na gracza.
Śmierć i klątwy - z Casprem.
Ploty - z Leo.
Motocykl - z Maxem.
Gumowe ucho – fabularnie podsłuchaj rozmowę minimum trzech graczy.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Hazardzista – rozegraj po partii eksplodującego durnia, krwawego barona, gargulków i therii.
El Pairaso - krwawy baron.
Hipochondryk – zostań pacjentem skrzydła szpitalnego lub szpitala św. Munga 5 razy.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Kolekcjoner – zdobądź 10 punktowanych przedmiotów i zgromadź je w kuferku (nie mogą być te same co w celu „Kufer skarbów”)
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Kości zostały rzucone – podczas fabularnego wykorzystania kości (podczas wątków z kośćmi, meczów, pojedynków, itp.) uzyskaj rezultaty 1 oraz 100, rzucając kością k100. Wyniki nie muszą pochodzić z tej samej rozgrywki.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Król awansu – zdobądź uprawnienia do wykonywania lepiej płatnej pracy.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Kuchcik – gotuj w fabule w co najmniej 3 wątkach po 6 postów – oczywiście potrawy czarodziejskie!
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Kufer skarbów – zdobądź 10 „trudnych do zdobycia” przedmiotów i zgromadź je w kuferku (nie mogą być te same co w celu „Kolekcjoner”).
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Magiczny esteta – wykorzystując Aparat Fotograficzny lub Sztalugę oraz Pędzle/Czarodziejskie Kredki, rozegraj dwa wątki fabularne z przeprowadzeniem sesji zdjęciowej lub przygotowaniem porteru, w ramach doskonalenia umiejętności. Nie może to być samonauka.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Miłośnik błyskotek –zbierz 10 różnych elementów magicznej biżuterii w swoim ekwipunku. Przynajmniej trzy z nich muszą być zdobyte drogą fabularną lub być nagrodą w Evencie. Nie mogą być użyte te same, które wykorzystane były do rozliczenia innych celów.
Amulet "Kamienia filozoficznego", Naszyjnik z onyksem, Pierścień draupnir, Amulet ochronny, Bransoletka z ayuahasca, Trytonia bransoleta, 6/10
Miłośnik eliksirów – zdobądź 10 fiolek RÓŻNYCH eliksirów i zgromadź je w kuferku.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Miłośnik mugoli – rozegraj trzy wątki w środowisku niemagicznym.
Kawiarnia - spotkanie z Maxem.
Mistrz bali – weź udział w przynajmniej 3 balach organizowanych na forum.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Mistrz Miotły – weź udział w 3 różnych związanych z miotlarstwem opis. aktywnościach innych niż Quidditch (Bludger, wyścigi na miotłach, Zakuty Troll, Quodpot).
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Na cztery łapy – rozegraj 3 wątki po min. 6 postów na głowę, w których twoja postać na skutek kostek doznaje lekkich/ciężkich obrażeń, ale w tym samym wątku sobie z nimi radzi (sama lub z pomocą towarzysza).
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Pamiętaj o mniie! – wykorzystaj w trzech fabułach postacie znanych czarodziejów. Muszą być tematem rozmowy lub wątków, nie mogą być to wspomnienia w myślach postaci, czy wykorzystanie do samonauk.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Party Animal – weź udział w czterech imprezach (organizowanych przez innego użytkownika!) i napisz na każdej z nich minimum 3 posty.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Pirat drogowy – przeprowadź 3 wątki z wykorzystaniem magicznego pojazdu.
W retro - z Maxem.
 Pomocna dłoń – udziel pomocy co najmniej trzem innym graczom np. w postaci korepetycji z przedmiotu. Pomoc powinna być głównym lub przynajmniej istotnym elementem wątku.
Pub -pomoc przy artefakcie
Moczary - pomoc z trollami.
Sklep - pomoc z ogarnianiem bałaganu i ranami.
Poszukiwacz przygód – rozegraj 5 scenariuszy z dowolnych lokacji kostkowych. Lokacje nie mogą się pokrywać z celami „zdaj się na los” i „przekorny los”.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Przeminęło z wiatrem – zbierz przynajmniej trzy dostępne fabularnie pióra oraz dziennik magiczny, a następnie wykorzystaj je fabularnie w dwóch wątkach, dając upust zdolnościom pisarskim.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Rodzic smoków – zgromadź w kuferku po jednym modelu smoka z każdego dostępnego gatunku.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
!★ Różnica pokoleń – rozegraj 3 prywatne wątki z postaciami, z którymi dzieli cię co najmniej dziesięcioletnia różnica wieku.
Basen - z Ravem.
El Paraíso - z Salem.
Pub "Szatańska Pożoga" - z Tonio.
Skandalista – zostań wspomniany na Psidwaczku 3 razy.
!★ Społecznik – zdobądź 25 znajomych na Wizbooku i dodaj ich do swojego profilu.
Wizbook Fire
Śladami sztuki – rozegraj 5 wątków po 6 postów w miejscach związanych z kulturą (w muzeum, teatrze, galerii sztuki, operze lub kinie) i odnieś się w nich do tego, co można tam podziwiać.
Magic Royal Theatre - teatr.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Tanecznym Krokiem – wejdź w posiadanie magicznych butów tanecznych i rozegraj dwa wątki z partnerem, gdzie opanowujecie jeden z popularnych tańców.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Wizoholik – umieść 10 komentarzy na Wizbooku; każdy komentarz musi być napisany na profilu innej osoby i odnosić się do aktualnego posta.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Wróżbita – wykorzystaj w wątku/wątkach wszystkie przedmioty: kryształowa kula, świeca laurie, tablica Quija.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Wszechmogący – rozegraj minimum 3 wątki w miejscach trudnodostępnych.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Wycieczkowicz – pojedź na trzy wycieczki fabularnie (musisz napisać na jednej minimum sześć postów.)
Venetia - szpital zrobiłam chociażby.
Grecja - sławna impreza w pokoju numer 2.
Islandia - a tu oczywiście atakująca Fire.
Świadectwo z wyróżnieniem – zdobądź ocenę Wybitny na dyplomie z co najmniej trzech przedmiotów. Cel dotyczy również owutemów w retrospekcji.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Za moich czasów... – rozegraj wraz z drugim użytkownikiem retrospekcję z czasów, zanim postać poszła do Hogwartu.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Zakupoholik – dokonaj zakupu min. 10 różnych przedmiotów w jednym sklepie.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Zamknęli mnie w zoo – spotkaj w wątkach fabularnych co najmniej pięć magicznych stworzeń z kategorii groźne (lub wyżej) wymienionych w spisie.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Moczary - trolle rzeczne.
Zbierz je wszystkie! – zbierz na fabule 10 pluszaków magicznych zwierząt (max 3 z nich mogą być zakupione).
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Zdolny Barista – wypij 5 oraz zaparz 3 różne magiczne kaw lub herbaty w wątkach fabularnych, wykorzystując fabularne przedmioty takie jak: Zaparzacz, Onespellcoffee, Samonagrzewający kubek.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Zjedzmy na mieście – rozegraj 3 wątki po min. 6 postów na osobę w różnych restauracjach/kawiarniach/barach. W wątkach musi być wspomniane spożywanie posiłku.
Restauracja "Feeria" - obiad z Nico.
Kawiarnia - kawa z Maxem.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Złota rączka – stwórz co najmniej 1 przedmiot na podstawie mechaniki tworzenia.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

warte 2 punkty/100 galeonów:

Bogacz – zarób 1000 galeonów.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Dusza towarzystwa – zorganizuj co najmniej dwie imprezy, w których wezmą udział co najmniej 4 osoby.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Kuchnia eksperymentalna – opracuj swój własny przepis na magiczną potrawę i poświęć je dwa wątki (np. wymyślanie i gotowanie, albo dwie próby gotowania itd.). Jeśli zechcesz, możesz zgłosić potrawę do spisu.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Łowca sensacji – wyślij do redakcji Psidwaczka (na PW Obserwatora) 10 donosów (zdjęcie jakichś wizerunków, link do wątku, plotkę na czyjś temat itp).
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Medyk – wykorzystaj w wątku/wątkach wszystkie przedmioty: okulary diagnostyczne, magiczny stetoskop, eliksir leczący rany.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Miłośnik paranormalnych – bądź świadkiem używania umiejętności przez osoby obdarzone genetyką jasnowidzenia, metamorfomagii, potomka wili, wilkołaka i wężoustego. Konieczne jest przeprowadzenie pełnego wątku z osobą posiadającą każdą z tych genetyk, gdzie pokazywane są jej specjalne zdolności.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Mistrz ryzyka – weź udział w co najmniej 3 wątkach przeprowadzonych przez Mistrza Gry, które zahaczałby o nieco niebezpieczną tematykę.
Nokturn - spotkanie z hipnotyzerem.
Mobilny – skorzystaj w prywatnych wątkach ze wszystkich dostępnych form magicznego transportu (teleportacja, świstoklik, sieć fiuu, miotła, Błędny Rycerz, prywatny magiczny pojazd).
Retro - motocykl.
Strumień - teleportacja.
Cmentarz - świstoklik.
Na tropie oszustwa – wykorzystaj w wątku/wątkach wszystkie przedmioty: fałszoskop, ujawniacz, czapka niewidka.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Order Merlina –  Zdobądź 10 odznak na jednym profilu.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Poprawny romantyk – zorganizuj co najmniej trzy niesamowite randki (które nie skupiają się wyłącznie na piciu alkoholu i seksie).
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Rzemieślnik – stwórz co najmniej 2 przedmioty na podstawie mechaniki tworzenia (można zaliczyć przedmiot rozliczony w celu „złota rączka”)
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Szalony Alchemik – samodzielnie stwórz co najmniej trzy eliksiry w mechanice tworzenia. Jeden z nich mogłeś stworzyć przed powstaniem celu, dwa inne dopiero musisz zrobić.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Tiara szefa kuchni – kup oraz wykorzystaj na fabule każdy z przedmiotów magicznych: fartuch Madam Puddé, magiczna trzepaczka, magiczny nóż samosiekający, zwierzęca klepsydra.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Wypij to - Użyj w pięciu wątkach pięciu różnych eliksirów na sobie lub na postaci innego gracza. W jednym wątku liczy się użycie jednego eliksiru. W wątku mają być opisane efekty zażytej mikstury.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Zaklęciarz Roku – samodzielnie stwórz co najmniej trzy zaklęcia w mechanice tworzenia. Jedeno z zaklęć mogłeś stworzyć przed powstaniem celu, dwa inne dopiero musisz zrobić.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Zielono mi – Zgodnie z mechaniką zielarstwa, pomyślne zasadź i zbierz pięć roślin.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

warte 3 punkty/150 galeonów:

Mistrz rzemiosła – stwórz co najmniej 3 przedmioty na podstawie mechaniki tworzenia (można zaliczyć przedmiot rozliczony w cela „złota rączka” i „rzemieślnik”)

Cele dorosłych:

warte 1 punkt/50 galeonów:

Autorytet - rozegraj 3 wątki po 6 postów na głowę, gdzie otwarcie upominasz, doradzasz lub krytykujesz zachowanie towarzysza.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Black Jack – uprawiaj hazard w 3 różnych wątkach po 6 postów na gracza (zakłady bukmacherskie, astroruletka, krwawy baron).
El Paraíso - krwawy baron.
Czarnoksiężnik – użyj w wątku/wątkach wszystkich przedmiotów: krwawe pióro, ręka glorii, świeca mroku, taśma obłudy.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
 Człowiek renesansu – miej w kuferku powyżej 20 pkt. z 3 przedmiotów (bez bonusów z ekwipunku).
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Inicjator – przeprowadź specjalne spotkanie dla dorosłych, np. klasowe lub zrzeszające zainteresowanych spożywaniem wytrawnych magicznych win itp.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
 Karierowicz – ukończ min. 5 zadań ze ścieżek kariery.
New Magic Theatre - sztukmistrz.
Polana  przy cmentarzu - czarnoksiężnik.
Pub - łamacz klątw.
Park - naturofil.
Park - alchemik.
 Kolesiostwo – spotkaj fabularnie 5 postaci z Twojego miejsca pracy (MM, Mung, Hogwart, przedsiębiorstwo i inne) bądź 10 postaci dorosłych z dowolnej branży. Zamień z każdym z nich co najmniej kilka słów.
Szemrane uliczki - Maximilian Felix Solberg.
Dom Ezry - Ezra T. Clarke.
Dom Leo - Leonardo O. Vin-Eurico.
Moczary - Ravinger Fairwyn.
Borgin i Burkes - Salazar Morales.
Cmentarz - Irvette de Guise.
Festiwal - Antonio Díaz.
Pub - Nicholas Seaver.
Wizengamot - Peter E. Maguire.
Event w Avalonie - poznany Atlasa oraz Alex.
Król Ulicy – weź udział w 3 nielegalnych wyścigach.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Kryzys dorosłości – spełnij marzenie z lat młodzieńczych! Np. spóźniona nauka latania na miotle czy gra na instrumencie, co oczywiście zobowiązuje do zaangażowania jakiejś innej osoby do gry. Wszak jeśli się uczysz latać, to ktoś Cię musi asekurować, a gdy grasz, to ktoś musi słuchać, aby powiedzieć, że strasznie rzępolisz!
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Nauczyciel z wyboru – ucz postaci studentów i/lub uczniów zaklęć, warzenia eliksirów i innej, konkretnej wiedzy poza lekcjami (minimum 3 wątki). Dotyczy postaci bez rangi nauczyciela!
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Oczy wypalone – zobacz 5 nagich postaci innych graczy i wejdź z nimi w interakcję
Mieszkanie Fire - Tonio.
El Paraíso - Paco.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Przekorny los – rozegraj trzy wątki po 6 postów w trzech różnych lokacjach z kostkami w Dolinie Godryka.
Moczary
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Uliczny Wojownik – weź udział w 3 ulicznych pojedynkach magicznych.
Szemrane uliczki

warte 2 punkty/100 galeonów:

Ciocia dobra rada – rozegraj wątek (min. 6 postów na osobę), w którym pomożesz komuś podjąć istotną życiową decyzję (przeprowadzka/zerwanie/zakup zwierzęcia/podjęcie nowej ścieżki kariery itd.), przy czym druga osoba musi wyegzekwować ją fabularnie.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Kryzys wieku średniego – dokonaj nagłych, ryzykownych zmian w swoim życiu. Kup nowy środek transportu, rozwiedź się, wdaj się w romans, zwiąż się z kimś dużo młodszym od siebie, zrezygnuj z pracy, zażyj niebezpieczną używkę bądź zrób coś innego, co drastycznie zmieni Twój styl życia lub jego stabilność. Udowodnij to przynajmniej 3 jednopostówkami na 2k znaków lub jednym wątkiem po 6 postów na osobę (cel możliwy do osiągnięcia tylko dla postaci w wieku 30+).
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Milioner z ulicy – zarób 3000G (ważny jest aktualny stan konta).
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Przytulne gniazdko – kup własne mieszkanie, a następnie przeprowadź w nim fabularny remont w formie trzech wątków po 6 postów na osobę.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Serce dla zwierząt – zdobądź fabularnie lub kup przynajmniej trzy magiczne stworzenia (min. 2 z nich muszą być zdobyte drogą fabularną).
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
Super Niania – rozegraj 2 wątki z opieką nad dzieckiem, własnym lub cudzym.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.______________________

Co z Fire?:

Kindness is weakness

Compassion made me lower my wand. Loyalty made me lose my eye. Hope made me put the poison away.
Never again.


Playlista

Ostatnio zmieniony przez Blaithin 'Fire' A. Dear dnia Sro 4 Paź - 15:44, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down


Blaithin 'Fire' A. Dear
Blaithin 'Fire' A. Dear

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : chuda, opaska na twarzy, blizny, tatuaż, zapach damasceńskich róż
Galeony : 2307
  Liczba postów : 3634
https://www.czarodzieje.org/t13638-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t13684-dziobek
https://www.czarodzieje.org/t13647-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t21155-blaithin-fire-a-dear-dziennik
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik QzgSDG8
Gracz
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty


PisanieBlaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty Re: Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik  Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik EmptySob 29 Sty - 17:15;
Wątki (2022r.)

- ukończony | - porzucony | - w trakcie | - rozliczony


Luty


1. HAWK (01.02.22)
Strumień | Dolina Godryka - Fire wybiera ofiarę.

2. LEONARDO (01.02.22)
Kuchnia w domu Leo | Dolina Godryka - powroty do ciepłych uczuć.

3. MAXIMILIAN (03.02.22)
Szemrane uliczki | Hogsmeade - znudzona Fire wywołuje pojedynek.

4. MAXIMILIAN (03.02.22)
Dom Fire | Londyn - pierwszy gość.

5. EZRA (08.02.22)
Dom Ezry| Dolina Godryka - to co zwykle - gorąca nienawiść i niemożność odpuszczenia sobie nawzajem.

6. WACŁAW (13.02.22)
Sklep z eliksirami J. Pippin's | Londyn - poproszę ropę z czyrakobulwy i mężczyznę w moje ramiona.

7. RAVINGER (14.02.22)
Moczary | Dolina Godryka - kiedy psychol spotyka psychola.

8. DRAKE (24.02.22)
Nadmorski bar | Malediwy

9. RAVINGER (27.02.22)
Szpital Św. Munga, Urazy Magizoologiczne | Londyn - wśród szpitalnych łóżek.

10. CHRISTINA (28.02.22)
Bulwar | Dolina Godryka - cuś.

11. WILLOW (28.02.22.)
Opera Lamia, Śmiertelny Nokturn | Londyn - pościgi!


Marzec


1. DEAN (02.03.22)
Tajemnicze Msaw Atare, Śmiertelny Nokturn | Londyn - śliwka w kompocie, czyli łapanie ognia na Nokturnie.

2. HARIEL (08.03.22)
Altana Helgi | Dolina Godryka - po przegranym zakładzie Fire godzi się dać się wyrzeźbić.

3. NATHANIEL (09.03.22)
Sklep z zabawkami | Dolina Godryka - opis.

1. Z kim?
[url=----]Miejsce[/url] - opis.

2. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

3. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.


______________________

Co z Fire?:

Kindness is weakness

Compassion made me lower my wand. Loyalty made me lose my eye. Hope made me put the poison away.
Never again.


Playlista

Ostatnio zmieniony przez Blaithin 'Fire' A. Dear dnia Pon 18 Wrz - 20:47, w całości zmieniany 14 razy
Powrót do góry Go down


Blaithin 'Fire' A. Dear
Blaithin 'Fire' A. Dear

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : chuda, opaska na twarzy, blizny, tatuaż, zapach damasceńskich róż
Galeony : 2307
  Liczba postów : 3634
https://www.czarodzieje.org/t13638-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t13684-dziobek
https://www.czarodzieje.org/t13647-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t21155-blaithin-fire-a-dear-dziennik
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik QzgSDG8
Gracz
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty


PisanieBlaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty Re: Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik  Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik EmptyCzw 3 Lut - 11:50;
ListyLuty

1. LEONARDO (01.02.22)
Poczta - wiadomość po długiej nieobecności.

2. NESSa (02.02.22)
Poczta - wiadomość po długiej nieobecności.

3. EZRA (03.02.22)
Poczta - trochę sarkazmu z zapowiedzią wizyty.

4. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

5. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.


Marzec

1. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

2. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

3. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.


Miesiąc

1. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

2. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

3. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.


______________________

Co z Fire?:

Kindness is weakness

Compassion made me lower my wand. Loyalty made me lose my eye. Hope made me put the poison away.
Never again.


Playlista

Ostatnio zmieniony przez Blaithin 'Fire' A. Dear dnia Pon 18 Wrz - 20:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Blaithin 'Fire' A. Dear
Blaithin 'Fire' A. Dear

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : chuda, opaska na twarzy, blizny, tatuaż, zapach damasceńskich róż
Galeony : 2307
  Liczba postów : 3634
https://www.czarodzieje.org/t13638-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t13684-dziobek
https://www.czarodzieje.org/t13647-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t21155-blaithin-fire-a-dear-dziennik
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik QzgSDG8
Gracz
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty


PisanieBlaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty Re: Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik  Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik EmptyPią 25 Lut - 10:14;
Zdarzenia losowe

★ - nierozliczony | - rozliczony#1 ★ SPADEK ODPORNOŚCI (27.03.2020r.) - Dopada cię losowa choroba.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#2 ★ INWERSJA (27.03.2020r.) - Odwrócenie osobowości.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#3 ★ CZY TEN PAN TO PANI? (01.05.2020r.) - Zmiana fizycznej płci.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#4 ★ BOOMER / ZOOMER (01.05.2020r.) - Postarzenie / odmłodzenie o 20 lat.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#5 ★ MAGIA MUZYKI (01.06.2020r.) - Śpiewanie piosenek zamiast mówienia.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#6 ★ PANIE... PROFESORZE? (01.06.2020r.) - Zamiana w nauczyciela.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#7 ★ LOVE TWIST (14.07.2020r.) - Nagła chęć romansowania.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#8 ★ MAM TALENT! (14.07.2020r.) - Odkrycie chwilowego nowego talentu.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#9 ★ THE WALKING DEAD (14.07.2020r.) - Zamiana w ducha.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#10 ★ HEAR MY ROAR! (1.09.2020r.) - Przybranie zwierzęcych cech.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#11 ★ FIRST FIT, THEN CLUMSY... (1.09.2020r.) - Odwrócenie stanu kondycji fizycznej.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#12 ★ RIDICULUS?! RIDDIKULUS! (2.10.2020r.) - Walka z boginem.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#13 ★ ONCE UPON A TIME (2.10.2020r.) - Zamiana w postać z bajki.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#14 ★ Mouse or giant?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#15 ★ I can't feel, can't see, can't hear!
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#15 ★ Only on photos
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#16 ★ Christmas S***
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#17 ★ Valentine kiss!
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#18 ★ Geenie In a Bottle
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#19 ★ And though she be but little, she is fierce.
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#20 ★ I want to be able to fly like a superhero!
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#21 ★ Easter Cutie!
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#22 ★ Celts' Fever
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#23 ★ How I Became a mother?!
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.
#24 ★ Pixie Alarm!
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.______________________

Co z Fire?:

Kindness is weakness

Compassion made me lower my wand. Loyalty made me lose my eye. Hope made me put the poison away.
Never again.


Playlista

Ostatnio zmieniony przez Blaithin 'Fire' A. Dear dnia Pon 18 Wrz - 20:59, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down


Blaithin 'Fire' A. Dear
Blaithin 'Fire' A. Dear

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : chuda, opaska na twarzy, blizny, tatuaż, zapach damasceńskich róż
Galeony : 2307
  Liczba postów : 3634
https://www.czarodzieje.org/t13638-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t13684-dziobek
https://www.czarodzieje.org/t13647-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t21155-blaithin-fire-a-dear-dziennik
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik QzgSDG8
Gracz
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty


PisanieBlaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty Re: Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik  Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik EmptyPią 25 Lut - 13:04;
Praca i nauka

★ - nierozliczony | - rozliczony


Praca


1. Kurs
Las | Nowa Zelandia - kurs na przemytnika.

2. Staż
Sklep z eliksirami J. Pippin's | Londyn - staż na sprzedawcę.

2. Praca - właściciel Borgina i Burkesa
Borgin i Burkes | Londyn - pierwszy dzień w sklepie.

3. Praca - rzeczoznawca nieuznane
"Antykwariat" | Londyn - wycena artefaktu.

4. Praca - właściciel Borgina i Burkesa
Borgin i Burkes | Londyn - odebranie artefaktu od przemytnika.

5. Praca - rzeczoznawca nieuznane
Opera Lamia | Londyn - rozpoznanie i wycena artefaktu.

6. Praca - właściciel Borgina i Burkesa ?
Borgin i Burkes | Londyn - przyjęcie klienta.

2. Co?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

3. Co?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

2. Co?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

3. Co?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.


Nauka


1. Zielarstwo (03.02.22)
Mieszkanie Fire | Londyn - opieka nad rośliną.

2. Historia magii (11.09.23)
Londyńska Biblioteka Magiczna | Londyn - czytanie o hipnotyzerach w starożytności.

3. Historia magii (12.09.23)
Londyńska Biblioteka Magiczna | Londyn - czytanie o hipnotyzerach w nowożytności.

4. Eliksiry (11.10.23)
Mieszkanie nr. 10 | Londyn - warzenie eliksiru kapsaicynowego.

2. Co?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

3. Co?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.


Ścieżki kariery

1. Sztukmistrz (25.02.22)
New Magic Theatre | Londyn - przygotowanie dekoracji do przedstawienia.

2. Czarnoksiężnik (25.02.22)
Polana przy cmentarzu | Dolina Godryka - ratowanie transmutowanych czarodziejów.

3. Naturofil (07.03.22)
Park | Dolina Godryka - pozbywanie się brzytwotrawy.

4. Czarnoksiężnik (08.03.22)
Park | Dolina Godryka - stawianie sceny.

5. Alchemik (09.03.22)
Park | Dolina Godryka - warzenie eliksiru neonu.

6. Łamacz Klątw (02.09.23)
Pub "Pod czarnym kotem" | Londyn - badanie artefaktu z Nicholasem.

7. Co?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

7. Co?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

7. Co?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.


Eventy


1. Poszukiwania Miecza Esclabora
Komnata Tajemnic | Arabia - poszukiwania artefaktu.

2. Znalezienie Miecza Esclabora
Podpustynny staw | Arabia - poszukiwania artefaktu i znalezienie go.

3. Zwiedzanie opuszczonego szpitala psychiatrycznego
Opuszczona wyspa | Venetia - samotna wycieczka po szpitalu.

4. Poszukiwania starszego smoka
MM - polowanie na smoka i pokonywanie strachów - wstęp.

5. Poszukiwania starszego smoka
Avalon - polowanie na smoka i pokonywanie strachów część pierwsza.

6. Poszukiwania starszego smoka
Avalon - polowanie na smoka i pokonywanie strachów część druga.


______________________

Co z Fire?:

Kindness is weakness

Compassion made me lower my wand. Loyalty made me lose my eye. Hope made me put the poison away.
Never again.


Playlista

Ostatnio zmieniony przez Blaithin 'Fire' A. Dear dnia Nie 12 Lis - 19:58, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down


Blaithin 'Fire' A. Dear
Blaithin 'Fire' A. Dear

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : chuda, opaska na twarzy, blizny, tatuaż, zapach damasceńskich róż
Galeony : 2307
  Liczba postów : 3634
https://www.czarodzieje.org/t13638-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t13684-dziobek
https://www.czarodzieje.org/t13647-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t21155-blaithin-fire-a-dear-dziennik
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik QzgSDG8
Gracz
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty


PisanieBlaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty Re: Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik  Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik EmptySob 26 Sie - 0:12;
Wątki (2023r.)

- ukończony | - porzucony | - w trakcie | - rozliczony


Sierpień

1. Ravinger (10.08.23)
Basen | Masyw Mont Blanc - relaks po udanej przygodzie, jak i nieudany podryw z liściem w twarz.

2. Antonio (20.08.23)
Świątynia trytonów | Venetia - festiwal i nieudany podryw.

3. Irvette (21.08.23)
Cmentarz mieszkańców | Dolina Godryka - wypad po roślinkę, a tak naprawdę po hipnozę, który kończy się walką. nieudany podryw?

4. Anabell (22.08.23)
Most zwaśnionych | Venetia - lekkie przypalenie na moście.

5. Mulan (24.08.23)
Plac Jowisza | Venetia - spotkanie przy specyficznym posągu.

6. Maximilian (retrospekcja)
Inverness - ćpanie i przejażdżka motocyklem, a może coś więcej? udany podryw!

7. Maximilian (28.08.23)
Apteka pod tymiankiem | Dolina Godryka - warsztaty i igranie z Antonio.

8. Event
MM - polowanie na smoka i pokonywanie strachów - wstęp.

9. Salazar (30.08.23)
Borgin i Burkes | Londyn - stara/nowa znajomość z nutką pojebanego flirtu.


Wrzesień


1. Sesja z MG (01.09.23)
Główna ulica | Londyn - spłacanie dawnych długów i hipnoza.

2. Nicholas (02.09.23)
Pub "Pod czarnym kotem" | Londyn - wspólne pochylenie się nad artefaktem.

3. Nicholas (02.09.23)
Restauracja "Feeria" | Londyn - wyjście na obiad we dwoje.

4. Salazar (05.09.23)
Hotel El Paraíso | Londyn - zawiązanie więzi partnerskich.

5. Maximilian (05.09.23)
Kawiarnia w centrum handlowym | Londyn - konfrontacja z Maxem, co do jego "partnera".

6. Salazar (07.09.23)
Hotel El Paraíso | Londyn - mściwa próba zagrania Paco na nosie.

7. Antonio (10.09.23)
Borgin i Burkes | Londyn - robienie biznesów z przystojnym wrogiem.

8. Salazar (11.09.23)
Bulwar | Dolina Godryka - Fire zabawia dzieci i Paco.

9. Impreza (16.09.23)
Ogród | Hogsmeade - impreza.

10. Tancred (19.09.23)
Biblioteka "Veritaserum" | Londyn - rozszyfrowywanie starożytnych run.

11. Marketa (19.09.23)
Magic Royal Theatre | Londyn - teatr oraz przepowiednie.

12. Nicholas (19.09.23)
Aleja ogników | Dolina Godryka - skrzypce oraz bombardy.

13. Gale, Heaven (20.09.23)
Pub "Pusta Klata" | Hogsmeade - narada rodzinna.

14. Antonio (20.09.23)
Pub "Szatańska Pożoga" | Londyn - (nie)grzeczne picie rumu.

15. Antonio (20.09.23)
Mieszkanie Fire - cóż, treści +18.

16. Event (22.09.23)
Avalon - polowanie na smoka i pokonywanie strachów część pierwsza.
Blaithin, Alexander, Atlas oraz Mulan razem stawili czoło krwawemu jezioru, a następnie Fire rozmawiała z duchem Wyklętego.

17. Event (23.09.23)
Avalon - polowanie na smoka i pokonywanie strachów część druga.
Blaithin, Alexander, Atlas oraz Mulan w nocy musieli wybudzić się z czanormagicznych koszmarów, które doprowadziły ich do walki ze sobą.

18. Event (23.09.23)
Avalon - polowanie na smoka i pokonywanie strachów część trzecia.
Blaithin wraz z innymi stawia czoło Starszemu Smokowi.


Październik

1. Alexander i Rhode (01.10.23)
Szpital Św. Munga | Londyn - rekonwalescencja w znienawidzonym szpitalu.

2. Antonio (04.10.23)
Szpital Św. Munga | Londyn - rekonwalescencja w znienawidzonym szpitalu.

3. Nicholas (06.10.23)
Szpital Św. Munga | Londyn - rekonwalescencja w znienawidzonym szpitalu.

4. Alexander (23.10.23)
Sad owocowy | Hogsmeade - próba wymuszenia pojedynku.

5. Drake, Mistrz Gry (28.10.23)
Niewielki las | Dolina Godryka - poszukiwania łzy księżyca.

6. Alexander (29.10.23)
Rezydencja Voralberga | Dolina Godryka - dostawa księgi o zaklęciach.

7. Nicholas (31.10.23)
Apteka | Hogsmeade - Halloween.

8. Antonio (31.10.23)
Polanka nieopodal lasu | Hogsmeade - Halloween.


Listopad


1. Dylan (02.11.23)
Trzy Głowy Trolli | Dolina Godryka - wyprawa zakończona bitwą z trollami.

2. Grupowo (03.11.23)
Galeria sztuki Swansea | Londyn - wernisaż fotografii Elijaha.

3. Gale i Nicholas (?.11.23)
Szpital Św. Munga | Londyn - wezwana patronusem Fire odwiedza pokiereszowanego brata.

4. Mistrz Gry i Nicholas (?.11.23)
[url=LINK]Miejsce[/url] - who the fuck is Anna Maria Jose?Grudzień


1. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

2. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

3. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.

4. Z kim?
[url=LINK]Miejsce[/url] - opis.Retrospekcje


1. Peter (retrospekcja)
Wizengamot - sprawy Dearów.

2. Xanthea (retrospekcja)
Sakkara | Egipt - poszukiwania Tekstów Piramid traktujących o hipnozie.

3. Gale (retrospekcja)
Rezydencja Dearów | Wyspa Skye, Szkocja - powrót po paru latach do domu w związku z końcem wyroku ojca.

4. Casper Angel Tease (21.09.23 - retrospekcja)
Klub "Oasis" | Hogsmeade - zapomniane melodie uczuć.______________________

Co z Fire?:

Kindness is weakness

Compassion made me lower my wand. Loyalty made me lose my eye. Hope made me put the poison away.
Never again.


Playlista
Powrót do góry Go down


Blaithin 'Fire' A. Dear
Blaithin 'Fire' A. Dear

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : chuda, opaska na twarzy, blizny, tatuaż, zapach damasceńskich róż
Galeony : 2307
  Liczba postów : 3634
https://www.czarodzieje.org/t13638-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t13684-dziobek
https://www.czarodzieje.org/t13647-blaithin-astrid-dear
https://www.czarodzieje.org/t21155-blaithin-fire-a-dear-dziennik
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik QzgSDG8
Gracz
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty


PisanieBlaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty Re: Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik  Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik EmptyNie 3 Gru - 17:09;

BAWIONKO KODAMI DON'T MIND ME


• Dear family •

“We do very bad things and we do them very well.”

@Scorpius A. Dear
Starszy brat. Szkot. Lat 30. Niewymowny w MM. - Slytherin

Gdyby ktoś tak stanął z boku i na nich popatrzył mógł ich uznać za typowe, nienawidzące się rodzeństwo. Pod całą tą powłoką "nie obchodzisz mnie ani trochę" kryje się jednak prawdziwa miłość, jaką może do siebie żywić rodzeństwo. Ratują sobie nawzajem tyłki i chronią przed złem, nawet jeśli teraz nie spędzają ze sobą czasu tak jak dawniej.
@Heaven O. O. Dear
Młodsza siostra. Szkotka. Lat 23. Barmanka. - Slytherin

W dzieciństwie nawet dobrze się dogadywały do pewnego czasu, kiedy przez ojca między siostrami pojawiła się przepaść nie do pokonania. Nie znoszą się, ale Fire próbuje mieć jakiś kontakt z córką Heaven, Milką.
@Gale O. Dear
Młodszy brat. Szkot. Lat 15. - Slytherin

Chłopiec, za którego Fire oddałaby życie bez wahania. Zawsze stała za nim murem, chcąc ochronić przed zgubnym wpływem ojca. Cena nie ma znaczenia - Gale musi być bezpieczny. To właśnie z jego powodu postanowiła zrobić to, co ostatecznie skończyło się tragicznie. Teraz wspiera go jak może.• Dear cousins •

“No pain, no gain.”


@Liam S. Dear
Kuzyn. Anglik. Lat 33. Nauczyciel transmutacji w Beauxbatons. - Ravenclaw

Przyjaciel z dzieciństwa, który pomógł Fire z najtrudniejszym momentem w jej życiu. To głównie z jego powodu przeniosła się do Hogwartu i wprowadziła do mieszkania w Dolinie Godryka. Żałuje, że  Liam wyjechał do Francji, ale go tam czasem odwiedza.
@Nessa M. Lanceley
Kuzynka. Szkotka. Lat 24. Asystentka nauczyciela transmutacji w Hogwarcie. - Slytherin

Słodka, ruda kuzynka, którą Fire bardzo lubi. Jest pewna siebie, nie owija w bawełnę i potrafi walczyć o swoje. Ich ogniste temperamenty z pewnością do siebie pasują, mimo że Nessa nie jest aż tak podobna do Blaithin. Nie pozwoliłaby nikomu bezkarnie jej obrażać.
@Aoife Dear-Aasveig
Kuzynka. Szkotka. Lat 15. - Slytherin

Dzika dziewczyna, która ma ostry charakterek i ciągoty w stronę mroczniejszej strony magii... czasami Fire podrzuca jej trochę wartościowej wiedzy na ten temat, udzielając również mniej lub bardziej słusznych rad. Lubi ją bardzo i widzi w niej sporo siebie z dzieciństwa.
@Beatrice L. O. Whitelight
Kuzynka. Angielka. Lat 27. Nauczycielka eliksirów w Hogwarcie. - Slytherin

To od niej Fire zaraziła się pasją do eliksirów. W gruncie rzeczy ją lubi, a nawet docenia, że pracowały razem w sklepie Dearów. Niegdyś była skrytym wzorcem Fire w kwestii eliksirów, teraz już przestała się na nią oglądać.
@Dorien E. A. Dear
Kuzyn. Anglik. Lat 30. Amnezjator w MM. - Slytherin

Nie mają możliwości, żeby często się spotykać, ale jeśli już to całkiem dobrze się dogadują. Kiedyś wspólnie dokuczali Liamowi. Fire wie, że między braćmi panują napięte stosunki i stara się to w miarę łagodzić, chociaż często wychodzi odwrotnie. Teraz głównie pozostaje na neutralnym gruncie i nie wtrąca się w konflikty.
@Vivien O. I. Dear
Kuzynka. Angielka. Lat 24. Piosenkarka. - Slytherin

Nie mają problemów z porozumieniem się ze sobą, chętnie wychodzą wspólnie na papierosa albo po prostu, żeby pogadać o błahostkach. Nie wtrącają się nawzajem w swoje życie bardziej niż jest to potrzebne. Czasami sobie dogryzają.
@Calum O. L. Dear
Kuzyn. Anglik. Lat 26. Niewymowny w MM. - Ravenclaw

Fire go lubi głównie ze względu na poczucie humoru i miłość do ognia. Gdy widzisz ich razem lepiej uważać, bo coś może spłonąć. Wie o tym, że ciągnie go do animagii i w sumie bawi ją ta cała pogmatwana sytuacja między Calumem a Liamem. Uznaje chłopaka za dobrego kumpla, z którym zawsze chętnie pójdzie na papierosa.

- code by lilie -
• Przyjaźń oraz miłość •

“I can be your bad habit.”


Alise L. Argent

Pierwsza dziewczyna, z którą związał się na poważnie i pierwsza, która złamała mu serce. Przesympatyczna Krukonka, do której nie potrafi mieć żalu, nawet mimo tego, że zostawiła go ze względu na wyjazd za granicę. Zawsze dobrze się dogadywali i kto wie co było gdyby ten związek nie zakończył się przedwcześnie.
wiosna 2018
Fabien Arathe-Ricœurów, on zaś nie może ich zobaczyć, próby wyjaśnienia fotograficznej pasji kończą się raczej niepowodzeniem. Swansea był zaskoczony skutecznością Fabiena na pozycji obrońcy i wbrew niepochlebnym opiniom w czasach szkolnych nakłaniał go, aby został w ich drużynie.
Skrycie zazdrości mu talentu muzycznego.
Alise L. Argent

Pierwsza dziewczyna, z którą związał się na poważnie i pierwsza, która złamała mu serce. Przesympatyczna Krukonka, do której nie potrafi mieć żalu, nawet mimo tego, że zostawiła go ze względu na wyjazd za granicę. Zawsze dobrze się dogadywali i kto wie co było gdyby ten związek nie zakończył się przedwcześnie.
Gabrielle Levasseur


Sympatyczny chłopak, znają się i lubią, chociaż nie potrafią zrozumieć się w pełni, co bierze się z kalectwa Fabiena. Elijah postrzega świat jako szereg obraz
Łączy ich wiele, a jednocześnie zupełnie nic. Walentynkowe nieporozumienie zrodziło w nich wzajemną niechęć, natomiast późniejsza wymiana anonimowej korespondencji – silne uczucie. Los nie stał jednak po ich stronie, rozdzielając ich tak często i cierpliwie, że w końcu dali za wygraną.
Zakochanie, które skończyło się, nim dostało szansę by się zacząć.
Morgan A. Davies

Od pomocy w wydostaniu się z pułapki na saharze, przez naukę transmutacji, po naukę tańca i w efekcie silne uczucie, którego skutkiem był trwający 2 lata związek. Byli przekonani, że nie ma niczego, co może ich zniszczyć, ale chęć korzystania z życia, odmienne tryby życia i potrzeby w końcu doprowadziły do tego, że postanowili przynajmniej chwilowo się rozstać. Wciąż jednak się przyjaźnią – naprawdę mocno!
Pandora J. Doux

Choć początki nie były łatwe i pozostawał na stopie koleżeńskiej o wiele dłużej niż by sobie tego życzył, ostatecznie udało mu się dać jej do zrozumienia, że widzi w niej kogoś więcej niż tylko koleżankę. Przepełniony słodyczą związek nie trwał jednak zbyt długo, dziewczyna tuż przed feriami oznajmiła mu, że wraca do Czech i dołączyła tym samym do grona osób, które złamały mu serce.
Nessa M. Lanceley

Pani prefekt z zamiłowaniem do transmutacji już od dawna wzbudzała jego sympatię, ale dopiero na Islandii porozmawiali ze sobą dłuższą chwilę. Dobrze im się ze sobą rozmawia na te bardziej i mniej filozoficzne tematy, a nieplanowana, dość traumatyczna kąpiel w rzece przypieczętowała tę znajomość, ostatecznie zbliżając ich do siebie.
William S. Fitzgerald

Nie lubi go – ot, po prostu. Nie podoba mu się to w jaki sposób traktuje ludzi, a jego gadatliwość i fakt, że wszędzie go pełno działa mu na nerwy. Do tego dochodzi rywalizacja na boisku i fakt, że obaj panowie nie lubią kiedy ktoś im się rządzi... z tego nie może wyniknąć nic dobrego.
Alexander D. Voralberg

Nie tylko dawny nauczyciel zaklęć, ale i były facet jego siostry, za co swego czasu był na niego szalenie obrażony, oczywiście. Z czasem dojrzał i zobaczył w Alexandrze nie tylko dobrego opiekuna, ale i przyzwoitego człowieka. Ze względu na swój marny talent w zaklęciach zbłaźnił się przed nim nie raz i nie dwa, i z tego względu wciąż odczuwa przy mężczyźnie stres i potrzebę pokazania się z jak najlepszej strony – co zwykle mu się nie udaje.
Julia Brooks

Jedna z barwniejszych postaci w Ravenclawie i niesamowita perła w drużynie, którą swego czasu miał okazję prowadzić w drodze po puchary. Poczucie humoru i absolutny brak narzekań na nawet najcięższe treningi sprawiły, że od początku się polubili. Z przyjemnością oddał w jej ręce kapitańską opaskę, wiedząc, że będzie w nich najbezpieczniejsza jak może.

- code by lilie -• Przyjaźń oraz miłość •

“We do very bad things and we do them very well.”


Alise L. Argent

Pierwsza dziewczyna, z którą związał się na poważnie i pierwsza, która złamała mu serce. Przesympatyczna Krukonka, do której nie potrafi mieć żalu, nawet mimo tego, że zostawiła go ze względu na wyjazd za granicę. Zawsze dobrze się dogadywali i kto wie co było gdyby ten związek nie zakończył się przedwcześnie.
wiosna 2018
Fabien Arathe-Ricœurów, on zaś nie może ich zobaczyć, próby wyjaśnienia fotograficznej pasji kończą się raczej niepowodzeniem. Swansea był zaskoczony skutecznością Fabiena na pozycji obrońcy i wbrew niepochlebnym opiniom w czasach szkolnych nakłaniał go, aby został w ich drużynie.
Skrycie zazdrości mu talentu muzycznego.
Alise L. Argent

Pierwsza dziewczyna, z którą związał się na poważnie i pierwsza, która złamała mu serce. Przesympatyczna Krukonka, do której nie potrafi mieć żalu, nawet mimo tego, że zostawiła go ze względu na wyjazd za granicę. Zawsze dobrze się dogadywali i kto wie co było gdyby ten związek nie zakończył się przedwcześnie.
Gabrielle Levasseur


Sympatyczny chłopak, znają się i lubią, chociaż nie potrafią zrozumieć się w pełni, co bierze się z kalectwa Fabiena. Elijah postrzega świat jako szereg obraz
Łączy ich wiele, a jednocześnie zupełnie nic. Walentynkowe nieporozumienie zrodziło w nich wzajemną niechęć, natomiast późniejsza wymiana anonimowej korespondencji – silne uczucie. Los nie stał jednak po ich stronie, rozdzielając ich tak często i cierpliwie, że w końcu dali za wygraną.
Zakochanie, które skończyło się, nim dostało szansę by się zacząć.
Morgan A. Davies

Od pomocy w wydostaniu się z pułapki na saharze, przez naukę transmutacji, po naukę tańca i w efekcie silne uczucie, którego skutkiem był trwający 2 lata związek. Byli przekonani, że nie ma niczego, co może ich zniszczyć, ale chęć korzystania z życia, odmienne tryby życia i potrzeby w końcu doprowadziły do tego, że postanowili przynajmniej chwilowo się rozstać. Wciąż jednak się przyjaźnią – naprawdę mocno!
Pandora J. Doux

Choć początki nie były łatwe i pozostawał na stopie koleżeńskiej o wiele dłużej niż by sobie tego życzył, ostatecznie udało mu się dać jej do zrozumienia, że widzi w niej kogoś więcej niż tylko koleżankę. Przepełniony słodyczą związek nie trwał jednak zbyt długo, dziewczyna tuż przed feriami oznajmiła mu, że wraca do Czech i dołączyła tym samym do grona osób, które złamały mu serce.
Nessa M. Lanceley

Pani prefekt z zamiłowaniem do transmutacji już od dawna wzbudzała jego sympatię, ale dopiero na Islandii porozmawiali ze sobą dłuższą chwilę. Dobrze im się ze sobą rozmawia na te bardziej i mniej filozoficzne tematy, a nieplanowana, dość traumatyczna kąpiel w rzece przypieczętowała tę znajomość, ostatecznie zbliżając ich do siebie.
William S. Fitzgerald

Nie lubi go – ot, po prostu. Nie podoba mu się to w jaki sposób traktuje ludzi, a jego gadatliwość i fakt, że wszędzie go pełno działa mu na nerwy. Do tego dochodzi rywalizacja na boisku i fakt, że obaj panowie nie lubią kiedy ktoś im się rządzi... z tego nie może wyniknąć nic dobrego.
Alexander D. Voralberg

Nie tylko dawny nauczyciel zaklęć, ale i były facet jego siostry, za co swego czasu był na niego szalenie obrażony, oczywiście. Z czasem dojrzał i zobaczył w Alexandrze nie tylko dobrego opiekuna, ale i przyzwoitego człowieka. Ze względu na swój marny talent w zaklęciach zbłaźnił się przed nim nie raz i nie dwa, i z tego względu wciąż odczuwa przy mężczyźnie stres i potrzebę pokazania się z jak najlepszej strony – co zwykle mu się nie udaje.
Julia Brooks

Jedna z barwniejszych postaci w Ravenclawie i niesamowita perła w drużynie, którą swego czasu miał okazję prowadzić w drodze po puchary. Poczucie humoru i absolutny brak narzekań na nawet najcięższe treningi sprawiły, że od początku się polubili. Z przyjemnością oddał w jej ręce kapitańską opaskę, wiedząc, że będzie w nich najbezpieczniejsza jak może.

- code by lilie -


______________________

Co z Fire?:

Kindness is weakness

Compassion made me lower my wand. Loyalty made me lose my eye. Hope made me put the poison away.
Never again.


Playlista
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik QzgSDG8
Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty


PisanieBlaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty Re: Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik  Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik Empty;

Powrót do góry Go down
 

Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Blaithin 'Fire' A. Dear - Dziennik QCuY7ok :: 
akcesoria postaci
 :: 
Dzienniki
-