Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Klasa Wróżbiarstwa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość


Drake Lilac
Drake Lilac

Student Gryffindor
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 20
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 218 cm
C. szczególne : Bardzo wysoki i barczysty. Praktycznie cały czas nosi na palcu pierścień tojadowy - tak na wszelki wypadek.
Dodatkowo : Wilkołak, prefekt
Galeony : 1001
  Liczba postów : 2076
https://www.czarodzieje.org/t20288-drake-lilac
https://www.czarodzieje.org/t20289-poczta-drake-a#636524
https://www.czarodzieje.org/t20286-drake-lilac#636463
https://www.czarodzieje.org/t20314-drake-lilac-dziennik#638560
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 QzgSDG8
Gracz
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty


PisanieKlasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty Klasa Wróżbiarstwa  Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 EmptyPon 1 Lis 2021 - 14:49;

First topic message reminder :

-Z kartami sporo ostatnio pracowałem, więc myślę że nie będzie tragedii. - Pomijając fakt że znał się na wielkich arkanach, a na małych to już kurde nie do końca. Ale chyba źle mu pójść nie powinno. Z wróżbiarstwa nie był najlepszy bo niekiedy dosyć kiepsko interpretował to co miał odczytać. Na przykład te felerne kosmogramy na poprzedniej lekcji. -A ty? Jak sobie z kartami radzisz? - No i wtedy wleciał ich kochany niezbyt żywy nauczyciel. No i dopiero wtedy zwrócił większą uwagę na kartę jaka przed nim była. Wziął ją więc w dłoń i obrócił. Przedstawiała kobietę z sześcioma monetami. Dosyć łatwa mu się trafiła musiał przyznać. Zapisał więc na pergaminie że karta którą otrzymał, to Sześć Monet. Kojarzy mi się z czymś pozytywnym. Możliwe że bogactwem albo szczęściem. Głównie wpływa na to sama kolorystyka karty, która jest wypełniona prawie cała barwami ciepłymi. No i to było w sumie na tyle. Nic więcej za bardzo w tej karcie nie widział. Odłożył więc pióro na bok i spojrzał na kolegę. -I jak Ci poszło? - Spytał się szeptem żeby nie przeszkadzać nikomu innemu obecnemu na lekcji.

@Rylan A. Coulter
Powrót do góry Go down
Online

AutorWiadomość


Charlotte Brandon
Charlotte Brandon

Student Slytherin
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 169 cm
C. szczególne : Zawsze lekko uniesiony nosek i half-smile na twarzy, jakby wiedziała więcej od innych. Nosi się z dumą. Nierozłączna ze szpilkami, przynajmniej sześciocentymetrowymi! Maluje usta mocnymi kolorami. Aż zauważalne zmiękczenie w jej zachowaniu i noszeniu się, kiedy rozmawia z innym Brandonem.
Galeony : 175
  Liczba postów : 351
https://www.czarodzieje.org/t22165-charlotte-brandon#727583
https://www.czarodzieje.org/t22184-poczta-charlotte#729730
https://www.czarodzieje.org/t22177-charlotte-brandon#729191
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 QzgSDG8
Gracz
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty


PisanieKlasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty Re: Klasa Wróżbiarstwa  Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 EmptySro 6 Gru 2023 - 20:23;

Para: @Romeo O. A. Rosa
Tarot: odwrócona kapłanka, odwrócona cesarzowa, prosta gwiazda
Odczytywanie: 8 c:
Zdarzenie losowe: -
Finalny wynik + zyski/straty:8

Lubiła wyzwania, niełatwych przeciwników i ciekawych mężczyzn, a czuła, że właśnie znalazł się przed nią w uosobieniu tych trzech rzeczy, w dość nieoczywistym, przyciągającym połączeniu. Magnetyzującym w sposób, przez który trudno było odwrócić wzrok. Na jej szczęście wcale nie czuła takiej potrzeby, onieśmielenia tym, że się przyglądała – zamiast tego lekkim, krótkim ruchem brwi w górę i cieniem zadziornego uśmieszku pokazując, że powinien tę jej uwagę wziąć za komplement. Sama czuła traktowała tak tę, poświęconą jej.
Żałowała, że lekcja zaczęła się tak szybko, znacznie bardziej zainteresowana Gryfonem naprzeciwko, niż kartami. Zdecydowanie dużo bardziej reflektowała się w uczniach i studentach spod jej domu. Innymi przejmując się jedynie wtedy, gdy z jakiegoś powody występowali z przyczynach czy też skutkach straty punktów jej, na nieszczęście, podopiecznych. Teraz jednak, przyglądając się z jaką niewymuszoną elegancją się nosił, chyba znalazła odpowiednią motywację, by dostrzegać zalety poznawania innych domów.
- Może warte zachodu – rzuciła zagadkowo, z niemałą satysfakcją czekając na wróżbę, traktując ją bardziej jak grę w konwersację, niż faktyczne przepowiednie. Te mało ją interesowały, jeżeli sama ich sobie nie zaplanowała, co tu dużo mówić, nie wierzyła w nic, poza siłą sprawczą własnych działań. – Poprosisz o to karty? – spytała z nutą rozbawienia w delikatnej prowokacji. Mogła w końcu nie tylko czerpać przyjemność z rozmowy, ale i zadziorności, z jaką ją prowadziła. Podparła policzek na dłoni, jednak nie w ten niechlujny sposób, a znacznie bardziej elegancki, pilnując ułożenia każdego palca. Kąciki ust nie opadły jej ani na chwilę, nie drgnęły i w górę, gdy śledziła uważnie tak wykładane karty, jak i słowa. W końcu ścisnęła mocniej usta, wyprostowała się i, wydymając w zadowoleniu warki, spojrzała na niego przymrużonym wzrokiem. Wyłożyła kolejno kapłankę, cesarzową i gwiazdę. – [b]Coś o ciszy, blokadzie twórczej i w końcu odnowieniu. Nie wiem czy wiesz, ale karty zawiesiły ci właśnie bardzo wysoko poprzeczkę co do tego spotkania przeznaczonego spotkania.
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32596
  Liczba postów : 104650
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 QzgSDG8
Specjalny
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty


PisanieKlasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty Re: Klasa Wróżbiarstwa  Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 EmptyCzw 7 Gru 2023 - 21:45;

- Widzę, że część z was jest zaznajomiona z wróżbiarstwem bardziej, niż podejrzewałem. Pozostali potrzebują jedynie większej praktyki. Bardzo dobrze - odezwał się profesor zachęcającym tonem, kiedy zakończył pracę w parze z DeeDee i przechodził od stolika, do stolika, sprawdzając układ rozstawionych kart, a także ich interpretacje. Był zdania, że każdy z nich będzie w stanie zaglądać w przyszłość, o ile poświęcą choć trochę czasu na poznanie tajników kartomancji.
- Na dziś to koniec, z wróżbami nie należy przesadzać. Macie jednak zadanie domowe, aby przez tydzień próbować tego prostego układu i spisywać go na pergamin wraz z waszą interpretacją. A teraz życzę wszystkim udanej reszty dnia - dodał, żegnając się z uczniami.

z.t. dla wszystkich
Josh

______________________

Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Flynn Ellery
Flynn Ellery

Nauczyciel
Dodatkowo : duch
Galeony : 21
  Liczba postów : 99
http://czarodzieje.forumpolish.com/t3264-nauczyciele-fabularni
http://czarodzieje.forumpolish.com/t15201-poczta-profesora-ellery-ego#405515
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 QzgSDG8
Gracz
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty


PisanieKlasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty Re: Klasa Wróżbiarstwa  Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 EmptyWto 4 Cze 2024 - 8:56;
Egzamin z wróżbiarstwa


O umówionej porze srebrna drabina zsuwa się, zapraszając wszystkich chętnych do sali wróżbiarstwa na egzamin. Wchodząc przez drewnianą klapę w podłodze, możecie poczuć uderzenie gorąca. W pomieszczeniu jest parno i duszno od nieustannie ogrzewanych czajników i świecącego prosto w zasłonięte grubymi zasłonami okna słońca. W powietrzu unosi się zapach palonych kadzideł, a stojące na regale kryształowe kule całkiem niedawno zostały dokładnie wypolerowane. Profesor Ellery już na was czeka.


Część teoretyczna
Co prawda trzecie oko do spełnienia pełnej funkcji potrzebuje praktyki, teorię o metodach wróżenia również znać warto. Część teoretyczna odbywa się w formie testu pisemnego, na podstawie którego nauczyciel chce sprawdzić waszą ogólną wiedzę na temat poznanych dotychczas technik wróżenia.

Do części teoretycznej można podejść dwojako: albo poprzez udzielenie pisemnej odpowiedzi na zadane pytania, albo poprzez zdanie się na kostki.

Opcja 1: odpowiedz krótko na poniższe zagadnienia:
Zadania teoretyczne:
Każda udzielona odpowiedź to 10 punktów do ogólnej punktacji.
that’s all you need: klik

Opcja 2: Wykonaj rzut k6, wynikiem będzie ilość wyrzuconych oczek x10pkt.
ALE! W przypadku jeśli wypadnie Ci 1 lub 2 i nie możesz użyć żadnego modyfikatora, istnieje możliwość podbicia wyniku poprzez pisemne udzielenie odpowiedzi na pytania z opcji 1. Będą one wtedy jednak liczone za 5 punktów zamiast 10.

Modyfikatory do opcji 2::

Maksymalna ilość punktów za ten etap to 60.Część praktyczna

W tej części będziecie musieli praktycznie podejść do sztuki tasenografii. Do egzaminu podchodzi się w parach i trójkach, musicie najpierw zaparzyć sobie herbatę, wypić ją w skupieniu, oczyszczając myśli, a następnie przy użyciu odpowiednich technik przyjrzeć się kształtom osiadłych na dnie fusów, by odczytać ich ukryte znaczenie. Czy będzie to zapowiedź Wybitnego, a może omen Trolla?

Na początek rzuć k6 na wydarzenia, które dzieją się podczas przygotowania do części praktycznej:
Zdarzenie losowe:

Gdy pozbędziesz się herbaty, musisz wykonać odpowiednie kroki przed samym wróżeniem. Obróć filiżankę trzykrotnie w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, a następnie odwróć ją dnem do góry na talerzyk i poczekaj, aż fusy spłyną. Odwróć filiżankę ponownie i zinterpretuj kształt!

Rzuć literą, by dowiedzieć się, co widzisz w filiżance!
Kształty:

Rzuć k100 na to, jak dobrze interpretujesz swój symbol!

Modyfikatory::
Oceny

Ocena końcowa jest sumą punktów uzyskanych w obu częściach egzaminu.

★ 0-50 - Troll
★ 51-70 - Okropny
★ 71-85 - Nędzny
★ 86-105 Zadowalający
★ 106-130 Powyżej Oczekiwań
★ >130 - WybitnyKod


Kod:
<zg>Egzamin teoretyczny:</zg> ilość pytań, na które odpowiadasz lub [url=]wynik k6[/url]
<zg>Egzamin teoretyczny - modyfikatory:</zg>  tu wpisz sumę wszystkich modyfikatorów użytych w części teoretycznej
<zg>Egzamin praktyczny - zdarzenie losowe:</zg> [url=]wynik k6[/url]
<zg>Egzamin praktyczny - symbol:</zg> [url=]litera[/url]
<zg>Egzamin praktyczny - interpretacja:</zg> [url=]wynik k100[/url]
<zg>Egzamin praktyczny - modyfikatory:</zg> tu wpisz sumę użytych w etapie praktycznym modyfikatorów
<zg>Ostateczna ocena:</zg> suma punktów z obu etapów
Powrót do góry Go down


Lockie I. Swansea
Lockie I. Swansea

Student Slytherin
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 23
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 192
C. szczególne : zawsze długi rękaw i jakiś elegancki golfik, zapach cytrusowo-drzewny, piżmowy, ziemisty, mówi z akcentem
Galeony : 2156
  Liczba postów : 1502
https://www.czarodzieje.org/t22245-lachlan-innocent-swansea#731964
https://www.czarodzieje.org/t22255-jakko-sowa-locka#732448
https://www.czarodzieje.org/t22244-lockie-i-swansea-kuferek
https://www.czarodzieje.org/t22717-l-i-swansea-dziennik#764926
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 QzgSDG8
Gracz
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty


PisanieKlasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty Re: Klasa Wróżbiarstwa  Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 EmptySro 12 Cze 2024 - 14:44;

Egzamin teoretyczny: 6 = 60
Egzamin teoretyczny - modyfikatory: -
Egzamin praktyczny - zdarzenie losowe: 6
Egzamin praktyczny - symbol: D
Egzamin praktyczny - interpretacja: 27
Egzamin praktyczny - modyfikatory: 7 kuferek, +10 obecność na lekcji,
Ostateczna ocena: 60 + 44 = 104 - zadowalający


Czytanie książek o tarocie i fantazjowanie o zostaniu onejromantą w bezsenne noce okazały się być dość inspirujące. Przychodząc na egzamin z wróżbiarstwa nie był przekonany, czy nie strzela sobie tym w kolano, jednak kiedy wspiął się już po drabince i usiadł na pufie przed swoim pergaminem, okazało się, że żadne z pytań go nie zaskakuje nawet w najmniejszym stopniu. Zdziwiony własnym geniuszem zaczął dzielnie skrobać swoje przemyślenia w odpowiedziach pod czujnym i zawsze nieco niezręcznym spojrzeniem ducha-profesora.
Większe obawy miał siadając do filiżanki z herbatą. Popijając cierpki napar skupiał się na swojej przyszłości, niestety, jakby się nie starał nie mógł przestać myśleć o jedynym, co w tej przyszłości przewidywał - własnej śmierci. Wykonawszy wszystkie wymagane wygibasy, kręcąc filiżanką i stukając w spodek, odpychał myśli o umieraniu, ze zdziwieniem w fusach zauważając, cóż, pytonga. Oczywiście podręcznik mówił, że to wąż, ale Lockie wiedział swoje. Niby wąż to podstęp, wrogie zamiary, ale Swansea widział w nim ducha Slytherinu, ambicję i zdobyty ciężką pracą puchar domów. Może dlatego nauczyciel dał mu tak mało punktów w interpretację...
Ostatecznie jednak chyba docenił jego wróżbiarskie zapędy i siłę samoprzekonania, bo podsumowując wyniki teorii i praktyki ocenił go na powyżej oczekiwań. Z pewnością powyżej jego własnych oczekiwań!

zt
Powrót do góry Go down


DeeDee Carlton
DeeDee Carlton

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 163
C. szczególne : cydrąż wyglądający z rękawa szaty
Dodatkowo : Prefektka
Galeony : 275
  Liczba postów : 388
https://www.czarodzieje.org/t22594-deedee-carlton#751219
https://www.czarodzieje.org/t22605-deedee-carlton#753124
https://www.czarodzieje.org/t22593-deedee-carlton#751218
https://www.czarodzieje.org/t22649-deedee-carlton-dziennik
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 QzgSDG8
Gracz
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty


PisanieKlasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty Re: Klasa Wróżbiarstwa  Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 EmptyNie 16 Cze 2024 - 15:00;

Egzamin teoretyczny: 6 = 60
Egzamin teoretyczny - modyfikatory: -
Egzamin praktyczny - zdarzenie losowe: 5, 4; -5 pkt
Egzamin praktyczny - symbol: G
Egzamin praktyczny - interpretacja: 47
Egzamin praktyczny - modyfikatory: +20 (kuferek) + 10 (obecność na lekcji) + 15 (statystyki) +5 (wróżbiarstwo w karcie)
Ostateczna ocena: 152 (wybitny)

DeeDee podeszła do egzaminu z wróżbiarstwa z otwartym umysłem i spokojem. Test teoretyczny był dla niej bułką z masłem, bo co jak co, ale o technikach wróżbiarskich wiedziała całkiem sporo. Wiele za sprawą jej ciotki Ulli, która od małego uczyła ją stawiania tarota. Odpowiedziała na wszystkie możliwe pytania, mając nadzieję, że odpowiedzi te będą wystarczające, by zapewnić jej maksymalną ocenę.Dalszy etap egzaminu miał się odbywać w mniejszych grupkach, a co za tym szło, im dłużej czekała, tym bardziej niecierpliwiła się. W końcu została poproszona do klasy wraz z dwiema innymi osobami, z którymi miała zaparzyć herbatę. Czajnik akurat zalany był wrzącą wodą, więc parzenie przebiegło sprawnie, ale DeeDee była dość nieuważna i podczas picia herbaty dotkliwie poparzyła sobie język. Utrudniało jej to mówienie, ale ostatecznie bardzo trafnie zinterpretowała but na dnie filiżanki jako zbliżającą się podróż, a także przekraczanie granic (bo tak się akurat składało, że w tym roku zamierzała przekroczyć swoją granicę i po raz pierwszy udać się na szkolny wyjazd wakacyjny). Profesor Ellery pokiwał głową z uznaniem oraz wystawił jej ocenę wybitną.

zt
Powrót do góry Go down


Anna Brandon
Anna Brandon

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 156
Dodatkowo : prefektka
Galeony : 425
  Liczba postów : 684
https://www.czarodzieje.org/t22217-anna-luna-brandon#730807
https://www.czarodzieje.org/t22223-korespondencja-panienki-anny-luny-brandon#730916
https://www.czarodzieje.org/t22222-anna-luna-brandon#730888
https://www.czarodzieje.org/t22397-anna-brandon-dziennik#745098
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 QzgSDG8
Gracz
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty


PisanieKlasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty Re: Klasa Wróżbiarstwa  Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 EmptyNie 23 Cze 2024 - 12:03;

Egzamin teoretyczny: 6 (odpowiedź pisemna)
Egzamin teoretyczny - modyfikatory:  nd
Egzamin praktyczny - zdarzenie losowe: 5, dorzut 5
Egzamin praktyczny - symbol: H
Egzamin praktyczny - interpretacja: 88
Egzamin praktyczny - modyfikatory: +4(kuferek), +10(lekcja)
Ostateczna ocena: 60+88+4+10=162 (Wybitny)

Po zeszłorocznym egzaminie z wróżbiarstwa Aneczka była szczerze zawiedziona nieobecnością panny Aasveig. Traktowała ją niemal jak spowiedniczkę, dlatego smuciła ją niemożność opowiedzenia o tym, co się sprawdziło, a co nie. Należało jednak robić swoje, więc grzecznie przywitała się z duchem, a potem zabrała się za zadania. Na wszystkie odpisała możliwie wyczerpująco, zgodnie ze swoją dość szeroką wiedzą - w końcu jako puchonka była solidnie przygotowana.
Jako przydatne wróżbitom przedmioty wymieniła zastawę do herbaty. Wróżenie z fusów stanowiło jej ulubioną metodę wróżenia, łączącą przyjemne z pożytecznym, a odczytywanie przyszłości z kształtów pozostałości w filiżance miało wyjątkowo angielski urok. Druga była talia tarota. Tarot stanowił bardzo klarowny, choć pozostawiający przestrzeń na interpretację sposób odczytywania przyszłości za pomocą wielkich arkanów. Ania często sięgała po ten sposób zaglądania w przyszłość i wcale się tego nie wstydziła. Jako trzecią podała kryształową kulę, która dawała możliwość subtelnego odsłaniania tajemnic pod postacią dymnych kształtów. W drugim pytaniu podała alektromancję, hieromancję i ornitomancję, zaś jako liczbę kart w talii tarota podała siedemdziesiątych osiem. W czwartym pytaniu opisała wymienione pojęcia kolejno jako wróżenie z dłoni ogólnie, wróżenie z jej zewnętrznych wymiarów i konturów, a także wróżenie z jej wnetrza na podstawie linii, wzgórków i znaków. Bibliomancje opisała jako coś na pograniczu wróżbiarstwa i modlitwy. Metoda odczytywania odpowiedzi na pytania z losowo otworzonych stronic świętych ksiąg zdawała jej się czymś bardzo osobistym, w czym dużą rolę odgrywała czysta wiara. Na koniec zaś w szóstym pytaniu wymieniła Indie. W końcu sama widziała jak w Khardung La lokalni czarodzieje wróżyli z ryżu parvat.
Część praktyczna stanowiła swego rodzaju odpoczynek w całej tej trudnej sesji egzaminów. Odprężenie, herbata i... Oj, gorąca! Ale Aneczka sobie poradziła, jak dama mierząc się ze zbyt pochopnie skosztowanym, parzacym język płynem. Spojrzała na kształt i ze smutkiem rozpoznała trumnę. Przykre. Ale cóż mogła poradzić na takie decyzje losu?
Powrót do góry Go down


Mulan Huang
Mulan Huang

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 21
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 176cm
C. szczególne : niewielki tatuaż z przodu lewego barku, zmieniający kolor poruszający się tatuaż chińskiego smoka na niemal całe plecy, runa jera na lewym boku na wysokości żeber, ślad po zaklęciu Agere na prawym przedramieniu, często zmienia kolor włosów oraz korzysta z magicznych i barwiących soczewek
Galeony : 1308
  Liczba postów : 1440
https://www.czarodzieje.org/t20227-mulan-huang#630198
https://www.czarodzieje.org/t20246-lacze-lan
https://www.czarodzieje.org/t20228-mulan-huang#630207
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 QzgSDG8
Gracz
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty


PisanieKlasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty Re: Klasa Wróżbiarstwa  Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 EmptyNie 7 Lip 2024 - 18:00;

Egzamin teoretyczny: 6 (pisemnie)
   Egzamin teoretyczny - modyfikatory: -
   Egzamin praktyczny - zdarzenie losowe: k6
   Egzamin praktyczny - symbol: A
   Egzamin praktyczny - interpretacja: 17
   Egzamin praktyczny - modyfikatory: +12 (kuferek)
   Ostateczna ocena: 60+29=89, Zadowalający

Egzamin z wróżbiarstwa był kolejną rzeczą, która dla niej brzmiała absolutnie zabawnie i jak coś, czego mogłaby zdecydowanie spróbować. Dlatego też zjawiła się w sali, w której odkryła, że może jednak wcale nie kładła tak bardzo laski na tym, co się działo w czasie lekcji skoro umiała odpowiedzieć na pytania znajdujące się w arkuszu. Chyba mimowolnie przeszła tą wróżbiarską wiedzą w momencie, gdy próbowała po prostu pójść na lekcje i porobić jakieś dziwne rzeczy, które miałyby jej pomóc w określeniu przyszłości. Dlatego też udało jej się zapisać cały arkusz ze swoimi odpowiedziami, a następnie mogła przejść do części praktycznej.
Najbardziej zapamiętała to, że herbata była dobra, a część fusów wpadła jej do ust, gdy tylko zbytnio przechyliła filiżankę. Poza tym miała naprawdę problemy z przedstawieniem jakiegokolwiek sensownego wróżenia. Zaczęła, więc robić to, co zwykle w takich sytuacjach: zmyślać. Była zdania, że dobry flow i dar przekonywania były w sztuce wróżenia dużo bardziej cenione niż to czy faktycznie przekładała na to wiedzę podręcznikową. W końcu jeśli tylko rozegrała to odpowiednio to jej klient mógł sobie przez głębokie przekonanie, co do swojej przyszłości i odpowiednią interpretację jej słów dopasować je do przyszłych wydarzeń lub też samemu sobie coś zamanifestować.
Niestety nie była to pochwalana technika, a jej wciskanie bullshitu innym uczestnikom egzaminu zostało wychwycone. Całe szczęście, że jednak nie zaważyło szczególnie mocno na jej ocenie i finalnie mogła opuścić salę z wynikiem Zadowalającym.

odpowiedzi na pytania:

z|t
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 QzgSDG8
Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty


PisanieKlasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty Re: Klasa Wróżbiarstwa  Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Klasa Wróżbiarstwa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 6Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Klasa Wróżbiarstwa - Page 6 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Wielkie schody
 :: 
siodme pietro
-