Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Mulan Huang

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Mulan Huang
Mulan Huang

Student Gryffindor
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 176cm
C. szczególne : niewielki tatuaż z przodu lewego barku, często zmienia kolor włosów oraz korzysta z magicznych i barwiących soczewek
Galeony : 86
  Liczba postów : 987
https://www.czarodzieje.org/t20227-mulan-huang#630198
https://www.czarodzieje.org/t20246-lacze-lan
https://www.czarodzieje.org/t20247-mulan#631275
https://www.czarodzieje.org/t20228-mulan-huang#630207
Mulan Huang QzgSDG8
Gracz
Mulan Huang Empty


PisanieMulan Huang Empty Mulan Huang  Mulan Huang EmptyPon 29 Mar 2021 - 23:56;


Mulan Huang

DATA URODZENIA15.01.2003
CZYSTOŚĆ KRWI  100%
MIEJSCE URODZENIAHuangyan Dao
MIEJSCE ZAMIESZKANIADolina Godryka
W HOGWARCIE JEST OD KLASYpierwszej z trzyletnią przerwą
OBECNIE JEST NA ROKUVII
WYMARZONY DOM Slytherin
WYBRANY WIZERUNEKSiyeon Lee

Wyglad

WZROST 176cm
BUDOWA CIAŁA wysportowana
KOLOR OCZU ciemnobrązowy
KOLOR WŁOSÓW naturalnie brunetka
ZNAKI SZCZEGÓLNE niewielki tatuaż z przodu lewego barku
PREFEROWANE UBRANIA głównie ubiera się tak, aby było jej wygodnie. To właśnie swój komfort i funkcjonalność stawia na pierwszym miejscu. Generalnie również jeśli coś jest w kolorze czarnym to prawdopodobieństwo tego, że to na siebie włoży znacząco wzrasta. Zdecydowanie preferuje spodnie ponad wszelkiego rodzaju spódniczki i sukienki. Całkiem prawdopodobne, że na oficjalne wydarzenie zdecyduje się na ubranie ładnie skrojonego garnituru. W większości jednak ubiera to na co w danym momencie ma ochotę lub znajduje się pod ręką.   


Charakter


Na temat Mulan można powiedzieć naprawdę wiele. Każdy ma na jej temat własną opinię, która choć różna wcale nie musi zaprzeczać zdaniu kogoś innego. Z pewnością duży wpływ na jej charakter miał fakt w jaki sposób wychowywana. Rodzina jest dla niej naprawdę ważna i zrobiłaby dla niej wszystko. Szczególnie dla brata, którego śmiało mogłaby nazwać najważniejszą osobą w swoim życiu. I chociaż nigdy nie pozwoliła na to, by coś mu się stało to jednak mimo wszystko należy do osób, które na głos powiedziałyby nie rób żadnych głupot tylko po to, by zaraz dodać wymowne beze mnie. Zdecydowanie jest typem człowieka pod tytułem potrzymaj mi piwo. Jest niezwykle pewna siebie, a w momentach, gdy pojawia się tylko jakieś wyzwanie to musi udowodnić nie tylko innym, ale i sobie, że jest w stanie się z nim uporać. Dodatkowe komentarze typu na pewno nie dasz rady lub nie zrobiłabyś tego jedynie mocniej ją nakręcają i sprawiają, że chce pokazać wszystkim środkowy palec oraz to w jakim błędzie są.
Często ma trudności z usiedzeniem w jednym miejscu, nie lubi bezczynności i zawsze musi znaleźć sobie jakieś zajęcie, które w dużej mierze zależne jest od jej humoru. Na pewno można ją określić jako indywidualistkę, która poszukuje swojego miejsca. Jest ambitna i jeśli tylko coś sobie postanowi to stara się osiągnąć swój cel, do którego dąży uparcie, a uparta jest jak osioł. Trudno nakłonić ją do zmiany zdania, gdy tylko coś już postanowi.
Można też ją bardzo łatwo określić jako buntowniczą nastolatkę, która szuka atencji. Z tym ostatnim z pewnością, by się nie zgodziła, bo wcale nie zależy jej jakoś szczególnie na tym, by inni ją obserwowali. Po prostu chciałaby żyć po swojemu, ale nie bardzo potrafi się odnaleźć w całym systemie, w który najchętniej upchnęłaby ją rodzina z tradycjami i wygórowanymi oczekiwaniami.
Ma tendencję do częstego wpadania w kłopoty. Zwykle próbuje się z nich w jakiś sposób wywinąć, co nieraz jedynie pogarsza jej sytuację. Wychodzi jednak z założenia, że jeśli istnieje szansa na to, by jednak wyjść z sytuacji obronną ręką to stara się ją wykorzystać. Uważa też, że niektóre zasady z pewnością zostały stworzone do tego, by je łamać. I chociaż czasami najlepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z czyjejś pomocy to zwykle nie skłania się ku podobnym opcjom. Jest to być może związane nie tyle z samą dumą, która nie pozwalałaby jej na poproszenie czy przyjęcie oferty pomocy, ale i faktem, że stara się być samodzielna i samowystarczalna. W końcu jeśli sama się w coś wkopała to musi sama z tego wyjść. I kto jak nie ona da sobie z tym radę?
Nie jest jednak totalną anarchistką. Została wychowana tak, by okazywała odpowiedni szacunek. Zwłaszcza osobom starszym. Między innymi dlatego za każdym razem, gdy odwiedza dziadków stara się prezentować jak przykładka grzeczna dziewczynka nawet jeśli w rzeczywistości ciężko byłoby ją tak nazwać. W zasadzie wiele osób może być zaskoczonych tym, że Mulan ma dosyć wrażliwe wnętrze, którego nie ukazuje raczej na co dzień, trzymając się na pewien dystans od ludzi. Średnio radzi sobie z zawieraniem nowych znajomości. Niemniej jeśli już do kogoś się zbliży to z pewnością będzie mógł on liczyć na wsparcie ze strony Huang, która stara się dbać najlepiej jak potrafi o ważne dla siebie osoby.

Historia


Urodziła się w połowie stycznia na wyspie Huangyan jako drugie już dziecko Liqianga Huanga i jego cudownej małżonki. Podobnie jak w przypadku jej brata, została obdarzona typowo chińskim imieniem zgodnie z wolą ojca, który choć przeprowadził się dawno do Wielkiej Brytanii to nie zamierzał zapominać o swoich korzeniach.
Pierwsze lata jej życia były naprawdę sielskie i trzeba było przyznać, że Mulan była naprawdę grzecznym choć energicznym dzieckiem, które co chwila zdzierało sobie kolana uganiając się za rodzinnym psidwakiem w ogródku lub nabijało sobie siniaki, wspinając się na drzewa. Nie było w tym raczej nic dziwnego. Tak samo jak w tym, że zawsze wyczekiwała z niecierpliwością na powrót brata ze szkoły. Ze względu na dzielącą ich różnicę wieku przez większość dzieciństwa widywała się z nim w zasadzie jedynie w wakacje. Wtedy z kolei starali się jakoś nadrobić stracony czas, a Longwei opowiadał jej sporo o Hogwarcie. Nic dziwnego, że mała Mulan nie mogła się doczekać tego, aż sama rozpocznie naukę.
List informujący ją o przyjęciu do szkoły dostała w dniu swoich jedenastych urodzin. Miała zatem sporo czasu na skompletowanie całej wyprawki, z którą wyruszyła w podróż wraz z początkiem września. Trudno ocenić jednoznacznie jak rzeczywistość miała się do jej oczekiwań. Nie można jednak zaprzeczyć temu, że na pewno jej pierwszy rok był ekscytujący. W końcu, który pierwszoroczniak może powiedzieć o tym, że zakradł się ze starszym bratem do Zakazanego Lasu, aby spróbować wytresować akromantule do roli wierzchowca? Tyle dobrego, że rodzeństwo Huangów nie ucierpiało zbytnio przez ten genialny pomysł. Dosyć szybko zostali odnalezieni przez personel Hogwartu. Idealnie w momencie, gdy ogromny pająk zacisnął swoje żuwaczki na nodze Weia. Mulan pamięta jak siedzieli we dwoje w gabinecie dyrektora, starając się na szybko ustalić między sobą po chińsku jakąś wersję zdarzeń. I doskonale pamięta jak później za wszystko zostali zbesztani przez rodziców.
Można powiedzieć, że naprawdę barwnie rozpoczęła swoją naukę w Hogwarcie. Chociaż tuż po zakończeniu pierwszej klasy przeniosła się wraz z bratem do Taktshang. Longwei chciał podjąć tam studia, a ona nie chciała zostawać w szkole bez niego. Ponadto rodzice stwierdzili, że może zmiana otoczenia i wymiana Zakazanego Lasu na ogrody zen otaczające chińską placówkę będą miały na nią o wiele lepszy wpływ.
Początki były naprawdę trudne. Choć w domu wychowywana była w duchu także kultury chińskiej, a wakacje spędzała u dziadków to jednak miała pewne problemy z całkowitym przestawieniem się i dostosowaniem do pewnych standardów. Niejednokrotnie zapominała się, a ze względu na jej typowo azjatycką urodę i imię nie była odbierana jak cudzoziemiec, któremu można pobłażać. Zamiast tego odbierana była jako niewychowana i niekulturalna, co z pewnością odbiło się na niej w pewien sposób. Ponadto musiała solidniej przysiąść do nauki chińskiego przez to, że miała problemy z czytaniem i pisaniem, odstając od poziomu rówieśników.
Pomimo trudności jednak udało jej się przetrwać trzy lata nauki w Taktshang, po których wraz z bratem powróciła do Anglii, a piąty rok rozpoczęła w Hogawrcie. I choć już wcześniej się w nim uczyła to jednak i tak było dziwnie jej ponownie przenieść się do starej szkoły. Całe szczęście jednak zaaklimatyzowała się w nim szybko chociaż przez to, że większość nauki pobierała gdzieś indziej pewnie jeszcze przez długi czas będzie odbierana jako ta, która się przeniosła.


Rodzina


Longwei Huang - najukochańszy starszy brat. Oczywiście często lubi się z nim droczyć czy wkopywać w różne dziwne akcje, ale nie pozwoliłaby na to, żeby cokolwiek mu się stało. Darzy go naprawdę sporym szacunkiem i z pewnością chciałaby się w przyszłości do niego upodobnić.
Liqiang Huang - ojciec, rodowity Chińczyk. Dosyć surowy i konserwatywny mężczyzna, który wiele wymagał od swoich dzieci. Mimo wszystko naprawdę ich kocha i chce dla nich jak najlepiej. Pracuje w Departamencie Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów.
Cheryl Hastings - matka, Brytyjka. Zgodnie z chińskim zwyczajem po ślubie pozostała przy swoim nazwisku. Darzy ogromnym szacunkiem kulturę swojego męża, w której wspólnie postanowili wychowywać swoje dzieci.
dziadkowie ze strony ojca - chińscy tradycjonaliści, którzy uwielbiają swoje wnuczęta. Nie zmienia to jednak faktu, że Mulan przed każdą wizytą u dziadków wraca do naturalnego koloru włosów i przekopuje swoją szafę w poszukiwaniu skromniejszych strojów, aby uchronić się przed oburzeniem babci i dziadka.
dziadkowie ze strony matki - przedstawiciele czystokrwistego brytyjskiego rodu, którzy mieszkają razem z córką i jej rodziną w Dolinie Godryka. Cudowni ludzie.


Ciekawostki


★ ojciec nadał jej imię po legendarnej chińskiej wojowniczce, ale większości osób mugolskiego pochodzenia kojarzy się ono z bajkową księżniczką, o której istnieniu się dowiedziała w szkole
★ niektórzy są przekonani, że tak naprawdę ma na imię Mei. Wszystko przez to, że Longwei zwykł nazywać ją często mèimei, co po chińsku oznacza młodsza siostra. Nie ma nic przeciwko temu i w sumie reaguje na to imię jak na własne.
★ pierwszy tatuaż zrobiła jej przyjaciółka z Taktshang w czasie wakacji między czwartą a piątą klasą. Stanowi on połączenie jej inicjałów, aby Mulan o niej nie zapomniała.
★ lubi co jakiś czas zmieniać coś w swoim wyglądzie. Eksperymentowała nieco z piercingiem, ale głównie po prostu zmienia kolor swoich włosów przy pomocy Colovarii.
★ planuje również sprawić sobie więcej tatuaży, ale nie zdecydowała się jeszcze na żaden konkretny wzór.
★ ze względu na silne przywiązanie swojego ojca do chińskich tradycji mówi płynnie po mandaryńsku. Stara się również sporo czytać w tym języku.
★ w Taktshang zaczęła czytać azjatyckie komiksy dzięki jednej z koleżanek. Wciągnęła się w nie na tyle, że często można ją dostrzec z jakimś tomikiem zapisanym przeważnie po chińsku.
★ miała pewne kłopoty z zaaklimatyzowaniem się w chińskiej szkole. Z początku miała trudności związane z nieznajomością niektórych ze znaków przez co musiała poświęcić dodatkowy czas na naukę języka pisanego.
★ nie ma problemu z chodzeniem w barwach innego domu niż własny. Czasami po prostu pożycza sobie coś od kogoś znajomego i nie przejmuje ewentualnymi obcymi symbolami.
★ kiedyś zwykła udawać, że nie do końca rozumie angielski, kiedy tylko wpadała w tarapaty. Jej obecna taktyka polega na podawaniu się za inną uczennicę azjatyckiego pochodzenia, licząc na to, że jednak dla większości osób wszyscy Azjaci wyglądają tak samo.
★ jest dosyć wysportowana i stara się regularnie ćwiczyć, by utrzymać się w formie.
★ całkiem nieźle pływa, czego nauczył ją dziadek we wczesnym dzieciństwie.
★ kiedy jej brat ćwiczył tai chi, sama starała się opanować kung fu, ale jakoś nie bardzo jej to szło, bo nie potrafiła się w pełni zaangażować w treningi.
★ ma dosyć kiepską pamięć do twarzy i imion przez co potrafi nie kojarzyć ludzi, którzy od trzech lat chodzą z nią na jedne zajęcia.
★ urodziła się dwa tygodnie przed chińskim nowym rokiem dlatego jej znakiem zodiaku jest koń, a nie owca przypisywana osobom urodzonym w 2003 roku.Ostatnio zmieniony przez Mulan Huang dnia Sob 3 Kwi 2021 - 12:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Huxley Williams
Huxley Williams

Nauczyciel
Wiek : 44
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 183
C. szczególne : biegające po ciele tatuaże, w pracy przykryte długimi rękawami, chociaż wychodzą na ręce i czasem na szyję | pojedynczy kolczyk szeherezady w uchu
Galeony : 2104
  Liczba postów : 1407
https://www.czarodzieje.org/t19615-huxley-butcher-williams#583118
https://www.czarodzieje.org/t19619-rzeznik#583498
https://www.czarodzieje.org/t19620-butcher-s-victims#583499
https://www.czarodzieje.org/t19616-huxley-butcher-williams#583130
https://www.czarodzieje.org/t19753-huxley-butcher-dziennik#59438
Mulan Huang QzgSDG8
Administrator
Mulan Huang Empty


PisanieMulan Huang Empty Re: Mulan Huang  Mulan Huang EmptySob 3 Kwi 2021 - 12:46;GRYFFINDOR!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!


Następne kroki:
stworzenie poczty
założenie relacji
zaczęcie gry
rozwój postaci
Życzymy

miłej gry!


______________________

 Courage is not living without fear
Courage is being scared to death and doing the right thing anyway

Powrót do góry Go down
 

Mulan Huang

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Mulan Huang QCuY7ok :: 
karty postaci
 :: 
karty uczniów i studentow
-