Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Listy tradycyjne Maxa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 2 Previous  1, 2
AutorWiadomość


Maximilian Brewer
Maximilian Brewer

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 21
Czystość Krwi : 10%
Wzrost : 178 cm
C. szczególne : Blizny na całym ciele, które wychynęły po usunięciu wszystkich mugolskich tatuaży, runa agliz na lewym ramieniu, krwawa obrączka na palcu serdecznym prawej dłoni, blizna w kształcie błazeńskiej czapki na prawej piersi, trzy blizny przez całe plecy, blizna w kształcie kluczy tuż nad sercem
Dodatkowo : Jasnowidzenie
Galeony : 5635
  Liczba postów : 2283
https://www.czarodzieje.org/t18375-maximilian-brewer
https://www.czarodzieje.org/t18475-listy-tradycyjne-maxa#526264
https://www.czarodzieje.org/t18374-maximilian-brewer
https://www.czarodzieje.org/t18428-maximilian-brewer-dziennik#52
Listy tradycyjne Maxa - Page 2 QzgSDG8




Moderator




Listy tradycyjne Maxa - Page 2 Empty


PisanieListy tradycyjne Maxa - Page 2 Empty Listy tradycyjne Maxa  Listy tradycyjne Maxa - Page 2 EmptySro Mar 18 2020, 14:53;

First topic message reminder :

* * *



Ostatnio zmieniony przez Maximilian Brewer dnia Czw Wrz 10 2020, 16:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32438
  Liczba postów : 102435
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Listy tradycyjne Maxa - Page 2 QzgSDG8




Specjalny




Listy tradycyjne Maxa - Page 2 Empty


PisanieListy tradycyjne Maxa - Page 2 Empty Re: Listy tradycyjne Maxa  Listy tradycyjne Maxa - Page 2 EmptySro Gru 06 2023, 18:41;




Czarodzieju,

śnij piękne sny i odpoczywaj, bo ciężko pracowałeś przez cały rok, by dotrwać do tego dnia. Znam Twoje marzenia, nie musisz się obawiać, że o Tobie zapomniałem, bo przecież nie jesteś już od dawna maleńkim dzieckiem. Wiem również, że od dawna jestem dla Ciebie jedynie legendą, mniej lub bardziej miłą, i chociaż wiem, jak zareagujesz na ten list, jak spojrzysz na przyniesiony przez mojego wysłannika list, i tak go do Ciebie kieruję.

Ufam, że rozbudzi w Tobie pragnienie przygody i nadzieje, że przypomni Ci o tym, co dawno temu opowiadano Ci o wspaniałym, ukrytym domu czarodzieja, który przynosi na świat Święta. Bez Ciebie te tegoroczne są bowiem zagrożone i pragnę wierzyć, że zechcesz pomóc mi je ocalić, przyglądając się jednocześnie, z jakim mozołem buduję je przez cały rok. Wystarczy, że sięgniesz po przyniesiony Ci prezent, a trafisz wprost do Merfox Village. Mój lisi wysłannik będzie Ci towarzyszył i o Ciebie dbał.

Papa Świąt





Event Świąteczny



O północy na Twoim łóżku ląduje nie tylko list, ale również paczka. Całkiem spora, pięknie zapakowana, sprawia niesamowite wrażenie i aż cała drży. Duch liska polarnego, który ją przyniósł, zwija się obok niej w kłębek i bacznie cię obserwuje, czekając, aż się obudzisz, by przekonać się, co się właśnie wydarzyło. To prawdziwa magia, taka, z jaką nie miałeś jeszcze styczności i jest w niej coś pociągającego!

Duch polarnego liska od tej pory nie odstąpi cię na krok, będzie tuż przy tobie, czekając na to, czy sięgniesz po niesamowity świstoklik, który przyniósł ci tej nocy, jako pierwszy podarunek od samego Papy Świąt. To nie jest coś, czym można łatwo wzgardzić, ale z całą pewnością nikt się nie obrazi, jeśli postanowisz pozostać w domu i oglądać śnieg zza okien, czekając na Boże Narodzenie.

Żeby dowiedzieć się, jaki polarny lisek cię nawiedził, zapoznaj się z zasadami, które znajdziesz w tym temacie. A więcej o całym wydarzeniu poczytasz tutaj. Życzymy fantastycznej, niezapomnianej przygody w Merfox Village, w końcu i ty możesz uratować Święta!

Udział w evencie świątecznym jest całkowicie dobrowolny! Jeśli nie masz ochoty na taką przygodę, nie musisz rzucać na lisiego towarzysza, ani wybierać się do Merfox Village.




______________________

Listy tradycyjne Maxa - Page 2 Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Listy tradycyjne Maxa - Page 2 QzgSDG8




Specjalny




Listy tradycyjne Maxa - Page 2 Empty


PisanieListy tradycyjne Maxa - Page 2 Empty Re: Listy tradycyjne Maxa  Listy tradycyjne Maxa - Page 2 EmptyWto Gru 26 2023, 18:28;



ROZTAŃCZONYCH ROZŚPIEWANYCH ŚWIĄT!

Dołączony podarunek:

SAMOODMIERZAJĄCA FIOLKA
O przedmiotach można przeczytać więcej w spisach.





Wesołych świąt. Byle nie było tylko lepiej, mordo.

M.F.S.

Dołączony podarunek:

Bransoleta Urquharta, Eliksir czyszczący rany, eliksir łagodzący
O przedmiotach można przeczytać więcej w spisach.





Wesołych Świąt, Doktorze Brewer!
Dziękuję za pomoc i zaangażowanie. Z życzeniami bardziej współpracujących pacjentów przesyłam drobny prezent, który, mam nadzieję, ułatwi wypełnianie uzdrowicielskiego powołania.

Nicholas Seaver

Dołączony podarunek:

Okulary dopplerowskie z imiennym grawerem po wewnętrznej stronie oprawki.
O przedmiotach można przeczytać więcej w spisach.





Niech ten zestaw będzie wsparciem albo po pracy albo wypadach na piwko ze mną (który, swoją drogą, koniecznie musimy odbyć po nowym roku). Wesołych Świąt!
~ Marla

Dołączony podarunek:

koc termiczny z przędzy aksamitka, opaska nasenna
O przedmiotach można przeczytać więcej w spisach.





Na chłodne wieczory, których jeszcze wiele przed nami. Wszystkiego dobrego w Święta,
Noreen

Dołączony podarunek:

Koc termiczny z przędzy aksamitka
O przedmiotach można przeczytać więcej w spisach.





Wiem, że teraz może nam być trudniej sie spotkać, gdy będziesz tego potrzebować, więc uznałem, że może się przydać. Kiedykolwiek będziesz chciał porozmawiać, czy choćby pochwalić się tym, co dobrego wydarzyło się w ciągu ostatnich dni, zapraszam do kontaktu dzięki nim, czy choćby do mnie do domu. Wesołych Świąt, Max.

Josh

Dołączony podarunek:

lusterka dwukierunkowe
O przedmiotach można przeczytać więcej w spisach.





Coś na czas, gdy nie będziesz musiał mnie sklejać i na dni, gdy będziesz chciał spędzić je w łóżku baobei.

Wei

Dołączony podarunek:

własnoręcznie wykonany bon na dowolne danie podane do łóżka, magiczny fantom
O przedmiotach można przeczytać więcej w spisach.


Powrót do góry Go down


Sponsored content

Listy tradycyjne Maxa - Page 2 QzgSDG8








Listy tradycyjne Maxa - Page 2 Empty


PisanieListy tradycyjne Maxa - Page 2 Empty Re: Listy tradycyjne Maxa  Listy tradycyjne Maxa - Page 2 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Listy tradycyjne Maxa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Listy tradycyjne Maxa - Page 2 QCuY7ok :: 
akcesoria postaci
 :: 
poczta
-