Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Pokój 15

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Huxley Williams

Nauczyciel
Wiek : 42
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 183
C. szczególne : biegające po ciele tatuaże, w pracy przykryte długimi rękawami, chociaż wychodzą na ręce i czasem na szyję;
Galeony : 610
  Liczba postów : 796
https://www.czarodzieje.org/t19615-huxley-butcher-williams#583118
https://www.czarodzieje.org/t19619-rzeznik#583498
https://www.czarodzieje.org/t19620-butcher-s-victims#583499
https://www.czarodzieje.org/t19616-huxley-butcher-williams#583130
https://www.czarodzieje.org/t19753-huxley-butcher-dziennik#59438
Pokój 15 QzgSDG8
Moderator
Pokój 15 Empty


PisaniePokój 15 Empty Pokój 15  Pokój 15 EmptyNie Lip 11 2021, 19:01;
Pokoje w są w tym roku bardzo luksusowe i przyjemne. Światło mieni się w oknach, ma oczywiście egzotyczny wygląd oraz specyficzny aromat unoszący się w powietrzu. Na środku jest bardzo niski stolik bez krzeseł. Nie ma tu jednak charakterystycznych łóżek, na ziemi leżą podwyższane maty i mnóstwo poduszek. Tak naprawdę sami możecie wybrać sobie układ "łóżek" w sposób jaki chcecie, zmieniając położenie mat i poduszek! Na początku w każdym pokoju jest tyle miejsc do spania ile jest osób, a nad każdym posłaniem jest baldachim; może nie zasłoni on was w zupełności, ale da chociaż odrobinę poczucia prywatności. Są one również bardzo przestronne, macie mnóstwo miejsca. Włącznie z szafą, w której macie stroje, które musicie zakładać. Każdy pokój ma swoją łazienkę.

Uwaga. Jeśli wchodzicie do specjalnych lokacji, gdzie musicie nosić wymagany strój, bierzecie go właśnie ze swojego pokoju. Zanim nie wyruszycie, koniecznie rzućcie kostką jaki strój wyjściowy macie w przydziale. Nie musicie być w pokoju, by go zabrać. Rzucacie tylko raz na to jaki macie strój i posiadacie taki właśnie do końca wyjazdu, chyba że udacie się do odpowiedniego sklepu i tam zakupicie odpowiedni strój.

Oto przykładowy krój stroju męskiego oraz stroju damskiego. Do tego mężczyźni muszą mieć brody, zaś kobiety ręce w magicznym, kolorowym pudrze. Konieczne jest również nakrycie głowy turban, bądź chusta.

Rzucacie jednorazowo kostką k6:

Charakterystyka stroju:
1 - twoja szata nie jest jednego koloru; jest niesamowicie kolorowa! Ma fikuśne wzorki, na dodatek ruchome. Z pewnością przykuwasz wszystkich uwagę, gdziekolwiek nie idziesz!

2 - twoja szata jest dość... staroświecka. Szybko zauważasz, że jest jakaś starsza, nie tak modna jak inne i na dodatek ewidentnie śmierdzi jakimś starym jedzeniem... Należy ją z pewnością wyprać i liczyć na to, że zapach niedługo straci na mocy... Przez trzy wątki Twoja szata nie pachnie przyjemnie.

3 - jeśli jesteś kobietą - z Twoim strojem jest wszystko w porządku! Jeśli jesteś mężczyzną okazuje się, że z Twoją brodą jest coś poważnie nie tak... Za każdym razem jak chodzisz, ta straszliwie się sypie! Włosy z brody dosłownie latają wokół ciebie jak szybko chodzisz, wpadają ci do nosy, za szatę... Na dodatek z każdym dniem jest jej coraz mniej. Po 3 wątkach stracisz resztkę brody i musisz kupić sobie nową brodę! Link do odpowiedniego sklepu, powyżej.

4 - jeśli jesteś mężczyzną - z Twoim strojem jest wszystko w porządku! Jeśli jesteś kobietą okazuje się, że masz okropne uczulenie i wysypkę na barwnik do rąk, który dostałaś! Nieważne ile masz punktów uzdrawiania, nie jest to rodzaj magii, który spotkałaś i cokolwiek nie używasz, wysypka pojawia się ponownie. Musisz kupić sobie krem, którym będziesz musiała się regularnie smarować, bądź kupić całkiem nowy barwnik. Link do odpowiedniego sklepu, powyżej.

5 - niestety szata, którą posiadasz jest zdecydowanie - rzuć kostką k6: parzysta - jest za mała, nieparzysta - jest za duża. Nawet jeśli zmieniasz ją zaklęciem, nadal ta wraca do poprzedniego stanu. Aby to zmienić, musisz oddać szatę do specjalisty. Złóż tam wizytę, by ktoś naprawił Twoją szatę.

6 - rzuć kostką ponownie. Parzysta - Twój strój zmienia kolor! Za każdym razem gdy się budzisz jest inny i musisz na nowo rzucać kostką na kolor szaty! Nieparzysta - Twój strój jest bardzo ładnie dobrany, bo wszystko jest w takim samym kolorze, dzięki temu wygląda jak komplet z turbanem oraz barwnikiem/brodą.

Aby dowiedzieć się jaki macie kolor: brody/barwnika, turbany/chusty oraz szaty, polecamy wylosować!. Jeśli sami wybieracie i nie macie ochoty na losowanie, pamiętajcie, że nie możecie mieć wszystkiego w jednym kolorze, o ile nie mieliście takiej kostki w charakterystyce stroju.

Lokatorzy:

1. Billie J. Swansea
2. Narumi O. Carmichael
3. Mulan Huang
4. Ana María Miranda
______________________

have enough courage
to trust love one more time and always one more time

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Mulan Huang

Student Gryffindor
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 176cm
C. szczególne : niewielki tatuaż z przodu lewego barku, często zmienia kolor włosów
Galeony : 55
  Liczba postów : 297
https://www.czarodzieje.org/t20227-mulan-huang#630198
https://www.czarodzieje.org/t20246-lacze-lan
https://www.czarodzieje.org/t20247-mulan#631275
https://www.czarodzieje.org/t20228-mulan-huang#630207
Pokój 15 QzgSDG8
Gracz
Pokój 15 Empty


PisaniePokój 15 Empty Re: Pokój 15  Pokój 15 EmptyWto Lip 27 2021, 18:57;

Po raz kolejny Mulan rozłożyła się wygodnie z książką poświęconą magicznym stworzeniom. Tym razem zaczytywała się uważnie w pozycję poświęconą zwierzętom, które można było spotkać na Bliskim Wschodzie. Skoro znajdowała się już w tej Arabii to warto było się z nimi zaznajomić i dowiedzieć czegoś na ich temat. Huang śledziła wzrokiem w pełnym skupieniu każde zdanie zdobiące strony bogato ilustrowanego podręcznika, który pomagał jej zaznajomić się z tym, co mogło się kryć zarówno na pustyniach jak i w nielicznych oazach, które znajdowały się w pewnych odległościach od miasta, w którym raczej trudno było o uraczenie dzikiej przyrody.
W głowie co jakiś czas robiła mentalne notatki, aby zapamiętać na przyszłość, by sprawdzić w jakiś bardziej szczegółowych publikacjach akurat to, co ją najbardziej ciekawiło i pozostawiało niedosyt po wnikliwej analizie dedykowanych danemu zagadnieniu fragmentów książki. Zapewne i tak większość tego, co chciała sprawdzić popadnie w niepamięć, ale może jednak przypomni sobie o tym za jakiś czas.
Niespiesznie przerzuciła kartkę, doczytawszy do końca akapit znajdujący się na dole poprzedniej strony, by przejść do kolejnego rozdziału. Kto by się spodziewał, że tak wyrywna Gryfonka będzie w stanie spokojnie siedzieć w jednym miejscu i przeglądać naukowe książki? A jednak było to możliwe.
Jednym z omawianych w książce stworzeń był hafis, który podobno zamieszkiwał pobliskie tereny. Być może właśnie z tego względu opis stworzenia i jego zachowań zaintrygował ją szczególnie i przyciągnął na dłużej. W zasadzie nie różnił się on tak szczególnie od mugolskiego lwa. Poza faktem, że posiadał skrzydła. I zamieszkiwał pustynie, a nie sawannę, co musiało mieć zdecydowany wpływ na jego dietę oraz wytrzymałość jeśli chodziło o spędzanie czasu bez godziwego pokarmu, o który mogło być w takich warunkach trudno.
Porównywała między sobą zachowania zarówno lwów jak i hafisów, starając się odnaleźć wszelkie możliwe podobieństwa i różnice między tymi dwoma gatunkami, zamieszkującymi różne nisze geograficzne i wywodziły się najwidoczniej z jednego gatunku, który stanowił dla nich wspólnego przodka.
Dieta skrzydlatych wielkich kotów okazała się dosyć zaskakująca chociaż biorąc pod uwagę to, co miały do dyspozycji w warunkach pustynnych to jednak Mulan nie powinna jej się aż tak bardzo dziwić. Z zainteresowaniem czytała kolejne akapity, by zapoznać się z tymi nadzwyczajnymi zwierzętami. Następnie szybko przeleciała wzrokiem sekcję związaną z magicznymi drapieżnymi ptakami, na które mogła się natknąć, a które raczej nie stanowiły większego zagrożenia dla czarodziejów, którzy stanowili dla nich zbyt dużą zwierzynę. Całe szczęście, bo było ich niestety dosyć sporo w okolicy jeśli wierzyć temu, co było zapisane w książce. Kolejne strony nie były dla niej już aż tak interesujące. Może dlatego, że nie dotyczyły aż tak niebezpiecznych egzotycznych stworzeń, a raczej takich, które uzyskałyby od brytyjskiego Ministerstwa Magii dosyć… nudne oznaczenia. Skupiała się zatem na naprawdę podstawowych informacjach i ilustracjach, które widniały obok, aby finalnie odłożyć książkę.

z|t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Pokój 15

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Pokój 15 JHTDsR7 :: 
Arabia
 :: 
Miasto
 :: 
Pałac
 :: 
Pokoje
-