Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 31 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyNie Cze 13 2010, 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto Maj 24 2011, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Selena Russo
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 163
  Liczba postów : 246
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPią Lip 23 2010, 17:03;

Sylvio- Fajne, krótkie i łatwe do wymówienia imię. (No ocenę od pały do szóstki-5+)
Marys- Czasami kojarzy się z Marsem, ale jest i tak świetne i ładwe do wymówienia. (5+)
Avatar-dość fajny i ładny jak dla mnie. (5+)
Podpis-No to się nazywa fajność! Naprawdę super. (6)
Mój podpis, opisuje wygląd mojej postaci.
Powrót do góry Go down


Alexis Brooxter
Alexis Brooxter

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Pół wila
Galeony : 131
  Liczba postów : 653
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyNie Lip 25 2010, 10:29;

Selena kojarzy mi się oczywiście z Seleną Gomez. Co nie jest do końca złe, ale i tak średnio mi się podoba.
Nazwisko Russo w miarę ładne, ale nie lubię kiedy ktoś podciąga swoją postać pod jakąś postać filmową. A kojarzy mi się Czarodziejami z W P.
Avek oprócz tego, że nie przepadam za rudzielcami i ta dziewczyna nie należy też do najpiękniejszych, może być.
Zupełnie nie rozumiem idei podpisu. Szczerze mówiąc wydaje mi się baaardzo PoKeMoNiAstY. (Powiem ci w sekrecie, że błyszczące napisy wyszły z mody jakieś dwa lata temu...)
Powrót do góry Go down


Wilkie Twycross
Wilkie Twycross

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 771
  Liczba postów : 1040
http://czarodzieje.my-rpg.com/t389-wilkie-henry-twycross
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4791-wilczkowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7257-wilkie-henry-twycross#205239
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyCzw Lip 29 2010, 18:54;

Alexis to imię wysoce alexowate i nie wydaje mi się żeńskie. Bardzo lubię, gdy imiona są krótkie, zwięzłe i nawet w pewnym sensie smukłe... to "x" bardzo mi przeszkadza. Mimo wszystko pasuje do ślizgona i na pierwszy rzut oka wygląda nawet zachęcająco.

Brooxter to nazwisko trochę nowoczesne, ale na siłę można wcisnąć nawet na osobę ze starego i bogatego rodu. To "B" pogrubia pierwsze wrażenie, a co za tym idzie, załatwia mu uniwersalność.

Avatar wprost idealny. Bardzo mi się podoba, a nieobecna twarz modelki wpasuje się do każdej postaci, o każdym charakterze i z każdego domu. Trochę zbrzydły mi już idealne twarze każdego z forum... ale to, jak avatar pasuje do postaci wszystko usprawiedliwia.
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPią Lip 30 2010, 20:42;

Wilkie Twycross. Mam takie wrażenie, że tak nazywał się ten facet od teleportacji. Albo przynajmniej podobnie. Nie jest źle, ale tutaj występuje brak kreatywności, jak dla mnie. Chociaż imię i nazwisko samo w sobie mi się podoba.
Avatar ciekawy, nie powiem, że nie. Podoba mi się ta gazetowa czapeczka ^^. Widać, że chłopak nie jest jakimś tam przystojniakiem, choć miło się patrzy na niego.
Powrót do góry Go down


Natalie Torres
Natalie Torres

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 38
  Liczba postów : 40
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPon Sie 02 2010, 00:11;

Szczerze mówiąc nie podoba mi się imię. Dużo bardziej pasuje mi dla faceta, no bo anioł śmierci i te sprawy. Papillon strasznie kojarzy mi się z piosenką editorsów, więc od razu ją włączyłam xD Oprócz tego z papilotami. Ale moje skojarzenia są nieistotne, bo imię i nazwisko razem, brzmią całkiem fajnie. Avek jest ładny, choć przeszkadza mi znaczek w dolnym rogu i napisy w górnym.
Powrót do góry Go down


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPon Sie 02 2010, 14:36;

Imię nawet nawet. Lubię również jego polską odmianę... Chociaż... ostatnio naszło mnie na imiona raczej niespotykane. A to jest takie zwykłe.
Torres. Z Hiszpanią mi się kojarzy. Piłkarzem xd. To nie o nim Dusia ciągle gadała podczas meczu Hiszpania vs. cokolwiek? ;d Poza tym, z mostem jeszcze... Nie no, może być, mimo, że to "t" i "r" nadaje mu takiej twardości której raczej nie lubię.
Av nie przypadł mi do gustu. Taki jakiś... strasznie poważny, a dziewczyna jest nijaka i w dodatku widać samą głowę, nic więcej.
Powrót do góry Go down


Victorie Gray
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 139
  Liczba postów : 164
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptySro Sie 04 2010, 11:26;

Imię mi się podoba. Nie jest takie zwykłe jak Bella, i ma w sobie... to "coś' :D
Nazwisko natomiast już mniej mi się podoba... Rodwick kojarzy mi się z jakimś piskiem, jękiem. O, jak wykluwający się ptak. Ale mniejsza, o moje dziwne skojarzenia (xD)
Av jest utrzymany w takim ciepłym, aż za ciepłym klimacie. Czerwone włosy i pomarańczowa ściana. Dziewczyna bardziej mi wygląda na gryfonkę niż krukonkę. Nawet ma taką kurtkę. Jednak najbardziej mi się nie podoba ta "inteligentna" mina ;)
Powrót do góry Go down


Adrian Mole
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 183
  Liczba postów : 189
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptySro Sie 04 2010, 21:00;

Polskie imię Wiktoria średnio mi się podoba
Angielskie brzmi tak samo ale wygląda lepiej ;) no i znaczy zwycięstwo :D
Hmm...Nazwisko nic mi nie mówi ale dobrze brzmi i pasuje do imienia
Najciężej jest mi ocenić twój avek
Dziewczyna na nim jest ładna ale robi brzydką minę
Ale pasuje do Ślizgonki ( bez obrazy )
Powrót do góry Go down


Megan Hewson
Megan Hewson

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 32
Galeony : 206
  Liczba postów : 209
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptySro Sie 04 2010, 21:11;

Imię jest dosyć ładne, natomiast nazwisko kojarzy mi się z owadzikiem. Mole, dosyć śmiesznie brzmi, ale całość jest nawet ok i do siebie pasuje. Av może być, w każdym bądź razie pasuje do imiena i nazwiska;)
Powrót do góry Go down


Adrian Mole
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 183
  Liczba postów : 189
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptySro Sie 04 2010, 21:17;

Imię jest ładne :)
Podoba mi się
Nazwisko już mniej :/
ale w połączeniu brzmi nieżle :)
A co do Avatara...
Kobieta jest ładna i w miarę pasuje mi do Hufflepuffu
Wiec:
Imię:5/5
Nazwisko: 4/5
Imię i nazwisko 5/5
Avek:4/5
Wszystko w połączeniu: 5/5
Powrót do góry Go down


Jared Shewmare
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 389
  Liczba postów : 520
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPią Sie 06 2010, 22:00;

Adrian - mój brat cioteczny się tak nazywa, ogólnie dobrze mi się kojarzy. Jest okej.
Nazwisko natomiast całkowicie mi nie podchodzi, krótkie, to dobrze, ale kojarzy się z molem, niezbyt przyjemnie. Ogólnie tu raczej na nie xd
Avatar - czy to Pattinson? Nie lubię go, ale pasuje Ci do imienia i nazwiska, więc przeboleję.
Mogło być lepiej, ale jest okej.
Powrót do góry Go down


Adrian Mole
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 183
  Liczba postów : 189
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPią Sie 06 2010, 22:19;

Imie jest spoko
podoba mi się
ale nazwisko ...jakoś mi nie podchodzi.
Hmm...Avatar jest ok. W sumie całkiem niezły ale coś mi nie pasuj
sam nie wiem co. :D
Powrót do góry Go down


Effie Fontaine
Effie Fontaine

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : pół wila
Galeony : 4381
  Liczba postów : 2482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7168-effie-fontaine#204310
http://czarodzieje.forumpolish.com/forum
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Administrator




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyNie Sie 08 2010, 14:30;

Książkę o Adrianie Mole czytałam około siedmiu lat temu, wiem, że wówczas mi się podobała (nie wiem jak by to było dziś) i zapamiętałam ją dość pozytywnie (Ha nawet dalej pamiętam, że jego dziewczyna nazywała się Pandora ;D). Tak więc skojarzenie jest raczej dość dobre.
Osobno, samo to imię jednak mi się nie podoba. Nazwisko... cóż kojarzy się z Molami ;D
Na avatarze Pattison... oj nie wiem. Po pierwsze jest taki szał na Zmierzch, że posiadanie na avatarze Edka nie jest zbyt mądrym pomysłem. Jednak preferuję na avatarach postacie mało, bądź w ogóle nie znane. Podpis jest całkiem ok, aczkolwiek nie wiem jak to pasuje do twojej postaci ;p
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyNie Sie 08 2010, 14:55;

Effie, aww, uwielbiam to imię, od razu mi się spodobało, bardzo oryginalne, a takie najbardziej mi się podobają. Ładnie wygląda, świetnie brzmi i zostaje w pamięci.
Fontaine - pasuje do imienia, a i ta fontanna mi tak bardzo nie przeszkadza, jednak sama bym takiego nie wzięła. Ale teraz to i swoje bym zmieniła, więc... xD
Avatar jest świetny, chyba jeden z Twoich lepszych, a na pewno lepszy od ostatniego.
Podpis mi się podoba, ale bez zachwytu.
Powrót do góry Go down


Veronique Lardeux
Veronique Lardeux

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Dodatkowo : Wężoustość, teleportacja
Galeony : 28
  Liczba postów : 611
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPon Sie 09 2010, 12:18;

Lubię imię Audrey, jest takie... niewinne i kojarzy mi się z aniołem, więc na plus.
Primrose - ofc słiitaśnie ;3 Lubię kwiatowe nazwiska, a te jeszcze kojarzy mi się z jakąś bogatą rodziną mieszkającą w białym pałacyku ;d Jak najbardziej na plus.
Avek. Znacznie lepszy od poprzedniego, jednak mam wrażenie, że dziewczyna na nim ma nieco brudne włosy :O
Wszystko do siebie pasuje i jest słitaśnie ;3
Powrót do góry Go down


Jared Shewmare
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 389
  Liczba postów : 520
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPon Sie 09 2010, 12:55;

Imię w tej wersji językowej jak najbardziej, jednak po polsku kojarzy mi się z rozwydrzonym dzieckiem ^^ Ale jest okej, bardzo podoba mi się końcówka. Ogólnie okej, ale jestem za oryginalnymi imionami.
Nazwisko mi się podoba, ale nie mam ku temu jakichś specjalnych powodów. Ładnie brzmi i wygląda, do tego trochę kojarzy mi się ze szlacheckimi nazwiskami. Pasuje do Francji, więc jak najbardziej jest dobrze.
Avatar jest okej, bo Klaamka zawsze wygląda dobrze xd Ogólnie to fajne zdjęcie.
W podpisie przeszkadza mi tylko kolor, ale nie zwracając na to uwagi jest ciekawie.
Powrót do góry Go down


Raven Weller
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 155
  Liczba postów : 160
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPon Sie 09 2010, 16:41;

Hym, hym.. Zacznę od avataru, a mianowicie tego, że nienawidzę Zacka Efrona [bo to on, prawda..? jeśli nie to sorki!] i nie potrafię sobie tak wyobrazić Jareda. Jakoś.. nie pasuje mi do tej roli. Wyobrażałem go sobie jako kogoś innego.
Połączenie imienia i nazwiska jest ok, ale imię Jared [tak, tak wiem jakieś uzależnienie ;d].. całkiem, całkiem nie te. [może to wina tego zdjęcia? nie wiem, więc to zostawię.] Nazwisko jest jak najbardziej okej. Shewmare.. podoba mi się ^^
Jared tym zdjęciem przedstawia się bardziej jako Puchon, ale.. niebieski też mu pasuje. Ogółem jest znośnie jak dla mnie. [ja i moje uprzedzenia.. nie zwracaj uwagi ;d]
Powrót do góry Go down


Effie Fontaine
Effie Fontaine

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : pół wila
Galeony : 4381
  Liczba postów : 2482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7168-effie-fontaine#204310
http://czarodzieje.forumpolish.com/forum
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Administrator




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPon Sie 09 2010, 23:02;

Imię mi się podoba, jest krótkie, raczej nieczęsto spotykane, choć w internecie kilkakrotnie się nawet na nie później natknęłam. Jednak brzmi ono dość dobrze i odrobinę twardo, myślę, że do Ślizgona pasuje.
Nazwisko mniej już przypada do mego gustu. Weller przywodzi mi na myśl farbę do włosów - Wella. Aczkolwiek z imieniem to brzmi dość dobrze i nie jest długie. Więc ogółem można rzec, że pasuje.
Avatar jest fajny, a chłopak na nim dość przystojny. Co prawda nie wiem czy Twoja postać gra na gitarze, ale od początku masz właśnie to zdjęcie i jakoś ten chłopak z niego dobrze pasuje mi do postaci Ravena. Choć być może to tylko kwestia przyzwyczajenia.
Podpis jest dość fajny i podoba mi się.
Powrót do góry Go down


Alexis Brooxter
Alexis Brooxter

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Pół wila
Galeony : 131
  Liczba postów : 653
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyWto Sie 10 2010, 23:15;

Imię bardzo oryginalne, wcześniej się z nim nie spotkałam. Brzmi krótko i ładnie, myślę, że dużo lepiej niż pierwsza wersja. Łatwe do zapamiętania i... fajnie się skraca, a to dość ważne. Co do nazwiska, od razu skojarzyło mi się z fontanną. Dopiero jak kilka razy powiedziałam je sobie na głos zaczęło jakoś fajnie brzmieć. Imię w połączeniu z nazwiskiem tworzy bardzo ciekawą, oryginalną całość.
Avatar dość ładny, ale nie tak ładny jak poprzedni. Jeśli mogę się czepić, to okulary tworzą bardzo duży kontrast z włosami i jasną cerą dziewczyny. Nie podoba mi się też jak współgrają z kośćmi policzkowymi. Może dlatego ta dziewczyna wydaje mi się nie do końca zdrowa. Ogólne wrażenie jednak na plus.
Podpis ciekawy. Z cytatem całkowicie się zgadzam^^
Powrót do góry Go down


Matt Petterson
Matt Petterson

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 19
  Liczba postów : 17
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPią Sie 13 2010, 10:44;

Avatar jest elegancki :D co mi wcale nie przeszkadza. Więc +
Imię jakoś mi się źle kojarzy ale +/-
Nazwisko..Nie jest złe +
Imię z nazwiskiem do siebie pasują więc duży +
Podpis niezły ale dla mnie za długi. +
Ogólnie całość jest dobra więc znowu duży +
Razem= Pięć i pół plusa <brawo> :D
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPią Sie 13 2010, 10:54;

Nigdy nie lubiłam imienia Matt, Mathew, ale z tym nazwiskiem mi nie przeszkadza ;) Co prawda wszystko razem brzmi trochę, hm, pospolicie, ale da się żyć. Samo nazwisko nie robi większego wrażenia, ale też jest w porządku. Avatar jest świetny, tylko trochę przymały ;) W każdym razie mi się podoba. A podpis... co mogę powiedzieć, każdy cytat mi się podoba.
Powrót do góry Go down


Matt Petterson
Matt Petterson

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 19
  Liczba postów : 17
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPią Sie 13 2010, 11:03;

Aavtar jest po prostu cudny :D
Imię też mi się podoba. Ale nazwisko już nie
Przynajmniej dobrze do siebie pasują ;)
Ogólnie efekt końcowy jest niezły.

(A co do mojego avka, nie mogłem znaleść jakiegoś fajnego tylko większego. Więc jak ktoś chce podać link, będę wdzięczny ;) )
Powrót do góry Go down


Angie Saunders
Angie Saunders

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 129
  Liczba postów : 147
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPon Sie 16 2010, 21:39;

Avatar -nie jest zły ale taki nijaki
Imię -popularne ale może być ,pasuje do nazwiska
nazwisko-też nie najgorsze :D
Podpis-strasznie mi się podoba Oceniamy. - Page 2 2561548378
Powrót do góry Go down


Matt Petterson
Matt Petterson

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 19
  Liczba postów : 17
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyWto Sie 17 2010, 17:28;

Avatar jest fajny. Podoba mi się prawie tak jak imię.
Nazwisko jakoś na mnie nie zrobiło wrażenia ale współgra z imieniem.
Ogólnie wszystko jest fajne i do siebie pasuje.
Powrót do góry Go down


Connie Tenebres
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -34
  Liczba postów : 1457
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyWto Sie 17 2010, 22:00;

Avatar mi się strasznie nie podoba. Jak na niego tak z biegu zerknęłam to widziałam Bibera O.o Wybacz 0/10 xD
Imię- mam słabość do imion na M, nazwisko mi sie tez podoba bardzo^^ wiec 10/10
Ładne słowa w podpisie, dajmy 5/5 ^^
Powrót do góry Go down


Angie Saunders
Angie Saunders

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 129
  Liczba postów : 147
Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 EmptyPią Sie 20 2010, 17:31;

Imię średno mi się podoba ale pasuje do nazwiska 8/10
Avatar-Podoba mi się 10/10
Podpis- Ciekawy 10/10 :D
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 2 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 2 Empty


PisanieOceniamy. - Page 2 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 2 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 31Strona 2 z 31 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 2 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-