Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 3 z 31 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptyNie 13 Cze 2010 - 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto 24 Maj 2011 - 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptyPią 20 Sie 2010 - 18:03;

ej, ale my tu nie oceniamy za pomocą punktów, czy plusików xD

Angie. Jesteś już kolejną osobą z postacią o tym imieniu, dlatego wydaje mi się ono takie... pospolite. Zwyczajne. A ja wolę jak jest ładnie, oryginalnie i dystyngowanie. Saunders. Też niezbyt ciekawe nazwisko, bez polotu i takie niemrawe. Niczym to się razem nie wyróżnia, ot kolejna dziewczyna. na avatarze też niby tajemniczość, ale to jest takie aż znowu pospolite, niezbyt oryginalne. Choć trzeba przyznać, że jak na Krukonkę to avek ciekawy i najbardziej ze wszystkiego podoba. No i podpis. Fragment piosenki. John Lennon - Imagine. Niby pięknie, ale jakoś to do mnie nie przemawia.
Powrót do góry Go down


Connie Tenebres
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -34
  Liczba postów : 1457
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptyNie 22 Sie 2010 - 10:19;

W numerkach sie fajnie ocenia ^^ xD

Imię i nazwisko bardzo do siebie pasuje. Ogólnie imię Gab wzbudza we mnie fajne wspomnienia. Nazwisko orginalne i chyba wymyślone przez ciebie. Plusik bądz 10/10 xD jak tam chcesz ^^
Avatar bym ci chętnie podkradła ^^ Fajna poza, tajemniczość i ten wzrok. Plusik- 10/10. ^^
Podpis pasuje do avatara, ładnie się wyróżnia na stronie i słowa bardzo fajne. Na dodatek ten fiolet jest sliczny. 10/10 xD und plusik! xd
Powrót do góry Go down


Jared Shewmare
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 389
  Liczba postów : 520
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptyWto 24 Sie 2010 - 15:26;

Connie, to całkiem fajne imię i takie... dosyć oryginalne, ale nie do końca. Ogólnie kojarzy mi się z końmi, co niezbyt mi pasuje, ale da radę te skojarzenie wyrzucić i jest okej. Tenebres - tu podoba mi się końcówka, ale imo ładniej brzmiałoby przez dwa 'n' czyli Tennebres. Tak lżej, bo Tenebres jest takie suche, a przynajmniej "Tene", bo "bres" je zmiękcza. Avatar, cóż, bywało gorzej, ale uważam, że mógł być o wiele lepszy. Przeszkadza mi tekst, czacha i ta ramka naokoło. Podpis jak podpis, zwyklasty, a i tekst średniawo mi pasuje. Ale jest możliwie ogółem.
Powrót do góry Go down


Angie Davis
Angie Davis

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Animag (testral)
Galeony : 676
  Liczba postów : 889
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySob 4 Wrz 2010 - 13:14;

Jared, jedno z lepszych imion na J, i nie jest polskie, jakoś mi to pasuje. Nazwisko kojarzy mi się z koszmarem (nightmare), i to też na plus, naprawdę fajne i dobrze prezentuje się z imieniem. Avatar... mhm, ten aktor ma fajniejsze zdjęcia, tu wyszedł tak jakoś dziwnie, ciekawe na co się tak zapatrzył. Na koniec podpis, którego nie ma, czyli nie ocenię. Ogólnie postać wydaje mi się inteligentna, nie tylko przez to, że jest w Ravenclawie, ten avatar to sprawia! Po pierwszej ocenie wydaje mi się, że powyższy chłopak pasuje do domu Krukonów.
Powrót do góry Go down


Valentin Favreau
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 231
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptyPon 13 Wrz 2010 - 23:13;

Angie. Poza tym, że owe imię kompletnie mi się nie podoba, kojarzy mi się z piosenką Rolling Stones. Jak dla mnie jest jakieś takie... bez polotu? Strasznie banalne. Przed oczami, słysząc owe imię, mam jakąś taką koleżankę z podwórka. Nic ciekawego.
Nazwisko mi się podoba. Spotykam się z nim nie pierwszy raz, mimo to jest całkiem niezłe. Nie za długie, no i posiada urokliwe v, w środku ^^ Tak więc, jak najbardziej na plus.
Na avatarze naburmuszona złośnica, w sam raz dla Ślizgonki, czy do Twojej postaci pasuje, tego nie wiem, bowiem nie mam pojęcia jaka ona jest. Tylko, że ma to zdjęcie jedną istotną wadę. Przedstawia dziewczynę która grała Fleur, a jest tyle modelek, że branie twarzy kogoś kto pojawił się akurat w Harrym Potterze, jest strasznym brakiem oryginalności. Aczkolwiek, muszę przyznać, że zdjęcie jest niezłe ^^
Powrót do góry Go down


Melanie Coldwater
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 217
  Liczba postów : 215
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptyWto 21 Wrz 2010 - 21:29;

Avatar nie za bardzo mis się podoba ale nie powinnam narzekać skoro sama mam nie lepszy ;)
Imie i nazwisko kojarza mi sie z fransuskimi ( a o ile dobrze zauwazylam jestes z francji )
Wiec bardzo dobrze
Podpis tez bardzo dobry
nie wiem co wiecej dopisac
ogolnie wyszlo ekstra ;)
Powrót do góry Go down


Renne' Wrong
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 27
Galeony : 97
  Liczba postów : 97
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySro 22 Wrz 2010 - 7:07;

Avatar w moim stylu więc świetnie :D Uwielbiam avatary w których pokazuje się ludzi nie mówiące np. "Tu jestem!"; "Pocałuj mnie" albo różne inne dziwne rzeczy : D

Avataru oceniać nie będe według mnie nie ma nieodpowiedniego imienia, chyba że się go zmieni człowiek się przyzwyczaja : D

Podpisu nie ma
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySro 22 Wrz 2010 - 14:56;

Hmm. Zacznę od avataru. Zdecydowanie mi nie pasuje, wolę ładniejsze zdjęcia (nie chodzi mi o samą osobę, gdyż jest to już kwestia indywidualna). Dziewczyna wygląda normalnie, za to raczej plus. Jednak strasznie drażnią mnie kolory, nie podobają mi się. Jakieś takie ni to wyblakłe, ni to intensywne. Poza tym lubię rozmiar 150x200, mniejsze mi jakoś nie pasują do tej kolumny ;p
Imię - normalne. Nie wiem po co apostrof. Nie rzuca się w oczy, nie odpycha, ale kojarzy mi się niestety ze Zmierzchem. Nazwisko... cóż, mogłaś wybrać inne angielskie słowo. Nie wiem czy pasuje, czy nie, ale mi osobiście nie podłazi.
Podpis zdecydowanie za długi, wolę mniejsze i bardziej ozdobne. Wierszyk mi się nie podoba, jednak to już (tak jak przy zdjęciu) odczucie indywidualne.
Powrót do góry Go down


Melanie Coldwater
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 217
  Liczba postów : 215
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySro 22 Wrz 2010 - 18:39;

Bardzo podoba mi się twój avatar. Dziewczyna na nim przypadła mi do gustu. Imię jest orginalne i pasuję do nazwiska więc wszystko ok.
Podpis jest ciekawy + obrazek więc nie mogę powiedzieć nic złego.
Powrót do góry Go down


Wilkie Twycross
Wilkie Twycross

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 771
  Liczba postów : 1040
http://czarodzieje.my-rpg.com/t389-wilkie-henry-twycross
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4791-wilczkowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7257-wilkie-henry-twycross#205239
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySro 22 Wrz 2010 - 19:23;

Uwielbiam imię Melanie <33. Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale po prostu kocham je wymawiać. Mel, Melka, Ancia, Lancia, Mania - samo się pisze :).
Nazwisko zaś po prostu beznadziejne >.<. Może ma to jakieś głębsze znaczenie, ale zimna woda... to prawie to samo jak zmierzchowe Clearwater - czysta woda. Jednakże nawet tam prezentuje się ono lepiej. Po prostu totalnie mi nie pasuje. Jeszcze to takie nie 'e', nie 'i', po C. Parę razy powtórzyłem i już odruch wymiotny :). Jest dużo innych, angielskich nazwisk, które mogłabyś wykorzystać.
Co do avataru, to nawet nie chce mi się komentować. Dziewczyna jest ładna i wgl. Bardzo interesująca sceneria... ale jej ubiór po prostu dobija. Tutaj śnieg, a ona się szczerzy w rozpiętej kurtce, pod którą ma jakąś marną bluzeczkę? Bez przesady. W dodatku jakieś takie zamazane.

Nie bierz sobie mojej oceny do serca, proszę. Wyraziłem moje zdanie, a o gustach nie powinno się dyskutować :)
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySro 22 Wrz 2010 - 20:57;

Wilkie! Przyszłam Ci słodzić ;33
Avatar, tak na początek. No nic dodać nic ująć, nie wiem jak Cię tu skrytykować :( Bo mi się bardzo podoba, tak samo jak poprzedni. Choć ten z czapeczką z papieru mi się nie podobał :c ale ten jest super, jeszcze taka fajna poza z tym krawatem *-*
Imię i nazwisko - po pierwsze, ładnie do siebie pasują. Po drugie - nazwisko Twycross mi się takie "czarodziejskie" wydaje, co bardzo mi pasuje do forum ;> Imię też jest świetne, przez co znów nie mam okazji do skrytykowania czegokolwiek :(
A podpis, hm. Cytat jak najbardziej pozytywnie, aczkolwiek mógłbyś go wyśrodkować ;p Wykonanie bardzo ładne, charakterystyczne dla podpisów Angie xd Ale czcionka mi nie pasuje, pewnie dlatego, że sama bym takiej nie użyła ^^
Jestem na Ciebie zła, bo mam mało do zjechania! :(
Powrót do góry Go down


Angie Davis
Angie Davis

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Animag (testral)
Galeony : 676
  Liczba postów : 889
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySro 22 Wrz 2010 - 22:25;

Dziewczyna na avatarze jest bardzo ładna, ale jakoś wydaje mi się młodsza niż na szóstą klasę, dałabym jej tak gdzieś czwartą. Ogólnie zdjęcie prezentuje się tak jakoś słodko. Poza tym jakoś zalatuje mi ta dziewczyna Puchonami, ale do Gryfonki też pasuje. Nick, a no fajny, nie polskie imiona i nazwiska prawie zawsze są fajne. Imię podoba mi się bardziej niż nazwisko. I na koniec podpis, a więc ten biały obrazek mi nie gra z resztą i jest na nim chyba inna dziewczyna niż na avatarze, przynajmniej tak mi się wydaje, a to też jakoś mi nie gra. Tekst też nie zapadnie mi w pamięci, ale styl pisma jest świetny.


Ostatnio zmieniony przez Angie Davis dnia Czw 23 Wrz 2010 - 12:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Melanie Coldwater
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 217
  Liczba postów : 215
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySro 22 Wrz 2010 - 22:42;

Avatar idealnie pasuję mi do wizerunku ślizgonki. I za to masz właśnie największy +
Imię ładne ale jakoś nie pasuję do nazwiska
Podpis Hmmm.... Bez komentarza ;)
Powrót do góry Go down


Angie Davis
Angie Davis

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Animag (testral)
Galeony : 676
  Liczba postów : 889
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptyCzw 23 Wrz 2010 - 12:12;

Melanie Coldwater

Avatar: Dziewczyna na nim ma bardzo ładne włosy, i w ogóle wydaje się być miłą i grzeczną dziewczyną. Kojarzy mi się, pół na pół, z Gryfonami i Puchonami, ale chyba jednak bardziej z osobami z domu Borsuka, więc idealnie. Jej ubranie jakoś nie pasuje do pory roku, ale może akurat idzie na jakąś imprezę? A kto się wtedy przejmuje, że jest zimno xD Tylko kaptura nie założyła! Wydaje mi się, że twoja postać musi być dosyć radosna, przynajmniej tak myślę po jedynie oglądnięciu zdjęcia.
Nick: Melanie kojarzy mi się z tą piosenkarką "Melanie C", ale ogółem fajne imię, tak jak mówiłam nie polskie imiona prawie zawsze mi się podobają. Nazwisko... a no pasuje do avatara, heh. Zimna woda, zimno na polu, snieg. Gdyby ktoś nie umiał anglika, to na pewno zainteresowało by go jego powstanie (nazwiska).
Podpis: Fajny podpis, ale mogłabyś go wyśrodkować ;D.
Osoba: Nie zdążyłam jeszcze poznać!
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptyCzw 23 Wrz 2010 - 13:54;

Avatar ma swój klimat i jest wręcz przeuroczy, mimo iż dziewczyna na nim wydaje się bardzo groźna. Idealna ślizgonka, która wzrokiem potrafiłaby zabić. Całość jest zachowana w dobrym guście, a papieros tylko dopełnia wizerunek dziewczyny. No i ma cudowne włosy oraz jest czarno-biały < 3
Imię, choć nie kłóci się z nazwiskiem jest samo w sobie nudne i bardziej pasuje do cukierkowatej puchonki, nie wiem czemu, ale nie przypadło mi do gustu. Nazwisko dość popularne, spotykałam je na wielu forach, ale nie znaczy to, że jest złe, a wręcz przeciwnie.
W podpisie wszystko, co powinno się znaleźć. :D
Powrót do góry Go down


Angie Saunders
Angie Saunders

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 129
  Liczba postów : 147
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptyCzw 23 Wrz 2010 - 15:41;

Avatar bardzo mi się podoba ,zawsze miałam słabość do rudych włosów(moja postać miała być wyjątkiem) .Moim zdaniem jest ciekawszy od tego który miałaś wcześniej .Imię jest ładne i nie mam do niego zastrzeżeń. Nazwisko też nie jest złe pasuje do imienia.
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptyCzw 23 Wrz 2010 - 15:52;

Angie to bardzo ładne imię, ale takie pospolite i częste, że mi obrzydło. Ale bardzo przyjemnie mi się kojarzy. Jednak sama bym takiego nie wybrała, no. Nazwisko z imieniem średnio, oddzielnie za to mi się podoba.
Avatar o wiele lepszy od poprzedniego, szkoda tylko, że nie 150x200. Ale pasuje mi do Krukonki.
Podpis bardzo ładny, aczkolwiek w większej czcionce przeszkadza mi brak polskich znaków. No i mógłby być wyśrodkowany ;)
Ogółem na plus.
Powrót do góry Go down


Erin Harrison
Erin Harrison

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 146
  Liczba postów : 162
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySob 25 Wrz 2010 - 13:45;

Audrey Hepburn to moje pierwsze skojarzenie z imieniem. Bardzo dobrze, bo uwielbiam Audrey i uważam, że to wspaniałe imię < 33
O dziwo nazwisko podoba mi się z imieniem, bo samo jakoś nie przypadło mi do gustu. No nie wiem, może za dużo w nim słodkości jak na mój gust.
Avatar podoba mi się bardziej niż poprzedni, a dziewczyna jest delikatna i naturalna na plus, oczywiście.
A podpis to już w ogóle wymiata, bo ta szarość z czerwienią super razem kontrastują. < 3
Powrót do góry Go down


Effie Fontaine
Effie Fontaine

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : pół wila
Galeony : 4381
  Liczba postów : 2482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7168-effie-fontaine#204310
http://czarodzieje.forumpolish.com/forum
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Administrator




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySob 25 Wrz 2010 - 14:14;

Imię jest krótkie, wydaje mi się także być dość delikatne. Pasuje mi ono do osóbki kruchej. Jednak mogę stwierdzić, że jest ładne i nawet mi się podoba.
Harrison, niczym Harrison Ford. Aczkolwiek mi tam pasuje. Jak dla mnie jest całkiem niezłe i dobrze współgra z nazwiskiem ^^
Avatar już tak sobie. Tzn ogółem jest on ładny, jednak bardziej podobał mi się poprzedni. Był taki żywiołowy, a i jakoś się wyróżniał. Na tym mamy kolejną dziewczynę z poważną miną, jakich masa. Co więcej jest taki jasny, mglisty... niee jakoś mi się nie podoba chyba. Ale dziewczyna na nim jak najbardziej ładna ;)
Powrót do góry Go down


Wilkie Twycross
Wilkie Twycross

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 771
  Liczba postów : 1040
http://czarodzieje.my-rpg.com/t389-wilkie-henry-twycross
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4791-wilczkowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7257-wilkie-henry-twycross#205239
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySob 25 Wrz 2010 - 14:27;

Cóż, powiem Ci jedno. Zdaje mi się, że nie mam prawa oceniać imienia i nazwiska oddzielnie. Są tak idealnie zgrane, że mam wrażenie, iż dla siebie stworzone. Pierwsze skojarzenie do imienia Effie, to zły Elfik. Zły Elfik Fontaine <33. Idealnie! Zaś nazwisko jest tak oryginalne, że nawet nie przychodzi mi do głowy ani jedno skojarzenie. W dodatku 'e' i 'f', to na tyle muzyczne litery, że twój nick, aż się prosi, aby go zaśpiewać.
"Ooh, Effie Fon
Ooo, Eff Fontai
Kto ciebie pokochać będzie umiał"


Za to nie pamiętam, żeby osoba na jakimkolwiek Twoim avatarze była uśmiechnięta i jest to dla mnie wyjątkową niedorzecznością! Taki nick i tak ostre zdjęcia? Jednakże dziewczyna na nim jest tak blada, że idealnie pasuje do bladej zieleni, którą prezentujesz jako Prefekt Naczelny.

Zaś podpis to sam nie wiem kogo lepiej się prezentuje XD. Twój czy Audrey ^^. Zdjęcia tak idealnie pasują do cytatu, że po raz kolejny brak mi słów, a to nie jest u mnie zbyt częste.
Powrót do góry Go down


Melanie Coldwater
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 217
  Liczba postów : 215
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySob 25 Wrz 2010 - 18:29;

Avek strasznie mi się podoba. Jest taki elegancki a za razem trochę zabawny.
Przynajmniej ja tak kojarzę.
Wilkie... Na początku przeszkadzało mi te "k" ale teraz nie wyobrażam sobie żebyś mógł nazywać się inaczej.
Twycross, nie wiem dla czego strasznie mi się spodobało... Oczywiście nie od razu. Musiałam się przyzwyczaić i teraz wszystko idealnie do ciebie pasuję.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptyPią 1 Paź 2010 - 8:44;

Imię mi się podoba (ma wiele zdrobnień i pasuje do puchonki).Nazwisko już nie bardzo "Coldwater" jakoś tak dziwnie brzmi ,chociaż w sumie razem nie wygląda to tak źle .Avatar jest dość zwyczajny ale ładny. Do podpisu nie mam zastrzeżeń , ten cytat jest świetny.
Powrót do góry Go down


Wilkie Twycross
Wilkie Twycross

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 771
  Liczba postów : 1040
http://czarodzieje.my-rpg.com/t389-wilkie-henry-twycross
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4791-wilczkowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7257-wilkie-henry-twycross#205239
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySob 2 Paź 2010 - 12:09;

Zacznę od avka, ponieważ jest boski *-*. Nie mogę jednak przyglądać się zbyt długo, bowiem zaraz ogarniają mnie jego niedoskonałości - bardzo nieliczne - ale mimo wszystko. Jednakże na pierwszy rzut oka, miałem po prostu zaraz ochotę poderwać Cię moją postacią Nauczycielki Historii Magii XD.

Imię, mimo, że absolutnie nieoryginalne, jest naprawdę ładne. Automatycznie kojarzy mi się z artystą. Jednakże jestem również ciekaw, jak chcesz, żeby je wymawiano i z akcentem na którą sylabę. To bardzo wpłynęłoby na moje zdanie.
Reid od razu spasowało mi do Gryffona. W końcu ma 'red' rangę :). Jednakże absolutnie nie pasuje mi do czarodziejskiego świata, gdzie odbywa się fabuła naszej gry. CHYBA, że pochodzi on z mugolskiego domu. Wówczas, nawet by mi się spodobało :).

Podpis jest cudny. To, że jest tak niewyraźny, było zamierzone? Bowiem idealnie pasuje do tych takich trochę... wstecznych klimatów. (niesforna fryzurka na 3 zdj.)
Powrót do góry Go down


Cherry Fowley
Cherry Fowley

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 0
  Liczba postów : 71
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySob 2 Paź 2010 - 12:49;

Niesamowicie podoba mi się Twoje imię, ponieważ jest okropnie oryginalne. Wraz z nazwiskiem brzmi strasznie melodycznie. No chyba że źle wymawiam *.* Wręcz inne połączenie w ogóle by mi nie pasowało do Wilkiego.
Avatar - no cudo! To taki Piotruś Pan... Nic jak z nim tylko konie kraść! Podoba mi się jego bladość oraz mimika twarzy. Poza tym... za garniturem panny sznurem.
A podpisu ni ma ;(
Powrót do góry Go down


Melanie Luan Thomason
Melanie Luan Thomason

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 51
  Liczba postów : 483
http://czarodzieje.my-rpg.com/-f46/melanie-thomason-t868.htm#21532
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4045-melaska#120784
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySob 2 Paź 2010 - 21:38;

Po pierwsze imię - jest bardzo oryginalne, i mimo, ze brzmi nieco dziwnie, to mi się strasznie podoba ^^ Samo w sobie nazwisko nie przypada mi do gustu, takie... siakie. Ale do imienia raczej pasuje, więc nie narzekam.
Avatar w ogóle mi się nie podoba, ta kobieta przez bufki dziwnie wygląda. Z twarzy jest ładna, więc po prostu inaczej bym ją wykadrowała. Podpis jest strasznie niewyraźny, a obrazek w nim spłaszczony.
To dziwne, ze tak tu negatywnie wszystko brzmi, bo Twoją postać odbieram raczej pozytywnie, no ale...
Powrót do góry Go down


Emma Emerald
Emma Emerald

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 204
  Liczba postów : 220
Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 EmptySob 2 Paź 2010 - 22:48;

Melanie - imię ładnie brzmi, tak miękko i delikatnie, kojarzy mi się z melisą i nie wiedzieć czemu - z miętą, to chyba dobrze, kojarzy mi się z ciepłą miłą osobą <nie wiem czy twoja postać taka jest>
Thomason - Nazwisko jak nazwisko. zwykłe, angielskie. Najlepiej wybrać sobie właśnie takie, niz wyyślać jakieś cuda na kiju i wychodzą łamańce językowe.

Podoba mi się twój podpis, te literki aż krzyczą!
Avatar: Dziewczyna na nim wydaje się być zainteresowana swoimi paznokciami [?] co daje mi taki pogląd: mam wszystko w de. pasuje do Ślizgonki
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 3 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 3 Empty


PisanieOceniamy. - Page 3 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 3 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 31Strona 3 z 31 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 3 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-