Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 16 z 31 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyNie 13 Cze - 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto 24 Maj - 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Kathleen Gardner
avatar

Uczeń Gryffindor
Wiek : 28
Galeony : 304
  Liczba postów : 799
http://www.greenblood.fora.pl
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 6 Lip - 14:54;

Spencer - dzięki Tobie kocham to imię, nie ma bata, nazwę tak cokolwiek, bodajże łóżko, bo najwięcej czasu na nim spędzam wub Ale wracając do Spencerka! Kojarzy mi się z kujonem, a to wiadomo, pasuje do postaci, jest boskie, ciągle chce się to pisać. Spencer, Spencer, Spencer. Te literki na klawiaturze są jeszcze tak fajnie ułożone, że szybko to można wystukać.. heart Bredzę?

McGovney - no nie powiem, nazwisko idealne, bo wynalazła je zacna osóbka 8) KOCHAM TWOJE SKOJARZENIA I OD RAZU WYJECHAŁAŚ Z PANEM MAK GÓWNO XD Nie wiem jak to się czyta, jakoś specjalnie się w to nie zagłębiałam, wolę mówić tak brzydko, co jest zbrodnią, wiem, wiem, ale Mak Gówno, aaaaaaaaaaa love Świetnie to się komponuje z imieniem i.. NIE WIEM CZEMU, ale gdy to widzę to od razu mam przed oczami sweterki w romby i grające sandały :oO:

Avatar - NA WSTĘPIE ZAZNACZAM, ŻE LOFCIAM TEGO MODELA. Nie to, że jest jakiś piękny czy cuś, ale on robi takie fajne miny, np. tutaj na tym zdjęciu, MA BOSKIE ANIMACJE 8D 8D 8D i fokle, jest przeuroczy, pasuje na Linijkę, jeszcze ta koszula w kratę, wiedziałaś jak mnie ująć wub Dodatkowo te okulary przypominają mi o moich soczewkach, po które w końcu muszę pocisnąć do sklepu, ale oj tam oj tam, chyba sobie kupię identyczne! i znowu mówię od rzeczy :c

Podpis - I'm too sexy 8) WIESZ, ŻE CIĘ UWIELBIAM ZA TO. Niby jest tak zwyczajnie, ale.. No śmieję się jak głupia do Ernesta, gdy widzę te linki XDDD Brakuje mi tylko linku do sąsiadów, ale to jestem w stanie ci wybaczyć, gdyż iż ponieważ bo.. NIE NO, KOCHAM CIĘ I TYLE 8D Naprawdę fajnie to wygląda, Kura niczego sobie, zwłaszcza, że to zmutowany kogut 8)

Gra - wub wub wub Jesteś moim Miszczem, Spencer to gość, którego uwielbiam. On przebił Dżejsa, Luciana, A NAWET LILKĘ. Obie postacie prowadzisz.. dobra, nie ma odpowiedniego epitetu. Wszystkie są za słabe. Mówisz, że posty piszesz z nudów, a więc jestem ciekawa jak one będą wyglądały, gdy się do nich przyłożysz lub gdy dostaniesz głupawki. Zazdroszczę ci tego luzu, śmieję się niemal przy każdym zdaniu. JESTEŚ BOGIEM I KONIEC TEGO SŁODZENIA. heart
Powrót do góry Go down


Peony Femke van Zephyr
Peony Femke van Zephyr

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 52
  Liczba postów : 139
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 6 Lip - 16:10;

Imię - hyh, niestety Kathleen mi się źle kojarzy. Z Harlequinami. Nie wiem, z jakich powodów, to chyba takie moje dziwności :oO: W każdym razie w ogóle wszystkie imiona żeńskie na "K" przypominające polską Katarznę lub pochodne mi się, niestety, nie podobają, taką do nich odruchową niechęć żywię

Nazwisko - pierwsze skojarzenie: hihihi, ogrodnik 8D No trudno sobie tego tak nie skojarzyć, ale to takie raczej urocze jest w połączeniu z całą postacią Kath 8D

Podpis - olala, mój kochany Książę się stawił, no a jak i za to duży plus. Nie lubię wprawdzie tej czcionki, ale... UJDZIE. No i linki są, więc cóż więcej wymagać ^^

Gra - nie grałam, ale czytałam i jest bardzo cacy 8D
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 6 Lip - 16:23;

Imiona - Piwonia <3 Peony Femke brzmi niecodziennie, oryginalnie, czyli tak, jak ja lubię :D kojarzyć mi się jakoś szczególnie nie kojarzy, ale jest dobrze

Nazwisko - van Zephyr - te van dodaje takiej dostojności, arystokratyczności, ale i polotu, mi się podoba. No i zefir - wiatr, takie to ulotne.

Ale w połączeniu imię z nazwiskiem brzmi bardzo... stale, hm.

Av - podoba mi się, trochę taki hippisowski, ale mnie urzeka czymś... czymś nieokreślonym.

Podpis - aaaaa, ta wyrzygiwana tęcza serducha animacha bardzo zacna! I cytat też, ponadto przydatne odnośniki i tak trzymać!

Gra - czytam twoje posty i coraz bardziej mi się podoba - posty pisane ze szczyptą ironii, ale potrafiące też rozbawić, przynajmniej na to się zapowiada. I widać, ze masz doświadczenie w pisaniu.

Ogólnie jest dobrze 8D
Powrót do góry Go down


Alexis Brooxter
Alexis Brooxter

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Pół wila
Galeony : 131
  Liczba postów : 653
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyCzw 7 Lip - 23:34;

Gabrielle imię samo w sobie mi się podoba, pomimo tego, że jest dość typowe. Kojarzy mi się trochę z Coco Chanel i w ogóle jest takie fajne bo fhransuskie. O i ładnie brzmi.

Papillon motylkowe, ale takie sobie, bo od razu jak na nie patrze powstaje mi głowie obraz mojej babci z wałkami na głowie. Ugh. Ale w połączeniu z imieniem wygląda całkiem zacnie.

Av - muszę ci powiedzieć, że miałaś ładniejsze, ale ten też nie jest tragiczny i modelka ogólnie bardzo pasuje mi do postaci Gab, a tak btw to jest bardzo do ciebie podobna O.o

Podpisik bardzo epicki, lubię to. Zdjęcie jest, odnośniki są, także wszystko na swoim miejscu.

Gra - chyba nigdy z tobą nie grałam, co jest bardzo dziwne, ale mi się posty same w sobie bardzo mi się podobają i przyjemnie się je czyta.
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyCzw 7 Lip - 23:41;

Alexis - Na początku mi się nie podobało, bo kojarzyło mi się z jakąś rozpieszczoną dziewczynką albo czymś takim, ale z czasem zaczęłam się przyzwyczajać i teraz nie wyobrażałabym sobie Alexis z innym imieniem wub

Brooxter - Nazwisko znowu kojarzy mi się z szalonym naukowcem, albo maniakiem komputerowym, który nosi kwadratowe okulary XD Ale pasuje do postaci, i poza tym jest wporzo 8)

Avek - Wśród wszystkich twoich avów ten wydaje mi się najlepszy <3 W ogóle to tak ładnie pasuje do studenckiego kolorku, jak i pasował do zielonego. Bardzo mi się podoba wub

Podpis - Zapomniałam już jaki miałaś poprzedni, ale to nie ważne xD Świetna czcionka i ładnie zrobiony obrazek.

Gra - Grałam z tobą bodajże raz, ale już nie pamiętam którą postacią XD wydaje mi się, że Kath 8D Dobrze mi się z tobą pisze, a twoje posty są ciekawe i miło się je czyta.
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyPon 11 Lip - 14:13;

Charlotte - Szarlotka wub nie lubię jeść, ale brzmi słodkouroczomraśnie itd, wyjątkowo mi się podoba, teraz mi tak do ava pasuje <3

de La Brun - hmm, kojarzy mi się z brunetką ofc, a tu blond, ale bardzo ładnie z imieniem się prezentuje, więc jest fajnie, ale bez rewelacji xd

av - omee waaa mój Twój ulubiony na tej postaci wub więcej mówić/pisać nie trzeba, jest super, trzymaj go długo 8D

sygna - jest dziwna, ale hipnotyzująca, nie powiem 8) cytat świetny, pasuje bardzo, odnośniki są, czyli jest wszystko w porządku ^^

gra - na Szarlocie akurat niezbyt czytałam, ale z Regisem wątek jeden mi się podobał, więc sądzę, że potrafisz prowadzić tę postać i zapewne grasz tak samo dobrze, jak na reszcie ferajny <3
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyPon 11 Lip - 20:16;

Audrey Delilah - ojojoj brzmi ślicznie, oba imiona mega mi się podobają, "Aud" jest takie swojskie i w ogóle tak ciepło mi się kojarzy. Uroczo. Ale po zastanowieniu stwierdzam, że choć jest ładnje i pasuje, to razem jednak przytłacza. I o ile nie jestem sobie w stanie wyobrazić Naleigh Nefretete Neglect bez drugiego imienia, o tyle wydaje mi się, że tobie na dłuższą metę lepiej bez niego.
Primrose - wiesz, że je kocham, wszyscy je kochają wub zawsze jak je widzę to tęsknię za Czarlsem :(
av - o nieee, jakoś w ogóle mi nie przypadł do gustu. po pierwsze ta modelka jest jakaś taka nie-audkowata, po drugie całe to zdjęcie jest jakieś nie ten teges. aud to abbey lee kershaw, no :(
podpis - oooo to zdjęcie jest śliczne, podoba mi się bardziej od ava, co nie zmienia faktu że nie jestem fanką tej twarzy. no, ale za to odnośniki są urocze :3
gra - grałam z tobą raptem raz czy dwa co nie jedt zbyt powalającym wynikiem, ale miło się czyta twoje posty i miło odpisuje 8D jak najbardziej na plus!
Powrót do góry Go down


Regis Sauveterre
Regis Sauveterre

Nauczyciel
Wiek : 37
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 363
  Liczba postów : 349
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1768-regis-sauveterre
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12466-sowcia-regisa#334546
http://czarodzieje.my-rpg.com/t12465-regis-sauveterre#334545
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyWto 12 Lip - 12:34;

Jacqueline Moreau, strasznie ciężko rozdrabniać mi się na każdą część, bo wszystko w tobie uwielbiaaam.

ALE DO RZECZY.

Jacqueline - mam manię na punkcie francuskich imion i co z tego, ze te akurat znaczy Jakubina (ciocia Kubcia xD), po prostu jest śliczne i Żaaaak, to jest takie mega i aż kliknęłabym lubię to
Moreau - krótkie, zwięzłe i na temat, do długiego imienia pasuje i nie wiem, co wiecej napisać xD
av - UWIELBIAM PANDORĘ i av jest mega, choć tu ona ma dziwną minę takie "aleosochozi" jednak to jest git
podpis - omnomnom te zdjęcie takie żakowe bardzo, klimatyczne i w ogóle i odnośniki i cytat z Lucy in the sky with diamonds <3 i kolorki i jest pięknie <3
gra - grałam z tobą chyba już z milion razy różnymi postaciami i zajebiście z tobą mi się pisze, zawsze jakoś znajdę pomysły nowe i grasz naprawdę fajnie, raz jest śmiesznie, bywa też poważnie i lubię czytać twoje posty, bo... lubię 8D

i bardzo mondra ta ocena, ale cusz, bywa xd
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyWto 12 Lip - 21:59;

Régis - Kojarzy mi się z papierem toaletowym. Wiadomo, Regina i te sprway. I nie wiem w jaki szczeglny sposób powinienem czytać to przez bezczelną kreseczkę nad E wiec zostanie smutne RegIZ. ewentualnie regiS. albo tenconiewiemktotokurwajest. 8D

Sauveterre - .... dobra nie, nie chce mi się tego nawet czytać, idziemy dalej

Av - regisowaty, oj to na pewno! w sumie koleś na fajny krawat ej 8) i zarost. wiec w sumie nie jest źle, nie jest źle! chociaż kolor płaszcza jest dość dziwny, jak i włosy pana...bywa ;3

podpis - joł madafaka, to się nazywa czarny rap z ust rodaka. nie dobra xd ładny kolor tekstu! i są odnośniki. ale nic poza tym xd

gra - dobra, przyznaje się. nie czytałem miliarda postów regiZa 8) ale co tam, czytałem inne. i wreszcie coś do czego nie zacznę marudzić, bo st git majonez, pasująco wręcz do ludziksa, o. pasująco...łata fak? nieważne. 8D
Powrót do góry Go down


Quentine Joselie Fennly
Quentine Joselie Fennly

Student Hufflepuff
Wiek : 31
Czystość Krwi : 0%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 169
  Liczba postów : 514
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 13 Lip - 10:40;

Gilbert - Zwykłe i łatwo wpadające w ucho. Podoba mi się. Tyle, że kojarzy mi się z gilem, ale co tam 8D

Slone - Na samą myśl przychodzą mi słone paluszki 8D. A to dobrze bo ja bardzo je lubię. A tak w ogóle to fajnie komponuje się z imieniem.

Avatar - kocham tego gościa wub. Nie wiem co o nim napisać. Jest taki ładny, że sama zazdroszczę tej urody. Awwww wub

Podpis - Fajny, fajny tylko po jakiego grzyba jest ta babka? Moim zdaniem poprzedni był fajnieszy 8)

Gra - czytałam kilka postów, i mogę powiedzieć, że fajnie tą postacią piszesz. Nie za długo i nie za krótko. Mam nadzieje, że też kiedyś popiszemy 8)
Powrót do góry Go down


Andrew Canavan
Andrew Canavan

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Dodatkowo : +200% do zajebistości!
Galeony : 157
  Liczba postów : 392
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 13 Lip - 11:01;

Quentine Joselie Fennly - Opiszę razem, bo jestem leniwa, o. Quentine... z czymś mi się to cholera kojarzy... A! No taak. Quentin Tarantino 8) Imię samo w sobie jest niezłe, aczkolwiek nie mogę wymyślić jakiegoś normalnego skrótu, czy spolszczenia i to boli :< Ewentualnie Quen, ale to nie oddaje uroku pełnego imienia. Joselie to mi się akurat z niczym nie kojarzy, no :< Ale ładne jest, pasuje do pierwszego i obydwa imiona pasują do postaci, tak w ogóle 8) Fennly... nie znam chyba żadnej znanej osoby o tym nazwisku, ale jest krótkie, łatwe do zapamiętania i napisania, no i daje z imionami spójną całość, o.

Avek - Niby ładny, ale ja tam wolę takie z bliska, gdzie bardziej widać twarz, a nie całą sylwetkę. Wycięte nieźle, kolorki ładne, no i Dianna wub

Podpis - Niby proste, luźne zdanko, a jednak język dużo tu zmienia, tym bardziej, że to hiszpański wub Kolor trochę nie pasi, no ale przecież blondynka i róż ładnie się komponują ze sobą, więc niech będzie. Animacja też śliczna, chociaż tego... ta głowa mnie znerwia tam neutral Gbur się wepchnął na animację i myśli, że jest fajny. Pff... ale wracając do treści właściwej - są odnośniki, jest dobrze, ładnie i git.

Gra - Nie wiem, jak poprowadzisz tą postać, ale z Haru bardzo dobrze mi się pisało, więc myślę, że podołasz takiej blondynce 8) Chętnie popiszę z tobą kiedyś Andrzejem, o. 8D
Powrót do góry Go down


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 13 Lip - 12:15;

Andrew Andrzej, cudne imię no i pasuje do postaci. Wgl, lubię imiona na A... nie wiem co więcej pisać. xd
Canavan od początku kojarzyło mi się z Trudi. No i teraz wiem, że było to zamierzone skoro też czytałaś trylogię. Kojarzy mi się z magią oczywiście, z tymi książkami, więc jak najbardziej pozytywnie. No i pasuje do Andrzeja.
Avatar, bosh, jak on na nim poważny ; o. Ogólnie jest spoko, ale jakoś nie pasuje do charakteru. Chociaż kolorystycznie... nie no, wolę jak jest jakoś weselej.
Animacja w podpisie mi się nie podoba. Domyślam się, że główne znaczenie ma tekst... ale nie lubię takich krótkich, na których nic się nie dzieje. Jaki jest sens wstawiania czegoś takiego? Ta inna, co kiedyś miała z Andrzejem w różowym o wiele bardziej mi się podobała.
Pewno. że wszyscy chcemy czekolady : D. Odnośniki są, kolorki pasują jeden do drugiego, więc pięknie.
A i jeszcze gra! Z Andrzejem nie pisałam, ale jak czytam posty to mi się podobają <3. Takie z humorem i wgl, więc jak najbardziej na plus.
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 13 Lip - 12:47;

Bell - co prawda niezbyt mi się podoba, ale jest zdecydowanie lepsze niż Bella, więc daje radę, a poza tym jestem już przyzwyczajona, i Bell to Bell. No i jest dzwoneczkowo urocze XD'

Rodwick - aww, lubię je, uwielbiam brzmienie 'wick' ogólnie. Z imieniem bardzo fajnie, tak krótko i konkretnie, ale nie ciężko, jest jakaś taka delikatność ;3

Av - uwielbiam jego kolory wub miałaś lepsze co prawda, ale ten też jest super, no i wakacyjny, jak najbardziej na plus.

Sygna - Trochę przymglone kolory, tak inaczej niż w avie, ale urzeka mnie ten obrazek XD odnośniki są, super, cytat też może być, chyba ogólnie znany i pasuje do postaci, więc poza tymi bladymi barwami wszystko mi się podoba ;p

Gra - uwielbiam posty Bell i w ogóle całą postać, jest taka pozytywna, szalona <3 piszesz bardzo ładnie, nie mam nic do zarzucenia, dobrze wpasowujesz się w sytuacje ^^
Powrót do góry Go down


Spencer McGovney
Spencer McGovney

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 61
  Liczba postów : 92
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 13 Lip - 13:38;

Audrey Averille Delilah - cudowne imionka, ślicznie brzmią, tak delikatnie i subtelnie, no wub . Audrey kojarzy mi się z panienką Hepburn, Delilah z piosenką, którą kiedyś słuchałam non stop, a Averille... z jakąś taką łąką, czy zielonym wzgórzem i słomianymi kapeluszami. <3 To chyba przez Avonlea, o! Całość brzmi nieźle, ale chyba bardziej mi leżało "Audrey Primrose" bez "Delilah" :c

Primrose - Pierwiosnek wub I znowu słonecznie, łąka, kwiatowo, słońce i słit focie w zbożu, czy innych miejscach stworzonych przez naturę!

Av - A ja uważam, że ta modelka jest ładna! Ma coś w sobie, no. Av jest o wiele ładniejszy niż ten, co był wcześniej. Ładnie pasuje do rangi Gryffindor'u no i te oczy modelki *__*

Podpis - Fajne odnośniki, ładne kolorki, zgrywające się z resztą i urocze gwiazdki. No i te zdjęcia! Najbardziej urzekło mnie to środkowe, z tym nieziemskim warkoczem <3 Chyba sobie taki strzelę aż. 8D No i fiolet z niebieskim i czerwono-różowym wygląda fantastycznie. Masz wyczucie barw. 8)

Gra - NIGDY NIE PISAŁAM. Ale czytałam, zarówno Jared'a jak i Audkę. wub Bardzo fajnie prowadzisz swoje postaci, piszesz tak lekko, przez co szybko oraz przyjemnie się Twe posty czyta. Raz piszesz z humorem, raz na poważnie i w każdej sytuacji się odnajdujesz. Ładnie opisujesz emocje i nie mam co tu więcej do napisania. Podoba mi się i tyle, no. :ridz:
Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 13 Lip - 20:05;

Spencer - OMG, od razu mi się kojarzy z moim ukochanym Jessem Spencerem wub Tyle że u niego to nazwisko, a u ciebie imię, co i tak brzmi pięknie <3 Matko noo, nie mogę się na nie napatrzeć, hyhy wub Nie powiem chyba nic mądrego. Niby nigdy nie mówię, ale teraz nie jestem w stanie nawet się postarać, bo ono mnie rozprasza wub

McGovney - Od razu chciałam napisać McGówno, ale powstrzymałam ostatkami sił 8) Kojarzy mi się z... gównem no... ale to właściwie pasuje, bo Spencerek przecież lubi takie klimaty 8D A drugim skojarzeniem był McDonald, co niby też pokrywa się z pierwszym skojarzeniem, ale za to jest pysznie, rozumiesz? 8) Ładnie się komponuje z imieniem, łatwo zapisać i zapada w pamięć wub

Avek - O kuuuuurde, sam seks wub A tak poza tym, to a) kocham tego aktora b) te kolory mnie rozwalają wub c)uszy przypominają mi o moim byłym, ale matko... one są urocze XD d) pięknie przycięte e) ta koszula dodaje swojskości, aż czuję zapach wsi <3

Podpis - POKOCHAŁAM TĄ PIOSENKĘ wub Tak więc cytat boooooski, odnośniki są i jest piękniecudowniecudniebosko, o. 8D

Gra - Kocham twoje posty, piszesz tak swobodnie, że aż zazdroszczę wub Nie wspominając już o tym, że czytając twoje twory leżę i kwiczę. ŻĄDAM WĄTKU DLA MNIE :zak:
Powrót do góry Go down


Lavrenty Miedwiediew
avatar

Student Gryffindor
Wiek : 31
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 94
  Liczba postów : 267
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySob 16 Lip - 1:53;

Courtney - to jest to, jak Courtney Love, a to pozytywnie i chyba więcej pisać nie trza, co nie? Jestem na tak.
Anderson - to mi się prawie z Andersenem kojarzy i w sumie też jestem na tak, do imienia pasuje, nie ma się czego czepić.
Avatar - no cóż... ta panna wygląda jakby była lekko przyćpana, albo wczorajsza, ma taki trochę "aleosochosi?" na twarzy. Mnie się średnio podoba, ale w sumie bardziej niż mniej, ogarniasz?
Podpis - odnośniki są więc gitara, co do obrazka... wszystko jasne! Dlatego na avatarze jest wczorajsza, dziko.
Powrót do góry Go down


Fabiano Martello
Fabiano Martello

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Wilkołactwo
Galeony : 701
  Liczba postów : 545
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2688-fabiano-francesco-martello
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2698-poczta-fabiana
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8636-martello
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyPon 18 Lip - 20:31;

Theodor - skojarzenia: - 'O, Teodora' z HP, błotniska uliac Teodora w okolicy, i to chyba wszystko. Imię jak imię, jednak coś mi się tu gryzie.
Lecter - takie spoko. Nawet pasuje do imienia.
av - fajny, ale wkurzają mnie te czarne paski na dole i na górze :c
podpis - nie rozkminiam, ale ok. Sztuka, czy cuś xd Tekst fajny no i króliczek <3 Nie wiem po co tam on, ale jest fajny 8D
gra - nie czytałam ani jednego twojego posta, przyznaje się ;C
Powrót do góry Go down


Adele Tiiviste
avatar

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 0%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 23
  Liczba postów : 88
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 20 Lip - 11:54;

Fabiano nawet fajne, chociaż koniec nijak mi się widzi, jednakże skoro jest włochem no to pasuje :d

Martello do imienia pasuje, a to, że mi się tak samo nie podoba to już nie twoja wina no bo jakoś po prostu dziwnie mi brzmi 8D

Avatar jeszcze wakacyjny 8D szkoda, że mało twarzy na nim widać, ale tak właściwie to jest całkiem fajniutki.

Podpis Czadowy cytat i fajnie linki ułożone 8D Zdjęcie jest słodziutkie, podoba mi się wub
Powrót do góry Go down


Wolfgang Alan Schlosser
Wolfgang Alan Schlosser

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 200
  Liczba postów : 261
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2686-wolfgang-alan-schlosser#91150
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6188-wilcza-poczta#175202
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 20 Lip - 12:13;

Adele - wub co więcej mam powiedzieć? XD Uwielbiam i ofc kojarzy mi się z Adele o_O

Tiiviste - jest śliczne, ale kojarzy mi się z chusteczką xdd ale Adele Tiiviste brzmi całkiem dobrze, więc nie mam się do czego przyczepić chyba :3

Av - bardziej mi się podobał ten z profilu! W tym przeszkadza mi to szare po prawej :c Ogólnie byłby super, ale gdyby go tak wykardować trochę bliżej i bez tego szarego paska.

Podpis - animacja jak najbardziej na plus, podoba mi się wub kolor tekstu i czcionka są ładne, sam napis też, tylko brakuje mi odnośników. Ale zgaduję, że kiedyś się pojawią 8D

Gra - póki co chyba nie ma czego oceniać xd ale na Hann piszesz super <33
Powrót do góry Go down


Claude Lavoie
Claude Lavoie

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 32
  Liczba postów : 93
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 20 Lip - 13:27;

Wolfgang - wub wub wub piękne. Jest takie poważne, ciężkie i mocne, wyjątkowo pasujące do postaci. Zajebiście się skraca, zajebiście się wypowiada i wizualnie też wygląda zajebiście. Miłość.

Schlosser - tu już niemiłość, ale w sumie chyba nie wyobrażam sobie niemieckiego nazwiska, które brzmiałoby pięknie XD a to jakoś wyjątkowo zabawnie się kojarzy, z szosą czy ujwieczym, ale ogólnie dobrze się komponuje wizualnie z imieniem, więc sponio!

Av - fajowy <3 bardzo ćpuński, zmęczony. I w ogóle ten chłopak jest taki nietypowy, wygląda ciekawie. Przymglony i narkomański wub

Podpis - ładnie komponuje się kolorystycznie obrazek z odnośnikami. Ale czcionka z cytatu jest za ciemna, więc muszę zaznaczyć, żeby zobaczyć co jest napisane :<

Gra - ogólnie już widać, że zarysowujesz Wolfa dokładnie takiego, jakim miał być, ale niewiele jest do oceniania póki co w sumie. Natomiast wiem, że poprowadzisz go do końca świetnie, bo umiesz to robić bardzo różnorodnie (co świadczy o tym, że tyle czasu nie miałam pojęcia, że Lei to Aud XD). Lubię jak piszesz i lubię już Wolfa wub
Powrót do góry Go down


Holden Edelweiss
Holden Edelweiss

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 4
  Liczba postów : 145
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptySro 20 Lip - 15:06;

Claude - jak Jean Claude van Damme :face: w sumie to samo imię jakoś nie powala, dość zwyczajne, ale Klaudiusz to już co innego! w polskiej wersji widać ten PAZUR jaki posiada postać i jest takie dostojne i zacne wub

Lavoie - ja w ogóle lubię francuskie nazwiska, to też mi się podoba, NIE MAM POJĘCIA JAK JE PRZECZYTAĆ, aż chyba pójdę do Google Translate XD ale wygląda ładnie i fajnie się komponuje. Claude Lavoie, mmmm tak... gustownie, no. może nawet zbyt gustownie jak na Klaudiusza, no ale!

av - o bosze serducha cudowny, świetny, uwielbiam go, idealny po prostu 8D już sam ten model jest zajebisty, więc nie ma się co dziwić!

podpis - zawsze mnie hipnotyzuje i gapię się na niego <33 na początku wydawał mi się za duży, ale teraz myślę że IM WIĘKSZY TYM LEPSZY hehe. ładne odnośniki, urocze serduszko! wszystko gra, nawet żaden cytat nie jest potrzebny.

gra - no ja już jestem pod wrażeniem, ty w ogóle jesteś zajebista i wszystkie postaci prowadzisz tak samo świetnie, bez względu na to, czy to swojski Morph, delikatna Colette czy taki oto czarnomagiczny pryk Klaudiusz 8D jestem pod wrażeniem, uwielbiam, już widzę, że świetnie sobie z nim dasz radę wub
Powrót do góry Go down


Lilyanne Wayland
Lilyanne Wayland

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : fachowe robienie zdjęć lucjanowi pod prysznicem ♥
Galeony : 142
  Liczba postów : 270
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1323-lilyanne-wayland#35758
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1312-lilyanne-wayland?highlight=Lilyanne+Wayland
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyCzw 21 Lip - 12:14;

Holden - jak mój ukochany toster wub On robi takie pyyszne tosty i w ogóle, ach! No, ale już się zamknę, bo gadam głupoty. Samo imię jest w porządku, kojarzy mi się z "Buszującym w zbożu", i gdzieś tam wynalazłam też, że pisałaś, iż główny bohater był Twym ulubieńcem i dlatego tak nazwałaś postać. No.. jakoś tak to szło! NIE PAMIĘTAM DOKŁADNIE, WIĘC JAK COŚ PRZEKRĘCIŁAM, TO SORASKI, NIE? 8D

Edelweiss - jakby usunąć owe "weiss" i zamiast "d" wcisnąć "b", byłoby Ebel <3 Oj, no wybacz mi, ale ostatnio pokochałam Pandorę, a co za tym idzie również Żaka. wub Ale skupmy się na Holdenku! O dziwo, samo nazwisko, jak i w parze z imieniem, mi się podoba! Nie przeszkadza mi nawet to całe "weiss", które mi się ze szwabami kojarzy. Ale zauważyłam też, że nie ważne jak nazwiesz swą postać, pododajesz im różne ksywy i inne pseudonimy, bądź je tak poprowadzisz, że automatycznie zakochuję się w Twych postaciach. Serio, kocham je wszystkie. serducha

Av - ładnie się zgrywa z rangą ! No i jest całkiem, całkiem! Takie spojrzenie, jakby go siłą wyciągnięto z łóżka po mleko o szóstej rano. 8) I teraz idzie taki znudzony i zaspany po mieście, potykając się o własne nogi. Ładne kolorki, fajny kontrast i Holdenek jest tak superancko na pierwszym planie, a tło jest odrobinkę niewyraźne, co daje efekt elo zdjęć wykonanych luszczankom firmy sony. 8D

Podpis - tradycyjnie, zacznę od stwierdzenia " odnośniki są, więc jest ładnie i okej, bo nie trzeba się błąkać po forum!". Obrazek w podpisie... ujdzie. Ani mi się nie podoba, ani jakoś szczególnie mi do gustu nie przypadł. Ale jest jakieś urozmaicenie, nie? 8D

gra - nie pisałam jeszcze z Tobą na żadnej z Twych zacniutkich postaci. :C I NIE WIEM, CZY TO SIĘ W OGÓLE ZMIENI, ZWAŻAJĄC NA TO, ŻE BYŁOBY MI WSTYD PISAĆ Z MISZCZEM. oops
Niewiele mogę powiedzieć o Holdenku, niestety. Czytałam tylko tragiczną akcję nad mostem (?) i bodajże w którejś klasie, na zajęciach. To był wątek z... Ver? PAMIĘĆ MI SZWANKUJE, WIĘC JUŻ SIĘ BARDZIEJ NIE PONIŻAM. Ale te posty mi się podobały, jak wszystkie inne! Ładnie prowadzisz swoje postaci, czego nienawidzę, bo ja tak nie umiem i odechciewa mi się tu pisać. :C ALE CZYTAĆ MOGĘ, HE HE!
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyPią 22 Lip - 18:24;

Lilyanne - O mamusiu, uwielbiam to imię wub I nie, nie tylko dlatego że tak się nazywała matka Harrego, a ja miałam kiedyś jazdę na Huncwotów, chociaż to też... Mniejsza... po prostu je kocham i jak je widzę, to sram i rzygam tęczą wub

Wayland - Dlaczego a zawsze piszę WAYWALD?! I DLACZEGO KOJARZY MI SIĘ TO ZE ZDANIEM: "Jasiu wali głową w ścianę" ? :oO: Bez sensu... Ale nazwicho fajne 8) I tak ładnie pasuje do imienia

Avek - Njeeeeeee :< Miałaś ładniejsze :< Ta modelka wygląda jakby wyciągnęli ją prosto z teledysku Britney Spears :(

Podpis - Awww, lubie to! Animacja fajnutka jest, no i odnośniki też 8)

Gra - Nie grałam z tobą I TO SIE MUSI ZMIENIC neutral Ale posty czytałam chyba tylko Spencerka, i to mi wystarczy. Widać, że masz doświadczenie w pisaniu i lubisz to robić, a twoje posty się miło czyta wub

Powrót do góry Go down


Quentine Joselie Fennly
Quentine Joselie Fennly

Student Hufflepuff
Wiek : 31
Czystość Krwi : 0%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 169
  Liczba postów : 514
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyPią 22 Lip - 19:19;

Katherine - fajne, fajne imię. Nie powiem, że jest nieoryginalne wręcz przeciwnie. Łatwe do zapamiętania oraz pisowni. No i oczywiście zacny skrót Kath, lecz czasem mi się on myli z Katarzyną Ogrodnik, ale co tam 8D

Butterline - Będę pewnie kilkusetną osobą, która powie, że nazwisko kojarzy się z masłem 8D Haha jest genialne i fajne jest to, że się mówi na Ciebie Masłowska wub. Choć z drugiej strony mam pewną znajomą o nazwisku Masłowska i strasznie jej nie lubię co nie znaczy, że nie lubię Ciebie. Jest ogóle fajne 8)

Avek - Boziu śliczna jest ta dziewczyna, choć Hanka Beth też była spoko. Choć z twgo co pamiętam mówiłaś, że ma mało zdjęć. Rozumiem to. Ale tak to w ogóle ładna jest wub

Podpis - awwwww wub gapię się tylko na niego i mówię, że jest śliczny. Tylko taki trochę nie pasujący do Kath :<. No, że ona na tym podpisie wygląda tak słodko i niewinnie, a Kath to wiesz jaka jest. Ale jest ładny 8D

Gra - z tego co pamiętam to kiedyś z tobą pisałam, lecz na innym multi. Fajne piszesz posty. Nie są za długie i nie za krótkie. Mam nadzieję, że popiszesz kiedyś z Quentiną Joselią F. 8)
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyPią 22 Lip - 20:15;

Quentine - mmmmm cudowne imię, ładne i tak MĄDRZE brzmi 8D w ogóle pasuje do twarzy na avie, bo jak ją widzę to myślę "Quinn", a Quentine brzmi podobnie hyhy. Szkoda tylko, że jest tak okrutnie podobne do Quentina :c przez to oboje tracicie na orygonalności... ale i tak na plus!
Joselle - a to jakoś zawsze mi umyka, nie wiem czemu; wiem, że masz2 imiona ale nie bylabym w stanie powtórzyć tego drugiego XD Joselle, ładnie, tak swojsko. Fajnie dopełnia całości heart
Fennly - awww, milusie, takie łatwe i proste, idealne 8D
av - bosze muj, Dianna jest tak urocza, że będę ją wielbić w każdej wersji, więc wszystkie twoje avki kocham wub miewałaś lepsze, ale ten też w porządeczku!
podpis - znów boska D. wub ale nie pasuje do niej ten płacz, tamten na którym tańczyła był odpowiedniejszy! w ogóle masz szczęście bo możesz jej dużo fajnych gifów na gifsoupie pocisnąć 8D ten kawał idealny dla Quentine, ale powinien być z dużej litery cały :c taki mały minusik.
gra - hmm chyba niewiele jej postów widziałam, ale ogólnie jest okej, nie mam zastrzeżeń 8D nie mogę się nazwać dziką fanką twoich postów, ale jest spoko wub
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 EmptyPią 22 Lip - 22:26;

Jacqueline - Pierwsze spojrzenie.... COOO KURWAAA?! Drugie.. hmmm Trzecie...aaaa już kuumam i tak mi zostało. Takie to viv dla frans i takie tam. mi sie podoba żakowe 8)
Moreau - Pierwsze, drugie i trzecie wrażenie podobne jak przy imion..imie..imieniu? Imionie... nie. Imieniu. No xd Ale jak już do mojego mózg co i jak to mnie nie zniewoliło aż tak jak imie. W ogóle jakieś takie... eh. Ale herbata dobra!
Afatar - Uaaa. Ma moc. Nie jest to cos z serii, pjenknosc, seks i cycki czy cos w tym rodzaju. Ani bardzo mrusne zlo w oczach. Tylko takie ten teges!
Podpis - Odnośniki jakze zacnie kololoweeee. ładnie, ładnie. A sygna... srodkowe zdjecie mnie centralnie rozpierdziela, wiec cala reszta automatycznie robi sie calkiem zacna.
Gra - Jacqueline czytałem pare postow. Kolinowych naczytało się więcej. I jest wyjątkowo zacnie 8) aż chce się czytać, a to u mnie jest normalnie szok. No i fakt, ze niektóre z nich wywołują na mej pięknej twarzy uśmieszek albo wręcz sam ŚMIECH i to nie ten negatywny... łohoho. Order za to
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 16 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 16 Empty


PisanieOceniamy. - Page 16 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 16 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 16 z 31Strona 16 z 31 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 16 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-