Share
 

 Skrót do centrum wioski

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Ceres O'Shea

Nauczyciel
Rok Nauki : IX
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 426
Dodatkowo : legilimencja i oklumencja
  Liczba postów : 446
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11002-ceres-o-shea
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11011-nie-mam-sowy#299428
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11012-ultradelirium#299429
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11010-ceres-o-shea#299427
Skrót do centrum wioski QzgSDG8
Gracz
Skrót do centrum wioski Empty


PisanieSkrót do centrum wioski Empty Skrót do centrum wioski  Skrót do centrum wioski EmptyNie Lis 29 2015, 16:49;


Skrót do centrum wioski

Wydaje się nie mieć stałego miejsca i pojawiać tylko wtedy, gdy bardzo się spieszysz, albo... gdy ma taki kaprys i życzy sobie pokrzyżować ci plany. Jest bardziej nieprzewidywalny niż schody w Hogwarcie. Skrót zawsze materializuje się w ten sam sposób – nieoczekiwanie, po dwóch stronach zamiast domów zaczynają wyrastać kamienne zbocza zamknięte w szpalerze drzew, pozostawiając jedynie dziką, wąską ścieżkę, kierunkując się na majaczący u jej granic cel naszej podróży. O dziwo – skrót zwykle jest miejscem wielu przypadkowych spotkań, zwłaszcza tych niechcianych. Licz się z tym, że jeśli bardzo chciałbyś kogoś uniknąć, spotkasz go tutaj zaskakująco szybko!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 30915
  Liczba postów : 60476
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Skrót do centrum wioski QzgSDG8
Specjalny
Skrót do centrum wioski Empty


PisanieSkrót do centrum wioski Empty Re: Skrót do centrum wioski  Skrót do centrum wioski EmptySob Gru 07 2019, 12:16;

@Desdamona Swansea @Lestat A. Wornighton II

Oboje mieliście ciężki dzień w pracy. W Hogwarcie dzieci były wyjątkowo rozwydrzone, a w wizengamocie sprawy do załatwienia zdawały się nie kończyć. Oboje wyszliście dużo później, niż planowaliście, ale cóż, czasem były takie dni, kiedy pracy trzeba było poświęcić się trochę bardziej. Pewnie jedyne, o czym marzyliście, to powrót do łóżek. Dolina jakby zdawała się o tym wiedzieć, bo po drodze do domu, nagle zamiast szerokiej i normalnej drogi, pojawiła się wąska ścieżka, która zablokowała was w tak dziwny sposób, że nie byliście w stanie nawet się cofnąć. Pozostało wam mieć nadzieje, że idąc do przodu zbliżycie się do celu, a nie od niego oddalicie. Przy okazji, nieznaczące mijanie dwójki nieznajomych osób, zmieniło się w drogę po wąskim korytarzu, w którym trudno było się tak po prostu zignorować. Zwłaszcza, że byliście tu całkowicie sami a zjawisko było dość dziwne. W dodatku schodki zrobiły się wyjątkowo śliskie, zupełnie jakby były pokryte cienką warstwą lodu. Desdemonda zsunęła się z jednego i poleciała kilka stopni w dół, przy okazji skręcając sobie kostkę. Lestat, jeśli jej nie pomożesz, nie ruszy się stąd, a trudno powiedzieć, kiedy ścieżka całkowicie zarośnie, bo z tego co da się zauważyć na pierwszy rzut oka, robi się coraz węższa. Niestety nie jesteś wystarczająco dobry z uzdrawiania, żeby jej z tym pomóc. Będziesz musiał wyprowadzić ją stąd w mugolski sposób i zaprowadzić do szpitala. Teleportacja w tym miejscu nie działa!

Pamiętajcie, że macie 2 tygodnie na odpis. Wszelkie pytania i wątpliwości do @Emily Rowle.

______________________

Skrót do centrum wioski Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Desdamona Swansea

Nauczyciel
Wiek : 34
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 168
Galeony : 33
  Liczba postów : 49
https://www.czarodzieje.org/t16981-desdamona-swansea#477354
https://www.czarodzieje.org/t17102-desdamona-swansea#477410
https://www.czarodzieje.org/t17101-desdamona-swansea#477409
https://www.czarodzieje.org/t16982-desdamona-swansea#474300
Skrót do centrum wioski QzgSDG8
Gracz
Skrót do centrum wioski Empty


PisanieSkrót do centrum wioski Empty Re: Skrót do centrum wioski  Skrót do centrum wioski EmptySro Gru 11 2019, 21:12;

,,Proszę o ciszę" lub ,,skupcie się na zadaniu"... Ile razy dzisiaj powtórzyła te zdania? Chyba nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Ona nie potrafi zliczyć, a uczniowie nie zwracali na to uwagi. Jednak całe szczęście na dzisiaj wszystkie zajęcia się skończył. Jak dobrze, że to już koniec i oby jutro było lepiej - z takim przeświadczeniem i życzeniem wracała do domu. Kiedy to na jej drodze pojawiła się wąska ścieżka. Des rozejrzała się poszukiwaniu jakichś osób. Niestety na razie nikogo nie dostrzegła z wyjątkiem tej tajemniczej ścieżki. Miała dziwne przeświadczenie, że musi ją przejść by dostać się do domu. Chociaż pewnie dzieciństwie wiele razy słyszałaby nie wchodzić na dziwnie pojawiające się ścieżki.
Postawiła pierwszy krok na tej ścieżeczce... Niestety szpilki i lód nie współpracują ze sobą tak jak powinny. Chyba żadne obuwie nie jest odpowiednie na oblodzoną drogę i powinno się zachować ostrożność. Niestety ona nie zachowała... tak pragnęła jak najszybciej wrócić do domu, że postawiła nie tak nogę. Chwilę później zsunęła się i poleciała w dół. Skręcając sobie kostkę... Spojrzała raz jeszcze na ścieżkę, z której tak zjechała, a następnie swoją nogę. Nie było możliwość, by wstała i kontynuowała swoją drogę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Lestat A. Wornighton II

Mieszkaniec Doliny
Wiek : 42
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 1.82 m
C. szczególne : widoczny zarost; magiczne tatuaże: litery „S.L.R.S.” na lewym ramieniu, gwiazda na prawym i smok na lewej łydce.
Galeony : 252
  Liczba postów : 36
https://www.czarodzieje.org/t17809-lestat-a-wornighton-ii
https://www.czarodzieje.org/t17820-vald
https://www.czarodzieje.org/t17822-badzmy-niewolnikami-prawa-abysmy-mogli-byc-wolni
https://www.czarodzieje.org/t17808-lestat-a-wornighton-ii
Skrót do centrum wioski QzgSDG8
Gracz
Skrót do centrum wioski Empty


PisanieSkrót do centrum wioski Empty Re: Skrót do centrum wioski  Skrót do centrum wioski EmptyCzw Gru 19 2019, 14:27;

Praca w Wizengamocie zawsze należała do wymagających. Psychicznie, jak i fizycznie musiał zachować równowagę. Sterty dokumentów do wypełnienia, zbierania dowodów, spotkania z aurorami. Bywało, że wychodził później z pracy tak jak dzisiaj. Nie zawsze miał czas na bieganie, które oczyszczało jego umysł i pomagało z nadmiarem obowiązków. Żył w chaosie, nad którym staranie potrafił zapanować, nawet jeśli lekko ten nieład wyrywał mu się z rąk.
Chłodne powietrze na chwile wybudziło go ze zmęczenia, jednak zachmurzenie dawało do zrozumienia, że to na nic. Spieszyło mu się do domu, aby położyć się do łóżka i zasnąć. Na szczęście dzieci były już duże. Pamiętał jeszcze te czasy, kiedy wracał do mieszkania, aby spełnić swój obowiązek ojca i męża. Nadal tak było, ale teraz mógł, chociaż się wyspać. Dom stał się bardziej spokojny. Cisza wydawała się nie do zniesienia, ale kiedy nadchodziły święta, wypełniał się on po brzegi hałasem, rozmowami czy śmiechem. Lestatowi ten widok przypominał przeszłość to, co powoli tracił, jednocześnie nadchodził szkic przyszłości, która zwiastowała starość i głębszą nostalgię. Kiedyś żył pracą i rodziną, a teraz tylko pracą. Przyzwyczaił się do wygodnego życia i nie chciał, aby dzieciom czegoś brakowało. Nawet z Heather ostatnio się mijali. Dom był tylko przystankiem na chwile.
Miał nadzieje, że przerwa świąteczna da mu trochę wytchnienia i swobody. Lubił, kiedy wszyscy w domu byli razem, wzbudzało w nim to dumę. Miał wszystko, co kochał. Osiągnął to, czego każdy pragnął — spełnienie.
Teraz spieszył się do domu i pojawił się przed nim ten skrót. Magia lubiła płatać figle. To, co miało mu ułatwić powrót do domu, stało się tylko przeszkodą. Widocznie nie tylko dla niego. Zrobił kilka ostrożnych kroków w stronę kobiety, która przed chwilą poślizgnęła się na schodach. Nie podniosła się od razu, więc na pewno było to coś poważnego.
- Wszystko w porządku? - Przykucnął przy kobiecie, kładąc swoją aktówkę obok, aby móc pomóc damie w kłopotliwym położeniu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Desdamona Swansea

Nauczyciel
Wiek : 34
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 168
Galeony : 33
  Liczba postów : 49
https://www.czarodzieje.org/t16981-desdamona-swansea#477354
https://www.czarodzieje.org/t17102-desdamona-swansea#477410
https://www.czarodzieje.org/t17101-desdamona-swansea#477409
https://www.czarodzieje.org/t16982-desdamona-swansea#474300
Skrót do centrum wioski QzgSDG8
Gracz
Skrót do centrum wioski Empty


PisanieSkrót do centrum wioski Empty Re: Skrót do centrum wioski  Skrót do centrum wioski EmptyWto Sty 14 2020, 17:59;

Coś ich łączyło oboje byli pracoholikami, którzy chcieli wszystko zapewnić swoim dzieciom. Niestety ona była samą matką i nie miała nikogo kto by jej w tym pomagał. Poza tym chciała udowodnić swojemu ojcu, że da radę utrzymać siebie i córkę na pensji nauczycielki. Wcale nie musi iść w ślady rodziny i związywać się ze sztuką. Chociaż nadal grywa na skrzypcach i tańczy. Sprawia jej to przyjemność oraz pozwala się odprężyć.
Spojrzała raz jeszcze na ścieżkę i zastanawiała się jak ma ją pokonać ze skręconą kostkę. Też musiała założyć szpilki, bo gdyby miała inne obówie to pewnie to by skończyło się bardziej delikatnie spróbowała się podnieść tak by nie stawać na tej nodze. Jednak chwilę później znowu wylądowała na tyłku. Wtedy właśnie usłyszała głos i spostrzegła mężczyznę przed sobą.
- Tak... To znaczy nie, chyba skręciła kostkę - powiedziała do niego. Sama siebie nie poznawała, że nie potrafiło jasno odpowiedzieć na to prost pytanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Skrót do centrum wioski QzgSDG8
Skrót do centrum wioski Empty


PisanieSkrót do centrum wioski Empty Re: Skrót do centrum wioski  Skrót do centrum wioski Empty;

Powrót do góry Go down
 

Skrót do centrum wioski

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Skrót do centrum wioski JHTDsR7 :: 
Dolina Godryka
 :: 
Centrum miasteczka
-