Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 13 z 31 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptyNie Cze 13 2010, 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto Maj 24 2011, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySob Maj 28 2011, 15:01;

Jacqueline - Ha! Nauczyłam się je pisać bez patrzenia! Jestem z siebie niezwykle dumna, choć i tak wolę "mówić" Żak. Krócej, zacniej i w ogóle bardziej swojsko. Wracając do samego imienia... nie jest złe. Wręcz przeciwnie, choć rzeczywiście trudno zapamiętać jego pisownię. Kojarzy mi się z Francją i kichać na to, że Żaczek jest z Anglii.
Moreau - Takie... kocie. Podoba mi się. Krótkie i nieskomplikowane. Do tego ślicznie komponuje się z imieniem i tworzy dość ciekawą kompozycję. I znowu Francja! Nie do końca wiem, jak to się wymawia, ale co tam 8)
Avek - Za smutny. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że Żak ma doła :( Ale ogólnie ładny. Wykadrowane zacnie, kontrastu w sam raz, modelka też śliczna. Wiem, że te czarno-białe zdjęcia to tak dla efektu, ale ja tam jednak wolę te kolorowe.
Podpis - Jeśli chodzi o zdjęcia, to wiadomo... są za smutne. No i wiem, że Żak przechodzi kryzys i w ogóle, ale no... w ogóle to do niej niepodobne. Choć fociaki same w sobie są śliczne. Odnośniki są, wszystko ładnie się komponuje, tylko szkoda, że nie ma żadnego cytatu. Chociaż taka oszczędność też jest dobra.
Gra - Aww... kocham twoje posty! Mimo że pisałam z tobą tylko raz i to krótko, to właściwie czytam wszystkie, które dodajesz. Widać że masz smykałkę i bawisz się tym, co piszesz. Przy okazji inni też się bawią, więc jest świetnie wub
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySob Maj 28 2011, 18:47;

Courtney - Podoba mi się i w dodatku tak słodko brzmi wub No i strasznie pasuje do postaci : D

Anderson - I tu już jest problem, bo to nazwisko to ni imię, ni nazwisko ;o Jakieś takie nijakie, ale pasuje do imienia i to się liczy.

Av - Podoba mi się, chociaż miałaś lepsze <3

Podpis - Animacja jest cudowna. Zawsze gdy widzę twoje posty to oglądam podpis chyba z cztery razy, zanim zauważę, że ciągle leci w nim jedno i to samo. Ten cytat pod animką jest zbędny. Nigdy go nie czytałam i raczej wątpię, że to zrobię. W dodatku odpycha mnie trochę ta czcionka ;o Fajne kolory odnośników 8)

Gra - Gram z tobą często i piszesz... cóż... zwyczajnie, a jednak jest w twoich postach coś charakterystycznego i powiem szczerze, że mogłabym twoje postacie wykryć na kilometr : D

Ogólnie to mi się podoba i styl pisania, i postać Courtney - chociaż nią jeszcze ze mną NIE PISAŁAŚ ! :<
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySob Maj 28 2011, 19:28;

imię - Kaśkaaaaaaaaaaaaaaaa, uwielbiam imię Katarzyna w każdej postaci , a szczególnie te wersje angielskie pisane przez K no i w ogóle jest zajebiście i tyle

nazwisko - maślana linia? zabawnie, zabawnie, ale mnie się podoba, więc nie piszę nic więcej o tym^^

av - hm, hm, ładny, ładny i tak pasuje mi do Kśki xd

podpis - fajna animacja, taka luzacka i pasujący do postaci panny Butterline, ponadto praktyczne odnośniki... nic dodać, nic ująć!

gra - szczerze mówiąc, widziałam tej postaci akurat ze dwa posty, ale widzę po nich, ze masz pojęcie o pisaniu i w sumie lubisz tę postać i umiesz nią kierować, a z tobą bezpośrednio w sumie nie pisałam xd
Powrót do góry Go down


Andrew Canavan
Andrew Canavan

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : +200% do zajebistości!
Galeony : 157
  Liczba postów : 392
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySob Maj 28 2011, 19:53;

Gabrielle - Gab, Gabiś, Gabrysia... ach, kojarzy mi się z Małgorzatą Musierowicz, której książki kiedyś wręcz ubóstwiałam, poza tym Gabrysia była moją ulubioną bohaterką, więc imię strasznie pozytywnie mi się kojarzy. Samo w sobie jest śliczne wub
Papillon - Ładnie komponuje się z imieniem, nie trzeba się wielce trudzić by je zapamiętać, kojarzy mi się z psami. Jest taka rasa, pieski bardzo słodkie, a te uszy <3 W każdym razie to wszystko sprawia, że lubię to!
Av - Tak się do niego przyzwyczaiłam, że już nie pamiętam ani jednego wcześniejszego, więc nie powiem, czy jest lepszy czy gorszy. Jest śliczny. Taki naturalny. Tylko nie podoba mi się za bardzo przycięcie, ale to takie moje czepianie się. 8D
Podpis - Kolejne śliczne, naturalne zdjęcie. Cytat jest cudowny <3 Przerobiony fragment piosenki 30stm? Strasznie podoba mi się czcionka! I ogólnie odnośniki są, więc duży plus za podpis.
Gra - szczerze mówiąc... oprócz paru listów z Ciri, nie pisałam z tobą w ogóle, więc nie bardzo wiem, jak to jest. Ale czasami czytam posty Gab i innych twoich postaci. Piszesz bardzo różnie, znaczy... albo na luzie, albo poważnie. Zależnie od sytuacji. To naprawdę wielki wyczyn, bo wiele osób tak nie umie. 8D
Powrót do góry Go down


Eveline Aquila
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Metamorfomagia
Galeony : 180
  Liczba postów : 402
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySob Maj 28 2011, 20:30;

Andrew - Endrju, czyli Andrzej. Mój chłopak ma tak na imię ;P
Canavan - może to moje urojenia, ale gdzieś już to nazwisko widziałam... Ale fajnie zestawia się z imieniem. Jest takie... luźne ;P
Av - fajny, tylko ujęcie jakieś takie dziwne. Ale może się tylko czepiam szczegółów 8D
Podpis - nie ogarniam gifa. Taki trochę... niefajny. Cytat spoko, odnośniki są, więc chillout. :motyl:
Powrót do góry Go down


Kathleen Gardner
avatar

Uczeń Gryffindor
Wiek : 28
Galeony : 304
  Liczba postów : 799
http://www.greenblood.fora.pl
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySob Maj 28 2011, 20:56;

DWIE OSOBY MI SIĘ WCISNĘŁY :nnn:

Andrew - ANDRZEJ 8D Nie no, polskiej wersji nie lubię, ale Endrju.. wub Imię w sumie zwyczajne, nie wyróżnia się jakoś specjalnie, ale to w sumie dobrze, bo przecież mało jest oryginalnych imion takich jak Izydora czy Kunegunda ;d
Canavan - ou, mam złe skojarzenia, bo karawana, czyli automatycznie "W pustyni i w paszczy" :( Alealeale, jest idealne dla Andrew <3 Komponuje się z imieniem, pasuje do postaci. Najsik.
Av - KOCHAMGOKOCHAM GO wub wub No zakochałam się <3 MASZ GO NIE ZMIENIAĆ. Czarne tło cz, białe ava i czarna koszulka modela <3 Nie no, ujął mnie. Niby taka luzacka poza, ale ten niewinny uśmiech :3 Awww heart
Podpis - leję z animacji za każdym razem 8D Taka pozytywnie głupia, śmieszna i w ogóle. Nie pasuje mi za to kolor odnośników. Gryzie mi się z tym różem :< Cytacik kocham, jeden z moich ulubionych wub
Gra - cóż, piszę z tobą obecnie i podoba mi się. Walisz fajnymi tekstami, piszesz sensownie, nie ciągniesz wątków bezsensu. Błędów i powtórzeń nie robisz, a więc masz ogromnego plusa, bo mnie jakiekolwiek irytują xd

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
AWWWWWW, ludzie no, błagam, czwarty opis profilu mam robić? ;/

Eveline - już się tutaj wypowiadałam. Nie no, polską wersję lubię, a więc i ta mi się podoba. Jako mała dziewczynka bardzo byłam zła na rodziców, że nie zostałam Eweliną xd
Aquila - hah, woda. Tylko to mi przychodzi na myśl : D Wiem, bardzo oryginalnie. Komponuje się z imieniem jako tako, więc się nie czepiam już.
Av - uu, nie pasi mi totalnie :< Ten ognisty rudy jest taki sztuczny, zresztą twarz modelki również ;c Jedyne co mi tu odpowiada to oczy <3 No i kurczę, ta ucięta ręka mnie irytuje.
Podpis - modelka wyszła tu znacznie lepiej, ale.. ych, nudny ten gif. Nie ma w nim nic ciekawego, niestety. Cytat mógłby być inny i zdecydowanie przydałaby się lepsza czcionka oraz bardziej dopasowany do całości kolor. No, ale odnośniki są, więc gites.
Gra - przeczytałam sobie twój pierwszy lepszy post i.. kurczę, robisz błędy :< Ale pomijając je to wcale nie jest tak źle. ;]
Powrót do góry Go down


Manuel Rosado
avatar

Wiek : 32
Galeony : -2
  Liczba postów : 310
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySob Maj 28 2011, 21:35;

Kathleen Tally Jo - matko boska, jakie rozkoszne jest to połączenie wub samo Kath mi się podoba, choć nie lubię polskiej wersji. ale w połączeniu z tymi dwoma to po prostu mrau, kocham je, dziwne że dopiero teraz to odkryłam : o I BĘDĘ CIĘ TERAZ ZWAĆ KATHLEEN TALLY JO heart

Gardner - ahhh, zawsze jak je widzę to myślę o takim ślicznym, pachnącym ogrodzie pełnym róż i innych zacnych kwiatów wub jest ładne, pasuje do imienia. a przy tym łatwo je zapamiętać, zapisać i brzmi swojsko!

av - NATALIE wub kocham ją, zatem wielbię wszystkie twoje avatary. ten też zacny, aczkolwiek miewałaś lepsze, bo wszystkie mnie zachwycały, ten jest po prostu ładny. ale i tak wyróżnia się z tłumu heart

podpis - matko, boskie zdjęcie, mmmm, mega mi się podoba. idealne. twarz, włosy, mina, kolory i kontrast, kard, wszystko idealne wub i odnośniki też, za co plus. A TEN NAPIS NA DOLE MASZ CHYBA TAKĄ SAMĄ CZCIONKĄ JAK JA 8D albo podobną :c

gra - awwwww, uwielbiam cię czytać i z tobą grać, choć zdarzyło nam się raptem raz czy dwa, i w dodatku nie z Kath. niemniej jednak ładnie piszesz, ciekawie, długo, czasem zabawnie, czasem nie, wszystko ślicznie wub
Powrót do góry Go down


Réne Larsson
Réne Larsson

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 35
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 306
  Liczba postów : 134
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySob Maj 28 2011, 21:47;

Manuel - fajne, fajne imię. Na serio mi się podoba. Proste do wymówienia i w ogóle. No i kojarzy mi się z pewnym masłem ,,Manuel" 8D. I oczywiście Manu to bardzo zacny skrócik <3

Rosado - fiu, fiu. Także ładne. To co wyżej, oprócz tego masła,bo nazwisko nie kojarzy mi się z masłem, ale z jakimś sokiem. Nie wiem czemu :)

Avatar - Boże, matko i inni! Pooodobaaaa mi sięęęęę!!! Jest taki...Manuelowski xdd. No i gryzie rękę xdd.

podpis - nie wiem czemu, ale jak gdzieś piszesz posty to ja z 10 razy oglądam to. Śliczny jest. Szczególnie jak porusza tymi pacami. Ach <3. I oczywiście Rosado song jest zajebiszczy <3

Całokształt - Hmmmm...JEST CACY 8D
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptyNie Maj 29 2011, 08:31;

Réne - mam jakieś okropne wrażenie, że to imię jest kobiece, a nawet jeśli nie to mi właśnie do postaci kobiety pasuje. I ta kreseczka przy 'e' trochę psuje cały efekt.

Larsson - fajne, mało skomplikowane, byłam w stanie jest zapamiętać od razu po tym jak je zobaczyłam 8D bardzo zacnie brzmi z imieniem.

Avatar - awww, świetny jest wub bardzo sympatyczny gość z super oczami i włosami. Fajnie, że czarno-białe. :d I tam widzę kawałek tatuażu, więc heart

Podpis - cytaty chyba z piosenki Muse, no nie ? 8D czcionka i kolor nie fajne, ale odnośniki są, Bambosz fajny, jest okej 8D

Gra - nie miałam okazji czytać ani grać chyba :<
Powrót do góry Go down


Daniel Brein
Daniel Brein

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 23
  Liczba postów : 190
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptyNie Maj 29 2011, 11:08;

Hanna-oddzielnie mi się nie podoba, ale z nazwiskiem brzmi rewelacyjnie

Glau-kojarzy mi się ze stylem glamour 8D ale nie jest złe. Łatwo je wymówić z imieniem, a to już coś

avatar- chyba bardziej mi się podobał ten po ataku lokówki 8D ten jest jak dla mnie troszkę sztuczny.

podpis-do gifa nic nie mam. Cytat jest, i to cakiem niezły, odnośniki są, choć trzeba się wysilić, żeby w nie trafić i je przeczytać ;)

gra-nie miałam okazji wyrobić sobie zdania na ten tmat
Powrót do góry Go down


Elliott Redbird
Elliott Redbird

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Galeony : 1053
  Liczba postów : 1964
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptyNie Maj 29 2011, 16:11;

Daniel - Niby zwyczajne i pospolite, a jednak ma w sobie coś magicznego... pewnie to przez to, że w jednej z książek tak miał na imię mój ulubiony bohater, ale cii.
Brein - Daniel, ty mózgu. Cóż... proste do zapamiętania, wypowiedzenia i napisania, więc za to plus. Nieźle komponuje się z imieniem tak poza tym.
Av - Aw... Brandon Urie wub Kocham go, choć to zdjęcie do najlepszych nie należy. Ale w końcu jest wymiarowy 8D
Podpis - Za szybki gif jak dla mnie. Poza tym, trochę nudny :< Przeglądałam na gifsoup jakieś dla niego i niektóre są fajniejsze od tego 8) A ten czarny kolor, choć teoretycznie pasuje do gifa, to i tak trochę mnie denerwuje...
Gra - Hm... pisałam z tobą chyba raz, a postów Driny nie czytam, więc nie moge zbyt wiele powiedzieć. Jest nieźle, aczkolwiek nie zapada jakoś szczególnie w pamięć XD
Powrót do góry Go down


Samael Yehl
Samael Yehl

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 262
  Liczba postów : 365
http://czarodzieje.my-rpg.com/t987-samael-yehl
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptyNie Maj 29 2011, 19:54;

Elliott - hm, jakoś tak za dużo tych podwójnych liter, poza tym jest dla mnie strasznie męskie to imię D: Ale nietypowe, rzadko je widuję gdziekolwiek, wyróżnia się.

Redbird - fajno : D Ładna plecionka, pasuje idealnie do gryfońskiego koloru : D Twarde, co jeszcze bardziej wzmacnia męski charakter imienia, ale jest całkiem spoczi!

Av - bardzo <3 Śliczne zdjęcie, ładne dziewczę. Takie nostalgiczne jest, przyjemnie. Kolorystycznie pasuje do koloru nicka i znów do nazwiska, wszystko się tak ładnie komponuje!

Sygna - mega mnie razi ta ramka a'la puzzle XD ale zdjęcie samo w sobie jest ok, klimatem łączy się z avem. Plus cytat pasujący do jej sytuacji, odnośniki, wszystko sponio <3

Gra - jestem pod wrażeniem różnorodności, z jaką prowadzisz swoje postacie. Piszesz ładnie i długo, ale lekko, łatwo się przez to brnie. I chociaż nie jestem fanką ujawniania osoby piszącej w postach, czasem mnie tym rozbrajasz 8D
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptyNie Maj 29 2011, 20:01;

JA UWIELBIAM POSTAĆ SAMAELA I NIE BĘDĘ W OGÓLE OBIEKTYWNA, ALE CO TAM 8D

imię - właśnie podoba mi się to, że to Samael, a nie Samuel; bo aj kocham wyróżniające się i wyjątkowe imiona i według mnie wybitnie pasuje do tej postaci, TAK

nazwisko - no jest króciutkie i kocham je i w ogóle jest pro elo i eeeeeeeeee, BRAK SŁÓW, MEGA, MEGA, MEGA

av - pasuje do postaci tak, że inny by nie pasował i w ogóle ta mina i poza Adriena Bruniera mnie rozbraja, poza tym uwielbiam tego modela, ach, ach, ach, wub wub wub

sygny - zawsze zazdrościłam ludziom robienia takich pięknych sygn i właśnie mi przypomniałaś, że miałam cię kiedyś o sygnę poprosić, ale zapomniałam, NO CÓŻ, pasuje sygna do postaci idealnie i oddaje całokształt charakteru itp i cytat wub, ponadto przydatne odnośniki 8D

gra - uwielbiam twoje prowadzenie postaci, robisz to tak... sensualnie, pozwalasz wczuć się w psychikę postaci i ja naprawdę, czytając twoje posty, czuję sie, jakbym przez chwilę była nią, NAPRAWDĘ, poza tym uważam Samaela za twoją najlepszą postać na cz i miałam okazję grać z nim kilka razy, tylko Gabcią, ale co tam, ale jedno mnie wkurza, ze ŻADNEGO WĄTKU NIE SKOŃCZYŁYŚMY, WSZYSTKIE SĄ NIEDOKOŃCZONE, MAM NADZIEJĘ, ZE COŚ Z TYM ZROBISZ 8D
Powrót do góry Go down


Colin Fitzgerald
Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptyNie Maj 29 2011, 20:17;

Gabrielle - o matko, śliczne imię, takie delikatne i dziewczęce wub podoba mi się dużo bardziej niż w polskiej wersji Gabriela, bo jest takie mniej swojskie i brzmi ślicznie <3
Papillon - awww, motylek! pomijając już to cudowne znaczenie, to, jak ładnie wygląda, to jeszcze idealnie się komponuje z imieniem. Gabrielle Papillon. to tak PŁYNIE, tworzy taką cudowną całość wub jedno z moich ulubionych tutaj.
av - tak, tak, tak, zdecydowanie Gabowaty i podoba mi się, ta modelka w ogóle jest bardzo ładna, nie wyobrazam sobie żadnej innej na jej miejscu. ślicznie. jeden z najlepszych, jakie miałaś.
podpis - cudowne zdjęcie, ZNOWU NO XD to nie fair. ładne kolory i kadr, ŁADNA TWARZ przede wszystkim, znów takie delikatne wub podpis bardzo pasuje, dobrze dobrane kolorki i czcionka, nie za duże, nie za małe. odnośniki są, więc gut.
gra - lubię z tobą pisać 8D widać, że piszesz dobrze i umiejętnieeee, czasem można się też pośmiać. jakoś tak nie wiem no, pasujesz do swoich postaci (tak odkrywcze!) i podoba mi się, jak je prowadzisz. i nie wiem, jak to robisz, że potrafisz pisać na poważnie :C
Powrót do góry Go down


Samael Yehl
Samael Yehl

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 262
  Liczba postów : 365
http://czarodzieje.my-rpg.com/t987-samael-yehl
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptyNie Maj 29 2011, 20:24;

Colin - lubię je, bo jest takie proste jak budowa cepa i w ogóle jakieś takie ciapowate, że pasuje do Kolinosława jak nic innego 8D

Fitzgerald - AHAHHA, ok, ty wiesz, że je kocham, bo jest takie FIKUŚNE. I biorąc pod uwagę historię Colina, to już w ogóle mnie rozbraja, piękne 8D

Av - no, całkiem, chociaż nie widać tej ciapowatej natury kolinosława na nim. Ale bawi mnie, odkąd narzekałaś na jego paznokcie na tej focie 8D ale są blond loczki, to jest najważniejsze wub

SYGNA - TOTAL EPIC WIN, co z tego, że nie ma zdjęcia, NAJLEPSZA SYGNA NA FORUM

gra - w sumie to bym ci znów dosłodziła, ale już pisałam, że kocham twój styl, w sumie to wręcz zazdroszczę, po wszelkie szczegóły zapraszam bodajże dwie strony wstecz, gdzie już się rozpływałam i rozpływać się będę 4EVAH
Powrót do góry Go down


Nataniel Kruk
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 29
  Liczba postów : 569
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptyPon Maj 30 2011, 14:19;

Samael - to anioł śmierci, oskarżyciel, uwodziciel, duch zniszczenia .Samael to demon i to potężny lub anioł... ( Zależy w jakiej kulturze ) Więc dziwi mnie dobór imienia. Do kanonu wręcz przeszedł Samael z książek Kossakowskiej, czyli wredny ryży hultaj tak zły i szalony że nie chciano go nawet w piekle. Nie dziwota więc że uderza mnie nie trafność imienia do cichego zamkniętego chłopaka...

No dalej Av pod spodem i cytat jest ciekawy za to pasuje do historii postaci Tak samo jak główne zięcie oraz podpis.

Omulnie ciekawie ale i tak imię mi się gryzie z osobowością chłopaka przed i po wypadku.
Powrót do góry Go down


Naleigh Nefretete Neglect
Naleigh Nefretete Neglect

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 516
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1994-naleigh-n-neglect#66726
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1996-naleigh-nefretete-neglect
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySro Cze 01 2011, 18:10;

Nataniel - imię nie jest złe, nawet da się strawić. Mam z nim pozytywne skojarzenia, w miarę pasuje do postaci, więc jest okej!
Kruk - tutaj mam mieszane uczucia. Bo z jednej strony lubię kruki, mam z jednym fajne wspomnienie, ale kurczę, nijak mi to pasuje jako nazwisko. Poza tym, nie komponuje się z imieniem, za co duży minus.
Avatar - pasuje do charakteru Nataniela, chłopak na zdjęciu ma fajną grzywkę i ogólnie, jest w miarę. Choć ujęcie mogłoby być znacznie lepsze i ładniejsze. No i irytuje mnie to, że samą głowę tylko widać.
Podpis - uuuuuuu, kiepsko. Na linki nawet mi się nie chce klikać, nie mam pojęcia co one wnoszą do "życia" postaci. Brakuje mi odnośników do karty i poczty oraz jakiegoś fajnego gifu.
Gra - wymieniłam z tobą zaledwie trzy, cztery posty? Cóż, nie jest dobrze. Robisz rażące w oczy błędy, rzadko stawiasz przecinki, przez co ciężko zrozumieć co piszesz. Jedyny plus to to, że potrafisz pisać długo.
Powrót do góry Go down


Daniel Brein
Daniel Brein

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 23
  Liczba postów : 190
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySro Cze 01 2011, 18:20;

NNN-ja cię, nie chce nawet szukać znaczenia któregokolwiek z nich, to jest po prostu GENIALNE połączenie. Proste do zapamiętanie, z charakterem, tak samo jak postać, więc bardzo mi się podoba
avatar-niby fajny, ale tak jakby nie miał duszy, nie pokazuje żadnych uczuć, jest troszkę nijaki.
Podpis-nie rozumiem do końca cytatu (lustrzane odbicie? Czyli kompletnie inne czy to samo?), ale z tego, co się orientuję, pasuje do twojej postaci. Odnośniki są, Bazyl jest i to obłędny 8D
gra-nigdy chyba nie czytałam niczego twojego, więc nie potrafię powiedzieć
Powrót do góry Go down


Eveline Aquila
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Metamorfomagia
Galeony : 180
  Liczba postów : 402
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySro Cze 01 2011, 18:53;

Daniel - imię jak imię, osoba ze szkoły o tym imieniu niefajnie mi się kojarzy...
Brein - mię się wydaję, czy to po ingliszu mózg? Ale za to pasuje do imienia
Av - lubię tego wokalistę, ale ujęcie wybrałaś doprawdy zabawne wręcz ;P
Podpis - zmieniłaś gifa na o wiele lepszego. Odnośniki są...
Gra - nie czytam twoich postów. Nie oceniam.

ogół - gites majonez i gofery z dżemorem! 8D
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySro Cze 01 2011, 18:57;

Eveline - wole inne wersje tego imienia. że zapewne w innym języku, ale to i tak jeden pies także no co ja moge...
Aquila - nie dam głowy, że wiem jak to się czyta, wiec załóżmy, że jest całkiem w miare moze byc xd
Av - za mały, za zbyt bardzo nic. :(
Podpis - git majonez, ale obrazek to za duży... jak się go grzecznie zmniejszy i wszystko ładnie ułoży to będzie okej
Gra - dobra tam, nie chce mi sie czytać postów ; x

także tego
Powrót do góry Go down


Eveline Aquila
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Metamorfomagia
Galeony : 180
  Liczba postów : 402
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySro Cze 01 2011, 19:18;

Gilbert - to imię znam tylko z książki. W realu nieszczególnie mi się podoba, ale lepsze to niż Genowefa.
Slone - pusto. Nic. Zero skojarzeń.
Av - nie lubię szlugów, a facet ma minę jakby coś go gryzło w dupę. Nie żebym się czepiała ;P
Podpis - ten tyci napis nad tym fajnie zrobionym gifem jest jak dla mnie bardzo niefajny. Ale odnośniki (działające) są, więc ok.
Gra - ten post powyżej jest pierwszym twoim postem, jaki widzę, więc nie będę oceniać
Nie jest źle.
Powrót do góry Go down


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySro Cze 01 2011, 19:37;

Imię spoko, chociaż polski odpowiednik kojarzy mi się z taką małą... grubą, niefajną dziewczyną. Chyba trochę odbiega od twojej postaci? Nazwisko natomiast z jaszczurką. Tak jakoś... Ogólnie nick jest okej, jedno i drugie średniej długości i ładnie się razem komponuje.
Av, nie nei nie. Moooże jestem ślepa, ale wcale nie widzę twarzy tej dziewczyny, a to dla mnie ważne. Wolę, kiedy avatar jest taki, żeby dość dobrze widać było twarz... a tutaj, jeszcze ta noga obcięta, a na górze sporo wolnego miejsca. Czyżby nie wyszło ci kadrowanie?
Jak Gilbert już pisał, ten obrazek jest zdeeecydowanie za duży. Chyba trzeba wprowadzić ograniczenia co do rozmiaru podpisu, bo niektórzy widać nie myślą i dają takie kolosy neutral. Tekst na górze bym odkleiła od obrazka... reszta w miarę, kolorki pasują do gryfonki, no i nie jest monotonnie.
Posty twoje pewnie czytałam, ale teraz sobie nie przypomnę. Bez przerwy nabijasz tylko w offtopie, co mnie osobiście okropnie wkurza. Powinnaś w końcu zacząć pisać w fabule.
Powrót do góry Go down


Brooklyn Toxic
Brooklyn Toxic

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 68
  Liczba postów : 973
http://czarodzieje.my-rpg.com/t576-brooklyn-asteria-toxic
http://czarodzieje.my-rpg.com/t577-brooklyn-toxic
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySro Cze 01 2011, 19:52;

Bell Rodwick - uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam to połączenie wub niby krótkie, ale jest szał, Bellosławo. No a poza tym bardzo pasuje do postaci, no i imię Bell można tak fajnie przeinaczać.

Av - szczerze to wolałam wszystkie wcześniejsze, bo choć ten jest taki ładny, a Hayley wygląda ślicznie to mi wydaje się tu jakaś taka smutna, co do Bell nie pasuje kompletnie :< No ale ten też nie jest zły XD

Podpis - łaał, odnośniki są, cytat jest taki trafny i podoba mi się, a co do obrazka, to zostałaś moim drugim ulubionym mistrzem Painta, zaraz po Żaku of course 8) Obrazek z Eufemią rządzi <3

Gra - Twoje posty przyjemnie się czyta, tak naturalnie grasz i świetnie prowadzisz Bellosławę, że aż miło . Zresztą miałam też okazję z Tobą popisać i było fajniutko wub

JEST GIT XD
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySro Cze 01 2011, 20:38;

Brooklyn Toxic - imię brzmi tak ciężko i poważnie, ale za to można je cudownie skrócić - Brook, a to już nie brzmi tak sztywnie : D Nazwisko kojarzy mi się z tą piosenką Britney Spears i z Las Vegas, czy tam z innym wielkim miastem xd Ogólnie z jakimś szalonym życiem, pokerem itp. 8D

Avatar - Fajniutki, chociaż w sumie to wszystkie twoje avy mi się podobały wub Ta modelka jest śliczna *-*

Podpis - W cytat jakoś się nie zagłębiałam, nawet nie chciało mi się tłumaczyć xd ale podobają mi się odnośniki. Zdecydowanie wyróżniające się wśród innych <3 Ogólnie to za tą czcionką w podpisie nie przepadam, ale u ciebie fajnie się komponuje. No i świetne kolorki.

Gra - Zawsze fajnie mi się czyta twoje posty, bo są raz zabawne, a raz poważne. W zależności od tego, jaka panuje w fabule atmosfera. No i zawsze potrafisz się przystosować do stylu pisania innej osoby, co też jest fajne : D Miło mi się czyta twoje posty, chociaż muszę przyznać, że moim zdaniem lepiej prowadzisz Dżoelkiem niż Bruk :< Albo może uważam tak dlatego, że zagłębiałam się w posty Buka. Nie wiem :(
Powrót do góry Go down


Daniel Brein
Daniel Brein

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 23
  Liczba postów : 190
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptySro Cze 01 2011, 21:22;

Charlotte-Szarlotka 8D to imię zawsze mi się podobało, więc postać mi na samo brzmienie tego imienia przypadła do gustu
de la Brun-brzmi bardzo...dystyngowanie. Jest krótkie i proste, złożone z samych spółgłosek, wymawiane jednym ciągiem komponuje się z imieniem (zwłaszcza to Charlotte de)
avatar-czy mi się wydaje, czy ta kobieta właśnie uciekła z oddziału zamkniętego psychiatryka? 8D jest chyba najlepszy ze wszystkich, taki...nieokrzesany
podpis-cytat po prostu zwala z ng 8D zresztą podobnie jak gif. Odnośniki są, choć lepiej by to moim zdaniem wyglądao, jakby nnie było takie sraczkowate, tylko, np., w skali szarości, o odcień jaśniejsze niż cytat.
gra-pisałam raz, na trybunach, nie wiem, jakoś mi wtedy zapału zabrakło, ale z tych wszystkich przeczytanych tam postów wnoszę, że piszesz bardzo ciekawie i nie musisz się wysilać na pięć linijek
Powrót do góry Go down


Lilyanne Wayland
Lilyanne Wayland

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : fachowe robienie zdjęć lucjanowi pod prysznicem ♥
Galeony : 142
  Liczba postów : 270
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1323-lilyanne-wayland#35758
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1312-lilyanne-wayland?highlight=Lilyanne+Wayland
Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 EmptyCzw Cze 02 2011, 16:18;

Daniel - jeny, to imię to część mnie. Wtajemniczona K wie, o co chodzi. 8D
Co jak co, ale fajnie jest się pośmiać, jak nauczycielki się rozglądają za Danielem. No, ale skończmy ten nudny i w ogóle niezrozumiały dla nikogo temat. Samo imię mi się nie podoba, nigdy mi się nie podobało, ale pasuje do postaci, a to już na plus.

Brein - krótkie, łatwe do zapamiętania, komponuje się z nazwiskiem i fajnie brzmi. Nie mam zastrzeżeń, o.

Av - zawsze jak go widzę, to humorek mi się poprawia! Jest taki krejzolski, że o ja cie kręcę. wub No i lubię tego piosenkarza w sumie, więc jest najsik.

Podpis - lepszy od poprzedniego, to na pewno. Odnośniczki są, chociaż kolor nie bardzo mi się podoba, ale to nic!

Gra - czytałam z cztery posty chyba w sumie, bo na ogół to się nie udzielam, a czytam właśnie. No i jest okej, nie ma rzucających się w oczy błędów ani niczego, co by zniechęcało do dalszego czytania, ot co!
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 13 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 13 Empty


PisanieOceniamy. - Page 13 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 13 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 13 z 31Strona 13 z 31 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 13 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-