Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 12 z 31 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyNie Cze 13 2010, 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto Maj 24 2011, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Pinija Kosivo
Pinija Kosivo

Nauczyciel
Wiek : 37
Galeony : 51
  Liczba postów : 40
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyPon Maj 23 2011, 18:00;

Harukichi - nie wiem, czy dobrze wymawiam, bo końcówka jest - kisi? Od razu skojarzyło mi się Irkiem <3 W ogóle dżapanis i ten teges. Fajne 8D No i Haru zacny skrócik.
Yamato - proste, fajne, spoko 8D
av - fajną modelkę masz 8D Poszukaj może innych jej fotek? :-D
podpis - prosty i w ogóle taki nijaki :c jakąś fote czebabyło sczelić ;(
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyPon Maj 23 2011, 18:11;

Elisabeth - imię mi pasuje dla takiej starej panny z trzydziestoma kotami, a nie 24- latki, niestety :< Jeszcze bardziej dołuje mnie zdrobnienie Eliza albo Beth :c O nie, zdecydowanie :<
Dixon - no, fajniejsze, chociaż kojarzy mi się z jakąśtam wróżką, czy czymś właśnie wróżkopodobnym 8D Skojarzenia mam dziwne, no cóż, ale chodzi o to, że nazwisko już o wiele lepsze : D
Avatar - nje, nje, nje :< co ona tak w ogóle na ma głowie? w czerwonego (granatowego, hehe) kapturka się bawi, czy jak?
Podpis - najlepszy w tym wszystkim. Świetny cytat, ciekawa animacja i ładna czcionka <3
Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyPon Maj 23 2011, 19:39;

Katherine - Trochę oklepane, popularne w latynoskich telenowelach i w ogóle powinno mnie odrzucać. Ale tego nie robi i to jest dziwne oO To zapewne sprawka cudownego skrótu Kath, który aż prosi się o używanie go wub
Butterline - Kiedyś za nim nie przepadałam. Wiadomka - masło. A masło jest OHYDNE. Ale teraz, kiedy się człek przyzwyczaił, to bardziej kojarzy mi się z motylem, niż z tym ohydztwem.
Av - Ładnie przycięty, w cudnych jasnych kolorach, ale modelka mi się strasznie nie podoba. Kojarzy mi się z fałszywością, a poza tym wygląda starzej niż na 17 ;<
Podpis - Tu już dziewczyna podoba mi się bardziej. Oprócz ostatniego zdjęcia, które w ogóle mi się nie podoba. Szkoda, że nie ma żadnego cytatu, ale cóż... odnośniki są, Baton wygląda na spoko gościa. Mógłby się zaprzyjaźnić z moim Stefanem, który jest co prawda pluszowy, ale ciii. 8D
Powrót do góry Go down


Kathleen Gardner
avatar

Uczeń Gryffindor
Wiek : 28
Galeony : 304
  Liczba postów : 799
http://www.greenblood.fora.pl
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyPon Maj 23 2011, 19:46;

Courtney - imię ubóstwiam. Cudowne, z pozoru twarde, ale.. Boże, no, kocham je <33 Kath miała się tak z początku nazywać.
Anderson - tu akurat szału nie ma, no ale nie ty wymyślałaś xd. Ważne, że komponuje się z imieniem.
Av - ładny, ładny, chociaż mi najbardziej podobał się ten z koszulą. Ale ogółem obecny nie jest zły. Fajnie widać na nim te rude kłaki, a modelka też piękna <3
Podpis - aww, uwielbiam go. Jest taki radosny, optymistyczny, wakacyjny.. Gęś mnie rozwala 8D Jedyne co mi tutaj nie pasuje to cytat. Początek fajny, ale końcówka zniszczyła moją wizję i żyli długo i szczęśliwie. Odnośniki są, fajnie wtapiają się w cytat i animację. Nie no, gites wub
Powrót do góry Go down


Pinija Kosivo
Pinija Kosivo

Nauczyciel
Wiek : 37
Galeony : 51
  Liczba postów : 40
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyPon Maj 23 2011, 19:51;

Kathleen - Ketlin, ładne, takie już oswojone. Na początku było mi jakoś obco, ale już mi się podoba. No i skrócik Kath <3
Gardner - oczywiście skojarzenia z ogrodem. Ale ono tez nie nastąpiło od razu. Ja w ogóle nie próbuje czasami forumowych nazwisk czytać wymawiać, czy rozumieć. Ale, ale, jest okey 8D
av - śliczny, w ogóle lubię avki Kath <3
podpis - trochę mi nie współgra, ale się nie czepiam już i jest dobrze, ładnie i w ogóle fajnie 8D
Powrót do góry Go down


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyPon Maj 23 2011, 20:34;

imię i nazwisko już komentowałam :>
av - tamten baaardziej mi się podobał! niepotrzebnie słuchałaś Kat, jako czerwony -czarny kapturek wyglądała bardzo ładnie, a teraz... jeszcze vardziej widać, że jest okropnie młoda ;o Bo jak av-av, jest nawet okej
o, uzupełniłaś podpis : D cytacik piękny, ale animacja już mi się nie podoba :< wiem, pewnie wyjdzie, że jestem dziwna, ale już o tym mówiłam gdzieś, chyba Eff na skypie, ale co tam xd, że nie lubię takich animacji, że to miga-miga, powtarza się i... właściwie niczego nie wnoszą. Np. te co mają Cass i Courtney są śliczne <3. No... a poza tym.. wgl, to co ona tam robi, nie za bardzo przypadło mi do gustu.
Powrót do góry Go down


Eveline Aquila
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Metamorfomagia
Galeony : 180
  Liczba postów : 402
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyWto Maj 24 2011, 17:30;

Bell - to zdrobnienie od Anabell? Może mi się dziwnie jakoś kojarzy, ale takie są moje wrażenia ;P
Rodwick - fajne nazwisko, dobrze komponuje się z imieniem, ogólnie takie fajnie brzmiące
Avatarek - ten jest taki spokojniejszy niż poprzedni (znaczy, ten z zębami ;P) ogólnie fajną postać wybrałaś
podpis - jest taki genialny, że aż go nie ogarniam...

Ogółem - gites majonez :lol!:
Powrót do góry Go down


Luke Gringott
Luke Gringott

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 292
  Liczba postów : 674
http://czarodzieje.org/t1383-luke-gringott
http://czarodzieje.org/t1419-luke-gringott
http://www.lastfm.pl/user/hollywoodo
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyWto Maj 24 2011, 17:43;

Eveline - cóż, mam sentyment do tego imienia, więc.. Kochałam kiedyś polską wersję. Eveline, Eveline. No ładnie w sumie, ładnie. Dobrze, że jest to -e na końcu, bo nie lubię wersji Evelin : D
Aquila - aww, brak skojarzeń, czyli nieciekawie. Dobrze, że przynajmniej pasuje do imienia. I fajnie, że z -l w środku :3 Tak dobrze się to wymawia.
Av - przedstawia piętnastoletnią dziewczynę, więc gites, pasuje. Komponuje się z czerwienią Gryfonów. W dodatku te okulary, czyli mam pozytywne skojarzenia, bo ze słońcem. Jedyne co mi nie odpowiada to ten pasek :<
Podpis - oj, boli, boli, boli :< Obrazek zdecydowanie za duży, a poza tym, jakoś do mnie nie przemawia, kolor cytatu nijak nie pasuje do reszty, mogłaby być również inna czcionka. Jedyny plus to to, że są odnośniki.
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyWto Maj 24 2011, 18:14;

Luke - o matko, matko, jak ja kocham to imię. ŁUKASZ 8D rozwala mnie totalnie w polskiej wersji, natomiast w ingliszu jest tak zacne, swojskie, gustowne i śliczne i kojarzy mi się z moim mężem Lukiem z Cherrybomb wub trafiłaś w sedno
Gringott - brzmi dobrze, fajnie że jest takie "twarde" - Grrrrrrrrringottttt, bo przez to ładnie się komponuje z imieniem. no a poza tym przypomina mi of kors bank Gringotta, czyli mój ulubiony rozdział VIII bodajże części HP wub rozkosznie. Luke Gringott, jestem na tak!
av - omaaaaaaaamo, trzymajcie mnie. uwielbiam go wub ten model jest TAKI PRZYSTOJNIACKI, że to aż niemożliwe. bardzo mi się podoba, bardzo pasuje do Łukasza, nie wyobrażam go sobie w innej wersji. + to chyba najlepszy z twoich! co prawda ten gustowny zielony sweterek pasuje raczej do Slytherinu, tam tez w ogóle pasuje L., ale co tam.
podpis - jeszcze więcej Luke'a = lubiętolubiętolubięto wub piękne zdjęcia, śliczne kolory i cudownie się komponuje z tym cytatem na dole. rany, kocham ten miętowy odcień!
gra - nigdy nie pisałam z Lukiem, zgroza :( i chyba jakoś nie wczytywałam się w jego wątki, niemniej jednak wiem, ze piszesz zacnie i lubię cię czytać. kiedy trzeba, jest dowcipnie, kiedy trzeba, to na serio. i zawsze piszesz takie ładne, długie <3
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyWto Maj 24 2011, 20:06;

Jacqueline bardzo zacne imię ! Początkowo mnie trochę raziło i szczypało, ale przywykłam i szczególnie polubiłam skrót żak wub

Moreau tu już mniej sympatyczniej, ale właściwie nigdy się na nim nie skupiłam bo patrzyłam tylko na imię. Ładnie to razem brzmi w każdym razie.

Avatar ta dziewczyna jest całkiem ładna, ale to zdjęcie trochę ją szpeci bo ma dziwną minę, zamyśliła się i jakoś tak to mi się nie widzi. Ja byłam fanką tego z ostro rudymi włosami, podartymi rajstopami i papieroskiem pomiędzy wargami wub

Podpis zdjęcia o wiele ładniejsze, świetnie to wygląda właściwie. Są odnośniki i jest duży plus za te okulary ze zdjęcia na środku bo są super wub
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyWto Maj 24 2011, 20:21;

Hanna - tak zwyczajnie i pospolicie, ale bardzo mi się podoba <3 imię kojarzy mi się z kwiatem, a konkretnie jakimś tam fiołkiem albo makiem. ogólnie jest takie dynamiczne i pasuje do postaci : D no i bardzo dobrze, że na końcu jest bez 'h', bo to popsułoby cały efekt :< no i nie pasowałoby.
Glau - oprócz kleju to... chyba z niczym mi się nie kojarzy :d o, ewentualnie jeszcze z brokatem xd
Avatar - stylowy, wyróżniający się wśród innych. strasznie mi się podoba <3
Podpis - najlepsze jest to, że animacja jest mała. to najbardziej dodaje uroku temu podpisowi. no i poza tym jest świetna <3 odnośniki są, chociaż na twoim miejscu zmieniłabym czcionkę ;<

wub a ogólnie to bardzo mi się podoba.
Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyWto Maj 24 2011, 21:41;

Charlotte - Aww... kocham je! A już zupełnie zakochałam się w Szarlotce <3 Mam taką jedną ulubioną bohaterkę o takim imieniu, co sprawia, że jeszcze bardziej je kocham.
de La Brun - DLB... podoba mi się, ale nie bardzo ogarniam, dla czego "de" jest z małej, a "La" już z dużej ;c Ale ja się nie znam, hyhy. Dodaje imieniu taki zacny podźwięk i nutkę arystokracji, poza tym idealnie się z nim komponuje.
Av - Świetny! Uwielbiam czarno-białe avatary, poza tym widać, że postać ma charakterek i jest oryginalna. Potargane włosy przypominają mi trochę ćpunkę, więc jak najbardziej pasuje! Ładne cięcia, nie ma nic niepotrzebnego, czy zawadzającego.
Podpis - Animacja niby fajna, ale nie lubię, jak gify przeskakują. Wprost nienawidzę! Cytat trafny i ciekawy, rozmiar idealny, kolor i czcionka też super. A odnośniki ładne, tyle że zrobiłabym między nimi większe odstępy XD
Powrót do góry Go down


Pinija Kosivo
Pinija Kosivo

Nauczyciel
Wiek : 37
Galeony : 51
  Liczba postów : 40
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptySro Maj 25 2011, 07:52;

Courtney - moje pierwsze wrażenie - 'że co?' po prostu nie skojarzyłam, że taki zapis ma imię , które lubię - Kortnej, Kortni. Jak już się skapowała, było miło 8D Dobra, dobra, namieszałam, ale podsumowując, lubię to imionko <3
Anderson - takie proste i w ogle, i dobrze, bo jak jakiś antytalent fonetyczny z angielskiego natrudzi się z czytaniem imienia, to tu jest prosto. Fajnie, fajnie 8D
av - ładny, ale chyba miewałaś lepsze xd
podpis - świeeetny <3 tak jak i poprzedni :-D
gra - szczerze, to nie śledzę Country w grze fabularnej, ale wiem, że fajnie prowadzisz Elliott i Endriu, wiec jest na plus 8)
Powrót do góry Go down


Lunarie S. Deceiver
Lunarie S. Deceiver

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : hipnoza
Galeony : 256
  Liczba postów : 816
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2228-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2230-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7745-lunarie-s-deceiver#215456
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptySro Maj 25 2011, 08:41;

Elizabeth - uwielbiam to imię, chociaż wolę formę z "s", Elisabeth. Elise, Elize, mam straszny sentyment do tego imienia. + zajebongo skrót Betka <3

Dixon - i i x przy sobie nasuwają mi skojarzenie z pixie dixie, z jakąś wróżką, czymś uroczym, a taka właśnie jest Betka : D Pasuje!

Av - ten pierwszy był najlepszy, ten ala czerwony kapturek ale w granacie. Fajnie się komponowało właśnie z całą resztą, było takieee wróżkowe. Ten obecny w ogóle mi się nie podo : D

Podpis - słodziutki jest : D chociaż sama wybrałabym inny chyba, bo dość mocno przycina w momencie zmiany. Ale lepszy od poprzedniego z butelkami i ma dobry rozmiar. Tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Alexis jest prześliczna, chociaż wciąż obstawiam przy tym, że wygląda za młodo na nauczycielkę : D

Gra - nie grałam z Tobą nigdy, ale całkiem fajowo piszesz z tego co widziałam. Nie masz skłonności do robienia niepotrzebnych dłużyzn, jest rzeczowo i lekkim piórem. Ale masz minusik za nawoływanie do kolejności w klasie, o! :C Trzeba radzić sobie z chaosem 8)
Powrót do góry Go down


Kathleen Gardner
avatar

Uczeń Gryffindor
Wiek : 28
Galeony : 304
  Liczba postów : 799
http://www.greenblood.fora.pl
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptySro Maj 25 2011, 18:26;

Lunarie - imię ładne, kojarzy mi się z psem dobrej znajomej, który jest uroczy, więc najsik. Skrócik Luna mi odpowiada. No i mam również skojarzenia z nocą, ale to nic nowego ;d
Sophie - zawsze się śmieje, gdy słyszę to imię. ZOSIA 8D Zofia, Zocha <jebs> Przypomina mi moją byłą woźną i pewną znajomą ze zlotu. No ale nie pasuje mi do LSD :< Zupełnie. Zofię widzę jako starszą, pulchną panią, a nie ćpunkę.
Deceiver - lubię nazwiska z "v". Komponuje się z imionami, więc gites majonez. I fajny skrót LSD z tego wszystkiego wychodzi ;3
Avatar - idealne oczy, brwi, usta, cera. Jednak brakuje mi tu włosów. Modelka wygląda, jakby miała je krótkie, a ja takich niestety nie preferuję :< Niemniej jest ładny, choć najbardziej podobał mi się ten pierwszy co miałaś.
Podpis - oł, kocham go. Animacja jest cudna, z piosenki, którą lubię, Megan wygląda tutaj tak ćpuńsko. Przeszkadzają mi jedynie te plamki, ale.. Wszystko nadrabiają rozszerzone źrenice <3 Cytat okej, odnośniki są.
Gra - mało czytałam twoich postów, jednak te, które akurat miałam okazję podobały mi się. Styl poważny, używasz dobrych słów, błędów ortograficznych i interpunkcyjnych nie robisz. Pisałam z tobą chyba tylko raz, ale to tylko trzy, cztery posty, więc się nie liczy ;D Nie no, gra jest akurat bardzo dobra; na wysokim poziomie!
Powrót do góry Go down


Eveline Aquila
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Metamorfomagia
Galeony : 180
  Liczba postów : 402
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptySro Maj 25 2011, 20:23;

Kathleen - skojarzenia z moją przyrodnią siostrunią, ale ok. I fajnie się zdrabnia - Kath
Gardner - ogród albo ogrodnik, czy coś w ten deser. Pasuje do imienia, więc wyszystko gra.
Av - śliczne różyczki!
Podpis - odnośniki są, więc luz. Trochę w gifie nie ogarniam tej części z sukienką, bo nijak się komponuje z resztą. Może się nie znam.

ogół - gites bez majonezu ;P
Powrót do góry Go down


Holden Edelweiss
Holden Edelweiss

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 4
  Liczba postów : 145
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyCzw Maj 26 2011, 07:34;

Eveline - w sumie imię ładne, ale jakoś bez szału, ot, dość zwyczajne i nie powala mnie na kolana :< w ogóle w polskiej wersji też średnio mi się podoba, jest takie... sama nie wiem. Ale w sumie jak tak patrzę na tą laskę, to pasuje do niej! 8D
Aquila - brr, tego nie mogę przeżyć. Samo w sobie jest spoko (kojarzy mi się z wodą hmmm ktoś już tu to chyba pisał XD), ale w połączeniu z imieniem brzmi tak ŚLISKO, dla mnie masakrycznie. Dużo lepsze byłoby jakieś nazwisko z R w środku. :<
av - fajny kolor włosów (pasuje do czerwieni Gryffindoru!), dziewczyna ładna, ale to ujęcie jakieś takie dziwne, wygląda, jakby przewróciła się na rowerze albo coś XD i ta ucięta ręka :< ale z drugiej strony, lepszy niż tamten poprzedni, zatem idziesz do przodu heart
podpis - bardzo zacna animacja, podoba mi się wub nie pasuje mi tylko ten napis i jej jakość jest słaba, ale to już wina gifsoupa >D ogólnie, podpis wygrywa 8)
gra - jeny, widziałam chyba jednego twojego posta XDDDD ale PO TYM JEDNYM wnioskuję, że jest okej!
Powrót do góry Go down


Luke Gringott
Luke Gringott

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 292
  Liczba postów : 674
http://czarodzieje.org/t1383-luke-gringott
http://czarodzieje.org/t1419-luke-gringott
http://www.lastfm.pl/user/hollywoodo
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyCzw Maj 26 2011, 08:32;

Holden - o mamusiu, kocham to imię. Tym bardziej, że to z "Buszującego w zbożu" wub Nie no, poza tym pasuje do postaci. Trafiłaś idealnie. Ach, i oczywiście to toster mojej bff, więc jak tu nie wielbić tego imienia? 8)
Edelweiss - fajnie, że z tym "l" to dobrze łączy się z imieniem. Kojarzy mi się ze snicersami, czyli czymś, co kocham <33 Nie mogłaś inaczej mnie ująć heart
Av - jejku, Holden wygląda tu tak słodko i niewinne. Aż mi się przypomina jego brutalna śmierć :( Idealnie komponuje się z kolorem duchów. I zawsze wgapiam się w te drzewa w tle wub Nie no - PODOBA MI SIĘ.
Podpis - niby minimalny minimalizm, ale.. Kurde, uwielbiam go. Cytat jest zacny i trafiony, a poza tym widząc go od razu słyszę w głowie River flows in you, czyli mega plus! Czcionka fajna, odnośniki są :3
Gra - jej no, kocham twoją grę. Zawsze leję z każdego twojego posta. Nawet jak są smutne, choć.. Ty takich nie piszesz XDD Masz taki luźny, zabawny, swobodny i naturalny styl, że.. NO KURZA TFASZ, ZAZDROSZCZĘ.

Ogółem - baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi się podoba. B a r d z o wub
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyCzw Maj 26 2011, 19:25;

Luke lubię krótkie i proste imiona, a to wyjątkowo przypadło mi do gustu. Jest świetne, szkoda tylko, że kojarzy mi się z przyjaznym i milutkim chłopcem, a to nijak ma się do twojej postaci, ale już się przyzwyczaiłam, że on taki nie jest heart Ponad to kojarzy mi się z moim pro elo kuzynem Łukaszem lub Łukim jak kto woli i szkoda, że Luke nie jest fanem solarium bo może nawet byliby podobni 8)

Gringott przede wszystkim kojarzy mi się z bankiem, a co za tym idzie z pomarszczonym, wrednym i niefajnym goblinem z długimi pazurami. Dobrze brzmi z imieniem no i takie trochę arystokratyczne, a to do niego pasuje wub

Avatar ten model jest super, ale to zdjęcie wyjątkowo niefajne. Wygląda jak przerośnięty orzeł z haczykowatym nosem i wydziobanymi oczkami ;< plusik za gustowny sweterek.

Podpis uwielbiamuwielbiamuwielbiam *.* cudowny jest, a te ikonki w środku to po prostu mistrzostwo jest wub cytacik fajny no i LUBIE TO heart

Gra grałam z Ireczkiem i Marlenką i bardzo, bardzo pozytywnie wub Nigdy co prawda nie wgłębiałam się w żaden post Luke'a, ale czytałam list do Lau no i postać całkiem całkiem 8D
Powrót do góry Go down


kapitan Morpheus Phersu
kapitan Morpheus Phersu

Nauczyciel
Wiek : 37
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 794
  Liczba postów : 452
https://www.czarodzieje.org/t947-morpheus-phersu
https://www.czarodzieje.org/t948-morpheus-phersu
https://www.czarodzieje.org/t7897-morpheus-phersu#
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyCzw Maj 26 2011, 20:03;

Hanna - kocham to imię <3 mój pierwszy rpg, grałam z Hannah jedną właśnie, sentymencik. Chociaż zdecydowanie wolę wersję bez ostatniego "h", ślicznie.

Glau - ok, nie jestem wyjątkiem, ale jest takie kleiste XD ale fajnie się komponuje z Hanką, nie widzę jej z niczym innym!

Av - nie pasi mi :C wygląda na nim jak księżniczka lodu, taka zdystansowana i zimna, a to mi nie leży u Hani. Poprzedni zdecydowanie <33

Podpis - w sumie nie lubię takich, które ujawniają, że nasze postacie to zwykli modele/modelki, gdzie widać plan albo kamery. Ale jest na nim taka śliczna, że nie mogę za wiele ponarzekać : D Odnośniki, ładnie, zgrabnie!

Gra - nie grałam z Tobą nigdy i KONIECZNIE TRZEBA TO ZMIENIĆ, bo lubię jak piszesz, dobrze mi się ciebie czyta : D
Powrót do góry Go down


Boris Lavrov
Boris Lavrov

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 307
  Liczba postów : 448
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyCzw Maj 26 2011, 20:36;

Morpheus - niby wydumane, ale oryginalne i podoba mi się bardzo <3 poza tym bóg snu, i to grecki w dodatku, więc cudnie <3
Phersu - nie podoba mi się za bardzo, nie wiem dokładnie jak je wymawiać/czytać >D ale w sumie już się z nim zżyłam!
avatar - <3333333333333333333333 CUDOWNY i nie wiem co mogłabym więcej napisać!
sygnatura - <33333333333333333333 czyli dokładnie to samo. W ogóle wielbię Cedrika, awww wub a Twoje sygny są zawsze cudowne. Odnośniki spoko.
gra - kocham, uwielbiam Twój styl, poczucie humoru, pomysły i w ogóle wszystko <3
OGÓLNIE SIĘ ZAKOCHAŁAM 8D
Powrót do góry Go down


Bellatrix Lennox
Bellatrix Lennox

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 41
  Liczba postów : 360
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2141-bellatrix-lennox
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyPią Maj 27 2011, 16:02;

Boris-awwwwwww uwielbiam to imię. Pasuje do postaci,jest po prostu BOSKIE no i jeszcze to Borysek Tygrysek wub
Lavarov-takie strasznie twarde ale podoba mi się. Pasuje do imienia,razem z nim tworzy spójną całość.
Avatar-bardzo go lubię. Nie mam pojęcia skąd go wytrzasnęłaś wub
Podpis siedzę i gapie się na niego zamiast posta pisać...wub
Gra-nigdy jakoś się nie zagłębiłam w posty Nev a z Boryskiem chwilkę pisałam więc nie za bardzo co mam ocenić.
Powrót do góry Go down


Clary Saoirse Blanchett
Clary Saoirse Blanchett

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -5
  Liczba postów : 134
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyPią Maj 27 2011, 16:50;

Bellatrix - uwieeelbiam. Ze względu na Potterową Bellatrix, która jest po prostu cudowna, choć zua i niedobra! Ogólnie, z powodu tej wielkiej miłości moje psisko zostało przeze mnie "skrzywdzone" tymże mieniem. wub

Lennox - całkiem, całkiem. Trochę mi nie pasuje, że w nazwisku jak i w imieniu zawarte jest x, bo przez to brzmi tak... twardo. Nazwisko dla odmiany mogłoby być łagodniejsze, ale w sumie to się przyzwyczaiłam i nie mam większych zastrzeżeń.

Av - śliczna panienka, ale granatowe tło trochę mi się nie zgrywa z rangą studentki, jednak tu już się tak trochę czepiam, bo przecież wiadomo, że ciężko znaleźć dobre zdjęcie, które by pasowało do danej rangi, sama mam z tym trudności. :c

Podpis - cytacik nawet fajny, jednak czcionka moim zdaniem jest trochę zbyt ciemna :c Za to odnośniczki są ładnie zrobione, co ważne, bo nie musiałabym przeszukiwać forum. 8D
Powrót do góry Go down


Lunarie S. Deceiver
Lunarie S. Deceiver

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : hipnoza
Galeony : 256
  Liczba postów : 816
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2228-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2230-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7745-lunarie-s-deceiver#215456
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyPią Maj 27 2011, 16:59;

Clarissa - hm, chyba nie przepadam za tym imieniem. Nie mogę się zdecydować, jakie jest, przez "r" i "s" twarde i syczące, ale zmiękcza je "l", wychodzi takie niewiadomoco :C jakoś kiepsko mi się kojarzy, przywodzi mi na myśl złośliwą ciotkę XD

Blanchett - !!! wub cudowne. Miękkie i lekkie, wspaniałe. No i takie jak i jednej z moich ukochanych aktorek. I właśnie to ono ładnie równoważy imię, więc sponio 8D

Av - fajowy, mega mi się podoba jego kolorystyka, bo pasuje do Krukonki. Jest zadziorny i interesujący.

Sygna - jeszcze cudniejsza! Najlepsza ze wszystkiego, świetna <3 chociaż chciałabym, żeby była większa :C mega wyczułaś kolory, bo sygna pasuje do ava, a i różowe odnośniki pasują do obrazka w podpisie, idealnie wub

Gra - szczerze, nie mam zielonego pojęcia. Nie czytałam chyba żadnego posta z żadnego z Twoich kont 8D nie wiem, jak to się stało, ale wnioskując po długości, która kiedyśtam mi mignęła, musi być ładnie.
Powrót do góry Go down


Grigori Orlov
Grigori Orlov

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 46
  Liczba postów : 542
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4219-grigori-orlov
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4220-grigori-orlov
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7195-grigori-orlov
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyPią Maj 27 2011, 17:43;

Lunarie - podoba mi się wub i ogólnie skrót LSD jest taki idealnie komponujący się do Twojej postaci.

Decevier - o ile jestem zafascynowana tłumaczeniem Twoich imion, to musiałam skupiać się, żeby je przeczytać. Nie lubię tego, ale CO TAM. Przynajmniej brzmi ślicznie. Chociaż masz tak delikatne imię i nazwisko, że zupełnie nie kojarzyłoby mi się z taką niedobrą LSD wub

Av. - fajny. Pomimo że to Megan Fox, która mi okropnie zbrzydła przez parę inny for, to ty wybrałaś zdjęcie, takie... inne niż wszystkie. O wiele lepsze, niż poprzednie gdzie wygląda trochę plastikowo.
Żeby nie powiedzieć bardzo.

Sygna - z punkty widzenia Griga doskonała 8) I w zasadzie nawet w niej udaje mi się nie zauważać, że jest to ta Megan, bo wygląda jakoś fajniej na nim. Ale literki takie mało kolorowe, a tamto barwne LSD tak mi tu pasowało. Albo chociażby kolorowe odnośniki jakby były <3

Gra - :////// Tutaj to nie wiem co napisać ŻALÓWA PARÓWA. Nienawidzę z Tobą pisać. Dlatego unikam jak mogę relacji z Tobą i nie miałyśmy jeszcze żadnych romansów. Wcale mnie nie wzruszają Twoje posty jak piszesz jakąś Collete, ani nie uśmiecham się jak widzę wiecznie naćpaną LSD :////
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 EmptyPią Maj 27 2011, 18:02;

Grigori - ahhhh, Grzegorz 8D niby zwyczajne, ale po zagłębieniu się w jego cudowne brzmienie i polskie tłumaczenie, to tak tak, bardzo zacnie, bardzo swojsko, podoba mi się, i można je ślicznie skracać do "Grig" albo zdrabniać do "Griguś". uwielbiam <3

Orlov - w sumie nigdy mnie nie zachwycało, dopóki nie usłyszałam jak wymawia je CARMEN PRO w przeróbce Barbry Streisand! po tym absolutnie się w nim zakochałam, jest śliczne i marzę o tym, by wyjść kiedyś za Rosjanina o tymże nazwisku i nazywać się Marta Orlov wub awwwww

av - ROZKOSZNIE piękny i jaki zadziorny!!! od razu widać, że Grig to menski twardziel i prawdziwy menszczysna, nie jakiś tam frajer pompka i mięczak. cudowna nonszalancka fryzura, kozacka fajka i markowy zegarek dodają mu klasy i uroku :grig:

podpis - zaczynając od góry: bardzo trafny cytacik, doprawdy, idealnie pasuje i jest uroczo minimalistyczny. odmośniki w porząsiu, ZDJĘCIA SEKSOWNE JAK NIE WIEM CO, szczególnie pierwsze jest słodkie wub drugie mhroczne i ahh ta kotwica, a trzecie takie tajemnicze <3 trzy twarze Griga! no i ten boski odnośnik. perfekcja!

gra - w sumie to chyba nie grałam z Grigiem :O szok, bul i bólwers, trzeba to nadrobić. niemniej jednak wiem, że piszesz zacnie, nie tylko nim, ale na pszykład Rocio też i w ogóle cię uwielbiam i nie śmiałabym skrytykować nawet jakbym miała za co!
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 12 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 12 Empty


PisanieOceniamy. - Page 12 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 12 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 12 z 31Strona 12 z 31 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 12 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-