Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 7 z 31 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyNie Cze 13 2010, 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto Maj 24 2011, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Elliott Redbird
Elliott Redbird

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Galeony : 1053
  Liczba postów : 1964
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyPon Mar 28 2011, 21:04;

Ey noo... już miałam wszystko ładnie napisane o Sigrid, ale trudno się mówi ;<


Colin - pasuje do postaci, pasuje. Wydaje się takie słodkie i delikatne. Chociaż z drugiej strony kojarzy mi się z Colinem Firthem, którego nie bardzo lubię. Co i tak nie zmienia faktu, że imię mi się podoba.
Fitzgerald - niby amerykańskie, ale coś tam ma z niemieckiego... a może nie... nie wiem, wszystko mi się z Niemcami kojarzy ostatnio. Ciekawe, ciekawe.
Av - nie mogę się napatrzeć na te loczki złociste. Świetny jest, taki słodziak. Jak aniołek, choć katechetka coś tam gada, że one niematerialne są, ale ja tam swoje wiem, ha!
Podpis - wszystkie odnośniki są, kwiatki ładne, ogólnie okeej.
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyWto Mar 29 2011, 21:08;

Elliott - Już ci kiedyś pisałam, że kojarzy mi się z tym Elliottem z "Naznaczonej" :-D No, pomińmy to, że on był chłopakiem xd Ogólnie imię mi się podoba i zdecydowanie nie jest jakieś tam pospolite :->
Redbird - Czerwony ptaszek, a raczej znów powtórka z cudownej książki pani PC Cast. Takie nosiła nazwisko główna bohaterka, czyż nie? Ogólnie świetnie współgra z imieniem.
Avatar - Słitaśny, nie ma co 8-D Pisałam już w jakimś wątku, że ta dziewczyna trochę kojarzy mi się z Kylie Minogue :ave: Ale ogólnie avatary miałaś już lepsze.
Podpis - Zdjęcie ładne, ale nie podobają mi się te odnośniki :C Moim zdaniem czcionka nie pasuje, no i zamiast tych emotikonów mogłabyś na przykład wstawić ukośniki albo gwiazdki, bo obecnie one psują ten efekt i nadają go takim byle jakim. :(
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyWto Mar 29 2011, 21:48;

Katherine kojarzy mi się ze złem z vd które zraniło Damonka (!), ale ogólnie nie jest źle xD Dobrze, że nie jest na 'c' bo to mi się strasznie nie podoba.
Butterline kocham to nazwisko xD świetne jest i do tego imienia też pasuje ^^
Avatar *.* ta dziewczyna taka zbuntowana mi się wydaje, ale to super bo świetny efekt to daje. I tak słodko całuje ten posąg 8D
Podpis + z alexa w animacji xdd fajny cytat, choć trochę mnie słówko wredność irytuje, nie wiem czemu ;d

:kefir:
Powrót do góry Go down


Veronique Lardeux
Veronique Lardeux

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Dodatkowo : Wężoustość, teleportacja
Galeony : 28
  Liczba postów : 611
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptySro Mar 30 2011, 16:25;

Hanna - bardzo zacne imię, od pewnego czasu je UWIELBIAM, no a poza tym baaardzo pasuje do postaci Hani. I bardzo dobrze, że nia ma "h" na końcu bo wtedy byłoby FE! Trochę kojarzy mi się z moją mamą, bo chociaż ma na imię Anna to i tak wszyscy mówią na nią Hania xdd
Glau - też fajne, może nie aż tak fajne jak imię, ale też fajne xd Kojarzy mi się z klejem i MARMUREM :hyhy:
Avatar - łaaadny, taki hannowy xd Bardzo lubię Lily Cole, więc i za nią plus!
Podpis - również zacny no i nic więcej nie mogę powiedzieć, wszystko jest (oprócz linku do poczty!), a ja nie umiem wypowiadać się na temat podpisów xd
Powrót do góry Go down


Aniele Lampadaires
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : -9
  Liczba postów : 292
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyCzw Mar 31 2011, 13:54;

Veronique-fajne imię, nie lubię Weroniki, ale jej tłumaczenie bardzo przypdało mi do gustu
Lardeux-nie wiem, jak się to czyta, proszę, prześli mi fonetyczny zapis, a tak na oko, to jest bardzo tajemnicze, nic wystrzałowego, ale nie jest źle
Avatar-kojarzy mi sie z jokerem z mojej ulubionej talii kart...troszkę za bardzo mroczny, jak na mój gust
podpis-nic do niego nie mam
Powrót do góry Go down


Ian Greenblatt
Ian Greenblatt

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 1
  Liczba postów : 210
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyCzw Mar 31 2011, 15:31;

Imię: Aniele - Obiektywnie, nie mogę się przyczepić, choć nie wiedziałam, że takie istnieje. Kojarzy mi się z Anielą, cielakiem (Aniele - cielę), aniołem i Anią.
Nazwisko: Lampadaires - jak ktoś już wyżej powiedział, dziwne połączenie. Osobiście uważam, że nie jest koszmarne, ale mogło być o wiele lepsze.
Avatar - hmmmm, nie wiem do czego się przyczepić. Na pewno lepszy od poprzedniego.
Podpis: jakiś cytat napisany zawijasami, przez które nie chce mi się przedzierać, żeby je odczytać, szczerze mówiąc. Odnośniki są, ale napisane małą i ciemną czcionką, co uniemożliwia przeczytanie bez zbliżenia głowy do monitora.
Ogólnie nie jest fatalnie, ale mogło być lepiej.
Powrót do góry Go down


Nicholas Morgenstern
Nicholas Morgenstern

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 66
  Liczba postów : 60
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyCzw Mar 31 2011, 16:07;

Imię: Generalnie mi się podoba i kojarzy z tym typkiem od pamiętników wampirów. Wszystko cacy.
Nazwisko: Greenblatt. Pierwsze skojarzenie zielony blat... Ale ładnie współgra z imieniem.
Av: Ten avie jest fajny.Strasznie mi się podoba generalnie zdjęcie I pasuje do imienia i nazwiska.
Podpis. wszystko jest jak należy choć bardziej by mi się podobało gdyby zdjęcie było kolorowe.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyCzw Mar 31 2011, 19:56;

Nicholas fajnie, fajnie, choć nigdy jakąś wielką fanką tego imienia nie byłam to jest całkiem całkiem.
Morgenstern tu mi się nie podoba, złe nie jest, ale jakoś tam mi się źle na nie patrzy xD Pasuje do imienia, więc jest okej.
Avatar no dobra, gościu nawet całkiem fajny, ale ma nieładny zarost i to dziwne ujęcie jest. Akurat tu wolałabym aby były kolory.
Podpis; Wszystko jest, trochę wkurza mnie cytat, ale jest ładnie 8D
Powrót do góry Go down


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyCzw Mar 31 2011, 20:46;

Imię i nazwisko - wypowiadałam się o tym już mnóstwo razy, więc chyba nie muszę się powtarzać? ^^ Na pewno za nic nie chciałabym, żebyś je zmieniła, bo naprawdę się przyzwyczaiłam : D .
Av jest pięęęękny. Nie pamiętam jaki miałaś wcześniej, ale ten na pewno bardziej mi się spodobał. Lily ma tam taką piękną fryzę i te kolorki <3.
Co to za czcionka? Jakaś niefajna... i o ile na cytat może nawet być, to do linków dałabym jakąś inną i zmieniła je może na taki odcień co ma skóra albo ubranie, o.
Powrót do góry Go down


Naleigh Nefretete Neglect
Naleigh Nefretete Neglect

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 516
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1994-naleigh-n-neglect#66726
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1996-naleigh-nefretete-neglect
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyPią Kwi 01 2011, 08:32;

Bell - imię rzadko w sumie spotykane i o dziwo, nie kojarzy mi się ze Zmierzchem. Jest ładne, nawet bardzo! No i pasuje do postaci.
Rodwick - jest takie "ciężkie". No nie wiem jak to opisać :< Fajnie się komponuje z imieniem, które je zmiękcza ;d
Av - zdecydowanie miałaś lepsze, ale ten nie jest zły. Za to idealnie pasuje do charakteru Bell. Ale gryzie mi się ten rudy z fioletem :C
Podpis - odnośniki są, cytat też ładny. No i Lucjusz :C Kolorowo, co mi się podoba : D

Ogółem - całkiem nieźle, jeden z najlepszych "zestawów" na forum ;>
Powrót do góry Go down


Holden Edelweiss
Holden Edelweiss

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 4
  Liczba postów : 145
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyPią Kwi 01 2011, 17:27;

Naleigh Nefretete - okej, wciąż nie wiem, jak brzmi pierwsze, dlatego jeśli już piszę to używam albo boskiego skrótu NNN albo Nefretete, które podoba mi się tak barrrrdzo, że ach ^_^ ale mimo tego jest zacnie, i obiecuję sobie, że kiedyś nauczę się jak się pisze Naleigh bez patrzenia!
Neglect - ok, tego też nie umiem napisać sama XD Neglect... kojarzy mi się z nugatem albo czymś takim, hehe. teraz też zauważyłam, że jest strasznie podobne do imienia. Naleigh Neglect. cudowna kompozycja!
avatar - mrrrrrau, jest cudowny, idealnie pasuje do NNN, niby taki delikatny, a jednak, ym, hardkorowy <3 lubię to
podpis - cytat z my, dzieci dworca zoo? 8D aż narobiłaś mi ochoty, żeby przeczytać. no, ładnie wygląda, brzmi też. wszystko cacy. linki do ważnych spraw też wyglądają ładnie. wub
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyPią Kwi 01 2011, 21:06;

Holden - Takie poważne, ale o dziwo pasuje mi do postaci. Holden jest jedyny w swoim rodzaju, tak jak to imię. :-D
Edelweiss - Brzmi jakoś tak... niemiecko (Te "weiss" mi się tak kojarzy xd). No i jeszcze z czekoladą Nussbeisser xd Pasuje do imienia. No i poza tym nie ma żadnego problemu z odczytaniem. Wyraźnie czyta się "Edelwejs" :->
Avatar - Jest taki słit, ze oja :c Mogłabym na niego patrzeć całymi dniami.
Podpis - Kocham tą czcionkę wub No i cytat bardzo ładny <3 Wszystko słit, noooo :-D
Powrót do góry Go down


Simon Lewis
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 149
  Liczba postów : 1357
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyWto Kwi 05 2011, 13:03;

Katherine-Uwielbiam to imię. A po za tym pasuje do twojej postaci.
Butterline nazwisko mi się nie podoba. Ale pasuje do imienia a to chyba najważniejsze.
Avatar Najlepszy jaki miałaś. Bardzo lubię tą aktorkę i jeszcze to popiersie. Boskie.
Podpis Na to coś (nie wiem jak to się zwie) mogę siedzie ci gapić się godzinami. Świetne.
Powrót do góry Go down


Clary Saoirse Blanchett
Clary Saoirse Blanchett

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -5
  Liczba postów : 134
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyWto Kwi 05 2011, 14:46;

Simon - Nie przepadam za Szymonem, ale ogólnie rzecz biorąc nazwa postaci nie jest taka zła. Nie wywiera na mnie ani pozytywnego, ani negatywnego uczucia.
Lewis - takie pospolite, można się wszędzie na nie natknąć. Nie, że moje jest jakieś wymyślne... Ale po prostu nijak pasuje mi do imienia.
Avatar jest całkiem w porządku. Czarno biały, skromny. Myślę, że pasuje do Simon'a, fajnie współgra z kolorami Ravenclawu.
Podpis kocham muzykę, owszem, ale ten podpis sprawił, iż poczułam, że mam do czynienia z jakimś psychofanem, z kimś, dla kogo nie liczą się inne wartości. Odnośniki do postaci ładnie są zrobione, oryginalnie, w prawym rogu, i sama nie wiem, czy nie spodobało by mi się bardziej, gdyby były tak ułożone, jak ma większość.

Ogólnie, nie jest źle. Ani mi się podoba, ani nie. Wtapia się w tło, o. 8D
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyWto Kwi 05 2011, 15:10;

Clarissa - o, ładne, takie eleganckie i w ogóle, od razu widać, że ma się do czynienia nie z byle kim, a z kimś zacnym!
Blanchett - kojarzy mi sięz Kate Blanchett 8D a to pozytywnie, generalnie na plus. ładnie się komponuje z imieniem i tak dalej.
avatar - nie podoba mi się, tzn. nie jest brzydki, ale mnie nie zachwycił, tamten, który miałaś wcześniej, był o wiele wiele wiele wiele lepszy <3 ale ten daje radę!
podpis - wygląda ładnie, chociaż nie pasują mi te apostrofy (?) przy cytacie, lepszy byłby bez tego. no i brakuje mi odnośników :<
Powrót do góry Go down


Marlene Brodeur
avatar

Galeony : -34
  Liczba postów : 249
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyWto Kwi 05 2011, 17:04;

Jacqueline - zawsze muszę sprawdzać czy dobrze napisałam i praktycznie zawsze zrobię błąd. Ale imię bardzo fajne jest! No i zacny skrót - Żak, Żaczek, Żakosława <3 Aż się prosi by to wymawiać.
Moreau - kojarzy mi się z "mrał", czyli z kotami, które uwielbiam! Więc duży plus za to. I ogólnie jest krótkie, co jest dobrą decyzją, zważając na to, że imię długaśne!
Avatar - ogółem, nie jest zły, ale miałaś lepszy. Np. ten z kapeluszem! wub Nie jest jednak wcale taki głupi. Ujdzie w tłumie.
Podpis - odnośniki są, więc okej. Cytat mega, obrazek również, pasujący do charakteru Żak.

Więęęc - podoba mi się! <3
Powrót do góry Go down


Simon Lewis
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 149
  Liczba postów : 1357
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyCzw Kwi 07 2011, 14:23;

Marlen- dla mnie to imię jet magiczne. Kojarzy mi się z jakaś dobra wróżką czy coś w te mańkę. Naprawdę mi się podoba :tos:
Brodeur-Kojarzy mi się z pudrem. Ale fajnie komponuje sie z imieniem.
Avatar-Moim skromnym zdaniem miałaś lepsze. Ten mi się nie podoba.
Podpis oooo jest świetny. strasznie,strasznie mi się podoba.
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyCzw Kwi 07 2011, 18:35;

Simon - Oja, a ja mam brata Szymona xD Osobiście myślę, że że bez "z" lepiej brzmi. Tak z charakterkiem :-D
Lewis - Pierwsze co mi przyszło do głowy, to ta piosenkarka Leona Lewis xd Albo Phil Lewis.Ogólnie tych Lewisów jest duużo ;O Fajnie współgra z imieniem, ale osobiście uważam je za dość nudne i wybrane "tak żeby było" :C
Avatar - A mnie się podoba. Zauważyłam, że zawsze masz czarno-białe avatary. To dobrze, bo fajnie komponują się z niebieskim kolorkiem. No i podoba mi się na słit fryzura modela z emblematu <3
Podpis - Ciekawy, fajnie, że po prawej stronie są odnośniki, ale cytat coś nie tęgi. Nie pasuje mi do wyglądu i charakteru Simona. Ciekawszy byłoby na temat życia, ale także odnoszący się do przyjaciół i muzyki, bo ja to odbieram tak, że dla ciebie nic się nie liczy. Dlatego właśnie popieram opinię Clar.
Powrót do góry Go down


Andrew Canavan
Andrew Canavan

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : +200% do zajebistości!
Galeony : 157
  Liczba postów : 392
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyCzw Kwi 07 2011, 21:30;

Katherine - O wiele bardziej podoba mi się skrót "Kath", ale pełne imię też jest świetne. Przez to, że jest napisane przez "K" na początku, nie kojarzy mi się z latynoskimi tasiemcami.
Butterline - "Linia Masła", hehe. Bardzo dobrze współgra z imieniem, poza tym kojarzy mi się z motylkiem, a nie jak można się domyślić z masłem.
Avek - jest boski, a poza tym pasuje do charakterku Kath tą swoją zadziornością i poczuciem humoru. Popiersie również bardzo zacne jest, ot co. Chyba jeden z najlepszych jakie miałaś 8D
Podpis - nie mogę oderwać wzroku od gifa. Jest c-u-d-n-y. Cytat też świetny, a przede wszystkim trafny. Wszystkie odnośniki są, więc wszystko prezentuje się bardzo swojsko.
Powrót do góry Go down


Simon Lewis
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 149
  Liczba postów : 1357
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyPią Kwi 08 2011, 15:16;

Andrew - Fajne imię. Podoba mi się ale wole polska wersje. Z tego co czytała w kp to imie pasuje. :P
Canavan- Zdecydowanie nie spotykane. Bardzoooo mi się podoba. I ładnie komponuje się z imieniem. Miód,cud i orzeszki 8D
Avatar-ten typek an awatarze jest nie fajny. Bardziej mi leży ten który jest w karcie postaci,a to ewidentnie nie ci sami panowie
Popis-Bardzo podobają mi się odnośniki a cytaty jest cudny przez duże "C" no i bardzo mądry. Nie żadne tam pusty,niosący przesłanie.


Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyPią Kwi 08 2011, 15:59;

Simon Uwielbiam imię Szymon! :D Miał tak mieć na imię mój bratanek, który urodzi się za kilka dni, ale chyba jednak będzie inaczej T.T ... Ale do rzeczy! Nie jest może oryginalne, ale zawsze na czasie ^.^
Lewis Od razu przychodzą mi na myśl jeansy... Nieco pospolite, takie "zwykłe", ale współgra ładnie z imieniem, i całość brzmi bardzo autentycznie, a nie jakoś wymuszenie.
Avatar Poprzednie bardziej mi się podobały, szczerze mówiąc :P Ale jak wklepałam imię kolesia do neta, to nie ma zbyt wielkiego wyboru jeśli chodzi o "ładne" zdjecia, więc to jest naprawdę niczego sobie, takie... tajemnicze trochę :D
Podpis Strasznie podoba mi się to zdjęcie :D Modły nad gitarą? xP Nie wiem, ale ma coś w sobie, że zawsze mu się przyglądam :P Cytat ciekawy, ciekawa jestem, skąd wzięty ^.^ Odnośniki nie rzucają się w oczy, zwykłą czcionką, klasycznie :] Wszystko! ^.^
Powrót do góry Go down


Elliott Redbird
Elliott Redbird

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Galeony : 1053
  Liczba postów : 1964
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyPią Kwi 08 2011, 19:05;

Namida - Bardzo rzadko spotykane imię, ale ciekawe - to muszę przyznać. Jakoś dziwnie pasuje mi do postaci, a te skróty: Nami, Namiś... są cudowne.
Kirei - To takie... jakby deseczki z trzciny, prawda? W każdym razie tak mi się coś kojarzy. Bardzo zacnie współgra z imieniem i też pasuje do postaci.
Avek - Nawet niezły, aczkolwiek bardziej podobał mi się ten z kotami, który miałaś przez krótki czas.
Podpis - Na początek... odnośniki wszystkie są, za to plus. O ludzie! Kocham Panic! At the Disco <3 Są boscy! A ta piosenka jest świetna. Cytat pasuje do relacji Namidy do Simona ^^
Powrót do góry Go down


Colin Fitzgerald
Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptyPią Kwi 08 2011, 19:14;

Elliott - nigdy nie wiem, ile "l" a ile "t" tam jest XD ale tak poza tym, to hym, nie wiem, w sumie to nie bardzo mi się podoba, kojarzy mi się z Eltonem Dżonem : |
Redbird - mniam, śliczne, fajnie brzmi, wygląda i w ogóle podoba mi się wub
Avek - ładny! śliczna dziewczyna, poza tym ładnie się komponuje z nazwiskiem i kolorem Gryffindoru, hłe hłe.
Podpis - hm, zdjęcie spoko, cytat też, odnośniki są, ale mimo wszystko coś nie pasuje. :{ ta focia chyba powinna być mniejsza albo... nie wiem XD
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptySob Kwi 09 2011, 11:57;

Colin zacnie, zacnie i uwielbiam to Kolin wub pasuje, i w ogóle cud, miód, orzechy.
Fitzgerald dziwne troszku, ale to nie znaczy, że nie fajne bo w sumie całkiem spoko jest 8D mi się wydaje, że niezbyt pasuje do imienia, ale być może.
Avatr oja, wiesz, że jest świetny i choć wolałam ten poprzedni to ten także ubóstwiam wub
Podpis nic nadzwyczajnego, ale świnka fajna 8D
Powrót do góry Go down


Julian McGuire
avatar

Galeony : 132
  Liczba postów : 127
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptySob Kwi 09 2011, 12:12;

Hanna - mmm śliczne, dużo lepsza wersja niż ta z "h" na końcu :< o dziwo nie kojarzy mi się ani z Hanną Montaną ani z Hanką z M jak Miłość, więc jest naprawdę veri gut wub
Glau - KLEJ 8D zawsze myślę o kleju, jak to czytam, ale to bynajmniej nie znaczy, że to źle, bo brzmi ładnie i fajnie pasuje do imienia. majstersztyk!
avatar - hyhy jaki krejzolski i w ogóle, idealnie Haniowaty, choć mi się najbardziej podobał taki jeden, który miałaś weześniej, nie pamiętam kiedy dokładnie i jak go opisać :C ale ten jest chyba zaraz po nim na liście twoich najlepszych!
podpis - mrrrrr, hardkorowy 8D Hania jest w nim weri gud i weri szeksi, a to znaczy, że mi się podoba. cytat też jest świetny <33
Powrót do góry Go down


Clary Saoirse Blanchett
Clary Saoirse Blanchett

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -5
  Liczba postów : 134
Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 EmptySob Kwi 09 2011, 13:39;

Julian - jejku, jak mraśnie! Swego czasu było dla mnie takie trochę gejowskie. 8D Pewnie przez kolegę, ale to wcale nie zmniejszyło w jakimkolwiek stopniu mego uwielbienia do tegoż imienia. Julek, hy hy. No, bardzo mi się podoba i nie mam co tu jeszcze dodawać.

McGuire - tu mi się kojarzy z serialikiem, który oglądałam jak byłam mała, a mianowicie z Lizzie McGuire : D Jakoś nigdy nie przepadałam za tym nazwiskiem, ale fajnie się komponuje z imieniem, ot co!

Av - koocham, uwielbiam, ubóstwiam i w ogóle, jestem na tak. Nie mogę się na niego napatrzeć, no! Choć wcześniejszy też był najsik.

Podpis - jego uśmiech mnie rozwala, jest taki słiitaśny, o! Ale ogólnie podpis już jest dla mnie taki bardziej neutralny. W sumie gdyby nie ten moment z uśmieszkiem w gifie, to nie podobałoby mi się za bardzo. No i są odnośniki, czyli się nie pogubię, hy hy.

Ogólnie, Julek jest fajniasty i fokle uroczy. Podoba mi się cholernie jako całość i tyle ode mnie. 8D
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 7 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 7 Empty


PisanieOceniamy. - Page 7 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 7 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 31Strona 7 z 31 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 7 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-