Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 8 z 31 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyNie Cze 13 2010, 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto Maj 24 2011, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySob Kwi 09 2011, 14:28;

Clarissa - Imię ogólnie mi się nie podoba, ale pasuje mi do charakteru Clar. Z niczym mi się nie kojarzy, co jest dziwne, bo w końcu ja zawsze mam jakieś skojarzenia ;o

Blanchett - Dziwne, ale tu już przynajmniej mam skojarzenia. BLASZANY ŁEB *.* Oja, jaka ja głupia jestem. Pasuje do imienia. No i przynajmniej jest oryginalne.

Avatar - Nie podoba mi się :< Taki... zbyt przerobiony :< Praktycznie nie widać twarzy tej dziewczyny. No i wygląda jak jakaś laska z horrorów typu "The Ring" :C

Podpis - Te zdjęcie mnie przeraża, a ta modelka ma chyba jakąś rozbieżność oczu waaa Cytat fajny, podoba mi się. Odnośniki wszystkie są, więc jest słit :-D
Powrót do góry Go down


Sigrid Weisen
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -30
  Liczba postów : 759
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySob Kwi 09 2011, 23:19;

Katherine- Imię dość pospolite, nie jest najgorsze ale osobiście nie przepadam za Kaśkami. Ciężko mi powiedzieć czy pasuje do postaci, raczej zbytnio się nie wyróżnia.

Butterline- Nazwisko kojarzy mi się zdecydowanie z masłem. Ciekawe chociaż zbytnio śniadaniowe 8D

Avatar- Nie widać twarzy, co jest dla mnie dość sporym minusem, zresztą na pierwszy plan wysuwają się bransoletki i popiersie. Może i miał pokazywać, jaka jest Katherine (dość szalona itp...) ale mimo wszystko jakoś do mnie nie przemawia.

Podpis- Zdecydowanie przypadł mi do gustu gif (choć pojęcia nie mam skąd on jest), tylko ten chłopak jakoś tam średnio pasuje ( ot przyplątało się coś i zostało) . Podpis , nie przeczę intrygujący w dość wredny sposób, ale równocześnie dość naiwny i młodzieżowy- taki ugrzeczniony opis na gg.

Ogólnie podoba mi się gif i intryguje śniadaniowe nazwisko. Reszta średnia i bez zbędnych emocji.

Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyNie Kwi 10 2011, 20:16;

Sigrid może być, choć kojarzy mi się z Ingrid i jakoś tak kompletnie do mnie nie przemawia.
Weisen z nazwiskiem lepiej, lepiej. Łącznie ładnie się to wszystko prezentuje 8D
Avatar on mi kompletnie nie pasuje do postaci Sigrid, a poza tym jest taki słodki i niewinny, że to aż dziwi. Dodatkowo ma tu dziwną minę i jest taki pospolity. Nie podoba mi się. :(
Podpis Zdjęcie z podpisu jest za to cudowne *.* Zakochałam się w nim normalnie 8D Cytat fajny, linki są, jest okej. :kefir:
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyPon Kwi 11 2011, 16:25;

Hanna - Jejuuu, uwielbiam to imię <3 Jest pospolite, ale jakoś wyraźnie tego nie widać. Wręcz przeciwnie, bo wygląda na takie, których za często się nie używa :-D No i brzmi tak studencko, co pasuje do postaci xd

Glau - Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z brokatem xd Może dlatego, że właśnie tamto słowo też zaczyna się na literę "G", albo po prostu... nie wiem. Podoba mi się i pasuje do imienia. :fruu:
Avatar - Nie podoba mi się :C Zdecydowanie miałaś lepsze :C

Podpis - Obecnie jeden z moich ulubionych na całym forum <3 Przykuwa uwagę i jest ciekawy. Za to nie pasuje mi tu ten cytat :C Czcionka fajna, odnośniki są ;-D
Całość prezentuje się fajnie i bardzo mi się podoba :hyhy:
Powrót do góry Go down


Ingrid Noah
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Galeony : 541
  Liczba postów : 548
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySro Kwi 13 2011, 07:47;

Katherine - bardzo podoba mi się to imię. Na serio! Jest długie i oryginalne. Lecz trochę nie pasuje mi do twojej postaci :<. Gdybym robiła postać o imieniu Katherine to byłaby to osoba miła, przyjacielska, pomocna itp. No ale pozory mylą :)

Butterline - ładne i śmieszne. Od razu skojarzyło mi się z linią i masłem co idzie za tym ,,Linia masła" 8D. Jest oryginalne.

Avatar - Sorki, ale nie za bardzo mi się podoba :(. Poprzedni miałaś lepszy.

Podpis - Mogę powiedzieć tylko dwa słowa ,,jest super!" :). Na serio! 8D

Całość ogólnie mi się podoba, ale poprzedni avatar był o wiele lepszy :).
Powrót do góry Go down


Naleigh Nefretete Neglect
Naleigh Nefretete Neglect

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 516
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1994-naleigh-n-neglect#66726
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1996-naleigh-nefretete-neglect
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySro Kwi 13 2011, 09:38;

Ingrid - za twarde dla twojej lękliwej postaci. Kojarzy mi się z lodem i zimą. No i jest bardzo podobne do Ingrith, przez co mylę wasze postacie.

Noah - kolejne złe skojarzenie, a mianowicie z siostrą Miley Cyrus ;c Ale ogółem mówiąc, nie jest złe i fajnie komponuje się z nazwiskiem, więc okej.

Avatar - taaaak, pasuje do Ingrid. Jest trafiony. Nie mogę się do niczego przyczepić.

Podpis - hm, sam w sobie mi się nie podoba, tzn. nie potrafię się na niego zagapić przez kilkanaście sekund, jak to mam w zwyczaju. Ale tak właśnie sobie wyobrażam Ingrid i jej rodzinę, więc plus.

Ogólnie - da się przeżyć, jednak nie jest źle ;]
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySro Kwi 13 2011, 11:44;

Naleigh Nefretete <3333 uwielbiam je wub co prawda osobno pewnie nie przypadłyby mi do gustu, szczególnie to 1 bo 2 jest całkiem, całkiem 8D

Neglect to samo co u góry excited razem NNN brzmi super fajowsko i w ogóle pro elo, a osobno już jakoś tak nijako ;c

Avatar oja, cudny jest wub pasuje do NNN jak najbardziej i on jest epicki wub chyba jeden z moich ulubionych na forum <3

Podpis dołujący ten cytat 8D super, że Bazyl jest w podpisiku wub
Powrót do góry Go down


Simon Lewis
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 149
  Liczba postów : 1357
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySro Kwi 13 2011, 14:06;

Hanna- Bardzo mi się podoba to imię. Ale na przydał nie znoszę polskiej wersji-kojarzy mi się z starą śmierdzącą wilgocią babcią :oO: ale angielska wersja jest świetna.
Glau- jedno z moich ulubionych na forum <3 Kojarzy mi się z kropelką,z klejem i po dłuższej analizie z masłem xD No i świetnie pasuje do imienia.
Avatar- baaaaaaaardzo mi się podoba! Ale najlepszy był z tą dziewczyna co wcinała coś ze słoika :-D
Podpis- jak mam coś pod tobą napisać to siedzę i się na niego gapię. Jest bezbłędny
.
Powrót do góry Go down


Nevaeh Rosado
Nevaeh Rosado

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 216
  Liczba postów : 214
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySro Kwi 13 2011, 14:46;

Simon Lewis (razem) - zarówno imię jak i nazwisko wydają mi się dosyć powszechne, ale w sumie to razem fajnie brzmią! I ogólnie mi się podobają.
avatar - ładny, aczkolwiek poprzedni bardziej mi się podobał.
podpis - super zdjęcie! Ale cytat mi się nie podoba :C
Powrót do góry Go down


Holden Edelweiss
Holden Edelweiss

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 4
  Liczba postów : 145
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySro Kwi 13 2011, 15:16;

Nevaeh - co prawda zawsze mam dylemaciQ czy to jest Nevaeh czy Naveah, ale poza tym jest zacnie, ładnie brzmi, milusio się skraca i w ogóle!
Campbell - NAOMI CAMPBELL he he! nie no, ładne, pasuje do imienia i ogólnie lubię je wub
avatar - bardzo hardkorowy, niby taki zwyczajny a jednak Z PAZUREM (to dlatego, że ona ma kurtkę na gołe ciało hehehehe cwaniara) <3 ładniejszy niż tamten!
podpis - podpis miaaaaaaażdży, wszystko bardzo niewąskie, szczególnie ta gąska wub
Powrót do góry Go down


Krystian Krokos
Krystian Krokos

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 25
Galeony : 96
  Liczba postów : 116
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySro Kwi 13 2011, 15:43;

Holden- dziwne imie wolabym juz Harold a nie imie podobne do psiego żarcia ale nawet śmiesznie jest ok
Edelweiss - nazwisko podobne do nazwy batona jak bylem w 4 klasie to sie wszkole takie sprzedawalo a to byly Milkiweje. I przypomina nazwe dobrej chekolady wedel.
avek- całkiem fajny tylko fryz taki gejowski troche ale kazdy ma sfuj gustaw.
podpis- całkiem git
Powrót do góry Go down


Nevaeh Rosado
Nevaeh Rosado

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 216
  Liczba postów : 214
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySro Kwi 13 2011, 15:53;

Krystian - nie jest to szczyt kreatywności, ale może być >D
Krokos - o nie, zdecydowanie mi się nie podoba! kojarzy mi się z kroczem krokusa XD
avatar - kiepska jakość
podpis - nic szczególnego, nie podoba mi się :C
Powrót do góry Go down


Lauren Creager
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 277
  Liczba postów : 381
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySro Kwi 13 2011, 19:46;

Nevaeh - takie lekkie i przyjemne, miło mi je się wymawia *chyba, że wymawiam je źle, to już co innego...8D* i ogólnie, podoba mi się. Takie... delikatne, o!
Campbell - samo nazwisko już mi nie przypadło do gustu. Może dlatego, że jest dość popularne i bardzo często trafiam na nie w książkach? Nie ważne. W połączeniu z imieniem brzmi bardzo spoczko, a to się tutaj liczy chyba najbardziej, więc najsik. Oceniamy. - Page 8 1843158402
Avatar - urocza, z pozoru niewinna blondynka. Hyhy, a jak się popatrzy dłużej, to widać że dziewka potrafi się nieźle zabawić! 8D Bardziej podoba mi się niż Twój wcześniejszy, i chyba na ten moment sobie Ciebie z innym nie wyobrażam.
Podpis - hardcorowa gęś miażdży wszystko 8D A i odnośniki fajnie wyglądają.

Ogólnie, jest całkiem całkiem. : D
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySro Kwi 13 2011, 20:12;

Lauren - Podoba mi się ;-) Ciekawe i pasujące do postaci. Hm, i chyba tyle, co mogę na jego temat powiedzieć xd
Mallory - Nie wiem czemu, ale według mnie nazwisko do imienia nie pasuje. Jest takie.. pospolite i nudne :C
Avatar - Kocham goo! <333 Cudowne zdjęcie! Moim zdaniem avek najlepszy, jaki do tej pory miałaś.
Podpis - Szału ni ma, ale cytat piękny 8D
Powrót do góry Go down


Julian McGuire
avatar

Galeony : 132
  Liczba postów : 127
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySob Kwi 16 2011, 14:15;

Katherine - jak już kiedyś mówiłam, ładne, lepsze od wersji z "C" i można je slicznie skrócić - Kath wub
Butterline - maaaaasło heheh! ale oprócz tego brzmi jak Butterfly, więc mi się podoba, pasuje do imienia i tak dalej.
avatar - podoba mi się! w sumie nie jakiś hardkorowy, ale pasuje do postaci i jest ładny wub
podpis - łee, szkoda, że nie masz żadnej słit animacji :< cytat fajny, chociaż dałabym inną czcionkę i kolor, ale to tak baj de łej.
Powrót do góry Go down


Alexis Brooxter
Alexis Brooxter

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Pół wila
Galeony : 131
  Liczba postów : 653
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptySob Kwi 16 2011, 20:25;

Julian podoba mi się z tego względu, że nie jest popularne i chyba nie ma na forum (?) drugiego Juliana. Dobrze jest, kiedy nie trzeba dodawać nazwiska,a od razu wiadomo o kogo chodzi. Generalnie nie podobają mi się nazwiska rozpoczynające się na Mc ale w tym połączeniu wygląda i brzmi dosyć ciekawie, także nie mogę powiedzieć o tym złego słowa. Żeby nie było aż tak słodko i przyjemnie muszę skrytykować twój avek. Nie wiem dlaczego, bo facet nie jest aż taki tragiczny (w innym wypadku nie został by modelem), ale patrzenie na jego zdjęcia z całą pewnością nie sprawia mi przyjemności. A nawet myślę, że nie dałabym rady patrzeć na niego bez przerwy dłużej niż dwadzieścia sekund. Ale podobno o gustach się nie dyskutuje.
Za to podpis mi się podoba. Jak dla mnie jest bardzo prawdziwy i ma ładny kolorek xddd
Powrót do góry Go down


Manuel Rosado
avatar

Wiek : 32
Galeony : -2
  Liczba postów : 310
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyCzw Kwi 21 2011, 22:56;

Alexis - bardzo mi sie podoba, ladnie wyglada, brzmi i do tego cudownie sie komponuje z Alexem, hyhy. No i pasuje do postaci, a to chyba najwazniejsze :>
Brooxter - jest takie hmm TWARDE, czy nie wiem jak to nazwac, ale jak najbardziej na plus wub kojarzy mi sie z krolikiem Buksem (Baksem? juz nie pamietam) 8D
av - ty niedobra, zmienilas, a tamten byl po prostu boski. ten jest ladny, dziewczyna of kors sliczna, ale stary bardziej chyba mi sie podobaaaal
podpis - zacne zdjecie, zacne odnosniki, wszystko gra <3
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyCzw Kwi 21 2011, 22:59;

Manuel - Za bardzo kojarzy mi się z jakimś makaronem. Czy to masło było? A nie wiem. Jakieś takie kurde jak... jak makaron z czasów wojny xd

Rosado - Takie bardziej przyjemne dla oczu, ucha czy nie wiadomo czego jeszcze. I proste, nie trzeba myśleć godzinami jak to się kurde czyta ;o

Av - Mruuśny ^^

Podpis - Szalenie kreatywny po prostu xd no po prostu pokłony bije. a poważnie, skoro nie przeszkadza to jest okej.
Powrót do góry Go down


Ridge Johanson
Ridge Johanson

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Galeony : 86
  Liczba postów : 83
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyCzw Kwi 21 2011, 23:09;

Gilbert - Hm, ogólnie to imię pasujące do postaci. No i trzeba mieć łeb, żeby takie wymyślić 8D Przynajmniej nie poszedłeś na prościznę i nie nazwałeś go Martin albo bógwiejakjeszcze :> Mi się podoba.
Slone - Kojarzy mi się ze ślimakiem. Albo sianem. O, już wiem! Słony ślimak w sianie! 8D No, ale przynajmniej pasuje do postaci xd
Avatar - Doskonale odzwierciedla charakter Gilberta wub
Podpis - Boże, świetny jest! 8D Jeden z moich ulubionych na Cz.
Powrót do góry Go down


Manuel Rosado
avatar

Wiek : 32
Galeony : -2
  Liczba postów : 310
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyCzw Kwi 21 2011, 23:15;

to jest margaryna, nawet mam jej logo w podpisie :(

Ridge - cudowne, boskie, piekne, swietne po prostu, miazdzy wszystkie inne wub
Johanson - nigdy nie wiem, czy tam jest Johanson czy Johnson :c ale tak czy siak brzmi fajnie!
av - ojaaaaa sam fakt, ze jestem psycho fanka Zaca sprawia, ze ubostwiam wszystkie twoje avy!!!
podpis - fajne, slit fociaszki i zacny cytacik, ale ja zadam jakiegos boskiego gifa :(
Powrót do góry Go down


Kathleen Gardner
avatar

Uczeń Gryffindor
Wiek : 28
Galeony : 304
  Liczba postów : 799
http://www.greenblood.fora.pl
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyPią Kwi 22 2011, 20:03;

Manuel - wielbię to imię. Zacne, pasuje do postaci i ach. Cud, miód i orzeszki <3
Rosado - komponuje się z imieniem i ogółem mówiąc jest fajne.
Av - bu, pasuje do charakteru Manuelka, ale nie podoba mi się :( Tamte dwa poprzednie miałaś lepsze. Ale co na niego spojrzę to wybucham śmiechem, bo mina modela mnie rozwala 8D
Podpis - ach, cytat idealnie oddaje motto życiowe Manuelosława wub Ale brakuje mi tego obrazka z margaryny :< Ach, ach, no i super, że masz Jadzię w podpisie, bo och, no kocham ją! 8D
Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyNie Kwi 24 2011, 20:39;

Kathleen - mrrr... strasznie mi się podoba. Rozważałam nawet, żeby dać tak na imię mojej Elliott, ale noo... dwie Kathleen w jednym Hogwarcie to za dużo wub
Gardner - Ogroodnik... zacna fucha. Ładnie współgra z imieniem, łatwo zapamiętać - jest git 8D
Avek - Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam. I to zdjęcie, i Natalie Portman. I więcej nic nie powiem, bo nie wie coo...właśnie zapełniam linijki, hłe, hłe.
Podpis - Co do zdjęcia, to wróć do podpunktu o avku, a odnośniki wszystkie są. Gwiazdki bardzo zacne, pasują do kolorka. wub
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyNie Kwi 24 2011, 21:23;

Courtney - Średnio mi się podoba :< To znaczy... brzmi tak studencko i w ogóle, ale ogólnie w wymowie słychać takie wielkie EEEEEER, a to mi się kojarzy z jakimś fanatycznym Hiszpanem który podkreśla swój akcent xd

Anderson - Anderson, Andrew, Ananas, cośtamcośtam. Nazwisko o wiele lepsze od imienia, chociaż fajnie do niego pasuje. Nie, poprawka. Idealnie pasuje! I jakoś sobie nie wyobrażam dziewczyny z innym, hłe hłe 8D

Avek - Bardzo bardzo zacny! Taki słitaśny. I te uszy, mwahahaha < 3

Podpis - Zawsze podobają mi się te animacje :albino: Odnośniki fajne, podobają mi się, ale dałabym je większą czcionką :<
Powrót do góry Go down


Julian McGuire
avatar

Galeony : 132
  Liczba postów : 127
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyNie Kwi 24 2011, 23:19;

fanatyczni Hiszpanie podkreslajacy swoj akcent sa superrrr wub


No ale do rzeczy. Katherine Butterline, jak juz wieeele razy wspominalam, brzmi ladnie i bardzo mi sie podoba, nawet jesli nie zaskakuje nie wiadomo jaka oryginalnoscia ^^ w ogole to idkad uslyszalam wersje Barbry Streisabd z tym imieniem, to zawsze nuce jak cie widze, bo to fajniacko brzmi 8D avatar zacny, kazdy twoj podoba mi sie coraz bardziej hihi. podpis tez, te fociaszki sa naprawde mega!
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyNie Kwi 24 2011, 23:48;

O ile podoba mi się imię Julian, a jeszcze bardziej pieszczotliwe Julek to nazwisko mnie strasznie wkurza ;c poza tym z czymś mi się kojarzy, ale nie mogę sobie przypomnieć z czym :ave: Razem brzmi tak sobie, ale nie jest źle. Za to avatar kocham,kocham,kocham,kocham,kocham,kocham wub *.* cudowny jest wub Podpisik też fajny, szkoda, że go mało na animacji, ale to nie twoja wina 8D
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 EmptyPon Kwi 25 2011, 21:24;

Hanna - Bo dobra Hania nie jest zła! Takie to kurcze zwyczajne, wręcz polskie i swojskie, a takie słitaśne i w ogóle. Mi pasuje <3
Glau - Niby pasuje do imienia, to fakt. Składa się na fajną całość, ja wiem. Ale samo w sobie jest ble.
Avatar - Okropieństwo! xD ale takie cholender urokliwe i charakterne, że lubie to ^^
Podpis - jakiś taki kurcze... kiepsko z nim w porównaniu z resztą, niestety. Ale gorzej być mogło! Jakoś mi nie pasi i już
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 8 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 8 Empty


PisanieOceniamy. - Page 8 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 8 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 31Strona 8 z 31 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 8 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-