Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 19 z 31 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyNie Cze 13 2010, 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto Maj 24 2011, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Moema Cheyenne
Moema Cheyenne

Student Ravenclaw
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 50
  Liczba postów : 57
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyNie Lis 13 2011, 20:12;

Daisy - w sumie to mam dwa skojarzenia, mega kontrastujące się z ogólnym zarysem postaci. I dziwnie mi się patrzy na małą Gryfonkę o tymże imieniu, bo od razu przypomina mi się stara, dobra Daisy i jej dziwne urojenia, mru. Ogółem to imię spoko, ale średnio mi pasuje do takowej dziewczynki.

Coxer - o, wizualnie świetnie. Kocham "x" w nazwiskach, strasznie mi się podoba! Wydaje się, że brzmi tak twardo, a jednak, ładnie komponuje się z imieniem, no super, super.

Avatar - nie lubię dzieci, wrrrrr. Także nie przypadł mi do gustu, jednak powiem, że zdjęcie dobrze przycięte, a dziewczynka na nim dość ładniutka, ten kołnierzyk, guziczki, kilka warstw, no okej.

Podpis - nie widzę w nim ŻADNEGO sensu, brakuje mi jakiegoś obrazka, ładnego adekwatnego cytatu :c Odnośniki niby są, ale strasznie rozciągają w dół i.. Nie, nie lubię tego typu wzoru podpisu, nie pociąga mnie.

Gra - nie grałyśmy razem, ale przeczytałam kilka postów. Cóż, sposób pisania nie jest powalający, ale spoko, za kilka miesięcy jestem pewna, że będzie lepiej. Nie lubię pisania w pierwszej osobie, ale tutaj mi to wybitnie pasuje. W zasadzie dobrze prowadzisz postać, sama nie umiałabym pisać kimś tak młodym, za co duży plus. Czasem zrobisz jakiś błąd, dość mocno rażący, ale ogólnie jest w miarę.
Powrót do góry Go down


Daisy Coxer
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 25
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 66
  Liczba postów : 106
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyNie Lis 13 2011, 22:16;

Meoma - nikogo o takim imieniu nie znam, więc to daje ci u mnie duży plus. Trochę kojarzy mi się z gumą "Mamba", ale mniejsza z tym.

Cheyenne - nie wiem jak to przeczytać, ale kojarzy mi się z Japonią. A co za tym idzie także z karate i innymi sztukami walki.

Avatar - skośne oczy bardzo tu pasują. Podoba mi się ta bluzka, którą ma twoja postać. Nos mi się nie podoba, ale nie wiem czemu. Fryzura za to pasuję do tych oczu.

Podpis - fajne zdjęcia, spoko cytat i nie zajmuję dużo miejsca. Supcio ^^

Gra - tutaj nic nie powiem, bo nie wiem co mam powiedzieć. Nie czytałam jeszcze żadnego twojego postu (oprócz tego powyżej). Za to podoba mi się twoja karta postaci.


PS Napisałaś, że dobrze piszę jako ktoś tak młody. Z tym, że ja naprawdę (w realu) mam 13 lat i ogólnie charakter, zainteresowania, a nawet datę urodzin podałam prawdziwą.
Powrót do góry Go down


Gideon Miedwiediew
Gideon Miedwiediew

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 41
  Liczba postów : 49
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyNie Lis 13 2011, 22:34;

Daisy - ogólnie, dobrze mi się to imię nie kojarzy, a konkretne skojarzenie do niego mam tylko jedno - Kaczor Donald. bo tak sie nazywała ta jego panna chyba, nie? Z resztą, nieważne. Nienawidzę tych wszystkich tworów Disney'a, toleruję tylko Myszkę Mickey, no co poradzić. Także jestem zdecydowanie na nie

Coxer - nie no, ogólnie jest spoko luz, żeby nie krytykować. tobie się może podobać, ale mi już nie za bardzo. w każdym razie pasuje do imienia.

Av - ja ogólnie dzieci nie lubię... i tak jak sobie patrzę na tą dziewczynkę, to aż mam ochotę czymś rzucić o ścianę. ten jej uśmiech, bliżej nieokreślonego, różowoczerwononijakiego koloru bluzeczka... ugh.

Podpis - taki prosty. tych lekcji na które uczęszcza postać już wpisywać nie musiałaś, bo te kolory wszystko psują i takie tam. ale odnośniki są, a to najważniejsze.

Gra - nie czytałam, nie grałam... jaka szkoda
Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyNie Lis 13 2011, 23:36;

Gideon - Co tu dużo mówić, uwielbiam je. I te skróty... Gideś, Gid, Gideoś - takie mruśne i przyjemne dla ucha. Samo imię wygląda interesująco, dzięki dwóm samogłoskom koło siebie... troche jak "Leon" ale o wiele lepiej! No i kojarzy mi się z fistaszkami, chociaż nie mam bladego pojęcia dlaczego... nie będę wnikać, bo jeszcze się okaże, że jestem jeszcze bardziej dziwna, niż uważam.

Miedwiediew - O BOOOOOOOOOOOŻEEEE, ratuj :< Chemia to zło, pomiot szatana, powiedzieć o nie "bo to zła kobieta była" jest ogromnym niedomówieniem! Ale samo nazwisko jest niczego sobie. W ogóle, uwielbiam długie nazwiska, więc wiesz. No i wręcz idealnie pasuje do imienia. A jak brzmi! Cud, miód i orzeszki! Tylko nigdy nie umiem go zapamiętać i muszę kopiować. Znaczy wiesz... wiem, jak Gid się nazywa, ale z pisownią już gorzej. I nawet nie przeszkadza mi to, że to dość popularne nazwisko!

Avek - nieeeee no. To jest M I S T R Z O S T W O. Ciekawe, co za geniusz go zrobił... A tak na serio... lubię to zdjęcie Jeremiego. Jest taki niewinny i drapieżny w jednym. Chociaż bardziej to pierwsze, bo te uszka rozbrajają :3 Przycięci ujdzie, ale jak tak teraz patrzę, to zastanawiam się, czy nie zwiększyć by kontrastu. Chociaż może to jest właśnie taki urok.

Podpis - YEAH! W końcu mam się do czego przyczepić i pewnie podejrzewasz już, co to będzie. Otóż animacja jest zdecydowanie za krótka. I dlaczego on ma przylizane włosy? Wygląda jak nie on. Trochę bym go zmniejszyła, znaczy gifa. Ale za to cytat uwielbiam. To fragment piosenki Nirvany, co nie? <333 Wszystko ładnie zgrane kolorystycznie z kolorem rangi i co najważniejsze - ze sobą, więc nie mam więcej pytań, co nie?

Gra - nie grałam, nie czytałam, w ogóle... szkoda gadać. Czekam na nasz wątek już dobry miesiąc i chyba się go nie doczekam, bo ktoś tu ciągle zaczyna nowe wątki, kompletnie zapominając o tym, że teraz moja kolej. FOCH, RZAL I BUL. Karta do dupy i tyle.
A tak na serio, to uwielbiam jak piszesz, przecież wiesz <3 No i tego, karta i cały Gideś jest boski. Nie waż mi się zdejmować mu rangi, bo uduszę na odległość.

JAK MOŻNA NIE LUBIĆ BAJEK DISNEY'A? neutral
Powrót do góry Go down


Quentine Joselie Fennly
Quentine Joselie Fennly

Student Hufflepuff
Wiek : 31
Czystość Krwi : 0%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 169
  Liczba postów : 514
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyNie Lis 13 2011, 23:53;

Courtney - Śliczne imię (chociaż ty nie wybierałaś tego imienia, ale jest ładne), i bezapelacyjnie pasuje do całokształtu. Nie wyobrażałbym sobie Courtney z innym imieniem. Jest Courtney o kropka. Często to imię niejako kojarzy się z Courtney Love, którą wręcz uwielbiam i tu jest wielki plus. No i oczywiście nie zapominajmy, że to umie ma bardzo ładne zdrobnienia Court, Kortni i wiele, wiele innych jeszcze nie ujawnionych 8)

Anderson - Też ładne, aczkolwiek wolę te trochę dłuższe i bardziej skomplikowane. Lecz do imienia Courtney nie pasowałoby, aż bardzo skomplikowane. Zwykłe i tego się trzymajmy. Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z Andrzejem oO. Łatwo się piszę i jest proste do wymówienia jak i do zapamiętania.

Avek - Ojej ojej <333 Kocham Cintie i wszystkie twoje avki będą cudowne, piękne i bóg wie jeszcze jakie. Ten avek jest mistrzowski :lubie:. Przypomina mi nieco wizytę u cioci na imieninach, ale oj tam oj tam! Jest taki Kortnejowy <333.

Podpis - śliczny gif <3. Ta modelka ma taakiego zaciesza obracając tym sterem (?), że aż miło się na niego patrzy. I co ważne bardzo, bardzo pasuje do Courtney. Jest także cytacik, którego jeszcze nie czytałam, ale przeczytam 8). Są linki, jest git :lubie:

Gra - Pisałam z tobą na Haru oraz Quenią, tyle, że ty pisałaś Andrzejem. Nie mam zastrzeżeń co do postów. Nie robisz literówek, nie piszesz aż za długo a za razem nie za krótko. I dobrze. Z przyjemnością czytam twoje posty. Szczególnie wątek Czarki i Fabianka. Jest śliczny <333. Tak więc wszystko jest okej 8)
Powrót do góry Go down


Naomi Young
Naomi Young

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Galeony : 26
  Liczba postów : 431
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2910-naomi-young
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1796-naomi-young
http://czarodzieje.my-rpg.com/t10618-naomi-young#291596
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyPon Lis 14 2011, 17:03;

Kłentino, nie kłam, nie czytałaś :<

Imiona - Powinnam napisać, że są zue i okropne, NO ALE dodanie e do imienia męskiego jest mistrzostwem. Znaczy, mistrzowsko ci wyszło.
Josielie podoba mi się mniej, ale jakoś tak już sobie nie wyobrażam Queni bez niego. Quentine Fennly? Nieeeeeee.
Nazwisko - w takie flamusowate, miękkie i takie puchoniaste. W sumie niczego sobie. Może być.
Avek - w ogóle kocham Diankę i wszystkie jej avki <3 Ten też ci się udał, powiem ci.
podpis - następne mistrzostwo <333 Czcionka, gif, ładne odnośniki, ślicznie!
Gra - ogólnie kocham Quenię, ale przyznam, że czasami jak cię czytam to trochę się gubię i nie wiem o co ci chodzi. W sumie ona miała wyjść przygłupia, ale przygłupem też da się jasno pisać 8)
W ogóle to cacy :-D
Powrót do góry Go down


Delroy Saturn Specter
Delroy Saturn Specter

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 0%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 46
  Liczba postów : 58
http://www.last.fm/user/Ylarie
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptySro Lis 16 2011, 16:48;

oceniam zamiast odpisywać, zawaliście xd

Naomi - imię w sumie lubię, ale sama jestem zwolenniczką dłuższych, a raczej takich, które można ładnie zdrabniać, skracać. Z tym w sumie ciężko coś zrobić, poza 'Naomka', ale i tak nie jest źle ^^
Young - no nazwisko niestety kuleje, ale jakoś mi nie przeszakadza, z imieniem bardzo krótko i konkretnie, aaale, bywało gorzej :3
av - no, miałaś lepsze, nie za bardzo widzę w tym Naomi, ale to moje prywatne odczucie. Pod względem estetycznym jest przeciętnie.
sygna - ciągle ta sama, ale mi nie przeszkadza, lubię ją xd trochę nie paują mi te narożniki, żeby były niewidoczne, byłoby niebo lepiej. Ładna czciona, kolorek pasi, cytatu nie czaję, odnośniki są, więc jest okej, ale bez szału xd
gra - z Twoich postaci najbardziej lubię właśnie Naomkę, prowadzisz ją dobrze, piszesz też raczej dobrze, chyba nie mam zastrzeżeń ^^
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyPią Lis 18 2011, 07:49;

Po pierwsze, zawsze będę kochać przydomek "Saturn". W ogóle uwielbiam wszystkie gwiezdne, starożytnogreckoboskie i tak dalej. Imię Delroy też mi się podoba, kojarzy mi się, w sumie nie wiem dlaczego, z westernem xd Nazwisko ma fajny wydźwięk i całość jest bardzo w porządku.
Na avatarze ten koleś wygląda trochę dziewczęco, ale w sumie to nie przeszkadza.
Zdjęcie w sygnaturze jest booooskie, kocham je! I są odnośniki, czyli podpis jest w sam raz.
Jakoś wcześniej nie czytałam postów Saturna. Muszę to nadrobić. Ale twoją grę znam i bardzo lubię ;D
Powrót do góry Go down


Daisy Coxer
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 25
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 66
  Liczba postów : 106
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyPią Lis 18 2011, 14:07;

Hayley - imię kojarzy mi się z... kolorem fioletowym i bardzo tajemniczą osobą. Oprócz tego wydaję mi się, że osoby, które mają tak na imię są obdarzone zdolnościami plastycznymi i lubią modę.

Splend - kojarzy mi się ze słowem "splendor". Nazwisko nie jest powszechne, więc OK. Tylko troszkę nie pasuję mi do imienia.

Avatar - młoda, tajemnicza dziewczyna o bardzo jasnych włosach. Lubi tajemnice, mode i jest trudna do zdobycia.

Podpis - Krótki, nie zajmuję dużo miejsca, czyli spoko. Oprócz tego jest jakiś cytat. Podoba mi się!
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyPią Lis 18 2011, 17:21;

Daisy kojarzy mi się z naszą forumową, najlepszą uzdrowicielką, mianowicie Daisy Butterfly-Makharone! W sumie podobieństwa poza imieniem nie ma, ale to taki szczegół. To imię jest moim zdaniem troszkę niedorobione i nieco za słodkie, ale nie jest znów najgorzej.
Coxer - kokos, no xd nie wiem, jakoś nie za bardzo mi odpowiada, choć z imieniem jest okej. Nie potrafię się do niego przekonać.
av - chyba pasuje, mimo tego, że powalająco nie jest. Taki dosyć charakterystyczny, na swój sposób ;>
sygna - przeszkadza mi tu multum kolorów, do tego takich rażących. Odnośniki są, to dobrze, tej czcionki niestety nigdy nie lubiłam. No podpis średnio, ale te odnośniki są, to już na plus.
gra - nie przepadam za postami pisanymi w pierwszej osobie, ale postać prowadzisz przeciętnie, no raczej jest okej ^^
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyPią Lis 18 2011, 20:57;

Audrey Averille Primrose Ocenie jako jedną całość, bo dlaczego by nie? W końcu ową całością jest, trzeba przyznać, ładną, zacną, pasującą. Nick jest długości avatara, a to ciekawostka ornitologiczna. Ładnie to wygląda, to fakt. Można też go rozłożyć na czynniki pierwsze. Audrey? W zapisie, paskudztwo. Fajnie sie za to wymawia akcentując różnymi metodami zważywszy na region w jakim się znajdujemy. Dlatego plusik. Averille takie jakieś wróżkowate jest no. Niby ładne, ale takie jakieś nie teges no. Nie powala mnie na kolana, ale to nic nei szkodzi! Primrose za to kocham całm serduszkiem, jest tak zacne wub
Avatar Niewiasta wyjątkowo ciekawa. Wygląda troche jak dziewczynka z podstawówki na jakiś dropsach, crackach, pokemonach cyz nie wiadomo czym jeszcze, po osobliwym gwałcie. No centralnie xD Niby taka niewinna, uroczy warkoczyk, a na twarzy taki nieogar, po oczach widać, że szatan się nią interesuje i w ogóle. Aż sie człowiek zastanawia czy wolałby nie spotykać takiej w ciemnym zaułku, czy wręcz przeciwnie, spotkać by móc zaspokoić swoje chore fantazje. Nie no, jest w nim moc, to trzeba przyznać. Cudny
Podpis Oryginalny, nie można powiedzieć, że nie. Daleki od schematu, odnośniki, animacja, tekst piosenki. Tradycja, tradycją i takie są najzacniejsze, ale dobra odmiana nie jest zła. Skoro pomysł jest okej to wszystko sie zgadza. Wprawdzie niektore fragmenty animacji prowadzącej do kp mnie nie przekonują, ale wybacze ci to swym sercem łaskawym
Gra Ojej, ile postów *.* A ja czytałem tylko kilka..kilkanaście? Nie więcej. Chyba. Nie wiem. Moment. Chwila. Znaczy no ja mówie oczywiście o postaci Audrey, bo na innych mam więcej obcykane 8) i te słowa powinny mówić wszystko. Skoro mi się w ogóle chce czytać czyjekolwiek posty kiedy z tym kimś nie pisze to cud. Mi się nawet nie chce czasem tego z kim pisze i tego nie robie, także wiesz xD Nie no, pomysły są naprawdę zacne *.* wszystko jest ładnie dopasowane do danej postaci i się człowiek nie pogubi w konstrukcji postu, nie ma szans. W niektórych momentach, patrząc na styl i budowe, aż sie prosi o taką powagę klasyków albo jakiś patos, to byłaby dopiero moc. Znając jednak moje pomysły, to zjebałoby sytuacje, więc zostaw tak jak jest, bo jest wyjątkowo zacnie 8D
Powrót do góry Go down


Mirela Sarpe
Mirela Sarpe

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 39
  Liczba postów : 95
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyPią Lis 18 2011, 21:25;

Gilbert: pierwsze skojarzenie "Ania z Zielonego Wzgórza" facepalm Ale jak się zastanawiam głębie, to to imię mi się bardzo podoba, i pasuje do twojej postaci. Jest takie... ach aż trudno to opisać. Zacne, o wub
Slone: Genialnie się komponuje z imieniem. No i z wyglądem. I w ogóle jest świetne.
Avatar: KOCHAM ASHA STYMESTA!serducha Czasem sobie siadam i patrzę na av albo na sygnę. Nie potrafię powiedzieć nic złego, mimo
Podpis: Świetny jak wszystkie Gilberta. Każdy tekst, coś tam we mnie wzbudza i zaczynam sobie coś tam analizować.
Gra: grałam tylko z Kurtem. Ale czytałam parę postów Gilberta. Nic w nich nie bierzesz na poważnie. I to jest chyba najlepsze. Bardzo oryginalne. Potrafisz tak zakręcić czytelnika, ze czasme trzeba czytać miedzy wierszami...
Powrót do góry Go down


Daisy Coxer
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 25
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 66
  Liczba postów : 106
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptySob Lis 19 2011, 14:45;

Mirela - takk... nie znam nikogo z takim imieniem, więc jest dobrze. Tylko troszkę za bardzo kojarzy mi się z Minewrą. Jeśli nie myślę w tym czasie o profesor McGonagall to twoje imię wydaję się być słodkie i wesołe. Kiedy pomyślę o nauczycielce to bardziej pasujesz mi na osobę myślącą, zaangażowaną i prawdomówną.

Sarpe - nie znam tego nazwiska, ale pierwsze skojarzenie to "szarpać", albo Snape. Nie za bardzo mi się podobam, ale jako tako składa się w ładną całość z imieniem.

Avatar - zwykły. Nie jest specjalnie zachwycający.
Powrót do góry Go down


Spencer McGovney
Spencer McGovney

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 61
  Liczba postów : 92
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptySob Lis 19 2011, 14:54;

Mirela - nie podoba mi się. W mojej klasie była dziewczyna o tymże imieniu, tyle że pisana przez dwa l. Mirella. I sądzę, że to chyba nawet ładniej brzmi, choć i tak jakoś do gustu mi nie przypadło. No ale jest oryginalne!
Sarpe - całkiem nieźle brzmi z imieniem, tworzy jedną całość, przez co Mirela tak bardzo mnie w oczy nie razi. Samo nazwisko jest... zwykłe, dlatego nie wiem, co mogłabym o nim napisać. :<
Avatar - dziewczyna wydaje się całkiem ciekawa, ale wkurzają mnie te jakieś światła/plamy? Wygląda to tak, jakby zdjęcie było robione przez szybę, przez co wydaje się strasznie wyblakłe, a ja jestem raczej zwolenniczką kontrastów i żywych kolorów, aczkolwiek źle nie jest! No i rozmiar jest dobry, czego ja jeszcze nie zmieniłam u Spencerka, bo nie podobają mi się te wielkie avki, no ale cóż, niedługo trzeba będzie.
Gra - nie grałam, niestety. Coś tam może czytałam, ale nie utkwiło mi to zbytnio w pamięci. :< Za to czytałam posty Simonka, i myślę, że piszesz całkiem, całkiem. Trzymasz się schematu postaci i tak dalej, czyli jest raczej dobrze, amen. 8D

aaargh, DAISYY.

Daisy - kojarzy mi się, tak jak chyba większości, z dawną, szaloną uzdrowicielką. Samo w sobie jest słodziutkie i w ogóle, takie milusie, kwiatuszkowe aż do zemdlenia, ale ujdzie, bo masz młodą postać no i chyba do niej to pasuje, o ile się nie mylę. 8D
Coxer - koksu 8D. Dla mnie brzmi to trochę śmiesznie. Milusia Daisy, która jest koksem, ehe. No ale z czasem na pewno się przyzwyczaję do tejże kompozycji! Daisy Coxer będę odbierała jako jedność, o.
Av - słodka, mała dziewczynka, pasująca chyba do karty postaci (nie wiem, nie czytałam 8D). Sam avatar nie powala, ale wiem, że ciężko jest znaleźć ładne zdjęcia starszych dzieciaków, ale nadal dzieciaków, tak więc uroczyście stwierdzam, że jest całkiem w porządku.
Podpis - odnośniki są, a to najważniejsze. I... więcej nie mam co powiedzieć. Kolory są oczojebne, walą po oczach i tyle. Ja tam lubię jakieś cytaty, teksty piosenek, gify, zdjątka...
Gra - ogólnie przyzwyczaiłam się do pisania w trzeciej osobie, ale jeżeli pierwsza sprawia ci przyjemność i łatwiej ci się pisze, to okej, nie ma sprawy! W sumie to dopiero teraz przeczytałam jakieś twoje posty fabularne, gdyż przeważnie widziałam je właśnie w grach, i ogólnie dziale "poza magią". Postać prowadzisz przeciętnie, ale jeszcze się zapewne wyrobisz więc jest okej. Jak ja sobie wspominam moje początki, to się za głowę łapię, a i teraz nie jest o wiele lepiej. 8D

cholera, nadużywam emotek, a raczej jednej konkretnej. NIEDOBRZE.
Powrót do góry Go down


Lunarie S. Deceiver
Lunarie S. Deceiver

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : hipnoza
Galeony : 256
  Liczba postów : 816
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2228-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2230-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7745-lunarie-s-deceiver#215456
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptySob Lis 19 2011, 15:10;

Spencer - dziwaczne trochę jest dla mnie to imię, takie ostre, nasuwa mi na myśl nożyczki (8D) i pensy. Ale wizualnie wygląda w porządku! Straszliwie natomiast podoba mi się drugie imię, Billie <3 Chociaż pisane nieco inaczej niż zwykle, od razu przypomina mi o Billym z "Lotu nad kukułczym gniazdem", życiowej sierotki, więc bardzo mi pasuje.
McGovney - szczerze mówiąc, to zawsze mój mózg automatycznie przestawia mi to nazwisko na "McGoverney". Jest zbyt miękkie, brakuje mi właśnie jakiejś mocnej głoski w środku, żeby było równie ostre jak samo imię. Poza tym Govney można łatwo przemianować na Gównej, co jest dość straszne XD
Av - jest baardzo charakterystyczny, zawsze rzuca się w oczy. Podoba mi się obróbka na nim, dzięki tym kolorom wszystko bardzo pasuje kolorystycznie do Ravenclawu. Gość, którego używasz do wyglądu zawsze odcina się na tle innych, więc gwarantuje, że nie zostanie zapomniany, dobrze heart
Sygna - szkoda, że każda foteczka nie jest obrobiona w taki sposób jak avatar, wtedy byłoby idealnie. W ten sposób trochę zakłócona jest gama kolorystyczna, a wraz z nowym wyglądem forum te brązowawe obrazki są jeszcze bardziej mdłe. ALE KOCHAM CIĘ ZA TĘ PIOSENKĘ. Swoją drogą, nie da się tego czytać bez słyszenia w mózgu tego wspaniałego głosu wokalisty <3 Odnośniki są, wszystko ślicznie.
Gra - przyznam się z ciężkim sercem, ale nie czytałam ani jednego posta Spencera. Natomiast grałam z Tobą na Lilyanne i jestem wręcz zauroczona wub masz bardzo dojrzały styl, potrafisz uciekać jednocześnie w poetykę i rzeczowość, nie gubisz wątku, wspaniale budujesz podłoże psychiczne dla postaci, a z innych postów wiem jeszcze o poczuciu humoru, które umiesz wpleść w posty. Ślicznie, serio. Aż muszę się zabrać za odpis na korytarzu, ale mam problemy z płynnym prowadzeniem gry gdy styl drugiej osoby przewyższa mój warsztatem co mnie onieśmiela :(
Powrót do góry Go down


Evita Amarillo
Evita Amarillo

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 10%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 56
  Liczba postów : 107
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptySob Lis 19 2011, 23:48;

Lunarie S. Deceiver - ocenię to sobie wszystko razem, bo tak będzie lepiej i będzie w ocenie ten zamierzony EFEKT heart a teraz ogólnie... no kocham, ubóstwiam najbardziej na świecie i jeszcze mocniej, pomysł na imię jest wyjebany i G E N I A L N Y, tym bardziej, że ie dość że postać jest narkomanką, to jeszcze jej inicjały łączą się w jeden z narkotyków :3 no kocham, kocham, kocham
Avek - na początku miałam zastrzeżenia co do modelki, bo sobie tak myśle, wtf, Megan Fox, co to ma być, ale później zmieniłam zdanie, no bo... MEEEEEGAN FOOOOOX, JAK ONA MOGŁABY NIE PASOWAĆ NO HELOŁ I TAKIE INNE. a ogólnie to avek chyba najlepszy, świetnie M na nim wyszła, świetnie podkolorowane baloniki, rzygam tęczą, zakochałam się
Podpis - animacja jest zacniutka, lubię na nią patrzeć :3 podpis też świetny, odnośniki też ciekawe, wszystko robi ładne wrażenie
Gra - grałam z tobą... no kilka razy chyba było, nie? jejku, i nie wiem co mam na ten temat powiedziec. no fajnie mi się z tobą pisze, to na pewno. milutko tez sie posty czyta, to chyba najważniejsze heart ogólnie jest wszystko pięknie <3
Powrót do góry Go down


Jiri Broskev
Jiri Broskev

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 217
  Liczba postów : 335
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2958-jiri-broskev
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2959-jiri-broskev
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9752-jiri-broskev#273766
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyNie Lis 20 2011, 00:26;

Evita - imię jako takie mi się w sumie nie podoba, nie wiem czemu :C może kojarzy mi się z Ewką czy Eweliną, a te imiona nie przypadły mi do gustu ;p choć nie jest źle, muszę przyznać.
Amarillo - no już lepiej, choć z hiszpańskiego czyta się to chyba bardziej jak Amarijo, co już nie brzmi tak fajnie XD ale suma sumarum mi się podoba, tak samo jak zresztą imię + nazwisko, zdecydowanie komponuje się ładniej, niż każde z osobna.
avatar - jest absolutnie cudowny i kocham to zdjęcie <3 choć wydaje mi się, że dla Evity jest jednak zbyt łagodny 8D ale to kwestia sporna. W każdym razie wielbię też kolory <3
podpis - w sumie brakuje mi obrazka :< ale cytat fajniusi, odnośniki są i całość się ładnie graficznie komponuje. Kolor jest identyczny jak ranga, choć mam wrażenie, że w podpisie to za bardzo zlewa się z tłem =C ale to tylko moje chore schizy zapewne, hihi.
gra - hm, z tego co pamiętam (a mam wysoce rozwiniętą sklerozę) to grałyśmy tylko na jakichś imprezach i to też mało osobiście. Co więcej, postów Evity nie kojarzę (poza tymi od poprzedniej właścicielki), więc ciężko jest mi się wypowiadać. Tak naprawdę to czytałam tylko te Szarlotki i bardzo mi się podoba jak piszesz <3 musimy kiedyś jakiś większy wątek przeprowadzić, o.
Powrót do góry Go down


Chiara Ana Morello
Chiara Ana Morello

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja, jasnowidzenie
Galeony : 356
  Liczba postów : 702
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2988-chiara-ana-morello
http://czarodzieje.my-rpg.com/t3065-chiara
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyNie Lis 20 2011, 10:21;

Jiri - no jak nie kochać Jerzego noo... takie krótkie, łatwe do zapamiętania i do napisania, co jest dość rzadko spotykane! No bo na forum roi się od skomplikowanych imion i nazwisk, co mnie przeraża. Wracając jednak... kojarzy mi się z moim kumplem. Właściwie nie wiem, dlaczego, bo nie ma na imię Jerzy, ale chyba by do niego pasowało... i z winkiem też mi się kojarzy i też nie wiem dlaczego :lubie: ogólnie bardzo pozytywnie!

Broskev - Uwielbiam <3 uwielbiam czeski, uwielbiam Czechy, uwielbiam Czechów, czeską kuchnię i wszystko co czeskie jest świetne, ot co. Brzoskwinia to fajny owoc i ładnie brzmi po czesku. Cholerka, mam ochotę na brzoskwinię ;< Ładnie się komponuje z imieniem, ładnie wygląda i też łatwo napisać.

Avek - Awww... podoba mi się <3 Ładnie przycięty, pasuje idealnie do Jerzego, kontrast też fajny i w ogóle miodzio! Chciałabym mieć taką koszulkę, no :< Zawsze jak patrzę na to zdjęcie, zastanawiam się, czy on się śmieje, płacze czy jeszcze coś innego robi, ale to fajnie, bo daje możliwość do różnego interpretowania.

Podpis - Muszę przyznać, że animacja jest piękna <3 Jedyne, co mi w niej przeszkadza, to ten napis. Aż dziw, że gifsuop i taka dobra jakość. Fajny miałaś pomysł z tymi odnośnikami. Nie ma cytatu, ale do Jerzego to akurat pasuje. Tak zwięźle i na temat, lubie to!

Gra - przyznam szczerze, że czytałam tylko parę postów Jerzego, ale to mi wystarczy, żebym mogła powiedzieć, że świetnie go prowadzisz. To idealna postać dla ciebie i doskonale się w nią wczuwasz. Piszesz tak, że nawet dość ostry przekaz nie razi w oczy, a to wcale proste nie jest. Inne postacie też masz cudowne, nawet te, którym zdjęłaś rangę. Każda inna, każda ma w sobie coś osobliwego i każdą się dobrze czyta i się z nią pisze wub
Powrót do góry Go down


Samael Yehl
Samael Yehl

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 262
  Liczba postów : 365
http://czarodzieje.my-rpg.com/t987-samael-yehl
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyNie Lis 20 2011, 17:36;

Chiara - hmhmhm, mam dziwne skojarzenie. W ogóle czasami nieświadomie przekształcam to na "Chaira" 8D kojarzy mi się z krzesłem, chociaż mam wrażenie, że to imię ślicznie wyglądałoby w ręcznym piśmie, takie okrągłe i zgrabne <3
Morello - nie, orany : D naprawdę średnio mi pasuje do całej postaci, do imienia i drugiego imienia. Jest słodziutkie, co nie pasuje mi do postaci, nie znoszę moreli i słowo samo w sobie nigdy wizualnie mi się nie podobało :{
Av - prze <3 ogólnie uwielbiam Emily, kocham i ubóstwiam, jest absolutnie prześliczna. Ale ma inne, lepsze zdjęcia. Ja na przykład jestem fanką jednego z avów od Tam dla Ciebie - Oceniamy. - Page 19 58078007 wub Chociaż ma zupełnie inną estetykę, ćpuńską i przygaszoną, dlatego pewnie mi się podoba XD
Sygna - jest suuper <3 Jest na nim taka pociągająca, enigmatyczna i megaatrakcyjna. Odnośniki są ukryte w słowach, czego na początku można nie zauważyć, ale ważne, że w ogóle są <3
Gra - lubię, lubię jak piszesz. Szczerze przyznam, że czasami drażni mnie ujawnianie narratora i odchodzenie od fabuły, by napisać coś stricte o odczuciach "autorki", ale przyzwyczaiłam się już do tego typu zabiegów na forum. Baardzo się cieszę, że stworzyłaś tę postać, jest zupełnie inna od twojej dotychczasowej konwencji kreacji. Powiem Ci też, że zastanawiałam się jak poradzisz sobie z prowadzeniem Chiary, ale wyszłaś z tego obronną ręką i jest świetnie!
Powrót do góry Go down


Chiyoko Maiku
Chiyoko Maiku

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 33
Czystość Krwi : 0%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 94
  Liczba postów : 127
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyNie Lis 20 2011, 19:16;

ok, oceniałam już kiedyś, dlatego ocenię sygnę jedynie i av, bo się zmieniły

av - większy, wyraźniejszy i to mi się podoba :D

podpis - serducha zdjęcia są zajebiste, a napis taki twój i taki w stylu Samaela, którego ubóstwiam <3 tylko ten czarny trochę się zlewa :<

no i uwielbiam twoją grę wub
Powrót do góry Go down


Larse Creager
Larse Creager

Nauczyciel
Wiek : 42
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : animagia (gołąb), teleportacja
Galeony : 32
  Liczba postów : 50
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2898-larse-creager#93900
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2922-larse-creager
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptySob Lis 26 2011, 20:37;

Chiyoko - ogółem to jest znośne, ale zdecydowanie wolę rozbić na dwie części, które osobno wyglądają i brzmią prześlicznie. Chi i Yoko, no cudownie. Razem cóż, mogłoby być lepiej, jednak nie jest aż tak źle.
Maiku - mam tylko jedno skojarzenie, które miażdży mnie totalnie i automatycznie sprawia, że nazwisko strasznie mi się podoba - malibu. I to piękne miasto w LA i kokosowy likier, tak swojsko, milutko i cieplutko. Ach.
Avatar - ta modelka jest taka śliczna, a ma takie beznadziejne zdjęcia, że aż się smutno robi. To akurat jest w miarę fajne, szczupłe palce i włosy mnie zachwycają kiedy tylko spojrzę na av. Usta łączą się z kolorem rangi, kolor włosów odcina na tle skóry, wdzianko ma modny wzorek, bardzo dobrze! Chociaż na Twoim miejscu trzasnęłabym jej avatar, na którym widać idealną figurę modelki <3
Podpis - minimalizm, który w gruncie rzeczy jest uroczy, ale jednak fajnie byłoby dodać jakąś animację lub zdjęcie, zależy co wolisz. Cytat w sumie adekwatny do postaci, dodatkowo z zacnej piosenki, czyli gites. No i pasuje do koloru rangi, choć denerwują mnie te małe przerwy pomiędzy literami, jednak to urok czcionki, którą wybrałaś. Odnośniki są, a przecież bez nich człowiek ginie.
Gra - w zasadzie mało czytałam postów Chi, ale z tych wnioskuję, iż dopiero się rozkręcasz, za mało czasu upłynęło, aby można było powiedzieć - Yoko jest świetna, ALE coraz bliżej święta. Dobrze jednak, że postać kreujesz wolno, rozwijasz przezornie. Co do Twojego ogólnego stylu to jest bardzo dobrze. Masz dość charakterystyczny, bo używasz często wyuczonych już zwrotów i łatwo cię poznać. Najbardziej lubię Cir i Regisa, których nie ma niestety, a prowadziłam chyba milion wątków z nimi w roli głównej. Jest git!
Powrót do góry Go down


Benjamin Chaves
Benjamin Chaves

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 41
  Liczba postów : 64
http://curlystrawsnmetaphors.tumblr.com
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyNie Gru 11 2011, 19:13;

Zarówno imię i nazwisko są według mnie odrobinę twarde, ale brzmią fantastycznie kiedy sobie je wyobrażę wymawiane z akcentem czysto brytyjskim, konkretniej received pronunciation. Wydaje mi się że jest za krótko, pomogłoby tam egzystować sobie jeszcze drugie imię czy chociaż jego pierwsza litera i kropka przed nazwiskiem. Ale jest nauczycielsko, przyznam. Profesor Creager brzmi nawet całkiem seksownie, hmm.
W przeciwieństwie do avatara. Nie. W tej kwestii cholernie ciężko mnie zadowolić i ZAWSZE na coś będę narzekała. W tym przypadku jest to fakt niewidocznych oczu (a Cobain ma takie piękne smutne oczy) i sepia. Tyle dobrze że całość profilu - wraz z podpisem - jest w sepii, pasuje to estetycznie do forum ale do mnie na sto procent nie przemawia.
W postach lubię krótkie pojedyncze zdania którymi przepleciona jest treść. To takie ludzkie, jakkolwiek to brzmi. Piszesz o tym o czym Larse myśli, prowadzisz przeurocze dygresje tak abstrakcyjne że aż serce rośnie i w ogóle. Te posty, które przeczytałam na chybił - zdecydowanie trafił : )
Powrót do góry Go down


Victoria Silverstone
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 207
  Liczba postów : 338
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptySob Gru 17 2011, 19:34;

Benjamin...no niby ładne ale coś mi nie pasuje xD Kojarzy mi się z taą bajką...Słoń Beniamin czy jakoś tam^^ A Chaves? Nazwisko jest ładne, takie dźwięczne, no i z imieniem jakoś tam brzmi i wygląda więc ogólnie spoko 8)

Avatar- nie, zdecydowanie. Postać powinna być widoczna, a uwagę przyciągają tylko te białe paski z boku. Ale Andrew jest fajny, taki hipisowski i te włosy, no super serducha

podpis- taki jakiś średni, ale ogólnie, odnośniki są itd, nie mam się w sumie do czego przyczepić.

Gra- czytałam wątek z Evitą i Hayley, a teraz ten z NNN, piszesz dość długie posty, z sensem...tu też nie mam się do czego przyczepić 8D
Powrót do góry Go down


Cornelia Somerhalder
Cornelia Somerhalder

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak
Galeony : 1616
  Liczba postów : 2144
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2503-cornelia-somerhalder
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4053-corin-somerhalder#120896
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptyCzw Lut 16 2012, 16:15;

Victoria Silverstone - Zarówno imię jak i nazwisko bardzo mi się podoba. Świetnie ze sobą współgrają i wydaje mi się, że imię dobrze pasuje do postaci, która je nosi.

Avatar - Dziewczyna ma tam super strój! Po prostu boskie. I włosy też ma śliczne, takie rozwiane. Ale twarz, ma na prawdę dziwaczna minę O.o Jakby jej coś śmierdziało pod nosem.

Podpis - Zajebisty. Za gifkiem to ja po prostu szaleję. Jest taki waa! Tekst też niczego sobie ^^ Chociaż oczywiście ja nienawidzę angielskiego, ale w tym przypadku aż go sobie przetłumaczyłam! Ładna kompozycja.

Gra - No piszę z tobą w dwóch wątkach. Z Victorią nie miałam okazji, ale pewnie styl podobny więc krótko mówiąc 10/10 ^^
Powrót do góry Go down


Gabriel Samuel Montgomery
Gabriel Samuel Montgomery

Nauczyciel
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 28
  Liczba postów : 19
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptySro Lut 22 2012, 13:58;

Imię: Imię jest ładne, ładnie się skraca, ale wolę mówić do Ciebie Corek. Nazwisko od aktora, który gra w "pamiętnikach wampirów" więc mało oryginalnie
Avatar: bardzo sexi ^^, za każdym razem gdy go widzę to się szeroko uśmiecham ^^
Podpis: Mógłby być lepszy, na razie taki zwykły, ale gif... Palce lizać :*
Gra: cudownie mi się z tobą piszę. Twoje posty są długie, czytelne, zrozumiałe (czasami) xD 10/10
Powrót do góry Go down


Dracon Nicholas Uchiha
Dracon Nicholas Uchiha

Student Slytherin
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 222
  Liczba postów : 241
Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 EmptySro Lut 22 2012, 14:12;

Dziękuję ^^ Aż mnie miło połaskotało ;*

Imię: Pierwsze imię - No ubóstwiam je po prostu. I bardzo mi się podoba to, że jest realne. To się rzadko zdarza, więc na prawdę super!
Drugie imię, to jedno z moich ulubionych. Nazwisko nie jest jakoś szczególnie boskie, ale też nie jest złe. Całość na prawdę bardzo fajnie współgra. Fajnie się wymawia.

Avatar: Aktor, którego używasz jest śliczny. Moje uznanie liczy się ilością orgazmów, a on zyskuje na wstępie dwa. Na tym zdjęciu ma taką ciekawą minę. Cały czas mi się wydaje, jakby nagle (Jak to w Harrym Potterze) miał zacząć się poruszać i chciałby coś powiedzieć.

Podpis: No, to ci mówiłam. Jest tak zajebisty, że waaa, że yay i że osz kurde nie mogę! I pamiętaj, że mi też masz taki zrobić :D Będę cię w snach nawiedzać, jak nie :P

Gra: Nom, Dracon z tobą nie pisał. Ale skoro robiła to Cornelia, no to coś powiedzieć mogę. Podoba mi się to jaka jest twoja postać. Piszesz dużo - Cieszę się, że się dla mnie aż tak wysilasz, w miarę poprawnie ortograficznie. Bardzo lubię czytać części opisowe dotyczące właśnie Gabriela. Wychodzą ci na prawdę dobrze. Ogólnie mogłabym powiedzieć, że jesteś jedną z osób, z którymi jak piszę to mam zawsze wenę i nie muszę się męczyć, a zdanie same mi przychodzą. A to na prawdę duży plus.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 19 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 19 Empty


PisanieOceniamy. - Page 19 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 19 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 19 z 31Strona 19 z 31 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 19 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-