Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 11 z 31 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 13 Cze 2010 - 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto 24 Maj 2011 - 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptySob 14 Maj 2011 - 23:07;

Manuel - nareszcie mi się trafił wub pjękne, cudowne i mega imię, nawiązujące do margaryny 8D
Rosado - manuel róóóóóshoffffffffffy, awwwwwww <3
Avatar - widzę, że się do niego przywiązałaś, bo z tego co wiem to miałaś poprzednio jeszcze jeden 8D wszystkie są słit, a model jest cholernie trafiony <3
Podpis - sygna cudowna, a odnośniki miażdżą! wub
Powrót do góry Go down


Arachne Kjelling
Arachne Kjelling

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 29
Galeony : 82
  Liczba postów : 78
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 15 Maj 2011 - 14:56;

Katherine - nie lubię imienia Kasia. Niby wersja zagraniczna brzmi lepiej, ale i tak jakoś mi nie podchodzi.
Butterline - z pokemonem mi się kojarzy! xD Ale ładnie komponuje się z imieniem, więc generalnie jestem bardzo na tak.
Avek - ach, jaki Ślizgoński <3 Może i dziewczyna nie podoba mi się jakoś wyjątkowo, ale to nie ma wielkiego znaczenia, bo jest f a j n y.
Podpis - prosty i jakże wymowny. No i odnośniki są, także sjuper.
Powrót do góry Go down


Marlene Brodeur
avatar

Galeony : -34
  Liczba postów : 249
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 15 Maj 2011 - 15:13;

Arachne - nie, nie, nie. Kojarzy mi się z arachnofobią, na którą niestety cierpię. Ale.. W sumie to imię bardzo oryginalne. Spotykam się z nim po raz pierwszy *jak to brzmi xd*, więc duży plus. No.. jest do strawienia ;d
Kjelling - pierwsze skojarzenie to kielich o.O W zasadzie to również oryginalne. Nie no, nie jest złe. I w miarę komponuje się z imieniem.
Av - tamten poprzedni bardziej mi się podobał. Chyba przez to, że miał taki fajny klimacik. A ten.. Modelka ma dziwną imię i ten tleniony blond gryzie mi się z kapeluszem. Ale wszystko nadrabia dżinsowa kamizelka (?) <33
Podpis - minimalizm, co w sumie bardzo mi się podoba. Nie irytuje mnie tutaj brak animacji czy obrazka. Odnośniki są :3 A cytat mnie rozwalił : DD
Powrót do góry Go down


Ian Greenblatt
Ian Greenblatt

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 1
  Liczba postów : 210
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 15 Maj 2011 - 15:48;

Marlene - cóż w sumie trochę podobne imię do mojego, co jest minusem, bo go nie lubię. Ten minus jest taki tyci, więc prawie się nie liczy. O wiele lepsze imię to jest niż polski odpowiednik. No i uwielbiam imię Lena, co może być skrótem Marlene.
Brodeur- skojarzenia...broda, Francja. Pasuje mi do imienia i jest ogólnie ok 8D
av - ogólnie lubię Lenki avy <3 Ten też jest ładny :-D
podpis - ładny, lekko różowy, co się wszystko ładnie komponuje. Nie ma odnośnika do poczty, ale i tak mi się baaardzo podoba :tos:
Powrót do góry Go down


Colin Fitzgerald
Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 15 Maj 2011 - 16:02;

Ian - śliczne imię, krótkie i proste, ładnie brzmi i wygląda, podoba mi się! i można je fajnie zdrobnić: Ianek wub
Greenblatt - zawsze mi się wydaje, że tam jest Greenblant 8D ale generalnie sponio, to nazwisko jest takie ZIELONE i WIOSENNE, ahahh. jak najbardziej na plus!
avatar - tamten poprzedni jakoś bardziej mi się podobał, ale ten też jest najs. w ogóle ten model jest cały Ijankowaty i słit! ładną ma koszulę 8D
podpis - awwww, uwielbiam go, jest cudowny! super elo zdjęcie, fajnie się wtapia w tło 8) i odnośniczki są, zatem zacnie zacnie!
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 15 Maj 2011 - 16:44;

Colin Koliś <3 słodko się to skraca i fanie brzmi, jak dla mnie czadzik wub

Fitzgerald długie i jakieś skomplikowane, ale fajne xD kojarzy mi się z Garfieldem, nprzez to gerald 8D

Avatar wub wub śliczny jest ! szkoda, że tak mało twarzy widać, ale i tak miażdży i ogólnie pięknie, ah, eh, oh <3

Podpis to też fajne, choć ja wolałam ten z wszyscy oprócz joela to leszcze wub
Powrót do góry Go down


Ian Greenblatt
Ian Greenblatt

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 1
  Liczba postów : 210
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 15 Maj 2011 - 16:50;

Hanna - Imię mi się podobało zawsze, chociaż jakoś się nie zachwycałam.
Skrót Hania na początku kojarzył mi się z tą z ,,M jak Miłość", ale z czasem jakoś tak mniej. Prawie wcale. Jak myślę - Hania, to najpierw mam najpierw przed oczami ta naszą Hanię, a nie serialową zdesperowaną sierotę.
Glau - kojarzy mi się z klejem 8D Ale już też coraz mniej. Pasuje do Hani i w ogóle fajnie.
av - miewałaś lepsze, choć ten nie jest taki zły.
podpis - aaaaaaaaaaw <3 Cudny *_* Piszę to teraz na ślepo, bo gapię się na tą animację 8D
Powrót do góry Go down


Haerowen Trowsent
Haerowen Trowsent

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 24
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 144
  Liczba postów : 347
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2286-haerowen-trowsent
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5210-poczta-hery-powraca
http://czarodzieje.forumpolish.com/t2795-nieco-pokrcony-wizbook-
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 15 Maj 2011 - 16:57;

Ian - Te imię kojarzy mi się z tym.. jak mu tam... Somethome... Sometherel... Ten z pamiętników wampirów! Nigdy nie pamiętałam nazwiska D: Ale imię mi się podoba, chociaż ja preferuję raczej jakieś długie 8D
Greenblatt - Składa się więcej niż z 4 słów, więc nic do niego nie mam, a wręcz mogę powiedzieć, że mi się podoba... nawet bardzo.
Av - Przystojny chłopczyk, czego chcieć więcej? Jedyne moje zastrzeżenie jest takie, że wygląda jakby był zły, a przecież trzeba się cieszyć z życia!
Podpis - Mraaauuu <333 Cudne zdjęcie + linki = uciesz na mojej twarzy, bo jest ładnie i wygodnie.
Powrót do góry Go down


Arachne Kjelling
Arachne Kjelling

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 29
Galeony : 82
  Liczba postów : 78
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 15 Maj 2011 - 17:59;

Haerowen - takie heroiniaste <3 imiona kojarzące się z narkotykami są bardzo pocieszne.
Trowsent - nie za krótkie, za długie w sumie też nie. W sam raz, chociaż nie powiem, żeby mnie zachwycało. Ale ogólnie ok.
Avek - jaki chudzielec <3 Ma cudowne włosy, więc podobamisięjaknajbardziej!
Podpis - nie podoba mi się ten tłusty napis pod obrazkiem, ale są odnośniki, więc gut.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 15 Maj 2011 - 19:55;

Arachne dziwne imię, ale w sumie to pozytywnie. Masz plusa za to, że na A tak jak moje prawdziwe imię no i trochę, nie wiem czemu, mi się z pająkami kojarzy.

Kjelling to 'j' mnie denerwuje i ogólnie nazwisko nie przypadło mi aż tak do gustu. Z imieniem również brzmi nijako.

Avatar ładna dziewczyna, szkoda, że tak się chowa za włosami, ale to co widać jest super wub

Podpis: ładny, kolorek mi się kojarzy z rangą duchów, ale to co. ;d
Powrót do góry Go down


Carmen Hernandes
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 32
Galeony : 19
  Liczba postów : 19
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 15 Maj 2011 - 19:59;

Hanna , jedno z moich ulubionych imion.
Glau już znacznie mniej mi się podoba, po prostu klej...
Avatar cudowna Lily i jej cudowne nogi. Bardzo fajny kontrast rudego z bielą, tylko szkoda, ze tak mało twarzy.
Podpis i znowuż cudowna Lily, nawet ładny, tyle że od dłuższego patrzenia na animację mnie boli głowa ^^
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 15 Maj 2011 - 20:23;

Carmen Hernandes - Ciekawe - to na pewno, ale trudno powiedzieć czy jakieś superfajne. Nie mam zdania.
Avatar - Ano fajny, tylko jakoś tak dziwnie zrobiony ;o jakby modelce brakowało jakiejś części twarzy.
Podpis - Byłby o wiele lepszy, gdyby był wyśrodkowany 8D No ale poza tym to świetny jest. Odnośniki też ładne, więc malina wub
Powrót do góry Go down


Eveline Aquila
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Metamorfomagia
Galeony : 180
  Liczba postów : 402
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 15 Maj 2011 - 20:49;

Charlotte - imię kojarzy mi się z ciastem ;P
de la Brun - takie francusko - niewiadomojakie. Może sie nie znam, ale fajnie brzmi.
Avatar - fajny kapelusz, ale wygląda jakby była nietomna, czy coś
Podpis - fajna animacja, jakże filozoficzny cytat, odnośniki są, więc bangla.
ogół: mię się podoba! :lol!:
Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptySro 18 Maj 2011 - 23:34;

Eveline - Hym... niby fajne, aczkolwiek niczym się nie wyróżnia, jak dla mnie. Poza tym, źle mi się kojarzy przez pewną osobę ze szkoły Oo
Aquila - Wodna? Czy coś w ten deseń, tak? Cóż... czemu nie, ale gdyby zamiast do wody w nazwisku było porównanie do ognia, to byłoby o wiele lepiej, ot co, ale to tylko szczegół. Pasuje do imienia, więc jest git.
Av - Niby wszystko okej, tyle że ten pasek po lewej i mały napis w prawym dolnym rogu mnie denerwuje. Mogłaś inaczej wykadrować. Ogólnie jest fajny, ale ja się lubię czepiać 8D
Podpis - Cytat nawet mądry, odnośniki są, ale brakuje jakiegoś gifa albo zdjęcia.

8D
Powrót do góry Go down


Lunarie S. Deceiver
Lunarie S. Deceiver

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : hipnoza
Galeony : 256
  Liczba postów : 816
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2228-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2230-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7745-lunarie-s-deceiver#215456
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptySro 18 Maj 2011 - 23:37;

Courtney - nieodparte skojarzenie z country mam zawsze 8D a nie przepadam :C
Anderson - JAK LUDWICZEK I ANDY ANDERSON, love wub
Avatar - aaaaa. Tamten był znacznie lepszy. Ten nie pasuje mi do charakteru Court, jest zbyt miękki i eteryczny, na tamtym była faja, bardzo pasowała do postaci, lekko zadziorna i przeurocza!
Sygna - nie działa mi :-O Animację z cyrkiem kocham, ta co była dzisiaj potem już mi się wyświetlała i była ultrasuper, ale teraz jest niedziałający obrazek :C Ale nie podo mi się ten turkus, za mały cytat, nic nie widzę 8D
Powrót do góry Go down


Brooklyn Toxic
Brooklyn Toxic

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 68
  Liczba postów : 973
http://czarodzieje.my-rpg.com/t576-brooklyn-asteria-toxic
http://czarodzieje.my-rpg.com/t577-brooklyn-toxic
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyCzw 19 Maj 2011 - 18:31;

Lunaire - aw, och, łał, kojarzy mi się z księżycem, księżyc jest taki magiczny i ładny, więc LUBIĘ TO 8) Tak samo jak Sophie, które jest taaaaaakim jedwabistym imieniem, że aż dziwne, że nie nazwałam nim Bruka i wszystkich innych postaci zresztą też XD

Deceiver - hum, oszustka, też fajnie, bo świetnie komponuje się z imionami <3

Avatar - hym, tak prawdę mówiąc, to tamten mi się bardziej podobał, a ten jest trochę taki... sztuczny? XD no ale oj tam oj tam, w końcu jest na nim Megan, a ona zawsze jest wielce szeksi i taka aww, nawet jeśli zdjęcie nie jest zbyt ciekawe wub

Podpis ojaciemolek, kocham kocham kocham cały podpis <33 i animacje (z Love the Way You Lie zresztą<3) i odnośniki, no a przede wszystkim ten cytacik wub

Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyCzw 19 Maj 2011 - 19:02;

Brooklyn - Joł madafaka czarny bracie te sprawy. Zacnie się kojarzy, w ogóle jest bardzo zacne i milutkie i w ogóle no!
Toxic - Od razu mi się z Britnej kojarzy. Czy tam britni, no nieważne. Ale to nic złego, przeciwnie. I pasi do imienia, to dobrze. I w ogole, też jest zacne. Matko kochana, jakie kreatywne określenia z mojej strony...
Avatar - powiem tylko pierwsze skojarzenie. o żesz kurwa wub
Podpis, zjebany link mi zepsuł miły efekt, eh
Powrót do góry Go down


Brooklyn Toxic
Brooklyn Toxic

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 68
  Liczba postów : 973
http://czarodzieje.my-rpg.com/t576-brooklyn-asteria-toxic
http://czarodzieje.my-rpg.com/t577-brooklyn-toxic
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyPią 20 Maj 2011 - 19:01;

Gilbert - puuuf, kojarzę skądś to imię, ale za cholerę sobie nie przypomnę skąd :C w każdym razie kojarzy mi się pozytywnie, więc jest okiej 8)

Slone -prawie jak słoń albo coś solonego. a jak solone to paluszki beskidzkie ze spożywczaka obok szkoły, na które mam megafaze. a tak serio, to nazwisko pasuje mi z imieniem i w ogóle jest zacniutko XD
Avatar - jest taki mruuuuuuu, nawet jeśli paluchy Asha wyglądają tu jakoś tak nieproporcjonalnie grubo wub
Podpis - z cytatem szału nie ma, ale da się przeżyć, odnośniki są, no i podpis jest genialny, bo jest na nim Ashu, który jest w moim rankingu zaraz za Mohrem, więc LUBIE TO <3
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyPią 20 Maj 2011 - 19:10;

Brooklyn - piękne imię wub takie swojskie, a zarazem bardzo elo, brzmi sponio i fajnie się skraca, Brook, Brooks. jak najbardziej na plus, uwielbiam je!
Toxic - ale toksyczne, jak w piosence Britney, hyhy. ale poza tym kojarzy mi się z TAXI :ave: jest proste i łatwe to zapamiętania, ale nie oklepane, zatem plus!
avatar - mrrrrrr, uwielbiam wszystkie twoje, bo Kaya jest taka taka taka piękna wub kocham ją = kocham Brook. i bez względu na to, jaki masz av, wszystkie są cudne, a ten akurat miażdży wyjątkowo!
podpis - łeeee, gdzie animacha? :( nie bawię się tak. niemniej jednak cytat jest fajny i wygląda ładnie. plus za Lajona w odnośnikach!
Powrót do góry Go down


Irek
Irek

Nauczyciel
Wiek : 54
Galeony : -31
  Liczba postów : 123
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyPią 20 Maj 2011 - 19:50;

Jacqueline - ach, kocham to imię. Jest strasznie trafione. No i skróty są po prostu cudne. Żak, Żaczek, Żaklinka, Żaks. Aww, tak jak szczur mojej przyjaciółki, co jest ogromnym plusem! <3

Moreau - ładne, ładne. Dobrze, że krótkie, bo przy tym imieniu długie nie pasują. Komponuje się, więc gites.

Av - matko, zakochałam się w nim. Zresztą, modelka Żaka wymiata, wszystkie inne są przy niej nijakie. Tyle napiszę - <3333333333

Podpis - cóż, animacja jest mała, a poza tym ta ramka (?) mnie lekko denerwuje. Ale co tam, mina Pandory jest mega! :3 Brakuje mi jedynie linku do zdjęcia Romana :(

Ogółem - najsik wub
Powrót do góry Go down


Pinija Kosivo
Pinija Kosivo

Nauczyciel
Wiek : 37
Galeony : 51
  Liczba postów : 40
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptySob 21 Maj 2011 - 14:10;

Irek - Takie cud miód swojskie imię <33 Niach, niach, cudowne.

Av - nie pamiętam jaki była poprzedni, ale ten jest boski wub

Podpis - gapię się i gapię. Bomba <3

I w ogóle uwielbiam Irka :tos:
Powrót do góry Go down


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptySob 21 Maj 2011 - 21:46;

Elizabeth... jest takie hm, wytworne. No i pasuje do nauczycielki oraz kogoś z dobrej rodziny ^^. Nie wiem jaka jest twoja postać, bo nie czytałam kp, ale ogółem mi się podoba. Nazwisko już mniej, bo chociaż fajne, bo krótkie, to to "x" jest niefajne. Nie lubię go i już.
Av zaczepisty <3. Przepiękna pelerynka, ten kaptur włosy twarzyczka i wgl <3. Jak go zobaczyłam, to do razu przyszła mi na myśl czarodziejka... taka z z baśni.
Podpis już mi się tak bardzo nie podoba. Dziewczyna na avie wygląda o wiele lepiej, no i nigdy nie mogłam zrozumieć po co dawać tyle prawie identycznych obrazków... bo jak to są np 3, każda z inną sceną, to jest spoko. I chyba ładniej byłoby, gdyby to umieścić na oddzielnych obrazkach... przynajmniej dla mnie. Żadnej złotej myśli nie ma, ani nic? :< Jakoś tak pusto i nijako, chociaż odnośniki do wszystkiego są.
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptySob 21 Maj 2011 - 22:54;

Bell - bardzo fajne i oryginalne przede wszystkim, mega mi się podoba. mogłabym się tak nazywać XD tylko wkurza mnie, jak ludzie mówią do ciebie Bella :c
Rodwick - proste, łatwe do zapamiętania, a do tego ładnie brzmiące i fajnie komponujące się z imieniem. no i jest takie trochę... drapieżne 8)
av - przede wszystkim, Hayley jest ładna dziewoja, zatem wszystkie avy z nią są super. ten też przypadł mi do gustu!
podpis - O RANY KOCHAM GO wub zawstydziłaś mistrza painta swoim kunsztem fotomontażu, naprawdę. boski, zawsze leję jak go widzę 8D cytat też zacny. optymistyczny!
Powrót do góry Go down


Lunarie S. Deceiver
Lunarie S. Deceiver

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : hipnoza
Galeony : 256
  Liczba postów : 816
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2228-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2230-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7745-lunarie-s-deceiver#215456
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 22 Maj 2011 - 20:13;

Jacqueline - HEHEHEH żak <3 w sumie to strasznie oklepane francuskie imię i wydaje się, że wzięłaś pierwsze lepsze, ale tak totalnie się do niego przyzwyczaiłam, że nie widzę innej możliwości wub Żak wub
Moreau - właściwie to samo co na górze, niby pretensjonalne, ale z imieniem tworzy NIEPOWTARZALNĄ WYBUCHOWĄ MIESZANKĘ
av - NIE PODO MI SIE :( jest za ciemny i nie widac epickiej zakowej mordki!!!!!111
podpis - o, podpis jest juz sponiom bo widac mordke <3 chociaz taki bardzo elegacki, a zak jest bardziej szalona i zua!
gra - rany, uwielbiam <3 powinnas miec range trendsettera bo wszyscy przejeli od ciebie "hehe" 8D strasznie lubie twoj styl, szalenie zabawny, lekki, niewymuszony, az Ci mometami zazdroszcze, eh


ale ogolnie bardzo cie kocham wub
Powrót do góry Go down


Andrew Canavan
Andrew Canavan

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : +200% do zajebistości!
Galeony : 157
  Liczba postów : 392
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 22 Maj 2011 - 21:53;

Lunarie - Aww... jedno z moich ulubionych imion na forum <3 Kojarzy mi się z nocą, co pewnie nie jest oryginalne, ale cóż. No i jeszcze z lunatykowaniem.
Deceiver - oszustka? Zdecydowanie pasuje do twojej postaci wub Poza tym ładnie brzmi i komponuje się z imieniem, tworząc przepiękny i narkotyczne skrót LSD, który uwielbiam <3
Av - Najlepszy ze wszystkich, jakie miałaś. Nie mogę oderwać wzroku od oczu i ust Megan, jest to dość niepokojące, ale cóż... bywa. Kochamkochamkocham.
Podpis - Cytat jest wprost cudowny, pasuje do postaci idealnie <3 A w animacji irytuje mnie ten refleks świetlny na samym środku!
Powrót do góry Go down


Harukichi Yamato
Harukichi Yamato

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 28
Czystość Krwi : 0%
Galeony : 27
  Liczba postów : 198
Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 EmptyNie 22 Maj 2011 - 22:12;

Andrew - podoba mi się to imię. Jest proste w wymówieniu jak i w pisaniu. Polska odmiana tego imienia także mi się podoba. Więc jest luz. ;)

Canavan - nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z żelazkiem lub świecą. Ale jest oryginalne ^^

Avatar - nie za bardzo mi się podoba :(. Ogólnie lubię tego aktora co masz na avie i o ile mi wiadomo ma jeszcze lepsze zdjęcia :)

Podpis - jejku! jest taki słoodki <3. Pokazuje takiego typowego Endrju. Tak siedzę i patrzę na jego buzię. Jest zaczepisty <3

Podsumowując wszystko gra jak należy, tylko av jest taki trochę. Sama wiesz ;)
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 11 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 11 Empty


PisanieOceniamy. - Page 11 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 11 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 11 z 31Strona 11 z 31 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 11 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-