Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 10 z 31 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptyNie Cze 13 2010, 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto Maj 24 2011, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Naleigh Nefretete Neglect
Naleigh Nefretete Neglect

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 516
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1994-naleigh-n-neglect#66726
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1996-naleigh-nefretete-neglect
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptyPon Maj 09 2011, 20:15;

Katherine ~ imię bardzo mi się podoba! No i zacny skrót Kath <33 Jedyne, co mnie w nim denerwuje to to, że po polsku oznacza ono Katarzyna, czyli kretyński wymysł moich rodziców =.= No i ogólnie jest ładne, pasuje do postaci, więc nie mam do czego się przyczepić. Ewentualnie do tego, iż nas często mylą, ale.. :d

Butterline ~ MASŁO 8D Nie no, pierwsze skojarzenie to motyl, co w sumie niezbyt pasuje do Kath, ale to tylko mały szczegół. Zresztą, ja mam zawsze dziwne skojarzenia ;f W miarę komponuje się i uwaga! rymuje z imieniem xd

Av ~ jeden z najlepszych, jakie miałaś. Naprawdę mi się podoba! Modelka ma intrygującą minę, choć wkurza mnie to światło z tyłu :< Ale tak poza tym, to uroda tej dziewczyny jest taka.. indiańska 8D Kurde, nie wiem jak to ująć ;x W każdym bądź razie dziewka jest ładna, hy hy.

Podpis ~ napis fajny, choć miewałaś lepsze cytaty. Odnośniki są, więc okej.
Powrót do góry Go down


Colin Fitzgerald
Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptyPon Maj 09 2011, 22:47;

to jest margaryna nie maslo :/ gdyby to byla matura, bylby powazny blad rzeczowy! no ale DO RZECZY

Naleigh - hehe nauczylam sie pisac je sama, jestem hardkor 8) w sumie to jeszcze sie z nim nie spotkalam, zatem plusik za oryginalnosc! brzmi spoko, chociaz skrot "Nal" nie jest zbyt fajny :c ale i tak wszyscy mowia do ciebie NNN, wiec to nie problem 8D
Nefretete - UBOSTWIAM HE NAD ZYCIE wub swieeeetne, ale dobrze, ze nie dalas jej go na pierwsze, bo straciloby cala magie wub
nazwisko, ktorego nie pamietam - WIEM ZE JEST NA N I JEST FAJNE. i kojarzy mi sie z nugatem. lubie nugat 8D
avatar - wszystkie avy NNN mi sie podobaja, bo ta modelka jest cudowna. ten tez jest ladny, choc nie jakis powalajacy; miewalas lepsze 8)
podpis - cytat jakos nieszczegolnie zapadl mi w pamiec, ale za to wyglada ladnie, wiec jest dobrze hyhy. bardzo gustowne odnosniki!
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptyPon Maj 09 2011, 23:20;

Colin - Takie swojsko kurcze filmowo niewiemjakie. Jak John czy cosik ;x ale co z tego. Colin lepsze od Johna <3

Fitzgerald - Aż chce mi sie powiedzieć haj hitla... nie nie nie. Nie podobuje mi sie po prostu ;x

Avatar - Szłodki <3 taki jakiś dziwnie przycięty mi się wydaje czy nie wiem co to tam konkretnie jest, ale co tam. jak można marudzić na blond loczka?

podpisik - jaki poetycki i głęboki tekst, ojacie xd nie no, przynajmniej wygląda po ludzku, a nie jak jakiś z dupy wzięty i nei pasujący jak pewien zielony tekst nad własnoręcznie robionym gifem, niepowiemukogo oO pasi mi, tak...zwyczajnie
Powrót do góry Go down


Michelle Adams
Michelle Adams

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -2
  Liczba postów : 201
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptyWto Maj 10 2011, 14:18;

Gilbert - cóż, nierozerwalnie kojarzy mi się z Gilbertami z pamiętników wampirów i tym z Ani z zielonego wzgórza :p Gilbert w mojej szkole miałby ciężko ;D
Slone - nie wiem czemu, ale imię nie pasuje mi tu do nazwiska... które a propos kojarzy mi się z Sloanem z Chirurgów <3
avatar - kurde, gdyby nie podpis to prawie dałabym sobie uciąć wskazującego palca, że to Cole Mohr.... CUTE.
podpis - 10000000000 pkt. za tekst na górze. Animka... jakby wywalić to zdjęcie z ręką w majtkach, to byłoby zupełnie fajnie.
Powrót do góry Go down


Tamara Markowa
avatar

Student Hufflepuff
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 556
  Liczba postów : 908
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1486-tamara-markowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2938-tamara-markowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7613-tamara-markowa#212364
http://www.lastfm.pl/user/gabrielle_lucy
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptyWto Maj 10 2011, 14:24;

Michelle - imię jest ładne, w ogóle uwielbiam imiona z końcówkę -elle czyli zazwyczaj francuskie i w ogóle Miśka i jest fajne.
Adams - nazwisko zwykłe i kojarzy mi się raz - z rodzinką Addamsów, dwa z aktorką Amy Adams. W sumie nie jest źle, z imieniem wygląda ładnie.
avatar - poprzedni jest lepszy, na tym ma jakaś dziwna minę i jest taki... nie taki. W sumie ja jakoś nie widze Niny Dobrev jako Eleny Gilbert, no ale...
podpis - gif nawet w miarę, na pewno lepszy niż ten, gdzie ona płakała. Cytacik łądny. a ten dopisek rozwala 8D
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptyWto Maj 10 2011, 14:34;

Tamara - Imię wydaje się jakieś pospolite, a jednak takie... niezwykłe. Trudno mi to określić ;o Jest fajne i pasuje do postaci. Poza tym jest takie... rosyjskie? Tamiś to Rosjanka, więc jest pro elo 8D

Markowa - MARUŚ, hyhyhy 8D Nie lubię tego imienia -.- ' Chociaż... nazwisko fajnie pasuje do imienia. A to plus!

Avatar - Nie podoba mi się :( prawie nie widać na nim twarzy modelki, a przecież ona jest taka ładniutka :(
Podpis - Bardzo, bardzo fajny. No i cytat idealnie pasuje do opisu postaci wub
Powrót do góry Go down


Bellatrix Lennox
Bellatrix Lennox

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 41
  Liczba postów : 360
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2141-bellatrix-lennox
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptyWto Maj 10 2011, 15:42;

Imię- Strasznie mi sie podoba wub Kojarzy mi się z Paryżem i taką arystokratką :oO:
Nazwisko-Bardzo zacne. ładnie wygląda do imienia a to duży plus a po za tym brzmi bardzo autentycznie.
Avatar-Jedne z moich ulubionych na forum! czasem siadam i się w niego po prostu wgapiam. wub Boskie
Podpis: Również jeden z moich ulubionych.,Świetny efekt na tym czymś co masz a cytat och! wub
Powrót do góry Go down


Michelle Adams
Michelle Adams

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -2
  Liczba postów : 201
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptyWto Maj 10 2011, 16:08;

Imię - wiadomo, Helena Bonham Carter w HP <3 W ogóle ładne imię, ale kojarzy mi się jeszcze z tą angielską księżniczką, której nie za bardzo lubię xD ... tak, odezwała się jej BFF xD
Nazwisko - aaaaaaaah, pierwsze skojarzenie: JOHN LENNON. Swoją drogą dziwnie wygląda imię i nazwisko zakończone na 'x', może mniej by gryzło, gdyby w środku było jedno 'n'.
Avatar - oooo nie, tunele!!!!!!! Fuj, fuj, fuj, fuj, fuj, jak można zrobić sobie taką dziurę w uchu, nie rozumiem.... : / Dziewczyna chyba ładna, nie wiem, nie widzę ;D
Podpis - ale minimalizm, wolałabym tam widzieć jakieś zdjęcie/gifa/cytat.
Powrót do góry Go down


Wilkie Twycross
Wilkie Twycross

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 771
  Liczba postów : 1040
http://czarodzieje.my-rpg.com/t389-wilkie-henry-twycross
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4791-wilczkowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7257-wilkie-henry-twycross#205239
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptyWto Maj 10 2011, 19:09;

Michelle - Podoba mi się, ale niestety już takie jest na forum :<. I kiedy piszę Michelle, automatycznie myślę o Miszy naszej, a nie o Tobie ; C. Tak samo jakby najpierw obejrzeć film, a dopiero potem książkę przeczytać. Już mam Michelle wyraźnie narysowaną i podkreśloną grubym markerem w wyobraźni swej.
Adams - OJA! RODZINKA ADAMSÓW FOREVER! Kocham tę mhrroczną bajkę, która leciała kiedyś na jetixie. Nie mogłam się powstrzymać, aby się nie uśmiechnąć, jak je pierwszy raz na forum zobaczyłam : D. W dodatku idealnie pasuje do Twojej postaci.
Avek Miszęl zacnej - Za słodki totalnie :<. Ładny jest, ale mi do Michelle nie pasuje. W dodatku ta aktorka, ona nie jest Miszęlowska prawie w ogóle :<. Chociaż jest wyraźny, wymiarowy, ładny i wgl.
Podpis - Jest w nim wszystko co potrzebne, a mnie się nie chciało linkować, hehe. Ogólnie animacja ładna... DOBRY podpis, DOBRY : D.

POZDRO ;3
Powrót do góry Go down


Colin Fitzgerald
Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptyWto Maj 10 2011, 22:26;

Wilkie Twycross - chamsko i bezczelnie zerzniete z ksiazki, to bulwersujace :/ ale brzmi taaaak fajnie, ze ci wybacze! i mega pasuje do postaci, szczegolnie kozacki skrot WILK 8D no i razem tez komponuje sie ladnie, wszystko jak najbardziej zacne.
av - o jezusie swiebodzinski, ten model jest taki sliczny a to zdjecie takie paskudne :( naprawde, kiedys Wilku nalezal do najgoretszych cicach na forum, teraz jakos kompletnie do mnie nie przemawia.
podpis - he he wszystko spoczko, foteczka i cytacik, ale szkoda, ze jednak nie pocisnelas linkow. w dzisiejszych czasach to podstawa!
Powrót do góry Go down


Irek
Irek

Nauczyciel
Wiek : 54
Galeony : -31
  Liczba postów : 123
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySro Maj 11 2011, 12:30;

Colin ~ ach, pierwsze skojarzenie to Colin Farrell i Bachleda-Curuś 8D Nie no, imię nie jest jakieś nie wiadomo jak wymyślne czy też oryginalne, wręcz przeciwnie, ale.. W sumie to właśnie tylko takie znane pasuje do Colinka. Jest bardzo trafne ;d

Fitzgerald
~ zawsze muszę patrzeć jak to się pisze ;d Ogółem to kojarzy mi się z ulubioną książką, gdzie jest podobne nazwisko, dla mnie niezwykle trudne do napisania :< Czyli na plus. Ach, co tam jeszcze? O, drugie skojarzenie to.. GĘŚ. Wiem, wiem, mam pusty mózg ;3 Fajnie komponuje się z imieniem, pasuje do Kolinosława, więc gites malines :d

Av ~ ładny, ładny, ale.. Jakoś mi tak nie pasuje do Colina :< Może to dlatego, że przyzwyczaiłam się do tego starego i nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek innego? Całkiem możliwe.

Podpis ~ cytacik spoko, odnośniki są, ale.. kurczę, czegoś mi brakuje. Jakiś mały obrazek? Więcej kolorów? Ach, no i zakochałam się w Wubie <33333333
Powrót do góry Go down


Michelle Adams
Michelle Adams

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -2
  Liczba postów : 201
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySro Maj 11 2011, 12:47;

AAAA <3
Irek - zdradzę na samym początku, ale ja tu się zachwycam wszystkim w tym profilu.Irek Ci pasujeee :D
Av - tylko jedno słowo: cute
Podpis - zawsze padam przy 'BUNKE!' xDDDDD
Powrót do góry Go down


Boris Lavrov
Boris Lavrov

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 307
  Liczba postów : 448
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySro Maj 11 2011, 16:12;

Michelle Adams - niby ładnie, bo mało skomplikowanie, no ale właśnie. Jakoś brak mi oryginalności :<
avek - bardzo zacny, ładna dziewczyna!
podpis - odnośniki fajne, animacja średnio. Dziewczyna ma dziwną minę XDDD spoko, to tylko ja. Cytat bardzo mi się podoba <3 ale to mk Willa psuje efekt :<
całościowo nie jest źle! 8D
Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySro Maj 11 2011, 16:56;

Boris - Awww wub Straasznie mi się podoba. Kojarzy mi się z Borysem Szycem, a tego ostatnio polubiłam i właściwie też ze mną, bo miałam mieć tak na imię, jakbym była mężczyzną 8D
Lavrov - Prawdziwie rosyjskie nazwisko. Ma świetny wydźwięk i kojarzy mi się z galaretką, choć nie wiem, dlaczego wub
Avek - IDEALNIE pasuje do Borisa, aczkolwiek za mało na nim jego samego. Wolałabym jakieś zdjęcie z bliska, bo model jest boski, ale ogólnie to fajuśny.
Podpis - Uwielbiam tą animację. Potrafię siedzieć i gapić się na nią godzinami <33333 Odnośniki są, Fenoloftaleina przepiękna, a cytat też niczego sobie.
Powrót do góry Go down


Manuel Rosado
avatar

Wiek : 32
Galeony : -2
  Liczba postów : 310
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySro Maj 11 2011, 18:47;

Courtney - uwielbiam to imię! w sumie to jest takie swojskie, kojarzy mi się z COUNTRY 8D i generalnie jak o nim myślę to wyobraza mi się jakieś rodeo i wypasanie krów w rytmach "Cotton Eyed Joe" ahahhahh
Anderson - nic w special w sumie, ale łatwo je zapamiętać i pasuje do imienia, zatem jest na plusik!
avatar - ommm nommmm ommmmmm oja, jezusieimaryjo, on jest boski i idealny, cudowny wub ta modelka absolutnie miażdży! kocham go wub a ta koszula w kratę sprawia, że jest jeszcze bardziej swojsko 8)
podpis - świetna animacja, mogę się na nią gapić i gapić, bardzo mi się podoba <3 cytacik też niczego sobie, chociaż dałabym go inną czcionką i fokle.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySro Maj 11 2011, 18:54;

Manuel dorwałam cię wreszcie wub uwielbiam to imię, super fajne jest i kurde no nie wiem co tu dodać. Pasuje mi do jego postaci no wub

Rosado bardzo uroczo, równie piękne i epickie co imię :kefir:

Avatar najlepszy, najlepszy jaki był noo wub ta poza, włosy i ach <3 dodatkowo widziałam kolaż na którym był i ten model i josh, więc go kocham wub

Podpis taki nijaki :( ten róż razi i trochę mnie myli bo mi się kojarzy z tym, że Manuel jest homo, a nie jest ;< mogłabyś dać jakąś zacną fotkę albo coś wub
Powrót do góry Go down


Kathleen Gardner
avatar

Uczeń Gryffindor
Wiek : 28
Galeony : 304
  Liczba postów : 799
http://www.greenblood.fora.pl
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptyCzw Maj 12 2011, 08:24;

Hanna - imię kocham, ze względu na dobrą znajomą. Zacny skrócik Hania jest <3 I o dziwo, nie kojarzy mi się z eM jak miłość : D Pasuje do postaci i dobrze, że krótkie. Szybko można zapamiętać.

Glau - tak, tak, jestem nawiedzona i od razu widzę Taylor Warren, przez to gLAU xd Ładnie się komponuje z imieniem. Fajnie, krótko i ach :3

Avatar - dobra, tu już moja wyobraźnia szwankuje. Jedyne co przychodzi mi na myśl to.. UWAGA! Natasza z M jak miłość ;dd Ale ogółem to taki spoko, haniowaty i co chwila patrzę czy modelka nie trzyma w ręce królika 8D

Podpis
- kocham gooo <333333 Pierwsze skojarzenie - Titanic, więc najsik. Lily wygląda tutaj mega wub No i cały czas liczę, że w końcu zobaczę za kim ona się tak ogląda, a tu dupa. Znów od nowa xd Odnośniki są - plus. No i kefir :kefir:
Powrót do góry Go down


Lauren Creager
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 277
  Liczba postów : 381
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySob Maj 14 2011, 16:46;

Kathleen - szczerze mówiąc, nie przepadam za tymi imionami na K, ale gorsze są w sumie na C, choć trzeba przyznać, że samo Kathleen brzmi tak.. uroczo i delikatnie, zwłaszcza przez to leen na końcu. No i skrót Kath jest ładny.
Gardner - nikogo nie zdziwi, jak powiem, że kojarzy mi się z ogrodem. No i aż mi się przypomniał ten Twój podpis, jak dziewczyna leżała w wannie(?) na tle jakiejś łąki, czy co to tam było... Ale śliczny miałaś wtedy profil!
Av - cudowny, piękny, uroczy, śliczny. Nie mogę się na niego napatrzeć! Jest taki delikatny i subtelny, a jej usta są cudowne.
Podpis - gdzieś wcześniej już widziałam to zdjęcie i jest całkiem fajne, ale nie do końca zgrywa się z resztą, chodź jakie to ma znaczenie? Odnośniki są ładne i mają odpowiednie kolory.
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySob Maj 14 2011, 17:13;

Lauren - imię ładne, jakoś mi się kojarzyło zawsze z książką od angielskiego (tam często występuje to imię, nawet), a od niedawna również z aktorką Lauren Socha, wiec nie jest źle. Po prostu mi się imię podoba.
Mallory - z innym imieniem lepiej by wyglądało, tu mi jakoś średnio pasuje. Ale aż tak źle nie jest.
Avatar - no nie pasuje mi na Lau WYBITNIE. W ogóle ta modelka mi na nią nie pasuje, jakoś gryzie mi się z jej charakterem. Ani charakteryzacja nie podoba mi się, ani miejsce. Ty samo tyczy się sygny w podpisie. Po prostu jakoś robię się zła, im dłużej to oglądam. A odnośniki są w porządku.
Powrót do góry Go down


Michelle Adams
Michelle Adams

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -2
  Liczba postów : 201
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySob Maj 14 2011, 18:21;

Gabrielle - jak ta z "Gotowych na wszystko" 8D
Papillon - kojarzy mi się trochę z papilotem, pilotem i ping-pongiem xD Nie wiem czemu, ale nie pasuje mi to nazwisko w zestawieniu z Gabrielle.
Avatar - <3
Podpis - Boże, ona wygląda jak Zooey Deschanel... <333
Powrót do góry Go down


Brooklyn Toxic
Brooklyn Toxic

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 68
  Liczba postów : 973
http://czarodzieje.my-rpg.com/t576-brooklyn-asteria-toxic
http://czarodzieje.my-rpg.com/t577-brooklyn-toxic
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySob Maj 14 2011, 20:31;

Michelle - strasznie lubię to imię, przez jedną z postaci ze Skinsów, no i na forum mamy jeszcze jedną Michelle, która ma takie fajne skróty od imienia jak Miśka, Misz i w ogóle, więc jak najbardziej mi się podoba wub
Adams - uuch, i osobno i w połączeniu z imieniem to nazwisko brzmi tak strasznie prosto, ale i tak LUBIE TO xd
Avatar - no i tu mamy problem, bo ja strasznie tej Niny nie lubię :C w ogóle mi się nie podoba, jest taka nijaka. Bez urazy, ale chyba żadne jej zdjęcie nie wyda mi się odpowiednio ładniutkie ;(
Podpis - bardzo podoba mi się ten cytat (bo piosenka też fajniutka, hle, hłe), no i miło, że są odnośniki, tyle ^^
Powrót do góry Go down


Arachne Kjelling
Arachne Kjelling

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 29
Galeony : 82
  Liczba postów : 78
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySob Maj 14 2011, 21:08;

Brooklyn - nigdy się nie spotkałam z takim imieniem i całe szczęście. A w ogóle to mam jakieś dobre skojarzenia z tym miejscem (nie żebym tam była, ale jakoś tak z filmów ^^)
Toxic - ach, zawsze mi się podobało to nazwisko! I w dodatku idealnie pasuje do Ślizgonki.
Avatar - taki jakiś średni. Co prawda jest kapelusz, więc w sumie git, ale w moich oczach i tak nie ratuje obrazka.
Podpis - przejaśnienia, odnośniki, wszystko co być powinno.
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySob Maj 14 2011, 21:19;

Arachne - dziwnie kojarzy mi się z pająkiem, ale ogólnie mi się nie podoba mimo tego, że jest oryginalne :<
Kjelling - tak samo inne jak imię, ale też niebyt fajne, chociaż na pewno ciekawe i przykuwające uwagę 8D przynajmniej wyróżnia się wśród innych ;>
Avatar - bardzo, bardzo fajny, chociaż przyuważyłam, że jednak ta modelka ma dużo innych lepszych zdjęć. świetne są te włosy opadające na twarz <3 no i koszula <3
Podpis - bez szału, ale gdy bardziej zawiesisz oko możesz zobaczyć fajny cytat 8D
Powrót do góry Go down


Lunarie S. Deceiver
Lunarie S. Deceiver

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : hipnoza
Galeony : 256
  Liczba postów : 816
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2228-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2230-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7745-lunarie-s-deceiver#215456
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySob Maj 14 2011, 22:02;

Charlotte - lubię, Szarlotka! wub to imię zawsze mi się jakoś dobrze kojarzyło, jest w porządku : D
de la Brun - bawi mnie strasznie, zwłaszcza, że tak miał na nazwisko mój instruktor od jazdy. Oprócz "de la". Wydaje się na początku trochę przekombinowane, ale całość, wraz z imieniem, ślicznie się scala.
Avatar - ZOSTAW GO, jest super. Magiczny. Drapieżny i piękny. Kocham tę modelkę przez Ciebie total wub
Sygna - to już w ogóle kosmos, najpiękniejsza sygna na forum, musiałam zapisać sobie na dysk aż. Oniryczne, deliryczne, narkotyczne. Cudowne. Miłośćmiłośćmiłość. wub wub wub
Ale jedyne co mi nie pasuje to fakt, że czcionka z podpisu nie ma polskich liter i wszystkie "ą", "ć" i takie tam idiotycznie odstają od reszty 8D

ale ogólnie to ZAKOCH TOTAL wub
Powrót do góry Go down


Boris Lavrov
Boris Lavrov

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 307
  Liczba postów : 448
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySob Maj 14 2011, 22:44;

Lunarie S. Deceiver - absolutnie kocham wub i imię, i nazwisko. Świetnie brzmi i jest oryginalnie. No i nazwisko ma swoje drugie dno. Wszystko idealnie pasuje do charakterku LSD!
avatar - taki sobie, aczkolwiek lepszy od poprzedniego. Widziałabym tutaj jakieś zdjęcie w kolorze. Aczkolwiek niekoniecznie, ten nie jest zły!
sygna - wub wub wub nie mogę się przestać gapić na tą animację. Zawsze jak czytam Twoje posty to najpierw zastygam nad Twoją sygną 8D i do tego te kolorowe napisy, cudeńko.
Ogółem bardzo mi się podoba!
Powrót do góry Go down


Manuel Rosado
avatar

Wiek : 32
Galeony : -2
  Liczba postów : 310
Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 EmptySob Maj 14 2011, 22:54;

Boris - ach, Borysek Tygrysek! barrrdzo pasuje, brzmi slicznie i w ogole lubie je; dobrze ze nie pocisnelas jednak Kostka, czy kogo tam mialas brac 8D
Lavrov - rowniesz sponio, szykownie komponuje sie z imieniem! serio, bedac rosyjskim obywatelem plci meskiej moglbym sie tak nazywac XD zaluje tylko ze nie mozna tego zacnie przetlumaczyc na polski :c
avatar - mrrrrr! pomijajac oczywisty fakt, ze jestem zakochana po uszy a aaronie, to w dodatku to scena z nowhere boy wub CUDO
podpis - zawsze sie na niego gapie, jest taki mega mega mega, sam seks po prostu! kocham, jeden z moich ulubionych na forum :manu:
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 10 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 10 Empty


PisanieOceniamy. - Page 10 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 10 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 31Strona 10 z 31 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 10 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-