Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 5 z 31 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyNie Cze 13 2010, 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto Maj 24 2011, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyCzw Lis 04 2010, 09:11;

Imię samo w sobie mi się nie podoba, aczkolwiek tak się przyzwyczaiłam, że Twoja postać nazywa się tak, a nie inaczej, że jest okej. W połączeniu z nazwiskiem bardzo dobrze, a i pasuje mi do całości czerwień ^^
Avatar jest świetny, lubię go ;p
Sygnatura... mogłaby być wyśrodkowana, ale jest okej. Niezbyt podoba mi się ta tekstura, ale ujdzie ;p
Ogólnie mi się podoba, ale mogło być lepiej.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Lis 05 2010, 07:50;

Imię Audrey zawsze nierozerwalnie będzie kojarzyć się się z... ym, tamtą aktorką, której nazwiska zawsze zapominam. Podoba mi się ^^ Nazwisko jest świetne, ale moim zdaniem średnio pasuje do imienia.
Avatar jest świetny, ja chcęęęę taki kapeluusz <3 Chociaż... do dziewczyny na nim nie bardzo pasuje imię Audrey. Mimo wszystko, jest bardzo ok.
Zdjęcie w podpisie jest trochę za bardzo zacienione, a napis za bardzo na prawo. ładniej by było, gdyby można było przesunąć całość troszkę w lewo. Podoba mi się ta część z linkiem do powiązań.
Powrót do góry Go down


Roger Darken
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 205
  Liczba postów : 206
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Lis 05 2010, 22:43;

Hayley - Jak na nie nie patrze to mi się podoba. Nic na to nie poradzę <3 kocham to imię.
Oczywiście nie tylko te :D
Splend - Przykro mi ale mi się nie podoba. Jednak pasuje do nazwiska więc się wyrównuję
Avatar - Akurat tu mam najmniejsze doświadczenie, ale jest ok. :D
Dziewczyna na nim jest ładna i takie tam..
Podpis - Podpis, jak podpis. Podoba mi się. Dodałaś jeszcze powiązania, kp i pocztę co jest bardzo przydatne :D
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptySob Lis 06 2010, 17:33;

Roger-To imię zupełnie nie przypadło mi do gustu. Jest takie "nijakie", proste i nudne.
Darken- Niby pasuje do imienia ale nic poza tym .Kojarzy mi się z Darkness(nazwiskiem Candy)
Avatar- Nawet fajny inny niż wszystkie .;D
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPon Lis 08 2010, 18:57;

Gabryś - imię bardzo trafione, może dlatego, że mam do niego jakiś dziwny sentyment? w każdym razie podoba mi się, nazwisko też. avatar jest śliczny, boski i cudowny, sygna tak samo <3 generalnie wszystko na och i ach!
Powrót do góry Go down


Kathleen Gardner
avatar

Uczeń Gryffindor
Wiek : 28
Galeony : 304
  Liczba postów : 799
http://www.greenblood.fora.pl
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPon Lis 08 2010, 19:23;

Żak - imię mi się podoba ;d tak się fajnie wymawia. no i szczur mojej przyjaciółki nazyw się Żaklina =D
Nazwikso kojarzy mi się z orałem, których nie lubię.
Av mi się podoba, pasuje do Żaklinki.
Podpis przydatny ;d
Powrót do góry Go down


Gween Moss
Gween Moss

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Galeony : 88
  Liczba postów : 96
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPon Lis 08 2010, 20:45;

Kathleen - Imię kojarzy mi się z "Katarzyna", która akurat jest moją przyjaciółką. :)
Gardner - Brzmi trochę jak "Garden", czyli po angielsku ogrodem, ale w miarę ładne i pasuje do postaci.
Avatar - Na razie ładny, podoba mi się. Dziewczyna z brąz włosami, bojąca się czegoś czy zakrywająca się... Ciekawe.
Podpis - Przydatny. Prowadzi do Karty postaci i Powiązań...
A cała postać jest ciekawa!
Powrót do góry Go down


Charles Primrose
Charles Primrose

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 36
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : wilkołak, teleportacja
Galeony : 22
  Liczba postów : 386
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyWto Lis 09 2010, 20:08;

Gween - dlaczego dałaś dwa "e"? jedno chyba brzmiałoby lepiej, no i to mnie trochę drażni, bo samo imię "Gwen" jest naprawdę fajne.
Moss - Moss, Moss, Kate Moss... haha. nie no, nazwisko w porządku.
avatar - w sumie mogłaś wybrać jakieś ładniejsze zdjęcie, bo to jest samo w sobie jakieś dziwne hm hm.
podpisu nie ma więc to by było na tyle ;p
Powrót do góry Go down


Lavrenty Miedwiediew
avatar

Student Gryffindor
Wiek : 31
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 94
  Liczba postów : 267
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptySro Lis 10 2010, 22:09;

Charles - brzmi amerykańsko... Wydaje mi się, że jest w porządku, przynajmniej na mój gust. To znaczy nie przeszkadza, ale i nie jest wyjątkowo cudowne, czyli w zachwyt nie popadłam...
Primrose - Trudno mi się to wymawia w połączeniu z imieniem, ale oprócz tego jest okej.
Avatar - No tu muszę popaść w zachwyt, bo naprawdę mi się podoba :>
Podpis - Jak podpis. Ale się przydaje.
Powrót do góry Go down


Charles Primrose
Charles Primrose

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 36
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : wilkołak, teleportacja
Galeony : 22
  Liczba postów : 386
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyCzw Lis 11 2010, 11:56;

ej faktycznie, nigdy tego nie wymawiałam na głos XD

Henry - fajne imię, lubię je! (już pomijając fakt, że mi się kojarzy z Sienkiewiczem, haha)
Parker - nie wiem, ciągle czytam to "Paker" (czy to dobrze? hmm) i generalnie nic specjalnego, nazwisko jak nazwisko. ale generalnie ok i pasuje do Henryka!
Avatar - jest śliczny <3 uwielbiam go.
Podpisu nie ma, a przydałby się.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyCzw Lis 11 2010, 12:35;

Zacznijmy od tego, że uwielbiam imię Charles < 3 Darzę je straszną sympatią, może przez pryzmat gg. Nazwisko podobało mi się już w przypadku Aud i tak szczerze to nie wyobrażałam sobie wtedy, że będzie wyglądać równie dobrze w połączeniu z inną postacią.Najwyraźniej Aud nie jest pojedynczym przypadkiem, choć nieco brakuje mi tego czerwonego koloru xD
Avatar jest absolutnie i niezaprzeczalnie boski < 3 Cały ten nieład na głowie, kapelusz i papieros nadają mu wygląd niegrzecznego chłopca, co mi jak najbardziej odpowiada.
Powrót do góry Go down


Colin Fitzgerald
Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyCzw Lis 11 2010, 16:23;

Hanna - bardzo ładne imię, podoba mi się, jest takie delikatne i... och, no nie wiem, ale zdecydowanie na plus <3
Glau - kojarzy mi się z klejem, haha. ale tak poza tym to fajnie się komponuje z imieniem.
avatar - jest przeboski, nie mogę się na niego napatrzeć, naprawdę. śliczny, śliczny i jeszcze raz śliczny. a to tło pasuje do koloru nicka, więc tym bardziej!
podpis - cytat ładny, ogólnie całość wizualnie też okej, chociaż ja osobiście jestem fanką podpisów z linkami do kp, powiązań itd.
Powrót do góry Go down


Cirilla de Sauveterre
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 436
  Liczba postów : 473
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Lis 12 2010, 18:21;

Colin. Skojarzeń jest kilka, choćby Creevey xD. Ale mi się kojarzy także z takim fajnym chłopakiem z programu Supermodels <3 imię pasuje do tej postaci xD
nazwisko nieodzownie kojarzy mi się z Ellą Fitzgerald i jest takim kontrastem w porównaniu do imienia - nazwisko dostojne, imię zwyczajne
a avatar świetny, pasuje do osoby Colina, podpis praktyczny
ogólnie mi się podoba :D
Powrót do góry Go down


Francesca Lafealle
Francesca Lafealle

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 27
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 51
  Liczba postów : 362
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1193-francesca-lafealle#32131
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7280-fran-sran
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7283-francesca-lafealle#205697
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Lis 12 2010, 18:34;

Cirilla de Sauveterre

Jakoś mi się nie widzi żadnego z członów Twego imienia i nazwiska oddzielnie. Współbrzmią idealnie, co podkreśla jeszcze "de" pomiędzy nimi, jakoby klej ośmiorniczka, który jest doprawdy niezawodny.
Nie mam pojęcia, czemu akurat napływają ku mnie podobne skojarzenia, ale wydają się raczej pozytywne ;). Imię Cirilla bez tego dostojnego i arystokrackiego nazwiskkojarzy mi się z samotną starszą panią, której jedynymi towarzyszami są 102 koty. De Sauveterre zaś z zamożnym hrabią, który posiada zgraję własnych murzynów, którzy z kolei spełniają wszelkie jego zachcianki.
Nie pytaj dlaczego. To po prostu takie moje widzi-mi-się.
Ogólnie, wrażenie gdy Twój nick prezentuje się w całości jest totalnie pozytywne.

Avatar

To zdjęcie średnio mi się podoba. Dziewczyna jak najbardziej ładna. Jakośc, światło, wszystko niby okej, ale czy to tak naprawdę odzwierciela Ciebie? W dodatku otoczenie mi nie pasuje i wydaje się takie... wiejskie. Avatar powinien odzwierciedlac Twoją postac i pomagac ją interpretowac. Podoba mi się również wiele mniej niźli Twoje nazwisko.
Powrót do góry Go down


Antoinette Primrose
Antoinette Primrose

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 67
  Liczba postów : 498
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Lis 12 2010, 18:52;

Francesca - kojarzy mi się z jakąś bajką z wczesnego dzieciństwa, tylko teraz nie mogę sobie za cholerę przypomnieć jaką. Ładnie się wymawia. Ogólnie wrażenie pozytywne.
Lafealle - podoba mi się chyba bardziej niż imię. A ponadto kojarzy mi się z "Rafaello" i przez Ciebie zrobiłam się głodna. ;c
Avatar - średni. Wydaje mi się, że to zdjęcie, które masz w podpisie, jest lepsze. Tutaj ta dziewoja ma jakiś dziwny wyraz twarzy, a ta fryzura nie pasuje do niej ni w pięć, ni w dziesięć.
Podpis - trochę mało, bo lubię, kiedy są odnośniki do KP i poczty, to bardzo ułatwia ewentualne poszukiwania. Sam obrazek wydaje mi się trochę za długi, ale ładny, więc jest okej.
Powrót do góry Go down


Cirilla de Sauveterre
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 436
  Liczba postów : 473
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Lis 12 2010, 19:09;

Antoinette. Kocham te imię, ach, ach, ach. Kojarzy mi się z moją przyjaciółką, która używa czasem tego imienia w nickach <3. No i z Marią Antoniną (Marie Antoinette - jak to pięknie brzmi).
Risse - piękne nazwisko, krótkie, pasujące do imienia.
Ogólnie imię i nazwisko pięknie wygląda.
Avatar jest be! Ten poprzedni był sto razy lepszy i pasował do Tośki. Ten nie.
A podpis mi się podoba.
Ten avatar zmień, proszę cię. Edit 14.11.10 - ten avatar już lepszy.
Powrót do góry Go down


Luke Gringott
Luke Gringott

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 292
  Liczba postów : 674
http://czarodzieje.org/t1383-luke-gringott
http://czarodzieje.org/t1419-luke-gringott
http://www.lastfm.pl/user/hollywoodo
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptySro Lis 17 2010, 15:06;

Cirilla - samo imię mi się nie podoba. Kojarzy mi się z Cruellą.
de Sauveterre - nazwisko pełne dumy, wzbudzające szacunek, w pełni arystokratyczne.
Crilla de Sauveterre - idealne połączenie.
avatar - poprzedni awatar znacznie bardziej mi się podobał. Ten pasuje mi do jakiejś zbłąkanej Puchonki lub Krukonki, niźli wrednej Ślizgonki.
Podpis - cytat okej, podoba mi się. Dodatkowy plus za linki do KP, PP i poczty.
Powrót do góry Go down


Gween Moss
Gween Moss

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Galeony : 88
  Liczba postów : 96
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptySro Lis 17 2010, 17:15;

\/ = ZALICZONE
Luke - Imię dość fajne, podoba się mi. \/
Gringott - Tak, to jest lepsze nazwisko jakie widziałam. Chociaż Firefox mi go nie wczytuje... \/
Luke Gringott - Połączenie idealnie! Super nawet brzmi :P \/
avatar - Dodaje lekkiej tajemniczości. I o to chodzi!
podpis - the best = cytat. Tak jak w moim życiu, ten cytat wszedł w moje życie. Reszta również, przydatna. \/
Zaliczone!
Powrót do góry Go down


Roger Darken
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 205
  Liczba postów : 206
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Gru 03 2010, 15:52;

Uwielbiam Ślizgonki, ale one niekoniecznie uwielbiają mnie (Sama rozumiesz :D Puchon)
A więc masz u mnie za to fory.
Co do dziewczyny na avatarze to jest seksowna, nawet w pasuje do Slytherinu. Więc wszystko jest super.
Imię mi się podoba, pasuje do nazwiska (które już mi się nie podoba) i tak jakoś do zielonego koloru.
Nie masz podpisu, więc nie mam już co komentować.
Ogólnie to wszystko do siebie pasuje :D

Ps Niech pisze tu więcej Krukonek, bo je też uwielbiam!
Powrót do góry Go down


Colin Fitzgerald
Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Gru 03 2010, 16:41;

Roger - imię jest w porządku, nie jakieś oszałamiające, ale brzmi okej.
Darken - mniej mi się podoba, ot takie nic spejcalnego XD
Razem brzmi fajnie, Roger Darken, nie czytałam twojej KP, ale to połączenie mówi, że jesteś takim porządnym gościem! O!
Avatar właściwie to nie wzbudza moich uczuć; ani ładny, ani brzydki, ani seksowny, ani zabawny, ani odrzucający... neutralny do bólu.

Całość okej, nie jest brzydko, ale nie powala, więc mieścisz się w normie : DD
Powrót do góry Go down


Dimitri Korotya
Dimitri Korotya

Student Hufflepuff
Wiek : 32
Galeony : 164
  Liczba postów : 182
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Gru 03 2010, 17:15;

Zacznę od avka, który jest normalnie cudownie przeboski < 3 Chłopak ma cudowne włosy i minę jakby był na takim kacu, że nadmierna ilość światła go boli.Szkoda, że nie ma białej bluzki bo by wyglądał jak aniołek.
Colin to imię, które jakoś nigdy mnie do siebie nie przekonywało, ale fajnie jak można mówić 'Coliś' xd. Na nazwisku można sobie język połamać ;< Ale z racji, iż jest Colinowe to jest fajne.
No i fajne słoneczniki czy co to tam jest w podpisie :D
Powrót do góry Go down


Colette Poulin
Colette Poulin

Student Gryffindor
Wiek : 32
Galeony : 94
  Liczba postów : 96
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Gru 03 2010, 17:38;

Dimitri Korotya - ogółem, połączenie jest fajne, ale od formy "Dimitri" 210938 x bardziej wolałabym znacznie dostojniejsze "Dymitr" <3 ale nie ma co się rozpisywać na ten temat, wszak nie Ty wybierałaś mu imię : D
Avatar - mrahhh. Fajny, fajny, chociaż nieco zbyt "modelowy" jak na faceta, mi się niesamowicie podoba. Chociaż zdjęcie w sygnaturze jest chyba lepsze, mega mi się spodobało <33 Wszystko pięknie współgra. Linki w sygnaturze bardzo przydatne, ale jedyny minus będzie ze względu na angielskie nazwy, o! :<
Powrót do góry Go down


Colin Fitzgerald
Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Gru 03 2010, 18:03;

tak, dokładnie, on przecież jest takim badbojem, że ciągle chodzi skacowany XDD

Colette Poulin - piękne, delikatne, francuskie. idealnie pasuje zarówno do postaci jak i do siebie nawzajem (w sensie imienia z nazwiskiem, o). no i warto zaznaczyć, że Poulin (choć nie mam zielonego pojęcia, jak to się naprawdę wymawia), kojarzy mi się z zacnym imieniem Paulina! XDD
avatar jest śliczny, modelka z jednej strony jest słodka i dziewczęca, a z drugiej ma taki buńczuczny wyraz twarzy<3 no i te włosy są wspaniałe, nawiasem mówiąc.
no i podpis też ładny, fajne zdjęcie, linki do wszystkiego = very nice.
Powrót do góry Go down


Ingrid Noah
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Galeony : 541
  Liczba postów : 548
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Gru 03 2010, 18:59;

Imię Colin jest ładne, a wymowa tego imienia jest subtelna (przed komputerem wymawiałam^^) Imię to także kojarzy mi się z odpowiedzialnością oraz powagą.
Nazwisko zaś oryginalne i trudne do wymówienia^^
Avatar jest śliczny. Nie wyzywający, jasny, przejrzysty.
Całokształt ogólnie jest piękny :)
Powrót do góry Go down


Antoinette Primrose
Antoinette Primrose

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 67
  Liczba postów : 498
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Gru 03 2010, 19:17;

Melody, Melody. Jak byłam znacznie mniejsza i pisałam jedno z moich pierwszych FF o HP, to główna bohaterka miała tak na imię - a więc wiążą się z tym miłe wspomnienia, a to plus. Noah. Od razu skojarzyło mi się z nosem, ale to nic. Podoba mi się w połączeniu z imieniem postaci. Avatar w sumie jest średni. Ta panna w ogóle nie wygląda na czternaście lat, chociaż przyznaję, że jest ładna. : D Podpisu nie ma, ale mógłby być, no. Chociażby linki do najważniejszych tematów, takich jak KP czy poczta, żeby nie szukać milion lat.
Powrót do góry Go down


Colette Poulin
Colette Poulin

Student Gryffindor
Wiek : 32
Galeony : 94
  Liczba postów : 96
Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 EmptyPią Gru 03 2010, 19:28;

Anoinette - kocham to imię, serio. Mam jakiś sentyment do połączenia Marii i Antoniny, Antoniny w ogóle. No i tak słodziutko się skraca <3
Risse - a nazwiska z jakiegoś powodu nie lubię. Jest takie syczące, takie jakieś takie, nie wiem :<
Avatar - NOOOOO, piękny, wiadomo <333 : D Nie, ale tak narcystycznie, ale i obiektywnie jednocześnie, to mój ulubiony av z tych co zrobiłam i najbardziej mi się podoba też z tych, co miałaś <3
Sygnatura - ciekawa w odbiorze, miły cytat, obrazek współgrający z avatarem i kolorem podpisu, całość utrzymana w jednej tonacji i przydatne linki.
Trzy razy tak : D
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 5 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 5 Empty


PisanieOceniamy. - Page 5 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 5 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 31Strona 5 z 31 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 5 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-