Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 14 z 31 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyNie 13 Cze 2010 - 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto 24 Maj 2011 - 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Colin Fitzgerald
Colin Fitzgerald

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 440
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1248-colin-fitzgerald#33270
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPią 3 Cze 2011 - 15:24;

Lilyanne - ładne imię, ciekawsze to niż zwykłe Lily, jak najbardziej mi się podoba. choć w sumie jest nieco oklepane, i zawsze jak je widzę to myślę albo o jakże kultowej już Lily Evans albo o Lilianie Przyjemniaczek z tej rodzinki w Simsach 8D ale brzmi ładnie
Wayland - proste, łatwe do zapamiętania. fajnie brzmi, jak się je powie na głos :3 wydaje mi się jednak, że do imienia pasowałoby jakieś inne, bo w tym jest za dużo liter Y :< okej, są aż dwie, jednak Lilyanne Wayland brzmi jakoś tak... nie wiem, brakuje mi jakichś twardszych dźwięków XD osobno brzmią lepiej
av - ahgahaahh od razu jak go zobaczyłam, to leciałam sprawdzać, czy wymiarowy, bo coś mi w nim nie pasowało, jak się okazało, w istocie rozmiar. ale da się to przeżyć, bo dziewczyna jest ładna, a sam av też mi się podoba. heart
podpis - naprawdę śliczny! ostatnio polubiłam takie składające się z kilku małych obrazków. te są bardzo fajne i takie KLIMATYCZNE, miło się na nie patrzy. bardzo na plus wub a te serduszka w odnośnikach są urocze!
gra - uuuuuuu i tu jest siara, bo chyba nie trafiłam jeszcze w grze na żaden twój i nie pisałyśmy. tzn ja ogólnie postów nie czytam, no ale ciebie wyjątkowo nie kojarzę :{ niemniej jednak inteligentnie obczaiłam twe statystyki i stwierdzam, że jest jak najbardziej okej!
Powrót do góry Go down


Eveline Aquila
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Metamorfomagia
Galeony : 180
  Liczba postów : 402
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPią 3 Cze 2011 - 19:49;

Colin - zero skojarzeń. Kompletnie nic. Pierwszy raz widzę to imię. Ale jest fajne ;P
Fitzgerald - nie mam pojęcia czemu, ale kojarzy mi się z Niemcami. Może to przez to tz zamiast c. Ale pasuje do imienia.
Av - czemu ten facet wygląda jak dziewczyna? I to, czego nie lubię najbardziej - nie widać oczu :( nie żebym się czepiała ;P
Podpis - świnki 🐷 :-D fajny, tylko trochę mi brakuje jakiegoś obrazka
Gra - nie czytałam twoich postów. Sory, nie chce mię się ;)
Powrót do góry Go down


Sigrid Weisen
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -30
  Liczba postów : 759
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptySob 4 Cze 2011 - 9:03;

Eveline- Lubię to imię, może dlatego ,że nie jest moje tylko mojej siostry i wiąże się z nim rodzinna klątwa. A tak poważnie to wszystkie Eweliny są lekko przemądrzałe i "zawsze mają rację" ( doświadczenia własne), ehh dobrze, że ma zagraniczny wydźwięk, dzięki temu jest bardziej subtelne.

Aquila- o ile dobrze pamiętam z łaciny to czyta się je mniej więcej: "akwila" i tłumaczy "orzeł". Pasuje do postaci, ciekawe i niebanalne.

Avatar- romantyczne rude dziewczę, czekające na spełnienie marzeń. Może być.

Podpis- Zdjęcie delikatnie nie współgra mi z av, podpis ciekawy, choć trąci (wybacz) banałem i linki, czerwone- bosko komponujące się z całością .

Gra- Przyznam się, że nie zawsze mam ochotę czytać posty w tematach, które mnie nie interesują. Twoje mogą być, choć naprawdę rzadko je przeglądam.

Ogółem całość wypada dobrze, momentami nawet bardzo dobrze, choć bez rewelacji czy oszałamiających "efektów specjalnych".
Powrót do góry Go down


Naleigh Nefretete Neglect
Naleigh Nefretete Neglect

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 516
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1994-naleigh-n-neglect#66726
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1996-naleigh-nefretete-neglect
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptySob 4 Cze 2011 - 13:28;

Sigrid ~ imię bardzo mi się podoba! Jest takie twarde, mraśne, fajnie się je wypowiada, ach <3 Ładnie wygląda to "Sig" na początku. Tyle zawijasków wub Plus, że krótkie i łatwo je zapamiętać.

Weisen ~ dobrze komponuje się z imieniem, zmiękcza je, więc całość jest nawet fajna. Kojarzy mi się z taką czystą, górską wodą, czyli okej! :> No i dobrze, że nie jest jakoś specjalnie długie, bo dzięki temu zapada w pamięci.

Avatar ~ bardzo lubię tę modelkę. Miałam nawet z nią kilka avów na innym koncie ;d Tego ujęcia akurat nie lubię. To światło z tyłu mnie razi i w ogóle, jakoś zdjęcie nie przypadło mi do gustu. Mogło być lepiej.

Podpis ~ o, tu już o wiele lepiej. Zdjęcie śliczne, zawsze się w nie wgapiam, szukam w tych chaszczach jakichś szczegółów. Podoba mi się heart Odnośniki również są, za co duży plusik. Cytat znany, ale fajny, pasuje do miny modelki ;d

Gra ~ nigdy z Tobą nie grałam i szczerze mówiąc rzadko Cię czytam. Jednak z tych postów, które mi się udało, wnioskuję, iż nie jest tak źle! Piszesz ciekawie, ubarwiasz posty ładnymi opisami. Jedyne co mnie razi to to, że stawiasz mało przecinków, przez co zdania wychodzą baardzo długie i czasem ciężko zrozumieć o co chodzi. Gdyby nie interpunkcja byłoby bardzo dobrze!
Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyNie 5 Cze 2011 - 20:22;

Naleigh - Jest taka piosenka... Naleigh Moon... trochę nie mój klimat,ale nawet fajna... imię samo w sobie jest na pewno oryginalne. Brzmi też cudnie.

Nefretete - Awww... kocham je, kocham, kocham wub Kojarzy mi się z jedną z moich ulubionych serii, poza tym... z jakąś boginią XD

Neglect - Pierwsze skojarzenie? Orzeszek. Pewnie nie jestem w żaden sposób oryginalna, ale cóż... bywa. Pasuje do imion, no i przede wszystkim daje cudowny skrót NNN <3
Ogólnie... gdyby nie pierwsze imię dałabym radę napisać wszystko całkowicie samodzielnie, czyli jest git 8)

Avek - Śliczny jest wub Te kolory, przycięcia... no i modelka... aww... uwielbiam. Wszystkie dotychczasowe były superaśne, ale ten, moim zdaniem, przebija wszystkie. Jedyne, co mnie trochę denerwuje to to, że włosy zlewają się z tłem.

Podpis - Cytat ciekawy, a przede wszystkim inteligentny i jakoś tam odzwierciedlający postać, za co plus, odnośniki są. Czcionka jest czytelna, kolorystycznie wszystko się ładnie komponuje, czego chcieć więcej? Nawet brak zdjęć czy gifa mi nie przeszkadza.

Gra - Bezpośrednio z NNN nie pisałam, ale z innymi twoimi postaciami (czyt. Kath) tak. Szczerze mówiąc postów Nefretete nie czytałam za wielu, zaledwie dwa czy trzy... W każdym razie... piszesz poprawnie pod względem gramatycznym i interpunkcyjnym, poza tym wydaje mi się, że uwielbiasz to robić i przychodzi ci to z łatwością... humoru w twoich postach też nie brakuje. Podsumowując- KOCHAM Z TOBĄ PISAĆ I TYLE wub
Powrót do góry Go down


Manuel Rosado
avatar

Wiek : 32
Galeony : -2
  Liczba postów : 310
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPon 6 Cze 2011 - 11:17;

Courtney - KORTNI 8D uwielbiam to imię, jest takie ładne, swojskie, kojarzy mi się z country, a ja lubię country, więc jak najbardziej jest to pozytywne skojarzenie! w dodatku idealnie pasuje do postaci, takiej rudej, energicznej osóbki, ahhh

Anderson - rany, kojarzy mi się z Hansem Christianem Andersenem, a ja tak uwielbiałam te jego baśnie wub magicznie trochę, a zarazem prosto i zwyczajnie, można zapamiętać i napisać. ładnie się komponuje z imieniem!

av - kocham tą modelkę, jest cudowna, wszystko ma idealne, szczególnie włooosy wub tu jest ich jakoś mało i mało tej cudownej twarzyczki, ale za to majtki rekompensują wszystko! śliczny, aczkolwiek ja byłem fanem tego swojskiego w kraciastej koszuli 8D

podpis - koooooocham tą animację, jest absolutnie i niezaprzeczalnie zajebista. te gęsi, zieleń, jakaś stodoła i KORTNI, wszystko komponuje się idealnie wub szkoda tylko, że jakość kiepska, ale to da się przeżyć. cytat jest spoczko, ale ja kochałam tamten poprzedni króla Juliana, o tym że "mówisz jak bardzo jej nienawidzisz" wub iii dałabym inną czcionkę, ta jest mało czytelna ;c ale kolorki za to fajne!

gra - pisałam z tobą zaledwie kilka postów, ale miło się czytało, przyjemnie odpisywało, było zacnie. WIESZ CO CI POWIEM, jak pisałaś tylko Elliott to wydawało mi się, że jesteś jednym z tych szarych użytkowników, co się nie wyrożniają ani na + ani na -, jednak gdy poczytałam więcej postów, szczególnie Court, odkryłam że JESTEŚ SUPER 8D amen
Powrót do góry Go down


Effie Fontaine
Effie Fontaine

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : pół wila
Galeony : 4381
  Liczba postów : 2482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7168-effie-fontaine#204310
http://czarodzieje.forumpolish.com/forum
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Administrator




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPon 6 Cze 2011 - 15:55;

Manuel - do dziś pamiętam jak wybieraliśmy imiona dla postaci z Meksyku i przeglądałam te wszelakie strony z Hiszpańskimi imionami. Manuel jakoś od razu nam idealnie się dopasował do chłopaka, który pali tyle zioła i ogółem jest taki wyluzowany. Poza tym skrót Manu jest taki fajny.

Rosado - Boże ja sama nie wiedziałam, że to znaczy "różowy"! Po prostu było na liście nazwisk i uznaliśmy, że fajnie pasuje do Manuela na dodatek dobrze brzmi xD Bo owszem, Manuel Rosado to idealne połączenie 8)

Av - zaczęłam się pierw śmiać jak go dziś zobaczyłam, bowiem zaczęłam się zastanawiać, czy to taki celowy zabieg, po tym ostatnim przeciążeniu włosów za sprawą zaklęcia Ciri? XD Ale bardziej mi się podobał avatar z tym nadmiarem afro. A swoją drogą widziałam wczoraj jakieś chyba nowe, piękne, czarno białe zdjęcie tego modela.

Podpis - uwielbiam tą animację. On tak uroczo się tam uśmiecha i macha tymi palcami, że cały czas mogłabym to w koło oglądać i oglądać. Właściwie nie wiem czemu, ale dopiero po tym podpisie zorientowałam się, jaki ten model rzeczywiście jest strasznie fajny. No ale cóż, bywam ślepa niekiedy ;< Ogółem napisy w podpisie są piękne, dobrze dobrane, no i przede wszystkim przenoszą do cudnych piosenek!

Gra - uwielbiam posty Manuela <3 Od turnieju każdy sumiennie czytam. Są takie uroczo szalone i ciekawe, że aż chce się je śledzić i by ich było coraz więcej i więcej.
Powrót do góry Go down


Lunarie S. Deceiver
Lunarie S. Deceiver

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : hipnoza
Galeony : 256
  Liczba postów : 816
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2228-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2230-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7745-lunarie-s-deceiver#215456
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPon 6 Cze 2011 - 16:08;

Effie - wub Chociaż jak pierwszy raz tu przyszłam, w czasie szału na skinsów, zupełnie mi się nie podobało, stwierdziłam, że jest mało oryginalne. I zapis z "ie" zamiast "y" też mi nie leżał. Ale teraz już tak uwielbiam Effie, że jak widzę "Eff" to w życiu nie pomyślałabym o Kayi, teraz widzę samą Effkę <3 Jest cudne pod względem fonetycznym.

Fontaine - mega, bo jest takie spójne, te spółgłoski "f" i dużo samogłosek, bardzo płynne i miękkie. No i EUFEMIA FONTANNA, mistrzostwo 8D Wydaje się trochę banalne znaczeniowo, ale nie wyobrażam sobie niczego innego. No i kojarzy mi się ze Źródłem Aranofsky'ego : D

Av - wub chociaż każdy twój av strasznie mi się podoba, modelka jest idealna na Effie. Ten czasami wydaje mi się na nią za ciepły, ale jednak nie, jest boski.

Podpis - CHWILOWO OBRAZEK MI NIE DZIAŁA, nie wiem czemu :{ ale kocham tę animację. Kocham też, że wyskakuje mi zawsze, gdy szukam gifów z personaliami osób użyczających wygląd moim postaciom, serio XD jest taki magiczny. Ale wymiatała Eff na jednorożcu, powinnaś do tego wrócić <3 No i odnośniki, ładnie dopasowane kolorystycznie, czcionka jest śliczna.

Gra - nie grałam z tobą wiele razy, ale z tego co mi się udało - szalenie lubię jak piszesz. Kocham jak każdą rzecz bierzesz pod uwagę po kolei, podchodzisz w nich do życia jakoś rzeczowo. I to, co wydaje się z początku trywialne, w procesie opisywanie przez ciebie staje się diabelnie interesujące. A jednocześnie nie zawiłe, tylko klarowne. Nie wiem, ale piszesz bardzo charakterystycznie, w sposób, jaki uwielbiam.


wyszło jakoś tak za słodko, więc czekaj, zrównoważę to:
EFI FONTEJN JEST GÓPJA I ŚMIERDZI NACZOSAMI
Powrót do góry Go down


Jonathan Bones
Jonathan Bones

Nauczyciel
Wiek : 38
Galeony : 18
  Liczba postów : 11
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPon 6 Cze 2011 - 16:40;

Lunarie- Nigdy nie wiem jak je czytać. Ale imię wizualnie bardzo mi się podoba, wydaje się takie ciepłe,i kojarzę je z polska Laurą,a to imię wręcz ubóstwiam wub
Sophie- nie podoba mi się. Nie pasuje mi do Twojej postaci,może dlatego ze kojarzy mi się z różową cukierkową dziewczynką.
Deceiver- co dziwne nie kojarzy mi się z oszustem,tylko z destrukcją,niszczeniem. Świetnie komponuje się z pierwszym imieniem. No i skrót LSD jest świetny. 8)
Avatr- Zdecydowanie bardziej podobał mi się ten co miałaś wcześniej. Ten jest za jasny,kojarzy mi się ze szpitalem i z filmem "Miasto Ślepców". Nie lubię go.
Podpis-za to on jest świetny. Bardzo podoba mi się myśl którą masz nad animacją która tez jest świetna. Co prawda nie mogę się do końca połapać w odnośnikach,ale to szczegół no i jeszcze songi ^^
Gra-chyba nigdy z Tobą nie grałam,może raz na którejś imprezie. Ale z tego co czytałam naprawdę fajnie piszesz ,z taką lekkością.
Powrót do góry Go down


Marlene Brodeur
avatar

Galeony : -34
  Liczba postów : 249
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPią 17 Cze 2011 - 16:12;

Jonathan - JONATAN 8D Nie cierpię tego imienia, kojarzy mi się z Jonaszem -.- Za to skrót Jace jest zacny, choć nie pochodzi od tego imienia, ale.. Jonathan jest idealny właśnie dla nauczyciela, toteż plus.
Bones - o ile się nie mylę to nazwisko występowało w książce, hm? Kojarzy mi się z bonusami w grze z kurami w roli głównej :lol!: Nie no, spoko. Fajnie, że krótkie to komponuje się z imieniem i jest łatwe do zapamiętania.
Avatar - fajny, model ma nawet dobre ujęcie, ale nie wygląda mi na 26 lat, a na wiele, wiele więcej. Widząc to zdjęcie od razu mam przed oczami kogoś grającego na akordeonie na ulicy <3
Podpis - szału nie ma, niestety. Cytat jakoś mnie nie porywa, wkurzają mnie te "_" pomiędzy odnośnikami :C Mogłoby być ładniej i lepiej.
Gra - mało masz tych postów. Przeczytałam ten jeden list i.. no nie jest dobrze. Czasem walniesz jakiś mocno rażący błąd, przecinki ci uciekają :< Aj, boli, boli.
Powrót do góry Go down


Manuel Rosado
avatar

Wiek : 32
Galeony : -2
  Liczba postów : 310
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPią 17 Cze 2011 - 16:42;

Marlene - Marlenka wub naprawdę urocze, ładnie brzmi i tak fajnie wygląda, proste i szykowne! teoretycznie imiona francuskie kojarzą mi się z jakimiś skomplikowanymi i długimi (pozdrawiam Jacqueline XD), a to jest takie... niby zwyczajne, ale ma w sobie po prostu magię heart

Brodeur - absolutnie i niezmiennie kojarzy mi się z brodą 8D A BRODY SĄ SUPER, jak zresztą powszechnie wiadomo :yy: ale podoba mi się, fajnie wygląda z imieniem!

av - jak każdy twój, śliczny, bo modelka to zacne dziewczę! jednak ten jest jakiś taki JESIENNY, serio, aż czuję te liście i wrześniowe słońce i zapierdalanie na rozpoczęcie roku heart i ma kozacki płaszczyk w... tygrysi motyw! (jezus, miałam ochotę napisać "brązową zebrę" :ave:) jestem na tak <3 chociaz szkoda, ze to białe tło jest białe!

podpis - a ten dla odmiany mi się nie podoba :( bo chociaż zdjecia ładne, szczególnie to ostatnie ahhhhh, to jednak jakoś mi to nie pasuje, niby w stylu avatara, a jednak to nie to, biel mnie razi :C dużo lepsza była tamta animacja wub była cudna! + odnośniki są spoko, zdjęcie ze strojem rozkoszne!!! heart no i andre to mega zacny koleś, ach te pyzate policzki! no i imię mi się ślicznie kojarzy <3

gra - TY WIESZ CO JA MYŚLĘ 8D kocham wszystkie twoje postacie, piszesz bardzo rewelkowo i uwielbiam z tobą grać. z Marlenką miałam ten piękny, zajebiście długi wątek nad jeziorem i to było piękne <333 wielbię cię :yy:
Powrót do góry Go down


Luke Gringott
Luke Gringott

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 292
  Liczba postów : 674
http://czarodzieje.org/t1383-luke-gringott
http://czarodzieje.org/t1419-luke-gringott
http://www.lastfm.pl/user/hollywoodo
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 21 Cze 2011 - 21:16;

Manuel - imię spoko, luzik, nic do niego nie mam. Kojarzy mi się z księdzem (8D), jajami na religii, czymś fajnym i takim cwaniakiem spod netto. Rzuca się w oczy, choć nie jest oryginalne, więc plusik.

Noe - ARKA NOEGO. Tyle napiszę - wielkie jebs pod stół. Siejeje, siejeje, sieje je, sieje je.. xD

Rosado - och, pan różowy <3 Skrót Rosadowski zwala z nóg. Pasuje do imienia, krótkie, łatwo zapamiętać. Podoba mi się!

Av - głodna jestem :c Mina modela mnie rozwala, jeszcze do tego te wielkie oczy. Fajnie się w tło wtapia. Nie no, malownicze afro, aww wub

Podpis - KOCHAM, PADŁAM, NIE UMIEM POWSTAĆ, POWERADE. Odnośniki.. O JEJU NO, cud, miód i orzeszki <33333 Jeszcze dj mariolka <333333333 Jadzia <33333333 Garnitur <33333333333 Wszystko jest idealnie, animacja fajna, HOT TAMALE, aż mnie kusi, aby włączyć, ale wolę nie ryzykować.

Gra - jestem moim wicemistrzem :3 Piszesz tak swobodnie, chce się aż czytać, czekam na więcej i więcej.. Miałam z tobą tylko dwa wątki, w tym niedokończone :c ale kurczę, nie umiem się wysłowić. Rozwalasz mnie tym luzem, niektórymi powiedzeniami.. Ach, no jest wporzo!

love
Powrót do góry Go down


Eveline Aquila
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Metamorfomagia
Galeony : 180
  Liczba postów : 402
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 21 Cze 2011 - 21:34;

Luke - od razu skojarzenie ze Star Wars. Nie ma to jak Łukasz Niebochodzik 8D
Gringott - bank z HP. Tak, czytałam twoją KP, ale mam tak pomieszane dzisiaj w mózgu, że nic innego nie wymyślę
Av - loczki wub ogólnie fajny, ale poprzedni też był dobry.
Podpis - gif miodzio, cytat niezwykle sentencyjny (czyt. zaje*isty), odnośniki są...
Gra - szczerze mówiąc, nie czytałam twoich postów, więc nie będę oceniać
Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 21 Cze 2011 - 21:54;

Luke - O kuuurde. Kojarzy mi się z psem mojej babci. Nie lubię go. Szczeka strasznie głośno i zżera mój podwieczorek :< Do tego śmierdzi mu z pyska. Ale samo imię, pomijając już skojarzenia, bo każde następne jest głupsze od poprzedniego, jest zacne. Krótkie, nie ma problemów z wymową, łatwo zapisać, łatwo zapamiętać. Musk z ciebie.

Gringott - Pfff... kurde. Poplułam się. W każdym razie... zerżnięte z książki! JAK ŚMIESZ? JAK MOŻESZ? Nie no, właściwie spoko. Nie przeszkadza mi to. I tak cię kocham. Łatwo za pamiętać, ze względu na jego pochodzenie. Komponuje się z imieniem, ładnie wygląda i wiadomo przynajmniej jak czytać.

Avek - OCHOLERAJANIEMOGĘKOCHAMGOJAKNIC <3333 Najlepszy, jaki do tej pory dałaś temu kozakowi. Jest taki... taki... lukowaty i arystokratyczny. I lukowaty. Tak w ogóle, to przez ciebie zakochałam się w Mathiasie <3

Podpis - Kocham, kocham, kocham, chociaż nie tak, jak połączenie paru avków. Mniej tu Mathiasa, a to źle. Odnośniki są, jest cytacik dopasowany kolorystycznie do gifa za co masz plusik. Sam w sobie też jest cudowny <3

Gra - Och, tu jest wręcz tragicznie. Błąd na błędzie, przecinki nie w tych miejscach, co powinny, spacje przed znakami interpunkcyjnymi, zero logiki i jakiejkolwiek spójności... jak tu z taką pisać, no? Nie da się, po prostu nie da. Okej, okej, ajm dżołking. I love you bejbe, tatatatata, i love you bejbe <3 Ty wiesz, że ja cię uwielbiam, nooo. I tyle. Amen.

ZABIJĘ :morph:

Eveline - nie cierpię. Kojarzy mi się ze strasznie irytującą, wkurzającą dziewczyną z mojej szkoły zwaną pieszczotliwie rzepakiem. Nie lubię rzepaku.

Aquila - kiedyś coś tam pisałaś, że to nie od wody, ale mi i tak do końca będzie się z nią kojarzyć. Sorry. Ładnie się komponuje z imieniem. Napisać też łatwo, więc spoko.

Av - Nie, nie, nie. To bul dla moich oczu. Jako osoba, która co nieco wie o zdjęciach, fotografowaniu itp, to to zdjęcie jest okropne. Pomijając fakt, że modelka zupełnie mi się nie podoba, to ten mur/filar czy Bóg wie co zupełnie psuje proporcje, przez co wygląda jakby dziewczyna miała głowę dolepioną w paitcie przez nieudolnego grafika.

Podpis - Po pierwsze na jednym z fotek jest zajęta przez niejaką Ver Klaamka, za co masz dużego minusa. Po drugie na zdjęciach są różne osoby i to widać. Po trzecie jest ZA DUŻY. Zmniejsza się takie gify do minimum. Byle było widać. Popatrz na inne podpisy. Jedyne, za co mogę dać plus to ładne odnośniki

Gra - Nie wypowiadam się. Nie czytałam ani jednego posta, choć ty nie pisałaś ich wielu. Nabijasz tylko liczbę na offtopie neutral
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 21 Cze 2011 - 21:59;

Courtney - Jest takie kurcze mać filmowe. Co nie odbiera mu wielkiej zacności, w sumie racja. Ale mogłoby być mniej takie per Kowalski, no kurcze
Anderson - Luuułi <3 tyle mam do powiedzenia
Av - To powinien być seksi czarny komplet z jakąś koronką i w ogóle dziki jedwab i matko kochana ; / ale gitior bo ma w sobie swego rodzaju dziki erotyzm, ha ha haaa!
Podpis - Ale słodziutka animacja, kurcze <3 A cytatu czy złotej myśli mi sie nie chce czytać, zobaczyłem tylko przypadkiem czekolady co zapewnia najwyższą jakość
Gra - Nie wiem, bo mi się ciągle nie chce pani bezczlnie sprawdzić. Znaczy...chce mi sie. Ciągle pisze tego posta. Taki długi, nie? Ale z tego co tu i tam czytałem to zacnie, ot co.
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyWto 21 Cze 2011 - 22:22;

Gilbert - kojarzy się z Gilbertem z "Ani z Zielonego Wzgórza", ahaha. ale to dobrze, bo lubię to imię, choć zawsze mnie wkurwia jak ktoś mówi DŻILBERT :ave: niemniej jednak na plus. Giluś, hihi wub

Slone - SŁONE XD nie no, takie trochę zbyt miękkie i maślane (o rety), ale w sumie o dziwo nie razi mnie jakoś strasznie. w porządeczku jest, pasuje do imienia!

av - o taktak, cudowny! pomijając oczywistą boskość modela (wub), ta mina, ten ciuszek no i GOŁA KLATA są super! uwielbiam go.

podpis - TEN CYTAT JEST GENIALNY, uwielbiam go i gdybym była facetem, skandowałabym go dzień i noc, ehe :bauns: + rozkoszna animacja, ale zaciesz 8D bardzo mi się podoba, zawsze się w nią wgapiam i wgapiam... mrr heart

gra - z tego co czytałam, jest zacnie, przyjemnie i bez błędów, długość dobra i tak dalej heart choć sama z tobą nie grałam i chyba nie zagram, bo... BOJĘ SIĘ HARDKOROWOŚCI GILBERTA :{ amen
Powrót do góry Go down


Olivia Lafealle
Olivia Lafealle

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 116
  Liczba postów : 109
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyCzw 23 Cze 2011 - 1:52;

Jacqueline - w sumie kojarzy mi się z jakąś starą francuską ciotką, ale ogólnie jest oryginalnie i ma fajny wydźwięk, więc fajnie! NO I ŻAK to brzmi dumnie :zak:
Moreau - krótko, zwięźle, pasuje do imienia, brzmi fajnie, to jest to!
avatar - jest cudowny, Pandorka ma tutaj śliczny uśmiech, jest urocza i w ogóle awww <33
podpis - animacja super, choć szkoda, że widać jak robią jej zdjęcie :C cytat spoczko, tylko odnośniki trzasnęłabym w innym kolorze i w ogóle byłoby cudownie!
gra - NO WIESZ, ŻE CIĘ KOCHAM <3 Twój dowcip i w ogóle lekkie posty, uwielbiam je wub
Powrót do góry Go down


Lunarie S. Deceiver
Lunarie S. Deceiver

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : hipnoza
Galeony : 256
  Liczba postów : 816
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2228-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2230-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7745-lunarie-s-deceiver#215456
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyCzw 23 Cze 2011 - 20:42;

Olivia - lubię to imię, bardzo <3 Chociaż szkoda, że nie jest w formie, którą w ogóle ubóstwiam, czyli Olive. Jest takie miłe, oleiste (HEHE), łagodne i pasuje do Olivki w hooi 8D

Lafealle - LEGOFALE LOLZ X X X Kojarzy mi się z waflami, falami i w ogóle jest takie dziwne, jak choroba morska, HEHEH nie wiem skąd to skojarzenie 8D ale fonetycznie i w zapisie jest wporzo, jak taki zakrętasowaty makaron. No, czyli jest jak gofry, makaron i fale, ale ogólnie to wporzo, musiałoby ślicznie wyglądać napisane, takie płynne 8D

Av - miłość, kocham w ogóle Sashę, kocham to zdjęcie <3 Jest przepiękne i kolorystycznie tak pasuje do Huffu, jest wakacyjne (w ogóle te wakacyjne avy rządzą wszystkie XD)

Podpis - to samo, piękna animacja, te cienie i słoneczko, takie łagodne i słodkie, kolorystyka i wydźwięk, mega pasuje do Olivii. Tylko niefajo, że odsyłacze są po angielsku, nie lubię tego : |

Gra - wub kurczę. Świetnie prowadzisz postacie, szalenie dobrze mi się z tobą pisze. Bardzo się wczuwasz w postać i kocham twoje filozoficzne dywagacje i to, jak kreujesz postacie. Olivią grasz świetnie, ale każdą inną też, płynnie potrafisz zmieniać nastrój i zarówno te lekkie i zabawne, jak i ciężkie i melancholijne posty wychodzą ci genialnie.
Powrót do góry Go down


Réne Larsson
Réne Larsson

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 35
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 306
  Liczba postów : 134
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyCzw 23 Cze 2011 - 21:40;

Lunarie S.- spoko imię. Proste w wymówieniu jak i w pisowni. 8) No i oczywiście polska wersja tego imienia także mi się podoba. Cały czas mnie zastanawia czy to ,,S" powinno być przy imieniu czy przy nazwisku. Literka także jest spoko.

Deceiver - Od razu skojarzyło mi się z...leśniczym lub jakimś komornikiem 8D. Ale i tak jest fajnie. Tylko w moim przypadku trudno je się pisze, alecotam 8D.

Avek - Aaaaaa <33333 Megan Fox, uwielbiam ją *.*. W sam raz pasuje do LSD. No i oczywiście przypomina patronusa. Genialne. Mistrzyni pohoshopa 8)

Popdis- jest świetny i bez komentarza. Odnośniki są więc jest luz bluz 8)

Gra - z tego co pamiętam to z jakieś dwa posty zamieniłyśmy tyle że Morphem. Ale mam nadzieje, że jeszcze kiedyś popiszemy ^^
Powrót do góry Go down


Alexis Brooxter
Alexis Brooxter

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Pół wila
Galeony : 131
  Liczba postów : 653
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyCzw 23 Cze 2011 - 22:36;

Rene - Kojarzy mi się trochę z Reni Jusis, a wierz mi to nie jest dobre skojarzenie. Ogólnie pomijając fakt, że mam uraz psychiczny do imion zaczynających się na literkę R. jest całkiem spoko. Dźwięczne. Łatwe do zapamiętania i dosych charakterystyczne bo chyba więcej nikogo o takim imieniu nie mamy.

Larsson - W miare, w miare. Z imieniem komponuje mi się całkiem nieźle. I masz fajne podwójne S xddd A tak na serio, to dość popularne, ale i tak mi się podoba.

Avek - nonononononono! Tamten był ładniejszy! CO to w ogóle jest? Myślałam w pierwszej chwili, że ten gostek ma na sobie indiański pióropusz. No no no.

Podpis - eee... cóż... bardzo pomocny. Informacja no... wiesz. I ma różoffy kolor <3 Ale masz zalinkowane wszystko co potrzeba więc jest dobrze^^

Gra - Nie wiem, nie pisałam, ale z tego co czytałam jest całkiem nieźle. Jak tylko wakacje się skończą musimy się jakoś poznać, wiesz. xDD
Powrót do góry Go down


kapitan Morpheus Phersu
kapitan Morpheus Phersu

Nauczyciel
Wiek : 37
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 794
  Liczba postów : 452
https://www.czarodzieje.org/t947-morpheus-phersu
https://www.czarodzieje.org/t948-morpheus-phersu
https://www.czarodzieje.org/t7897-morpheus-phersu#
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyCzw 23 Cze 2011 - 22:45;

Alexis - mega pasuje, jest takie wężowe i ostre, syczące i dziwnie tajemnicze. Nie wiem czy u kogoś innego to imię w ogóle by mi się podobało, ale z tą postacią komponuje się idealnie 8D

Brooxter - trochę mnie bawi, kojarzy mi się z Broomstick, czyli miotłą XD Ale fajowo, że też jest "x", dobrze komponuje się wtedy z imieniem <3

Av - fajowyyy <3 Bardzo pasuje do półwili, nawet jest trochę zazieleniony na potrzeby Slythu, co? 8) Ale zmieniasz często te laski, najbardziej mi się podobała ta pierwsza, ten czarno-biały avek, na którym dziewczyna miała ręce zarzucone do góry, kurczę, NO ŻE PACHĘ JEJ BYŁO WIDAĆ 8D

Sygna - dziewczyna w futrze, długie blond włosy, perfekcyjne na Alexis <3 I ładny cytacik z czcionką fajową, ślizgoński kolor, wszystko ślicznie się komponuje. Odnośniczki też są, ładnie wub tylko ta fota, chociaż super, kolorystycznie nie pasuje do reszty 8D

Gra - pamiętam, jak grałam z tobą na Morpheusie właśnie i bardzo fajowo się grało : D Chociaż się niejako kłócili, a kłótnie są ciężkie do prowadzenia, ładnie się odbijało z tobą piłeczkę. Dobrze kreujesz Alexis, nie wygładzasz jej. O, grałam też na Ingrith przecież i też było super. Alexis jest taka, jaka chyba miała być w zamierzeniu, tego się trzymasz i odgrywasz ją mega dobrze. Jeszcze pamiętam jak byłam pod wrażeniem uwodzenia Jaydona, czapki z głów. Masz super styl 8D
Powrót do góry Go down


Michelle Adams
Michelle Adams

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -2
  Liczba postów : 201
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPią 24 Cze 2011 - 19:54;

Morpheus - świta mi z Matrixa :p Samo imię jest fajne, tylko do twojego gościa mi jakoś nie pasuje :p

Phersu - trochę nazbyt wymyślne nazwisko. Ja tam wolę prostsze i mniej wydumane.

podpis - zawiera wszystkie potrzebne linki, wakacyjny bannerek, sle styl tego faceta jest do kitu :P

gra - nie wiem.
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPią 24 Cze 2011 - 20:01;

Michelle - takie jakieś bez wielkich rewelacji i w ogóle no. Taki niby okej, ale w sumie co z tego i ogólnie weź wyjdź
Adams - Adamsooowie, te sprawy <3 ależ też takie zwyczajnie, no krucze!
Av - nie pasi mi, po prostu. Jakąś ma taką mordke skrzywioną i w ogóle. Że niby miał być taki sam seks, ale nieee jest
Podpis - Animejszyn jest fajna, pjona. Linki są, wszystko pięknie ładnie. Cała reszta nie zniewala
Gra - takaaaa...zwykła?
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPią 24 Cze 2011 - 20:11;

Gilbert, uduszę cię! Już miałam wszystko ładnie napisane dla Michelle! :<

Gilbert - Przedpotopowe (a może i jeszcze starsze) imię, ale mi się jakoś dziwnie podoba i o dziwo nie kojarzy mi się z "Anią z Zielonego Wzgórza", a to dlatego, że ja tego nie czytałam, ha 8) Także no, jest fajnie.
Slone - Nie mam pojęcia skąd je wytrzasnąłeś, ale pasuje to imienia i to się liczy.
Avatar - Taki ze niby znudzony, gapiący się na innych z nudną miną. 8) Na pewno pasujący do całej twojej postaci, ale jakoś nie przypadł mi do gustu :c Może to ta różowa koszula, a może... nie wiem.
Podpis - Cytat mnie po prostu miażdży, a animacja powala i dzięki temu nie umiem zapanować nad emocjami <3 tysiąc wubów ci za nią daję wub
Gra - Nigdy z tobą nie pisałam, ale czytałam posty i podoba mi się to jak piszesz. Nie wiem, jak wychodzi ci pisanie Kurtem, ale Gilbertem piszesz bezbłędnie 8D Wczuwasz się w jego rolę itepe. Ogólnie to genialnie wychodzi ci pisanie takim zimnym bezinteresownym draniem jak on 8)
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptyPią 24 Cze 2011 - 20:37;

Katherine - ładne, podoba mi się, właśnie zaczęło mi się kojarzyć z Katarzyną z Wichrowych Wzgórz, hehe. spoko, lubię je.
Butterline - Masłowska, ehe. w sumie to znaczeniowo jest chujowe, ale brzmi i wygląda fajnie, podoba mi się i nie wyobrażam sobie Kath z innym nazwiskiem.
av - bardzo zacny, wakacyjny, optymistyczny, śliczny, entuzjastyczny, ciepły, no po prostu rzygam tęczą jak go widzę owca mój ulubiony twój
podpis - kocham tą piosenkę i ten tekst, pasuje idealnie; szkoda, że nie ma zdjęcia, byłoby zacniej z nim, ale tak też jest okej. choć ciutkę za mało czytelnie!
gra - NIE LUBIĘ CIĘ BO MI NIE ODPISAŁAŚ PFFFFFFFF PISZESZ CHUJOWO I NIGDY JUŻ NIE BĘDĘ Z TOBĄ GRAĆ
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 EmptySob 25 Cze 2011 - 12:45;

Jacqueline - jest ładne, kojarzy mi się niesamowicie pozytywnie z Chemo Limo Reginy Spektor, a bardzo lubię ową piosenkę, więc ogólnie <33
Moreau - nie wiem za bardzo co powiedzieć, jak dla mnie zwykłe, ale dobrze z imieniem wygląda i brzmi, czyli okej, ale bez rewelacji ;3
av - omg, chyba jeden z moich ulubionych Żaka <333 świetny waaa
podpis - zdjęcie bardzo ładne, czcionka kolorystycznie dobrana super, odnośniki są, bardzo fajnie jeeest.
gra - uwielbiam lekkość Twoich postów, ja tak nie potrafię, jestem zazdrosna i wypchaj się :<
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 14 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 14 Empty


PisanieOceniamy. - Page 14 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 14 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 14 z 31Strona 14 z 31 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 14 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-