Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Wielki dąb

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 17 z 39 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySob 12 Cze 2010 - 14:12;

First topic message reminder :




Wspaniale rozgałęzione drzewo rzucające przyjemny cień na znajdujące się pod nim osoby. Dzięki licznym gałęziom idealne do wspinania i przesiadywania na grubych konarach, rozmawiania z przyjaciółmi lub po prostu odpoczywania po mniej lub bardziej ciężkim dniu. Można znaleźć pod nimi duże żołędzie, idealne do prac plastycznych bądź rzucania w innych. Na jesień mieni się wspaniałą czerwienią i brązem, wiosną zaś można nacieszyć oko soczystą zielenią.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Veronique Lardeux
Veronique Lardeux

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Dodatkowo : Wężoustość, teleportacja
Galeony : 28
  Liczba postów : 611
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyPią 1 Paź 2010 - 17:34;

Dopiero co zdążyła podeprzeć się do drzewa i usiąść wygodnie, a już pojawiła się pierwsza osoba, która niestety ją zauważyła. Coś ostatnio Vera miała zbyt dużego pecha. Najpierw jej straty kafla w quidditchu, a teraz jej plany nie wychodzą.
Żałowała, że to nie Koni tu przyszła. Ari siedziała w jej włosach i teraz mogłaby z łatwością skoczyć na ofiarę.
- Łażą, i to często - odpowiedziała gapiąc się na chłopaka. Od węży słyszała już wiele dziwnych historyjek. Może i nie wszystkie były prawdą, ale część z nich tak.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8








Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyPią 1 Paź 2010 - 17:49;

Przyjrzał się dokładnie dziewczynie kolor jej włosów coraz bardziej mu się podobał. Próbował przypomnieć sobie kim ona jest ale niestety na próżno .Domyślił się tylko ,że pewnie jest ślizgonką . Po chwili zauważył na jej głowie puszka.
-Uroczy pupilek- powiedział do dziewczyny, zastanawiając się czy przypadkiem nie zrzuci mu go na głowę.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8








Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyNie 3 Paź 2010 - 18:40;

Szedł Błoniami, aż doszedł do wielkiego dębu. Zobaczył chłopaka ze swojego domu, którego kojarzył tylko z widzenia i Ślizgonkę, z którą kiedyś zamienił może dwa słowa. Cóż raz się żyje. Pomyślał i podszedł do nich. - Hej. Przywitał się z lekkim uśmiechem. Patrzył to na jedno to na drugie.
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySro 6 Paź 2010 - 21:24;

Audrey wyszła z zamku (nie licząc już, który raz), znów narzekając na niesprzyjającą pogodę. Oczywiście kiedy tylko opuściła salę wejściową, wiatr rozwiał jej włosy. Zrobiła niezadowoloną minę i okrywając się płaszczem dowlekła się pod dąb, gdzie usiadła, opierając się bokiem o pień i podkulając nogi, aby było cieplej. Cieplej, cieplej... czy tylko jej było tak zimno? To było nieznośne. Właściwie to nie wiedziała, po co opuściła ciepły pokój wspólny. Z podkreśleniem na ciepły. Westchnęła i przymknęła oczy, opierając głowę. Na szczęście usiadła tak, że wiatr nie rozrzucał włosów na wszystkie strony.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8








Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySro 6 Paź 2010 - 21:58;

Zobaczył, że Aud przyszła, więc usiadł koło niej. - Hej Aud. Przywitał się i posłał jej uśmiech. Cóż nie mógł zaprzeczyć iż była ładna i że go trochę pociągała, lecz cóż może ona już kogoś ma? Trudno raz kozie śmierć.
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyCzw 7 Paź 2010 - 15:00;

- Cześć - odpowiedziała, nie zmieniając miny. Obecność chłopaka nie poprawiała pogody, więc dlaczego miałaby się cieszyć? Otworzyła jednak oczy, aby wiedzieć, kto przerwał jej marznięcie pod drzewem. - Nie zimno ci? - zapytała, nie wysilając się na wymyślenie lepszego tematu. Nie była w nastroju, co ciągnęło za sobą niezbyt ciekawą rozmowę. No, chyba że miał zamiar to zmienić, bo nie zapowiadało się, że Audrey nagle dostanie olśnienia i znajdzie temat. Gazetka? Ostatnio w Hogwarcie mało się działo, reporterzy też nie za bardzo mieli co opisywać.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8








Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyCzw 7 Paź 2010 - 15:35;

- Nie, nie jest mi zimno. Widzę, że za to ty marzniesz. Wyciągnął różdżkę i mruknął. - Accio chrust! Przyleciało mu do ręki kilka patyków, które ładnie ustawił, po czym wycelował w nie swoim magicznym kijkiem mówiąc. - Incendio! Teraz siedzieli przy wesoło trzaskającym małym ognisku.
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyCzw 7 Paź 2010 - 21:15;

- Dzięki - mruknęła. Naprawdę była wdzięczna za ognisko, po prostu nie miała dziś nastroju. Ach, czyli tylko ona była takim zmarźlakiem, no ładnie. Wystawiła dłonie, aby ogrzać je nieco przy ogniu. Nie był to co prawda komfort taki, jak w pokoju wspólnym, ale i tak było znakomicie, zwracając uwagę na temperaturę powietrza, do której dołączył zimny wiatr. Brr.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8








Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyCzw 7 Paź 2010 - 21:19;

- Nie ma za co. Powiedział i uśmiechną się ciepło do niej. Myślał co ma dalej zrobić. Przez chwilę spojrzał na swoją różdżkę i coś mu przyszło do głowy. Jednak wahał się ponieważ Aud mogłaby to odebrać.

Jaki sens zdania?
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyPią 8 Paź 2010 - 20:13;

Spojrzała pytająco na chłopaka, chyba chciał coś zrobić. Spoglądał na różdżkę.
- Co tam planujesz? - zapytała trochę weselszym tonem. Pewnie przez to ognisko polepszył się jej humor. Zdecydowanie. Było jej już ciepło, nie trzęsła się z zimna, co było jak najbardziej pozytywne.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8








Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyPią 8 Paź 2010 - 20:17;

Podjął decyzję. Uniósł różdżkę i mruknął. - Orchideus! Na końcu jego różdżki pojawiły się przepiękne czerwone róże, które zebrał w bukiet i wręczył Aud. - Wiesz... Nie wiedział co ma dalej powiedzieć. Nagle zrobiło mu się trochę dziwnie, ale nie dał tego po sobie poznać.
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyPią 8 Paź 2010 - 20:55;

Wytrzeszczyła lekko oczy, zdziwiona tą nagłą pobudką. O cholera, co się ostatnio działo z tymi ludźmi? Gryfonów wzięło na rudowłose?
- Eeee, dzięki - powiedziała, nie kryjąc zdziwienia. Nie próbowała, i tak jej się nie uda. - Ale nie mów nic - poprosiła, wstając. - Przepraszam, ale nie... um, pójdę już - rzuciła, nie wiedząc za bardzo co zrobić. Oczywiście reakcja byłaby inna, gdyby to ktoś inny wręczał jej bukiet kwiatów. W tym problem, że ktoś inny był szkolnym podrywaczem, a do tego nauczycielem! Ha, musiała coś z tym zrobić. Teraz jednak oddaliła się pospiesznie od dębu.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8








Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyPią 8 Paź 2010 - 20:59;

Przeczuwał że Aud tak zareaguje. Nie miał co się dziwić, więc również wstał i skierował się w stronę zamku. No tak co on sobie myślał, przecież do przewidzenia było to co się stało.

Upomnienie 4/5 - czwarty punkt regulaminu ogólnego
Powrót do góry Go down


Sara Sanz
Sara Sanz

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 43
  Liczba postów : 40
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySob 9 Paź 2010 - 15:27;

Usiadłam pod rozłożystym dębem. Była wczesna jesień, a więc gałęzie nadal były pokryte wspaniałymi, kolorowymi liśćmi. Jesień to moja ulubiona pora roku. Uwielbiam patrzeć jak natura się zmienia, jak przemija. Uwielbiam siedzieć z kubkiem gorącej czekolady i obserwować piękno natury.Tak, zdecydowanie do szczęścia brakowało mi teraz ciepłej czekolady. Wiem, że powinnam teraz przygotowywać się do balu jak inne dziewczyny, ale potrzebowałam chwili oddechu. Zresztą było jeszcze wcześnie, zdąże. Osunęłam się niżej i z lubością zamknęłam oczy, na moich ustach zakwitł nieznaczny uśmiech.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8








Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySob 9 Paź 2010 - 15:45;

Znów zawitał do Hogwartu. Nie miał jakiegoś określonego celu tej wizyty po prostu czuł sentyment do tego miejsca. Postanowił przejść się do jego ulubinego z lat szkolnych miejsca, którym był wielki dąb, ale tam już ktoś był. Jakaś uczennica. Postanowił podejść do niej. - Witam. Zagadnął do niej.
Powrót do góry Go down


Sara Sanz
Sara Sanz

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 43
  Liczba postów : 40
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySob 9 Paź 2010 - 15:56;

Drgnęłam na niespodziewany dźwięk. Otworzyłam oczy, i ujrzałam przed sobą twarz nieznajomego mi osobnika.
- Dzień dobry - przywitałam gościa, jednak nie wstałam . Czekałam na dalsze słowa przybysza.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8








Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySob 9 Paź 2010 - 16:00;

- Nie obawiaj się mnie. Powiedział i również usiadł. - Wyglądasz mi na siódmoklasistkę. Mam rację? Spytał. Chciał nawiązać jakąś rozmowę, chociaż było mu trudno z dziewczyną o tyle młodszą od niego.
Powrót do góry Go down


Sara Sanz
Sara Sanz

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 43
  Liczba postów : 40
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySob 9 Paź 2010 - 16:15;

-Owszem. Sara Sanz - Przewróciłam oczami. Powinnambyła poczekać aż mężczyzna się przedstawi, jednak stwierdziłam, że chyba jednak się nie doczekam. Byłam wychowana w przekonaniu że wszyscy mężczyźni to dżentelmeni. Niestety nie raz na tym wyobrażeniu się przejechałam.
- A pan to? - Zapytałam po chwili milczenia
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8








Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyPon 11 Paź 2010 - 14:55;

- Mortheus Cearell. Odpowiedział, po czym spojrzał na zegarek. No tak był już spóźniony. Dlaczego nigdy nie może się trzymać czasu? - Przepraszam. Powiedział tylko i opuścił szkołę

Upomninie 4/5 - czwarty punkt regulaminu ogólnego
Powrót do góry Go down


Sara Sanz
Sara Sanz

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 43
  Liczba postów : 40
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptyPon 11 Paź 2010 - 15:24;

Kiwnęłam głową na znak, że może odejść. Odetchnęłam z ulgą. Człowiek był interesujący, ale odrobinę męczący. O! Nawet nie czuje jak w myśli rymuje. Uśmiechnęłam się na swoje głupie myśli. Powoli podniosłam swoje zgrabne cztery litery z zimnego podłoża, i ruszyłam w stronę zamku.
Powrót do góry Go down


Amaya Smith
Amaya Smith

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -21
  Liczba postów : 211
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySro 13 Paź 2010 - 20:10;

Armia trwałych przeciwników była za wielka i potężna. Z taką strategią wojenną nie mieli szans, więc Amaya wypuściła ciężko powietrze, po czym ostatkami sił walnęła pięścią w ścianę. Zaraz zapiszczała cienko, zaczynając ruszać dłonią w powietrzu aby złagodził się ból. I dobrze, że Wilkie był tak wspaniałomyślny, że nastawił jej nos, bo biedaczka chodziłaby ze złamanym do rana.
- Uciekajmy, oni są wszędzie ! - krzyknęła chwytając go za rękę i wybiegając razem z nim na błonia. Oboje równoważyli swoją wagę, więc nie było mowy o przewróceniu się gdzieś na bok. Smith rozglądała się dookoła, mrużąc ślepia w zagadkowym ruchu.
- WILKIE, WILKIE ! - krzyknęła - Uciekliśmy ! Wojna skończona ! A teraz po świętego grala ! Najpierw jednak odpocznijmy. Nas czeka wielka, długa droga. Nie jesteśmy przygotowani na walkę z gnomami ! Masz łopatę ?!
Byli już przy Wielkim Dębie, więc usiadła pod nim i usadowiła bruneta na swoich kolanach, w objęciach kiwając się z nim na boki, jakby trzymała wielkiego misia. Przydałby się jej jeszcze jakiś smoczek i po prostu dziecko murowane !

Ładne oczy masz. Komu je dasz?
Takie ładne oczy, takie ładne oczy
Wśród wysokich traw głęboki staw
Jak mnie nie pokochasz, to się w nim utopię

W stawie zimna woda
Trochę będzie szkoda
Trochę będzie szkoda, gdy
Utopię się w nim

Powiedzże mi, jak odgadnąć mam
Czy mnie będziesz chcaiał, czy mnie będziesz chciaał
Przez zielony staw łabędzie dwa
Grzecznie sobie płyną. Czy mnie chcesz chłopczyno?


Śpiewała i trzeba było przyznać, że krukonka miała całkiem niezły głos... Ale nie po pijaku...
Powrót do góry Go down


Wilkie Twycross
Wilkie Twycross

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 771
  Liczba postów : 1040
http://czarodzieje.my-rpg.com/t389-wilkie-henry-twycross
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4791-wilczkowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7257-wilkie-henry-twycross#205239
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySro 13 Paź 2010 - 20:50;

Gdy mu tak śpiewała, chłopak kołysał się na boki... Bał się jednak, że ją przygniecie, więc jak tylko skończyła snuć swą rozkoszną pieśń, usiadł tuż przy niej. Gładził ją wierzchem dłoni po ciele w okolicy biodra. Uśmiechnął się do niej szeroko, po czym pocałował delikatnie, łapiąc drugą ręką za podbródek. To było niesamowite, że tyle rzeczy już razem przeszli! Są zapewne bardziej doświadczeni, niźli nie jedno stare, dobre małżeństwo! Przecież opłakiwali utratę kogoś bliskiego (ptaszek), uciekali przed klownami, stawili czoło potężnemu wrogowi (ściana) i to wszystko w jeden, jedyny wieczór! Uśmiechnął się do siebie pod jej wargami.
Powrót do góry Go down


Amaya Smith
Amaya Smith

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -21
  Liczba postów : 211
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySro 13 Paź 2010 - 21:00;

Niczym Antygona, zaczęła rozmyślać nad tym jak pochować zwierzę, które zniknęło już z zasięgu jej wzroku i nigdy nie miało wrócić. Dobrze, że Wilkie zniósł jej chwilowy fałsz, a jego bębenki w uszach nie popękały. Po zaśpiewaniu tej jakże intrygującej piosenki, zaśmiała się iście złowieszczo, starając się nie pozwolić Twycrossowi zejść z kolan. Niestety ten się wydostał z jej objęć, więc posłała w stronę chłopaczyny spojrzenie pt. ''WTF?!'. Wynagrodził to jednak jakże subtelnym pocałunkiem w usta, od którego dostała gęsiej skórki i intensywnych dreszczy na ciele. Dalej mruczała coś tam pod nosem, wplątując obie wolne dłonie we włosy chłopaka. Napawała się chwilą, później o dziwo czując ten uśmiech, pomimo tego, że wtedy już odsunął się od jej warg.
Powrót do góry Go down


Wilkie Twycross
Wilkie Twycross

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 771
  Liczba postów : 1040
http://czarodzieje.my-rpg.com/t389-wilkie-henry-twycross
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4791-wilczkowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7257-wilkie-henry-twycross#205239
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySro 13 Paź 2010 - 21:06;

- Am, ja już dzisiaj nie chcę przestawać! - Jęknął, ponownie wpijając się w jej usta. Jak to już wcześniej zdążył zauważyć, dotyk dziewczyny działał na niego szczególnie. Jednak, o zgrozo, nie tylko dotyk. Chociaż słyszał go chyba po raz pierwszy, to poczuł, że już uzależnił się od jej fałszów i wspólnego ratowania Hogwartowej ludzkości.
Jego dłoń z podbródka przeniosła się na policzek i już po chwili gładził go, czując jej dłonie w swojej kasztanowej czuprynie, na której wyjątkowo panował nieład. Wolał mieć schludną fryzurę, niźli taki bajzer, ale teraz się tym nie przejmował. Zapewne, gdy kac mu minie, pierwsze co zrobi, to ruszy do łazienki... ale ma jeszcze czas. Czas, który alkohol krążący w jego żyłach, pozwalał wykorzystywać do maksimum.
Powrót do góry Go down


Amaya Smith
Amaya Smith

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -21
  Liczba postów : 211
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySro 13 Paź 2010 - 21:15;

Wilkie rano się nie pozna jak wstanie. Nie dość, że tarzał się na podłodze z Amayą w Wielkiej Sali i Sali Wejściowej, to jeszcze teraz dziewczyna dodawała darmowe tapirowanie włosów ślizgonowi. Chociaż... Gdy Am patrzyła na niego, to doskonale wiedziała, że tak czy inaczej Merlin nie poskąpił mu urody, a także oryginalnego usposobienia. Zawsze było nietuzinkowe, zabawne i intrygujące, a chwilami nawet zaskakujące. Może właśnie to tak ją urzekało ?
Zaśmiała się bezgłośnie gdy po raz kolejny wpił się w jej usta, czując jak jej noga niewygodnie opiera się na korzeniu. Och, okrutny świat próbował jej zrobić na złość. Najpierw klauny, ściany, a teraz niedobre korzenie, próbujące zepsuć cały komfort sytuacji. Przymknęła powoli powieki, przyciągając trochę bliżej siebie nogę, żeby nie zahaczała o kawałek drzewa.
- A więc ży...Jmy...Dłu...Go...I...Bądźmy...Pi-pijani - szepnęła pomiędzy pocałunkami, co mogło się jednak wydawać przytłumione przez usta Wilkiego.
Powrót do góry Go down


Wilkie Twycross
Wilkie Twycross

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 771
  Liczba postów : 1040
http://czarodzieje.my-rpg.com/t389-wilkie-henry-twycross
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4791-wilczkowa
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7257-wilkie-henry-twycross#205239
Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 EmptySro 13 Paź 2010 - 22:32;

Nasunął się na dziewczynę całym swoim ciałem, smakując jej ust coraz bardziej porywczo, namiętnie. Serce znacznie mu przyspieszyło, wybijając zupełnie inny rytm, niźli ich już dość dobrze zsynchronizowane usta. Po pocałunku musnął swoimi smukłymi palcami jej rozgrzane, herbaciane usta, zatrzymując je na karku. Zaczerpnął oddech, po czym ponownie spojrzał jej w oczy. Podwinął nieco bluzkę i głaskał jej delikatną, aksamitną skórę. Nagie ciało pobudzało zmysły i wydawało mu się takie... hmm, tak cholernie kuszące.
- Am-maya... - wyszeptał czule jej imię, błądząc rękoma po ciele pod koszulką.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Wielki dąb - Page 17 QzgSDG8








Wielki dąb - Page 17 Empty


PisanieWielki dąb - Page 17 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 17 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Wielki dąb

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 17 z 39Strona 17 z 39 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Wielki dąb - Page 17 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Okolice zamku
 :: 
blonia
-