Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Pusta klasa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 5 z 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyPią Cze 11 2010, 17:26;

First topic message reminder :



Na drugim piętrze znajduje się od wielu lat nieużywana, zakurzona klasa. Jest ona dość przestronna i znajdują się w niej jedynie porozstawianie stare stoły, oraz różne rupiecie składowanie w kącie. Obecnie jest to ulubione miejsce Irytka do bałaganienia. Czasem przychodzą tu jednak także i uczniowie chcący poćwiczyć w spokoju zaklęcia przed kolejną lekcją.



Ostatnio zmieniony przez Bell Rodwick dnia Sob Wrz 06 2014, 17:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Go??
avatar

Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8








Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:12;

Wszedł do pustej klasy, położył książki na stoliku i usiadł do ławki dalej przypominając sobie wiedzę zdobytą na lekcji numerologii. Wyciągnął podręcznik i zaczął coś czytać, spodobał mu się ten przedmiot.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:12;

Viv weszła do pustej klasy. Po drodze zahaczyła o Wielką Salę, więc teraz mogła się poszczycić duży, zielonym jabłkiem w lewej ręce. Położyła swoje rzeczy na biurku, wcześniej zamykając klasę. Usiadła na ławce i postawiła nogi na krzesełku. Już zaczęła zabierać się do jabłka, kiedy zobaczyła Randy'iego. Co chwilę go spotykam.
- Cześć- mruknęła do chłopaka.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8








Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:13;

Nie zauważył dziewczyny, był zbyt pochłonięty czytaniem, dopiero kiedy się odezwała odwrócił w jej stronę głowę.
- O, hej - powiedział zamykając książkę i obracając się tym razem całym ciałem w jej stronę - smacznego - powiedział gdy spojrzał na jabłko, które trzymała w dłoni.
- Zauważyłem,że nie bardzo lubicie się z Destyny...- mruknął w jej stronę poprawiając fryzurę.
No i po czytaniu o numerologii- pomyślał.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:13;

Vivien wyjęła z torby kolejne trzy zielone jabłka, po czym wzruszyła ramionami.
- Chcesz?- zapytała.- Właśnie się poznałyśmy- powiedziała z lekkim grymasem- Też mi się wydaje, że nie przypadłyśmy sobie do gustu... Ale irytują mnie takie dziewczyny...
Spojrzała na książkę od numerologii i uśmiechnęła się lekko. Prawdziwy krukon.
- Jak ci przeszkadzam to wiesz...- Viv machnęła ręką w nieokreślonym kierunku.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8








Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:13;

- Nie dzięki, nie jestem głodny - powiedział szczerząc się szeroko. Wzruszył ramionami.
- Też odniosłem takie wrażenie, że jej nie lubisz. Ta kłótnia była...- tu urwał - po prostu piękna -zaśmiał się. Miał niezły ubaw na lekcji obserwując je jak prowadzą " wymianę zdań"
- No co ty, myślisz, że jak jestem krukonem to siedzę cały dzień przed książkami ? - zaśmiał się i spojrzał na dziewczynę - wierz mi, dawno ju nie siedziałem przed książkami. Poza tym jesteśmy z jednego domu, a nawet nie zdąrzyliśmy się poznać - powiedział wywracając oczami.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:14;

Viv w czasie jego przemowy zdążyła zjeść jedno jabłko. Odłożyła ogryzek na bok i wzięła kolejne. Patrzyła się na niego zaciekawiona. Lubiła patrzeć na ludzi, którzy często się uśmiechają.
- Za dużo nie zdążyłyśmy się na kłócić, a poza tym Ravenclaw stracił punkty, na szczęście ty szybko nadrobiłeś- uśmiechnęła się lekko do chłopaka.
- Nie, przecież sama jestem krukonką, a jedyne czego lubię się uczyć to mugoloznastwo, po prostu wyglądasz na takiego... Wiesz, pilnego ucznia.
Viv zaczęła obcasami bujać krzesło, wciąż jedząc drugie jabłko i przyglądając się chłopakowi.
- Jeszcze lepiej, jesteśmy z tego samego rocznika!- stwierdziła z uśmiechem.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8








Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:14;

Popatrzył znacząco na Vivien.
- Kujon ? No co ty... Ty mnie jeszcze nie znasz - zaśmiał się. Odłożył książkę z numerologii na resztę książek i ponownie się odezwał:
-Z resztą, zrezygnowałem z okularów jak widzisz. Coś mi się wydaje, że za niedługo będziecie sobie skakać do gardeł- powiedział kręcąc głową - Des, to niezłe ziółko.No właśnie, nie dość, że z tego samego domu to z tego samego rocznika - powiedział patrząc się za okno.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:14;

- Nie powiedziałam, że kujon, nie oceniam cię po wyglądzie- zaperzyła się Vivien. Zmartwiła się, że przestał się uśmiechać. Milczała przez chwilę uśmiechając się do niego lekko.
- O tak te okulary były idiotyczne, teraz wyglądasz o wiele przystojniej- stwierdziła z zastanowieniem. - Nie obchodzi mnie ona, może przynajmniej coś się zacznie dziać w tym nudnym miejscu. Kręci cię to, że z Des jest "niezłym ziółkiem"?- zapytała bezpośrednio, podobno najłatwiej ocenić kogoś po tym jakie osoby mu się podobają. Chociaż para Rony- Des wydawała jej się bardziej nierealna niż ona i Kambuji (swoją drogą, zaczęła się zastanawiać co u niego?).
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8








Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:14;

- No ja mam taką nadzieję - uśmiechnął się prawie niewidocznie i spojrzał znowu na dziewczynę.
-Przystojniej ? - wybuchnął śmiechem, nie mógł się powstrzymać - A dziękuję - powiedział mrugając do krukonki. Przez chwilę zastanawiał się nad czymś, a potem usiadł do ławki do przodu, żeby nie siedzieć tak daleko od Vivien.
- A co do Des... zauważyłem, że próbuje się zaprzyjaźnić z Hayley i jestem pewny, że ona coś udaje - powiedział opierając łokcie na kolanach, a dłońmi przytrzymując swoją głowę. Popatrzył na nią, po chwili zakrztusił się własną śliną i powiedział :
-Że co ?! W życiu... Nie kręcą mnie dziewczyny, które uwodzą facetów na jeden raz, tylko, żeby probić im nadzieję - powiedział, a widoczny grymas pojawił się na jego twarzy.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:15;

Viv pokiwała głową.
- Hayls jest chyba dość naiwna... Cokolwiek knuje Destiny z wielką przyjemnością będę próbowała jej w tym przeszkodzić...- powiedziała z przekonaniem. Wzięła do ręki trzecie jabłko, a ogryzek położyła obok drugiego.
- Serio? Chłopców często takie kręcą...- zastanawiała się przez chwilę- I skąd wiesz, że Destiny taka jest?- zpaytała zdziwiona. Krzesło, którym bujała upadła na podłogę.
- Ups- mruknęła.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8








Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:15;

Natychmiast zerwał się z krzesła i podał jej dłoń, żeby wstała.
- Wszyscy przy mnie upadają, albo się potykają - zauważył z łobuzerskim uśmieszkiem na twarzy - no właśnie... w tym rzecz, że trzeba się dowiedzieć co kombinuje Des, przyjaźnię się z jedną ze ślizgonek, więc mógłbym ewentualnie poprosić ją, żeby ją w jakiś sposób wypytała. Skąd to wiem ? Od jednej dziewczyny...
Podniósł ją z dłogi i usiadł na stoliku.
- Widzisz... ja to nie inni - powiedział - nie lubię dwulicowych, taka prawda. A tak w ogóle, do czego zmierzasz ? - zapytał zerkając na nią z ciągłym uśmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:15;

- Przyjaźnisz się z jedną ze ślizgonek od niej wiesz ploteczki o Destiny?- zapytała unosząc do góry brwi.- No nieważne, możesz ją o to wypytać.
Usiadła naprzeciwko chłopaka na ławce i z żalem sięgnęła po ostatnie jabłko.
- Ja się zawsze przewracam, rozlewam coś, potykam się... Chyba słyszałeś jak mi docięła Destiny w sali?- zauważyła.
- Do niczego, lubię wiedzieć o ludziach takie rzeczy to pomaga mi w rozpoznaniu jacy są- powiedziała, wzruszając ramionami. Wgryzła się zadowolona w jabłko, chłopak znowu się uśmiechał. Kambuji zawsze się uśmiechał.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8








Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:16;

- Nie całkiem. Ślizgoni nie są aż tacy źli... - urwał przez chwilę - to znaczy są... 'ale zależy na kogo się trafi'. Mi udało się znaleźć ten wyjątek - powiedział i przegryzł dolną wargę.
- To wszystko wyjaśnia. Wywróciłaś się przed Des ? - zapytał - Ona zawsze znajdzie pretekst, żeby się z tobą pokłócić, więc się pilnuj - pokazał jej język.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:16;

- Która to?- zapytała zaciekawiona. Zaczęła rzucać ogryzkami w stronę śmietnika, oczywiście żadnym nie trafiając.- Bawi mnie, że wszyscy ślizgoni są tak samo niemili i zgryźliwi. Nie myślisz?
- O tak, będę pilnować, żeby znaleźć jak najwięcej pretekstów do kłótni- powiedziała również pokazując mu język. Wyciągnęła nogi i położyła ja na ławce na której siedział.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8








Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:16;

Kiedy zorientował się która była godzina, zaczął ziewać i zrobił się senny.
- A taka jedna - mruknął - kiedyś ci powiem.No tak, szukaj dalej, z chęcią zobaczę jak znowu się kłócicie - powiedział podnosząc brwii. Jego twarz nie zdradzała żadnych emocji, oprócz zobojętnienia. Był tak zmęczony, że było mu wszystko jedno - A teraz muszę lecieć - powiedział i wstał ze stolika.
- Do zobaczenia - wziął książki i wyszedł z sali.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:17;

Viv milczała zdziwiona dopóki chłopak nie wyszedł z sali. Zasmuciło ją to, że ten radosny chłopak przy niej zaczął być niemiły i burkliwy. Westchnęła i powrzucała ogryzki do śmietnika. Wzięła torbę i wyszła wolnym krokiem z sali.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:30;

Iv zawędrowała du pustej klasy. Usiadła na ławce, wymachując nogami. Na jej twarzy błąkał się zawadiacki uśmieszek.
Zaczęła się rozglądać z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:30;

Wszedł do pustej klasy dość szybkim krokiem. Właściwie nie wiedział, gdzie indziej może iść. Właśnie powiedział jakiejś namolnej ślizgonce, że musi wyjść z PW, właśnie opowiadała mu o swoich koligacjach rodzinnych, a teraz postanowiła najwyraźniej go śledzić. Westchnął i oparł się o drzwi.
- Ivette!- powiedział widząc dziewczynę siedzącą na ławce. Gadał z nią parę razy w życiu, nigdy nie poznali się w sumie bliżej.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:31;

Uśmiechnęła się do niego szeroko.
- Hej! - przywitała go z entuzjazmem. - Wyglądasz, jakbyś się przed kimś chował. - przyznała z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:31;

- Niektórzy są naprawdę irytujący- Poniekąd przyznał rację ostatnim słowom Ivette. Odsunął się od drzwi i usiadł obok dziewczyny.
- A co tam u Ciebie ciekawego?
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:31;

- Chowam się przed irytującym człowiekiem. - uśmiechnęła się nieznacznie. - Nie, nie przed Tobą. - dodała, widząc jego pytające spojrzenie. - A co u Ciebie?
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:32;

Wywrócił oczami po jej słowach.
- Przecież wiem, że nie przede mną, wszyscy chcą mojego towarzystwa- powiedział kręcąc głową z politowaniem.
- U mnie nic ciekawego. To co zawsze.
Zmienił miejsce. Usiadł teraz na krześle naprzeciwko puchonki.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:32;

- Och, no tak. Jak mogłam... - zacmokała teatralnie po czym zaśmiała się do chłopaka.
- Ostatnio strasznie nudno w tej szkole. - pokiwała głową ze zdezorientowaniem. - A gdzie spontaniczność? W końcu jesteśmy jeszcze młodzi.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:32;

- Spontaniczność? Mam w sobie pełno spontaniczności! - powiedział głośno, po czym na dowód tego wstał i podniósł dziewczynę z ławki. Okręcił się dookoła z nią na rękach, po czym odłożył ja na miejsce, stając obok niej.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:33;

Zaśmiała się.
- Wielkie pokłady spontaniczności. - skwitowała, gdy posadził na miejsce po czym bezceremonialnie usiadła na jego kolanach, uśmiechając się niewinnie.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 EmptyWto Cze 15 2010, 20:33;

Uśmiechnął się do niej kiedy usiadła na jego kolanach. Objął ją i przyciągnął do siebie.
- Nawet jeszcze nie wiesz jak- powiedział, zakładając kosmyk jej włosów za ucho, dotykając jej policzka.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Pusta klasa - Page 5 QzgSDG8








Pusta klasa - Page 5 Empty


PisaniePusta klasa - Page 5 Empty Re: Pusta klasa  Pusta klasa - Page 5 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Pusta klasa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 39Strona 5 z 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Pusta klasa - Page 5 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Wielkie schody
 :: 
drugie pietro
-