Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Kółka pozalekcyjne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15452-meluzyna#414962
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Moderator
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Maj 04 2020, 19:54;Kółka pozalekcyjne


Aktywni uczniowie i studenci w Hogwarcie chętnie angażują się w kółka pozalekcyjne, na których można doszlifować swoje umiejętności w wielu różnych dziedzinach. Brak ścisłego nadzoru nauczycieli sprawia, że w grupach panuje przyjazna atmosfera i nikt nie narzeka na brak zabawy. Comiesięczne zadania i okazjonalne spotkania z pewnością zapobiegną nudzie!


Informacje i zasady kółek


1. Przewodniczącym lub zastępcą kółka może zostać osoba posiadająca co najmniej 10 punktów z wybranej dziedziny.
2. Każdy pracownik szkoły może zostać opiekunem dowolnego kółka. Do jego obowiązków należeć będzie luźny nadzór działalności uczniów i studentów, wsparcie fabularne, możliwość organizowania spotkań bądź proponowania zadań. Punkty kuferkowe nie są liczone przy naborze. Jeśli opiekun kółka nie będzie się udzielał fabularnie przez okres 2 miesięcy, zostanie automatycznie usunięty ze stanowiska. Dłuższe nieobecności nie będą usprawiedliwieniem; w razie wyjątkowych sytuacji możecie zgłaszać to moderatorowi odpowiedzialnemu za kółka. By wrócić na stanowisko, wystarczy zrobić spotkanie i zgłosić to poniżej, o ile stanowisko nie jest już zajęte. Opiekunem można być tylko jednej grupy. Jeśli jesteś opiekunem kółka, druga Twoja postać nie może być jej przewodniczącym.
3. Nie ma ograniczenia odnośnie ilości kółek, do których może należeć jedna postać, jednak w danym miesiącu można uzyskać punkty za tylko dwa z nich.
4. Można organizować dwa spotkania kółka miesięcznie - jest to odpowiedzialność opiekuna oraz przewodniczącego, który powinien zrobić co najmniej jedno spotkanie, oraz wiceprzewodniczącego, który może zorganizować koło w zamian za przewodniczącego, co jednocześnie prowadzi do podniesienia jego rangi w hierarchii koła. Zachęcamy też do współpracy przewodniczącego z zastępcą.
5. Jeśli chcesz zostać przewodniczącym lub zastępcą koła (nawet jeśli ktoś inny jest już na tej pozycji), wystarczy zorganizować własne spotkanie oraz zgłosić to poniżej. Gdy pozostałe osoby zajmujące się kołem nie wykazują aktywności fabularnej i zainteresowania prowadzeniem spotkań, każde kolejne spotkanie bez ich udziału ma wpływ na członków. Dzięki temu, można ubiegać się o rolę zastępcy lub nawet przewodniczącego, przejmując ich obowiązki i tym samym powodując zmiany w zarządzie. Dla przykładu, w takim wypadku członek kółka po jednym zorganizowanym spotkaniu może zostać zastępcą.
6. Każdy uczestnik spotkania, który napisze na nim minimum 2 posty, zostanie nagrodzony 1 punktem kuferkowym i 10 punktami dla domu; organizator otrzyma nagrodę w wysokości 2 punktów kuferkowych i 20 punktów dla domu. Rozdaniem nagród za spotkanie zajmuje się organizator.
7. Informacje o spotkaniu należy umieścić w temacie ze szkolnymi ogłoszeniami.
8. Aby dostać punkt z comiesięcznych zadań, należy napisać standardowy wątek (co najmniej 5 postów, minimum 5 linijek na osobę), bądź rozpisać samonaukę na 3000 znaków (chyba, że w zadaniu napisano inaczej). Dodatkowo za wykonanie zadania otrzymujecie 10 pkt dla naszego domu. Od 1 marca 2021, możecie dostać punkty kuferkowe za max. 2 wybrane kółka. Resztę zadań macie prawo wykonać, jednak dostaniecie za nie jedynie punkty dla domu. Jeśli zrobicie więcej zadań niż 2, zaznaczcie w poście za co chcecie dostać punkty.
9. Przy nauki nowych zaklęć na kółku, należy je później dawać do kuferka wraz z punktami za spotkanie, jeśli zaklęcia są ponad poziomem punktów uczniów. Nie można dawać ich również więcej niż dwóch oraz progi nauczanego zaklęcia nie mogą być zbyt wysokie.
10. Przy stanowisku opiekuna kółka pojawiła się postać pół - fabularna, którą możecie traktować jako współprowadzącego. Oznacza to, że każdy kto chce może wziąć opiekuna i poprowadzić nim fabularnie zajęcia. Taka lekcja wlicza się do dwóch możliwych spotkań w miesiącu. Jeśli osoba prowadząca kółko nie ma nieobecności i aktywnie prowadzi swoje lekcje, prosimy o upewnienie się, czy nie będzie organizować go samodzielnie, bądź zadać pytanie do moderacji. Zgłoszenie nieobecności przez opiekuna kółka w odpowiednim temacie, automatycznie pozwala na prowadzenie kółka przez postać pół - fabularną.
11. Wykonane zadanie należy zgłaszać poniżej według podanego kodu.
DODATKOWO: Wszelkie pytania należy kierować do @Fillin Ó Cealláchain, w razie jego nieobecności każdy moderator i mistrz gry służy pomocą.
Twórca: @Dina Harlow.W tym miesiącu


Kółka są do końca czerwca, więc są to ostatnie kółka w tym roku szkolnym. Na wakacje dostaniecie zadania wakacyjne, które będą trwały całe lato.Kod do zgłoszeń/Rozliczeń


Zgłoszenia:

Kod:
<zg>Imię i Nazwisko:</zg> wpisz
<zg>Kółko:</zg> wpisz
<zg>Zgłoszenie na pozycję:</zg>członek/ jeśli zgłaszasz się na pozycję napisz na jaką oraz wklej podlinkowane spotkanie z tego miesiąca

Rozliczenia:

Kod:
<zg>Imię i nazwisko:</zg>
<zg>Nazwa kółka:</zg>
<zg>Zdobyta umiejętność:</zg>
<zg>Link:</zg> [url=LINK]link do rozegranego zadania[/url]

Kod na inne rzeczy (dla moderacji):
Kod:

<zg>UWAGA! </zg>W tej lokacji na okres październik/listopad musisz rzucić kostką kiedy tu jesteś, ze względu na wykonane tu zadanie na kółka przez WPISZIMIE.

<zg>Zmiana wyglądu lokacji:</zg>

[spoiler=Rzuć kostką k6 na efekt]

[/spoiler]Ostatnio zmieniony przez Melusine O. Pennifold dnia Sro Maj 06 2020, 17:36, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15452-meluzyna#414962
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Moderator
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Maj 04 2020, 19:55;Klub Magicznych Wyzwań

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak zaklęcia/OPCM oraz Transmutacja.

ZADANIE NA maj (zaklęcia&OPCM):
Intensywny rok szkolny powoli dobiega końca, a brakuje rąk do konserwacji mebli czy sprzątania klas. Korzystając ze swoich zdolności magicznych oraz znajomości zaklęć, odśwież opustoszałe pomieszczenia lekcyjne, napraw luźne nogi od krzeseł i umyj okna. Pamiętaj, że w salach znajduje się mnóstwo przedmiotów potrzebujących renowacji. Rozegraj wspólne sprzątanie w wątku lub samodzielnie przygotuj którąś z klas. Gdy skończysz, napisz list do Profesor Bennett, w którym opiszesz 5 użytych przez siebie zaklęć oraz tego, jak je zastosowałeś.


Opiekun fabularny:


Opiekun półfabularny:
Ursulla Bennett

Przewodniczący:
Fillin Ó Cealláchain

Zastępca przewodniczącego:
Victoria Brandon

Członkowie:
Alise L. Argent
Irvette de Guise
Aslan Colton
Charlie O. Rowle
Darren Shaw
Elijah J. Swansea
Jessica Smith
Julia Brooks
Keyira Shercliffe
Olivia Callahan
Lucas Sinclair
Hunter O. L. Dear
Maximilian Felix Solberg
Shawn A. McKellen II
Violetta Strauss
William S. Fitzgerald
Yuuko Kanoe
Felinus Faolán Lowell
Cali Reagan
Larkin J. Swansea
Narcyz Bez
Robin Doppler
Percival d'Este
Zephaniah van Wieren
Mulan Huang
Blaine Jagvarsson
Skyler Schuester

Stowarzyszenie Miłośników Przyrody

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak ONMS oraz Zielarstwo.

ZADANIE NA maj (zielarstwo):
W cieplarniach należy uprzątnąć oraz przesadzić rośliny przez zbliżającymi się wakacjami, co zostało zlecone przez szkołę członkom koła. Waszym zadbaniem jest posadzenie nowych, magicznych roślin oraz zadbanie o te stare, zwłaszcza uszkodzone podczas ostatnich zajęć zielarstwa. Należy przygotować również listę brakujących rzeczy do składziku — przyborów ogrodniczych, nasion, donic lub nawozów. Kilka rodzajów roślin gotowych jest również do zebrania. Napisz wątek lub samodzielnie przygotuj szkolne cieplarnie do zbliżających się wakacji.


Opiekun:
Christopher O'Connor

Opiekun półfabularny:
Estella Vicario

Przewodniczący:
Gunnar Ragnarsson  

Zastępca przewodniczącego:
Keyira Shercliffe

Członkowie:
Aleksandra Krawczyk
Alise L. Argent
Hunter O. L. Dear
Aslan Colton
Robin Doppler
Irvette de Guise
Bruno O. Tarly
Felinus Faolán Lowell
Freja Nielsen
Gabrielle Levasseur
Jessica Smith
Lucas Sinclair
Maximilian Brewer
Maximilian Felix Solberg
Morgan A. Davies
Nancy Williams
Shawn A. McKellen II
Wiktor Krawczyk
Yuuko Kanoe
Zephaniah van Wieren
Hope U. Griffin
Mulan Huang
Camelia Robbins
Blaine Jagvarsson
Tuilelaith Brennan
Skyler Schuester

Koło realizacji twórczych

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak Działalność artystyczna oraz Gotowanie.

Zadanie na maj(Działalność Artystyczna):
Beltane - celtyckie święta związanego z nadejściem lata, odbywa się wtedy w Edynburgu festiwal ognia. Konserwatywni czarodzieje hucznie świętują ten dzień, również w Wielkiej Brytanii. Aby uczcić te starą tradycję, zadaniem członków kółka jest przygotowanie Maypole - pozbawionego gałęzi, kawałka pnia drzewa brzozy, które zostały wbite na błoniach za zamkiem. Należy przyozdobić je wstążkami, kwiatami oraz upiększyć odpowiednimi zaklęciami, nadając totemom życia. Jeśli nie masz talentu manualnego, możesz również nauczyć się Morris dance - ludowego tańca - oczywiście w odpowiednim przebraniu! Napisz wątek lub samodzielne przygotowania  do celebrowania tego dnia.


Opiekun:


Opiekun półfabularny:
Howard Forester

Przewodniczący:
Shawn A. McKellen

Zastępca przewodniczącego:
-

Członkowie:
Alise L. Argent
Bruno O. Tarly
Elijah J. Swansea
Flora Martell
Freja Nielsen
Maximilian Felix Solberg
Larkin J. Swansea
Irvette de Guise
Victoria Brandon
Yuuko Kanoe
Cali Reagan
Narcyz Bez
Felinus Faolán Lowell
Robin Doppler
Hope U. Griffin
Camelia Robbins
Skyler Schuester

Laboratorium medyczne

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak Uzdrawianie oraz Eliksiry.

Zadanie na maj(uzdrawianie):
W związku ze zbliżającymi się wakacjami oraz licznymi świętami magipołożnych — miesiąc ten poświęcony został ciąży oraz chorobom układu rozrodczego. Dla szkoły ważne jest, aby uczniowie byli bezpieczni i pamiętali o tym, co może nieść ze sobą uniesienie. Zadaniem członków koła jest przeprowadzenie dyskusji na temat zabezpieczeń podczas stosunku oraz grążącym przez nie chorobom wenerycznym — jakie są, jak je leczyć i które są najgroźniejsze. Napisz wątek, gdzie rozmawiasz z kimś na ten temat lub uświadamiasz kogoś o konsekwencjach płynących ze stosunku bez zabezpieczeń, zaproponuj metody antykoncepcji.

Opiekun:


Opiekun półfabularny:
Alexa Sanford

Przewodniczący:
Maximilian Felix Solberg

Zastępca przewodniczącego:
Felinus Faolán Lowell

Członkowie:
Aleksandra Krawczyk
Alise L. Argent
Aslan Colton
William S. Fitzgerald
Hunter O. L. Dear
Bruno O. Tarly
Fillin Ó Cealláchain
Flora Martell
Freja Nielsen
Julia Brooks
Lucas Sinclair
Maximilian Brewer
Larkin J. Swansea
Shawn A. McKellen II
Sophie Sinclair
Violetta Strauss
Wiktor Krawczyk
Yuuko Kanoe
Cali Reagan
Percival d'Este
Robin Doppler
Zephaniah van Wieren
Mulan Huang
Camelia Robbins
Olivia Callahan
Tuilelaith Brennan
Skyler Schuester

IKE - Inicjatywa Kulturowo - Ezoteryczna

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak Wróżbiarstwo/Astronomia oraz Runy/HM.

Zadanie na maj (wróżbiarstwo):
W maju obchodzony jest dzień słońca, co również chciał uczcić opiekun koła, polecając swoim podopiecznym, aby opisali jego znaczenie we wróżbiarstwie. Co oznacza karta tarota z jego symbolem? Jaki wpływ ma na wróżby, czy związane z nim są stare zwyczaje oraz tradycje? Skąd w starożytności wzięła się idea wiary w Słońce oraz czerpanie z niego mocy? Napisz post na przynajmniej 1000 znaków o tym, jak przygotowujesz referat, a następnie wyślij go na sowę do Profesora Flynna Ellery (min. 1200 znaków).


Opiekun:
Joshua Walsh

Przewodniczący:
Maximilian Brewer

Zastępca przewodniczącego:
Morgan A. Davies

Członkowie:
Aslan Colton
Elijah J. Swansea
Jessica Smith
Lucas Sinclair
Freddie Moses
Sophie Sinclair
Violetta Strauss
Yuuko Kanoe
Percival d'Este
Irvette de Guise
Robin Doppler
Felinus Faolán Lowell
Maximilian Felix Solberg
Hope U. GriffinOstatnio zmieniony przez Melusine O. Pennifold dnia Wto Maj 05 2020, 21:23, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Felinus Faolán Lowell

Student Hufflepuff
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 178
C. szczególne : Pisze lewą ręką, rzuca zaklęcia prawą, na której palcach nosi Sygnet Myrtle Snow. Spokojne spojrzenie, łagodna aparycja.
Dodatkowo : Oklumencja
Galeony : 539
  Liczba postów : 5356
https://www.czarodzieje.org/t18786-felinus-faolan-lowell#539099
https://www.czarodzieje.org/t18807-felinus-faolan-lowell#539739
https://www.czarodzieje.org/t18806-felinus-faolan-lowell#539737
https://www.czarodzieje.org/t18796-felinus-faolan-lowell
https://www.czarodzieje.org/t18814-felinus-faolan-lowell-dzienni
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyWto Maj 11 2021, 00:10;

Imię i nazwisko: Felinus Faolán Lowell

Nazwa kółka: Klub Magicznych Wyzwań
Zdobyta umiejętność: Zaklęcia i OPCM
Link: post + list

Nazwa kółka: Stowarzyszenie Miłośników Przyrody
Zdobyta umiejętność: nie
Link: post

Nazwa kółka: Koło Realizacji Twórczych
Zdobyta umiejętność: nie
Link: post

Nazwa kółka: Laboratorium Medyczne
Zdobyta umiejętność: Uzdrawianie
Link: wątek

Nazwa kółka: Inicjatywa Kulturowo-Ezoteryczna
Zdobyta umiejętność: nie
Link: post + list


Ostatnio zmieniony przez Felinus Faolán Lowell dnia Pon Maj 17 2021, 12:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Mulan Huang

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 176cm
C. szczególne : niewielki tatuaż z przodu lewego barku, często zmienia kolor włosów
Galeony : 85
  Liczba postów : 214
https://www.czarodzieje.org/t20227-mulan-huang#630198
https://www.czarodzieje.org/t20246-lacze-lan
https://www.czarodzieje.org/t20247-mulan#631275
https://www.czarodzieje.org/t20228-mulan-huang#630207
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Maj 17 2021, 01:13;

Imię i nazwisko: Mulan Huang
   Nazwa kółka: Laboratorium Medyczne
   Zdobyta umiejętność: Uzdrawianie
   Link: tu z Felkiem zaczynamy wątek

   Nazwa kółka: Klub Magicznych wyzwań
   Zdobyta umiejętność: Zaklęcia&OPCM
   Link: post oraz list
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Maximilian Felix Solberg

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 194 cm
C. szczególne : blizna pod lewym żebrem, blizna na lewej ręce, blizna po pazurach na prawym boku, blizna po sidłach na prawej łydce, blizna po uderzeniu na prawej skroni, na linii włosów, leworęczność, dupa nie zaklęciarz, Znak zorzy w postaci czerwonej kreski na palcach lewej dłoni
Galeony : 1280
  Liczba postów : 6087
https://www.czarodzieje.org/t18528-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18530-poczta-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18542-relacje-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18529-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18677-max-felix-dziennik
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyCzw Maj 27 2021, 00:33;

Imię i nazwisko: Max Felix SOlberg
Nazwa kółka: SMP
Zdobyta umiejętność: Zielarstwo
Link: Klik!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Yuuko Kanoe

Student Hufflepuff
Rok Nauki : IX
Wiek : 20
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 166cm
C. szczególne : azjatycka uroda, zawsze nienagannie wyprasowany mundurek z odznaką prefekta
Dodatkowo : Prefekt
Galeony : 4802
  Liczba postów : 1656
https://www.czarodzieje.org/t17924-yuuko-kanoe#507792
https://www.czarodzieje.org/t17975-yuuko
https://www.czarodzieje.org/t17976-yuu
https://www.czarodzieje.org/t17925-yuuko#507797
https://www.czarodzieje.org/t19163-yuuko-kanoe-dziennik#561975
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyNie Maj 30 2021, 22:40;

Imię i nazwisko: Yuuko Kanoe
Nazwa kółka: Koło Realizacji Twórczych
Zdobyta umiejętność: DA
Link: post

Nazwa kółka: Stowarzyszenie Miłośników Przyrody
Zdobyta umiejętność: Zielarstwo
Link: post
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Skyler Schuester

Student Hufflepuff
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 10%
Wzrost : 179 i PÓŁ!
C. szczególne : Ciepłe spojrzenie, zapach cynamonu i Błękitnych Gryfów/mugolskich fajek; łatwy do wywołania uśmiech; czasem da się wypatrzeć malinkę czy dwie (jedna to tatuaż przy obojczyku); ciepły, niski głos i raczej spokojne tempo mówienia, tatuaże (dziennik); pierścionek zaręczynowy
Galeony : 586
  Liczba postów : 2384
https://www.czarodzieje.org/t17504-skyler-schuester#491351
https://www.czarodzieje.org/t17509-blue-sky#491410
https://www.czarodzieje.org/t17510-skyler-schuester
https://www.czarodzieje.org/t17506-skyler-schuester#491388
https://www.czarodzieje.org/t18314-skyler-schuester-dziennik#521
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Maj 31 2021, 21:44;

Imię i nazwisko: Sky
   Nazwa kółka: Koło Realizacji Twórczych
   Zdobyta umiejętność: DA
   Link: post
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Irvette de Guise

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 172cm
C. szczególne : Burza rudych włosów i piegi
Dodatkowo : Prefekt, Hipnoza
Galeony : 429
  Liczba postów : 730
https://www.czarodzieje.org/t19796-irvette-lavena-de-guise
https://www.czarodzieje.org/t19821-poczta-irvette#601307
https://www.czarodzieje.org/t19822-znajomi-rudej#601308
https://www.czarodzieje.org/t19797-irvette-de-guise
https://www.czarodzieje.org/t19820-irvette-de-guise-dziennik#601
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Maj 31 2021, 22:10;

Imię i nazwisko: Irvette de Guise
Nazwa kółka: SMP
Zdobyta umiejętność: zielarstwo
Link: link do rozegranego zadania
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Maximilian Felix Solberg

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 194 cm
C. szczególne : blizna pod lewym żebrem, blizna na lewej ręce, blizna po pazurach na prawym boku, blizna po sidłach na prawej łydce, blizna po uderzeniu na prawej skroni, na linii włosów, leworęczność, dupa nie zaklęciarz, Znak zorzy w postaci czerwonej kreski na palcach lewej dłoni
Galeony : 1280
  Liczba postów : 6087
https://www.czarodzieje.org/t18528-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18530-poczta-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18542-relacje-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18529-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18677-max-felix-dziennik
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Maj 31 2021, 23:15;

Imię i nazwisko: Maximilian Felix SOlberg
Nazwa kółka: KMW
Zdobyta umiejętność: Zaklęcia
Link: klik + list
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Irvette de Guise

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 172cm
C. szczególne : Burza rudych włosów i piegi
Dodatkowo : Prefekt, Hipnoza
Galeony : 429
  Liczba postów : 730
https://www.czarodzieje.org/t19796-irvette-lavena-de-guise
https://www.czarodzieje.org/t19821-poczta-irvette#601307
https://www.czarodzieje.org/t19822-znajomi-rudej#601308
https://www.czarodzieje.org/t19797-irvette-de-guise
https://www.czarodzieje.org/t19820-irvette-de-guise-dziennik#601
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Maj 31 2021, 23:53;

Imię i nazwisko: Irvette de Guise
Nazwa kółka: KMW
Zdobyta umiejętność: Zaklęcia
Link: link do rozegranego zadania + List
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Drake Lilac

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 17
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 194 cm
Dodatkowo : Wilkołak
Galeony : 162
  Liczba postów : 251
https://www.czarodzieje.org/t20288-drake-lilac
https://www.czarodzieje.org/t20289-poczta-drake-a#636524
https://www.czarodzieje.org/t20286-drake-lilac#636463
https://www.czarodzieje.org/t20314-drake-lilac-dziennik#638560
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyWto Cze 01 2021, 00:14;

Imię i Nazwisko: Drake Lilac
Kółko: Klub Magicznych Wyzwań
Zgłoszenie na pozycję:członek

Imię i Nazwisko: Drake Lilac
Kółko: Laboratorium Medyczne
Zgłoszenie na pozycję:członek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Aurora N. Taylor

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 172
C. szczególne : Kilka tatuaży, burza loków na głowie
Galeony : 18
  Liczba postów : 20
https://www.czarodzieje.org/t20361-aurora-nora-taylor
https://www.czarodzieje.org/t20368-niepoczytalna-poczta-aurory#644120
https://www.czarodzieje.org/t20366-chodzcie-chodzcie
https://www.czarodzieje.org/t20363-aurora-n-taylor
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Cze 21 2021, 17:35;

Imię i Nazwisko: Aurora N. Taylor
Kółko: Laboratorium Medyczne
Zgłoszenie na pozycję:członek

Imię i Nazwisko: Aurora N. Taylor
Kółko: Koło realizacji twórczych
Zgłoszenie na pozycję:członek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Huxley Williams

Nauczyciel
Wiek : 42
Czystość Krwi : 0%
Wzrost : 183
C. szczególne : biegające po ciele tatuaże, w pracy przykryte długimi rękawami, chociaż wychodzą na ręce i czasem na szyję;
Galeony : 408
  Liczba postów : 484
https://www.czarodzieje.org/t19615-huxley-butcher-williams#583118
https://www.czarodzieje.org/t19619-rzeznik#583498
https://www.czarodzieje.org/t19620-butcher-s-victims#583499
https://www.czarodzieje.org/t19616-huxley-butcher-williams#583130
https://www.czarodzieje.org/t19753-huxley-butcher-dziennik#59438
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Moderator
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Cze 21 2021, 23:50;

Uwaga!
Przypominamy o powyższej informacji:

"Kółka są do końca czerwca, więc są to ostatnie kółka w tym roku szkolnym. Na wakacje dostaniecie zadania wakacyjne, które będą trwały całe lato."

______________________

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Sponsored content

Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne Empty;

Powrót do góry Go down
 

Kółka pozalekcyjne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Kółka pozalekcyjne QCuY7ok :: 
rozwoj postaci
 :: 
gry i kluby
-