Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Kółka pozalekcyjne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15452-meluzyna#414962
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Moderator
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Maj 04 2020, 19:54;Kółka pozalekcyjne


Aktywni uczniowie i studenci w Hogwarcie chętnie angażują się w kółka pozalekcyjne, na których można doszlifować swoje umiejętności w wielu różnych dziedzinach. Brak ścisłego nadzoru nauczycieli sprawia, że w grupach panuje przyjazna atmosfera i nikt nie narzeka na brak zabawy. Comiesięczne zadania i okazjonalne spotkania z pewnością zapobiegną nudzie!


Informacje i zasady kółek


1. Przewodniczącym lub zastępcą kółka może zostać osoba posiadająca co najmniej 10 punktów z wybranej dziedziny.
2. Każdy pracownik szkoły może zostać opiekunem dowolnego kółka. Do jego obowiązków należeć będzie luźny nadzór działalności uczniów i studentów, wsparcie fabularne, możliwość organizowania spotkań bądź proponowania zadań. Punkty kuferkowe nie są liczone przy naborze. Jeśli opiekun kółka nie będzie się udzielał fabularnie, może być on odwołany z roli.
Opiekunem można być tylko jednej grupy. Jeśli jesteś opiekunem kółka, druga Twoja postać nie może być jej przewodniczącym.
3. Nie ma ograniczenia odnośnie ilości kółek, do których może należeć jedna postać.
4. Można organizować dwa spotkania kółka miesięcznie - jest to odpowiedzialność opiekuna oraz przewodniczącego, który powinien zrobić co najmniej jedno spotkanie, oraz wiceprzewodniczącego, który może zorganizować koło w zamian za przewodniczącego, co jednocześnie prowadzi do podniesienia jego rangi w hierarchii koła, jeśli będzie to często robił. Zachęcamy też do współpracy przewodniczącego z zastępcą. Jeśli nikt z powyższych osób nie zorganizuje spotkania, może podjąć się tego dowolny członek kółka. Jednak dopiero w ostatnim tygodniu miesiąca. On wtedy będzie  miał możliwość zdobycia wyższej rangi.
5. Każdy uczestnik spotkania, który napisze na nim minimum 2 posty, zostanie nagrodzony 1 punktem kuferkowym i 10 punktami dla domu; organizator otrzyma nagrodę w wysokości 2 punktów kuferkowych i 20 punktów dla domu. Rozdaniem nagród za spotkanie zajmuje się organizator. Spotkania są obserwowane przez zespół mistrzów gry, istnieje możliwość zdobycia punktów i nagród dodatkowych w przypadku wyjątkowo udanych pomysłów!
6. Informacje o spotkaniu należy umieścić w temacie ze szkolnymi ogłoszeniami.
7. Aby dostać punkt z comiesięcznych zadań należy napisać standardowy wątek (co najmniej 5 postów, minimum 5 linijek na osobę), bądź rozpisać samonaukę na 3000 znaków (chyba, że w zadaniu napisano inaczej). Dodatkowo za wykonanie zadania otrzymujemy 10 pkt dla naszego domu.
8. Przy nauki nowych zaklęć na kółku, należy je później dawać do kuferka wraz z punktami za spotkanie, jeśli zaklęcia są ponad poziomem punktów uczniów. Nie można dawać ich również więcej niż dwóch oraz progi nauczanego zaklęcia nie mogą być zbyt wysokie.
9. Wykonane zadanie należy zgłaszać poniżej według podanego kodu.
DODATKOWO: Wszelkie pytania należy kierować do @Melusine O. Pennifold, w razie jej nieobecności każdy moderator i mistrz gry służy pomocą.
Twórca: @Dina Harlow.W tym miesiącu


Październik oznacza jedną najważniejszą rzecz w czarodziejskim świecie - haloween! Chyba nie dziwne, że już od początku tego miesiąca wszyscy wręcz wariują na punkcie przebrań, możliwych atrakcji i wszystkiego co się dzieje ostatniego dnia tego szczególnego miesiąca? Nie dziwne, że uczestnicy kółek również zostali wciągnięci w ten wir!
Uwaga! W tym miesiącu obowiązują dodatkowe zadania. Jeśli je wykonacie, koniecznie napiszcie o tym w poście przy zgłaszaniu wykonania zadania!Kod do zgłoszeń/Rozliczeń


Zgłoszenia:

Kod:
<zg>Imię i Nazwisko:</zg> wpisz
<zg>Kółko:</zg> wpisz
<zg>Zgłoszenie na pozycję:</zg>członek/ jeśli zgłaszasz się na pozycję napisz na jaką oraz wklej podlinkowane spotkanie z tego miesiąca

Rozliczenia:

Kod:
<zg>Imię i nazwisko:</zg>
<zg>Nazwa kółka:</zg>
<zg>Zdobyta umiejętność:</zg>
<zg>Link:</zg> [url=LINK]link do rozegranego zadania[/url]

Kod na inne rzeczy (dla moderacji):
Kod:

<zg>UWAGA! </zg>W tej lokacji na okres październik/listopad musisz rzucić kostką kiedy tu jesteś, ze względu na wykonane tu zadanie na kółka przez WPISZIMIE.

<zg>Zmiana wyglądu lokacji:</zg>

[spoiler=Rzuć kostką k6 na efekt]

[/spoiler]


______________________

Czy trafila do
morza, gdzie do
tego dnia zyje?  
 


Ostatnio zmieniony przez Melusine O. Pennifold dnia Sro Maj 06 2020, 17:36, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15452-meluzyna#414962
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Moderator
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Maj 04 2020, 19:55;Klub Magicznych Wyzwań

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak zaklęcia/OPCM oraz Transmutacja.

ZADANIE NA Październik (transmutacja):
Bardzo ważnym elementem Haloween jest wystrój - i to właśnie musicie zrobić. Aby wykonać te zadanie musicie odwiedzić szkolne korytarze, sale, krużganki, place i inne zwyczajne miejsca w szkole  (nie charakteryzujące się niczym jak np. pokój życzeń oraz nie dla toalet i schowków). Przeczytajcie opis danej lokacji, bądź sami wymyślcie w co zamieniacie przedmioty, by pasowały do wystroju haloween. Transmutujcie lampy, tapety, a może podłogę na zabawne pułapki haloweenowe? Niech Hogwart wygląda przerażająco ciekawie w trakcie października!
Uwaga! Kiedy napiszecie posta/ rozegracie wątek na koniec wyraźnymi literami napiszcie co zrobiliście, przez listopad będzie obowiązywać to co wykonaliście w temacie.
Dodatkowo! Jeśli wymyślicie wystrój z kostkami (np. Haloweenowa pułapka na którą można wpaść tylko przy wyrzuceniu danej cyferki), zgłoście to przy zgłoszeniu wykonania zadania, poniżej. Kostki będą wtedy obowiązywać cały październik i listopad oraz zostaną wsadzone do tematu. Można za to dostać dodatkowe punkty dla domu!
Opiekun:
Caine Shercliffe

Przewodniczący:
Fillin Ó Cealláchain

Zastępca przewodniczącego:
Victoria Brandon

Członkowie:
Aleksander Cortez
Alise L. Argent
Amanita Coombs
Aslan Colton
Boyd Callahan
Charlie O. Rowle
Darren Shaw
Elijah J. Swansea
Jessica Smith
Julia Brooks
Keyira Shercliffe
Loulou Moreau
Lucas Sinclair
Maximilian Felix Solberg
Nikola Brandon
Noah P. Williams
Rasmus Vaher
Shawn A. McKellen II
Violetta Strauss
William S. Fitzgerald
Yuuko Kanoe
Felinus Faolán Lowell
Cali Reagan
Larkin J. Swansea
Narcyz Bez
Bird Brroughs

Stowarzyszenie Miłośników Przyrody

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak ONMS oraz Zielarstwo.

ZADANIE NA październik (ONMS):
Aby was jeszcze bardziej postraszyć, czy coś w tym stylu, Beatrice Dear oznajmiła, że możecie równie dobrze poznawać zwierzęta przez szukanie dla niej składników do eliksirów. A Noc Duchów to idealny moment, żeby w tym wypadku zwiedzić zakazany las! Dlatego na jego wybrzeżach i bliższych miejscach możecie szukać śladu zwierzęcia i znaleźć składnik potrzebny do eliksirów. Pamiętajcie, że nie tak łatwo jest to zrobić! Rzuccie kostką k6, by zobaczyć ile razy musieliście przychodzić w poszukiwaniu składnika. Każdy numerek oznacza ilość dni. Nie musicie pisać oddzielnego posta do każdego dnia poszukiwań. Zwierzę musi być z kategorii maksymalnie groźne i musi występować w Zakazanym Lesie.
Dodatkowo! Jeśli wstawicie na wizzbooka trzy posty w których wspominacie/mówicie o poszukiwaniach, możecie liczyć na dodatkowe punkty dla domu.

Opiekun:
Christopher O'Connor

Przewodniczący:
Gunnar Ragnarsson  

Zastępca przewodniczącego:
Keyira Shercliffe

Członkowie:
Aleksander Cortez
Aleksandra Krawczyk
Alise L. Argent
Aslan Colton
Bird Burroughs
Bruno O. Tarly
Felinus Faolán Lowell
Freja Nielsen
Gabrielle Levasseur
Jessica Smith
Lucas Sinclair
Maximilian Brewer
Maximilian Felix Solberg
Morgan A. Davies
Nancy Williams
Nikola Brandon
Orla H. Williams
Shawn A. McKellen II
Skyler Schuester
Wasilisa Fiodorow
Wiktor Krawczyk
Yuuko Kanoe
Zoe Brandon
Ignacy Mościcki

Koło realizacji twórczych

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak Działalność artystyczna oraz Gotowanie.

Zadanie na październik (Gotowanie):
Tym razem macie wspiąć się na prawdziwe wyżyny gotowania - musicie sami wymyślić własną potrawę... a raczej ją ozdobić. Podany macie prosty przepis na ciastka, babeczki oraz pierniki. Jeśli jednak chcecie, możecie przygotować cokolwiek innego! Najważniejszy jednak jest... ich wygląd! Wasze jedzenie musi przypominać najstraszniejsze potwory albo bardzo odrażające rzeczy. Wymyślcie, by wasze potrawy wyglądały jak prawdziwe.  
Dodatkowo! Jeśli wasza jednopostówka będzie mieć 3300 znaków lub wasz wątek będzie miał 1 post więcej niż jest wymagane; oraz załączycie opis potrawy (taki jak jest w spisach) będą one podane na uczcie w Hogwarcie na haloween, więc postarajcie się! Dostaniecie za to dodatkowe punkty dla domu!


Opiekun:
Valeria Albescu

Przewodniczący:
Shawn A. McKellen

Zastępca przewodniczącego:
Skyler Schuester

Członkowie:
Alise L. Argent
Bird Burroughs
Bruno O. Tarly
Elijah J. Swansea
Flora Martell
Freja Nielsen
Ignacy Mościcki
Maximilian Felix Solberg
Orla H. Williams
Rasmus Vaher
Larkin J. Swansea
Thaddeus H. Edgcumbe
Victoria Brandon
Yuuko Kanoe
Cali Reagan
Narcyz Bez

Laboratorium medyczne

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak Uzdrawianie oraz Eliksiry.

Zadanie na październik (eliksiry):
Nauczycieli usłyszeli, że w październiku bardzo duża osób próbuje uwarzyć eliksiry zakazane! Może to ta złowieszcza atmosfera sprawia, że uczniowie zaczynają robić takie niepoważne rzeczy! Waszym zadaniem jest znaleźć osoby, które parają się tą paskudną sztuką. Szczególnie, że z ich doświadczeniem mogą się tylko skrzywdzić. Dlatego jesteście wysłani na misje detektywistyczną! (Lepiej tak to nazywajcie, kablowanie brzmi znacznie gorzej.)Wybieracie dowolne miejsce w szkole i rzucacie literką spółgłoska - plotki się potwierdziły i znaleźliście winną osobę, która oddaje to co próbowała zrobić nauczycielom eliksirów. Samogłoska - brawo, oskarżyliście niewinną osobę. Cóż, przynajmniej liczy się zaangażowanie.
Dodatkowo! Jeśli rozegracie wątek w którym oskarżacie innego ucznia Hogwartu, możecie dostać dodatkowe punkty dla domu! Nie możecie obydwoje wtedy się oskarżać.


Opiekun:
Perpetua Whitehorn

Przewodniczący:
Maximilian Felix Solberg

Zastępca przewodniczącego:
Ofelia Willows

Członkowie:
Aleksandra Krawczyk
Alise L. Argent
Annabell Helyey
Aslan Colton
Boyd Callahan
Bruno O. Tarly
Cassian H. Beaumont
Elijah J. Swansea
Felinus Faolán Lowell
Fillin Ó Cealláchain
Flora Martell
Freja Nielsen
Julia Brooks
Julius Rauch
Lucas Sinclair
Maximilian Brewer
Rasmus Vaher
Larkin J. Swansea
Shawn A. McKellen II
Skyler Schuester
Sophie Sinclair
Violetta Strauss
Wiktor Krawczyk
Yuuko Kanoe
Cali Reagan

IKE - Inicjatywa Kulturowo - Ezoteryczna

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak Wróżbiarstwo/Astronomia oraz Runy/HM.

Zadanie na wrzesień( Runy/HM):
Przygotujcie się by zanurzyć się w najstraszniejsze legendy o duchach i przypominanie najokrutniejszych czarodziei. Wasze zadanie jest nie tylko historyczne, ale też odrobinę twórcze! Musicie wybrać sobie znaną postać z czarodziejskiego świata i opisać, dlaczego uważacie ją za godnego reprezentanta święta haloween. W wyborze jest pełna dowolność, możecie spokojnie wymyślić kto powinien być gwiazdą najstraszniejszego ze świąt.
Dodatkowo! Aby wczuć się w klimat, musicie do tego dołączyć rysunek lub zdjęcie w przebraniu za daną postać, by pokazać jak wyobrażacie sobie, że dany duch, bądź osoba wyglądała. Aby to zrobić możecie skorzystać z tego programu bądź narysować to sami i umieścić link do obrazka w poście.

Opiekun:
Joshua Walsh

Przewodniczący:
Maximilian Brewer

Zastępca przewodniczącego:
Morgan A. Davies

Członkowie:
Amanita Coombs
Aslan Colton
Bird Burroughs
Elijah J. Swansea
Hanael Whitelight
Jessica Smith
Loulou Moreau
Lucas Sinclair
Noah P. Williams
Rasmus Vaher
Sophie Sinclair
Violetta Strauss
Yuuko Kanoe
Zoe Brandon


______________________

Czy trafila do
morza, gdzie do
tego dnia zyje?  
 


Ostatnio zmieniony przez Melusine O. Pennifold dnia Wto Maj 05 2020, 21:23, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Victoria Brandon

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 168
C. szczególne : piegi na całej twarzy
Galeony : 1375
Dodatkowo : Prefekt Naczelny
  Liczba postów : 942
https://www.czarodzieje.org/t18197-victoria-brandon#517279
https://www.czarodzieje.org/t18201-poczta-brandonowny#517591
https://www.czarodzieje.org/t18202-vicky-i-jej-magiczna-menazeria#517595
https://www.czarodzieje.org/t18199-victoria-brandon#517482
https://www.czarodzieje.org/t18306-victoria-brandon-dziennik
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyNie Paź 11 2020, 12:41;

Imię i nazwisko: Victoria Brandon
Nazwa kółka: Klub Magicznych Wyzwań
Zdobyta umiejętność: transmutacja
Link: Tutaj; dodatkowo zaplanowane są kostki:

Kostki:
1. Kiedy pociągasz za pęd zwisający od dyniowej lampy, słyszysz ciche kliknięcie, a w następnej chwili na twoją głowę wylewa się całkiem pokaźny strumień dość chłodnej wody. Świece umieszczone w lampie zdają się cicho syczeć, gdy zostają ugaszone w tak nieodpowiedzialny sposób.
2. Całkowitym przypadkiem w twoje włosy albo szatę wplątuje się pęd od najbliższej dyniowej lampy! Tego na pewno nie byłeś w stanie przewidzieć i musisz jakoś uwolnić się z tej nieznośnej pułapki, która za nic w świecie nie chce cię wypuścić. Im mocniej się szamoczesz, tym mocniej jesteś trzymany.
3. Coś podkusiło cię, żeby sprawdzić, co się stanie, gdy pociągniesz za pęd dyniowej lampy. Słysząc ciche kliknięcie możesz spodziewać się wszystkiego, ale na pewno nie tedy, że nagle zostajesz obdarowany strumieniem cukierków. To chyba twój szczęśliwy dzień.
4. Czy specjalnie, czy przypadkiem - uruchamiasz mechanizm ukryty w lampie. Chwilę później na całym twoim ciele ląduje błyszczący brokat mieniący się wszystkimi kolorami tęczy. Nie jesteś w stanie wyciągnąć go z włosów, ani ubrania, przykleja się do twojej twarzy i dłoni, powodując, że świecisz chyba nawet w ciemnościach.
5. To na pewno nie jest twój szczęśliwy dzień. Przypadkiem uruchamiasz ukryty mechanizm i kończysz z pastą do zębów wyciśniętą prosto we włosy. Ktokolwiek wpadł na tak niemądry pomysł, powinien sam zasmakować tego szaleństwa.
6. Trudno powiedzieć, czy to szczęście, czy pech, ale przechodząc korytarzem nie uruchamiasz żadnej z pułapek. Nie ma cukierków, ale nie ma również psikusa.

Nazwa kółka: Koło Realizacji Twórczych
Zdobyta umiejętność: magiczne gotowanie
Link: tutaj + opis samego ciasta

Dyniogłowy:
Trójwarstwowe ciasto z dyni, wycinane w taki sposób, by przypominało to warzywo. Jego warstwy łączone są słodkim kremem zrobionym z białej czekolady, cukru pudru i dżemu pomarańczowego. Całość wycinana jest w taki sposób, by przypominała typowy Halloweenowy lampion. Z ust dyniowego ciasta wylewa się reszta kremu, w którym dodatkowo można znaleźć całkiem sporo pestek. Ciasto jest wyjątkowo słodkie, choć wygląda jak wstrętny psikus.

+

______________________


When will my reflection show
Who I am inside

Victoria Brandon

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Maximilian Brewer

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 18
Czystość Krwi : 10%
Wzrost : 178 cm
Galeony : 1158
Dodatkowo : Jasnowidzenie
  Liczba postów : 979
https://www.czarodzieje.org/t18375-maximilian-brewer
https://www.czarodzieje.org/t18475-listy-tradycyjne-maxa#526264
https://www.czarodzieje.org/t18474-max-nie-zaprasza#526263
https://www.czarodzieje.org/t18374-maximilian-brewer
https://www.czarodzieje.org/t18428-maximilian-brewer-dziennik#52
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyNie Paź 11 2020, 14:40;

Imię i nazwisko: Maximilian Brewer
Nazwa kółka: Laboratorium Medyczne
Zdobyta umiejętność: eliksiry
Link: tutaj

Nazwa kółka: IKE
Zdobyta umiejętność: historia magii/runy
Link: tutaj

+

______________________


Whether I'm satisfied, or lost in my woes,
I will always feel happiness within.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Yuuko Kanoe

Student Hufflepuff
Rok Nauki : IX
Wiek : 19
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 166cm
C. szczególne : zdarza jej się mówić z japońskim akcentem gdy jest bardzo rozemocjonowana
Galeony : 595
Dodatkowo : Prefekt
  Liczba postów : 1092
https://www.czarodzieje.org/t17924-yuuko-kanoe#507792
https://www.czarodzieje.org/t17975-yuuko
https://www.czarodzieje.org/t17976-yuu
https://www.czarodzieje.org/t17925-yuuko#507797
https://www.czarodzieje.org/t19163-yuuko-kanoe-dziennik#561975
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyNie Paź 11 2020, 16:04;

Imię i nazwisko: Yuuko Kanoe
   Nazwa kółka: Klub Magicznych Wyzwań
   Zdobyta umiejętność: transmutacja
   Link: zacieniony salon. Opis kostek w poście

   Nazwa kółka: Stowarzyszenie Miłośników Przyrody
   Zdobyta umiejętność: ONMS
   Link: obrzeża lasu

   Nazwa kółka: Laboratorium Medyczne
   Zdobyta umiejętność: eliksiry
   Link: kącik eliksirów

   Nazwa kółka: Koło Realizacji Twórczych
   Zdobyta umiejętność: magiczne gotowanie
   Link: kuchnia. Opis babeczek w poście
+
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Felinus Faolán Lowell

Student Hufflepuff
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 178
C. szczególne : Nieliczne pieprzyki na twarzy, blada skóra, spokój i obojętność. Blizny: dwie na prawej łydce, nachodzące na siebie, i pośladku, ślad po ugryzieniu na lewym przedramieniu i obojczyku, ślady po rozcięciach Sectumsempra na prawej ręce, ślad po pazurach w obszarze prawej miednicy. Nie posiada jąder.
Galeony : 309
  Liczba postów : 1433
https://www.czarodzieje.org/t18786-felinus-faolan-lowell#539099
https://www.czarodzieje.org/t18807-felinus-faolan-lowell#539739
https://www.czarodzieje.org/t18806-felinus-faolan-lowell#539737
https://www.czarodzieje.org/t18796-felinus-faolan-lowell
https://www.czarodzieje.org/t18814-felinus-faolan-lowell-dzienni
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyNie Paź 11 2020, 16:42;

Imię i nazwisko: Felinus Faolán Lowell
Nazwa kółka: Stowarzyszenie Miłośników Przyrody
Zdobyta umiejętność: ONMS
Link: tutaj

Imię i nazwisko: Felinus Faolán Lowell
Nazwa kółka: Laboratorium Medyczne
Zdobyta umiejętność: Eliksiry
Link: tutaj

+
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Orla H. Williams

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 171 cm
C. szczególne : Brokat, cekiny, frędzle i kolory. Hipiska, która jest królową parkietów wszelakich.
Galeony : 10
  Liczba postów : 234
https://www.czarodzieje.org/t19578-orla-holly-williams
https://www.czarodzieje.org/t19582-sowka-orli#581690
https://www.czarodzieje.org/t19576-orla-h-williams
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyNie Paź 11 2020, 17:53;

Imię i nazwisko: Orla H. Williams
Nazwa kółka: Koło Realizacji Twórczych
Zdobyta umiejętność: Działalność artystyczna
Link: link do rozegranego zadania -> stworzona przekąska

Zemsta Ogniomiota:
Przekąska dla odważnych lub tych, dla których nie istnieje coś takiego jak "zbyt pikantne" jedzenie. Piekielnie ostre papryczki, które - dla balansu, nadziewane są kremowym, łagodnym serkiem. Zapiekane pod kubraczkiem z francuskiego, kruchego ciasta i sera cheddar, który ciągnie się po każdym ugryzieniu. Często po ich zjedzeniu można zaobserwować wzrost temperatury ciała, a nawet dymienie z uszu.

+
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Ignacy Mościcki

Student Hufflepuff
Rok Nauki : IX
Wiek : 21
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 180cm
C. szczególne : Blizna na prawym policzku sięgająca do podbródka oraz oczy, które wyglądają jakby były lekko podbite
Galeony : 377
Dodatkowo : Prefekt
  Liczba postów : 542
https://www.czarodzieje.org/t19336-ignacy-moscicki
https://www.czarodzieje.org/t19357-ignacy
https://www.czarodzieje.org/t19358-ignas
https://www.czarodzieje.org/t19338-ignacy-moscicki#571456
https://www.czarodzieje.org/t19360-ignacy-moscicki-dziennik#5719
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyNie Paź 11 2020, 18:11;

Imię i nazwisko:Ignacy Mościcki
Nazwa kółka: Koło Realizacji Twórczych
Zdobyta umiejętność: Gotowanie
Link: klik!
Opis:
Piernikowe Borsuki:
Piernikowe Borsuki są prostym do wykonania deserem, który właściwie niczym się nie różni od tradycyjnych piernikowych ludzików przygotowywanych w wielu domach w okresie świątecznym. Aromatyczne, grube oraz przede wszystkim miękkie borsuki są przyozdobione lukrem, z którego utworzono miniaturowe peleryny z wysokim kołnierzem, wampirze zęby oraz krwistoczerwone oczy, które dla jednych mogą stanowić zatrważający widok, a u innych mogą wywołać lekki uśmiech na twarzy.

+
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Fillin Ó Cealláchain

Student Slytherin
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 175
C. szczególne : czarne, wąskie ubrania; mocny irlandzki akcent; prawie udany tatuaż na szyi, nad karkiem : all four boyd;
Galeony : 1128
  Liczba postów : 1071
https://www.czarodzieje.org/t16446-fillin-o-ceallachain#452046
https://www.czarodzieje.org/t17983-fillin#510202
https://www.czarodzieje.org/t16447-w-moim-domu-straszy#452099
https://www.czarodzieje.org/t16445-fillin-o-ceallachain#452029
https://www.czarodzieje.org/t18350-fillin-o-ceallachain-dziennik
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Moderator
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Paź 12 2020, 14:06;

Imię i nazwisko: Fillin Ó Cealláchain
Nazwa kółka: Klub Magicznych Wyzwań
Zdobyta umiejętność: transmutacja
Link: kostki też są

+

______________________

   
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Felinus Faolán Lowell

Student Hufflepuff
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 178
C. szczególne : Nieliczne pieprzyki na twarzy, blada skóra, spokój i obojętność. Blizny: dwie na prawej łydce, nachodzące na siebie, i pośladku, ślad po ugryzieniu na lewym przedramieniu i obojczyku, ślady po rozcięciach Sectumsempra na prawej ręce, ślad po pazurach w obszarze prawej miednicy. Nie posiada jąder.
Galeony : 309
  Liczba postów : 1433
https://www.czarodzieje.org/t18786-felinus-faolan-lowell#539099
https://www.czarodzieje.org/t18807-felinus-faolan-lowell#539739
https://www.czarodzieje.org/t18806-felinus-faolan-lowell#539737
https://www.czarodzieje.org/t18796-felinus-faolan-lowell
https://www.czarodzieje.org/t18814-felinus-faolan-lowell-dzienni
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Paź 12 2020, 14:23;

Imię i nazwisko: Felinus Faolán Lowell
Nazwa kółka: Klub Magicznych Wyzwań
Zdobyta umiejętność: Transmutacja
Link: Pan szkielet + kostki

+
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Maximilian Felix Solberg

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 194 cm
C. szczególne : blizna pod lewym żebrem, blizna na lewej ręce, blizna po pazurach na prawym boku, leworęczność
Galeony : 75
  Liczba postów : 2686
https://www.czarodzieje.org/t18528-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18530-poczta-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18542-relacje-maxa-felixa
https://www.czarodzieje.org/t18529-maxmilian-felix-solberg
https://www.czarodzieje.org/t18677-max-felix-dziennik
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyWto Paź 13 2020, 00:04;

Imię i nazwisko:M.F. Solberg
Nazwa kółka: Klub Magicznych Wyzwań
Zdobyta umiejętność: Transmutacja
Link: Aula wykładowa
Dodatkowo: Na końcu posta proponowane przeze mnie kostki
Imię i nazwisko:M.F. Solberg
Nazwa kółka:Koło Realizacji Twórczych
Zdobyta umiejętność: Gotowanie
Link:  Kuchnia
Dodatkowo: Na końcu posta opis potrawy +liczba znaków


Imię i nazwisko:M.F. Solberg
Nazwa kółka:Stowarzyszenie Miłośników Przyrody
Zdobyta umiejętność: ONMS
Link: Obrzeża Lasu
Link do wizzbooka: Pierwsze , Drugie , Trzecie

Imię i nazwisko:M.F. Solberg oraz @Julia Brooks
Nazwa kółka:Laboratorium Medyczne
Zdobyta umiejętność: Eliksiry
Link:  Krużganki - w ostatnim poście odnośnik do kontynuacji
Dodatkowo: Oskarżenie innych uczniów i śledztwo ( z wyniku kostki - udane)

+
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Violetta Strauss

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 168cm
C. szczególne : niema, blizny na palcach i wierzchu lewej dłoni oraz niegojąca się rana biegnąca w poprzek jej wnętrza, blizna na łydce po ugryzieniu inferiusa, tatuaż z runą algiz na wnętrzu lewego nadgarstka
Galeony : 376
  Liczba postów : 2160
https://www.czarodzieje.org/t17878-violetta-strauss#504731
https://www.czarodzieje.org/t17893-viola#505013
https://www.czarodzieje.org/t17889-violka#504934
https://www.czarodzieje.org/t17884-violetta-strauss#504822
https://www.czarodzieje.org/t18567-violetta-strauss-dziennik#529
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptySob Paź 17 2020, 01:46;

Imię i nazwisko: Violetta Strauss
   Nazwa kółka: Klub Magicznych Wyzwań
   Zdobyta umiejętność: transmutacja
   Link: korytarz. Kostki i zmiany w poście

   Nazwa kółka: Laboratorium Medyczne
   Zdobyta umiejętność: eliksiry
   Link: pokój jednoosobowy

   Nazwa kółka: IKE
   Zdobyta umiejętność: historia magii i runy
   Link: czytelnia
+
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Ignacy Mościcki

Student Hufflepuff
Rok Nauki : IX
Wiek : 21
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 180cm
C. szczególne : Blizna na prawym policzku sięgająca do podbródka oraz oczy, które wyglądają jakby były lekko podbite
Galeony : 377
Dodatkowo : Prefekt
  Liczba postów : 542
https://www.czarodzieje.org/t19336-ignacy-moscicki
https://www.czarodzieje.org/t19357-ignacy
https://www.czarodzieje.org/t19358-ignas
https://www.czarodzieje.org/t19338-ignacy-moscicki#571456
https://www.czarodzieje.org/t19360-ignacy-moscicki-dziennik#5719
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyNie Paź 18 2020, 18:10;

Imię i Nazwisko: Ignacy Mościcki
Kółko: Stowarzyszenie Miłośników Przyrody, IKE
Zgłoszenie na pozycję:członek

Imię i nazwisko: Ignacy Mościcki
Nazwa kółka: Stowarzyszenie Miłośników Przyrody
Zdobyta umiejętność: ONMS
Link: Obrzeża lasu
Wpisy na Wizzbooka za punkty: [1] || [2] || [3]

Imię i nazwisko: Ignacy Mościcki
Nazwa kółka: IKE
Zdobyta umiejętność: Runy/Historia Magii
Link: klik! + link do rysunku w poście

+
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Maelynn Breeden

Student Hufflepuff
Rok Nauki : VIII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 165 cm
C. szczególne : Bardzo często nosi ze sobą pluszowego lisa o imieniu "Malia", miewa napady lękowe
Galeony : 38
  Liczba postów : 37
https://www.czarodzieje.org/t19754-maelynn-breeden#594818
https://www.czarodzieje.org/t19764-reyna#595583
https://www.czarodzieje.org/t19763-maejka
https://www.czarodzieje.org/t19128-maelynn-breeden#557047
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyYesterday at 14:18;

Imię i Nazwisko: Maelynn Breeden
Kółko: STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW PRZYRODY
Zgłoszenie na pozycję:członek

Imię i Nazwisko: Maelynn Breeden
Kółko: LABORATORIUM MEDYCZNE
Zgłoszenie na pozycję:członek

Imię i Nazwisko: Maelynn Breeden
Kółko: IKE - INICJATYWA KULTUROWO - EZOTERYCZNA
Zgłoszenie na pozycję:członek

Imię i Nazwisko: Maelynn Breeden
Kółko: KOŁO REALIZACJI TWÓRCZYCH
Zgłoszenie na pozycję:członek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online


Arleigh Armstrong

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 170
C. szczególne : Ciągle nosi hoodie Wędrowców z Wigtown
Galeony : -399
  Liczba postów : 209
https://www.czarodzieje.org/t19680-arleigh-armstrong
https://www.czarodzieje.org/t19687-kilt
https://www.czarodzieje.org/t19685-oh-arli#589649
https://www.czarodzieje.org/t19681-arleigh-armstrong#589345
https://www.czarodzieje.org/t19720-arleigh-armstrong-dziennik
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyYesterday at 15:18;

Imię i Nazwisko: Arleigh Armstrong
Kółko: Klub Magicznych Wyzwań
Zgłoszenie na pozycję:członek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Orla H. Williams

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 171 cm
C. szczególne : Brokat, cekiny, frędzle i kolory. Hipiska, która jest królową parkietów wszelakich.
Galeony : 10
  Liczba postów : 234
https://www.czarodzieje.org/t19578-orla-holly-williams
https://www.czarodzieje.org/t19582-sowka-orli#581690
https://www.czarodzieje.org/t19576-orla-h-williams
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyYesterday at 22:07;

Imię i Nazwisko: Orla H. Williams
Kółko: Klub magicznych wyzwań
Zgłoszenie na pozycję: Członek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne Empty;

Powrót do góry Go down
 

Kółka pozalekcyjne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Kółka pozalekcyjne QCuY7ok :: 
rozwoj postaci
 :: 
gry i kluby
-