Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Kółka pozalekcyjne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15452-meluzyna#414962
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Moderator
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Maj 04 2020, 19:54;Kółka pozalekcyjne


Aktywni uczniowie i studenci w Hogwarcie chętnie angażują się w kółka pozalekcyjne, na których można doszlifować swoje umiejętności w wielu różnych dziedzinach. Brak ścisłego nadzoru nauczycieli sprawia, że w grupach panuje przyjazna atmosfera i nikt nie narzeka na brak zabawy. Comiesięczne zadania i okazjonalne spotkania z pewnością zapobiegną nudzie!


Informacje i zasady kółek


1. Przewodniczącym lub zastępcą kółka może zostać osoba posiadająca co najmniej 10 punktów z wybranej dziedziny.
2. Każdy pracownik szkoły może zostać opiekunem dowolnego kółka. Do jego obowiązków należeć będzie luźny nadzór działalności uczniów i studentów, wsparcie fabularne, możliwość organizowania spotkań bądź proponowania zadań. Punkty kuferkowe nie są liczone przy naborze. Jeśli opiekun kółka nie będzie się udzielał fabularnie, może być on odwołany z roli.
Opiekunem można być tylko jednej grupy. Jeśli jesteś opiekunem kółka, druga Twoja postać nie może być jej przewodniczącym.
3. Nie ma ograniczenia odnośnie ilości kółek, do których może należeć jedna postać.
4. Można organizować dwa spotkania kółka miesięcznie - jest to odpowiedzialność opiekuna oraz przewodniczącego, który powinien zrobić co najmniej jedno spotkanie, oraz wiceprzewodniczącego, który może zorganizować koło w zamian za przewodniczącego, co jednocześnie prowadzi do podniesienia jego rangi w hierarchii koła, jeśli będzie to często robił. Zachęcamy też do współpracy przewodniczącego z zastępcą. Jeśli nikt z powyższych osób nie zorganizuje spotkania, może podjąć się tego dowolny członek kółka. Jednak dopiero w ostatnim tygodniu miesiąca. On wtedy będzie  miał możliwość zdobycia wyższej rangi.
5. Każdy uczestnik spotkania, który napisze na nim minimum 2 posty, zostanie nagrodzony 1 punktem kuferkowym i 10 punktami dla domu; organizator otrzyma nagrodę w wysokości 2 punktów kuferkowych i 20 punktów dla domu. Rozdaniem nagród za spotkanie zajmuje się organizator. Spotkania są obserwowane przez zespół mistrzów gry, istnieje możliwość zdobycia punktów i nagród dodatkowych w przypadku wyjątkowo udanych pomysłów!
6. Informacje o spotkaniu należy umieścić w temacie ze szkolnymi ogłoszeniami.
7. Aby dostać punkt z comiesięcznych zadań należy napisać standardowy wątek (co najmniej 5 postów, minimum 5 linijek na osobę), bądź rozpisać samonaukę na 3000 znaków (chyba, że w zadaniu napisano inaczej). Dodatkowo za wykonanie zadania otrzymujemy 10 pkt dla naszego domu.
8. Przy nauki nowych zaklęć na kółku, należy je później dawać do kuferka wraz z punktami za spotkanie, jeśli zaklęcia są ponad poziomem punktów uczniów. Nie można dawać ich również więcej niż dwóch oraz progi nauczanego zaklęcia nie mogą być zbyt wysokie.
9. Wykonane zadanie należy zgłaszać poniżej według podanego kodu.
DODATKOWO: Wszelkie pytania należy kierować do @Melusine O. Pennifold, w razie jej nieobecności każdy moderator i mistrz gry służy pomocą.
Twórca: @Dina Harlow.W tym miesiącu


Nowy Rok, nowe możliwości, nowe postanowienia. Macie odpowiednią dawkę zapału, by podołać wszystkim wyzwaniom? I tym razem czeka na Was wiele dodatkowych aktywności, niektóre powiązane z wielkim startem, świeżością i wspomnianą nowością.Kod do zgłoszeń/Rozliczeń


Zgłoszenia:

Kod:
<zg>Imię i Nazwisko:</zg> wpisz
<zg>Kółko:</zg> wpisz
<zg>Zgłoszenie na pozycję:</zg>członek/ jeśli zgłaszasz się na pozycję napisz na jaką oraz wklej podlinkowane spotkanie z tego miesiąca

Rozliczenia:

Kod:
<zg>Imię i nazwisko:</zg>
<zg>Nazwa kółka:</zg>
<zg>Zdobyta umiejętność:</zg>
<zg>Link:</zg> [url=LINK]link do rozegranego zadania[/url]

Kod na inne rzeczy (dla moderacji):
Kod:

<zg>UWAGA! </zg>W tej lokacji na okres październik/listopad musisz rzucić kostką kiedy tu jesteś, ze względu na wykonane tu zadanie na kółka przez WPISZIMIE.

<zg>Zmiana wyglądu lokacji:</zg>

[spoiler=Rzuć kostką k6 na efekt]

[/spoiler]


______________________

Czy trafila do
morza, gdzie do
tego dnia zyje?  
 


Ostatnio zmieniony przez Melusine O. Pennifold dnia Sro Maj 06 2020, 17:36, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Melusine O. Pennifold

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 90%
Wzrost : 169
C. szczególne : turban na głowie z magicznymi wzorami, piegi na twarzy, płynne ruchy, zwiewne ubrania;
Galeony : 758
  Liczba postów : 653
https://www.czarodzieje.org/t15444-meluisne-pennifold
https://www.czarodzieje.org/t15473-meluzyna#415677
https://www.czarodzieje.org/t15452-meluzyna#414962
https://www.czarodzieje.org/t15446-meluisne-pennifold#414814
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Moderator
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyPon Maj 04 2020, 19:55;Klub Magicznych Wyzwań

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak zaklęcia/OPCM oraz Transmutacja.

ZADANIE NA styczeń (zaklęcia):
Hm, tym razem zadanie nie będzie wyjątkowo ambitne czy ekscytujące, ale za to na pewno bardzo odpowiedzialne. Mrozy trochę zaskoczyły naszego woźnego i niektóre chodniki przed zamkiem, ale też wejścia i progi są kompletnie oblodzone. Ba! Niektóre rury też nie przetrwały! Woźny sam sobie ze wszystkim nie poradzi, bo ma na głowie milion innych spraw (a i chodzą plotki, że w zamrażaniu powierzchni użytkowych maczał przezroczyste palce Irytek!). Dlatego pomoc członków Klubu Magicznych Wyzwań będzie nieoceniona. W końcu to jakieś wyzwanie, prawda? Może uda się Wam pochwycić też tego obrzydliwego poltergeista i dać mu nauczkę?

Rozegraj wątek po 6 postów na osobę lub napisz post na 3k znaków, w którym Twoja postać upora się (przy pomocy zaklęć) z zamarzniętymi schodami/chodnikami/rurami/czymkolwiek innym. Dodatkowo rzuć 1k6, by dowiedzieć się, czy podczas Twoich zmagań będzie dokuczał Ci Irytek. Za miejsce wykonywania zadania może posłużyć dowolna lokacja na terenie Hogwartu.

Spoiler:

Parzysta - miałeś/aś szczęście i uporałeś/aś się z zadaniem w wyjątkowo spokojnej i cichej atmosferze. Na horyzoncie nie było żadnych wścibskich poltergeistów. Woźny jest Ci ogromnie wdzięczny!
Nieparzysta - dzikie krzyki i piski zwiastowały rychłe pojawienie się Irytka. Nie zamierzał odpuścić i usilnie próbował przeszkodzić Ci w naprawianiu szkód, które niedawno wyrządził. Udało Ci się stopić lód ze stopni schodów przed zamkiem? Poltergeist na nowo wylewał na nie kubeł zimnej wody. Może to świetna okazja, by go przepędzić i pokazać, kto tu rządzi? Na pewno sobie poradzisz i uporasz się z zadaniem, a przy okazji dasz nauczkę Irytkowi. Woźny będzie Cię za to na rękach nosić, zobaczysz!

Opiekun:
Caine Shercliffe

Przewodniczący:
Fillin Ó Cealláchain

Zastępca przewodniczącego:
Victoria Brandon

Członkowie:
Aleksander Cortez
Alise L. Argent
Irvette de Guise
Amanita Coombs
Saga Í. Ölivrsdóttir
Aslan Colton
Boyd Callahan
Charlie O. Rowle
Darren Shaw
Elijah J. Swansea
Jessica Smith
Julia Brooks
Keyira Shercliffe
Loulou Moreau
Lucas Sinclair
Hunter O. L. Dear
Maximilian Felix Solberg
Noah P. Williams
Shawn A. McKellen II
Violetta Strauss
William S. Fitzgerald
Yuuko Kanoe
Felinus Faolán Lowell
Cali Reagan
Larkin J. Swansea
Narcyz Bez
Bird Brroughs
Prudence Nordman
Orla H. Williams
Arleigh Armstrong
Marie R. Moreau

Stowarzyszenie Miłośników Przyrody

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak ONMS oraz Zielarstwo.

ZADANIE NA styczeń (Zielarstwo):
Do wiosny jeszcze trochę, ale przygotowania należy zacząć odpowiednio wcześniej. Niektóre z magicznych roślin zaczynają rozwijać się już teraz, warto więc je wypielęgnować i zadbać o ich kondycję. W przerwie świątecznej szkolne roślinki nie miały wystarczająco uwagi, zapewne czują się zapomniane i zaniedbane. Udajcie się do Cieplarni Numer Jeden i ogarnijcie ten bałagan! Byłoby super, gdyby donice znów stały na swoim miejscu, ziemia w rabatach nie była taka sucha i zmarznięta, a w kątach cieplarni nie było pajęczyn. A które rośliny potrzebują szczególnej pielęgnacji o tej porze roku? Cóż, możecie poszukać tej wiedzy sami lub poprosić o pomoc prof. Vicario.

Rozegraj wątek po 6 postów na osobę lub napisz post na 3k znaków, w którym Twoja postać uporządkuje cieplarnię i zajmie się roślinami.

Opiekun:
Christopher O'Connor

Przewodniczący:
Gunnar Ragnarsson  

Zastępca przewodniczącego:
Keyira Shercliffe

Członkowie:
Aleksander Cortez
Aleksandra Krawczyk
Alise L. Argent
Hunter O. L. Dear
Aslan Colton
Bird Burroughs
Irvette de Guise
Bruno O. Tarly
Felinus Faolán Lowell
Freja Nielsen
Gabrielle Levasseur
Jessica Smith
Lucas Sinclair
Maximilian Brewer
Maximilian Felix Solberg
Morgan A. Davies
Nancy Williams
Nikola Brandon
Orla H. Williams
Shawn A. McKellen II
Skyler Schuester
Wiktor Krawczyk
Yuuko Kanoe
Zoe Brandon
Ignacy Mościcki

Koło realizacji twórczych

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak Działalność artystyczna oraz Gotowanie.

Zadanie na styczeń (Działalność Artystyczna):
ZADANIE W PARACH
Nowy rok, nowy/a ja?
Jeśli to zdanie jest Wam bliskie i zamierzacie w tym roku zostać artystą (lub po prostu nauczyć się czegoś nowego), to koniecznie musicie podzielić się tym z pozostałymi uczestnikami Koła Realizacji Twórczych! Nauka gry na nowym instrumencie? Podszkolenie śpiewu? Szlifowanie ręki przy szkicach lub pejzażach? A może lekcja tańca? Cokolwiek tylko chcecie! Ważne, abyście poszli zupełnie nową, nieznaną dla Was ścieżką.

Rozegraj wątek po 6 postów na osobę, w którym Twoja postać uczy się czegoś zupełnie dla niej nowego (oczywiście z DA) w towarzystwie kolegi/koleżanki z Koła Realizacji Twórczych. Opisz zmagania, ale i postępy. Za miejsce nauki może posłużyć dowolna lokacja na terenie Hogwartu.

Opiekun:
Valeria Albescu

Przewodniczący:
Shawn A. McKellen

Zastępca przewodniczącego:
Skyler Schuester

Członkowie:
Alise L. Argent
Bird Burroughs
Bruno O. Tarly
Elijah J. Swansea
Flora Martell
Freja Nielsen
Ignacy Mościcki
Maximilian Felix Solberg
Orla H. Williams
Rasmus Vaher
Larkin J. Swansea
Irvette de Guise
Victoria Brandon
Yuuko Kanoe
Cali Reagan
Narcyz Bez
Felinus Faolán Lowell

Laboratorium medyczne

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak Uzdrawianie oraz Eliksiry.

Zadanie na styczeń (uzdrawianie):
Zima i pierwsze przymrozki nie były łaskawe dla uczniów i studentów. Oblodzone chodniki czy schody w Hogsmeade dały popalić nawet najbardziej ostrożnym czarodziejom. W Skrzydle Szpitalnym wylądowało sporo osób ze skręconymi kostkami i z zerwanymi więzadłami. Pannie Blanc przyda się Wasza pomoc w roznoszeniu leków i eliksirów, ale może wniesiecie też coś od siebie? Warto wejść w Nowy Rok w zdrowiu i z pozytywnym nastawieniem, czyż nie? Spróbujcie przy okazji nakłonić któregoś z pacjentów do zmiany nastawienia i zadbania o siebie w nowym roku. Może pomoc w zmianie diety? A może jakieś porady odnośnie treningów i sportu? A może sugestia, by zadbać o zdrowie psychiczne?

Rozegraj wątek po 6 postów na osobę lub napisz post na 3k znaków, w którym Twoja postać zajmie się pacjentami ze szczególną dbałością i entuzjazmem.

Opiekun:
Perpetua Whitehorn

Przewodniczący:
Maximilian Felix Solberg

Zastępca przewodniczącego:
Felinus Faolán Lowell

Członkowie:
Aleksandra Krawczyk
Alise L. Argent
Aslan Colton
Boyd Callahan
Hunter O. L. Dear
Bruno O. Tarly
Cassian H. Beaumont
Elijah J. Swansea
Fillin Ó Cealláchain
Flora Martell
Freja Nielsen
Julia Brooks
Lucas Sinclair
Maximilian Brewer
Larkin J. Swansea
Shawn A. McKellen II
Skyler Schuester
Sophie Sinclair
Violetta Strauss
Wiktor Krawczyk
Yuuko Kanoe
Cali Reagan
Marie R. Moreau

IKE - Inicjatywa Kulturowo - Ezoteryczna

Zadanie w tym kółku powiązane są z takimi dziedzinami jak Wróżbiarstwo/Astronomia oraz Runy/HM.

Zadanie na styczeń (Astronomia/Wróżbiarstwo):
ZADANIE W PARACH
Co nam przyniesie rok 2021? Czy będzie on pełen wyzwań i radości? Czy może powieje nudą i spokojem? Wszystko to zapisane jest w gwiazdach - wystarczy tylko dobrze patrzeć. A niektórzy czarodzieje potrafią też odczytać to ze szklanej kuli bądź z fusów po kawie. Jaką metodę Wy wybierzecie? Spotkajcie się po zajęciach w Klasie do Wróżbiarstwa lub na Wieży Astronomicznej i spróbujcie odczytać to, co mówią znaki o Waszej wzajemnej przyszłości.


Rozegraj wątek po 6 postów na osobę, w którym Twoja postać odczyta przyszłość swojemu partnerowi/partnerce. Podczas tego spotkania, rzecz jasna, możesz liczyć na rewanż i swoją wróżbę na rok 2021.

Opiekun:
Joshua Walsh

Przewodniczący:
Maximilian Brewer

Zastępca przewodniczącego:
Morgan A. Davies

Członkowie:
Amanita Coombs
Aslan Colton
Saga Í. Ölivrsdóttir
Bird Burroughs
Elijah J. Swansea
Jessica Smith
Loulou Moreau
Lucas Sinclair
Noah P. Williams
Freddie Moses
Sophie Sinclair
Violetta Strauss
Yuuko Kanoe
Zoe Brandon
Irvette de Guise
Felinus Faolán Lowell


______________________

Czy trafila do
morza, gdzie do
tego dnia zyje?  
 


Ostatnio zmieniony przez Melusine O. Pennifold dnia Wto Maj 05 2020, 21:23, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Felinus Faolán Lowell

Student Hufflepuff
Rok Nauki : X
Wiek : 21
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 178
C. szczególne : Nieliczne pieprzyki na twarzy, powoli powracający naturalny koloryt skóry. Spokojne, harmonijne spojrzenie. Blizny, opisane w dzienniku postaci.
Galeony : 327
  Liczba postów : 3085
https://www.czarodzieje.org/t18786-felinus-faolan-lowell#539099
https://www.czarodzieje.org/t18807-felinus-faolan-lowell#539739
https://www.czarodzieje.org/t18806-felinus-faolan-lowell#539737
https://www.czarodzieje.org/t18796-felinus-faolan-lowell
https://www.czarodzieje.org/t18814-felinus-faolan-lowell-dzienni
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyWto Sty 05 2021, 19:20;

Będzie uzupełnione na bieżąco

Imię i nazwisko: Felinus Faolán Lowell

Nazwa kółka: Laboratorium Medyczne
Zdobyta umiejętność: Uzdrawianie
Link: tutaj!

Nazwa kółka: Klub Magicznych Wyzwań
Zdobyta umiejętność: Zaklęcia
Link: tutaj!

Nazwa kółka: Stowarzyszenie Miłośników Przyrody
Zdobyta umiejętność: Zielarstwo
Link: tutaj!

Nazwa kółka: Koło Realizacji Twórczych
Zdobyta umiejętność: Działalność Artystyczna
Link: tutaj!


Ostatnio zmieniony przez Felinus Faolán Lowell dnia Pon Sty 11 2021, 17:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Marie R. Moreau

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 17
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 173 cm
C. szczególne : znamię w kształcie półksiężyca na prawym nadgarstku, słyszalny francuski akcent
Galeony : 190
  Liczba postów : 133
https://www.czarodzieje.org/t19862-marie-r-moreau-karta-postaci#605482
https://www.czarodzieje.org/t19866-poczta-marie-r-moreau#605949
https://www.czarodzieje.org/t19889-marie-r-moreau-relacje#607570
https://www.czarodzieje.org/t19863-marie-r-moreau#605484
https://www.czarodzieje.org/t19888-marie-r-moreau-dziennik#60756
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyCzw Sty 07 2021, 10:01;

Imię i nazwisko: Marie R. Moreau
Nazwa kółka: Klub Magicznych Wyzwań
Zdobyta umiejętność: Zaklęcia
Link: tutaj zapraszam

Imię i nazwisko: Marie R. Moreau
Nazwa kółka: Laboratorium Medyczne
Zdobyta umiejętność: Uzdrawianie
Link: tutaj

Imię i Nazwisko: Marie R. Moreau
Kółko: Stowarzyszenie Miłośników Przyrody
Zgłoszenie na pozycję: członek (na spotkaniu jeszcze nie byłam)

Imię i nazwisko: Marie R. Moreau
Nazwa kółka: Stowarzyszenie Miłośników Przyrody
Zdobyta umiejętność: Zielarstwo
Link: tutaj


Ostatnio zmieniony przez Marie R. Moreau dnia Nie Sty 10 2021, 18:23, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Julia Brooks

Student Ravenclaw
Rok Nauki : VIII
Wiek : 18
Czystość Krwi : 25%
Wzrost : 170
C. szczególne : Ciemna grzywka, tatuaże, oburęczność, zapach lawendy
Galeony : 346
  Liczba postów : 1559
https://www.czarodzieje.org/t19470-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19475-julia-brooks
https://www.czarodzieje.org/t19471-julia-brooks#576533
https://www.czarodzieje.org/t19697-julia-brooks-dziennik#589978
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyCzw Sty 07 2021, 15:17;

Imię i nazwisko: Julia Brooks
Nazwa kółka: Klub Magicznych Wyzwań
Zdobyta umiejętność: Zaklęcia i Obrona przed Irytkiem
Link: świstoKLIK

Imię i nazwisko: Julia Brooks
Nazwa kółka: Laboratorium Medyczne
Zdobyta umiejętność: Uzdrawianie
Link: o tu


Ostatnio zmieniony przez Julia Brooks dnia Sob Sty 09 2021, 11:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Robin Doppler

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 166 cm
C. szczególne : Podobnież duże oczy, trzy podłużne blizny po pazurach od lewego nadgarstka aż do łokcia
Galeony : 191
  Liczba postów : 258
https://www.czarodzieje.org/t19800-robin-doppler#600127
https://www.czarodzieje.org/t19810-robin-i-jej-sowa#600759
https://www.czarodzieje.org/t19811-robin#600760
https://www.czarodzieje.org/t19808-robin-doppler#600671
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyCzw Sty 07 2021, 20:27;

Imię i Nazwisko: Robin Doppler
Kółko: Klub magicznych wyzwań
Zgłoszenie na pozycję:członek

Imię i Nazwisko: Robin Doppler
Kółko: Stowarzyszenie miłosników przyrody
Zgłoszenie na pozycję:członek

Imię i Nazwisko: Robin Doppler
Kółko: Koło realizacji twórczych
Zgłoszenie na pozycję:członek

Imię i Nazwisko: Robin Doppler
Kółko: IKE
Zgłoszenie na pozycję:członek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Robin Doppler

Student Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 166 cm
C. szczególne : Podobnież duże oczy, trzy podłużne blizny po pazurach od lewego nadgarstka aż do łokcia
Galeony : 191
  Liczba postów : 258
https://www.czarodzieje.org/t19800-robin-doppler#600127
https://www.czarodzieje.org/t19810-robin-i-jej-sowa#600759
https://www.czarodzieje.org/t19811-robin#600760
https://www.czarodzieje.org/t19808-robin-doppler#600671
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyCzw Sty 07 2021, 21:07;

Imię i nazwisko: Robin Doppler
Nazwa kółka: Klub magicznych wyzwań
Zdobyta umiejętność: Zaklęcia
Link: Dziedziniec
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Saskia Larson

Student Ravenclaw
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 160cm
C. szczególne : Grzywka wpadająca na oczy i pierścień z czerwonym klejnotem na palcu.
Galeony : -468
  Liczba postów : 97
https://www.czarodzieje.org/t18235-saskia-kia-larson
https://www.czarodzieje.org/t18368-saskowa-gaja#523010
https://www.czarodzieje.org/t18364-saskia-kia-larson
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptyCzw Sty 07 2021, 22:04;

Imię i Nazwisko: Saskia Larson
Kółko: IKE
Zgłoszenie na pozycję: członek
Post na zadanie styczniowe: TBA

Imię i Nazwisko: Saskia Larson
Kółko: Koło realizacji twórczych
Zgłoszenie na pozycję: członek
Post na zadanie styczniowe: TBA
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Skyler Schuester

Student Hufflepuff
Rok Nauki : X
Wiek : 20
Czystość Krwi : 10%
Wzrost : 179 i PÓŁ!
C. szczególne : Ciepłe spojrzenie, zapach cynamonu i Błękitnych Gryfów/mugolskich fajek; łatwy do wywołania uśmiech; czasem da się wypatrzeć malinkę czy dwie (jedna to tatuaż przy obojczyku); ciepły, niski głos i raczej spokojne tempo mówienia, tatuaże (dziennik)
Galeony : 496
Dodatkowo : Prefekt Naczelny
  Liczba postów : 2207
https://www.czarodzieje.org/t17504-skyler-schuester#491351
https://www.czarodzieje.org/t17509-blue-sky#491410
https://www.czarodzieje.org/t17510-skyler-schuester
https://www.czarodzieje.org/t17506-skyler-schuester#491388
https://www.czarodzieje.org/t18314-skyler-schuester-dziennik#521
Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Gracz
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne EmptySob Sty 16 2021, 20:41;

Imię i nazwisko: Skyler Schuester
Nazwa kółka: Laboratorium Medyczne
Zdobyta umiejętność: Uzdrawianie
Link: Skrzydło szpitalne

Imię i Nazwisko: Skyler Schuester
Kółko: Klub Magicznych Wyzwań
Zgłoszenie na pozycję: członek

Imię i nazwisko: Skyler Schuester
Nazwa kółka: Klub Magicznych Wyzwań
Zdobyta umiejętność: Zaklęcia
Link: Schodki

Imię i nazwisko: Skyler Schuester
Nazwa kółka: Stowarzyszenie Miłośników Przyrody
Zdobyta umiejętność: Zielarstwo
Link: Cieplarnia
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content

Kółka pozalekcyjne QzgSDG8
Kółka pozalekcyjne Empty


PisanieKółka pozalekcyjne Empty Re: Kółka pozalekcyjne  Kółka pozalekcyjne Empty;

Powrót do góry Go down
 

Kółka pozalekcyjne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Kółka pozalekcyjne QCuY7ok :: 
rozwoj postaci
 :: 
gry i kluby
-