Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 17

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptyPią Sie 15 2014, 14:39;


Korespondencja nr 17


Jedna z magicznych skrzynek, które pozwalają na wysyłanie i otrzymywanie listów bez zdradzania tożsamości żadnej z osób biorących udział w zabawie.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptySro Mar 02 2016, 22:14;





Drogi Adresacie,

Nie wiem jeszcze, jak się do Ciebie zwracać, wybacz zatem tak ogólnikowy tytuł. Będzie mi bardzo miło wymieniać z Tobą korespondencję przez kilka kolejnych dni.Czy będziesz szczery/szczera - tego nie wiem. Mam natomiast nadzieję, że nie jest to zwykły zbieg okoliczności i nasza znajomość przetrwa wszelkie próby.

Czekam na odpowiedź,
Jonathan
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptySro Mar 02 2016, 23:46;





Drogi Johnatanie,

Naprawdę masz tak na imię czy przybrałeś to imię jedynie na czas korespondencji? Jeśli miałabym zgadywać, to stwierdziłabym, że to drugie.
Jak pewnie zauważyłeś, już trochę ułatwiłam Ci sprawę ze zwracaniem się do mnie.

Myślisz więc, że nasza listowna znajomość to będzie coś więcej? Nie mam co prawda na myśli takiego czegoś więcej. Przyznam Ci, że nie jestem najlepsza w pisaniu. Wolę raczej kontakt w cztery oczy niż coś takiego, kiedy nic nie można powiedzieć o emocjach.

Powiedziałabym mimo wszystko, że to może być zbieg okoliczności! Chociaż... wierzysz w te wróżbiarskie dobieranie par? Może ktoś taki dobierał również korespondencyjnych partnerów?
Jeszcze-nie-wiem-kim-chciałabym-być
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptyCzw Mar 03 2016, 13:22;





Panno Jeszcze-Nie-Wiem-Kim-Chciałabym-Być,

Tak - jak rozumiem jesteś bądź chciałabyś być nazywana kobietą. Doskonale! Ale nie uważaj mnie za seksistę, sam jestem feministą! Nie porzuciłbym tego przedsięwzięcia, jeśli osoba po drugiej stronie byłaby mężczyzną. Jestem w stu procentach za tym, by kobiety i mężczyźni mieli równe prawa.

Wierzę, że wiele jest zapisane w gwiazdach. Wierzę w numerologię. Wierzę też w dobrego drinka wieczorem, wtedy kiedy już z nieba można czytać jak z ręki. Wierzę w przeznaczenie, ale to nie tak, że nie mamy na nie wpływu. Przeznaczenie to nie jasno określone punkty, za którymi podążamy krok w krok. Przeznaczenie to osoby, które spotykamy, decyzje, które podejmujemy, to one kształtują przeznaczenie. Jak efekt motyla.

Zobaczymy.
William
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptyCzw Mar 03 2016, 18:05;





Edwardzie,

Szczerze mówiąc, nie przywiązuję do tego zbyt dużej uwagi. Po prostu łatwiej pisać w jednej, konkretnej formie.
To wiem już, że jesteś za równością praw. A jak u Ciebie z preferencjami? Ostatnio bardzo modny jest homoseksualizm, też jesteś z tych nowoczesnych ludzi?

Nie jestem pewna jak bardzo jesteś filozofem. Trochę (a może nawet więcej) na niego brzmisz.
Przeznaczenie to dobra rzecz, chociaż ja chyba wolę jednak wierzyć, że go nie ma i całkowicie mogę panować nad tym w jakim kierunku idzie moje życie. Poznałeś jakieś osoby albo przeżyłeś sytuacje, które w znaczny sposób wpłynęły na Twoje życie?
Klemencja
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptyCzw Mar 03 2016, 22:45;





Kornelio,

Ohohoho, nie, nie, co to to nie. Wykazuję się ogromnym poziomem tolerancji, niby mi to nie przeszkadza, ale zdecydowanie pociągają mnie kobiety. Wolę damskie walory.

Filozofem bardziej niż gejem.

Ależ oczywiście, że tak. Gdyby moje teorie nie miały pokrycia, wymyśliłbym coś innego.

Lubię długo spać.
Jack
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptyWto Mar 08 2016, 22:24;





Adamie,

To bardzo dobrze. Znaczy, nie mam nic przeciwko ten nowej modzie u innych, ale sama wolę raczej tradycyjne podejście to takich spraw.

Opowiesz mi o tych osobach?

A jeść lubisz? Ja również jestem śpiochem. Najbardziej lubię kolor zielony.
Klemencja

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptySro Mar 09 2016, 14:06;





Karmelku

ubię jeść. Jedzenie sprawia mi przyjemność, najbardziej lubię ryby. Wyjedźmy do Tajlandii, zjedzmy grillowane karaczany. W karmelu.

Oczywiście, że opowiem, ale to jak się spotkamy w cztery oczy. Kończy mi się atrament.
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem.
Adam


P.S. Skąd znałaś moje imię?

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptyCzw Mar 10 2016, 01:30;





Adamie?

Niemożliwe, naprawdę masz na imię Adam? Jakoś nie mogę uwierzyć, że tak szybko udałoby mi się zgadnąć, a tym bardziej, że byś się przyznał.

Zmartwię Cię, ale nie przepadam za rybami. Albo karaczanami? Fu! Widziałam różne cuda, pieczone mrówki i świerszcze, ale jednak wole na nie patrzeć z daleka. Dlaczego akurat Tajlandia (jeśli ze względu na karaczany to już wiesz, że wolałabym inny kierunek)?
Może Norwegia? Jest tam tak pięknie, chociaż z kuchnią jeszcze się nie zapoznałam.

Masz już nowy zapas atramentu?
Tosia
(W książce, którą czytam, Klemencja własnie umarła, dziwnie byłoby dalej nią być)

PS. Mam nadzieję, że nie wyobrażasz sobie mnie jako karmelka z robakiem w środku.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptyCzw Mar 10 2016, 12:33;





Teresko,

Nie, ale właśnie tak chciałem się podpisać. Złapałaś mnie.
Nie, nie, już zmieniłem zdanie. Nie chcę jeść robaków. Ani żadnych skorpionów, pająków czy węży. Nie wiem, co mi strzeliło do głowy. Niestety, muszę Cię zmartwić. W Norwegii na pewno jedzą dużo ryb.

Tak, zaopatrzyłem się w kilka kałamarzy. Przydadzą się.

Ja lubię zielony.
Robert
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptyCzw Mar 10 2016, 21:40;





Jaydonie,

Widzisz, jaka jestem domyślna. Nawet nie oczekuję, że zdradzisz mi swoje imię (mam wrażenie, że wtedy ta tajna korespondencja nie byłaby taka fajna... no i tajna), ale dlaczego chcesz być tak wieloma osobami?

Całe szczęście. Ludzie lubiący robaki są straszni. Mogę jeszcze zrozumieć owoce morza, ale robaki?
To nic, możemy zabrać zapas puszek. Poza tym chyba nie żywią się tam tylko rybami? Z kuchni chyba najbardziej lubię włoską.

Zielony co? Ja lubię zielony kolor. Właściwie, to mój ulubiony.

Tosia (a nie Tereska)
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptyPią Mar 11 2016, 19:44;





Tamarko,

Bycie wieloma osobami ma dużo pozytywów. Możesz dowolnie zmieniać siebie, swój charakter, postrzeganie świata, emocje, upodobania. Możesz być kimś innym. Kimś lepszym, odważniejszym. Albo złym charakterem, który w końcu realizuje swój niecny plan.

Robaki są fuj. Adam chciał je jeść, nie ja. Fuj. Puszki brzmią lepiej. Ale makarony... mm, zjadłbym.

Wolę czerwony. Wytrawy czerwony.
Hank
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 17 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 EmptyPon Mar 21 2016, 22:41;





Adrianie,

Może tak. Chociaż to dobre dla opowiadań... i tajnych korespondencji. Ale prawdę mówiąc, nawet jeśli kreuję siebie jako nową osobę, to i tak wiele pozostaje prawdziwej mnie. A jak jest z tym u Ciebie? Dużo pokazujesz mi siebie?
Wiesz, że każda tajna korespondencja kończy się ujawnieniem par? W zeszłym roku trzeba było przyjść na jarmark w Hogsmeade. Ciekawa jestem jak będzie tym razem.

Więc... jesteś raczej dobrym charakterem? Mogę wywróżyć to z fusów, jeśli mi nie powiesz.

Ja nie przepadam za wytrawnym. Za to podoba mi się różowy, jest taki delikatny.  
Tosia
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 17 QzgSDG8








Korespondencja nr 17 Empty


PisanieKorespondencja nr 17 Empty Re: Korespondencja nr 17  Korespondencja nr 17 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 17

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 17 KQ4EsqR :: Korespondencje-