Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Wielki dąb

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 5 z 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptySob 12 Cze 2010 - 14:12;

First topic message reminder :




Wspaniale rozgałęzione drzewo rzucające przyjemny cień na znajdujące się pod nim osoby. Dzięki licznym gałęziom idealne do wspinania i przesiadywania na grubych konarach, rozmawiania z przyjaciółmi lub po prostu odpoczywania po mniej lub bardziej ciężkim dniu. Można znaleźć pod nimi duże żołędzie, idealne do prac plastycznych bądź rzucania w innych. Na jesień mieni się wspaniałą czerwienią i brązem, wiosną zaś można nacieszyć oko soczystą zielenią.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 0:22;

Przekręciła głowę , dostrzegając przy tym dziewczynę. Ślizgonka. Charakterystyczna zieleń z daleka rzucała się w oczy. Nie wiedziałą czy się odezwać. Uczniowie tego domu nie byli przyjaźnie nastawieni . Jednak jeśli była jakaś szansa na zdobycie nowych znajomości , to zdecydowanie chciała spróbować.
- Cześć. - kiwnęła głową do dziewczyny na znak powitania. - Moge w czymś pomóc ? - posłała jej zmieszany uśmiech.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 0:25;

- Cześć - odpowiedziała. - Nie, nie potrzebuję pomocy. Właściwie przyszłam tu tylko po to, by po siedzieć na zewnątrz, a nie w murach zamku - odpowiedziała.
No tak, puchonka. Mogła się spodziewać.
- A ty nie w domu na święta?
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:00;

- Oh. - wyrwało jej się. - Nie w tym roku. Rodzice wyjechali do krewnych w dalekiej Azji. Wolałąm zostać tutaj. - westchnęła , uśmiechając się przy tym lekko . - A ciebie co tutaj zatrzymało ? - napewno musiałą mieć jakiś powód , aby nie odwiedzić rodziny.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:01;

- I ty nie chciałaś z nimi jechać? Do Azji? Na twoim miejscu bym pojechała, chociaz moja rodzina rzadko kiedy wyjeżdża gdzies na święta.
- Sprzeczka z rodzicami zmusiła mnie do powrotu do Hogwartu - uśmiechnęła się smutno. Jak ona dawno nie kłóciła się z rodzicami...
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:01;

- Może też dlatego , że nie przepadam za rodziną do której pojechali. Nie wiem. Poprostu coś w tym wyjeździe mnie odpychało. - skrzywiła się. Chociaż kochała rodziców , nie miała ochoty jechać na drugi koniec świata. - No tak. Sprzeczki się zdarzają.- kiwnęła głową.
- Tak w ogóle to Nora. - wyciągnęła rękę w stronę Ślizgonki.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:02;

Oparła się o pień, przymykajac oczy. Słośce dziś tak raziło, że nie można było patrzęc przed siebie, bez mrużenia oczu.
- Może... - mruknęła.
- Andy - odpowiedziała z zamkniętymi oczami. Otworzyła je tylko na moment, aby podać rekę puchonce.
- Święta... Nie lubię ich - pokiwała głową.
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:03;

Wzruszyła ramionami. Święta były jej zupełnie obojętne. Lubiła ich klimat , spotkania z rodziną. Ale siedzenie przy stole i wymuszany śmiech , za każdym razem , gdy któryś z członków rodziny opowie jakiś głupi żarcik , niespacjalnie ją cieszyło. Nie dziwiła ją odpowiedź dziewczyny.
- Jakiś konkretny powód ? - może pytanie było zbyt osobiste , ale nie mogła wymyślić nic bardziej sensownego.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:03;

- Tylko taki, że wszystko jest wtedy takie sztuczne. Może jak byłam młodsza, to mi się to podobało, ale byłam wtedy tylko dzieckiem, które nic nie rozumiało.
Może było coś większego, co spowodowało jej niechęć, ale dziewczyna chciała to jak najszybciej wyrzucić z pamięci.
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:04;

- Dzieci mają o wiele prościej. Czasami lepiej jest , żyć z niewiedzą. - przyznała w końcu. Wiele by dała , aby na powrót stać się mała dziewczynką. Beztroska , nie przejmowanie sie niczym , nie wspominając już o stresie , którego mogli doświadczyc jedynie , gdy coś nabroją. - Która klasa ? - powiedziała ni stad , ni zowąd , zmieniając przy okazji temat.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:04;

- Nie chciałabym wrócić do dzieciństwa i znów przeżywać to wszystko od początku. Wolę cofnąć się w czasie, naprawić to, co źle zrobiłam i znów pojawić się w przyszłości... Chciałabym być już dorosła... - westchnęła. Musi jeszcze trochę poczekać na tę swoją dorosłość.
- Szósta - odparła. - Jeszcze tylko niecałe dwa lata i będę pełnoletnia. A Ty?
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:05;

- Czasami marzę , aby powrócić do tego co było kiedyś , i przezyc wszystko jeszcze raz. Bezproblemowe życie brzmi naprawdę kusząco. - zaśmiała się. Były rzeczy , które dla niej mogły trwać wiecznie. Zamyśliła się na chwilę. Do pionu sprowadziło ją kolejne pytanie dziewczyny. - Jestem w tej samej klasie co ty. Dokładnie , jescze tylko dwa lata. - uśmiechnęła się do swoich myśli.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:06;

- Kiedyś miałyśmy inne problemy, typu gdzie moja ulubiona zabawka, kiedy wreszcie pójdę do Hogwartu, czy sobie tam poradzę. Teraz są inne. Doroślejsze? Może...
Wstała z ziemi zaczęła krążyć dookoła drzewa.
- Wiesz już, co chcesz robić po Hogwarcie?
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:06;

Zamyśliła się na chwilę. Od dawna wiedziałą co chce robić, po skończeniu szkoły.
- Wydaje mi się , że pójde w ślady matki i zostanę aurorką. Wyjadę jak najdalej. - powiedziała uśmiechając się . Nie była do końca pewna czy , akurat to chciałaby robić , ale od dziecka wszyscy jej powtarzali ' auror '. Tak więc chyba była do tego zmuszona. - A ty ? Masz jakies plany na przyszłość ?
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:07;

- Aurorzy mieli dużo do roboty kilkanaście lat temu, kiedy żył jeszcze Voldemort. Teraz nie wiem, czy coś się takiego dzieje - wzruszyła ramionami.
- Jakiś konkretów nie mam. Chociaż może zostanę sławnym alchemikiem? Eliksiry to coś, co mnie w jakiś sposób interesuje.
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:08;

- Mhm. - przytaknęła. - Ale kto wie , może sama wiesz kto szykuje jakąs niespodzianke. - zaśmiała się gorzko. - Też bardzo lubię eliksiry , ale jednak bardziej interesuje mnie Transmutacja , albo OPCM. - dopiero teraz zauwazyla , że trzyma na kolanach ksiązkę , schowała ją do torby jednym ruchem i na powrót spojrzała na dziewczynę.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:08;

- Transmutacja niczego sobie, OPCM też, chociaż wolę samą czarną magię - odpowiedziała. Nienawidziła z całego serca Voldemorta, nawet sprzeczała się o niego z nauczycielem, ale jednak czarna magia, którą się zajmował, była całkiem interesująca.
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:08;

- Zanim przyszłam do Hogwartu , interesowała mnie czarna magia , ale gdy trafiłam do Hufflepuffu , stwierdziłąm , że nie ma sensu dalej się w to zagłębiać. - czasami naprawde żałowała , że nie znajdowała się w Slytherinie. To on otwierał przed nią możliwości , których teraz nie mogła zrealizować.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:09;

- A co to za róznica w jakim jesteś domu? - Andrea nie rozumiała tego. Nie wazne czy byłaby w Gryffindorze, Ravenclawie czy Hufflepuffie. I tak i tak kontynuowałaby rozwijanie swoich zainteresowań. - No chyba że taka, że próbujesz się wpasowac w stareotypy puchonów.
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:09;

- Próbuje się wpasować. - powiedziała głosem wypranym z emocji. - Być może to dwulicowe, ale wole nie odstawiać zachowaniem od innych. - sprostowała. Rozejrzała sie. Z daleka zobaczyła postać dziewczny. Z całą pewnościa nie zmierzała w ich kierunku. Odwróciła wzrok i przeniosła spowrotem na towarzyszke.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:10;

- Raczej nie... Dwulicowe to nie jest, zresztą większo.ść osób próbuje wpasować się w otoczenie - zauważyła.
Też dojrzała dziewczynę, która odchodziła z tego miejsca. Rozpoznała w niej Alexandrię, dziewczynę, która pomogła jej na OPCM.
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:10;

- Czyli jestem jak wszyscy. - switowała. Nawet jej to nie przeszkadzało. Nie nspecjalnie lubiła się wyróżniać. Chciała zmienić temat. Znowu. Ale nic nie nasuwało jej się na myśl. - Masz tu kogoś ? - palnęła w końcu.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:11;

Nie odpowiedziała. Juz sama nie wiedziała, czy dziewczyna mówi to jako złośliwość, czy może jest na odwrót.
- Chodzi o chłopaka? Mam.
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:11;

- Tak. Chodziło o chłopaka. - uśmiechnęłą sie słysząc odpowiedź. W takim razie zyczę wam szczęścia. - uroczo. Nie znała tu wielu osób , ale z tego co widziała to raczej wszyscy otaczali się znajomością chłopaków. Nie była zazdrosna. O nie ! Ale chłopak-przyjaciel , jak najbardziej by ja zadowolił.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:12;

- A ty masz? - zapytała. Rzadko kiedy zadawała takie pytania, no ale jeśli już ktoś się jej oto spytał, to odwdzięczyła się tym samym.
Teraz miała coraz więcej wątpliwości, co do swojego chłopaka. Spotykała go bardzo rzadko. Może raz w miesiącu? Ich rozmowy wcale się nie kleiły. Na dodatek były tak krótkie... Mniejsza z tym.
Powrót do góry Go down


Nora Moore
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 64
  Liczba postów : 62
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:12;

- Co to , to nie. - skrzywiła się - Prędzej byłabym zmuszona wstąpić do zakonu niż ktokolwiek z płci odmiennej niż moja , zwróciłby na mnie uwagę. - zaśmiała się. W rzeczy samej. Nie często użalała się nad sobą , ale kiedy przychodziła rozmowa na temat chłopaków , totalnie wymiękała.
Powrót do góry Go down


Andrea Amore
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 372
  Liczba postów : 364
Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8




Gracz




Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 EmptyPią 18 Cze 2010 - 1:13;

- Nie przesadzasz? - zapytała. - Sama nie jestem jakoś podziwiana przez płeć męską. Nikt raczej na mnie nie zwraca uwagi, wcale - wytłumaczyła. - Jeszcze znajdziesz dla siebie chłopaka, lepiej późno i kogoś, komu będzie na tobie zależec, niż szybko, byle kogo.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Wielki dąb - Page 5 QzgSDG8








Wielki dąb - Page 5 Empty


PisanieWielki dąb - Page 5 Empty Re: Wielki dąb  Wielki dąb - Page 5 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Wielki dąb

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 39Strona 5 z 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Wielki dąb - Page 5 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Okolice zamku
 :: 
blonia
-