Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Nadmorski bar

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32448
  Liczba postów : 102457
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Specjalny




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptySob Lip 10 2010, 16:34;

First topic message reminder :


Nadmorski bar


Jedno jest pewne - nie zaznasz tu prywatności! Nadmorski bar to jedna z najbardziej obleganych miejscówek na tej plaży, dzięki czemu też obsługa nauczona jest błyskawicznie przygotowywać wszystkie zamówienia. Lubią przesiadywać tutaj zarówno lokalni mieszkańcy Malediw, jak i turyści... dlatego też siedzenie tutaj w samotności nie ma absolutnie najmniejszego prawa bytu. Nieważne, czy tego chcesz, czy nie - zawsze doczepi się do ciebie jakiś stary rybak z mrożącymi krew w żyłach historiami o mandagami olbrzymich, młoda turystka z albumami pełnymi zjawiskowych zdjęć okolicznych raf koralowych, czy też tancerz z kolorowymi tatuażami na ciele, który szuka chętnych na (prawie) darmową lekcję żółwiowego surfingu.
Wieczorami zawsze gra tutaj muzyka na żywo, często są też organizowane różne pokazy.

Napoje:
Przekąski:
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Caspar Rosegold
Caspar Rosegold

Absolwent Gryffindoru
Rok Nauki : I studencki
Galeony : 33
  Liczba postów : 26
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyPią Sie 13 2010, 13:27;

Caspar dotarł do klubu i usiadł przy barze.
- Poproszę... coś mocnego. Cokolwiek. - zwrócił się do barmana.
Już po chwili wypełnił go smak pysznego ananasowego drinka. Mężczyzna zamknął oczy i spróbował zapomnieć o tej strasznej kobiecie.
Powrót do góry Go down


Sydney Tortuga
Sydney Tortuga

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 111
  Liczba postów : 650
http://czarodzieje.my-rpg.com/t318-sydney-ann-tortuga
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4690-sowka-sydki#137474
http://www.historia-puente-edwards.blog.onet.pl
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyPią Sie 13 2010, 13:41;

- Dyskoteka? Super pomysł. - pokiwała głową.
Sama miała ochote wybrac sie tam, ale jakos nie chciało jej się samej.
- Mało sie dzieje to prawda. Ja także nie lubię siedziec w miejscu, dlatego cieszę się, ze Ciebie spotkałam na tym klifie. Nie wiesz jak mi brakowało spędzania z kimkolwiek czasu. Umarłabym z nudy.
Powrót do góry Go down


Lorelei L. E. Coleridge
Lorelei L. E. Coleridge

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 238
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyPią Sie 13 2010, 16:01;

Miała nadzieję, że spotka tam kogoś ciekawego. Nie flirtowała tak dawno, jak nie piła. Zdecydowanie przyda się powrót do dawnej formy. Sydney też powinna się z kimś zabawić - pomyślała. Tak, to zdecydowanie był dobry pomysł.
- Ja zawsze mam fajne pomysły - zażartowała.
- Ja też się cieszę - przyznała. - Trzeba będzie kiedyś coś wymyślić, żeby rozruszać ludzi. Patrz, jacy są sztywni - pokazała dłonią zgromadzonych, którzy tylko gawędzili ze sobą. W momencie wykonywania gestu ręką, upiła również kolejny łyk. - Nie możemy na to pozwolić, tu się nic nie dzieje - rzekła oburzona. - Coś tam się wymyśli. Mamy jeszcze trochę czasu.
Powrót do góry Go down


Nik Granger
Nik Granger

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : 104
  Liczba postów : 96
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyWto Sie 17 2010, 12:58;

Usiadł na wolnym miejscu zamówił coś mocniejszego i zaczął rozmyślać tak o niczym ważnym. W głowie szumiały mu słowa chłopaka i dziewczyn. Był nieco rozdrażniony. Upił ze szklanki spory łyk, a potem następny i tak po kolej. Kiedy jego szklanka była pusta zapłacił za alkohol i wrócił do swojego doku.
Powrót do góry Go down


Sydney Tortuga
Sydney Tortuga

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 111
  Liczba postów : 650
http://czarodzieje.my-rpg.com/t318-sydney-ann-tortuga
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4690-sowka-sydki#137474
http://www.historia-puente-edwards.blog.onet.pl
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyWto Sie 17 2010, 20:31;

Może i Syd powinna się zabawić, ale czy do tego dojdzie? To sie okaże, ale znając Lacey nie dopuści do tego by szarooka sie nie bawiła.
- Masz, masz fajne popmysły. - pokiwała głową i napiła sie.
- I to jak najszybciej trzeba coś wymyśleć. Inaczej zwariujemy, albo stąd zwiejemy. - powiedziała patrząc na osoby, które wskazywała Ślizgonka.
Powrót do góry Go down


Lorelei L. E. Coleridge
Lorelei L. E. Coleridge

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 238
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptySro Sie 18 2010, 11:14;

Zamówiła kolejnego drinka, a barman spojrzał na nią dziwnie.
- To dopiero drugi - powiedziała patrząc na niego lekko zdziwiona. Niezbyt chętnie, ale podał jej szklankę z nową "porcją".
- Ale teraz nie chce mi się myśleć - powiedziała. - Rzuciłabym na nich zaklęcie rozweselające, ale lepiej nie ujawniać się w obecności mugoli - szepnęła, tak, aby nikt poza Syd nie usłyszał jej słów. - Jak będę trzeźwa, to wyceluję w nich za plecami - dodała z uśmieszkiem. - Szkoda, że nie znam zaklęcia na nagły przypływ pomysłów albo oryginalności.
Powrót do góry Go down


Sydney Tortuga
Sydney Tortuga

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 111
  Liczba postów : 650
http://czarodzieje.my-rpg.com/t318-sydney-ann-tortuga
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4690-sowka-sydki#137474
http://www.historia-puente-edwards.blog.onet.pl
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptySro Sie 18 2010, 12:41;

Ona także zamówiła drugiego drinka. Barman p[atrzył na obie dziewczyny dość dziwnie.
- To jeszcze za mało jak na Nas. - powiedziała i spojrzała na przyjaciółkę.
- Teraz to pijemy, a nie myślimy. Zaklęcie rozweselające? - szepnęła tak jak Lacey. - Masz rację. Szkoda, że nie ma takiego zaklęcia. - uśmiechnęła sie lekko i napiła drinka.
Powrót do góry Go down


Lorelei L. E. Coleridge
Lorelei L. E. Coleridge

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 238
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyCzw Sie 19 2010, 16:10;

Oczywiście nie obyłoby się bez kolejnej głupoty, przychodzącej na myśl Ślizgonce. A może by tak pomajstrować?
- Nie wiem, może jest. Ale wątpię, a więc... musimy takie wymyślić! - wyszczerzyła się i wypiła kolejny łyk, rozkoszując się smakiem. Malediwczycy robili dobre drinki, musiała im to przyznać. Co nie zmieniało faktu, że w barze dalej było nudno, a w jej głowie cały czas nie zagościł lepszy pomysł niż zaklęcia rozweselające. Oj, Lei, Lei, coś chyba z tobą nie tak.
Powrót do góry Go down


Sydney Tortuga
Sydney Tortuga

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 111
  Liczba postów : 650
http://czarodzieje.my-rpg.com/t318-sydney-ann-tortuga
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4690-sowka-sydki#137474
http://www.historia-puente-edwards.blog.onet.pl
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyCzw Sie 19 2010, 16:18;

Zaśmiała sie słysząc jej slowa.
- Geniuszką w zaklęciach to ja nie jestem. Chociaż może i by sie udało jakieś wymyśleć. - pokiwała głową pijąc drinka i patrząc na przyjaciółkę.
Ta to ma pomysły pokręciła głową z uśmiechem.
- Nudno tu. Zróbmy coś już teraz.
Powrót do góry Go down


Lorelei L. E. Coleridge
Lorelei L. E. Coleridge

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 238
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyCzw Sie 19 2010, 16:31;

Teraz, ach, chyba przebywanie z Lacey udzielało się ludziom! Tylko, że głowa miała humorki i nie chciała dopuścić do siebie żadnego dobrego pomysłu. Miło by było zrobić coś na skalę awanturki, aby dać Anonimowej Reporterce więcej tematów do rozgłosu, ale na to trzeba było sobie zasłużyć. Jednak w tym momencie nie miała nic innego pod ręką, więc zdecydowała się wprowadzić swój wcześniejszy pomysł w życie.
- Perriculum - fajerwerki skutecznie odwróciły uwagę. - Arisionidum - wycelowała w najbardziej znudzoną osobę. Po chwili zastanowienia dodała jednak jeszcze: - Tarantallegra.
Ostatnie zaklęcie pognało w bliżej nieokreślonym kierunku, trafiając kogoś.
Powrót do góry Go down


Diana Potter
Diana Potter

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 128
  Liczba postów : 432
http://czarodzieje.my-rpg.com/t267-diana-potter?highlight=Diana+Potter
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyPią Sie 20 2010, 12:04;

Weszła do baru w poszukiwaniu Alexa. Jednak i tu go nie było. Za to zastała niezłe zamieszanie w które wolała się nie wtrącać. Tym bardziej, ze widziała kto był jego sprawcą. Podeszla więc do baru i usiadła na jednym z krzeseł.
-Co podać ślicznej panience?- spytał barman nieźle rzestraszony.
-Sok pomarańczowy z lodem poprosze.- powiedziała powiedziała spokojnie. I jeszcZe do tego z uśmiechem. Gdy dostała zamówinie poiągnęła z niego mały łyk i zaczęła wpatrywać się w trunki stojące na półkach.


Ostatnio zmieniony przez Diana Potter dnia Pią Sie 20 2010, 12:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Erin Harrison
Erin Harrison

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Galeony : 146
  Liczba postów : 162
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyPią Sie 20 2010, 12:13;

Skoro nie spotkała po drodze nikogo znajomego, postanowiła odwiedzić bar, który z zewnątrz wyglądał zachęcająco i kiedy tylko weszła do środka, odkryła, że we wnętrze też było zachowane w stylu całej wyspy. Od razu zajęła miejsce obok jakiejś dziewczyny, która sączyła sok pomarańczowy. Przez chwilę oglądała alkohole wystawione na półce, myśląc co też mogłaby zamówić.
- Jakiegoś drinka. - Westchnęła w końcu zrezygnowana spoglądając na barmana, który tylko pokręcił głową i począł przygotowywać napój.
- Cześć. - Przywitała się z dziewczyną, która siedziała zaraz obok niej.
Powrót do góry Go down


Diana Potter
Diana Potter

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 128
  Liczba postów : 432
http://czarodzieje.my-rpg.com/t267-diana-potter?highlight=Diana+Potter
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyPią Sie 20 2010, 12:18;

-Cześć.- odpowiedziała z uśmiechem do nieznajomej.
-Jestem Diana.- przedstawiła się i podała rękę. Dziewczyna wyglądała na bardzo miłą. Miała nadzieję, że nie będzie tak wredna i zua w stosunku do niej jak niektórzy na tej wycieczce.
Powrót do góry Go down


Erin Harrison
Erin Harrison

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Galeony : 146
  Liczba postów : 162
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyPią Sie 20 2010, 12:23;

- Erin. - Odparła posyłając jej delikatny uśmiech i rozglądając się za dziewczyną, która wywołała całe zamieszanie w barze. No cóż, przynajmniej nie jest nudno, choć nie chciałaby przypadkiem dostać którymś zaklęciem w plecy.
- Sok pomarańczowy ? - Zapytała podnosząc brwi i uśmiechając się figlarnie. - Nie chcą Ci sprzedać alkoholu ?
Zignorowała możliwość, że owa Diana może po prostu nie lubi jego smaku. Wyglądała na młodą osobę, więc nie zdziwiłaby się jeśli barman odmówiłby jej podania procentowego trunku.
Powrót do góry Go down


Diana Potter
Diana Potter

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 128
  Liczba postów : 432
http://czarodzieje.my-rpg.com/t267-diana-potter?highlight=Diana+Potter
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyPią Sie 20 2010, 12:27;

-yyy...- zacięła sie na chwile.- Nie wiem... nie próbowałam zamówić.
Na myśl by jej nie przyszło, zeby w mugolskim barze zamówić alkochol. Zawsze jak chciała napić się czegoś mocniejszego, to szła do baru z rodzeństwem, ale nigdy nie zamawiała alkocholu sama.
-Ale myślę, ze i tak by mi nie sprzedali.- powiedziała lekko się krzywiąc. Nie wiedziała czemu sie skrzywiła tak jakoś...
Powrót do góry Go down


Erin Harrison
Erin Harrison

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Galeony : 146
  Liczba postów : 162
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyPią Sie 20 2010, 12:33;

- Też nie jestem pełnoletnia. - Stwierdziła wzruszając ramionami i biorąc w dłonie kolorowy drink, który podsunął jej barman. Upiła łyk ze szklanki. Był zimny, możliwe, że przez kostki lodu, które dodał mężczyzna, ale smak miał dobry. Może odrobinę za słodki.
- Myślę, że wiek nie ma dla niego znaczenie. - Stwierdziła wskazując ruchem głowy na człowieka za barem, które teraz nerwowo kłócił się o coś z pijanym klientem baru, którego maniery najwyraźniej zaginęły po którejś szklance alkoholu.
Powrót do góry Go down


Diana Potter
Diana Potter

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 128
  Liczba postów : 432
http://czarodzieje.my-rpg.com/t267-diana-potter?highlight=Diana+Potter
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptySob Sie 21 2010, 10:24;

Diana zastanowiła się chwilę.
A może owinnam sróbować...
-Yyy... Przepraszma!- zawołała do barmana, który rad, ze mże obsłużyć kogoś innego podszedł do niej.- Poproszę...- tu satała chwila przerwy na namsł, a pochwili dokończyła zdecydowanie.- Poproszę to co ona.- Wskazała głową Erinę.
Po chwili dostała swojego drinka. Upiła łyk.
-Mmm... pycha.- powiedziała z uśmiechem do dziewczyny.
Powrót do góry Go down


Erin Harrison
Erin Harrison

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Galeony : 146
  Liczba postów : 162
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptySob Sie 21 2010, 10:29;

- Mówiłam. - Odparła entuzjastycznie spoglądając na Dianę i zanurzając wargi w alkoholu.- Na Malediwach można wszystko.
Przez chwilę obserwowała ciekawą, ciemnoczerwoną barwę drinka, zastanawiając się, co takiego może w nim być, że ma taki ciekawy kolor. Dziwne było, że nie mogła odczytać tego ze smaku alkoholu.
- Jesteś z Hogwartu ? - Zapytała nagle, próbując przypomnieć sobie czy kiedykolwiek ją tam widziała.
Powrót do góry Go down


Diana Potter
Diana Potter

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 128
  Liczba postów : 432
http://czarodzieje.my-rpg.com/t267-diana-potter?highlight=Diana+Potter
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptySob Sie 21 2010, 10:43;

Delektowała się drinkiem.
-Tak. Z Hufflepuffu.- odpowiedziała dziewczynie na pytanie i znów upiła łuk z kieliszka.-A ty?
Wydawało jej się, ze gdzies ją juz widziała, ale nie miała pojęcia gdzie.
Powrót do góry Go down


Erin Harrison
Erin Harrison

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Galeony : 146
  Liczba postów : 162
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptySob Sie 21 2010, 10:51;

- Gryffindor. - Odparła prostując się nagle, próbując okazać męstwo tego domu, jednak marnie jest to wyszło, więc zamiast tego po barze rozniósł się jej perlisty śmiech. Obracała zimną szklankę w dłoniach przyglądając się Dianie. - Na swoją obronę powiem, że jestem odważna.
Upiła dość sporego łyka trunku, który teraz sięgał tylko do połowy szklanki.
Powrót do góry Go down


Diana Potter
Diana Potter

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 128
  Liczba postów : 432
http://czarodzieje.my-rpg.com/t267-diana-potter?highlight=Diana+Potter
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptySob Sie 21 2010, 10:59;

Też się zaśmiała.
-Ja też... choć rzadko to okazuję.- powiedziałą lekko zawstydzona. Przypomniała sobie sytuację w lesie z Rose i na urodzinach Seleny...
-Tutaj możesz usłyszeć o mnie ruzne rzeczy od ruznych osob... Przyznaję, popełniłam kilka głupich błedów, przez które narobiłam sobie wrogów, ale...- przy tym ale sie zatrzymała. Patrzyła się w ciemno czeronego drinka. Po chwili kontynuowała.- Ale mam nadzieję, ze zdążysz mnie przed tem dobrze poznać i sama osądzisz jaka jestem.
Upiła łyk z kieliszka.
Powrót do góry Go down


Erin Harrison
Erin Harrison

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Galeony : 146
  Liczba postów : 162
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptySob Sie 21 2010, 12:39;

- Daj spokój, każdy popełnia błędy. - Odparła przekręcając głowę w stronę Diany, aby lepiej móc się jej przyjrzeć. Nie wyglądała na osobę konfliktową, ale Erin wiele razy przekonała się, że pozory mylą.
- No i nie znam żadnej osoby, która nie miała by choć jednego wroga. - Podsumowała posyłając Dianie delikatny uśmiech i opróżniając szklankę ze swojego drinka jednym haustem.
Powrót do góry Go down


Diana Potter
Diana Potter

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 128
  Liczba postów : 432
http://czarodzieje.my-rpg.com/t267-diana-potter?highlight=Diana+Potter
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptySob Sie 21 2010, 15:43;

Też się uśmiechnęła. Pociągnęła kilka łyków ze swojeo kiliszka prawie kończąc drinka.
Popatrzyła na plażę, która stąd wyglądała bardzo zachęcająco.
-Idziemy popływac?- zaproponowała. Zastanawiała się nad tym już od dobreej chwili.
Powrót do góry Go down


Erin Harrison
Erin Harrison

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Galeony : 146
  Liczba postów : 162
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyNie Sie 22 2010, 19:43;

- Właściwie to. - Zaczęła niepewnie spoglądając na swój strój. Praktycznie sukienka nie nadawała się kąpieli i była pewna, że zaraz po pierwszym kontakcie z wodą cały świat będzie mógł obejrzeć jej bieliznę, ale w sumie czemu nie ? - Moja pierwsza kąpiel, więc mam nadzieję, że woda jest ciepła.
Ześlizgnęła się ze stolika, kładąc na bar mugolskie pieniądze i ciągnąć Dianę za dłoń w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down


Diana Potter
Diana Potter

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 128
  Liczba postów : 432
http://czarodzieje.my-rpg.com/t267-diana-potter?highlight=Diana+Potter
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptyWto Sie 24 2010, 21:24;

-Na pewno.- Powiedziała z uśmiechem.
No to chyba mam nową koleżamkę... Pomyślała i wyszła z Baru. Ciekawe gdzie jest Mark... Myślała gdy szła za dziewczyną na plażę.
Powrót do góry Go down


Erin Harrison
Erin Harrison

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Galeony : 146
  Liczba postów : 162
Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 EmptySro Sie 25 2010, 09:31;

- To dobrze, nie zniosłabym zimnej wody. - Odparła wzdychając ciężko i uśmiechając się delikatnie. Wyszły razem z baru, kierując się w stronę plaży. Pogoda była wspaniała, wręcz idealna do kąpieli.
- Prowadź, nie wiem jak tam dojść. - Oznajmiła Dianie rozglądając się wokół siebie.

zaczniesz na plaży ?
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Nadmorski bar - Page 8 QzgSDG8








Nadmorski bar - Page 8 Empty


PisanieNadmorski bar - Page 8 Empty Re: Nadmorski bar  Nadmorski bar - Page 8 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Nadmorski bar

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 9Strona 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Nadmorski bar - Page 8 JHTDsR7 :: 
reszta świata
 :: 
Malediwy
 :: 
Wybrzeze
-