Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korytarz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Korytarz QzgSDG8




Gracz




Korytarz Empty


PisanieKorytarz Empty Korytarz  Korytarz EmptyPon 6 Cze 2011 - 19:59;


Korytarz


Korytarz, który prowadzi po pomieszczeń znajdujących się na poddaszu. Są to głównie sypialnie dla gości, jednak znajduje się tam też składzik na narzędzia czyszczące, który jest zawsze zamknięty na klucz, w którego posiadaniu są właściciele pensjonatu. Ponadto można wyjść też z korytarza na nieduży balkon.
Powrót do góry Go down


Ailin Aidan O'Sullivan
Ailin Aidan O'Sullivan

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 26
Galeony : -5
  Liczba postów : 38
Korytarz QzgSDG8




Gracz




Korytarz Empty


PisanieKorytarz Empty Re: Korytarz  Korytarz EmptyCzw 30 Cze 2011 - 10:48;

Udało się! Nareszcie korytarz tak upragnione miejsce, chyba każde takie było prócz pokoju Mistrza. Był straszniejszy niż sobie wyobrażałem, ale dzięki temu był idealnym mentorem, zawsze wiedzieliśmy że to będzie straszliwa droga którą pokonamy razem z siostrą. Ledwo trzymałem się na nogach opierając się o ścianę, tuż obok dostrzegałem Arian'e Aine, wyglądała strasznie. Jej piękne włosy....zdołałem je lekko dotknąć, pokój tam musimy dojść!
- Chodźmy. - wyszeptałem bo tylko na tyle było stać moje gardło. Pochwyciłem najdelikatniej jako mogłem dłoń siostry i ruszyliśmy. Kilka metrów jakie musieliśmy pokonać było katorgą dla naszych ciał, ale nie umysłów. Gdybym nie był blisko siostrzyczki zapewne nie dałbym rady, sama jej obecność dodawała mi sił. Wpadliśmy do pokoju trzymając w dłoniach woluminy, każde z nas dzierżyło po jednym niezwykle wartościowym. Jak dla nas były to bezcenne księgi, pierwsze całkowicie poświęcone mrocznej sztuce bez ubarwień lub pominiętych fragmentów. Czysta wiedza której tak z siostrą pragnęliśmy.
Powrót do góry Go down
 

Korytarz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korytarz JHTDsR7 :: 
reszta świata
 :: 
Nowa Zelandia
 :: 
Domek nad jeziorem
 :: 
Sypialnie na poddaszu
-