Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Nikt, jak kobieta kobietę

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Rhode O. Fairley
Rhode O. Fairley

Przyjezdny
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Wzrost : 171 cm
C. szczególne : Amerykański akcent / Papieros w ręce / Blizna na łuku brwiowym / Całe ciało pokryte licznymi piegami, widocznymi szczególnie latem
Galeony : -21
  Liczba postów : 127
https://www.czarodzieje.org/t22050-rhode-o-fairley
https://www.czarodzieje.org/t22399-gustav-sowa-rhode#739287
https://www.czarodzieje.org/t22398-rhode-o-fairley?highlight=rhode
Nikt, jak kobieta kobietę QzgSDG8
Gracz
Nikt, jak kobieta kobietę Empty


PisanieNikt, jak kobieta kobietę Empty Nikt, jak kobieta kobietę  Nikt, jak kobieta kobietę EmptySro Paź 04 2023, 11:30;


Retrospekcje

Osoby: Rhode, @Emily Rowle
Miejsce rozgrywki: Hogsmeade, Pub Felix Felicis
Rok rozgrywki: 2023, wrzesień
Okoliczności: Od słowa do słowa, od zdania do zdania, Emily i Rhode uznały, że lepiej będzie gdzieś usiąść i porozmawiać, zacieśniając nowo zawiązaną znajomość.


Pod Trzema Miotłami zawsze przesiadywało wielu studentów - a przynajmniej tak mówiono, bo Rhode nie miała pojęcia na temat zwyczajów obowiązujących w tym urokliwym miejscu, jakim było Hogsmeade. Tak naprawdę była tu po raz pierwszy. Jeśli musiała załatwić coś w Hogwarcie, zwykle teleportowała się tuż przed bramę wejściową, stanowiącą narzuconą granicę do tego rodzaju transportu. Wybór finalnie padł na Felix Felicis - cokolwiek by jednak nie wybrały, Rhode było to obojętne, bo decyzja i tak podjęta była pośpiesznie, pomiędzy zdaniami dotyczącymi o wiele ciekawszych tematów, niż to, gdzie usiąść.
Wpadły na siebie w szkole. To Emily akurat otworzyła drzwi do pokoju nauczycielskiego, gdy Ro przyszła poinformować o skończeniu spotkań na dzisiaj. Jakoś słowa zaczęły z nich wylatywać, łapać się i mnożyć, że finalnie spędziły sporo czasu mówiąc do siebie przez framugę otwartych drzwi. Automatycznie złapały ze sobą kontakt, niczym jakby się znały bardzo długo, po prostu nadrabiając stracone lata. Z perspektywy czasu ciężko będzie jej sobie przypomnieć, która zaproponowała, by pójść na drinka.
To, bo nie miałaś szansy dokończyć, skąd pomysł, by uczyć mugoloznawstwa? — Zapytała zaciekawiona, ocierając wierzchem dłoni wąsik z piwnej pianki. Miała wrażenie, że tutaj, w Anglii, czarodzieje bardziej konserwatywnie podchodzą do muglskiego świata, zamykając się na te wszystkie wspaniałości, których mogliby doświadczyć, gdyby tylko pozwolili sobie spróbować. Sama niemal codziennie używała niemagicznych przedmiotów, gubiła się w ulicach, których szczytem magii były jaskrawe neony, rozmawiała z ludźmi, którzy nie mieli nawet cienia świadomości, że tuż obok istnieje inny świat. Inny - ale czy lepszy? Na szczęście był środek tygodnia, przez co w pubie nie było zbyt wielu osób i nie musiały się przekrzykiwać, żeby coś usłyszeć. Rhode musiała przyznać, że za niczym tak nie tęskniła, jak swobodną rozmową z drugą kobietą. Beth utknęła w Stanach i chociaż wymieniały ze sobą niemal co tydzień listy, to nie było to samo, co móc zwyczajnie otworzyć do kogoś usta. A żadna, nawet najciaśniej związana relacja z mężczyzną nigdy nie wypełni tych luk, w które wpasuje się tylko babskie zrozumienie. — Jesteś z mugolskiej rodziny?
Powrót do góry Go down
 

Nikt, jak kobieta kobietę

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Nikt, jak kobieta kobietę QCuY7ok :: 
retrospekcje
-