Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Magia bezróżdżkowa - Nicholas Seaver

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Nicholas Seaver
Nicholas Seaver

Absolwent Gryffindoru
Rok Nauki : I studencki
Wiek : 23
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 185cm
C. szczególne : Zawsze ubrany na czarno w strój zakrywający wszystko prócz dłoni i głowy. Prawie nigdy się nie uśmiecha, za to wiele emocji można wyczytać z jego spojrzenia.
Galeony : 2162
  Liczba postów : 1385
https://www.czarodzieje.org/t22374-nicholas-seaver#735851
https://www.czarodzieje.org/t22378-poczta-nicholasa#736146
https://www.czarodzieje.org/t22376-nicholas-seaver#735915
https://www.czarodzieje.org/t22839-nicholas-seaver-dziennik#7685
Magia bezróżdżkowa - Nicholas Seaver QzgSDG8
Gracz
Magia bezróżdżkowa - Nicholas Seaver Empty


PisanieMagia bezróżdżkowa - Nicholas Seaver Empty Magia bezróżdżkowa - Nicholas Seaver  Magia bezróżdżkowa - Nicholas Seaver EmptySro Sie 16 2023, 21:33;

//ogarnę to później ładnie ^^ pozwolenie na start po uzyskaniu 30pkt z zaklęć dostałam, z zastrzeżeniem, że pewnie będą potrzebne dodatkowe wątki itp
Fabularne wytyczne:

+ Informacja z KP:
Karta Postaci napisał:Od pobytu na wyspie Hepzibah uzależnienie jego magii od różdżki budzi w nim obrzydzenie, a największym pragnieniem serca stało się czarowanie bez jej użycia, czy nawet bez potrzeby przebywania w jej pobliżu. Jednocześnie, póki nie osiągnie tej umiejętności, odczuwa paniczny lęk przed utratą różdżki i jest niespokojny, gdy jej nie dotyka.

Wspomnienia na fabule na temat magii bezróżdżkowej: (rozwijająca się w nim potrzeba)
Wątek z Anabell Goldbird w ptaszarni
Nicholas napisał:- Taka kula światła zawsze się przydaje jak potrzebujesz oświetlenia i wolnych dwóch rąk. Zależność od różdżki... Cóż. Bywa bardzo ograniczająca. A tak masz namiastkę wolności. No i jest dużo praktyczniejsza od zwykłego Lumos.
W głosie Nicholasa zabrzmiało dużo sceptycyzmu względem koncepcji machania badylem. Miał w sobie dużo niechęci do uzależnienia magii od różdżki. To było takie... Pospolite, niewolące i tak naprawdę Seaver czuł w tym coś upokarzającego. No ale póki co sam też był zależny od nadziewanego kawałka drewna, w dodatku cholernie lojalnego. I panicznie bał się rozłąki.

Wątek z Harmony Seaver w Porcie Morskim, pod wpływem magicznej maski

Nicholas napisał:Rozłożył ręce na boki, a powietrze zaczęło burzyć wodę tak mocno i tak punktowo zarazem, że niesiona wiatrem wodna fala niemal utworzyła nad ich dwójką kopułę,  a potem rozprysnęła się we wszystkie strony, na kilka chwil w wodnym aerozolu załamując tęczę. Oczy Nicholasa błyszczały i Rems z pewnością nigdy nie widziała go tak pogodnego, jak teraz. Nigdy od czasu powrotu, rzecz jasna, bo wciąż nie umywał się nawet do dawnego siebie.
- I to wszystko bez różdżki... - powiedział z rozmarzeniem, które nagle zamieniło się w niepokój. Złapał się panicznie za kieszeń, upewniając się, że sekwojowy patyk wciąż tam jest i dopiero wtedy odetchnął z ulgą. Kiedyś się od niego uwolni. Kiedyś będzie swobodny, wolny i niezależny.

Wątek z Anabell Goldbird na Tarasie astralnym

Nicholas napisał:Teoretycznie ruch różdżką też da się pominąć, ale to niezwykle trudny proces i wymaga ogromnego skupienia. Nie wiem czy się orientujesz w istnieniu magii bezróżdżkowej. To w ogóle wyższy poziom trudności. Ja marzę o nauczeniu się tego, ale... Ale to nie przedmiot naszej dzisiejszej dyskusji. Zamierzam do tego, że magia jest w tobie, a rzucenie zaklęcia jest tak naprawdę aktem woli.
Powrót do góry Go down
 

Magia bezróżdżkowa - Nicholas Seaver

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Magia bezróżdżkowa - Nicholas Seaver QCuY7ok :: 
rozwoj postaci
 :: 
Genetyki
-