Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Półfabularni pracownicy szpitala św. Munga

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Elijah J. Swansea
Elijah J. Swansea

Absolwent Ravenclawu
Wiek : 24
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 183 cm
C. szczególne : znamię na karku odporne na metamorfo; okulary do czytania, na szyi drewniana zawieszka w kształcie aparatu fotograficznego. Na prawym przedramieniu wielka i paskudna blizna, ukrywana metamorfomagią i ubraniami
Dodatkowo : metamorfomagia
Galeony : 3556
  Liczba postów : 3212
https://www.czarodzieje.org/t16927-elijah-julian-swansea#471679
https://www.czarodzieje.org/t16932-jeczybula#471794
https://www.czarodzieje.org/t16919-elijah-j-swansea
https://www.czarodzieje.org/t18741-elijah-j-swansea-dziennik#537
Półfabularni pracownicy szpitala św. Munga QzgSDG8
Gracz
Półfabularni pracownicy szpitala św. Munga Empty


PisaniePółfabularni pracownicy szpitala św. Munga Empty Półfabularni pracownicy szpitala św. Munga  Półfabularni pracownicy szpitala św. Munga EmptySob Kwi 01 2023, 17:09;


NPC Szpitala św. Munga


Poniższa lista przedstawia uzdrowicieli pełniących w szpitalu najważniejsze funkcje. Są to w pewnym sensie postaci półfabularne, z tą jednak różnicą, że grać nimi mogą tylko Mistrzowie Gry i nie posiadają one oddzielnych kont. Ich zadaniem jest obejmowanie ważnych stanowisk w sytuacjach, kiedy nie ma na nich postaci fabularnych (czyli tych prowadzonych przez graczy). Kiedy na danym stanowisku pojawia się postać fabularna, uznajemy, że zajęła ona miejsce NPC.

Nie dajemy Wam możliwości bezpośredniego grania tymi postaciami, ale oczywiście możecie je uwzględniać w swoich ingerencjach, prywatnych rozmowach itd (nawet prowadzić z nimi dialogi, czemu nie) – dokładnie po to powstały! Mają ubarwić, ułatwić i umilić Wam pracę na niższych stanowiskach oraz odwiedziny w szpitalu jako pacjent.
Katarin Pottinger

Dyrektorka Szpitala św. Munga
Niegdyś sławna na cały świat specjalistka z zakresu zatruć eliksiralnych i roślinnych, teraz obejmuje główne stanowisko, zarządzając całym szpitalem. Jest uosobieniem powiedzenia „mieć głowę na karku”. Już samą postawą – nieco sztywną, bezwzględnie wyprostowaną – wzbudza szacunek w swoich rozmówcach. Podobno nikt nigdy nie słyszał, by zdarzyło jej się podnieść głos.
Jej wiek to około 90 lat i choć odbija się to na jej twarzy, jest pełna energii i świetnie się trzyma. Chodzą plotki, jakoby Katarin wykradła Flammelowi recepturę na kamień filozoficzny, jednak sama zainteresowana nigdy nie skomentowała doniesień.

Wizerunek: Daphne SelfeRosetta Lanceley

Magiterapeutka muzyczna
Była świetnie zapowiadającą się harfistką i wszyscy wróżyli jej sukcesy na muzycznym polu, ale ją od zawsze znacznie bardziej ciągnęło do medycyny, aż w końcu zdecydowała się porzucić scenę na rzecz pracy w gabinecie muzykoterapii w szpitalu św. Munga. Jeśli przechodząc korytarzem na parterze, usłyszysz kojące dźwięki harfy, możesz mieć pewność, że to Rose Lanceley oddaje się swojej pracy i pasji jednocześnie.

Wizerunek: Josephine CroftNicholas Cribbe

Magirehabilitant
Na szpitalnych korytarzach wyróżnia się przede wszystkim posturą – jest wysoki na ponad dwa metry i do tego postawny, a wszystko to za sprawą domieszki krwi olbrzymów płynącej w jego żyłach. Sprawia wrażenie, jakby mógł zgnieść co delikatniejszych pacjentów jedną dłonią, ale nie ma się czego bać – potrafi być niezwykle delikatny i precyzyjny, a wrodzona siła jest tylko dodatkowym atutem w sytuacjach, w których zwykli czarodzieje musieliby sięgnąć po różdżkę.

Wizerunek: Leo TopalovGrace Pocklington

Magipsychiatrka
Poświeciła hipnozie połowę swojego życia. Temat zainteresował ją jeszcze w szkole, szczegółowo opisała medyczne korzyści płynące z hipnozy w swojej pracy dyplomowej i jednocześnie opanowała tę niełatwą sztukę z jawnym zamiarem używania jej za drzwiami gabinetu magipsychiatrycznego. Hipnoza jako sztuka nie cieszy się popularnością i ma raczej złą sławę, ale Grace bardzo silnie walczy z tym wizerunkiem, przy jej użyciu odnosząc liczne sukcesy w leczeniu pacjentów ze schorzeniami psychicznymi.

Wizerunek: Zooey DeschanelBaxter Batty

Uzdrowiciel dyżurny - wypadki przedmiotowe
Choć sprawia wrażenie gbura i dupka gotowego sprzedać Cię za czapkę śliwek, to są to jedynie pozory. W rzeczywistości Bax to mężczyzna o gołębim sercu i nawet dekady w Mungu nie sprawiły, że stał się nieczuły i cyniczny. Każdego pacjenta traktuje z należytym szacunkiem. Kocha swoją pracę. Może to dlatego spędza w niej niemal całe dnie? Wygląda na wiecznie zmęczonego i prawdopodobnie właśnie tak jest, a kubek z dyptamowym smakoszem stał się dla niego równie niezbędny, co różdżka.

Wizerunek: Michael ShannonFranklin Fairwyn

Uzdrowiciel dyżurny - urazy magizoologiczne
Od zawsze był na bakier z rodzinnymi wartościami i zajęciem, z którym są kojarzeni. Uważa wykorzystywane przez ich rodzinę rdzenie za barbarzyństwo i nigdy nawet nie próbował zająć się różdżkarstwem, wręcz przeciwnie – za cel objął sobie zgłębianie wiedzy o zwierzętach. Ostatecznie wybrał szpital ponad zwierzęcą lecznicę i nigdy nie żałował swojego wyboru.
Niegdyś buntownik i aktywista, o którym często wspominano w Proroku, teraz wiedzie znacznie spokojniejsze, by nie powiedzieć – nudne życie.

Wizerunek: Rufus SewellShana Heartling

Uzdrowicielka dyżurna - zakażenia magiczne
Pracoholiczka jakich mało, spędza w szpitalu znacznie więcej czasu, niż poza nim. Był czas, że wcale go nie opuszczała, ale kiedy sprawa wyszła na jaw, dostała odgórny nakaz odpoczynku. Ambitna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem w leczeniu chorób zakaźnych. Oddała tej pracy całe swoje życie, rezygnując na jej rzecz z jakichkolwiek romansów, nie mówiąc nawet o próbie założenia rodziny.

Wizerunek: Julianna MarguliesEmmett Smallflower

Uzdrowiciel dyżurny - zatrucia eliksiralne i roślinne
Znawca eliksirów, pasjonat hodowli niebezpiecznych roślin. W pracy uzdrowiciela najbardziej lubi pieniądze i nie jest to dla nikogo sekret. Jest arogancki i brak mu cierpliwości. Pech chciał, że jest inteligentny i diablo dobry w tym co robi, dlatego nawet mimo kiepskiego kontaktu z pacjentami jest dla szpitala cennym nabytkiem. Chodzą plotki, jakoby był uzależniony od strzępku leśnego, mogą to być jednak podszepty ludzi mu nieprzychylnych – jest ich przecież całkiem duże grono.
Blake Marshall

Uzdrowiciel dyżurny - urazy pozaklęciowe
Amerykanin japońskiego pochodzenia. Pokochał Wielką Brytanię, zwłaszcza Londyn, w którym postanowił zamieszkać. Doskonały uzdrowiciel na oddziale urazów pozaklęciowych, nic więc dziwnego, że bardzo szybko wspiął się po szczeblach kariery, budząc tym samym niechęć i zazdrość w tych, którym się to nie udało. Małomówny i spokojny, wykonuje swoją pracę w zupełnym skupieniu nawet przy najbanalniejszych przypadkach, rozluźniając się dopiero po zakończeniu zmiany i wyjściu ze szpitala.

Wizerunek: Daniel DaePowrót do góry Go down
 

Półfabularni pracownicy szpitala św. Munga

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Półfabularni pracownicy szpitala św. Munga JHTDsR7 :: 
londyn
 :: 
szpital sw.munga
-