Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 9 z 31 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyNie 13 Cze 2010 - 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto 24 Maj 2011 - 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Gaspar Vásquez
Gaspar Vásquez

Student Gryffindor
Wiek : 33
Galeony : 1
  Liczba postów : 114
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyPon 25 Kwi 2011 - 21:38;

Gilbert - Właściwie to mi się nie podoba. Ale nie jest tak źle, bowiem od początku jak tylko zobaczyłam to imię to przyszedł mi na myśl film "Co gryzie Gilberta Grape'a", a to wszakże bardzo dobre skojarzenie. Więc właściwie, jest w miarę dobrze.
Slone - Niee, nazwisko w ogóle już nie w mym guście. Jakieś takie dziwne, chociaż może jakoś pasuje do imienia. Sama nie wiem!
Avatar - No co ja mogę powiedzieć złego na avatar z Ashem? No fajniutki jest, chociaż właściwie z tej sesji mam takie inne ulubione, aczkolwiek to także jest bardzo bardzo pozytywne.
Podpis - Cóż, przyznam, że czasem się łapię na tym, że jak czytam Twoje posty, to potem siedzę i się wgapiam w tą grafikę i nie mogę się uwolnić bo tak dobrze mi się na nią patrzy : ( Więc powiem jeszcze tylko, że jest śliczniutka i Ash też : (
Powrót do góry Go down


Cassandra Lancaster
Cassandra Lancaster

Nauczyciel
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : metamorfomag
Galeony : 620
  Liczba postów : 1718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t171-cassandra-villiers
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4274-cass
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyPon 25 Kwi 2011 - 21:55;

Gaspar - nie ma to jak ostra mieszanka meksykańska z niesamowitym czułym facetem, jednak jak na tamte korzenie imię wydaje mi się dość pospolite i przez to jakoś idealnie pasuje mi do Twoje postaci.
Vasquez - jakoś dziwnie mi się kojarzy, z jakimś środkiem na kleszcze. xD
Avatar - jest mega boski. to spojrzenie wciąga. i ta grzywa <3
Podpis - fajne połączenie granatu i czerni. Och wiesz, że mam słabość do facetów w kapeluszach z papierosem!
Powrót do góry Go down


Lauren Creager
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 277
  Liczba postów : 381
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyPon 25 Kwi 2011 - 22:58;

Cassandra - podoba mi się. Brzmi tak dostojnie, elegancko, no i cudownie się zdrabnia - Cassie, Cass. Do tego pasuje mi do postaci, jest oryginalne i tylko jedno na forum, a to dobrze wub
Lancaster - za nic nie mogę się przyzwyczaić, no! :< Cały czas przed oczami mam po Cassandrze napisane Phersu! Mimo to, Lancaster jest takie... arystokratyczne. Szczerze mówiąc, kojarzy mi się z takim chłodnym, starym rodem, który patrzy na innych z pogardą, o.
Avatar - nie, nie, nie ! Dziewka ładna, ale ujęcie jej mi się w ogóle nie podoba. Tamten wcześniejszy był milion razy lepszy, choć zapewne Ci się mógł znudzić. Avatar jest taki optymistyczny, wręcz wakacyjny, ale na jego widok od razu przed oczami stają mi takie kolorowe magazyny z radami na temat poparzeń wakacyjnych i innych takich poradników.
Podpis - ładna animacja, miło się ją ogląda. wub Jeżeli to jest ta sama modelka, co na avatarze, to tutaj wygląda cudownie, obłędnie, ślicznie, i w ogóle ach! Nie mogę jej widokiem oczu nacieszyć. No i są ładne odnośniki, co do poszczególnych tematów. ;D
Powrót do góry Go down


Julian McGuire
avatar

Galeony : 132
  Liczba postów : 127
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyPon 25 Kwi 2011 - 23:13;

Lauren Mallory - przyznam, ze nie brzmi jakos oblednie oryginalnie i tak dalej, ale jest naprawde ladnie. Skrot "Lau" jest uroczy wub no i poza tym imie pasuje do nazwiska, nazwisko do imienia i jest git.
avatar - rrrrrrrany, dziewka na nim jest po prostu obledna, oprocz tego, ze sliczna, to... wrecz hipnotyzuje. Uwielbiam na niego patrzec.
podpis - nic specjalnego, ale cytat bardzo mi sie podoba 8D
Powrót do góry Go down


Elliott Redbird
Elliott Redbird

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Galeony : 1053
  Liczba postów : 1964
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyPon 25 Kwi 2011 - 23:44;

Julian - uwielbiam to imię. Od razu przed oczami staje mi mój miszcz i idol - Król Julian, śpiewający Wyginam śmiało ciało. Ach, cud miód i orzeszki po prostu. wub
McGuire - tu pierwszym skojarzeniem jest serial Lizzie McGuire. Trochę źle mi się kojarzy, ale ogólnie jest zacne, nie mówię, że nie 8D Ładnie się komponuje z imieniem i w ogóle... a tak a propo "w ogóle" wyraża więcej niż tysiąc słów, więc kończę swą opinię o nazwisku Julka.
Avvv - mogłabym się w niego wpatrywać godzinami, dniami i nocami, oczywiście z przerwami na jedzenie. Jedyne, co mi przeszkadza, to ten niecny flesz odbity w okularkach :hyhy:
Podpis - Fajny, nie powiem, że nie. Ale trochę za mało w nim jest jednak tego chłopaka, noo. Ale za to cytat... mmm... Beatlesi wub kocham cię za to! Jedynie co, to można by trochę powiększyć odnośniki.
Powrót do góry Go down


Bellatrix Lennox
Bellatrix Lennox

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 41
  Liczba postów : 360
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2141-bellatrix-lennox
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyWto 26 Kwi 2011 - 13:12;

Elliott- Pierwsze skojarzenie...imię męskie. Ale przez to ze posiada je dziewczyna nadaje oryginalności.
Redbird-czerwony ptak...ładnie wygląda z imieniem i pasuje do Elliott.
Avatar- Kocham go! <3 najlepszy jaki do tej pory miałaś.
Podpis- Bardzo mi się podoba cytat. No i są wszystkie odnośniki a to ułatwia życie. Zdjęcie też niczego sobie.
Powrót do góry Go down


Cassandra Lancaster
Cassandra Lancaster

Nauczyciel
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : metamorfomag
Galeony : 620
  Liczba postów : 1718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t171-cassandra-villiers
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4274-cass
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyWto 26 Kwi 2011 - 13:40;

Bellatrix - kocham to imię. Jest w nim doza niebezpieczeństwa, szaleństwa, coś co sprawia, że chcę się zagadać i poznać postać bliżej. Jednak nie lubię jego skrótów.
Lennox - oprócz skojarzenia z samochodem, to również z klimatyzacją, jednak imię i nazwisko współgrają ze sobą. Jedyne co nasuwa mi się na myśl, że postać jest wyniosła oraz posiada wieloletnią tradycje. Ale może tu się kieruje tylko imieniem.... xD
Avatar - coś mi w nim nie gra. Modelka jest moim zdaniem bardzo ładna, ale jakby sztuczna. Tyle, że ma niesamowicie pomalowane oczy... Poza tym czy to jest włos czy kabel od słuchawki?
Podpis - ten obrazek absolutnie mi się nie podoba. Jest w nim wręcz coś odpychającego. I nie jestem w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie, kto bardziej laska czy facet. Poza tym z lewej strony ma białą krechę. Sentencja bardzo fajna, ale niepotrzebny nawias :P
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyWto 26 Kwi 2011 - 14:44;

Cassandra - imię w zasadzie nigdy jakoś specjalnie mi się nie podobało, a to dziwne, bo jest naprawdę ładne i niedawno zaczęłam je doceniać! Ślicznie się skraca: Cass, Cassie... wub ale to wszyscy już wiedzą, hyhy
Lancaster - mmmm, oczywiście kojarzy mi się z jakimś dumnym, szlachetnym rodem; brzmi dobrze, w połączeniu z imieniem też. Chociaż of kors tęsknię za Cassandrą Phersu :c
avatar - jeeej, śliczny! dziewczyna bardzo ładna, niby taka słodka, a jednak DRAPIEŻNA i WŁADCZA 8) bardzo pasuje do Cass ^^
podpis - po prostu magiczny, ta animacja jest taka cudowna, że za każdym razem, gdy ją widzę, paaatrzę i paaatrzę, bo tak mnie wciąga. odnośniki mają ładną czcionkę i kolorek, wszystko zacne.
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyWto 26 Kwi 2011 - 18:59;

Jacqueline - Nigdy nie umiem tego napisać i zawsze imię muszę kopiować 8D Na szczęście w fabule najczęściej piszę "Żak", więc nie muszę się męczyć, hyhy : DDD Imię mi się strasznie podoba < 3
Moreau - Nie wiem skąd je wytrzasnęłaś, ale jest zajebiste 8D Fajnie pasuje do postaci, poza tym nie wiadomo czemu kojarzy mi się z jakimś nazwiskiem terrorysty, czy cuś XD'
Avatar - Świetny jest! Wszystkie avki Żaka mi się podobały wub
Podpis - Nie wiem czemu, ale pasuje mi do niego taka jedna wypowiedź modelki: "Zjadłam ci kota, hyhyhy, a mówiłeś że nie dam rady całego go wziąć do ust. " 8D Ogólnie jest pro elo i very słit *-*
Powrót do góry Go down


Gaspar Vásquez
Gaspar Vásquez

Student Gryffindor
Wiek : 33
Galeony : 1
  Liczba postów : 114
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyCzw 28 Kwi 2011 - 2:37;

Katherine - imię jest co prawda bardzo popularne, a nie jestem wielką wielbicielką takowych, jednakże tak ładnie brzmi, że na prawdę mi się podoba. Oczywiście kojarzy mi się z "Pamiętnikami Wampirów", a Katherine była tam całkiem fajną postacią, więc to także na plus.
Butterline - raczej nie wybrałabym takiego, gdyż zupełnie średnio mi się podoba. Niby nie jest złe, jednak coś mnie w nim troszkę odpycha. Jednakże z racji iż pasuje do imienia, właściwie nie jest najgorzej wybrane.
Avatar - gdy sobie tak patrzę na Twoją kartę postaci, to widzę, że ta dziewczyna jest na prawdę ładniutka, a to zdjęcie z avku chyba średnio właściwie to pokazuje. Tyle dobrze, że jest w kapeluszu, co dodaje jej uroku.
Podpis - bardzo pozytywny. Dziewczyna na nim wydaje się być bardzo sympatyczna i urocza. I choć bardzo mi się ta animacja podoba, to właściwie nie wiem na ile to pasuje do Twojej postaci.
Powrót do góry Go down


Naleigh Nefretete Neglect
Naleigh Nefretete Neglect

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 516
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1994-naleigh-n-neglect#66726
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1996-naleigh-nefretete-neglect
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyCzw 28 Kwi 2011 - 16:39;

Gaspar - aaaaaaaaaaach. To jedno z mych ulubionych na forum! No i fajniasty skrót - Gasparek. Imię oczywiście pasuje do postaci, tej chaotyczności i niezdarności <3
Vásquez - ha ha, nigdy nie umiem go zapamiętać i ciągle kopiuję, ale ciii. To taki mały szczegół. Nie wiem jak się czyta, ale ważne że ładnie wygląda i komponuje się z imieniem, o!
Avatar - ładny, ale jakoś mi nie pasi do Gasparka ;c Kojarzy mi się z takim mięśniakiem spod sklepu co laski wyrywa na motor :< Ten poprzedni był znacznie ładniejszy.
Podpis - kochamgokochamgo! <3 Cytat fajny, odnośniki są, więc ładnie i pięknie wszystko gra.
Powrót do góry Go down


James Lightwood
James Lightwood

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 9
  Liczba postów : 109
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyPią 29 Kwi 2011 - 20:43;

Naleigh Nefretete- Świetne, zwłaszcza to drugie kojarzy mi się z Egiptem co przywodzi na myśl faraonów i oczywiście ciepło, a za tym drugim tęsknię bardzo bo u mnie ciągle deszcze albo zimno :D
Neglect- pasuje do imion i tak jakoś wszystko na "N", nie wywołało u mnie takiego entuzjazmu jak imiona ale jako całość z imionami jest genialne.
Av- Czarno biały, a to lubię. Dziewczyna jest uchwycona w ciekawej pozie i jakoś mi tak pasuje do imion.
Podpis- Są linki a to bardzo przydatne, cytat ma przekaz i nie jest jakimś nudnym zlepkiem słów. Czyli podoba mi się.
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptySob 30 Kwi 2011 - 13:19;

James, to imie takie dość pospolite anglojęzyczne iw ogóle bez rewelacji. Ale przynajmniej wiadomo jak to wypowiadać i nie grzeszy niczym, więc obojętne mi jest
Lightwood, a to już jest ciekawe, o! Nie Jamesowate, a to plusik. I w ogóle jest takie teges. Dopsz jest.
Co do avka to ten pan jest mi... a w porządku człowieczek. A zdjęcie samo w sobie też jest ołkej. Ale taki zbyt wysoki jest, o. Tradycyjne wymiary są lepsze <3
Podpis, no słodziutki xD animacja durna jak nie wiem, ale fajna xD i jakiż słodki tekst pod spodem. No żyć nie umierać. nawet wybacze gryfońską czerwień.
Powrót do góry Go down


Luke Gringott
Luke Gringott

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 292
  Liczba postów : 674
http://czarodzieje.org/t1383-luke-gringott
http://czarodzieje.org/t1419-luke-gringott
http://www.lastfm.pl/user/hollywoodo
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptySob 30 Kwi 2011 - 14:12;

Gilbert - ych, kojarzy mi się z znienawidzoną Anią z Zielonego Wzgórza ;x No i ogólnie jakoś mi nie pasuje do niegrzecznego chłopca, a do takiego starego zgreda co na ławce przed blokiem siedzi i sąsiadów obserwuje xd
Slone - jedyne co mi przychodzi na myśl to słoń ;D Ale nazwisko nie jest złe. Na plus, że krótkie. Aż się prosi, by go używać zamiast imienia.
Av - model ma tu fajne ujęcie! A po drugie idealnie odzwierciedla charakter postaci.
Podpis - nie potrafię się skupić na pisaniu posta, bo ciągle wgapiam się na tę animację :< Nie no, podpis wymiata 8D
Powrót do góry Go down


Effie Fontaine
Effie Fontaine

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : pół wila
Galeony : 4381
  Liczba postów : 2482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7168-effie-fontaine#204310
http://czarodzieje.forumpolish.com/forum
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Administrator




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyNie 8 Maj 2011 - 1:29;

Luke - Imię raczej zwyczajne. Nie jestem nim zachwycona, nie wydaje mi się też wyjątkowo okropne, raczej takie o nijakie. Można rzec, że dobre, chociaż ja tam jednak wole te imiona jakoś mniej spotykane. Luków tymczasem jest mnóstwo.
Gringott - Samo w sobie brzmi fajnie. Jednak kojarzy mi się z goblinami. Mam rozumieć, że chłopak jest z nimi spokrewniony? xd Chociaż z drugiej strony kojarzy się z wielkim bankiem. W sumie całość brzmi dobrze, co więcej jakoś od razu kojarzy mi się z młodym chłopakiem pochodzącym z bogatego rodu, gdzie ojciec od małego powtarza mu kim ma zostać... albo naoglądałam się za dużo filmów.
Avatar - Mathias wub Bardzo mi się podoba, no i muszę dodać, że ten model jest taki ładniutki <3
Podpis - Niestety ale brakuje animacji, albo chociaż jakichś zdjęć. Akurat Lauridsen ma nieco animacji na gifsoup, więc jest w czym wybierać, wiem bowiem kiedyś też potrzebowałam. Jak coś dodasz i będzie na co popatrzeć, to będzie pięknie <3
Powrót do góry Go down


Michelle Adams
Michelle Adams

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -2
  Liczba postów : 201
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyNie 8 Maj 2011 - 11:09;

Effie - Effie to mi się kojarzy przede wszystkim ze skins. Lubię je, jest takie... milutkie, aczkolwiek nie mam pojęcia od czego ono mogłoby być zdrobnieniem :?:
Fontaine - tu mi się kojarzy z fontanną. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się takie wymyślone "na siłę". Chyba mam uczulenie na takie nazwiska, bo na forach gdzie się robi dużo postaci też tak mam.
Avatar - ładny, taki wesoły, acz coś mi nie gra z grafiką :p + ta ucięta ręka!
Podpis - fajniutka, taka slytherinowa, bo zielona, no i ciekawa animacja.
Powrót do góry Go down


Lunarie S. Deceiver
Lunarie S. Deceiver

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : hipnoza
Galeony : 256
  Liczba postów : 816
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2228-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2230-lunarie-s-deceiver
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7745-lunarie-s-deceiver#215456
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyNie 8 Maj 2011 - 12:04;

Michelle - imię proste, zwyczajne, ale ładnie. Miło mi się kojarzy z szampanem z biedronki wub
Adams - muahahha, z rodziną Adamsów : D Nie przepadam za takimi prostymi nazwiskami jak Adams, Jones, Johnson, Smith, lubię jak są bardziej niespotykane.
Avatar - pasuje do postaci - naburmuszona mina, nieco arogancka, bardzo ślizgońska. Kolory są trochę dziwne, ale mina nadrabia 8D
Podpis - i tu właśnie mam problem. Bo o ile av jest zaczepny, ślizgoński, tak płaczliwa sygnatura przywodzi raczej na myśl puchoniastą 8D Ogólnie jest fajnie, bo minimalistycznie i BW, ale brakuje odnośników do karty, powiązań i sowy, to cholernie przydatne rzeczy są jednak.
Ale 100 punktów dostajesz za "NIE JESTEM MULTIKONTEM WILL`A", z jakiegoś powodu za każdym razem budzi to u mnie wybuch śmiechu wub
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyNie 8 Maj 2011 - 14:54;

Lunarie S. - Fajne nooo, ale jednak o wiele bardziej lubię cały skrót składający się z imienia i nazwiska - LSD. wub I szczerze to nawet dobrze nie pamiętam imienia postaci, bo i tak wszyscy posługują się tym skrótem xd
Deceiver - Nazwisko takie... zimne i oschłe - a więc wspaniałe! 8D Kojarzy mi się z Grudniem i perfumami <3
Avatar - Jakoś mnie zbytnio nie przekonuje. Jest zajebisty, ale bardziej przypomina mi z charakteru taką dziwkę, a nie narkomankę :<
Podpis - Najlepszy wub Megan wyszła tak... ćpuńsko! Idealnie wub
Powrót do góry Go down


Michelle Adams
Michelle Adams

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -2
  Liczba postów : 201
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyNie 8 Maj 2011 - 15:16;

Charlotte - kojarzy mi się 1. z zespołem 2. ciastem, za którym ostatnio nie przepadam 3. moją starą postacią, która była mocno psychiczna, ale imię ładne
de La Burn - za dużo tych tytułów na początku xD Burn to jak ten kopniak w puszce! Nawet go lubię, więc + :D
Avatar - ładny, ale trochę włosy jej się zlewają z twarzą.
Podpis - aaaaaa, boję się tego zdjęcia. Wygląda na nim jak stara alkoholiczka + te plecy, fuuuj. Fajny tekst + odnośniki.
Powrót do góry Go down


Arachne Kjelling
Arachne Kjelling

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 29
Galeony : 82
  Liczba postów : 78
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyNie 8 Maj 2011 - 15:39;

Michelle - kojarzy mi się z przerażająco grubymi dziećmi, podobnymi do tego oponkowego ludzika michelin xD
Adams - takie krótkie, popularne - nawet pospolite. Ale w sumie dobrze, bo gdyby wszystkie nazwiska były dziwne, to byłoby to nienaturalne.
Av - nie lubię tej dziewczyny. Znaczy przez rolę w wampirach i przez to, że wolała Stefka od Damona ;< ale ogólnie pasuje na ślizgonkę.
Podpis - wolałam ten z przewracaniem oczami. Ale ostatni dopisek jest rzeczywiście zabawny xD
Powrót do góry Go down


Manuel Rosado
avatar

Wiek : 32
Galeony : -2
  Liczba postów : 310
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyNie 8 Maj 2011 - 15:55;

Archane - nie podoba mi się, jako że kojarzy mi się z arachnofobią :< albo orzeszkami arachidowymi, a żadne z tych skojarzeń nie jest zbyt miłe. Generalnie imię mi się nie podoba.
Kjelling - mmm nazwisko boskie wub szkoda, że brzydkie imię je psuje :c ja w ogole kocham takie hardkorowe skandynawskie, hyhy. jak najbardziej na plus!
avatar - niby nic specjalnego, ale jakoś tak przyciąga wzrok, podoba mi się. ŚLICZNA KOSZULA!
podpis - uroczy minimalizm! wszystko ładnie, jak najbardziej zacnie
Powrót do góry Go down


Irek
Irek

Nauczyciel
Wiek : 54
Galeony : -31
  Liczba postów : 123
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyNie 8 Maj 2011 - 18:49;

Manuel - imię fajne. Prawie jak Bronisław 8D Nie no, tak na poważnie to kojarzy mi się z Emanuelem, a więc automatycznie z moim księdzem xd I zawsze się śmieję, gdy sobie wspominam lekcje religii, więc najsik ;3
Rosado - Roooooosadowski! <3 Achach, komponuje się imieniem i jest takie.. Manuelkowe ;3
Av - bardzo mraśny heart Model ma fajną pozę, a w oczy od razu mi się rzuca malownicze afro :D
Podpis - <jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebs> To zdjęcie mnie rozwala 8D Jest piękne <3 Manuel i Maciek to idealne połączenie : D No i są odnośniki, między innymi link do zdjęcia Jadzi, którą ubóstwiam, więc mrr <3
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyNie 8 Maj 2011 - 18:58;

Irek - Aaaaaaaaaw, Irosław <3 Lepiej byc nie może wub Imię świetne, świetne, świetne i cholernie trafione!
Av - Poprzedniego nie pamiętam, naprawdę :O Ale i tak jest pro elo 8D
Podpis - Animacja wub Najlepsza, jaka dotąd była <3 Odnośniki też wszystkie są, więc jest git : D
Powrót do góry Go down


Manuel Rosado
avatar

Wiek : 32
Galeony : -2
  Liczba postów : 310
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyNie 8 Maj 2011 - 20:22;

Charlotte - cudowne imię, można ślicznie zmodyfikować do "Szarlotka". poza tym, kocham szarlotkę, więc ślicznie mi się kojarzy wub
de La Brun - trochę za dużo tych członów, jak już ktoś mówił. ale w sumie brzmi całkiem fajnie, poza tym razem tworzy magiczny skrót CDLB 8D
avatar - mmmmm boski, śliczny, cudowny, mega mi się podoba. ma w sobie coś, co przyciąga wzrok i zawsze się na niego gapię ;c
podpis - zdjęcie jest boskie. niby laska na nim nie wygląda za fajnie, ale to jest właśnie to!!! choć przyznam, że tamto było jeszcze obleśniejsze i jeszcze bardziej mi się podobało. tekst hardkorowy i dosadny, lubię to!
Powrót do góry Go down


Michelle Adams
Michelle Adams

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : -2
  Liczba postów : 201
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyNie 8 Maj 2011 - 21:09;

Manuel - jak to masło!
Rosado - nie wiem, coś mi nie gra w tym nazwisku xD
Avatar - ładniusi, ale nie lubię takich włosów, szkolny uraz : /
Podpis - mało, ale b. fajnie, chyba największy plus tego profilu <3
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 EmptyPon 9 Maj 2011 - 14:21;

Michelle - Michalina, tak? Bo nie wiem :O Osobiście wolę angielską wersję 8D
Adams - Rodzinka Adamsów, hyhy <3 Zacne, choć pospolite.
Avatar - Nie podoba mi się. Wśród avatarów na forum znajdziesz o wiele lepsze!
Podpis - Lepszy od poprzedniego, bo mniejsza animacja 8D No i ładnie ogarnęłaś te literki, więc słit wub "NIE JESTEM MULTIKONTEM WILL'A!" - to mnie powala xd
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 9 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 9 Empty


PisanieOceniamy. - Page 9 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 9 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 31Strona 9 z 31 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 9 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-