Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Szczyt Wieży

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 8 z 40 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyPią Cze 11 2010, 18:31;

First topic message reminder :


Szczyt Wieży

Każdy kto chce tu przyjść, musi pokonać około pięciuset schodków. Jest to z pewnością wysiłek warty zachodu, bowiem rozciąga się tu wspaniały widok na błonia oraz większą część zamku. Warto zostać tu do nocy, szczególnie gdy nie ma lekcji i poobserwować nocne niebo, które widać stąd wspaniale.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:23;

Zadrżała, kiedy jego ciepły oddech owiał jej ucho i usłyszała jego słowa. Stanęła na palcach tak wysoko jak mogła. Znajdowała się na wysokości ucha Jaydona.
- A ja swoje. - Szepnęła mu i opuściła się w dół, tak aby móc znów normalnie stać. Uśmiechnęła się delikatnie.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:24;

Stali teraz dokładnie naprzeciwko siebie, a on pochylał się delikatnie, aby nie widzieć tylko czubka jej głowy.
- Jestem bardziej doświadczony niż ty, więc bardziej się znam- stwierdził ze stanowczością w głosie. Jego ręka przez przypadek dotknęła jej dłoni.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:24;

- I znów ta twoja skromność. - Pokręciła przecząco głową i uśmiechnęła się. - Jednak i tak sądzę, że ja mam rację.
Najwyżej przyzna mu rację, jednak i tak jej zdanie będzie liczyło się bardziej niż jego.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:24;

- Jasne, mówisz to dla przekoru, pewnie już nawet nie pamiętasz o co się kłócimy- powiedział. Tym razem już nie przez przypadek Jaydon delikatnie dotknął jej dłoni, równocześnie wciąż patrząc jej w oczy.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:25;

- Oczywiście, że pamiętam. - Powiedziała przewracając oczami i uśmiechając się przekornie. Poczuła jego dotyk na swojej dłoni.
- Masz zimne dłonie. - Stwierdziła. To aż dziwne, żeby o tej porze roku skóra mogła być tak lodowata.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:25;

Wzruszył lekko ramionami, zerkając na ich ręce.
- Zawsze są chłodne- stwierdził, unosząc do góry brwi.
- Ty masz ciepłe- dodał po chwili delikatnie splatając ich dłonie. Drugą zimną rękę położył na jej szyi, wiedząc, że to miejsce zawsze jest ciepłe.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:26;

Zadrżała, kiedy ciepło jej szyi zostało zakłócone przez zimne ręce Jaya. Po krótkiej chwili ta część ciała przyzwyczaiła się do niższej temperatury.
- Bo jem dużo marchewki. - Stwierdziła wzruszając delikatnie ramionami, na uwagę o ciepłych dłoniach. Kiedyś wyczytała, że poprawia to krążenie krwi i koloryt skóry. Jadła jej więc dużo z nadzieją, że może jej skóra przestanie mieć taki blady odcień.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:26;

- Marchwi- powtórzył bardzo poważnym tonem, ze zrozumieniem kiwając głową.
- Zaskakująco dużo ciekawostek dowiaduję się o Tobie- powiedział z uśmiechem. Ponieważ jego dłoń wciąż była na szyi wyciągnął odpowiednio palce, by pogłaskać ją po buzi.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:27;

- A ja nie wiem nic o Tobie. - Powiedziała z delikatnym wyrzutem w głosie. - Skoro ja już powiedziałam dużo, teraz chyba Twoja kolej.
Uśmiechnęła się do niego i uniosła brew w górę, oczekując aż zacznie swój wywód na temat życia.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:27;

- Nazywam się Jaydon Murrey i jestem najbardziej pociągającą osobą w tej szkole- powiedział całkiem poważnie, swój wywód kończąc lekkim uśmieszkiem. Zastanawiał się, czy Hanna przyjęła taktykę ignorowania tego co robi. W każdym razie przybliżył się do niej jeszcze bardziej, czując teraz jej oddech na twarzy.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:27;

- To już wiem. - Stwierdziła wzruszając ramionami. - Chcę dowiedzieć się informacji o której nikt nie wie.
Powiedziała to patrząc mu prosto w oczy. Po chwili jednak odsunęła się nieco od niego stwierdzając, że odległość jaka jest między nimi jej nie odpowiada. Uśmiechnęła się delikatnie.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:28;

Wywrócił lekko oczami, kiedy Hanna odsunęła się od niego.
- No nie wiem, żadnych korzyści nie dostanę, jak ci wyjawię jakiś wielki sekret... Niezbyt mi to pasuje- powiedział niechętnie, patrząc na jakby za dziewczynę.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:29;

- A ja nie korzyści masz na myśli ? - Zapytała uśmiechając się zadziornie i przygryzła dolną wargę. Uśmiechnęła się do niego delikatnie. - Poza tym mam wiele rzeczy do zaoferowania za Twoje niektóre małe sekrety.
Stanęła na palcach i ponownie się opuściła aby stanąć na pełnych stopach.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:29;

- Zrobimy tak. Ja powiem ci jakiś sekret, a ty wcześniej sprawdzisz na mnie, czy nie kręcą cię faceci- zapropoonował Jay z błyskiem w oku. Ponownie przbliżył się do Hanny. W zasadzie mógł być milszy, albo mniej bezpośredni, ale cóż poradzić na charakter Jaydona!
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:29;

- A co jeśli sekret nie będzie tego warty ? - Zapytała cicho i zbliżyła się jeszcze do chłopaka. Dotknęła opuszkami palców jego policzka i przejechała po nim, po czym cofnęła rękę. - Muszę mieć na to jakąś gwarancję prawda ? - Zapytała unosząc brew w górę.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:30;

Uniósł do góry brwi uśmiechając się szelmowsko.
- Znać byle jaki sekret Jaydona Murrey'a to już jest coś- stwierdził marszcząc lekko brwi. Złapał ją za rękę, którą przejechała po jego policzu i musnął jej palce wargami.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 02:30;

- Zaryzykuję. - Stwierdziła uśmiechając się delikatnie i zatrzymując palce na jego wardze. Cofnęła ją tak aby mógł swobodnie mówić. - To czekam na Twój sekret Jaydon.
Spojrzała na niego ciekawa co też takiego chłopak jej powie.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 12:46;

Jaydon zmarszczył lekko brwi. Jaki ma sekret, którym mógłby się podzielić. Wszystko w jego życiu kręciło się wokół jednego, a nie był pewien, czy Hanna chce słuchać jego przeżyć miłosnych. Podrapał się po głowie z zastanowniem.
- W ostatnie wakacje dziewczyna zaszła w ciążę i twierdziła, że to ze mną- powiedział w końcu, robiąc śmieszną minę.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 12:47;

Zaśmiała się głośno i spojrzała na chłopaka wyraźnie rozbawionym wzrokiem.
- Mam przez to rozumieć, że nie było Twoje ? - Zapytała bawiąc się kosmykiem swoich włosów. Spojrzała na niego. Biedny Jay, ciekawe jak udowodnił, że jednak dziecko nie jest jego? A może nie udowodnił ? I teraz do końca życia co miesiąc przysyła jej alimenty i udaje przykładnego tatę. Ta wizja rozbawiła ją tak bardzo, że parsknęła śmiechem.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 12:47;

- Nie mam pojęcia, twierdziła, że z nikim innym nie spała- prychnął, humor mu się zepsuł, kiedy przypomniał sobie całą aferę.- W każdym razie ja uparcie twierdziłem, że to nie moje. Dziewczyna była bardzo ładna, więc wrobiła w dziecko pierwszego lepszego chłopaka, udając, że to jego. Mnie zostawiła w spokoju.
W zasadzie dziwnie było myśleć, że gdzieś daleko chodzi jakiś jego syn, bądź córka, ale wolał o tym nie myśleć. Przybliżył się do Hanny, tak, że plecami dotykała murku.
- Co powiesz o mojej tajemnicy?
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 12:48;

- Jest interesująca. - Stwierdziła uśmiechając się delikatnie. - Jednak na przyszłość zaleciłabym Ci większą ostrożność.
Poczuła, że za plecami stoi ściana i uśmiechnęła się delikatnie.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 12:49;

- Miło, że się o mnie troszczysz- powiedział z uśmieszkiem.- Ale teraz moja część naszej umowy- dodał po chwili.
Położył jedną dłoń na jej tali. Drugą wplótł w jej rude włosy. Przybliżył się do niej wystarczająco i musnął delikatnie jej wargi, swoimi ustami.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 12:49;

Przewróciła oczami, wiedziała, że w końcu się o to upomni. Umieściła swoje dłonie na jego karku i przybliżyła jego twarz do swojej. Najpierw nieśmiało musnęła jego wargi by za chwile namiętnie wpić się w jego usta.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 12:50;

Jay uśmiechnął się z zadowoleniem. Przysunął ją do siebie i zaczął całować ją namiętnie. Rękami wodził po jej cienkiej talii. Doskonale czuł jej słodki zapach, który prawdopodbnie mieszał się teraz z jego męskimi perfumami. W zasadzie nie odczuwał różnicy niż jakby całował się z dziewyną, która ma chłopaka, a nie dziewczynę.
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 12:50;

Hanna prawdopodobnie w tej chwili odsunęłaby się od chłopaka z delikatnym uśmiechem. Jednak pozycja w jakiej się teraz znajdowała nie pozwalała jej na to, więc nie wykonała żadnego ruchu aby przerwać tą czynność. Chociaż miała wyrzuty sumienia, przecież wiedziała, że nie powinna.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 EmptyNie Cze 20 2010, 12:51;

Jaydon może i był zadufany w sobie, ale nie był też głupi! Poczuł jak Hanna waha się, prawdopodobnie chciała to zakończyć, jednak przeszkadzała jej w tym ściana. Wobec tego Jay odsunął ją od niej delikatnie. Objął ją mocniej, a jego dłoń przejechała wzdłuż kręgosłupa dziewczyny. Oderwał się od niej na chwilę.
- Czy musisz tak się wszystkim martwić, Hanno?- zapytał jej tylko i ponownie zaczął ją całować, tym razem bardziej czule.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Szczyt Wieży - Page 8 QzgSDG8








Szczyt Wieży - Page 8 Empty


PisanieSzczyt Wieży - Page 8 Empty Re: Szczyt Wieży  Szczyt Wieży - Page 8 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Szczyt Wieży

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 40Strona 8 z 40 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Szczyt Wieży - Page 8 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Wieze
 :: 
wieża astronomiczna
-