Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Klepanka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 9 z 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
AutorWiadomość


Emerson Berkley
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 31
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty28.06.10 8:40;

First topic message reminder :

Wymyślamy trzy pytania, a następnie wybieramy osobę która ma na nie odpowiedzieć.
Jeżeli gra będzie "stała" to rzecz jasna ktoś inny może odpowiedzieć na pytania.

A więc... klepię pierwsza osobę, która to przeczyta.

1. Czy twoim zdaniem forum pracuje lepiej niż na tamtym serwerze?
2. Jesteś zadowolony z tego jak prowadzisz swoją postać? Czy nie jest ona dla ciebie nudna, uciążliwa?
3. Wolisz brunetki czy blondynki? Uzasadnij. :D
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Cait Pierre
Cait Pierre

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : wężoustość, teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 450
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5176-cait-pierre
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5177-cait-pierre
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty15.07.13 22:48;

1. Wyobraź sobie, że chodzisz do Hogwartu na czaro. Jak myślisz, z kim byś się kumplowała, w kim podkochiwała, kogo nienawidziła?
Trudne pytanie, ze względu na to, że moja obecna szkoła to troche taki hogwart, mamy mundurki, zajęcia prawie do 17, sale w podziemiach szkoły. Wiem jedno, na pewno nie chciałabym chodzić do takiego Hogwartu, miałabym ciągłego doła i te sprawy. Z tego też powodu nie sądzę, bym zawierała jakieś specjalne znajomości. Oczywiście z osób to pewnie podobałby mi się taki Villiers czy Merlin, bo lubię niestałych, złych chłopców (co w guście zarówno Kajtka jak i Ari niestety się przekłada). Nienawidziłabym pewnie każdej postaci, która wywyższałaby się w jakiś szczególny sposób z byle błahego powodu typu czystość krwi. Tu chyba jednak nie będę wymieniać, bo za długa by się ta lista stała. Kto zna takie postaci to wie o czym mówię (i nie, wcale jedna z nich nie ma inicjałów E.M)
2. Czy miałaś tak, że przeczytałaś czyjąś kp na czaro, albo czyjeś posty i stwierdziłaś WOW, MUSZĘ Z NIĄ/Z NIM POPISAĆ? Jak tak to z kim i dlaczego?

Szczerze mówiąc, to nie miałam tak, to takie smutne. Przeczytałam już wiele kart, wiele wątków prowadziłam, ale nigdy nie miałam spiny na "muszę, muszę, muszę, bo jak nie to majty na dupę, koniec miłości". Mam nadzieje, że kiedyś coś takiego mnie strzeli, bo na pewno musi być to boskie uczucie, a jak na razie to smuteczek...
3. Wyobraź sobie, że tworzysz KP samej siebie. Co napisałabyś w ciekawostkach?
Kurcze... Aż za dużo by wszystko wymieniać. Wymienię jednak te najpocieszniejsze cechy samej siebie (będziecie mieli się z czego pośmiać)
1. No to zacznijmy od tego, że nie jestem polką. Urodziłam się w Syrii. Mam matkę z polski i ojca araba. Jak miałam 6 lat przyjechałam do naszego cudownego kraju. Czemu? Bo matce sie zachciało na nowo zamieszkać tutaj.
2. Mam manię na punkcie swoich 2 gitar, które nazwałam Kropka i Kreska. Kropka jest najzwyczajniejszym w świecie klasykiem, do którego hipstersko zamontowałam miedziane struny. Kreska to elektryk vintage, do którego potrafię gadać w środku nocy. Co dziwne tylko na Kropce w domu gram... Kreska służy bardziej na występy czy by jej pomarudzić w środku nocy jaka jestem beznadziejna. takie psycho 3. Mam włosy do tyłka, które zapuszczam od urodzenia. Na komunie jak mi rodzice podcieli 15cm, bo chcieli je nawlec na wałki, to w nocy matce za pomocą farb przefarbowałam blond grzywkę na jakiś taki blady niebieski. Dobry ze mnie fryzjer, pozdrawiam.
4. Cierpię od połowy podstawówki na chorobę, przez którą nie powinnam pić mleka. Odkłada mi się w organizmie laktoza. A co za tym idzie? Więcej nieogarniętego cukru równa się większej ilości energii. Taki oto sposobem prościej mnie wprowadzić w dobrą fazę mlekiem niż wódką  
5. Kawa to źródło mojego życia. Jak masz kawę to cię kocham. Koniec moich zawiłych, miłosnych wymagań
Wiem, że jestem przerażająca, ale nie martwcie się i tak większość nie będzie pewnie miała okazji mnie poznać w rl 8)

Klepię Bartholomew Cubbins! A oto pytanka:
1. Czym kierujesz się przy wyborze wizerunków do postaci oraz czy mają one związek z czymś konkretnym w charakterze postaci, a może z czym z twojego codziennego życia ?
2.  Wyobraź sobie, że jesteś uczniem Hogwartu na czaro. Jak myślisz, z kim byś się kumplowała, w kim podkochiwała, kogo nienawidziła?
3. Kogo byś wybrał jakbyś mogł być w związku z jedną z osób z Harrego Pottera książki, a kogo jako jedną osobę z czaro (tu możesz parę postaci jak chcesz). KOGO I DLACZEGO?
Powrót do góry Go down


Bartholomew Cubbins
Bartholomew Cubbins

Nauczyciel
Wiek : 52
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, metamorfomagia
Galeony : 136
  Liczba postów : 174
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5936-bartolomew-cubbins
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5938-fobos-puchacz-bartolomewa
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty17.07.13 17:56;

Skończyłem odpowiadać na twoje pytania.

1. Czym kierujesz się przy wyborze wizerunków do postaci oraz czy mają one związek z czymś konkretnym w charakterze postaci, a może z czym z twojego codziennego życia ?
Przy wyborze wizerunków dla swoich postaci kieruję się zarówno charakterem jaki ma mieć postać jak również moimi ulubionymi celebrytami. Pierwszą z nich jest charakter postaci. Wybieram taki wizerunek, który mógł by dokładnie odwzorować dany charakter. Nie jest to proste i nie zawsze mi się to udaje. Drugą sprawą są moi ulubieni celebryci. Tu chyba nie muszę zbyt wiele tłumaczyć. W końcu o gustach nie powinno się dyskutować.
2. Wyobraź sobie, że jesteś uczniem Hogwartu na czaro. Jak myślisz, z kim byś się kumplowała, w kim podkochiwała, kogo nienawidziła?
Dałaś mi prawdziwą zagwostkę bo oceniać ludzi tylko po ich kartach postaci jest naprawdę ciężko. Jednak postaram się jakoś na to pytanie odpowiedzieć. Zacznę może od tego kogo bym nienawidził (jestem mężczyzną). Sądzę, że gdybym miał wybrać postacie tylko do tej kategorii to jedno z pierwszych miejsc zajęła by Skayla. Powód byłby prosty nie lubię takich wścibskich osóbek, jak również nie za bardzo mi odpowiada jej styl bycia. Jeśli chodzi natomiast o kumpli to pewnie dobierałbym ich pod kątem tych samych zainteresowań czy też podobnych cech charakteru. Sądzę, że w tej grupie spokojnie mógłby się znaleźć Rex – student Gryffindoru, Matt Cunnigan, Amborge Firday, Allistar Silverstone i na pewno jeszcze paru innych chłopaków, a z dziewczyn sądzę, że mogła by tu się znaleźć Laila Howet, Clara Hepburn, Kordelia Atrichoke oraz Corta Caraballo. Oczywiście nie wykluczam, że znalazła by się jeszcze tu jakaś dziewczyna. Natomiast z nauczycieli sądzę, że byłbym się w stanie dogadać z Aleksandrem Brandonem, Afrą Corvin, Jackiem Hastingsem i pewnie jeszcze paroma innymi. Co do podkochiwania się to nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Powód jest prosty. Nie znam tych ludzi osobiście więc nie potrafię wybrać tych, w których mógłbym się zakochać czy jak to ujęłaś podkochiwać.

3. Kogo byś wybrał jakbyś mógł być w związku z jedną z osób z Harrego Pottera książki, a kogo jako jedną osobę z czaro (tu możesz parę postaci jak chcesz). KOGO I DLACZEGO?
Nie wiem. Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Więc proszę o wybaczenie ale na to pytanie nie udzielę odpowiedzi na to pytanie z tego względu, że po prostu nie potrafię tego zrobić.

Klepię Amborge’a Friday’a. A oto pytania:
1. Wyobraź sobie, że w twoim mieście jest szkoła magii i czarodziejstwa podobna do Hogwartu. Ty natomiast jesteś osobą z talentem magicznym. Jeśli został byś zaproszony do takiej szkoły czy skorzystał byś z zaproszenia?
2. Co byłoby pierwszą rzeczą, którą byś zrobił gdybyś dowiedział się, że jesteś czarodziejem? Odpowiedź uzasadnij.
3. Jesteś na koncercie jakiegoś zespołu w magicznym świecie. Nagle wokalista prosi cię byś wszedł na scenę i zastąpił jednego z gitarzystów? Co robisz i dlaczego.
Powrót do góry Go down


Ambroge Friday
Ambroge Friday

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 166
  Liczba postów : 1394
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6204-ambroge-friday
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6383-ambroge-friday
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7523-a-friday
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty18.07.13 18:55;

1. Ciężko to sobie wyobrazić, bo nie jestem osobą z talentem magicznym. Ale tak poważnie. Nie wiem. Teraz miałbym niemałe wątpliwości. Wszystko zależało by od tego, jak wyglądałoby moje życie w tej szkole. Przy założeniu, że jest w moim mieście a ja nie musiałbym nocować w niej, myślę, że zgodziłbym się. Ciężko byłoby to ukryć przed przyjaciółmi, ale tak.
Natomiast, gdybym był młodszy, powiedzmy w takim wieku, w jakim są dzieci, kiedy dostają sowę z Hogwartu, zrobiłbym to bez zastanowienia.
2. Gdybym dowiedział się, że jestem czarodziejem, najpewniej zareagowałbym tak, jak zwykle, kiedy dowiaduje się, że coś wygrałem, zrobiłem coś dobrego itd. Po prostu powiedziałbym "ojej", uśmiechnął szeroko, no i nie mógł w to uwierzyć. I zapewne pomyślałbym, że to jakaś pomyłka.
3. Jeśli byłby to mój ulubiony zespół to chyba popłakałbym się ze szczęścia. Nie muszę wyjaśniać czemu. No, wziąłbym tę gitarę, ale powiedział otwarcie, że nie umiem grać. Mimo to spróbowałbym pobrzdąkać coś na niej. No, albo poprosił o jakiś eliksir gry na gitarze. Niemniej podjąłbym wyzwanie, dlatego, że jest to wydarzenie, które pamięta się do końca życia. No i miałbym na starość co wspominać. ;3

Moja kolej. Postanowiłem klepnąć Kordelię Artichoke.
A oto pytania:
1. Czy tworząc swoją postać nadałaś jej własne cechy? Odpowiedź proszę uzasadnić w oparciu o przykłady.
2. Dowiadujesz się, że cała twoja rodzina ma magiczne uzdolnienia. Jesteś jedynym mugolem. Co robisz z tym fantem?
3. Poznajesz osobę, w której zakochujesz się od pierwszego wejrzenia. Nie widzisz świata poza nią. Ta jednak jest zajęta. Dajesz sobie spokój, czy walczysz? Uzasadnij.
Powrót do góry Go down


Kordelia Artichoke
Kordelia Artichoke

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 27
Czystość Krwi : 0%
Galeony : 59
  Liczba postów : 68
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty22.07.13 23:41;

1. Oczywiście, że tak! Jestem zapatrzoną w siebie egoistką, która nie musi pracować, bo ma wszystko. Nie, naprawdę to w ogóle inny charakter, co do mojego. No, może poza wrednością. Kordi lubi porządek, ja - nie! Kordi jest poukładana, ja mam wszystko w rozsypce i Carpe Diem za motto.
2. Płaczę. A potem chyba ryczę znowu.
3. Nie zakochuję się od pierwszego wejrzenia, ale jeśli tak, to nie, odpuszczam sobie. Nie staram się o osoby, które mają mnie gdzieś. Trochę pomarudzę i mi przechodzi, a potem skupiam się na tych, którzy się mną interesują.

Pytania do Mii Rizpah Ursulis
1. Co byś zrobił/zrobiła, gdybyś któregoś dnia obudziła się i była postacią z forum, pierwszą, którą tu założyłaś/łeś?
2. Jesteś mugolem i dowiadujesz się, że jest magiczny świat. Z jaką reakcją to przyjmujesz?
3. Musisz wytłumaczyć swoim rodzicom, że jesteś czarodziejem. Jakich słów użyjesz, jak im to wytłumaczysz, by Ci uwierzyli i pozwoliliby Ci pogłębiać magiczne zdolności?
Powrót do góry Go down


Mia Rizpah Ursulis
Mia Rizpah Ursulis

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 29
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : metamorfomagia
Galeony : 598
  Liczba postów : 1448
http://czarodzieje.my-rpg.com/t3715-mia-rizpah-ursulis
http://czarodzieje.my-rpg.com/t3718-mia-r-ursulis
http://czarodzieje.my-rpg.com/t11213-mia-r-ursulis#302428
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty24.07.13 12:20;

1. Okej, to jest baaaardzo trudne pytanie, ponieważ moją pierwszą postacią była Hayley Splend, która została zamordowana przez Farida 8D więc to zależy, w którym momencie jej życia bym się obudziła. Poza tym, jak większość moich postaci, lekko to ona w życiu nie miała gareth I zależy to też, czy miałabym jej czy swoją świadomość, chociaż pewnie bardziej logiczne by było, że swoją xd Jeśli swoją wiedzę o jej dalszych losach bym zachowała, zasadniczo po pierwsze nigdy nie poszłabym do opuszczonej wieży odebrać zapas czegośtam, chyba sherry, żeby sobie nie umrzeć 8D poza tym pewnie polatałabym sobie pod jej animagiczną postacią, chciałabym porozmawiać z Kath, pójść w jej ulubione miejsca, jak sowiarnia i skraj zakazanego lasu, ogólnie obejrzeć Hogwart jej oczami.
2. Na początku z pewnością jestem zawiedziona, że jednak jestem mugolem i być może nawet popłakałabym sobie z tego powodu, zależy w jakim stanie bym była w chwili, w której się dowiem xd Ale z perspektywy czasu patrzyłabym na to z optymizmem i cieszyła się, że świat nie jest aż taki nudny i szary, nawet jeśli mnie to nie dotyczy.
3. Pokazałabym im albo poprosiła jakiegoś innego czarodzieja, nauczyciela i takie tam, żeby ich wprowadził w temat. No i musieliby się z tym pogodzić i już!

Klepię SMRODA CHIARĘ
1. Z którą postacią z czaro, niekoniecznie swoją, masz najwięcej wspólnego i dlaczego tak uważasz?
2. Która postać męska mogłaby zostać twoim mężem i dlaczego? xd
3. Co twoim zdaniem przyniosła ci gra na czarodziejach?
Powrót do góry Go down


Chiara Ana Morello
Chiara Ana Morello

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja, jasnowidzenie
Galeony : 356
  Liczba postów : 702
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2988-chiara-ana-morello
http://czarodzieje.my-rpg.com/t3065-chiara
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty08.08.13 1:36;

1. Z którą postacią z czaro, niekoniecznie swoją, masz najwięcej wspólnego i dlaczego tak uważasz?
Napiszę którą swoją, bo niestety moja pamięć działa tylko jakieś pięć minut i się resetuje, przez co nie pamiętam kart :c nawet swoje muszę sobie odświeżać regularnie co tydzień  w każdym razie… chyba najbliżej mi do Solva. Jest taki trochę naiwny i głupiutki, ma tak bardzo na wszystko wyjebane i jest cholernym optymistą. Jak ja. Tyle że ja czasem mam swoje gorsze dni, a on nie. Poza tym nienawidzę zadręczać innych moimi problemami, tymi poważnymi, bo narzekam w cholerę. Poza tym, uwielbiam robić głupie rzeczy i mam w głębokim poważaniu ludzi, którzy patrzą na mnie krzywo. Lubię się bawić, chodzić na imprezy, też palę, piję i nie widzę siebie w żadnej szablonowej pracy. Do tego... Jesteśmy sobie z Solvem leniami :DDD

2. Która postać męska mogłaby zostać twoim mężem i dlaczego?
Cholera, nie mam bladego pojęcia. Tyle tu przystojniaków :wub:Gdyby tak połączyć charakter Solva i Fredsona, to może coś by z tego wyszło. Ale że nie mam jakiejś konkretnej wizji mojej drugiej połówki, ciężko się zdecydować.  I have no fucking idea.

3. Co twoim zdaniem przyniosła ci gra na czarodziejach?
Ojej, na pewno dzięki czarodziejom jeszcze bardziej wkręciłam się w pisanie. O wiele lepiej szło mi w szkole z wypracowaniami, szybciej ogarniałam co i jak. Moja obsesja na punkcie HP osiągnęła punkt krytyczny, kiedy wkręciłam się w forum. Spotkałam tu wspaniałych, pozytywnie pokręconych ludzi, co  na pewno będę opowiadać swoim wnukom. O, przyniosła mi też dużo radości, nieraz jadąc autobusem, śmiałam się jak wariatka (niech ludzie, którzy musieli to oglądać, poczują się pozdrowieni).


Eeee... klepnę sobie Fabiano, a że jestem leniem, ponowię pytania 8D
Powrót do góry Go down


Fabiano Martello
Fabiano Martello

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Wilkołactwo
Galeony : 701
  Liczba postów : 545
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2688-fabiano-francesco-martello
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2698-poczta-fabiana
http://czarodzieje.my-rpg.com/t8636-martello
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty25.08.13 13:38;

Grzecznie słucham się modów ;cc
1. Z którą postacią z czaro, niekoniecznie swoją, masz najwięcej wspólnego i dlaczego tak uważasz?
Kiedyś odpowiedziałabym, że z Angie. Teraz chyba najbardziej przypominam Shay, choć aż tak nie jestem uprzedzona do płci przeciwnej. Och, no i mam talent do psucia wszystkiego tak jak Fabiano. Czasami można dostrzec też we mnie element szaleństwa Naomi, ale spokojny optymizm Haydena często przezwycięża.
Jak widać, we wszystkich postaciach jest cząstka mnie, ze wszystkimi się troszeczkę uosabiam.
2. Która postać męska mogłaby zostać twoim mężem i dlaczego?
Nie orientuję się aktualnie w sumie w postaciach męskich, ale na przykład za Mariana bym nie wyszła.
3. Co twoim zdaniem przyniosła ci gra na czarodziejach?
NATALIĘ <333 i PAULINĘ <333
To po pierwsze i najważniejsze. Przez to, że trzy lata temu odważyłam się i powiedziałam o czaro koleżance z klasy, z która miałam kiepski kontakt, zyskałam najlepszą przyjaciółkę. Kolejną poznałam dzięki tej pierwszej. No i oczywiście poznałam kilka osób, których bez czaro bym nie poznała. (Spotkania czarostajl 8) )
Po drugie odstresowanie. Bardzo często siedziałam nawet bezczynnie na cz tylko po to, żeby zapomnieć o jakiś tam codziennych niepowodzeniach.
No i oczywiście rozwój literacki. Mały, bo małe, ale zawsze.

Pytania nawet niezłe, nie mam pojęcia, jakie mogłabym zadać, więc ponawiam, a klepię LAIKOWĄ.
Powrót do góry Go down


Laila Howett
Laila Howett

Student Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 27
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : animag (irbis), teleportacja
Galeony : 0
  Liczba postów : 1637
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5138-laila-howett
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5141-laikowe-papierki
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7169-laila-howett#204311
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty25.08.13 13:52;

1. Z którą postacią z czaro, niekoniecznie swoją, masz najwięcej wspólnego i dlaczego tak uważasz?

Myślę, że właśnie z Lailą jestem najbardziej związana, bo jest elastyczna i przeżywa wszystko bez jakiegoś narzuconego wzoru. Jest po prostu zwykłą dziewczyną, to jest w niej fajne i myślę, że przez ten czas mojego pisania nią stała się bardzo do mnie podobna. Stąd z pewnością mogę powiedzieć, że ona jako moja druga postać wyszła mi najlepiej ze wszystkich. xD

2. Która postać męska mogłaby zostać twoim mężem i dlaczego?

OJezu, mam przyjemność odpowiadać już drugi raz na to pytanie i znów nie mam pojęcia kogo wyliczyć. Myślę o gronie męskich postaci, które mnie otaczają i u... Na pewno Kacper i Oliver odpadają. Zdecydowanie. Jeśli chodzi o facetów, z którymi romansują moje postacie to hm. Kai nie. xD Charles? Sama nie wiem, bo dopiero to się wszystko kształtuje, ale myślę, że on jest spoko! W sumie Gryffoni. Może też taki Czarek Grisham? Raphael Izki jest fajny, bo żyje sztuką. Z takich bardziej stąpających po ziemi to chyba Cedrik Clarci jest taki i zabawny i odpowiedzialny, a myślę, że kogoś takiego szukamy na męża. 8)Właściwie to na czaro ciężko o faceta, bo wszyscy to bedboje. icon neutral

3. Co twoim zdaniem przyniosła ci gra na czarodziejach?

Uuch. Trudne pytanie (znowu), gdyż w sumie to jednocześnie nie wiem od czego zacząć, a z drugiej strony po prostu to jest taki ogół, że aż ciężko coś ogarnąć. Ale na pewno, jak powiedziała moja poprzedniczka, to będzie rozwój literacki. Widziałam swoje początkowe posty niedawno, a te które są teraz i widzę też zmianę w tym, że teraz bardziej skupiam się na znalezieniu fabuły/dramy niż na tym, żeby pisać z kimkolwiek.
Oczywiście nie sposób nie wspomnieć o gronie osób, które cenię całym serduszkiem i mam teraz z nimi dobry kontakt. heart
Poza tym angażuje się w to co dzieje się na forum i to daje mi odskocznię od życia za oknem. Myślę, że to jest fajne. ;3


Klepię Charles'ową/Cortę/Alisskę/Nicholasa 8D

pytania ponawiam!
Powrót do góry Go down


Alissa Harrington
Alissa Harrington

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 26
  Liczba postów : 25
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6562-alissa-harrington#184431
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6572-lissowa-poczta#184683
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty25.08.13 18:07;

1. Z którą postacią z czaro, niekoniecznie swoją, masz najwięcej wspólnego i dlaczego tak uważasz?

W tym wypadku muszę mówić o mojej postaci, a dokładnie o Corcie. Już sam fakt, że imię Ślizgonki brzmi tak samo jak mój pseudonim wydaje się do czegoś zobowiązywać. Gdy ją tworzyłam nie rozumiałam jeszcze praw obowiązujących na tego typu forach, to też wiele cech pociągnęłam żywcem od siebie, dodając parę tych, których brakuje mi w sobie, albo takich, które nieco ubarwiłyby moją postać. Może poniekąd to taka idealna wersja mnie? Pojawiają się różnice, które nas dzielą, ale poza tym parę ścieżek wydaje się łączyć. Zarówno Corta jak i ja bierzemy ludzi na dystans, a wszelkie zażyłości staramy się ograniczyć do minimum. Jeżeli któraś z nas nazwie kogoś swoim przyjacielem, to jest to niezwykłe wyróżnienie, nawet jeżeli na co dzień wymieniamy z ludźmi słowa, nie jest to dla nas szczególnie istotne. Z problemami wolimy sobie radzić same, choć muszę przyznać, że w prawdziwym życiu jestem zdecydowanie mniej twarda od Ślizgonki. Hah, jak tak czytam sobie jej kartę, to w sumie problem z imionami u Corty również został zerżnięty ode mnie! No i jej upodobania – słodkie zapachy, słodycze, przedmioty szkolne. No tak, tak, przedmioty szkolne, które lubi Corta, zawsze pociągały mnie, gdy czytałam o nich w książkach Harrego Pottera. Poza tym zawsze chciałam mieć kota w domu, to też zafundowałam go dziewczynie! Ech, tak szczerze, to pisząc z Cortą, można mnie dość mocno poznać.

2. Która postać męska mogłaby zostać twoim mężem i dlaczego?

Ej, mam 18 lat i ani myślę jeszcze o mężu! Mimo to mam wybrać? No dobrze, dobrze. Będzie to jednak dość skomplikowane, otóż większa część tutejszych mężczyzn jest po prostu nieprzeciętna, ot co. Chyba jestem tym typem kobiety, która gustuje w tych złych i okropnych, z myślą, że może akurat uda mi się stać jakąś częścią ich życia, uda mi się jakoś mieć na tego kogoś wpływ. Więc w grę wchodzą różni podbijacze serc, buntownicy czy ćpuni. No bo w sumie… Nie no, może w realnym życiu większość zachowań takich facetów chłodnie bym zbyła, ale tutaj kuszona atrakcyjnym wyglądem postaci po prostu bym nieco pograła w gierki, które narzucają (trochę próżności hehehe). 8)A gdyby się udało to i owo to w końcu mogłabym o którymś myśleć jak o moim przyszłym mężu, ale obecnie ciężko mi powiedzieć kto mógłby nim zostać, szczególnie że nigdy w życiu o żadnym facecie jeszcze tak nie myślałam, serio. :c

3. Co twoim zdaniem przyniosła ci gra na czarodziejach?

Może nie jestem tutaj szczególnie długo, ale mogę powiedzieć już to i owo w tym temacie. Poprzedniczki pisały o rozwoju, więc w sumie mogę się dołączyć. W sumie to pisałam od zawsze, więc myślę, że rozwijam się przez całe życie, ale teraz, kiedy czasem potrafię wystukać w klawiaturę po parę postów dziennie i czuję, że ta praca ma sens, ten rozwój wydaje się nieco bardziej intensywny. Najbardziej podoba mi się fakt, że mam możliwość pisania takich historii z różnymi ludźmi. Gdy masz otwartego Worda i w skupieniu piszesz coś tylko dla siebie, gdzie nie jesteś od nikogo zależnym, gdy wszystkie pomysły pochodzą tylko z jednej głowy i wiesz, że prawdopodobnie nikt nigdy nie wygłosi Ci na temat tej pracy szczerej opinii, przychodzi w końcu moment, kiedy całość wydaje się beznadziejna, to też zakopujesz ją gdzieś głęboko w folderach, wstydząc się za to, co robisz. Tak, to wszystko jest pasją, ma to swój smak, wiadomo. Tutaj wiesz jednak, że ktoś to czyta. Że to, jakiej jakości napiszesz post, również jest ważne. W końcu zdajesz sobie sprawę, że losy Twojej postaci nie są zależne tylko od Ciebie, a to przynosi różne nagłe zmiany akcji i tak dalej. Po drodze rozmawiasz z autorami danych postaci i dochodzisz do wniosku, że oto dane Ci jest spotkać naprawdę interesujących ludzi. Gdy Ci nudno, zawsze możesz wejść na chat i popisać z tym czy tamtym, nieraz zaśmiewając się przy tym do bólu brzucha. Atmosfera jest tak super, że po prostu chce się w tym uczestniczyć. Ta gra przyniosła mi nie tylko wspaniałe doświadczenia, ale także poczucie dość dobrze spędzonego czasu. No bo co jest lepsze? Rozwijanie pisarstwa, czy przeglądanie czwartą godzinę stron typu kwejk i demotywatory?


Klepię Filipa/Jiro/Blaise’a/Add! C: Te same pytania!
Powrót do góry Go down


Adelaide Perry
Adelaide Perry

Student Ravenclaw
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 71
  Liczba postów : 83
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5607-adelaide-perry
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5614-poczta-add#162775
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty25.08.13 19:42;

1. Z którą postacią z czaro, niekoniecznie swoją, masz najwięcej wspólnego i dlaczego tak uważasz?

Myślę, że mam w sobie coś z Filipa i Adelaide, taki miks. Filip jest tak rozkosznie niewinny i pomocny, każdemu by nieba przychylił i ja mam podobnie! Nie rzuciłabym się wprawdzie w ogień za obcym, ale za rodziną, przyjacielem- pewnie tak. Albo trzymałabym za szmaty, coby nie skoczył. Filip jest naprawdę radosnym człowiekiem, wieczne dziecko. A ja, mimo, że mam 19 lat (na Merlina, stara dupa ze mnie) wciąż muszę pokazywać dowód wszędzie i zawsze! No i tak, jak on raczej beztrosko podchodzę do życia, nie lubię, gdy coś się w nim komplikuje. Z kolei Add jest jedną z tych dziewczyn, które tylko udają poważne! Tak, tak. I ma więcej kolegów, niż koleżanek. Ja też lepiej dogaduję się z płcią przeciwną. A mimo to wciąż jest samotna! Forever alone, jak ja :c Ale, jak Fifi jak już kogoś znajdzie to będzie wierna. Tu jesteśmy podobni, bo ja także nie wyobrażam sobie, bym mogła zdradzić drugą osobę. I nie potrafię zrywać. No, więc tak podsumowując to Filip jest mi najbliższy, bo tworzyłam go zupełnie spontanicznie i wyszło, jak wyszło. Jest mną w wersji męskiej i chłopakiem, którego trzymałabym za fraki z całych sił.

2. Która postać męska mogłaby zostać twoim mężem i dlaczego?


O matko, nie ogarniam wszystkich postaci męskich. Wiem tylko, że Merlin i ekipa są zajebiści. Ale nie wiem, czy któryś z nich jest materiałem na męża. To chyba jedni z tych chłopców, których nienawidzą nasze matki, a my ich kochamy. Czy jakoś tak. Moim mężem mógłby zostać... hłe hłe. Cameron albo Elliott. Albo Jiro. Cameron jest bogaty, no wiecie. Prestiż. A tak poważnie to zarówno Cameron, jak i Jiro wyglądają mi na takich facetów, którzy byliby w stanie doprowadzić cię do łez, a potem przytulić tak mocno i trzymać, dopóki nie przestaniesz płakać. Cameron ma coś w sobie; wydaje się być taki krejzi i w ogóle, bo te wszystkie fajki, ale gdyby trzeba było to potrafiłby zatroszczyć się o dziewczynę. Jiro też. I chyba obaj zamiast kwiatów woleliby naprawić cieknący kran w kuchni. A Elliott jest po prostu kochany. Zadba, przytuli i kwiaty da. Jest strasznie ciepłym chłopcem, który byłby silnym mężczyzną, hoho! xD

3. Co twoim zdaniem przyniosła ci gra na czarodziejach?

Siedzę tu trochę (w przeciwieństwie do ciebie, hłe hłe. Tak, tak, do ciebie mówię, CC! xD) i wiem, że nie ma tu żadnych zamkniętych grupek, jak to często bywa na tego typu forach. Każdy może popisać z każdym, tak mi się przynajmniej wydaje, a takich dram, jak tutaj to dawno nie widziałam! Wiem też, że możemy pogadać o wszystkim, nie wszystko skupia się głównie na tematyce forum i to jest zdrowe. I nawet jeśli nasze postacie się nienawidzą to przecież my to nie one <3 I teraz, po tych dwóch latach, czy coś koło tego, zauważyłam, że od tamtej pory mój styl się poprawił, powiem nieskromnie. Wystarczy spojrzeć na pierwsze posty Jiro, na jego kp, która w założeniu miała być arcy ślizgońska. Miał być takim nieczułym dupkiem, pozbawionym serca, a wyszło, jak wyszło. Bo wróciłam na forum po kilkumiesięcznej przerwie i miałam ochotę zapaść się pod ziemię, czytając moje stare wątki. I tak, jak napisała wyżej CC, możemy liczyć na szczerą opinię. Bo piszemy wspólnie i możemy razem wymyślać takie fajne rzeczy! <3

1. Które z postaci na forum chciałabyś spotkać w rzeczywistości i dlaczego?
2. Gdybyś mogła wybrać pięć postaci z forum, niekoniecznie swoich i zamknąć je w jednym pomieszczeniu to które by to były i dlaczego?
3. Czy gdybyś mogła stworzyć jeszcze jedną postać na forum to jaka by ona była?


Klepię Mads/Cezara
Powrót do góry Go down


Madison Richelieu
Madison Richelieu

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : metamorfomagia, rezerwowy pałkarz
Galeony : 1827
  Liczba postów : 706
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5525-madison-chloe-richelieu#160262
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5528-madisonowa-sowa#160270
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7198-madison-richelieu
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty05.09.13 21:13;

1. Które z postaci na forum chciałabyś spotkać w rzeczywistości i dlaczego?

O BOŻE BOŻE BOŻENKO, ZAWSZE DOSTAJĘ TAKIE PYTANIA SKŁANIAJĄCE DO ROZKMIN. Ale chyba nie będę oryginalna, jeśli powiem, że chciałabym na pewno spotkać kanadyjskich ziomeczków. Oczywiście pomijam to, że oni pewnie mieliby mnie kompletnie w dupie, bo ani nie wyglądam ani nie zachowuję się tak jak oni, ale zakładając, że mogłabym mieć z nimi interakcje tak jak równy z równym, to byłaby super opcja. Mercelinkę chciałabym dlatego, że to jest ten typ człowieka, którego mi bardzo brakuje w moim otoczeniu, bo większość moich niby pro elo mordeczek z liceum, nie mają zielonego pojęcia o tym, co znaczy być czyimś przyjacielem. Chciałabym poznać Teddrę, bo mam dość płytkich panienek obrabiających dupy za plecami, wolę zdecydowaną osóbkę, która jak trzeba, to przyleje w mordę i zwyzywa od najgorszych szmat. Chociaż pewnie sama bym od niej zarobiła kiedyś w mordę, ale co tam, yolo! Madison bym bardzo chciała spotkać chociażby po to, żeby zobaczyć, jakbym się z nią dogadywała, bo na serio nie mam pojęcia, czy bym ją pokochała czy znienawidziła. Bardzo bardzo bym chciała poznać bliźniaków, obu, bo nigdy nie dane mi było poznać żadnego bliźniaczego rodzeństwa, a wydaje mi się, że z takimi jest zawsze kupa śmiechu, bo mają tą swoją dziwną bliźniaczą telepatię i miliony dziwnych planów. No i oczywiście chciałabym poznać Rivera i Jovena, ale to byłby największy problem świata, bo nie wiedziałabym, do którego powinnam wzdychać – z jednej strony River jest takim roztrzepanym, absolutnie przezajebistym ziomkiem, z którym na pewno bym się nie nudziła (co innego on ze mną hehehehe), ale z drugiej strony Joven wpisuje się idealnie w ten typ facetów, dla których zawsze tracę głowę, bo chyba jednak jest coś ze mną nie tak, pociąga mnie autodestrukcja, weltschmerz i jakaś chora melancholia. Ogółem nie jestem w stanie zliczyć wszystkich postaci, które chciałabym poznać, bo jest ich naprawdę od groma i ciut ciut! Pomijając Reemy, Ogniste Kraby też bym chciała poznać (psychopatyczny ziomek Jezus forewa), chociaż to oczywiste, że wymieniam dokładnie Kanadę, bo bardziej siedzę w ich fabule, ale z samego Hoga jest ich pełno. Grig piroman, Merlin przypałowy melanżowicz 24/7 (wątek z Janeczkiem był wyciskaczem łez, serio), Dexter muzyk unikający zobowiązań, szalona Skajla, milcząca Cait, kul Violetka, psychodeliczny Oliver, Wolf z wierszami o kamieniu i duuuuużo dużo innych! Oczywiście nie ukrywam, że jestem istotą niesamowicie płytką i wielbiłabym te osóbki także ze względu na wyglądy, których im strasznie zazdroszczę. O TO PRZY TEJ OKAZJI JESZCZE MARCO RAMIREZ, BO ZDOLNY NIESAMOWICIE I DUPECZKA JAKICH MAŁO I FARID SHERAZI, NASYŁAŁABYM GO NA FRAJERÓW heart


2. Gdybyś mogła wybrać pięć postaci z forum, niekoniecznie swoich i zamknąć je w jednym pomieszczeniu to które by to były i dlaczego?

Elenka, butna dziewuszka od skalpela, Pan Ciemności – to są moje trzy pierwsze typy, bo chciałabym zobaczyć, które z nich wygra konkurs na bycie najmhhhhhoczniejszą i najbardziej sarkastyczną osobą, o najbardziej ciętych ripostach i największym nagromadzeniem umiejętności nie tylko magicznych, ale czyniących niezwyciężonym i w ogóle pro elo. I w sumie nie wiem kto miałby być w gronie tych dwóch pozostałych osób, bo nie wiem czy ktokolwiek miałby szanse. Może Annie Everdeen jedząca szczury i Dawid Thompson, który w schowku na miotły rucha, zlizuje pot i słyszy głosy śmierciożerców idących po niego i Czarnego Pana wołającego go jednocześnie. Tak tak, to by było chyba starcie tytanów!


3. Czy gdybyś mogła stworzyć jeszcze jedną postać na forum to jaka by ona była?


To będzie chyba jedyne pytanie, na które nie będę się rozpisywać, bo bardzo możliwe, że jeśli w październiku będę wyrabiała ze studiami i wszystko będzie grać, to zrobię następną postać, a nie chcę psuć Wam wszystkim niespodzianki i spolerować heart


KLEPIĘ ISOLDĘ/PERCYSIA/RAPHAELA, PORA NA PIERWSZY RAZ :grig:

1. Klasyczne zawsze dobre pytanie, chyba ulubieniec wszystkich: które z postaci na forum chciałabyś spotkać w rzeczywistości i dlaczego?
2. I następne fajniutkie hehe: którą z formowych postaci (niekoniecznie męskich 8)) wybrałabyś do bycia w związku? Dlaczego, jak to sobie wyobrażasz, jak myślisz, jakie mielibyście dramy itp.? Ogólnie walnij ładną historię, bo wszyscy lubią czytać, jak chcesz to możesz napisać o więcej niż jeden postaci, bo wybór na pewno ciężki, a my się ucieszymy z ładnej klepaneczki heart
3. Które parringi na czaro uważasz za udane, które za kompletnie nietrafione i gdybyś mogła, które postaci być ze sobą szipowała? Oczywko wszystko ładnie z uzasadnieniami 8)
Powrót do góry Go down


Raphael de Nevers
Raphael de Nevers

Student Hufflepuff
Rok Nauki : III studencki
Wiek : 27
Czystość Krwi : 10%
Galeony : 897
  Liczba postów : 924
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6354-raphael-theodore-de-nevers#178291
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6356-ludzie-listy-pisza#178305
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7207-raphael-theodore-de-nevers#204480
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty06.09.13 13:08;

1. Klasyczne zawsze dobre pytanie, chyba ulubieniec wszystkich: które z postaci na forum chciałabyś spotkać w rzeczywistości i dlaczego?

W ogóle z tego miejsca dziękuję Mads za mój pierwszy raz (chlip! wzruszenie) i genialne pytania, które jednocześnie są straaaasznie trudne i wymagające pomyślunku, ale ja lubię wyzwania! Jednocześnie zaznaczam z tego miejsca, że mam gorączkę i w ogóle akurat dzisiaj nie jestem zdrowa ani na ciele, ani na umyśle i wszystko może być ciut dziwaczne.
Hm, może zacznę od własnych postaci, tak dla nabrania rozpędu.
Pewnie Was zaskoczę, ale nie wiem, jak by to wyglądało z Isolde. Jest do mnie zbyt podobna, choć oczywiście nie stworzyłam jej na wzór i podobieństwo własne w 100%. Nie umiem powiedzieć, jak zniosłabym kogoś, kto tak bardzo przypomina mnie samą (a w każdym razie mnie sprzed 1,5 roku, choć Is gram krócej) i ma taką urodę. Pewnie bym skisła z zazdrości, o.
Niekoniecznie Jossie, bo ona jest tak boleśnie racjonalna, że aż nie do zniesienia, w każdym razie dla mnie.
Clementa- tak, ale nie mogłabym spędzić z nim więcej czasu, bo sama jestem dość depresyjnym typem, a on by wszystko pogorszył. A jednocześnie uwielbiam takich ludzi- ludzi czynu, którzy kreują się tym, co robią, a nie tym, co mówią.
Percivala i Raphaela- koniecznie! Kocham ich obu, Raphael (co uświadomiłam sobie podczas wątku z Grace, którą pozdrawiam!) jest wręcz uderzająco podobny do mojego przyjaciela, z którym idziemy razem na studia! Oczywiście, podkoloryzowany, pozmieniany tu i ówdzie, ale być może tak bardzo go lubię <3 Poza tym mam słabość do szalonych artystów, znam ich trochę i kocham dziwaczne, metafizyczne rozkminy, choć ostatnio wyszłam z wprawy

Okej, a teraz coś, na co wszyscy czekają- czyli nie-moje postacie, które bym chciała spotkać. Kolejność przypadkowa.
Marceline! O tak, ją bardzo chciałabym spotkać i jestem dziwnie przekonana, że dobrze byśmy się dogadywały. Lubię ludzi, przy których nie muszę się wysilać, by dotrzymać im kroku, bo żyją w jakimś szaleńczym tempie, przy których mogę się odprężyć, otworzyć i zaufać. To jedna z wielu moich ulubionych postaci na forum, z którą jesteśmy do siebie dosyć podobne <3 Grace! Ona jest taka szalona i pozytywna! Pewnie momentami byłoby mi trudno nadążyć, ale wzbudzałaby we mnie dużo ciepłych uczuć. W ogóle przypomina dawne wcielenie mojej bff zanim matura wyssała z niej soki życiowe <3 Do jednego wora wrzucam Sklyę, Curtis i Mathilde, bo jak już mówiłam, uwielbiam szalonych artystów i ludzi, którzy są SPECYFICZNI, często odstający od normy i są tacy na trzeźwo. Clarcia jest przeurocza, taka jakaś, że w sercu się ciepło robi, więc ją bym z pewnością chciała spotkać! Juno! O tak, z Juno miałabym pewnie baaaardzo podobną relację jak Isolde, ogólnie same plusy mimo skrajnie różnych charakterów. Fajnie by było poznać Mads, chociaż nie jestem pewna, czy byśmy się dogadały. Z drugiej strony, podobno ja dogadam się z każdym. Duże uproszczenie, ale who knows! Ona jest taka nieprzewidywalna, co z jednej strony mogłoby być ciekawym doświadczeniem, a z drugiej strony mogłoby sprawić, że straciłabym grunt pod nogami, czego szczerze nie znoszę.
Filip- on jest taką kochaną, wzruszającą ciapą, że mi go ciągle żal i mam ochotę go przytulić i pocieszyć, ale zaraz potem klepnąć w plecy i powiedzieć "do boju!". Ogólnie lubię go ogromnie i chciałabym spotkać. O, i Elliotta! On jest taki uroczy i rozczulający! Kim, bo aż zaraża pozytywną energią, której trudno się oprzeć, a której mi czasem brakuje. Griga- gdyby akurat w tym czasie odpuścił sobie zabawy z ogniem, bo to jedna z nielicznych rzeczy, których naprawdę się boję. Ludkę z jej wrażliwością, wyciszeniem i innymi fajnymi cechami <3 A, no i Jovena, ale to podobnie jak w przypadku Clementa- w małych dawkach.


2. I następne fajniutkie hehe: którą z formowych postaci (niekoniecznie męskich Cool) wybrałabyś do bycia w związku? Dlaczego, jak to sobie wyobrażasz, jak myślisz, jakie mielibyście dramy itp.? Ogólnie walnij ładną historię, bo wszyscy lubią czytać, jak chcesz to możesz napisać o więcej niż jeden postaci, bo wybór na pewno ciężki, a my się ucieszymy z ładnej klepaneczki.


Kolejne trudne pytanie, ba, znacznie trudniejsze od poprzedniego, ale zmierzymy się i z tym!
Hm... Percival. Percival jest w pewnym stopniu facetem idealnym, mimo pewnych wad, których przecież nie mogłam mu poskąpić. Wiadomo- babiarz. Ale kiedy go naprawdę weźmie, potrafi być wierny (vide sytuacja z Zoe). Oddany przyjaciel, ma dobre układy z rodziną, a ja jestem bardzo rodzinnym typem, chociaż wiadomo- różnie bywa. Choleryk, ale ja mam właściwości łagodzące i właściwie każdego ułagodzę, więc i z tym dałabym sobie radę... Inna rzecz, że pewnie ciągle kołatałoby mi się w głowie, dlaczego chce ze mną być, co we mnie widzi i co będzie, jeśli przestanie to coś dostrzegać. Czy nie będzie mu brakowało kogoś równie żywiołowego jak na przykład Zoe. Mogłabym być też zazdrosna, ale nie dawałabym tego po sobie poznać. Wolałabym, żeby nie był aż tak przystojny, bo siłą rzeczy przyciągałby kobiece spojrzenia, a ja miałabym ciągłe poczucie zagrożenia.
A może nie? Może uznałabym, że skoro jesteśmy razem, a on nie jest fanem związków, to jest między nami coś takiego, co dystansuje wszystkie lachony? Szczerze- nie mam pojęcia.

Leigh Oz Ventura- jest w nim coś takiego, co bardzo mi się podoba. Odpowiedzialność, skupienie, troskliwość. Lubię słuchać, ale lubię też być słuchaną. Dramy? Może. Może bez sensu próbowałabym się dogrzebać do tego, co go boli, a potem nie mogłabym dać sobie z tym rady. To mogłoby wszystko zepsuć. Podobnie jak wyjście na światło dzienne tkwiącego w nim szaleństwa, ekspresji, która w nadmiarze mnie przytłacza. Kiepska jestem w dramowaniu, przyznaję.


3. Które parringi na czaro uważasz za udane, które za kompletnie nietrafione i gdybyś mogła, które postaci być ze sobą szipowała? Oczywko wszystko ładnie z uzasadnieniami.


Hm, zacznę od tych, które naprawdę lubię:
Zoe & Percival- ja nie wiem, czy to wymaga jakiegokolwiek uzasadnienia. Mam wrażenie, że ich relacja jest tak szalona, a jednocześnie tak naturalna dla obojga... No uwielbiam ich.
Marceline & Joven- zwykle najbardziej lubię pary, które dobierają się na zasadzie przeciwieństw, ale tych dwoje uwielbiam razem. I czekam na rozwój wydarzeń!
Elliott & Kayle- aww, sama nie wiem, ale oni są tacy szaleni i tak fajnie do siebie pasują!
Curtis & Raphael- oboje szaleni pisarze, oboje oderwani mocno od rzeczywistości... fajni są razem w tych swoich dziwactwach, lubię w nich dosłownie wszystko!
Grace & Raphael- tu nawet nie wiem, co powiedzieć. Moja teoria na temat różnic charakteru, które tak fajnie się sprawdzają, znajduje tutaj potwierdzenie. Niby nic ich nie łączy, niby ze strony Gigi to tylko zakład, ale jednak jest chemia i iskrzy jak szalone! Oba te pairingi uwielbiam <3
Kai & Mathilde- on niby brutalny i łobuz, ona niby taka niewinna i urocza, a razem tworzą duet idealny. UWIELBIAM <3
Ludka & Mins- znów różnice, różnice, różnice- są świetne!
Scarlett & Cedric- nie wiem, co powiedzieć. Po prostu lubię to połączenie postaci!
Jossie & Charlotte- dziwaczna strasznie sytuacja, ale może właśnie przez to taka fajna!

A teraz te, które mi się nie podobają:
Juno & Oliver- hehe, moja miłość do Juno i awersja do Olivera. Poza tym serce mi pęka, kiedy ktoś tak strasznie katuje siebie i drugą osobę emocjonalnie, podczas gdy mogłoby być dobrze Kim i Xavier- nieee wiem, on mi po prostu do niej nie pasuje, no. Nie wydaje się kimś wystarczająco odpowiedzialnym dla Kimmie i dziecka :c
Filip & Joshua- Jezus wydaje mi się za brutalny jak dla Filipa, który jest jednak delikatny i wrażliwy. Przeciwieństwa przeciwieństwami, ale tutaj... nie.

A co by dusza chciała:
Mads & Dexter- w sumie nie wiem, skąd mi to przyszło do głowy, ale wydaje mi się, że to mogłoby być szalenie ciekawe!
Kim & Clement- oj wolno sobie pomarzyć, prawda? Po prostu okazało się, że te postaci fajnie ze sobą funkcjonują i... no tak, taki mój mały dream.
Juno & Alan- nie krzyczeć, że Oliver, że Jude! Po prostu tak mi przyszło do głowy, że to byłby całkiem fajny duet i o! Schluss.
Stella & Percival- oj, bo nimi tak super się pisze <3 Kocham te wątki, ale albo Zoe, albo Stella i ogólnie cierpienie straszliwe.

Pewnie bym coś jeszcze wymyśliła, ale jestem biedna, słaba i idę się położyć.

A klepię Charlotte/Ludkę/Sherisse i powtarzam pytania, bo fajne są! 8D
Powrót do góry Go down


Sherisse Lee Irvine
Sherisse Lee Irvine

Nauczyciel
Rok Nauki : I
Wiek : 27
Czystość Krwi : 25%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 135
  Liczba postów : 203
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6665-sherisse-irvine#188315
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6667-sowka-sheri#188327
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty06.09.13 16:02;

1. Które z postaci na forum chciałabyś spotkać w rzeczywistości i dlaczego?

Będę tutaj szła po forumowej liście ostatnio obecnych, więc ta kolejność wcale nie znaczy, że tą postać lubię bardziej od tamtej, ale no.

Ambroży Piątek vel Piętaszek: Artysta to jednak artysta i nie ma co rozwodzić się na ten temat. Dobrze byłoby sobie pogadać tak naprawdę o Beatnikach, związkach z młodszymi dziewczynami i tych wszystkich innych sprawach. Zawsze przyda się taki filozof do pogadania. No i oczywiście te jego rysunki, pisząc posty aż sobie je wszystkie wyobrażałam, ach <3

Curtis Juvinall: Jej podejście do wszystkiego jest takie specyficzne, ale tym samym trochę podobne do mojego, chociażby rozpuszczanie o sobie strasznych plotek - niby tego nie robię, ale gdybym miała trochę więcej odwagi, to pewnie bym robiła! Tak czy inaczej, jej pewna izolacja od rzeczywistości i to, że wydaje się, jakby żyła w zupełnie innym świecie jest dla mnie naprawdę bardzo ciekawe, co też umieszcza ją na tej liście.

Clara Hepburn: NO JAK TU JEJ NIE WPISAĆ <3 Nieco ciapowaty i zapominalski Sherlock, osóbka wspaniała sama z siebie, do tego przytulanka! Aż nie wiem co napisać, więc wyobraźcie sobie mnie zachwycającą się Clarcią na wszelkie możliwe sposoby.

Elliott Bennett: Jeśli ktoś zna jego relację z Lottą to wie, jak by to wyglądało w prawdziwym życiu między nim a mną, dla niewtajemniczonych jednak napiszę, że pewnie przez dłuższy okres naszej znajomości bym się nim opiekowała, aż w końcu zamienilibyśmy się rolami.

Kayleigh Walsh: Jej specyficzność też bardzo rzuca się w oczy, najlepszym przykładem jest chociażby avatar, za który wielkie propsy <3 Może tak na co dzień nie zwracam wielkiej uwagi w kierunku dziewczyn w jej stylu, ale taką fankę żabich sekcji pewnie spotkałabym bardzo chętnie.

Raphael de Nevers: Człowiek z tak wielkim zasobem pomysłów i miłością do pisania nie byłby nikim innym, jak moim najlepsiejszym kumplem! No i oczywiście Francuz, więc nie puszczałabym go wolno bez jakichś nowych zwrotów albo słówek w tym języku. Poza tym artysta z krwi i kości, który mógłby być dla mnie prawdziwą inspiracją, z racji tego że niby lubię pisać opowiadania, ale zawsze są suche i niedokończone. No i ogólnie ta jego Rafałkowość no!

Venice Sue Irvine: Tą uwielbiałabym pewnie za same imiona i nazwisko, no i za charakterystyczny uśmieszek. Może trochę jak Sherisse padałabym ofiarą setek zakładów, ale przecież na pewno byłoby warto! Pewnie nie pochwalałabym jej skłonności do wybryków, ale zdaje mi się, że mogłybyśmy się jakoś dogadać.


A teraz moje pyszczki:

Z Charlotte tak naprawdę nie chciałabym się spotkać. Po pierwsze padłabym z zazdrości o jej wygląd (chociaż to się tyczy znakomitej większości dziewczyn tutaj egzystujących), po drugie pewnie prędzej czy później zaczęłybyśmy dyskutować, a ona bez problemu wjechałaby mi na ambicję swoimi błyskotliwymi argumentami. Zresztą Lotta jest taką trochę przekolorowaną wersją mnie, a spotykanie samej siebie nie jest niczym naprawdę ciekawym.

Za to Ludka, oj, Ludkę to bym porwała do siebie do domu i nie wypuściła! Mimo, że każdej ze swoich postaci "wstrzykuję" jakiś swój gen, to ona otrzymała go najmniej, bowiem jest to jedynie zależąca od nastroju cierpliwość. Może troszkę byśmy się nie dogadały, bo ona potrzebuje tych kilku chwil dla siebie, a ja, skoro już ją porwałam, to pewnie nie dałabym spokoju.

W kwestii Sherisse myślę, że mogłoby być naprawdę fajnie. Może wreszcie zaraziłabym się taką prawdziwą chęcią do nauki, zamiast się opieprzać całe dnie, ale to jedynie szczegół. Podoba mi się w niej dążenie do postępu, czyli szukanie sposobów na odniesienie sukcesu w kwestii, w której wcześniej odniosła porażkę, no i jej ogólny, ale jednak względny, spokój. Pewnie więcej czasu spędzałybyśmy na z deka poważnych rozmowach, zamiast na rzucaniu sobie nawzajem głupawych żartów i wygłupianiu się.


2. Którą z forumowych postaci wybrałabyś do bycia w związku? Dlaczego, jak to sobie wyobrażasz, jak myślisz, jakie mielibyście dramy itp.?

Za krótko jestem na forum, żeby przebierać we wszystkich tak porządnie, a nie powierzchownie, więc może umknął mi ktoś taki, kogo naprawdę wzięłabym i nie oddała, ale to nic. Zacznę od jednej męskiej, mimo że faceci to jednak nie moja bajka.

Elliott. Nie wiem tak naprawdę czemu, po prostu czuję, że byłoby nam naprawdę dobrze, chociażby dlatego że nie spodziewałabym się wcale jakichkolwiek dram, a to już przecież połowa sukcesu! No i oczywiście fakt, który wspominałam trochę wcześniej, czyli to, że po okresie, w którym ja musiałabym pilnować jego kudłatej łepetyny, on w końcu zająłby się mną, a zawsze dobrze jest mieć kogoś takiego, w kogo można się po prostu ot tak wtulić.

A teraz dziewczyny.

Clara, Clara, Clara! Wystarczy mi przeczytanie naszego wątku w Pubie a już wiem, jak bardzo bym się cieszyła z takiej drugiej połówki. Niby to ja musiałabym być tą bardziej racjonalną, tą, która pilnowałaby drugiej przed wszelkimi kłopotami i tak dalej, wszyscy wiedzą o co chodzi, ale w zamian za taką wspaniałą przytulankę, z którą mogłabym się czasem wymienić całusami, mogłabym nawet zabić. W sumie na podobnej zasadzie przedstawia się sprawa z Ludką, ale Ludka lepiej by sobie ze sobą radziła, więc nie musiałabym jej tak dużo pilnować. No wiem, robię z Clarci kompletną ciapę, a ona jest przecież prefektem i tak dokładnie pozbierała listę wrednych Ślizgonów, ale nie mogę się powstrzymać <3

Venice! Pewnie padłabym ze strachu, gdyby którejś nocy wywołała w mojej obecności duchy, ale poza tym naprawdę mi się podoba. Ta nieprzewidywalność, ta prędkość, z którą pędzi przez życie, ta dziecinność, która bardzo potrafi się czasami przydać, zwłaszcza w środowisku, do którego czasami wpadam. No i oprócz tego fakt, że ma skłonności do bycia zaborczą, jednocześnie będąc bardzo delikatną i wrażliwą. Co prawda trochę boję się, że mogłabym dla niej być ledwie przelotnym romansem, ale gdybyśmy miały zejść się na jakoś długo, to pewnie!

Mins co prawda nie nadaje się do związku ani trochę, ale chciałabym z nią spróbować. Pozbawić strachu przed zobowiązaniami no i oczywiście odciągnąć od fajek.



3. Które pairingi na czaro uważasz za udane, które za kompletnie nietrafione i gdybyś mogła, które postaci być ze sobą szipowała?

Tak jak w poprzednim pytaniu, nie znam aż tylu pairingów, ale postaram się wymienić jak najwięcej.

Kai i Mathilde, dwa KOMPLETNE przeciwieństwa, a jednak tak bardzo zakochane i tak szczęśliwe. Udany jak najbardziej!

Mini i Ludka, ciągle kibicuję tej drugiej, żeby wreszcie ściągnęła Villersównę na ziemię i zamknęła w tej klatce, no ale zobaczymy jak dalej potoczą się nasze wspaniałe wątki <3

Raphael i Grace, no lepszego to chyba na całym forum nie będzie, polećcie to poczytać, jeśli jakimś cudem jeszcze nie przeczytaliście!

Takich nieudanych pairingów raczej nie dam rady wymyślić, bo po prostu nie znam ich wystarczająco dużo :C Mam jednak troszkę takich, które bardzo chętnie bym zobaczyła!

Theodore i Chantal, no wiem, postacie jednej osoby, ale myślę że pasowaliby do siebie wręcz idealnie!

Lotta i Clara, to w sumie tak jak pisałam w drugim pytaniu >:3

Riley i Curtis, tego też niespecjalnie potrafię uzasadnić, po prostu czuję że są dla siebie jakoś tak stworzeni.



Klepię Kayleigh/Marione/Petrosa/Hankę, pytania te same, bo w końcu leń bierze górę :D
Powrót do góry Go down


Marione Shelley
Marione Shelley

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 121
  Liczba postów : 267
http://czarodzieje.my-rpg.com/t3269-marione-lou-shelley#101861
http://czarodzieje.my-rpg.com/t3272-marione-shelley
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9099-marione-shelley#254994
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty07.09.13 13:49;

1. Które z postaci na forum chciałabyś spotkać w rzeczywistości i dlaczego?
Mojego Marianka, bo mógłby mi odrabiać wszystkie prace domowe
Clarcie, bo jest taka fajniutka i z nią na pewno nie nudziłoby mi się!
Fabiana, bo mógłby mi robić super obiadki, szykować kanapki do szkoły, heheh
Elliocika, bo w końcu mogłabym się z kimś dogadać
Rapha, bo on taki ciągle zamyślony, a ja lubię takich ludzi
NO CAŁE FORUM BYM CHCIAŁA POZNAĆ wub

2. Którą z forumowych postaci wybrałabyś do bycia w związku? Dlaczego, jak to sobie wyobrażasz, jak myślisz, jakie mielibyście dramy itp.?
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, serio. Chociaż, gdyby teraz na tą chwilę wybrać to pewnie byłby Elliott (nie, wcale tu nie chodzi o szip z Kayle!). Fajna postać, na pewno bym się z nim dogadała, no nie wiem o jeszcze!

3. Które pairingi na czaro uważasz za udane, które za kompletnie nietrafione i gdybyś mogła, które postaci być ze sobą szipowała?

NAMIDA I SIMON - no dobra, byli mega obleśni (chodzi oczywiście o posty, teraz mam uraz co do jedzenia przy czytaniu :lubie:), ale mimo wszystko uważam, że parring był udany. Szkoda, że to wszystko się rozsypało, chociaż były takie momenty, że rzyganie tęczą nabierało zupełnie innego znaczenia, o!
no nie wiem, ja już nie ogarniam tych parringów na czaro :{{{

KLEPIĘ NATALIĘ AKA MARCELA Y. LYONSA wub

1. Co ma dla Ciebie największe znaczenie?
2. Czy harcerstwo jest dla Ciebie czymś więcej?
3. Byłabyś w stanie wybaczyć największe świństwo swojej najbliższej osobie?
BOŻENO, TE PYTANIA SĄ TAKIE ŻYCIOWE :sasasasa:
Powrót do góry Go down


Marcel Y. Lyons
Marcel Y. Lyons

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 163
  Liczba postów : 227
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5792-marcel-yacobe-lyons
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5794-zolwki
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty12.09.13 19:18;

OHOHOHHOHO KLEPNĘŁO MNIE <3

1.Co ma dla mnie największe znaczenie? Mamo, skąd to pytanie? Mogę być taka super i powiedzieć że przyjaźń, miłość, szczęście, pieniądze wykształcenie. Mogę być też #yolo #swag i powiedzieć że najważniejsze są imprezy, dragi, ubrania i tak dalej. Jak się tak mocniej zastanowię nad tym wszystkim, nad moim marnym żywotem i tak dalej- dochodzę do wniosku że największe znaczenie dla mnie ma szczęście bliskich mi osób. Wiesz, takie bycie matką Teresą. Pomaganie, wspieranie, przytulanie, kochanie. Lubie jak inni są szczęśliwi. Wtedy ja też jestem szczęśliwa. Nawet zaklejenie plasterkiem sprawia że jestem lepszym człowiekiem. Tak, najważniejsze dla mnie jest bycie dobrym człowiekiem.

2.Zależy co rozumiemy przez słowo czymś więcej. Jest na pewno świetną organizacją, która pozwoliła mi się wyleczyć z wielu kompleksów. Tam zawsze czuje się potrzebna i kochana. Wiele się nauczyłam w harcerstwie. Na pewno pomogło mi to zbudować mój kręgosłup moralny, wiesz nauczyłam się co robić z życiem. No i spędzam mało standardowo czas. Jestem samodzielna, rozwijam masę zainteresowań. Harcerstwo to naprawdę świetna rzecz. Nie można do tego podchodzić stereotypowo "głupie dzieciaki w mundurkach". No ale wracając do pytania. Tak jest dla mnie czymś "więcej". Mimo że teraz jestem w mało ciekawym środowisku, to idea harcerstwa jest dla mnie ważna.

3.Zależy. Od tego jakie byłby by okoliczności tego świństwa.

KLEPIĘ FABIANO:In:

1.Co jest twoim największym marzeniem?
2.Kim chciałaś zostać jak dorośniesz jak miałaś 6 lat?
3. Czy gdybyś mogła stworzyć jeszcze jedną postać na forum to jaka by ona była?
Powrót do góry Go down


Teddra Manseley
avatar

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 106
  Liczba postów : 278
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5481-teddra-manseley
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5492-tedtedtedted#159646
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7194-teddra-manseley#204412
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty23.09.13 18:55;

FABIANOWA ZAGINĘŁA W AKCJI WIĘC CLARA CHCIAŁA ODPOWIEDZIEĆ, TO JĄ KLEPIĘ.

I ONA SIĘ BUNTUJE, WIĘC DAJĘ JEJ DODATKOWE PYTANKA.

4. Ślub czyich postaci na forum chciałabyś najbardziej widzieć i jak by on wyglądał.
5. Co sądzisz o sex postach??? Które czytałaś i pamiętasz, że były fajne, a które wręcz przeciwnie?

:')))))))))))
Powrót do góry Go down


Curtis Juvinall
Curtis Juvinall

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 28
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 213
  Liczba postów : 492
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6488-curtis-laura-juvinall?highlight=Curtis+Juvinall
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6489-jakub-zjem-twoja-okreznice
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty23.09.13 21:45;

TEDDRA MANSELEY SPELNILA MOJE MARZENIA, DZIENA

1. Chciałabym się wykąpać w sphagetti.
2. Chciałam zostać astronautą i dalej w sumie chcę, ale tam trzeba dużo fizyki więc sniff
3. Ojeeeju, nie wiem, myślałam o takim nerdzie, który byłby uzależniony od wizbooka i od quidditcha online, ale zważywszy na to, że Curtis taka młodziutka, a czasu brak, to nawet nic nie planuję!
4. Na ślubnym kobiercu na pewno chciałabym ujrzeć Karin Cortez, bo wiecie taka rozwiązła panienka, ten który ją wreszcie usidlił, na pewno zyskałby szacunek całego czaro! Nie wiem niestety kto mógłby zaryzykować, może Amroge? Wtedy pewnie ślub byłby w Meksyku, państwo młodzi przyjechaliby białą limuzyną (biały - kolor czystości i niewinności), byłoby pełno kabaretek i eee koloru czerwonego, goście pewnie mieliby zapewnioną fachową opiekę hehe, no i ten tego, przyjechałby też alfons Patrick i wpadł, przerywając ceremonię, czy coś!
Ale oprócz ich ślubu to fajnie by było poczytać ślub Joveline, pewnie jakiś mały, kameralny, Mads jako druhna i te sprawy hihi, Skyla i Ollie musieliby mieć jakiś abstrakcyjny, Merlin i Dex HEHE ludzie kąpaliby się pewnie w jacuzzi wypełnionym Ognistą, hehs!
4. CUDOWNE PYTANIE HIHIHI, no najbardziej mnie urzekł pewien David, który zlizywał pot ze swojej dziewczyny hehe, to są wręcz perełki! Nie no, tak serio to szkoda słów. Sama nie przepadam za sex postowaniem specjalnie, śmiesznie się sekspostowało Ellie, która później straciła przytomność hehehe. Jak ktoś głównie pisze seksposty to trochę jest zniechęcające i nawet wytłumaczenie, że postać jest taka a taka jest trochę słabe, ale to raczej chodzi o różnorodność wątków i sposób ich prowadzenia! A z takich sekspostów, które wyryły mi się w pamięci to seksy Laili i Czarlsa w Japonii oraz Kłenia i Effie również tam, POZDRAWIAM : D

klepię Violetkę/Anala/Elliotta i ponawiam pytania bo są ŚLICZNE!
Powrót do góry Go down


Riley Salinger
Riley Salinger

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 28
Czystość Krwi : 10%
Galeony : 160
  Liczba postów : 265
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5493-riley-salinger#159681
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5498-rajlejowa-sowa#159715
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7192-riley-salinger#204396
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty25.09.13 17:31;

1. Moim największym marzeniem jest żyć bez problemów, żeby wszystko się ułożyło, wstawać późno, umieć wszystko bez nauki, nic nie robić i przede wszystkim JEŚĆ I NIE TYĆ, hehs : ))
2. Chciałam zostać aktorką i agentką w jednym. xddd I powiem więcej, mam do tego idealne predyspozycje, tylko w agencji boją się, że będę taka sławna, że każdy będzie mnie rozpoznawać nawet w przebraniu agentki. :c
3. Jak to gdybym mogła, przecież mogę sobie zrobić kolejną postać, tylko byłaby bez sensu, bo nie mam pomysłu i czasu zresztą również na prowadzenie pięciu postaci, DLATEGO NIE ROBIĘ HEHE. Ale na pewno byłaby to postać żeńska jak już, bo tych mi brakuje, mam tylko Violetkę. :c
4. Chciałabym zobaczyć ślub Mads i Riverka, bo pewnie wszystkie potrawy doprawiliby ziółkami, TAK DLA SMAKU WIECIE, a później wszyscy mieliby fazę i w ogóle ich ślub wyobrażam sobie tak, że wszędzie ziółka. Ślub Kayle i Elliotta chciałabym zobaczyć, bo odbywałby się pewnie na jakimś zadupiu, gdzie mieszkaliby w lepiance i byłoby na pewno dużo niefortunnych zdarzeń, takich jak np. eee przydepnięcie sukni ślubnej i zerwanie jej z panny młodej albo zapomnienie o ślubie :') Ślub Isoldy i Dexa, nie wiem jak by on wyglądał, ale małżeństwo z pewnością byłoby udane :*** Ach, no i oczywiście ślub Alexandre de Lioncourt i nie wiem kogo jeszcze, ale na pewno zamiast sztućców byłyby skalpele, więc tego nie można przegapić!
5. OHOHO NAJLEPSZE PYTANIA ZAWSZE NA KOŃCU <3
Mam podobne zdanie co Clarcia, ja nie lubię sexpostować i nie umiem, dlatego nigdy nie zdobędę tyle fejmu, co David, o którym mowa w odpowiedzi Clarci. :c TO NIE MOJA BAJKA, do sexpostów trzeba mieć talent, ale niektóre oczywiście bardzo fajnie się czyta, na przykład sexposty Davida, które również najbardziej zapadły mi w pamięć. :') Seksy Charlesa i Laili wiadomo, jeszcze Joshua i Filip oraz Marcelek i Isolda mi się zapamiętali. PAMIĘTAJCIE, najlepsze sexposty pisze się pod drzewami!!!111

klepię TEDDRĘ MANSELEY, bo i ponawiam pytania, bo jej się podobały :**
Powrót do góry Go down


Merlin Faleroy
Merlin Faleroy

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Ćwierć-wil, rezerwowy obrońca
Galeony : 236
  Liczba postów : 492
http://czarodzieje.my-rpg.com/t3560-merlin-faleroy
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5349-glupia-sowa-merlina
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7199-merlin-faleroy#204423
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty25.09.13 21:05;

1. Chce, żeby jakiś sławny, piękny aktor się we mnie zakochał, a potem bym się z nim bujała po mieście i śmiała się z innych dupeczek, które mają chujowych facetów. A on pozwalałby mi się zdradzać z innymi pięknymi aktorami i byłoby ekstra.. HUE HUE HUE
2. SIOSTRĄ ZAKONNĄ, bo chodziłam do jakieś szkoły, którą prowadziły zakonnice i siostra Beatka mówiła mi, że się nadaję Klepanka - Page 9 2872174413)))).
3. Hmmmm. Chciałabym stworzyć chyba kogoś dzikiego. Zazdroszczę przywiązanych do natury albo znających się na ziółkach Quayle’om :ccc. Ale dupeczkę, bo chłopców mam nadmiar. Czyli ktoś związany mocno ze swoją kulturą. Jakąś Hinduskę, która sobie jeździ na słoniach,  nie lata na miotłach, tylko latających dywanach, chodzi w sari i medytuje między lekcjami. Albo jakąś dupeczkę z Iranu, Iraku, Afganistanu, Omanu , Jemenu czy innego takiego pięknego kraju, która emigrowała, czyta codziennie Koran, czasem chodzi po szkole w burce, żeby zadziwiać ludzi, a jej ojciec pracuje w kebabie. PO CO TO PYTANIE ZARAZ PÓJDĘ SZUKAĆ MODELKI :////.
4. Boże nie wiem czyj ślub, wszystkie byłyby nudne :/// Joveline, bo byłby piękny, uroczy i taki zwyczajny, w jakimś kanadyjskim lesie, a potem wesele w domu Quayle’ów heart. Plus ziomki z Kanady na weselu, na pewno byłoby super <333. Laili i Filipa, jak Mads i Ted zaciągają ją siłą pod ołtarz :’). Chcę zobaczyć ślub Merlina, najlepiej z kimś kogo by mylił czasem imię, byłby na nim całkiem pijany, a potem by poszedł do łóżka z drużbą zamiast panną młodą. Ewentualnie mógłby mieć szybki ślub w Las Vegas z Dexem, obudził się rano i zastanawiał jak to się stało, że jest Merlin Vanberg. Chciałabym zobaczyć ślub Isolde z jakimś gościem. Może nie Marcelem, bo średnio ich shipuję. Jakimś eleganckim typkiem, super eleganckie wesele, byłoby czadowo.  
I MOJEGO FAVIANA Z DEMENTOREM
[*].
5. CO DO SEX POSTÓW. Nie jestem w nich mistrzem, moje sex posty są strasznie eheheh szybkie xd. CO OCZYWIŚCIE NIE ŚWIADCZY ŹLE O MOICH POSTACIACH, BROŃ BOŻE. Pamiętam jak hmmm nie pamiętam jak jej było. Margaret(?) kucała nad Yavanem i zawiązała mu wcześniej oczy. I jeszcze jak Namida zlizywał swoją czy tam Simona spermę, to mi się całkiem wyryło w pamięć. Przebijanie błony Lailii Czarlsa, oczywko, hmhm. Dawno temu Jiri i LSD pisali posty i określali wszystko tak emm warzywnie, TO BYŁO ZABAWNE.

PYTANKA DLA SKAJ, wrócę już do przyzwoitej ich liczby :')
1. Na jeden dzień możesz być kim chcesz z formowych postaci. Kogo wybierasz,  dlaczemu i co będziesz robić?
2. Boże nie wiem. Masz do wyboru 4 osoby z którymi masz być w dormie w Hogu. Kogo wybierasz, dlaczego i jak widzisz wasze relacje.
3. JAKIE SĄ TWOJE WYMARZONE SEX POSTY I Z KIM, POZDRAWIAM.
Powrót do góry Go down


Sky Winterbottom
Sky Winterbottom

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 135
  Liczba postów : 227
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6485-skylar-sky-winterbottom#182144
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6486-sky-w#182145
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7364-sky-winterbottom#206922
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty26.09.13 1:43;

1. O man, Devenem albo Jovenem. Przede wszystkim, HALO DAA? Indianie zawsze na propsie, jak mega zajebiście byłoby być indianinem, a w dodatku facetem na jeden dzień? Nie wiem co bym robiła, zapewne biegała po błoniach wydając ten śmieszny okrzyk jak uderza dłonią w usta, wymachiwałabym tomahawkiem, siedziała przy ognisku odurzając się jakimiś ziołami a później poszłabym kimać do mojego tipi. I jeszcze bym sobie zrobiła dobrze, zawsze mnie ciekawiło jak faceci przeżywają orgazm.

2. Relacje oczywiście muszą być zajebiste, inaczej bym sobie tych postaci nie wybrała do wspólnego mieszkania. Wzięłabym Merlina, bo byłoby z kim pić; Sherisse, bo ktoś musiałby ich kłaść do łóżka jakby zaliczyli zgon na podłodze; Theodora, coby mnie dziarał co chwila i żeby móc popatrzeć z rana na kogoś wydziaranego od stóp do głów i może Curtis, bo ta też do picia i do wszystkiego się nadaje.

3. Seks posty wymarzone to oczywiście niesamowicie romantyczny seks, gdzie rozebranie zajmuje tydzień, my jesteśmy lepsi niż gwiazdy porno, jęczymy i wijemy się, tracąc dziewictwo na fortepianie w pokoju muzycznym. A potem zarwaliby fortepian, drzazgi wbiłyby im się w dupska i spędziliby noc w skrzydle szpitalnym na łóżkach ustawionych obok siebie, romantycznie trzymając się za ręce. A jakby facet zasnął, zacząłby popierdywać przez sen co by zgorszyło moją Skaj i to byłby koniec ich romantycznego związku. Potem wszystkim by opowiadała, że ma małego.
Generalnie rzecz biorąc przeruchałabym połowę forum, bo wszyscy mają takie śliczne postacie, że aż żałuję, że moje postacie się nie puszczają na prawo i lewo. :c

Dobra, klepniemy Limbo bimbo, bo to nowa postać i jest całkiem szeksi.
I jestem leniem, powtórzę pytania.
Powrót do góry Go down


Sky Winterbottom
Sky Winterbottom

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 135
  Liczba postów : 227
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6485-skylar-sky-winterbottom#182144
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6486-sky-w#182145
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7364-sky-winterbottom#206922
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty06.10.13 13:51;

ups bum nikt mi nie odpowiada to klepiemy Cassdżosza (ładnie się łączy, nie?)
Powrót do góry Go down


Joshua Williams
Joshua Williams

Student Slytherin
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : hipnoza
Galeony : 157
  Liczba postów : 271
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6277-joshua-williams#177107
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6445-allelujah
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7176-joshua-williams#204364
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty06.10.13 14:28;

1. Na jeden dzień możesz być kim chcesz z formowych postaci. Kogo wybierasz, dlaczemu i co będziesz robić?
Rany boskie, jakie trudne pytanie! Muszę to jakoś podzielić chyba…
wybrałabym na początek jakąś postać z metamorfomagią, nie jestem przekonana czy byłaby to Cass, może Madison? Nie musiałabym przejmować się dzieckiem, wbiłabym do Hogwartu i porobiła wszędzie wielkie trolololo, udając inne osoby i robiąc zamieszanie w życiu. Huehue tak, wybrałabym Madison, zerwałabym z Rzeką, a potem poleciała do Adena! A na serio, raczej wbijałabym też na lekcje, zachowywała się skandalicznie. Życie bez konsekwencji, czy to nie piękne życie? ;D
Mogłabym w sumie też zasmakować życia Charlotte? Pomijam wtedy już całe to magiczne życie, ale fajnie byłoby wejść w to całe „szlacheckie” życie Windsorów, wbić im na herbatkę i spróbować ogarnąć, kto jest dla kogo kim, pozwiedzać. Mogłabym potem zrobić skandal wyrywając jakąś córkę gubernatora, ale nie wiem czy chciałabym tak zniszczyć życie przyjaciółce mojej postaci. Pewnie by to mocno na nich wpłynęło!
Może Grig? Zrobiłabym mega wielką imprezę w gabinecie nauczyciela (heuehue może u Rena?) i potem spaliła całe wnętrze.
2. Boże nie wiem. Masz do wyboru 4 osoby z którymi masz być w dormie w Hogu. Kogo wybierasz, dlaczego i jak widzisz wasze relacje.
OMG, tylko 4? Nie wiem, nie umiem tak imiennie wymienić, bo zaraz chciałabym kolejnego i jest więcej niż 4! Kogoś z dobrym ziołem i imprezowego, pokrewną duszę, kogoś ciapowatego, komu można by robić żarty i kogoś na kogo można by popatrzeć, ot co!

3. JAKIE SĄ TWOJE WYMARZONE SEX POSTY I Z KIM, POZDRAWIAM.
eeeeeeeee na drzewie. Kocham w końcu drzewa. Wszystkich na drzewie. A w zasadzie przy. Najlepiej prawiczków i dziewice.

Okejka, to klepię… Szalortę!
i zadaje te same pytania, bo mówiła, że się ich nie boi, huehue!
Powrót do góry Go down


Sherisse Lee Irvine
Sherisse Lee Irvine

Nauczyciel
Rok Nauki : I
Wiek : 27
Czystość Krwi : 25%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 135
  Liczba postów : 203
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6665-sherisse-irvine#188315
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6667-sowka-sheri#188327
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty13.10.13 13:38;

1. Na jeden dzień możesz być kim chcesz z forumowych postaci. Kogo wybierasz, dlaczego i co będziesz robić?

Ehm, no to pewnie Szarlotą, wiadomo, Windsorówna i bardzo królewsko, chętnie zobaczyłabym świat oczami arystokratki. Czasem pewnie potrollowałabym też telewizję na całym świecie jakimiś głupawymi czarami, a co tam >D

Oprócz tego pewnie ktoś z Australijczyków. Wiadomo, tam u nich jest pięknie, niebezpiecznie i w ogóle, a poza Sydney to nie widziałam nawet kawałka Australii, no poza tym szkoła Red Rock, te podwodne korytarze mnie strasznie ciągną <3

2. Masz do wyboru 4 osoby z którymi masz być w dormie w Hogu. Kogo wybierasz, dlaczego i jak widzisz wasze relacje?

Oj cztery to rzeczywiście mało, ale niech będzie - raz, Raphael, może z jego pomocą skleciłabym wreszcie jakieś porządne opowiadanie :roll:Dwa, Binnie/Sky, nie wiem na którą się zdecydować, obie są do siebie podobne, tylko królikowa ma większe fazy, tak czy inaczej byłoby dosyć śmiesznie. Trzy, CLARCIA OCZYWIŚCIE, taka przeurocza przytulanka zawsze spoko :love:Czwarta Mins, żebym ją mogła naprostować i posłać prosto w ramiona Ludki!

3. Jakie są twoje wymarzone sexposty i z kim?

Nie mam wymarzonych! Zależy od kreatywności drugiej strony, może mi się spodobać albo nie spodobać, proste, zresztą muszę popróbować z różnymi userami, bo tak na chwilę obecną to mam tylko Juleczkę w kolekcji i nie wiem jak reszta sobie radzi!


No to klepię wspomnianą Mins/Pornozosię/Bambi, pytania te same bo jestem wybitnie leniwa <3
Powrót do góry Go down


Bambi Northwood
Bambi Northwood

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomag
Galeony : 54
  Liczba postów : 107
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6602-bambi-northwood
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6615-dziwna-sowka-z-kocimi-lapkami
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty18.10.13 21:55;

1. Na jeden dzień możesz być kim chcesz z forumowych postaci. Kogo wybierasz, dlaczego i co będziesz robić?

Trochę czasu musiałam się zastanowić, bo tyle fajowych postaci jest i sama nie wiedziałam za co się zabrać, ale chyba najbardziej chciałabym na jeden dzień się wcielić w postać takiego Lamara, który ma specyficzne podejście do życia, obżera się ciągle słodkościami i jest mega uroczy, a mimo to znalazł się w Slythie.
Jeszcze jedną opcją jest Effie Fontanna, która jest zajebistą wilą i w sumie ciekawa jestem jakby wyglądał świat własnie z jej perspektywy ehehheh.

2. Masz do wyboru 4 osoby z którymi masz być w dormie w Hogu. Kogo wybierasz, dlaczego i jak widzisz wasze relacje?

Ojeju jeju sama nie wiem, za dużo osób, no ale skoro mam wybierać to wzięłabym Teddrę, bo ona jest głową kanadyjskiej mafii i gdyby jakieś okrutne dziewczynki chciały mnie pobić, ona by mnie obroniła no i nadałaby się też do tworzenia super spisków na chujowych facetów i jeszcze do melanżowania, ale to chyba z góry wiadome było heheh Jak Ted to i River, ale co do tego mam mieszane uczucia, bo nie wiem czy w tym wypadku robiłabym cokolwiek poza melanżem, ale jego sposób bycia i finezyjne stroje mnie po prostu urzekły xd poza tym zawsze byłoby pod dostatkiem wspaniałych ziółek, więc żyć nie umierać.  Dla równowagi może mógłby się pojawić Joshua żebym mogła mieć z nim bekę z ludzi i ogólnie myślę, że fajnym ziomkiem by był. Jeszcze niech będzie Mijka, z którą upijałabym się w wannach! Nie wiem co by z tak dobranego pokoju wyszło, ale myślę, że mogłoby być interesująco xd

3. Jakie są twoje wymarzone sexposty i z kim?
MOIM WYMARZONYM SEXWĄTKIEM Z SEXPOSTAMI JEST ZOE I CASPER! Po prostu tak idealnie do siebie pasują, że nie wiem czemu wyżej wymieniony nie jest tym zainteresowany, smutek.
Zobaczyłabym jeszcze Lailę z Pandą, bo to byłby uroczy wąteczek.
SMS z Grigiem, bo to byłby wspaniały początek dla dramy (przepraszam Clarcię <3)
i w sumie to nie mam więcej pomysłów, ale wiem że potraficie zaskakiwać, zwłaszcza z szerokim zastosowaniem infrastruktury xd


klepię ISOLDĘ i ponawiam pytania + dodam jeszcze własne

4. Podaj swoich 3 kandydatów (forumowych ofc) na wymarzonego partnera dla siebie

5. Masz możliwość zrobienia melanżu życia w Hogwarcie. Jakie miejsce wybierzesz, jakie atrakcje przewidujesz kto będzie Twoim gościem/goścmi honorowym?
Powrót do góry Go down


Isolde Bloodworth
Isolde Bloodworth

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Wzrost : 177 cm
C. szczególne : zjawiskowo długie nogi, blizna na prawym boku, arystokratyczny akcent
Galeony : 4918
  Liczba postów : 1911
http://czarodzieje.org/t5500-isolde-bloodworth#159733
http://czarodzieje.org/t5520-isolde-bloodworth
http://czarodzieje.org/t7230-isolde-bloodworth#204739
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty20.10.13 16:47;

1. Na jeden dzień możesz być kim chcesz z forumowych postaci. Kogo wybierasz, dlaczego i co będziesz robić?

O raaany, jaki trudny wybór. :c Nie wiem, pewnie jakimś facetem, jak już zmieniać, to po całości! Może moim Raphaelem, ze względu na jego cudowną lekkość bytu (chociaż teraz po akcji z Gigi mogłoby to być dosyć przykre...), odmienne postrzeganie świata i ogólny urok osobisty. Albo Dexterem, żeby zobaczyć, jak to jest być bożyszczem nastolatek, na wszystko brać poprawkę, robić co się chce bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Ogólnie iść na całość, czego ja kompletnie nie potrafię. Albo którymś z braci Quayle, tak, tak! Ja kocham Indian, mam na ich punkcie totalnego świra, więc gdyby mogła być Devenem albo Riverkiem (w sumie bardziej Riverkiem, skoro miałabym robić wielki przeskok), to świat byłby piękny! Biegałabym ustrojona w indiańskie ozdoby, w skórzanych bluzach, mokasynach i legginach, paliłabym indiańskie ziółka, latałabym po lesie, spałabym w lesie, opiekowała się bobrami, wiewiórkami i w ogóle zwierzętami (w sumie i tak to robię, ale raczej z psami i kotami, ale latif ). Lovely!

2. Masz do wyboru 4 osoby z którymi masz być w dormie w Hogu. Kogo wybierasz, dlaczego i jak widzisz wasze relacje?

Na sto procent Marceline. Marceline jest do mnie trochę podobna, wiem, że byśmy się nie pozabijały. Nie nadaje jak tranzystor, jest raczej miła, spokojna i wyciszona, ale nie zahukana, a takie osoby bardzo mi odpowiadają (więc dlaczego przyjaźnię się głównie z moimi przeciwieństwami, pytanie dnia). Pewnie byśmy sobie siedziały spokojnie, rozmawiały o życiu i pracach domowych, czasem się zwierzały z wątpliwości, weltschmerzów i innych takich, ale bez dram, padania sobie w ramiona i wylewania żali. Fajnie by było!
Aaa... Clarcia. Clarcia by mnie jednocześnie rozbrajała, bawiła i od czasu do czasu przyprawiała o ból głowy, ale strasznie bym kochała taką szaloną, pogodną istotkę, w dodatku tyle ode mnie niższą. Czuję, że moja opiekuńczość bardzo by o sobie dała znać, choć pewnie nie byłabym nachalna, bo no cóż, nachalna nie jestem. Czasem może aż za bardzo nienachalna. Clarcia byłaby cudna, choć czasem pewnie musiałabym ją kneblować, żeby nie oszaleć.
Kocham mojego Rafałka, ale nie wytrzymałabym z kimś tak roztrzepanym i bałaganiarskim, bo z jednej strony biegałabym za nim i się wściekała, że w TAKIM syfie nie da się twórczo pracować, a z drugiej stanowczo bym odmawiała sprzątania jego brudów, więc problem zostałby nierozstrzygnięty. Ale z drugiej strony... łał, te fascynujące rozmowy, zagłębianie się w metafizykę... chyba by mi rekompensowały pozostałe niedogodności. Dopóki spod jego łóżka nie zaczęłyby wychodzić skórki od banana. Na własnych nóżkach. Fe. Poza tym ja jestem stworzeniem wstającym rano, im później w noc, tym gorszy mam humor, robię się milcząca i wątpiąca w sens życia. Ach, to byłaby fascynująca relacja z Raphaelem-sową, bo z jednej strony pewnie byśmy się fantastycznie dogadywali na poziomie hmm... intelektualno-emocjonalnym, ale mój tryb życia i jego kompletnie by się nie zazębiały. I kłopot gotowy.
I może Elliotcik, bo jest taki uroczy, miły i w ogóle fajny, że pewnie by nam dobrze ze sobą było! Myślę, że nasze rozmowy byłby po prostu epickie!

3. Jakie są twoje wymarzone sexposty i z kim?

Hm, hm, hm. No nie wiem. Serio nie wiem! Pewnie bym chciała z Brucem Parringtonem, chociaż czy Jossie się specjalnie dla niego nadaje, to nie wiem, ale sexposty z Lottą wspominam bardzo dobrze, więc że tak powiem z drugiej strony pewnie też byłby świetne. Aaam. Myślę intensywnie, ale jakoś nie mam pomysłu, wybaczcie. :c


4. Podaj swoich 3 kandydatów (forumowych ofc) na wymarzonego partnera dla siebie.

No tu was zaskoczę, bo jest mi ciut łatwiej 8D Pewnie bym chciała mojego Percysia, chociaż te ilości kręcących się wokół niego bab spędzałyby mi sen z powiek. W sumie to pod pewnymi względami stworzyłam go na wzór i podobieństwo mojego ideały, który szczęśliwie ma sporo wad, bo inaczej byłby śmiertelnie nudny, ot co!
Elliott- chyba by mnie ciągle rozczulał, bawił i ogólnie byłoby tak miło, dobrze i cieplutko. 8D Chociaż z takim rozmarzonym facetem nigdy nic nie wiadomo!
Frederick Ainsworth- bo po prostu tak.

5. Masz możliwość zrobienia melanżu życia w Hogwarcie. Jakie miejsce wybierzesz, jakie atrakcje przewidujesz kto będzie Twoim gościem/goścmi honorowym?

Pfff... nie mam bladego pojęcia. Pewnie bym urządziła jakąś imprezę w środku lasu, na gałęziach wisiałyby lampiony, takie ładne, kolorowe, paliłyby się ogniska. Gdzieś tam byłby parkiet, oświetlony również lampionami, a przy ogniskach mogliby siedzieć szukający spokoju i popijający sobie niespiesznie alkohol, ewentualnie miziający się. Tylko trzeba by pilnować facetów, żeby nie skakali przez ogniska, bo mam traumę.
Gość honorowy? Ha. No nie wiem. Nie, serio nie wiem. Znając mnie nikt nie by nie był gościem honorowym, żeby reszta nie poczuła się dotknięta, chyba że miałby akurat urodziny czy coś w tym rodzaju. Tia.


Klepię Curtis Juvinall 8D

1. Mamy bal w Hogwarcie, panie proszą panów, panowie odmówić nie mogą... kogo wleczesz na parkiet, dlaczego i jak wygląda wasz taniec?

2. Zawsze są pytania o best friendów, wymarzonych partnerów... to teraz- kogo byś z całą pewnością nie cierpiała, będąc w Hogwarcie? I jak by to wyglądało- otwarty fajt czy omijanie się szerokim łukiem i podgryzanie?

3. Podróż życia z kimś z Hogwartu. Dokąd, jak i z kim? Jakieś przygody?
Powrót do góry Go down


Curtis Juvinall
Curtis Juvinall

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 28
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 213
  Liczba postów : 492
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6488-curtis-laura-juvinall?highlight=Curtis+Juvinall
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6489-jakub-zjem-twoja-okreznice
Klepanka - Page 9 QzgSDG8




Gracz




Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty20.10.13 17:57;

1. Mamy bal w Hogwarcie, panie proszą panów, panowie odmówić nie mogą... kogo wleczesz na parkiet, dlaczego i jak wygląda wasz taniec?
Zawlokłabym Raphaela albo Griga, hiihihihi, przy ich 3949430 centymetrach, moje sto sześćdziesiąt parę wyglądałoby zabawnie, pewnie sam taniec też by taki był, zresztą jakieś dzikie Clarciowo-Grigowe pląsy pewnie tak właśnie wyglądały. W sumie może bym też wyciągnęła Caleba? Pewnie po paru piosenkach leżelibyśmy na ziemi tarzając się ze śmiechu z samych siebie, on to wszakże taka zabawowa osóbka, że! Poza tym spełniłabym marzenie Skyli i wyciągnęła na parkiet jednego z braci Quayle (pewnie Rivera, bo wydaje mi się najbardziej skory do takich akcji!), aby pokazał mi jakiś szalony indiański taniec, który mógłby wywołać deszcz i nie tylko deszcz, no takie jakieś rytualne pląsy, HEHS, to by mogło być ciekawe!

2. Zawsze są pytania o best friendów, wymarzonych partnerów... to teraz- kogo byś z całą pewnością nie cierpiała, będąc w Hogwarcie? I jak by to wyglądało- otwarty fajt czy omijanie się szerokim łukiem i podgryzanie?
Z całą pewnością nie cierpiałabym panny od skalpela Klepanka - Page 9 2872174413
Ale oprócz niej!
Chyba większości ślizgonek<\3 Podejrzewam, że nie przepadałabym za SMS, za Sophie, za Pandorą, może za Violet też? Z chłopców to pewnie Gabriel? No i raczej nie trawiłabym Fredericka Championa. A, ale nie sami ślizgoni! Pewnie nie przepadałabym za Jiro Moore. Karin czy Cornelia, nienie, nie sądzę, że z nimi mogłabym się też jakoś dobrze dogadać, chociaż czy ja wiem, czy od razu hejty? Taki konflikt charakterów by się mógł między nami wywiązać. Z jednej strony pewnie trochę by mnie wyżej wymienionych osób niektóre zachowania bawiły, może to by było nawet zabawne je tak czasem poobserwować? Hejtowałabym je gdybym miała jakiś konkretny powód, co w sumie trudne mi do wyobrażenia nie jest, bo konkretny powód wcale nie musi być jakimś niesamowicie dobrym powodem, chociaż WHO KNOWS? Nie z każdym da się dogadać, no niestety! Z większością pewnie byłyby to pewnie takie ciche hejty, ale gdyby ktoś wyskoczył i pogroził mi SKALPELEM Klepanka - Page 9 2872174413)), mogłoby to przejść w otwarte hejcenie, BO HALO. Nie no, tak naprawdę, dyskutować z nimi mogłabym do śmierci, nie poddałabym się ehehh.

3. Podróż życia z kimś z Hogwartu. Dokąd, jak i z kim? Jakieś przygody?
Chciałabym odbyć podróż życia podczas której napadnę i okradnę wszystkie banki w Wielkiej Brytanii tak jak to kiedyś zrobią Cedric i Scarlett heart
Ale oprócz tego, hm. Podróż z braćmi Quayle do Kanady, zwiedzanie INDIAŃSKICH WIOSEK 8). Super byłoby też zwiedzić Paryż z Raphaelem! Pewnie oprowadziłby mnie po jakichś urokliwych uliczkach, kafejkach i w ogóle mogłabym poznać to miasto z całkiem innej strony, niż poznają je pozostali turyści. Fajnie byłoby spojrzeć na Paryż z perspektywy mieszkańca, który w dodatku, jak sądzę, potrafiłby mnie bardzo zainteresować swoimi różnymi opowieściami o jakichś tajemniczych zakątkach stolicy Francji!
Z Mią albo Jankiem można by się wybrać w podróż do Grecji 8DChociaż gdyby ten drugi zaczął marudzić... Mogłabym stwierdzić, że jednak nie chcę włóczyć się po świecie z takim grumpy catem! Z Mijką z kolei mogłybyśmy zorganizować wycieczkę której głównym celem byłoby siadanie na każdej napotkanej ławeczce, plan życia heart.
W każdym razie można by też zebrać paczkę zabawowych czarodziei typu Dex, Juno, Merl, Cezar i udać się w dziką podróż po Europie/USA wypożyczonym ogórkiem, ha! Albo przyczepą.
Swoją drogą przecież oni mają Hogwart, pewnie nie chciałoby im się nigdzie ze mną ruszać :C

i klepię... Ursulę Ulyssę Litwin! 8D ponawiam pytanka, bo fajne
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Klepanka - Page 9 QzgSDG8








Klepanka - Page 9 Empty


PisanieKlepanka - Page 9 Empty Re: Klepanka  Klepanka - Page 9 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Klepanka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 15Strona 9 z 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Klepanka - Page 9 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-