Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Klepanka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 1 z 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorWiadomość


Emerson Berkley
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 31
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Klepanka  Klepanka EmptyPon Cze 28 2010, 08:40;

Wymyślamy trzy pytania, a następnie wybieramy osobę która ma na nie odpowiedzieć.
Jeżeli gra będzie "stała" to rzecz jasna ktoś inny może odpowiedzieć na pytania.

A więc... klepię pierwsza osobę, która to przeczyta.

1. Czy twoim zdaniem forum pracuje lepiej niż na tamtym serwerze?
2. Jesteś zadowolony z tego jak prowadzisz swoją postać? Czy nie jest ona dla ciebie nudna, uciążliwa?
3. Wolisz brunetki czy blondynki? Uzasadnij. :D
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPon Cze 28 2010, 08:45;

1.Tak
2.Tak
3.Hmmm, wolę brunetki z wielu powodów. Nie lubię jasnych włosów u dziewczyn, o blondynkach opowiadane ą kawały ^^.

A więc... klepię pierwsza osobę, która to przeczyta.

1.Co najbardziej lubisz na tym forum? (Uzasadnij)
2.Czy uważasz, że zdobyłem dużo punktów dla Gryffindoru? (30)
3.Wolisz brunetów czy blondynów? (Uzasadznij) :D

Powrót do góry Go down


Emerson Berkley
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 31
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPon Cze 28 2010, 09:36;

1. Lubię fajną atmosferę. Nie wiem w zasadzie jak to uzasadnić, więc pozwolę sobie tego nie zrobić.
2. Hm, biorąc pod uwagę że teraz mamy już ponad 200 punktów to owszem ^^
3. Jeżeli chodzi o mężczyzn to zdecydowanie brunetów. Ja nie przepadam za facetami o jasnych włosach.

Klepię Narcissa;

1. Wolisz dobre czy złe postacie w HP? Dlaczego?
2. Gdyby Hogwart rzeczywiście istniał, do jakiego domu chciałbyś być przydzielony? Dlaczego?
3. Czy uważasz się za osobę odważną? Odważałbyś się np. podbiec do trzech wyraźnie potężniejszych mężczyzn atakujących jakąś dziewczynę?
Powrót do góry Go down


Narciss Aładin
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 45
  Liczba postów : 419
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPon Cze 28 2010, 09:53;

1. Zdecydowanie bardziej uwielbiam złe postacie. Są znacznie bardziej intrygujące i zaskakujące. Dla mnie nie ma nic gorszego niż nuda i monotonia, a właśnie tymi cechami przejawiają się wszystkie "dobre" postacie w HP. Dlatego... Ave Sev & Lu. <3
(A poza tym, złe postacie są bardzo męskie... )

2. Myślę, że prędzej bym wyzionął ducha, niż chciał należeć do innego domu, niż Slytherin. Niestety, ale cechy charakterystyczne innych domów to te, które mnie irytują dość mocno na dłuższą metę. O ile oczywiście mogę tworzyć postać Gryfiaka, to realne obcowanie z takowymi bardzo by mnie denerwowało. Jedynie ślizgoni są ludźmi na tyle spokojnymi, że można z nimi wytrzymać. : D

3. Bywam odważny, ale moja odwaga zależy od celu, który przyświeca odwadze. Przykład, który podałaś jest absolutnie błędny. Niestety "jakaś dziewczyna" jest mi kompletnie obojętna i nie mam zamiaru narażać siebie dla "jakiejś dziewczyny". Niech sobie radzi sama, co każdy przecież powinien potrafić. Co innego, gdyby zamiast tej dziewczyny był ktoś bliski mnie.


Klepię Cass. <3

1. Gdybyś mogła zaplanować, kim będziesz jak się urodzisz, co byś zmieniła? Czy zmieniłabyś swój wygląd, charakter, a może nawet płeć? Dlaczego?

2. Zakładając, że przez kilka godzin masz iście boską moc, co byś z nią zrobiła? Zaledwie trzy godziny na wykorzystanie nieograniczonej mocy...

3. Dlaczego masz konto na rpg forum? Czy jest jakiś powód, dla którego lubisz pisać?
Powrót do góry Go down


Cassandra Lancaster
Cassandra Lancaster

Nauczyciel
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : metamorfomag
Galeony : 620
  Liczba postów : 1718
http://czarodzieje.my-rpg.com/t171-cassandra-villiers
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4274-cass
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPon Cze 28 2010, 10:22;

1. Zmieniłabym po pierwsze miejsce, w którym przyszłam na świat. Ze wstydem muszę przyznać, że żadna ze mnie patriotka i najchętniej opuściłabym ten kraj. Zmieniłabym płeć, chciałabym poznać męski punkt widzenia na wszystkie sprawy. Charakteru bym nie zmieniała za nic, jest w nim wiele niedociągnięć, ale chciałabym być chociaż w jakieś części sobą. I może skoro miałabym nową szansę, nie popełniałabym tylu niepotrzebnych błędów? Poza tym, jako mężczyzna niestety mogę zaistnieć w swojej pasji, a jako kobieta jest bardzo trudno... A trzeba spełniać marzenia! Chyba jeszcze bardziej przykładałabym się do nauki(co cały czas jest w planach!).


2. Hah! głodnym dać jeść, spragnionym pić, bezdomnym pokazać jak buduje się domy, innymi słowy tym co się poddali, nie widzą już szans na dalsze życie, chciałabym pokazać, że jednak warto. Nie wiem, jak bym to uczyniła. Uznajmy, że magiczne gwiazdki spadną z nieba.

3. Dlaczego? Nawet sama nie wiem. Były święta, nudziłam się, a potem zaczęłam pisać na forum. Wpierw nikogo nie znałam, więc słabo się udzielałam. A teraz... nie żałuje. Zabija wolny czas, pozwala na chwile zapomnieć o problemach. A pisanie się wzięło stąd, że czytałam funfiction. Większość akcji przestała mi już pasować, więc zawzięłam się w sobie tworząc historię na własnych zasadach. A że to był idealny sposób na wyrażenie siebie, własnych poglądów, przemyśleń i w danej historii bycia bogiem, no dla mnie bomba.

Klepię... Alexa.

1. Jaki masz stosunek do osób homoseksualnych? Jesteś za ślubami oraz adopcją?
2. Jakie są Twoje kryteria znajdywania sobie własnego "stada"(przyjaciół, znajomych)?
3. Jakie interesują Cię eventy kulturowe?
Powrót do góry Go down


Alex Brooxter
Alex Brooxter

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 0
  Liczba postów : 402
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyCzw Lip 29 2010, 14:01;

1. Jaki masz stosunek do osób homoseksualnych? Jesteś za ślubami oraz adopcją?
Tak jak do heteroseksualnych. Dopóki nie afiszują się z tym za bardzo publicznie to jest spoko. O ślubach dyskutowaliśmy kiedyś w szkole zostałem zjedzony wtedy przez większość, bo powiedziałem, że mi to nie przeszkadza. Traumatyczne przeżycie. A o dzieciach nie myślałem. Ale skoro są dwie kobiety to mogą skorzystać z nasienia nieznanego dawcy i bez adopcji sobie poradzą. Gorzej jeżeli jest dwóch facetów, bo sami sobie nie urodzą dziecka. (Trochę dziwnie mi to zabrzmiało.) Ale jeżeli mają zapewnić dziecku lepsze życie niż to w domu dziecka to dlaczego nie? Chociaż z drugiej strony rówieśnicy są okrutni i o ile dziecko będzie się czuło kochane w domu to inni mogą mu to szybko odebrać. Właściwie mógłbym nad tym podyskutować albo napisać rozprawkę :P

2. Jakie są Twoje kryteria znajdywania sobie własnego "stada"(przyjaciół, znajomych)?
Przygarniam wszystkich jak popadnie. xD Nawet ślimaki i biedronki.
Nie mam jakiś specjalnych kryteriów, ale jedno jest ważne. Przyjaciele czy znajomi muszą mieć dystans do samych siebie bo inaczej za długo z takimi osobami nie wytrzymam. Własne zdanie też mile widziane, bo jeżeli ktoś mi ciągle przytakuje to jest to nudne po pewnym czasie. Bo ile można słuchać 'Tak, tak masz rację. Zgadzam się z Tobą.' I żeby mnie nie zmieniał na siłę -.- Nie dam się i już. Żeby nadążał za moimi pomysłami i nie był zbytnio ograniczony na nowe rzeczy. Nie marudził za dużo i lubił lody limonkowe! Właściwie to jest najważniejsze (lody oczywiście) :D

3. Jakie interesują Cię eventy kulturowe?
Po dłuższym zastanowieniu utwierdzam się w przekonaniu, że każde. Im więcej się dzieje tym lepiej, szczególnie, że zawsze można dobrze się zabawić. Gdy nie jestem połamany jestem otwarty na wszelakie propozycje.
Amen.


Klepię Victorie
1. Idziesz do sklepu masz tylko dwa złote, możesz kupić gumę miętową albo batona. Co wybierasz i dlaczego?
2. Lubisz mieć wszystko zaplanowane czy idziesz na tak zwany żywioł. Uzasadnij odpowiedź.
3. Jak myślisz do którego ze Smerfów porównaliby Cię znajomi. Dlaczego akurat ten?

Powrót do góry Go down


Victorie Gray
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 139
  Liczba postów : 164
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyCzw Lip 29 2010, 14:42;

1. Idziesz do sklepu masz tylko dwa złote, możesz kupić gumę miętową albo batona. Co wybierasz i dlaczego?

Nie kupiłabym ani gumy, ani batona. Ale jeżeli już musiałabym koniecznie coś wybrać to wybrałabym gumę.
Jak byłam trochę młodsza to uwielbiałam obżerać się batonami, kupowałam ich sto tysiące oczywiście najlepiej z czekoladą. A teraz... jakoś mi minęło. Nawet jeśli chce mi się czegoś słodkiego to baton, jest ostatnią rzeczą na którą spojrzę, a tym bardziej się zdecyduję. Za to z chęcią kupiłabym sobie za to dwa złote jakieś świetne limonkowe, cytrynowe lody gałkowe. Niestety, w Polsce niewiele lodziarni może pochwalić się "prawdziwym" smakiem. Zazwyczaj najlepsze lody o tym smaku jadam za granicą.
Co do gumy, za nią również nie przepadam. W ogóle samo żucie gumy mnie irytuje. Ale to akurat, wzięło się od mojej matki, która ma w zwyczaju rzuć gumę mlaskając najgłośniej jak się da, a następnie przykleić ją gdzie się da. Az mnie krew zalewa. Nie to, ze ja jakoś strasznie porządna jestem, ale to akurat irytuje mnie maksymalnie. Ogólnie jestem osobą dosyć nerwową :D

2. Lubisz mieć wszystko zaplanowane czy idziesz na tak zwany żywioł. Uzasadnij odpowiedź.

Różnie. Mam taką lekką paranoję na punkcie sklepów. Wiecznie boję się, ze mam za mało pieniędzy i mi nie starczy na to co sobie wymyśliłam kupić. Nawet gdybym miała dwie stówy w portfelu i kupowała coś za powiedzmy 1,99 zł. to i tak wyobrażałabym sobie milion sytuacji w których dziwnym sposobem pieniądze wyskakują mi z portfela itd. Moi znajomi uwielbiają chodzić ze mną do sklepu nabrać jakichś tam rzeczy, tak że ledwo nam starczy za nie zapłacić, a potem przyglądać się mojej panice.
Jeżeli chodzi o inne rzeczy, takie jak powiedzmy wakacje, to wtedy mało się zajmuje planowaniem. Najczęściej jest tak, ze umawiam się z kimś tam, ze może gdzieś w następnym miesiącu pojedziemy, a ta osoba dzwoni do mnie godzinę później i mówi, ze na jutro zarezerwowała nam miejsca na wycieczce.

3. Jak myślisz do którego ze Smerfów porównaliby Cię znajomi. Dlaczego akurat ten?


Hm, w tym temacie bardziej mogłaby się wypowiedzieć Rose niż ja. Nigdy nikt mnie nie porównywał do smerfa, ale może... Ważniak?

Klepię Marka wedle życzenia

1. Masz do wyboru zabić osobę za którą nigdy nie przepadałeś a wręcz nienawidziłeś ponieważ przez wiele lat wyśmiewała i kpiła z Ciebie, albo sam zginąć. Co wybierasz? Uzasadnij.
2. Co uważasz o polskiej polityce?
3. Czy wierzysz w efekt placebo?
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPią Lip 30 2010, 10:34;

1. Masz do wyboru zabić osobę za którą nigdy nie przepadałeś a wręcz nienawidziłeś ponieważ przez wiele lat wyśmiewała i kpiła z Ciebie, albo sam zginąć. Co wybierasz? Uzasadnij.

Hmm, sam niewiem. Zależy w jakich okolicznościach. Jeśli śmierć była by spowodowana przeze mnie, to pewnie wolałbym sam zginąć niż osoba której nienawidzę. I odwrotnie. A jeśli śmierć byłaby spowodowana ani przeze mnie ani przez niego, to jeszcze zależy, jak bardzo bym cenił życie w danym momencie. Jeśli np. Byłbym po zerwaniu dziewczyny którą bardzo kochałem, to pewnie wybrałem bym śmierć moją, ponieważ taka osoba wtedy jest trochę przyćmiona i wmawia sobie że chcę pożegnać się z życiem, ale zależy też czy to by była śmierć bolesna, czy nie. Moja śmierć miała by swoje pewne zalety, na przykład ten człowiek by docenił ludzi, i pewnie by już się nie wyśmiewał, ale żył by też w ciągłym poczuciu winy, że człowiek, z którego się wyśmiewał, ocalił mu życie, przez co sam musiał zginąć. A do tego zginął bym bardzo szlachetnie, ponieważ ocaliłbym osobę, której nie nawidzę, tym samym skazując się na śmierć. A jeśli w danym momencie, uwielbiał bym życie, to pewnie wybrał bym śmierć tej drugiej osoby. Poczucie winy pewnie by było, ale czerpiąc wielką radość z życia, nie było by ono aż tak wielkie.
(Uff xd)

2. Co uważasz o polskiej polityce?

Powiem szczerze, że za nią nie przepadam.

3. Czy wierzysz w efekt placebo?

Wierzę.

Klepię Victorie Gray ^^

1.Gdybyś miała wybierać: Ładny chłopak z głupim charakterem, czy Brzydki chłopak z fajnym charakterem? Uzasadnij.
2.Co sądzisz o Japonii? Uzasadnij.
3.Miałaś kiedyś Deja vu?

Powrót do góry Go down


Victorie Gray
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 139
  Liczba postów : 164
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPią Lip 30 2010, 11:09;

1.Gdybyś miała wybierać: Ładny chłopak z głupim charakterem, czy Brzydki chłopak z fajnym charakterem? Uzasadnij.

Zawsze mówię innym, że wybrałabym ładnego ale sama dobrze wiem, ze wolałabym inteligentnego. To znaczy, oczywiście mogłaby się związać z ładnym i głupim o ile nie mówiłby za dużo. xDD
Nie no, ostateczna decyzja - ten drugi. Lubię inteligentnych facetów bo po pierwsze są zawsze tacy... tajemniczy. A po drugie, nie są banalni i nie można ich łatwo zdobyć :D
Ale zapewne, gdybyś zapytał mnie o to za godzinę zmieniłabym zdanie ;)

2.Co sądzisz o Japonii? Uzasadnij.

Sadzę niewiele, bo nie znam tego kraju, a z geografii jestem tak beznadziejna, ze nawet nie wiem gdzie leży.
Oczywiście mogłabym wrzucić hasło na Wikipedii i zabłysnąć czyms ambitnym, ale zwyczajnie mi się nie chce ;)

3.Miałaś kiedyś Deja vu?

Za często go mam. Ale chyba nie jestem jedyna, co?

Klepię Kazuo

1. Prowadzisz swoja postać już dosyć długo. Czy nigdy nie zastanawiałeś się by zrezygnować z Kazuo? Zawsze podobał Ci się taki jakim go stworzyłeś?
2. Gdybyś mógł wyjechać w podróż swoich marzeń, jakie miejsce by to było?
3. Co jest dla ciebie ważniejsze praca czy rodzina? Byłbyś w stanie zrezygnować z rodziny dla pracy i odwrotnie?

Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPią Lip 30 2010, 11:34;

1. Prowadzisz swoja postać już dosyć długo. Czy nigdy nie zastanawiałeś się by zrezygnować z Kazuo? Zawsze podobał Ci się taki jakim go stworzyłeś?

Jasne, że mam do niego zastrzeżenia. Jednak nie lubię zmieniać postaci. Zawsze jakaś jest zaangażowana w czyjąś historie i głupio jest mówić, że wyjechała. Na pewno jakbym miał zrezygnować z niego, musiałbym go zabić, a Christy musiałaby grać wdowę, to niezbyt fair w stosunku do niej.

2. Gdybyś mógł wyjechać w podróż swoich marzeń, jakie miejsce by to było?

Na pewno dookoła świata i jeszcze dalej! Lecz pewnie Was zdziwię, nie do Japonii. Oczywiście, mogę tam pojechać, ale nie jest to moje marzenie. Australia, pójdzie na pierwszy tor, na drugim Włochy, Hiszpania, Kanada, Pensylwania, Texas, Meksyk, Panama, Republika Południowej Afryki, Indie. Serio dużo tego. Na pewno gdybym nie musiał się uczyć, wsiadłbym w przypadkowy samolot.

3. Co jest dla ciebie ważniejsze praca czy rodzina? Byłbyś w stanie zrezygnować z rodziny dla pracy i odwrotnie?

Te dwie wartości są bardzo ważne. Zarówno praca, dzięki której będę mógł utrzymać swoją rodzinę i rodzina, która da mi siłę wspinać się po szczeblach kariery. Wybieram rodzinę, przynajmniej dzięki niej mogę osiągnąć szczęście, a nie żmudne gonienie za pieniądzem.

Klepię Selenę Russo

1. Jaki jest Twój ideał chłopaka?
2. Jakie są najczęstsze narzekania na Twoich rodziców?
3. Jeśli mogłabyś zrobić coś szalonego, co by to było?
Powrót do góry Go down


Selena Russo
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 163
  Liczba postów : 246
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPią Lip 30 2010, 11:58;

Jaki jest Twój ideał chłopaka?
Nie musi być przystojny ani zbyt mądry. Starczy że będzie na luzie, lubi muzykę i oczywiście lato z wakacjami.

Jakie są najczęstsze narzekania na Twoich rodziców?
Najczęstsze? Najczęściej narzekają na wiele rzeczy....
1. Na moje oceny ( na koniec roku miałam 5.0! a oni chcieli 5.9).
2. Że słucham za dużo muzyki (Słucham każdego rodzaju kiedy tylko mogę).
3. Na moje niektóre uwagi z dziennika (Najbardziej narzekali przy "4 z kartkówki").

Jeśli mogłabyś zrobić coś szalonego, co by to było?
Co by to było? Hmmm.... Bieg z rozpuszczonymi włosami (mam do pasa 0.o) po plaży w deszczu, w krótkim rękawku i szortach.

Klepię Dianę Potter.

1. Czy lubisz Hufflepuff? (Uzasadnij)
2. Czy czujesz coś do Marka White? (Uzasadnij)
3. Jeżeli miała byś do wyboru wyjazd nad morze i wyjazd w góry co byś wybrała? (Uzasadnij)
Powrót do góry Go down


Diana Potter
Diana Potter

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 128
  Liczba postów : 432
http://czarodzieje.my-rpg.com/t267-diana-potter?highlight=Diana+Potter
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPią Lip 30 2010, 13:02;

1. Czy lubię Hufflepuffe... no jako Diana Potter muszę lubić, bo w nim jestem... jako ja... może być. Jest całkiem spoko. Na pewno lepszy niż Slytherin...

2. Czy czuję coś do Marka... Jako Diana Potter jak najbardziej. W końcu jest moim chłopakiem.

3. Morze. W góry jeżdżę na każdą wycieczkę szkolną, wycieczkę z rodzicami, obóz... a nad morze jeżdżę tylko jak jestem w Holandii i i tak tylko na jeden dzień.

Klepię Marka White.

1. Czy czujesz coś do Diany Potter, czyli mnie?
2. Wolisz piłkę nożną, czy koszykówkę?
3. Jaka jest twoja ulubiona książka?
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPią Lip 30 2010, 13:44;

1. Czy czujesz coś do Diany Potter, czyli mnie?
Hmmm, ja, jako Mark White, jak najbardziej ;D
2.2. Wolisz piłkę nożną, czy koszykówkę?
Hmm, to trudny wybór. Lubię grać i w to, i w to, chociaż w kosza jest lepszy, w sumie najlepszy z klasy, chodzę na zawody, itd., ale teraz mi się piłka nożna spodobała jakoś... No niewiem xd
3. Jaka jest twoja ulubiona książka?
Przede wszystkim HP chyba, a potem Eragon, itd...

Klepię... Selenę ^^

1.W realu, kochałaś się w kimś kiedyś?
2.Czy miałaś kiedyś zamiar uciec z domu?
3.Co chciałabyś teraz nabardziej zrobić?
Powrót do góry Go down


Selena Russo
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 163
  Liczba postów : 246
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPią Lip 30 2010, 14:04;

.W realu, kochałaś się w kimś kiedyś?
Kiedyś?! Matko, każdy chłopak mnie chce! Dwa lata temu zerwałam z Mateuszem bo cały czas do mnie przychodził. Teraz chodzę akurat z Michałem. Spotykamy się jedynie w szkole i umawiamy się tylko przez telefon i w szkole. Nie kochałam się w nikim... Przed chwilą zadzwonił Michał i zerwał.

Czy miałaś kiedyś zamiar uciec z domu?
Tak... Zawsze mam zamiar uciec z domu gdy tylko moja dwu letnia siostra Martyna się rozpłacze... Wrzeszczy i płacze jak syrena Straży Pożarnej! Aż cała wieś i połowa Świebodzic ją słyszy! Uszy trzeba zakrywać albo schować głowę pod poduszkę!

.Co chciałabyś teraz najbardziej zrobić?
Teraz? Yh... Zatkać uszy... Martyna znowu płacze i wrzeszczy...

Klepię White Marka.

1. Jaki jest Twój ulubiony film?
2. Czy w realu chodziłeś/chodzisz z kimś?
3. Masz młodsze rodzeństwo?


Ostatnio zmieniony przez Selena Russo dnia Pią Lip 30 2010, 14:14, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Poprawienie tekstu.)
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPią Lip 30 2010, 14:15;

1. Jaki jest Twój ulubiony film?
Hmmm, sam niewiem. Ostatnio podobało mi się Karate Kid, super film, a poza tym to jeszcze Avatar, i chyba tyle.

2. Czy w realu chodziłeś/chodzisz z kimś?
Chodzę... teraz nie. Chodziłem? Oczywiście ;P

3. Masz młodsze rodzeństwo?
Mhm. masakra -.-

Klepię Dianę.

1.Jaki jest twój ulubiony sport?
2.Masz chłopaka, kochasz go?
3.Co robisz w wolnych chwilach jak nie siedzisz przy komputerze?
Powrót do góry Go down


Diana Potter
Diana Potter

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 128
  Liczba postów : 432
http://czarodzieje.my-rpg.com/t267-diana-potter?highlight=Diana+Potter
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPią Lip 30 2010, 14:22;

1. Mój ulubiony sport?
Jeżeli takowy istnieje to tylko rugby.

2. Czy mam chłopaka i czy go kocham?
Można tak powiedzieć... Oficjalnie parą jeszcze nie jesteśmy, ale będziemy jak do kraju wrócę. I tak, kocham go.

3.Co robię w wolnych chwilach?
Czytam, piszę książkę, czytam, myślę, oglądam TV ewentualnie gdzieś wyjdę...

Klepiem... Marka...

!. Kochałeś kiedyś tak, ze zrobiłbyś dla tej osoby wszystko?
2. Jakiej muzyki słuchasz?
3. Twój najlepszy przyjaciel?
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptySob Lip 31 2010, 12:36;

1.Kochałeś kiedyś tak, ze zrobiłbyś dla tej osoby wszystko?
Yhm, kilka razy.

2. Jakiej muzyki słuchasz?
Rock, pop, pop rock, ewentualnie metal. Czasami mi coś innego wpadnie w ucho ^^.

3. Twój najlepszy przyjaciel?
Mam dwóch best friend. Spoko goście, kolegujemy się od 2 klasy podstawówki ^^. Fajnie się z nimi graffiti rysuje xd.

Klepię... pierwszą osobę która to przeczyta.

1.Jakiego koloru masz włosy?
2.Wkurzył cię ktoś kiedyś aż tak że go uderzyłeś/aś?
3.Zerwałeś/aś kiedyś przez telefon? xd


1.Jakieg
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptySob Lip 31 2010, 12:56;

1.Jakiego koloru masz włosy?
Kasztanowy brąz.

2.Wkurzył cię ktoś kiedyś aż tak że go uderzyłeś/aś?
Nie, nie byłabym w stanie nikogo uderzyć, choć wiele razy miałam ochotę. W sumie nawet gdybym strzeliła komuś w twarzyczkę zapewne by go nie zabolało bo brak mi siły niestety x.x

3.Zerwałeś/aś kiedyś przez telefon? xd
Niee, najgłupszy sposób na zerwanie. Dla mnie oznacza to tylko tyle, że nie ma się szacunku do partnera, aczkolwiek nie dziwi mnie jeśli tak kończą się związki, które zaczęły się przez internet -.-

Klepię Roś.
1. Farbowałaś kiedyś włosy ? Jeśli tak to na jaki kolor i czy jesteś zadowolona.
2.Gdybyś była smakiem to jakim ?
3.Widziałaś ostatnio coś co wyprowadziło Cię z równowagi ?
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptySob Lip 31 2010, 20:41;

1. Farbowałaś kiedyś włosy ? Jeśli tak to na jaki kolor i czy jesteś zadowolona.
Nie, nie farbowałam. Od urodzenia jestem blondynka. Kiedyś moje włosy był jasne, teraz coraz ciemniejsze, ale jakoś nie mam zamiaru (na razie) ich farbować. Czuję się dobrze w blondzie ;)
2. Gdybyś była smakiem to jakim ?
Nie wiem oO Słodko-kwaśnym xD Raz jestem słodka, innym razem kwaśna... Nie potrafię wybrać jednego.
3. Widziałaś ostatnio coś co wyprowadziło Cię z równowagi ?
Nie, chyba, nie. Szczerze, to nie pamiętam oO W sumie siedziałam ostatnio w domu, nigdzie się nie ruszając, więc raczej nie :D

Scar!

1. Czy Scar jest taka, jaka miała być w zamierzeniu? Jeśli nie, to co Ci się w niej nie podoba i co byś zmieniła, a co wyszło tak, jak być miało?
2. Czy jest taka osoba, której masz naprawdę dość i najchętniej byś się jej pozbyła? Jeśli tak, to czym dana osoba Cię irytuje?
3. Jeżeli miałabyś być warzywem, to jakim i dlaczego? :D
Powrót do góry Go down


Scar Lightwood
avatar

Nauczyciel
Wiek : 33
Galeony : 164
  Liczba postów : 165
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptySob Lip 31 2010, 21:44;

1. Czy Scar jest taka, jaka miała być w zamierzeniu? Jeśli nie, to co Ci się w niej nie podoba i co byś zmieniła, a co wyszło tak, jak być miało? Cholera no. Trudne pytanie. Jak ktoś kiedyś stwierdził Scar jest niezorganizowana. Taak, czasem nie umiem jej zorganizować.xD Ogólnie to ją lubię i wyszła prawie tak, jak wyjść miała. ^^
2. Czy jest taka osoba, której masz naprawdę dość i najchętniej byś się jej pozbyła? Jeśli tak, to czym dana osoba Cię irytuje? Na tym forum? O taaaak, nawet kilka osób. Pozbyłabym się ich gdybym tylko mogła. Ktoś myśli, że jest kryminalistą, jedna dziewczyna stwierdza, że w pewnym wieku powinno się już puszczać, a jeszcze ktoś myśli, że jest Potterem w spódnicy, i musi uratować cały świat.-.-
3. Jeżeli miałabyś być warzywem, to jakim i dlaczego? Very Happy Warzywem? :D Byłabym... ogórkiem. xD
Bo jest zielony. A zielony, jak powszechnie wiadomo jest fajny.

Klepię Dianę

1.Najgorszy moment w Twoim życiu?
2.Najgłupsza rzecz jaką zrobiłaś?
3.Pomidor czy ogórek? Uzasadnij swój wybór
Powrót do góry Go down


Diana Potter
Diana Potter

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 128
  Liczba postów : 432
http://czarodzieje.my-rpg.com/t267-diana-potter?highlight=Diana+Potter
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyNie Sie 01 2010, 13:19;

1. Najgorszy moment?
Jechałam na kolejce górskiej... to było straszne.

2. Niechcący pocałowałam kumpla na oczach jego dziewczyny. Ona tylko zaczęła się śmiać, zresztą tak jak i reszta chłopaków.

3. Pomidor. Nie trzeba obierać, łatwiej się kroi i wychodzi z niego dobra sałatka.


Klepie... Alexa.

1. Twoja ulubiona postać z dowolniej książki? (napisz jaka to książka i uzasadnij)
2. Twoja ulubiona gra komputerowa? (uzasadnij)
3. Twoja ulubiona potrawa? (uzasadnij)
Powrót do góry Go down


Alex Brooxter
Alex Brooxter

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 0
  Liczba postów : 402
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyNie Sie 01 2010, 14:09;

1. Twoja ulubiona postać z dowolniej książki? (napisz jaka to książka i uzasadnij)
Na chwilę obecną będzie tak, ale za 10 minut już mi się zmieni.
Zbrodnia i kara Raskolnikow
A za co? To akurat proste za siekierę.
Paragraf 22 Yossarian
Za szyfrowanie listów, jego maniakalne uczucie, że wszyscy czyhają na jego życie. Ogólnie całokształt.
2. Twoja ulubiona gra komputerowa? (uzasadnij)
Nie mam takiej.

3. Twoja ulubiona potrawa? (uzasadnij)
Żelki! A dlatego, że są smaczne.


Klepię... Hannę!
1. Jesteś w kasynie, siadasz do ruletki. Jaką obstawiasz liczbę?
2. Na co w tym momencie masz największą ochotę?
3. Pingwiny czy flamingi?
Powrót do góry Go down


Hanna Glau
avatar

Student Slytherin
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -7
  Liczba postów : 1004
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyNie Sie 01 2010, 20:45;

1. Jesteś w kasynie, siadasz do ruletki. Jaką obstawiasz liczbę?
Pewnie była by to liczba 13 ze względu na to, że to właśnie ją uważam za szczęśliwą.

2. Na co w tym momencie masz największą ochotę?
Mam niesamowitą ochotę na jazdę motorem, bo ostatnio brakuje mi adrenaliny w życiu ;d

3. Pingwiny czy flamingi?
Pingwiny. Flamingi są dziwnie nieproporcjonalne i mają dziwne dzioby -.-

Klępię Veronique
1.Jeśli zobaczyłabyś na ulicy osobę, która woła o pomoc, a nikt z przechodniów nie ma zamiaru jej pomóc, podeszłabyś zapytać czy możesz jej pomóc ?
2. Masz miejsce do którego lubisz chodzić gdy jesteś zła lub smutna ?
3.Gdybyś miała obdarzyć bliską osobę jakimś darem, jaki on by był ? [wedle upodobań może to być nadprzyrodzona zdolność lub cecha, której ci u danej osoby brakuje]
Powrót do góry Go down


Veronique Lardeux
Veronique Lardeux

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Dodatkowo : Wężoustość, teleportacja
Galeony : 28
  Liczba postów : 611
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPon Sie 02 2010, 11:45;

1.Jeśli zobaczyłabyś na ulicy osobę, która woła o pomoc, a nikt z przechodniów nie ma zamiaru jej pomóc, podeszłabyś zapytać czy możesz jej pomóc ?
Hm, sama nie wiem. Nie jestem świetna w pomaganiu, ale gdybym nie pomogła miałabym wyrzuty sumienia.

2. Masz miejsce do którego lubisz chodzić gdy jesteś zła lub smutna ?
Tak. Jest to drzewo rosnące u mnie w ogrodzie - mirabelka. Na wiosnę ma śliczne kwiatki i fajnie będąc złą siedząc pod taką białą koroną <3

3.Gdybyś miała obdarzyć bliską osobę jakimś darem, jaki on by był ? [wedle upodobań może to być nadprzyrodzona zdolność lub cecha, której ci u danej osoby brakuje]
Byłaby to odrobina powagi - oczywiście chodzi tu o mojego kochanego braciszka. Jemu właśnie tego trochę brakuje :D

Klepię Audrey
1. Najwspanialsze wydarzenie w twoim życiu.
2. Co byś zrobiła, gdyby farbowanie włosów ci nie wyszło i miałabyś ciemno zielone włosy?
3. Gdybyś mogła powtórzyć jedną chwilę z przeszłości, jaka by ona była?
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPon Sie 02 2010, 12:05;

1. Najwspanialsze wydarzenie w twoim życiu.
Chyba nie ma / nie wiem. Wiem jakie by było, gdyby miało szansę, ale jej nie ma.
2. Co byś zrobiła, gdyby farbowanie włosów ci nie wyszło i miałabyś ciemno zielone włosy?
Farbowałabym do skutku żeby poprawić ten kolor xd
3. Gdybyś mogła powtórzyć jedną chwilę z przeszłości, jaka by ona była?
Nie powtórzyłabym żadnej. W każdym razie nic mi do głowy nie przychodzi xd

Klepię Gab.
1. Do czego byłabyś zdolna, żeby pojechać na CLMF?
2. Do czego byłabyś zdolna, żeby spełnić swoje największe marzenie?
3. Jaką piosenkę, jakiego zespołu chciałabyś usłyszeć na żywo i dlaczego?
Powrót do góry Go down


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Klepanka QzgSDG8




Gracz




Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka EmptyPon Sie 02 2010, 14:12;

1. Do czego byłabyś zdolna, żeby pojechać na CLMF?
Mogłabym wypielić cały ogródek, jeśli to przekonałoby moich rodziców, bym mogła jechać. A ja nie znoszę grzebać się w ziemi. To byłoby naprawdę poświęcenie.
2. Do czego byłabyś zdolna, żeby spełnić swoje największe marzenie?
Nie wiem. Nie wiem, co jest właściwie moim największym marzeniem. Na pewno nie zobaczenie Marsów na żywo. Jakoś od pewnego czasu mnie do tego aż tak nie ciągnie, wystarcza mi słuchanie nagrań. No ale wracając do tematu, to mogłabym zacząć naprawdę oszczędzać, przezwyciężyć swoje wrodzone lenistwo i wziąć się naprawdę do pracy, uczyć się jeszcze więcej, zrezygnować z przyjemności... Stawiać sobie coraz większe wymagania i wyrzekać się coraz więcej, aby móc dojść do tego. Bo chyba najbardziej zależy mi na wykształceniu. Tak, na tym.
3. Jaką piosenkę, jakiego zespołu chciałabyś usłyszeć na żywo i dlaczego?
I że mam wybrać jedną? Ich jest tyle, że nie wiem, co wybrać. Chyba Muse - New Born. To na pewno. Coś Placebo... Protege Moi. Ach ten francuski w wykonaniu pana Molko :).
Tych piosenek jest tyle, że nie sposób ich wszystkich tak naprawdę wymienić.

Klepię Kazuo.

1. Wolisz przedmioty ścisłe czy humanistyczne i dlaczego te?
2. Jak zaczęła się u ciebie przygoda z Harrym Potterem?
3. Zespół lub wykonawca, który najbardziej lubisz. Podaj przynajmniej trzy powody.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Klepanka QzgSDG8








Klepanka Empty


PisanieKlepanka Empty Re: Klepanka  Klepanka Empty;

Powrót do góry Go down
 

Klepanka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 15Strona 1 z 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Klepanka KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-