Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 17 z 31 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next
AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyNie Cze 13 2010, 14:22;

First topic message reminder :

No więc oceniamy nick, avatar i podpis osoby wyżej (a także grę daną postacią, jeśli tylko ma ktoś taką ochotę).


Ostatnio zmieniony przez Gabrielle Papillon dnia Wto Maj 24 2011, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Lilyanne Wayland
Lilyanne Wayland

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : fachowe robienie zdjęć lucjanowi pod prysznicem ♥
Galeony : 142
  Liczba postów : 270
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1323-lilyanne-wayland#35758
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1312-lilyanne-wayland?highlight=Lilyanne+Wayland
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptySro Sie 24 2011, 12:21;

Sarah. W ogóle, nie cierpię tego imienia, tak jakoś mam to już we krwi, więc w ogóle mi ono nie podchodzi, no. Kojarzy mi się z taką wredną dziewoją, co mi zabrała grabki, jak byłam mała. A one były zielone w kwiatuszki! :<

Winters - aż mi się przypomniały czasy, gdy Lil miała na nazwisko Autumn 8) Szczerze mówiąc, wkurzało mnie to wtedy, a teraz nazwiska z porami roku są mi całkowicie obojętne. Całe mienie twej postaci kojarzy mi się z Zimną Sarą, chłodną osobą, o! 8D

Av - kiedyś wręcz kochałam Fridę, więc mam do niej jakiś tam sentyment! Sama miałam przez jakiś czas avatar z tego zdjęcia na innym forum wub Ona jest tu taka lekko zadziorna, ale i delikatna, subtelna, spokojna... No, ładnie się maskuje i wpędza postronnego obserwatora w zdezorientowanie!

Podpis - zacznę od jakże oryginalnego ODNOŚNIKI SĄ, cytacik też, i to w bardzo zacnym kolorze! Gwiazdki są urocze i animacja również, a to zarzucanie włosami wbija w fotel wub

Gra - Nie grałam z Tobą i chyba nie czytałam Twoich postów... Chyba dlatego, bo nie kojarzę Twoich multi, w ogóle ostatnio nie kojarzę tutejszych postaci i jestem mało oblatana, więc wybacz! :<
Powrót do góry Go down


Simon Lewis
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 149
  Liczba postów : 1357
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyCzw Sie 25 2011, 09:05;

Lilyanne - Imię bardzoooooo lubię jest strasznie wdzięczne. A przez to "y" nie kojarzy mi się tylko z słodką dziewczynką "Lili" tylko z silną osobą, a nie jakąś ciapą serducha
Wayland- awwwwwww Jace wub Uwielbiam tą książkę, więc tym samy Jace, i jego nazwisko. Kojarzy mi się tylko z "Darami Anioła"
Avatar: Miałaś lepsze. Ale modelka jest bardzo zacna, więc nie mogę mieć zastrzeżeń 8D
Podpis: Animacja jest, mądry cytat jest, linki, skromne są. Wszystko tworzy bardzo ładne ..coś 8)
Gra: Nigdy, nie grałam, nigdy nie czytałam. Nie potrafię się na ten temat wypowiedzieć
Powrót do góry Go down


Louis Fairchild
Louis Fairchild

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Pół-wil
Galeony : 166
  Liczba postów : 366
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7829-louis-fairchild
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4313p15-louis
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7829-louis-fairchild
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyCzw Sie 25 2011, 20:08;

Simon Lewis- zupełnie jak postać z "Darów Anioła" (ale, ciii no , bo co by nie było obie moje postacie zapożyczyły nazwiska z tej zacnej książki). Pewnie przez to właśnie Simon kojarzy mi się dosyć nieciekawie, gdyż nie przepadałam za S. ale tak bez skojarzeń imię i nazwisko jest niczego sobie. 8D
Av - Czarnobiały, to duży plus. No, i taki letni...a zaraz szkoła, przynajmniej wspomnienia dobre mam z twoim av'em.
Podpis: Linki są, cytat ciekawy, ale animacja trochę niewyraźna.
Gra. -nie grałam.
Powrót do góry Go down


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyCzw Sie 25 2011, 20:43;

Louis - hmm... nie przepadam za imionami na L. wyjątkiem jest tylko Lionel, ale to się rozumie samo przez się. CHOCIAŻ Z DRUGIEJ STRONY... kojarzy mi się z se Funesem <3 Więc ogólnie sama nie wiem, czy mi się podoba. Samo imię mi się nie podoba, ale kojarzy się bardzo zacnie, więc ja raczej myślę, że tak na neutralu się zatrzymam - nie przeszkadza mi.

Fairchild - W sensie, że wróżka? Czy bajka dla dzieci? Bo mi kojarzy się z tym pierwszym, a jak wpisałam w wujka tłumacza, to mi wydukało o bajkach. Nie fjem, co jest prawdą, ale podoba mi się! Jest takie... magiczne <3 Czyli idealnie pasuje na czarodzieja! Trochę mi się gryzie to "r", bo nazwisko wydaje się przez to takie twarde, przez co nie pasuje mi do imienia, ale oj tam, oj tam XD

Av - Hmm... nie bardzo mi się podoba. Trochę niewyraźny, w sensie że za daleko i nie dowidzę tego kolesia. Poza tym grzywka zasłania mu twarz :( Najbardziej rzucają się w oczy te napisy na jego brzuchu :<

Podpis - O, a tu zdjęcia są zacne wub Pasują do siebie i w ogóle, chociaż zamieniłabym lewy na środkowy XD Cytacik też świetny. Uwielbiam tę piosenkę serducha No i może jestem ślepa, ale wydaje mi się, że nie masz w odnośnikach kp... Ogólnie ładnie pod względem kolorystycznym, także tego... spoko jest.

Gra - Hmm... nie czytałam żadnego Louisowego posta, ale Dżejmsa prowadzisz zacnie i fajnie się z tobą pisało. Szkoda tylko, że tak krótko :<
Powrót do góry Go down


Dexter Vanberg
Dexter Vanberg

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 2342
  Liczba postów : 1898
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2680-dexter-vanberg#91111
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2721-dexterkowe-lisciki
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7160-dexter-vanberg#204285
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Administrator




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyCzw Sie 25 2011, 22:17;

Courtney - właściwie strasznie chciałam dać jednej fabularnej tak na imię. Nie jest ono przypadkowo wybrane z listy imion, a po prostu kiedyś strasznie je uwielbiałam. Ba, podpisywałam się gdzieś nawet tak. Tak więc z imieniem mam miłe wspomnienia i dalej mi się bardzo podoba. Jest popularne, ale na forach zupełnie go nie widuję. Poza tym pięknie pasuje do tej Amerykanki ; D

Anderson - Oczywiście kojarzy mi się z baśniami Andersena. Ładnie pasuje do imienia, całość dobrze współgra. Więc jest na plus. Raczej niewiele więcej mogę na jego temat napisać. Bez szału, aczkolwiek jest dobre.

Avek - właściwie tak średnio. Ta modelka jest przepiękna i miałaś z nią wiele ładniejszych avków. Ten mnie nie porywa, na dodatek Cintia jest na nim malutka i nie widać jej twarzy. Jedyny plus jest taki, że są na nim ładne kolory.

Podpis - uroczy i chyba lepszy od tego ostatniego. Co prawda tamten może i miał fajniejszą animację, ale za to miał słabą jakość. Tak więc ten bardziej mi się podoba, a co więcej, ślicznie współgra z kolorami jakie masz w wyrazach w podpisie. Odnośniki są do wszystkiego co najważniejsze, plus ładny cytat, więc jest świetnie ^^

Gra - oczywiście piszesz bardzo fajnie, Courtney znalazła dobrą właścicielkę, która widzę, że się z nią mocno zżyła, co mnie ogromnie cieszy. Ładne piszesz posty i aż zastanawiam się dlaczego nie pisałam nigdy z Courtney Oo No ale relacje już ustalone mamy, więc mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja do pogrania 8)
Powrót do góry Go down


Larse Creager
Larse Creager

Nauczyciel
Wiek : 42
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : animagia (gołąb), teleportacja
Galeony : 32
  Liczba postów : 50
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2898-larse-creager#93900
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2922-larse-creager
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyPon Sie 29 2011, 22:21;

Dexter - wiadomka, pierwsze skojarzenie z jedną z ulubionych bajek dzieciństwa, a mianowicie laboratorium Dextera. I w sumie sama postać kojarzy mi się z takim szalonym naukowcem co to ukrywa przed wszystkimi swoje laboratorium, a tam dręczy niewinne króliczki... Ale pomijając to jakże miłe skojarzenie to imię.. No w sumie rzadko spotykane. Niby tak popularne, a jednak. Lubię je.

Vanberg - o nie, nie, nie. Kojarzy mi się z różnymi głupimi rzeczami i fokle, noł. Jednak jak tak próbuję je od siebie "odgonić" to stwierdzam, że to nazwisko jest całkiem.. normalne. Takie twarde, idealnie pasuje do charakteru Dexa, ale już z imieniem jest aż za twarde. Jedno "r" w zupełności wystarczy. Co nie zmienia faktu, iż ma się ochotę zwracać do Dexia Vanberg, a nie Dexter!

Avatar - no niczego sobie, jest okej. Fajnie, że widać całego modela. No i na pierwszy rzut oka można stwierdzić, iż postać to taki bedboj, co to ma wszystkich w dupie i nie przejmuje się nikim ani niczym. W dodatku idealnie pasuje do koloru rangi. Jestem na tak, masz talent!

Podpis - ZAWSZE wgapiam się w tę animację. Nie potrafię napisać spokojnie posta, bo od razu rzuca mi się w oczy ten blady uśmieszek Josha. I w ogóle, klimacik jest mega. Cytacik normalny, jakoś mnie nie porywa. Zresztą, jedyne co widzę to gif <3 Odnośniki są, więc szał ciał wub

Gra - jak na razie tylko popisałyśmy kilka postów, ale mi się już podoba. Fajnie opisujesz po kolei każdą czynność ze szczegółami, co mnie zawsze dobija, bo ja tak nie umiem. Płynnie przechodzisz do następnego tematu, a ja dupa - nie potrafię. Dexa prowadzisz spoko loko, ale i tak najwięcej przeczytałam Gaspardowych i Eufemiowych pościków. I lubię twój styl, wyróżnia się!
Powrót do góry Go down


Valerie Rilaeh
Valerie Rilaeh

Nauczyciel
Wiek : 36
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 61
  Liczba postów : 80
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyPon Sie 29 2011, 22:42;

Larse
imię automatycznie kojarzy mi się z najnowszym tekkenem, bo główny bohater wokół którego kręci się fabuła to właśnie Lars. a jest cudny, przystojny, silny i męski, więc, no hej, nie można się do siebie nie szczerzyć! poza tym pasuje mi do postaci, sama nie wiem czemu. ładne, równie ładnie brzmi, plusik!
Creager
na początku wydawało mi się całkiem okej, potem dopiero zaczęłam mieć mieszane uczucia. chociaż pasuje i w zestawieniu z imieniem wygląda ślicznie, to, nie wiem sama no, jest takie... ciężkie. trudno mi określić, o co dokładnie chodzi. ale na pewno złe nie jest!
Avatar
ojezu, Kurt. tego nie trzeba nawet komentować, serio. ogromny plus! pasuje do postaci, sam av jest dużo lepszy od poprzedniego i ogólnie podoba mi się bardziej. choć na początku myślałam, że to zdjęcie z kibla. coś mi nie pasowało i przyjrzałam się dokładniej, na całe szczęście. teraz wiem w jakim byłam błędzie!
Podpis
bardzo w Twoim stylu. odnośniczki są, tak samo jak ładna i klimatyczna (w stosunku do postaci) sentencja, a te avatary to cudo.
Gra
DO TEJ PORY MI NIE ODPISAŁAŚ, ale muszę powiedzieć, że jestem pod pozytywnym wrażeniem. cholernie podoba mi się nostalgia, częste wspominanie i myśli wirujące wokół przeszłości. to naprawdę urzekające. czyli, ogółem rzecz ujmując, kolejny punkt, który bardzo mi się podoba.
Powrót do góry Go down


Quentine Joselie Fennly
Quentine Joselie Fennly

Student Hufflepuff
Wiek : 31
Czystość Krwi : 0%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 169
  Liczba postów : 514
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyWto Sie 30 2011, 07:56;

Valerie - fajne imię 8). Nic nie mam o niego. I oczywiście kojarzy mi się z jakimiś lekami ,,Valerin". Wiesz te na uspokojenie 8D I w ogóle uwielbiam imiona na ,,V".No i nie zapominajmy, że pasuje do postaci 8)

Rilaeh - Na początku trudno mi się pisało to nazwisko, ale oj tam oj tam 8D. Fajne i takie milusie. W sam raz pasuje do postaci. Avlen w sumie też pasuje...Valerie Avlen, fajnie :>

Avatar - Od razu mówię, że jestem twoją fanką avatarów wub. Śliczna jest i oczywiście pasuje do Valerii. Tyle, że bardziej mi się podobał ten co siedzi i coś trzyma w ręku. Jak patrzę na twój avatar, specjalnie przekręcam głową, ale w sumie to fajnie 8D Ale mówię, bardziej mi się podobał ten poprzedni co siedzi.

Podpis - Hehe 8D Łady, ładny. Ta dziewczyna jest na nim taka pocieszna i bardzo mi się to podoba. Są linki, ogólnie nic do tego podpisu nie mam. Fajniusi ;D

Gra - Przyznam się. Nie pisałam z tobą, ale może kiedyś spotkałabym Ciebie w fabule 8). Czytałam kilka postów. Piszesz nie za długo i nie za krótko i bardzo mi się to podoba. :>
Powrót do góry Go down


Ian Greenblatt
Ian Greenblatt

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 1
  Liczba postów : 210
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyWto Sie 30 2011, 10:45;

Imiona - Awww Quentinka <333 Bardzo fajnie przerobione imię męskie na damskie, oryginalne, fajnie się wymawia, fajne skróty i w ogóle bosko serducha Joselie szału nie robi. Zwykłe, ale nie złe.
nazwisko - noooo, ujdzie w tłoku. Z imionami się jednak ładnie komponuje.
avatar - Kocham Dianę tak w ogóle wub Więc każdy jej avek mi się podoba, chociaż miałaś lepsze.
podpis - kawał stary, fajny, ale mogłabyś powstawiać spacje i zrobić na początku duże litery. Animka świetna, linki są, więc spoko
gra - uwielbiam tą przygłupią blondyneczkę i świetnie ja prowadzisz


Dobra, może trochę przesłodziłam, no ale cóż serducha
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyWto Sie 30 2011, 19:06;

Ian - średnio przepadam za krótkimi imionami. o wiele bardziej ciekawsze są te superdługie, których nie sposób wymówić, hłe hłe 8DD chociaż, szczerze mówiąc, to Ianka jakoś nie umiem się przyczepić. na początku średnio mi się podobało to, że się tak nazywa, ale z czasem się przyzwyczaiłam i teraz nie wyobrażam go sobie z innym. także no, wychodzi to dla ciebie na plus wub

Grenblatt - ZIELONY BLAT 8D ależ to kreatywne, ja wiem. ale nazwisko w każdym razie złe nie jest. BYWAŁY GORSZE. no i pasuje do imienia. chociaż szczerze uważam, że Iankowi byłoby bardziej do twarzy z nazwiskiem JOHANSON <3

Avek - awww, kocham go serducha jest taki... wakacyjny i w ogóle lansiarski 8) temu modelowi brakuje tylko jeszcze piwa w ręce, wtedy to już w ogóle byłby pełen chillout : D w ogóle te blond włoski, że ojejku. chociaż sama za blondynami nie przepadam ;x

Podpis - ten model ma na każdym zdjęciu taki niewinny wyraz twarzy i dlatego pasuje do postaci <3 w ogóle to dobrze, że to zdjęcie jest czarno- białe. kolorowe nie byłoby już takie fajne. no i są odnośniki

Gra - grałam z tobą chyba tylko raz. wtedy Ridżem. i jeszcze nie dokończyłyśmy wątku chyba neutral no ale czytałam twoje posty, i nie jest źle, a wręcz przeciwnie! chętnie popisałabym z tobą, ale NIE MA KIEDY :c
Powrót do góry Go down


Kathleen Gardner
avatar

Uczeń Gryffindor
Wiek : 28
Galeony : 304
  Liczba postów : 799
http://www.greenblood.fora.pl
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptySro Sie 31 2011, 09:50;

Charlotte - tutaj chyba nie muszę mówić, że kocham? No dobra - K O C H A M. Od zawsze na zawsze. Masz ogromnego plusa, bo.. czy już mówiłam, że kocham to imię? Ach tak. Soł, ogółem mówiąc, ono jest takie delikatnie przez te dwa "t", ale jednak.. Coś w nim jest! No nie wiem jak to wytłumaczyć.. Mniejsza o to. Po prostu imię cudowne, mój przyszły mały wąż będzie się tak nazywał <3 JEJ, MIAŁAM OCENIAĆ IMIĘ. Więc, ma śliczne zdrobnienia i nawet pasuje do postaci, bo w końcu studentka jest taka.. taka.. zakompleksiona i zagubiona, a jednocześnie silna. Och, na pewno wszyscy zrozumieli o co mi chodzi B)

de la Brun - to jest całe nazwisko? oO Jejku, nie mam pojęcia, więc wybacz jak coś pomieszałam. Ogółem mam całkiem miłe skojarzenia! No bo z takimi dużymi autami na akumulatorki dla sześciolatków. Bo BRUM BRUM, nie? Ach. I jeszcze mój nie-brat nazywa się Bruno <3 Ale tak jak się zastanawiam nad jego brzmieniem to coś mi nie pasi. Za dużo tego wszystkiego i to "de la" jest takie delikatne, natomiast "Brun" wszystko niszczy :c

avatar - zaczynam się bać tej modelki :face: Oglądałam ostatnio jej zdjęcia i niektóre są śliczne, ten niczego sobie, ale jakoś mnie nie porwał do tańca.. Oczywiście, idealnie pasuje na ćpunkę, te jej oczy i włosy. JAK JA BYM CHCIAŁA, aby moja córka miała takie platynowe włoski :c Ogółem to mi się najbardziej podobał ten.. Dobra, i tak ci nie wytłumaczę 8D Podsumowując - jest okej, choć mogło być lepiej :>

podpis - OMATKOKOCHANATOSŁOWAROSIEK. Uch, jestem twoja, za nic nie skrytykuję podpisu, choćby on wyglądał nie wiadomo jak brzydko graficznie. Cytat z Pamiętnika narkomanki rozpoznam chyba wszędzie o każdej porze, tym bardziej, że to jeden z moich ulubionych fragmentów <3 Wiadomka, pasuje do ogólnego zarysu postaci, jest najs. Różowy kolorek pasuje do rangi i ten szary.. Sama często robiłam takie połączenia u Marlenki :( Ale, ale, odnośniki są, chyba ładnie to wygląda. ZRESZTĄ, fragmencik cudowny, więc i reszta jest super.

gra - hum chrum. Nie ma takiej zabawy, jak ja mam cię skomentować? neutral Dobra, żartuję. Już ci kilkanaście razy mówiłam, że lubię cię czytać i z tobą pisać. Z samą Szarlotą przeprowadziłam chyba z.. pięć wątków? Wyłączając te listowne! I jest gites. Fajnie prowadzisz swoje postacie, chociaż uważasz zupełnie inaczej. Trzeba będzie ci wreszcie przemówić do rozsądku, bo to skandal, aby nie podziwiać siebie za takie twory. Błędów raczej nie robisz, a jeśli już to są one takie drobne, interpunkcja w porządku, długość też jest okej. Lubię z tobą pisać i fokle, czasami się zastanawiam czy ty aby na pewno jesteś tylko rok starsza ode mnie oO wub

nie chce mi się sprawdzać błędów ;x
Powrót do góry Go down


Adele Tiiviste
avatar

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 0%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 23
  Liczba postów : 88
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptySro Sie 31 2011, 10:36;

Kathleen - bardzo ładne ! heart Jest tak urocze i proste, że aż z przyjemnością się na nie patrzy, a dodatkowo pasuje do postaci Kathleen. Spotykam się z nim, co prawda, pierwszy raz, ale niemal od razu przypadło mi do gustu. Skrót ogromnie pospolity, ale oj tam oj tam ! Kathleen brzmi lepiej niż Kath, ale to drugie łatwiej napisać, więc przydaje się na chb 8)

Gardner - równie urocze co imię. Pierwsze moje skojarzenie dotyczyły ogrodu, zapewne przez ogrom lekcji niemieckiego w tygodniu :c W każdym razie super się komponuje z imieniem i podobnie jak ono pasuje do postaci Kathleen heart

Avatar - wiem, okropna jestem, ale on zupełnie mi się nie podoba :c Po pierwsze to szkoda, że tak mało jej, a po drugie jej twarz wygląda jakoś dziwnie nienaturalnie. Jakby dopiero co zjadła dużego pączka, który ugrzęzł jej w gardle neutral Ale bardzo ładne nóżki ! Natalie ma tyle ładnych zdjęć, a niektóre wypisz wymaluj Kathleen heart

Podpis - ładny, składny i w ogóle. Uwielbiam twoje podpisy bo wszystkie są całkiem fajne, a czcionka jakiej używasz jest mega. Szczególnie lubię właśnie te Kathleen bo zawsze masz obłędne cytaty i ten również do takich należy. (: Dodatkowo bardzo ładna animacja i odsyłacze też są, więc jest bardzo bardzo dobrze heart

Gra - Mało razy grałyśmy ;( Tylko raz o ile się nie mylę to był wątek Han z Marlene. Podoba mi się jak piszesz, choć posty czytam rzadko bo ze mnie taki leń, że mi się nic nie chce 8D z tego co widziałam jest bardzo dobrze, masz ładny styl, prawie nie robisz błędów i ogólnie git majonez serducha
Powrót do góry Go down


Latif Dugmesi
Latif Dugmesi

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 77
  Liczba postów : 201
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptySro Sie 31 2011, 10:54;

Kathleen - w sumie to ani ziębi, ani grzeje to imię, bo jest ładne, ale też takie zwyczajne i dużo już mamy tych Kasiek na forum... Ale to w sumie nie jest wielki minus. Jest okej. I zapewne na tym skończyłaby się moja ocena, gdyby nie fakt, że szanowna postać nazywa się... Kathleen Tally Jo serducha I za to imię w całości będę cię wielbić i kochać aż po grób, SORRY, ZMIAŻDŻYŁAŚ WSZYSTKICH TYCH POŁĄCZENIEM. Amen.

Gardner - Ogrodnik wub i też niby nic, niby popularne i zwyczajne, a jednak brzmi taaaak ładnie, bo jest takie hym TWARDE i przez to się ślicznie komponuje z tym imieniem, naprawdę very mi się podoba i nie wyobrażam sobie Kathleen Tally Jo z innym nazwiskiem; na przykład, gdyby się hajtnęła z Andrzejem. Kathleen Tally Jo Canavan :face: nie ma Ogrodnika, połowa magii zniknęła!

avatar - no po pierwsze to ja kocham jak dziki pannę Natalię Portman, więc automatycznie każdy avatar z nią będzie mi się podobał, mniej lub bardziej, no ale to wiadomka. I ten jest fajniusi, ładne ujęcie, taki nostalgiczny i fokle, ale brakuje mi twarzy na nim, prawie nie widać, a jest taka śliczna :< najfajniejszy był chyba ten czarno-biały, kiedy miałaś też podpis z takiego samego/podobnego zdjęcia i napis "River flows in you" NIE WIEM CZY KOJARZYSZ. No, ale jak już mówiłam, ten też jest okej wub

podpis - ommm ommmmmm ommmmmmmmmmm i tu się zakochałam po raz kolejny, bo ta animacja jest cudowna, rozkoszna i piękna, no majstersztyk, idealnie pasuje do Kath, bo przecież znowu jest smutna, prawda? :( no ale wracając do animacji, jest uroczy i nadrabia brak twarzy na avie! do tego ten cytat - SDM? heart śliczny. I pięknie dopasowany kolorystycznie zarówno do rangi jak i do animacji, rozpłyfam się f zachfycie <3 odnośniki też są, super dyskretne, hihi. Ładnie, ładnie.

gra - CHOLERA, strasznie mało z tobą pisałam, no nie? Pamiętam w sumie ten jeden niedokończony (wybaczwybaczwybaczmiiiii) wątek z Manu&NNN i chyba jakiś jeszcze... bardzo niefajnie neutral AHA JUŻ WIEM TEN BOSKI WĄTEK NAD JEZIOREM, TAK, TO PAMIĘTAM <333 bo strasznie lubię jak piszesz i szczerze mówiąc gdy się tu pojawiłaś to bym się nie spodziewała, że wyrośniesz na tak zajebistego czarodzieja 8D Zdecydowanie jesteś jednym z moich faworytów tu, uwielbiam cię! Okej, ale nasłodziłam :face:



/ADELE :morph: NIE MA TAKIEGO WBIJANIA SIĘ

Adele - hm hm teraz kojarzy mi się z tą piosenkarką, którą wszyscy się jarają oprócz mnie 8D no, ale jest ładne, chociaż kurde nie mogę teraz wyrzucić z główki obrazu tej baby :< chociaż w sumie, tu nie bardzo jest co oceniać, bo to nie ty je wybierałaś, no ale co tam! jest w porząsiu <3

Tiiviste - niby nic specjalnego, ale TO PODWÓJNE I JEST UROCZE 8D naprawdę mnie urzekło! Pasuje do imienia, jest w miarę krótkie i proste, łatwo można zapamiętać, co, chociaż wolę te skomplikowane, jest jednak plusem, bo nie trzeba wiecznie kopiować albo sprawdzać czy nie ma błędu, hehe. Jestem na tak!

avatar - ta modelka jest cudowna, choć nigdy nie byłam fanką takiej urody serducha WYPISZ WYMALUJ ADELA 8D w związku z tym wszystkie jej avki są cudne, ten również mi się podoba, choć brwi jej nie widać:< no ale to można przeżyć, bo nadrabia wszystkim innym wub

podpis - cudny, zawsze sie gapię na tą animację jak trafię na twoje posty wub jakie ona ma ładne nogi :( i w ogóle, fajna scenka, CHOĆ JA ZAWSZE MAM WRAŻENIE ŻE ONA WYPADNIE Z TEGO OKNA XDD no cóż! odnośniki są, fajnie fajnie, ogólnie to podoba mi się ten znaczek miedzy nimi! I słowa pod nim są zajebiste też, a do tego bardzo czadowa czcionka i kolorek. Wszystko cudnie! (znowu słodzę jak dziki :<)

gra - czy ja w ogóle kiedyś z tobą pisałam? :c aaaaaaach, podczas zaręczyn Colina i Joela chyba tylko 8D To było dawno i niezbyt długo chyba, ale pamiętam, że milusio się pisało! czytałam też chyba twój wątek z Vendettą i też było miodzio! Ogólnie jesteś świetnym czarodziejem, tylko musimy jeszcze kiedyś popisać wub
Powrót do góry Go down


Wolfgang Alan Schlosser
Wolfgang Alan Schlosser

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 200
  Liczba postów : 261
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2686-wolfgang-alan-schlosser#91150
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6188-wilcza-poczta#175202
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptySob Wrz 10 2011, 12:03;

Latif - e no, średniawo mi się podoba niestety, i jak sobie myślę "Latif", to wpada mi do głowy "Łatwy", ale co tam! 8D no nie wybierałaś i w ogóle, nie jest najgorzej, ale mimo tego nie jestem fanką, choć wiadomo, przyzwyczajenie robi swoje i widzę Dugmesi'ego tylko z tym imieniem!

Dugmesi - tu z kolei słodko, kojarzy mi się z hugiem. Hugmesi jednak nie brzmi tak zajebiście jak Dug- więc nie mogę powiedzieć nic innego poza tym, że wolę nazwisko 8)

AV - taki troszkę niewyraźny, ale i tak :lubie: podobają mi się kolory i to, że ładnie pasuje do rangi, uwielbiam odpowiednie dopasowanie avka do koloru, to wygląda tak przyjemnie i w ogóle ładnie. Schludnie i w ogóle, gdyby był wyraźniejszy byłoby super, ale mimo tego i tak jest SPOKO.

Sygna - ojaa, lubię <3 idealnie kontrastuje barwami z avkiem, strasznie mi się to podoba. Odnośniki są, jest też tęcza, lubię :lubie:

Gra - nie wybaczę Ci, że zostawiłaś Holdenka :C to tak na miły wstęp 8D no podoba mi się, masz swój styl, ciskasz fajnymi ripostami, nie to co ja, tylko mam nadzieję, że Latif będzie się kontaktował z wieloma ludźmi, nie tylko z Ervinem xD więc jest ekstra, to też lubię.

:lubie:
Powrót do góry Go down


Florence Nebojsa
Florence Nebojsa

Student Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 76
  Liczba postów : 101
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptySob Wrz 10 2011, 12:21;

Wolfgang - Bardzo podoba mi się to imię, i nawet chciałam kiedyś tak nazwać jedną z moich postaci. Dokładnej to chciałam tak Renia nazwać 8). Imię samo sobie jest śliczne i ładnie komponuje się z drugim imieniem i nazwiskiem. :>

Alan - Nie zbyt mi się podoba, ale ja już wcześniej powiedziałam, ładnie komponuje się :>. Lecz z drugiej strony kojarzy mi się z takim głupim Alanem z mojego dodatkowego angielskiego :<. Ale w sumie to nie ważne XDD.

Schlosser - Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z kotletem schabowym o.o. Nie lubię za bardzo niemieckich nazwisk. Są takie twarde i w ogóle. Ale to jakoś wydaje mi się być bardziej miękkie. Pewnie przez ten kotlet XD.

Avek - Jaco wub. Jest taaaaki śliczny i ćpuńsi 8). Taki spokojny człowiek spoglądający przez okno. Lubie to Oceniamy. - Page 17 3620998283

Sygna - Śliczna i bardzo ładnie komponuje się z avkiem 8). Są odnośniki, jest cytacik czy tekst jakiejś piosenki. Nic dodać nic ująć 8)

Gra - Nigdy nie pisałam z Wolfem, ale mam nadzieję, że kiedyś popiszemy 8). Fajnie piszesz, i nie robisz jakiś głupich błędów w pisaniu xd.
Powrót do góry Go down


Naleigh Nefretete Neglect
Naleigh Nefretete Neglect

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 516
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1994-naleigh-n-neglect#66726
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1996-naleigh-nefretete-neglect
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptySob Wrz 10 2011, 14:36;

Florence - moje najukochańsze heart miałam tu robić postać o tymże imieniu, ale cóż.. Już niestety nie zrobię. Kojarzy mi się z megamega Florence Welch i w ogóle, jest śliczne, takie delikatne, to "r" nadaje mu PAZUR. Aczkolwiek mam wrażenie, że zupełnie z nim nie trafiłaś. W ogóle nie pasuje mi do ogólnego zarysu postaci, sorkens :c

Nebojša - kojarzy mi się z niebem, które przecież jest takie tajemnicze i fascynujące. Ach, kocham niebo bezapelacyjnie. W sumie jakoś mi nie przeszkadza, ni to ziębi, ni grzeje. Ot, zwykłe nazwisko! Jednakże jedyny minus to to nie wiadomo co nad "s", bo trzeba sie natrudzić, aby je wstawić i w ogóle, dużo z tym problemów jest. Ale ujdzie w tłumie, da się przeżyć.

Av - Freja jest cudowna, kocham tę modelkę, więc automatycznie każdy avek będzie mi się podobał. Ten jest o wiele lepszy od poprzedniego! Chociaż Freja kojarzy mi się tylko i wyłącznie z bliźniaczkami Fray, które to jeszcze niedawno tutaj były <3 Więc podsumowując - modelka śliczna, tylko w sumie nie widzi mi się jako Florence.

Podpis - omg, Freja wyszła tu mega, chociaż widziałam więcej animacji, które są lepsze, ale ta nie jest zła, mhm. Te trzy wyrazy mnie irytują, bo nie wiem co oznaczają, a sprawdzać mi się nie chce. Zresztą, nie tylko mi! Mniejsza o to, odnośniki są, git malina, jednak ładniejsze by były w jakimś kolorku, może taki beżowo-szary?

Gra - huum, przeczytałam jednego posta Florence i w sumie.. Nie jest źle. Oczywiście mogło być lepiej, bo niektóre błędy mnie masakrycznie rażą i czasem używasz słów, które Bóg wie co oznaczają i to troszkę wkurza, bo wiadomka, CO AUTOR MIAŁ NA MYŚLI. Ogółem ujdzie w tłumie, robisz sporo literówek. Tak samo z resztą postaci. Jednak podsumowując to wszystko: wystarczyłoby czasem luknąć w słownik i post sprawdzić przed wysłaniem, a będzie o wiele, wiele lepiej Oceniamy. - Page 17 2872174413
Powrót do góry Go down


Daniel Leeds
Daniel Leeds

Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 28
  Liczba postów : 62
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptySro Wrz 14 2011, 17:53;

Naleigh - (dwa razy pomyliłam się przy pisaniu) średnio mi się podoba, ale i tak nieodmiennie będzie mi się kojarzyć ze słowem "nalej" ;>

Nefretete - (za pierwszym razem excited ) mię się wydaje, czy to jakieś egipskie imię? w każdym razie fajnie jest;

Neglect - nie mam pojęcia, co oznacza, ale za to BARDZO pasuje do imion. No i ten skrót NNN 8D

Av - tajemniczy, ciepły kolorystycznie, taki wręcz zaje*isty. Nie znam się na modelkach i innych takich, ale ta genialnie wpisała się w charakter postaci.

Podpis - cytat jakże dający do myślenia, odnośniki są, a wszystko wpasowane kolorystycznie do obrazka. Swoją drogą zdjęcie mega ;>

Gra - nigdy z tobą nie pisałam, a nie chciało mi się szukać jakiś twoich postów, więc tutaj oceny nie mogę postawić. Ale jak znam życie i tak piszesz lepiej ode mnie...
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptySob Wrz 17 2011, 23:03;

Annabeth - no niby fajne i w ogóle, gdyby nie to, że zostało perfidnie zerżnięte z książki, jak cała z resztą postać. a to takie niefajne i w ogóle :c ale jeśli miałabym ocenić imię, to źle nie jest. mi się osobiście nie podoba, ale przynajmniej jest oryginalne.

Chaise - tak samo jak imię, wyciągnięte z książki. ale o to sie już nie będę czepiać. w każdym razie nawet fajne. mi się tam podoba, i o dziwo kojarzy mi się z serem. i chociaż ser jest fuj, to tak mi sie podoba. takie to poryte, że hej oO

Avatar - no fajny jest. zważywszy na to, że ta pani z wyglądu zbytnio ciekawych fotek nie ma, więc tym bardziej plus. tylko moim zdaniem jest coś nie tego przycięty :c

Podpis - masz plus za ten cytat o fortepianie, bo to mój instrument jest. kocham go i w ogóle, więc żadnego złego słówka na jego temat nie pisnę, choćby nie wiem co <3 zdjęcia są średnio fajne, ale bez nich podpis byłby o wiele nudniejszy, więc jednak dobrze, że są. a odnośniki też na swoim miejscu się znajdują, więc gitara gra.

Gra - jeśli mam być szczera - nie grałam, nie czytałam ani postów Annabeth, ani Eveliny i chyba nigdy tego nie zrobię. a czemu? bo po prostu mi się nie chce. jakoś nie urzekła mnie twoja gra, a wątków też zawzięcie nie śledziłam. szczerze mówiąc, nie miałam nawet pojęcia, że gdzieś nawet posty piszesz. ale jakieś tam posty jednak na koncie masz. zastanawiam sie tylko, czy to z fabuły, czy offtopu ; o
Powrót do góry Go down


Louis Fairchild
Louis Fairchild

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Pół-wil
Galeony : 166
  Liczba postów : 366
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7829-louis-fairchild
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4313p15-louis
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7829-louis-fairchild
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptySob Paź 01 2011, 12:28;

Charlotte- no świetne jest. Pamiętam, że kiedyś dawno temu jak miałam fazę na pisanie opowiadań nazywałam tka którąś z postaci, no i mam do tego sentyment. Aha i oczywiście pierwsze skojarzenie z imieniem to szarlotka, którą od jakiegoś czasu nie pogardzę i mam nadzieję, że nie odbije się to na mojej sylwetce 8D
De La Brum- sama nie wiem co o nim mogę powiedzieć, dobrze brzmi i pasuje do nazwiska.

Av- czarno biały <3 Wielbię modelkę, jak nie każdą tego typu urody co jest plusem. Bardzo klimatycznie, idealnie oddaje charakter Szarlotki.

Podpis- kolorystyka dobrana do rangi. Jest bardzo estetycznie i nie brakuje linków, z tym, że nie ma zdjęcia a jakieś maleństwo by chyba nie zaszkodziło heart
Gra- nie grałam, więc raczej nie będę się wypowiadać
Powrót do góry Go down


Quentine Joselie Fennly
Quentine Joselie Fennly

Student Hufflepuff
Wiek : 31
Czystość Krwi : 0%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 169
  Liczba postów : 514
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyNie Paź 02 2011, 20:34;

Louis - Fajne jest, tyle, że coś w nim mi nie pasuje neutral. Samo w sobie jest ciekawe, a;e chyba do tej postaci nie pasuje. Lubię to imię, lecz do tej postaci nie trafione. Pisząc to imię mam pewne błahe problemy :face:. Otóż zamiast pisać Louis piszę Lousi XDD. Tak więc tyle o imieniu.

Fairchild - Hehe fajne. Lubię to nazwisko i acale do niego nic nie mam, tylko, że trochę do Francuza mi nie pasuje, ale co tam. Jest śliczne wub

Av - Boszeee kocham tego modela, choć go nie znam 8D. Idealnie pasuje do Louisa i świetnie komponuje się z charakterem chłopaka. Dobrze przycięty i wsa raz pasuje do wili wub.

Podpis - Jest spoko 8). Są linki, jest cytacik z ładną czcionką oraz dobrane kolorystycznie obrazki. TYlko w podpisie przydałby się link dop karty postaci bo go nie ma Xd. At tak jujest dobrze 8)

Gra - Gram z tobą na Florce i w ogóle mogę powiedzieć, że dobrze piszesz. Nie za długo i nie za krótko. Tylko w niektórych postach straszne trudne wyrazu które muszę koniecznie je wyguglowac XDD, ale to tylko drobny szczegół sooł 8D
Powrót do góry Go down


Victoria Silverstone
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 207
  Liczba postów : 338
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyCzw Paź 06 2011, 20:31;

Quentine Joselie- imiona ogólnie w porzadku :) To pierwsze mi nie za bardzo pasuje, jest takie jakieś...męskie xd Joselie natomiast jest cudoooooowne *.*

Fennly- cóż mogę powiedzieć.....pasujące do imion to na pewno;) Ciekawe :)

Avatar- szkoda że za bardzo nie widać twarzy:) ale świetnie pasuje do imienia i nazwiska postaci i do jej charakteru, jest czarno-biały więc wielki plusik 8D

Podpisik- jest ladna czcionka, są linki, jest gifik więc ogólnie spoko, ale coś mi nie pasuje ;p Może to kolor czcionki...zwyczajność gifu, zdanko nad nim takie sobie....

Nie znam Cię więc nie wiem jak wyglądałaby gra z Tobą niemniej mam nadzieje że się dowiem;]


Powrót do góry Go down


Chiara Ana Morello
Chiara Ana Morello

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja, jasnowidzenie
Galeony : 356
  Liczba postów : 702
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2988-chiara-ana-morello
http://czarodzieje.my-rpg.com/t3065-chiara
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyCzw Paź 06 2011, 21:10;

Victoria - nie, nie, nie... nie lubię tego imienia, okropnie mi się kojarzy... Dość popularne, niezbyt pomysłowe... ale mimo wszystko... lubię Wiktorów. Więc jakbyś zmieniła jej płeć, to imię by mi się podobało. A tak... jedyne co może je uratować w moich oczach to tłumaczenie 8D

Silverstone - nie przepadam za nazwiskami, które są zlepkiem dwóch różnych słów, ale to jeszcze jakoś wyrabia. Srebrny kamień... no okej, pasuje do barw Slytherinu. Z imieniem też pasuje, więc ujdzie w tłumie, ale właściwie nic szczególnego, noo :(

Av - Spoko jest, ale... taak, często mam jakieś "ale"... kojarzy mi się ze słit fociami i w ogóle słitaśnością neutral Ta... aktorka (?) ma tu taką minę skopanego jelonka, co właściwie do charakteru pasuje, ale z drugiej strony... Slyth zobowiązuje!

Podpis - no tu nie mogę się do sygny przyczepić, bo w końcu Kłin robiła 8D Śliczna jest, chociaż wolę te zlewające się z tłem, a nie tak silnie kontrastujące. Tyle że to moja schiza, nie zwracaj uwagi xd Cytat też spoko, aczkolwiek dałabym jakiś fikuśny kolo i czcionkę, żeby ciekawiej wyglądało. No i nie ma odnośników, a to źle :<

Gra - nie wiem, nie czytałam, nie grałam, amen.
Powrót do góry Go down


Victoria Silverstone
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 207
  Liczba postów : 338
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyCzw Paź 06 2011, 21:20;

imiona- dośc niezwykłe jednak pasujące do postaci :)

morello- pasuje do imion i kojarzy mi sie z morelami. morele są w porządku, ty też więc fajnie^^

Av- jako że czarno biały czyli ekstra <3 podobają mi się wlosy tej postaci ;) wygląda jak taka mroczna seksowna lwica ;P pasuje do charakteru i wgl

Podpis- gifik ładny , cytat bardzo pasujacy ogolnie fajnie ;d ciekawy pomysł z odnośnikami :)
gra- tez nie wiem, nie czytałam i wgl.


// A swoje odnośniki zrobię ale jakoś ostatnio nie mam kiedy ;x
Powrót do góry Go down


Marcello Skotadi
Marcello Skotadi

Student Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 31
  Liczba postów : 30
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyCzw Paź 06 2011, 22:36;

Victoria - oklepane. Mam w klasie ze trzy Wiktorie i po prostu mi się to imię przejadło, ale obiektywnie patrząc... za zwyczajne jak na to forum.
Silverstone - eee... nie wiem co tu napisać. No nazwisko jak nazwisko, pasuje do imienia, ale trochę takie... zwykłe.
Avek - słiitaśna focia. Nie wiem czemu ta dziewczyna przypomina mi jakąś popową piosenkarkę ;/
Podpis - tu masz plusa za ładny obrazek, i minusa za brak odnośników. Cytat zacny.
Gra - nie znalazłem żadnych twoich postów, oprócz tych w Wielkiej Sali, których jednak nie było aż tyle, ile masz w liczniku. Za dużo offtopujesz.
Powrót do góry Go down


Effie Fontaine
Effie Fontaine

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : pół wila
Galeony : 4381
  Liczba postów : 2482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7168-effie-fontaine#204310
http://czarodzieje.forumpolish.com/forum
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Administrator




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyPon Paź 17 2011, 10:35;

Marcello - moje pierwsze skojarzenie to model Marcel C., drugie to mój przyrodni brat, a trzecie to marzec. Jak kiedyś nie lubiłam tego imienia, tak odkąd spodobał mi się tamten model, spodobało mi się to imię! Ale wolę w wersji Marcel, bo Marcello brzmi już tandetnie i kojarzy mi się z jakimiś hiszpańskimi matadorami.
Skotadi - bez szału, jest okej, właściwie ani fajne ani złe. Sama bym go nie wybrała, ale pasuje do jego imienia i dobrze współgra.
Avatar - widząc tego wyjątkowo charakterystycznego modela, mam przed oczami naszą starą, dobrą postać fabularną Manuela R. i oczywiście średnio mi się podoba, że ktoś inny go teraz ma, ale cóż poradzić. Sama się też pozbyłam Franki i teraz jakiś jej klon chodzi po szkole ;< No bywa. Ten model jest okropnie ładniutki i ma fantastyczne włosy. Ale ten avek nie jest jakiś super. On ma lepsze zdjęcia i lepiej by było gdyby było ono w rozmiarze 150/200, bo tak jest jakieś takie wąskie.
Podpis - słaba jakoś zdjęcia, ale za to ładnie dobrana jest czcionka. Odnośniki są, więc wszystko ok.
Gra - choćbym chciała nic nie powiem, bo nie mam pojęcia jak piszesz.
Powrót do góry Go down


Moema Cheyenne
Moema Cheyenne

Student Ravenclaw
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 50
  Liczba postów : 57
Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8




Gracz




Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 EmptyPon Paź 17 2011, 14:54;

Effie - kocham wub Jest prześliczne, nie potrafię go dokładnie określić, ale stwierdzam, iż z nim trafiłaś. Niby delikatne, co pasuje do pół wili, ale z drugiej te dwa 'f' tak.. syczą? Nie, no mniejsza o to, brzmi mega. Dodatkowo skrót Effka kojarzy mi się z piosenką zespołu Perfect, za co dodatkowy plus.
Fontaine - tak, tak, oczywiście, oryginalność na maksa - FONTANNA. Wizualnie wygląda dobrze, komponuje się z imieniem, ale jest tutaj nadmiar f. Choć z drugiej strony fajnie, że litery się powtarzają, bo łatwiej je zapamiętać. No, ale wracając do fontanny to kojarzy mi się ona z pawiami, a wiadomo, że są one dumne. A więc adekwatnie do charakteru. Gites malines podsumowując. : >
Avatar - modelka bardzo mrrraśna, pasuje na pół wilę. Dokładnie tak wyobrażam sobie Effs heart Lubię czarno-białe avki, ten również mnie ujął. Chociaż ze wszystkich, które miałaś to wielbię to zdjęcie, na którym Josefina odgarnia sobie włosy za ucho, ma czerwone usta i takie hipnotyzujące oczy, aww. Jednak co do tego to dodam, iż kojarzy mi się ono z sesją na balkonie, z którego rozciąga się widok na taki śliczny ogród z fontanną w centrum. Czyli gut.
Podpis - w przeciwieństwie do avka, animacja jest bardziej.. drapieżna. Josefina wygląda tu megamegamega, jeszcze jest taki specyficzny klimat - piasek, klepsydra, kolumny. Od razu nasuwa mi się na myśl starożytna Grecja wub Odnośniki są, i to jeszcze tak ładnie zrobione, duży plusik. Przeszkadza mi jednak tylko link do ubrania, ale to już sprawa gustu.
Gra - w sumie to przeprowadziłyśmy razem jeden wątek, niedokończony i to jeszcze Dexem. Ale kiedyś tam czytałam wątek z Eff w roli głównej i stwierdzam, że jest gites. Nie smęcisz, nie nudzisz, używasz słownictwa na poziomie, błędów nie robisz. A dodatkową twoją zaletą jest to, że płynnie przechodzisz z jednego tematu do drugiego. Mi się nigdy to nie udawało :C
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Oceniamy. - Page 17 QzgSDG8








Oceniamy. - Page 17 Empty


PisanieOceniamy. - Page 17 Empty Re: Oceniamy.  Oceniamy. - Page 17 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Oceniamy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 17 z 31Strona 17 z 31 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Oceniamy. - Page 17 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
gry
-