Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 19

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 19 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 19 Empty


PisanieKorespondencja nr 19 Empty Korespondencja nr 19  Korespondencja nr 19 Empty15.08.14 14:40;


Korespondencja nr 19


Jedna z magicznych skrzynek, które pozwalają na wysyłanie i otrzymywanie listów bez zdradzania tożsamości żadnej z osób biorących udział w zabawie.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 19 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 19 Empty


PisanieKorespondencja nr 19 Empty Re: Korespondencja nr 19  Korespondencja nr 19 Empty02.03.16 23:28;





Witaj, nieznajoma/y!

Od razu uprzedzę, że mogę mieć lekkie problemy z długimi listami, dosłownie jestem zagrzebany po uszy w obowiązkach. Nie do końca wiem co powinienem napisać jako pierwszy... Może chcesz się czymś podzielić? Spotkało cię ostatnio coś niezwykłego?
Wiecznie zaspany
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 19 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 19 Empty


PisanieKorespondencja nr 19 Empty Re: Korespondencja nr 19  Korespondencja nr 19 Empty03.03.16 18:06;





Drogi Zaspany,

z czytaniem długich listów również czy chodzi jedynie o pisanie?

Miło widzieć, że przyszło korespondować mi, z najprawdopodobniej, człowiekiem sukcesu. Mnie jakikolwiek sukces z reguły lubi omijać szerokim łukiem, więc może z naszych listów wyciągnę jakieś wnioski na przyszłość i wreszcie wezmę się za samorealizację.
Dobrze żyje Ci się pod presją obowiązku?

W zasadzie to chyba jestem nudny jak flaki z olejem. Pracuję w drugim najdziwniejszym, ale i najbardziej fascynującym miejscu, w jakim tylko przyszło mi przebywać, a mimo wszystko czasami mam wrażenie, że lata lecą, a ja każdego dnia mogę tylko stawiać kolejną kreskę na ścianie, odliczając już czas do... w sumie nie wiem czego. Do całkowitego zniknięcia? Rozpłynięcia duszy w powietrzu?
Lubisz filozoficzne rozważania czy twardo stąpasz po ziemi?
„Zegarmistrz”
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 19 QzgSDG8








Korespondencja nr 19 Empty


PisanieKorespondencja nr 19 Empty Re: Korespondencja nr 19  Korespondencja nr 19 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 19

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 19 KQ4EsqR :: Korespondencje-