Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 14

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 14 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 14 Empty


PisanieKorespondencja nr 14 Empty Korespondencja nr 14  Korespondencja nr 14 EmptyPią Sie 15 2014, 14:38;


Korespondencja nr 14


Jedna z magicznych skrzynek, które pozwalają na wysyłanie i otrzymywanie listów bez zdradzania tożsamości żadnej z osób biorących udział w zabawie.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 14 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 14 Empty


PisanieKorespondencja nr 14 Empty Re: Korespondencja nr 14  Korespondencja nr 14 EmptySro Mar 02 2016, 22:13;





Drogi Nieznajomy/Nieznajoma!

Właściwie nie wiem od czego zacząć. Więc tak myśląc sobie przez chwile, postanowiłem/postanowiłam, że wymyśle sobie jakąś ksywkę. Wtedy będziesz wiedziała/wiedział, jak do mnie pisać. Może masz jakiś pomysł na nazwanie mnie?
Ja
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 14 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 14 Empty


PisanieKorespondencja nr 14 Empty Re: Korespondencja nr 14  Korespondencja nr 14 EmptySro Mar 02 2016, 23:38;





Drogi/a zdezorientowany,

Jedyna ksywka jaka mi się nasuwa na myśl, w chwili gdy piszesz, że jakąś chcesz, ale nie wiesz jaką, więc to ja powinienem nad nią myśleć, mimo, że nic o tobie nie wiem, to "niepoważny". Uznaję jednak, że jesteś po prostu "zdezorientowany", bo nie znasz się na takiej wymianie listów. W sumie ja też nie.  Chociaż znacznie wygodniej będzie mi się pisało te wiadomości, gdy będę wiedzieć, czy jesteś "zdezorientowaną", czy "zdezorientowanym". Za dużo zachodu z tymi poprawnymi końcówkami.
Leniwy
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 14 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 14 Empty


PisanieKorespondencja nr 14 Empty Re: Korespondencja nr 14  Korespondencja nr 14 EmptyCzw Mar 03 2016, 18:07;





Drogi Leniwy,

Masz racje. Nie znam się kompletnie. Jesteś bardzo bezpośredni, ale nie mam zamiaru Ci tego ułatwiać.
Zdezorientowany, a może Zdezorientowana.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 14 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 14 Empty


PisanieKorespondencja nr 14 Empty Re: Korespondencja nr 14  Korespondencja nr 14 EmptyCzw Mar 03 2016, 19:17;





Zdezorientowany, a może Zdezorientowana,

Bezpośredniość rozpatrujesz jako wadę czy zaletę? Posiadasz też tą cechę?
Na czym się więc znasz kompletnie? Albo przynajmniej częściowo? Może jesteś mistrzem eliksirów, hazardu, albo okolicznym złodziejem?
Powiedź mi o sobie coś nietypowego, i tak nie wiem kim jesteś, nie dopasuje do żadnej twarzy.
Bezpośredni
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 14 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 14 Empty


PisanieKorespondencja nr 14 Empty Re: Korespondencja nr 14  Korespondencja nr 14 EmptySob Mar 05 2016, 12:47;





Bezpośredni,

Myślę, że zaletę. Możliwe, że posiadam, ale nie zawsze jej używam. Jestem podróżniczką. Przemierzam niezwykłe światy, w których czyha niebezpieczeństwo, ale i również przygoda. Myślisz, że mamy ze sobą coś wspólnego?
Zdezorientowana, a może Zdezorientowany,
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 14 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 14 Empty


PisanieKorespondencja nr 14 Empty Re: Korespondencja nr 14  Korespondencja nr 14 EmptySob Mar 05 2016, 16:32;





Zdezorientowana podróżniczko,

O, więc jednak podróżniczka, a nie podróżnik!
Pewnie coś wspólnego mamy, ciężko uniknąć zbieżności. Nie jestem pewien czy jakiekolwiek podróżowanie, bo to chyba nie moja działka. Ale może lubimy siedzieć w przedostatniej ławce, słodki syrop do naleśników i oboje przykładamy wagę do jakości? O, wiem zakładam, że oboje byliśmy na feriach i od tego czasu na pewno nie lubimy zimna i mamy dość zimy. Chyba wszyscy tak mają. Albo może w ogóle się dobrze znamy i mamy więcej wspólnego niż mogłoby się wydawać?  
Co Cię powstrzymuje przed używaniem bezpośredniości? Obawiasz się czegoś?
Bezpośredni
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 14 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 14 Empty


PisanieKorespondencja nr 14 Empty Re: Korespondencja nr 14  Korespondencja nr 14 EmptyNie Mar 13 2016, 22:21;





Bezpośredni,

Źle zakładasz. Nie przeszkadza mi zimno. Najwidoczniej wszyscy tak nie mają. Bezpośredniość ma wiele stron. Trzeba wiedzieć, kiedy należy jej użyć. Nie, nie obawiam się. Przedostatnia ławka i syrop do naleśników? Czemu nie, może kiedyś spędzimy wspólnie, tak czas.
Zdezorientowana podróżniczka
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 14 QzgSDG8








Korespondencja nr 14 Empty


PisanieKorespondencja nr 14 Empty Re: Korespondencja nr 14  Korespondencja nr 14 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 14

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 14 KQ4EsqR :: Korespondencje-