Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 13

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 13 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 13 Empty


PisanieKorespondencja nr 13 Empty Korespondencja nr 13  Korespondencja nr 13 EmptyPią 15 Sie 2014 - 14:36;


Korespondencja nr 13


Jedna z magicznych skrzynek, które pozwalają na wysyłanie i otrzymywanie listów bez zdradzania tożsamości żadnej z osób biorących udział w zabawie.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 13 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 13 Empty


PisanieKorespondencja nr 13 Empty Re: Korespondencja nr 13  Korespondencja nr 13 EmptySob 5 Mar 2016 - 19:46;





Nieznajomy/a,

albo i znajomy/a, bo nie mam pewności czy czasami nie mieliśmy ze sobą jakiejś okazji. W każdym razie jest mi niezmiernie miło, że to właśnie z Tobą mogę wymieniać się listami podczas trwania tej edycji Tajnej Korespondencji.
Jestem niezmiernie ciekaw Twojej tożsamości, więc pozwolisz, że zadam jedno pytanie, tak w celu rozeznania się w swojej sytuacji.
Uczysz się w Hogwarcie od zawsze, czy może jesteś przybyszem z Salem?
Grudniowy.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 13 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 13 Empty


PisanieKorespondencja nr 13 Empty Re: Korespondencja nr 13  Korespondencja nr 13 EmptyWto 8 Mar 2016 - 22:25;





Grudniowy,

Skąd wiesz, że to będzie przyjemność ze mną pisać? Ja wcale nie byłbym tego taki pewny!
Dlaczego obchodzi Cię skąd jestem? Należysz do tych co dyskryminują ze względu na pochodzenie? Nie jestem pewny czy chcę Ci je zdradzić. Trzymanie Cię w niepewności czy rozmawiasz ze znienawidzonym Amerykańcem może być całkiem ciekawe.
A co jeśli jestem przybyszem z Afryki i mam czarną skórę?
Obcy
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 13 QzgSDG8








Korespondencja nr 13 Empty


PisanieKorespondencja nr 13 Empty Re: Korespondencja nr 13  Korespondencja nr 13 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 13

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 13 KQ4EsqR :: Korespondencje-