Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 8

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 8 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 8 Empty


PisanieKorespondencja nr 8 Empty Korespondencja nr 8  Korespondencja nr 8 Empty15.08.14 14:34;


Korespondencja nr 8


Jedna z magicznych skrzynek, które pozwalają na wysyłanie i otrzymywanie listów bez zdradzania tożsamości żadnej z osób biorących udział w zabawie.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 8 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 8 Empty


PisanieKorespondencja nr 8 Empty Re: Korespondencja nr 8  Korespondencja nr 8 Empty02.03.16 22:18;





ADRESAT

Witaj.
Cieszy mnie niezmiernie, że mogę brać udział w czymś takim jak tajna korespondencja, uważam, że to całkiem ekscytujące.
Nie znam Twojej tożsamości, dlatego zwrócę się do Ciebie w formie męskoosobowej. Mam nadzieję, że nie będzie Ci to przeszkadzało.
Chociaż w sumie...
Byłeś/Byłaś (niepotrzebne skreślić) na feriach?
Ja tak.
To był mój pierwszy wyjazd z innymi uczniami z Hogwartu i uważam, że było całkiem przyjemnie. Pogoda nawet dopisała, nie uważasz? No, chyba że nie byłeś/byłaś. Tak czy inaczej, nie było zbyt wielkiego mrozu, przynajmniej dla mnie.
Nie wiem, co mogę jeszcze napisać.
Ah, może to, że jestem kobietą. Żebyś nie miał/miała przynajmniej takich wątpliwości odnośnie mojej tożsamości.
NADAWCA
Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 8

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 8 KQ4EsqR :: Korespondencje-