Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 7

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 7 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 7 Empty


PisanieKorespondencja nr 7 Empty Korespondencja nr 7  Korespondencja nr 7 EmptyPią Sie 15 2014, 14:33;


Korespondencja nr 7


Jedna z magicznych skrzynek, które pozwalają na wysyłanie i otrzymywanie listów bez zdradzania tożsamości żadnej z osób biorących udział w zabawie.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 7 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 7 Empty


PisanieKorespondencja nr 7 Empty Re: Korespondencja nr 7  Korespondencja nr 7 EmptySro Mar 02 2016, 22:17;





nieznana duszyczko

A więc (tak, wiem że zdania się nie zaczyna od "a więc") ferie dobiegły końca. Niestety. Bardzo się z nich cieszyłem chociaż nie były perfekcyjne. Zwłaszcza na początku. Ale jakoś się rozkręciły i znalazłem odpowiednie towarzystwo. Poznałem nawet nową osobę. Chociaż tego nie chciałem. Jednakże zawieranie nowych znajomości leży bardzo mi. Bez zabawy i przyjaciół byłbym zapewne nikim. To jest po prostu mną. Chociaż z drugiej strony czasami się zastanawiam czy czasami przyjaciele tak naprawdę są nimi. Rozumiesz, rozmawianie za plecami, plotkowanie na twój temat, wyśmiewanie się, ale kiedy cię widzi gra takiego wiernego. To jest okropne! Chciałbym posłuchać o sobie twarzą w twarz parę okropnych rzeczy. Ulżyłoby mi. Chociaż mam nadzieję, że ktoś w jakiejś części mnie lubi. Nie jestem taki zły! A tobie jak minęły ferie? Zdarzyło ci się coś niezwykłego?
nieznajomy
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 7 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 7 Empty


PisanieKorespondencja nr 7 Empty Re: Korespondencja nr 7  Korespondencja nr 7 EmptyCzw Mar 10 2016, 01:46;





Nieznajomy,

Co tak banalnie? Mogłeś być kim chciałeś, a ty wybrałeś Nieznajomego? Mogłeś pisać o wszystkim, mogłeś wykreować z siebie kogo chciałeś, a ty… opowiedziałeś mi smutną historię. Smutne życie, smutnego bardzo człowieka i jego troski. Nie chcesz tego naprawić? Napisać listu od początku? Napisać mi kim chciałbyś być, zamiast opowiadać smutnej prawdy o tym kim jesteś?

Zapomnę, ze wysłałeś mi ten list, a ty zapomnisz, że spóźniłam się z odpowiedzią.

Możemy się tak umówić?

Wtedy opowiem Ci, jak minęły mi ferie.
Twoja Psyche
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 7 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 7 Empty


PisanieKorespondencja nr 7 Empty Re: Korespondencja nr 7  Korespondencja nr 7 EmptyCzw Mar 10 2016, 21:39;





moja najdroższa psycho

Już zwątpiłem, że dostanę list. ale w porządku. Umowa stoi.
Kim chciałbym być? To nie ode mnie zależy. To INNI oczekują ode mnie, że będę wybitnym uczonym. Napiszę stos książek i będę uczył innych, albo chociaż że zajmę posadę w ministerstwie. Od zawsze ktoś podejmuje za mnie decyzje i mam gówno do powiedzenia. I tak pewnie za rok już nie wrócę do Hogwartu. Czas podjąć naukę w domu. Prawdopodobnie. Smutne historie? To raczej życie!
ps. nadal czekam z niecierpliwością z odpowiedzią o feriach.
twój mityczny Patch
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 7 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 7 Empty


PisanieKorespondencja nr 7 Empty Re: Korespondencja nr 7  Korespondencja nr 7 EmptyPią Mar 11 2016, 02:25;





Do najdroższego Patcha,

Widzisz? Znów to robisz, olej innych. Jestem ja.

Kogo chcesz mi przedstawić mityczny Patchu? Faceta, który z nutą przegranego zwierza mi się, że nie wraca do Hogwartu? Czym Ci ta szkoła zawiniła? A może to była kobieta?

Ferie… spędziłam w domu. Pielęgnując we mnie to co lubię najbardziej. Broniłam swojej niezależności i czerpałam przyjemność ze spędzania czasu sama ze sobą. Szkoda. Gdybym wiedziała o Tobie wcześniej, mógłbyś czuć się zaproszony.

Wpadłbyś wtedy, gdybym poprosiła? 
Twoja Psyche
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 7 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 7 Empty


PisanieKorespondencja nr 7 Empty Re: Korespondencja nr 7  Korespondencja nr 7 EmptySob Mar 12 2016, 20:01;





Psyche

To nie jest mój wybór. Tego oczekują ode mnie rodzice, a ja staram się ich nie zawieść. Nikogo poza tym ci nie przedstawiam. Jestem sobą, nie będę udawać kogoś innego i możesz mnie nawet zgnoić. A kobieta nic nie zawiniła. Mimo, że to była tylko gra. Gra na uczuciach.
Czy wpadłbym? To chyba jasne! Ciekawy jestem czy zrobiłabyś to samo dla mnie.
Patch
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 7 QzgSDG8








Korespondencja nr 7 Empty


PisanieKorespondencja nr 7 Empty Re: Korespondencja nr 7  Korespondencja nr 7 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 7

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 7 KQ4EsqR :: Korespondencje-