Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 4 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 4 Empty


PisanieKorespondencja nr 4 Empty Korespondencja nr 4  Korespondencja nr 4 EmptyPią 15 Sie - 14:32;


Korespondencja nr 4


Jedna z magicznych skrzynek, które pozwalają na wysyłanie i otrzymywanie listów bez zdradzania tożsamości żadnej z osób biorących udział w zabawie.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 4 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 4 Empty


PisanieKorespondencja nr 4 Empty Re: Korespondencja nr 4  Korespondencja nr 4 EmptyPią 4 Mar - 13:28;





Witaj.

Zaczynanie listów nie należy do moich najmocniejszych stron, więc wybacz, jeśli nie będzie on jakiś długi albo czegoś zabraknie.
Niezmiernie podoba mi się ta inicjatywa, może być początkiem całkiem ciekawej znajomości. A Ty? Jak sądzisz?
Żeby rozwiać Twoje wątpliwości - jestem bardzo towarzyskim chłopakiem, więc mam nadzieję, że uda nam się utrzymać tą nową relację przy życiu jak najdłużej.
Bardzo ciekawi mnie Twoja osobowość.
X.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 4 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 4 Empty


PisanieKorespondencja nr 4 Empty Re: Korespondencja nr 4  Korespondencja nr 4 EmptyPią 4 Mar - 19:01;





Drogi Iksie,

jestem okrutnie wręcz podekscytowany myślą, że w tak zabawny sposób będę mógł poznać kogoś nowego. Nigdy nie miałem okazji do listownej korespondencji z nieznajomym, a zawieranie znajomości twarzą w twarz z reguły bywa dla mnie problematyczne. Być może jeśli się spotkamy to zrozumiesz dlaczego (a nie chodzi tutaj o zwykłą nieśmiałość). Niemniej jednak, łączę się z Tobą w Twych nadziejach, że Tajna Korespondencja nie okaże się dla nas jedynie przelotnym epizodem, a chociaż to brzmi trochę wydumanie to trudno. Po prostu uwielbiam poznawać nowych ludzi, więc tym bardziej cieszy mnie to, że Ty również.

Skoro tak to pytaj. Z reguły jestem bardzo szczerym człowiekiem, a przynajmniej możesz mieć pewność, że na pewno nie skłamie.
Mogę zacząć?
Czy jest coś co Cię tak naprawdę dogłębnie fascynuje?
Ciekawski
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 4 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 4 Empty


PisanieKorespondencja nr 4 Empty Re: Korespondencja nr 4  Korespondencja nr 4 EmptyNie 6 Mar - 23:17;





Ciekawski,

jeśli chodzi o mnie, nie mam większego problemu z nawiązywaniem znajomości w realnym życiu, chociaż czasami (co zależne jest od usposobienia osoby z którą rozmawiam) mogę być przez kogoś onieśmielony.
Co mnie dogłębnie fascynuje...
Bardzo lubię zaklęcia. Lubię uczyć się nowych i poprawiać swoje umiejętności, jednak żeby to było jakąś moją fascynacją i żebym chciał wiązać z tym przyszłość, to chyba nie.
A jak tam z Twoją fascynacją?
X.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 4 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 4 Empty


PisanieKorespondencja nr 4 Empty Re: Korespondencja nr 4  Korespondencja nr 4 EmptyPon 7 Mar - 13:46;





Iksie,

cóż, mam nadzieję, że onieśmielenie nie będzie Ci groziło, ale jednak mam wrażenie, iż mimo wszystko prawdopodobnie i tak je odczujesz. Może nie przez wzgląd na moje usposobienie, ale i tak...
Mnie fascynuje nieznane. Nie ma nic piękniejszego od powolnego rozpatrywania wielu możliwości, od poznawania tego, co wcześniej wydawało się przerażające czy nieosiągalne. Wchodzi też w to poznawanie ludzi, nie tylko ich upodobań, ale także reakcji na konkretne sytuacje. Także wybacz, jeśli nieumyślnie postawię Cię w takiej właśnie, niekoniecznie komfortowej sytuacji!
Ciekawski
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 4 QzgSDG8








Korespondencja nr 4 Empty


PisanieKorespondencja nr 4 Empty Re: Korespondencja nr 4  Korespondencja nr 4 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 4 KQ4EsqR :: Korespondencje-