Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 26

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 26 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 26 Empty


PisanieKorespondencja nr 26 Empty Korespondencja nr 26  Korespondencja nr 26 EmptyPon Maj 13 2013, 18:28;


Korespondencja nr 26

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 26 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 26 Empty


PisanieKorespondencja nr 26 Empty Re: Korespondencja nr 26  Korespondencja nr 26 EmptyPon Maj 13 2013, 19:44;

Witaj, Nieznajoma osobo!

Tak dziwnie otwierać się przed Tobą. Czy nie wydaje Ci się to nietuzinkowe? W końcu przypomina to czasy, gdy wszystkie myśli skrywało się na kartach pamiętnika, tam wyznawało uczucia i można było zawsze wrócić do tej przeszłości, przypominając sobie jak to kiedyś było... Czy jesteś też sentymentalną osobą? Co najbardziej lubisz? Czy masz ulubioną potrawę? Kiedy się uśmiechasz? Przepraszam, że jestem taka wścibska, ale wydajesz się być wyjątkową osobą, taką którą zapamiętam na długo. Pozwolisz mi?

Motylek
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 26 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 26 Empty


PisanieKorespondencja nr 26 Empty Re: Korespondencja nr 26  Korespondencja nr 26 EmptyPon Maj 13 2013, 20:39;

Witaj motylku!

Nie jestem do końca pewna, czy jestem sentymentalną osobą. Czasem zasiadam gdzieś gdzie nikt mnie nie widzi i myślę. Nie rozumiem zupełnie mugoli, jak mogą korzystać z tych całych komputerów nie używając sów? Moja ulubiona potrawa? Zdecydowanie pizza. A jak jest z ulubionym jedzeniem u Ciebie? A może pałasz sympatią do jakiegoś konkretnego napoju.
Pozdrawiam,

AA
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 26 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 26 Empty


PisanieKorespondencja nr 26 Empty Re: Korespondencja nr 26  Korespondencja nr 26 EmptyWto Maj 14 2013, 13:13;

Droga, AA!

O czym wtedy myślisz najczęściej?
Co to jest komputer? Nie wyobrażam sobie życia jak mugol. Czy życie może być bardziej pozbawione barw, gdy nie używamy czarów? Pewnie dlatego są tacy nieszczęśliwi! Zauważyłaś, że w Londynie rzadko kto się uśmiecha? Myślisz, że jest to spowodowane przez to, że muszą jeździć tym śmiesznym pociągiem do pracy zamiast zabrać się na miotle, teleportować się lub skorzystać z Błędnego Rycerza? Zobacz, ile czasu się traci! Pizza jest takim ładnym widokiem! Zawsze chciałam się skusić na drożdżówkę, ale chyba nie mam na to odwagi. Czasem jest lepiej patrzeć na zakazany owoc niż poznać jego smak i się porządnie zawieźć! Jakie miejsca na świecie chciałabyś najbardziej odwiedzić?

Motylek
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 26 QzgSDG8








Korespondencja nr 26 Empty


PisanieKorespondencja nr 26 Empty Re: Korespondencja nr 26  Korespondencja nr 26 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 26

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 26 KQ4EsqR :: Tajna Korespondencja-