Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 23

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 23 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 23 Empty


PisanieKorespondencja nr 23 Empty Korespondencja nr 23  Korespondencja nr 23 Empty13.05.13 18:26;


Korespondencja nr 23

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 23 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 23 Empty


PisanieKorespondencja nr 23 Empty Re: Korespondencja nr 23  Korespondencja nr 23 Empty13.05.13 19:43;







Nieznajoma!

Nie wiem, dlaczego założyłem, że będziesz kobietą, ale... może to dlatego, że swym pięknem przyciągam same niebiańskie białogłowy? Bo niewątpliwie byś się we mnie zakochała od pierwszego wejrzenia, dobrze więc, że mamy kontakt tylko listowny! Jeżeli jednak jakimś cudem jesteś mężczyzną to... również nie pozostaniesz bierny na mój urok osobisty!
Także strzeż się.

Twój Apollo

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 23 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 23 Empty


PisanieKorespondencja nr 23 Empty Re: Korespondencja nr 23  Korespondencja nr 23 Empty14.05.13 20:15;

Drogi Nieznajomy!
Dobrze założyłeś, że jestem dziewczyną. Ale poza tym, co ja jeszcze mogę powiedzieć o sobie... Cóż, bardzo się cieszę, że trafiłam na Mister Wiz World. Muszę jednak ostrzeć, że jestem twardą i pewną siebie dziewczyną. Niełatwo mnie zranić, ale poważny błąd słono u mnie kosztuje. Także uważaj i całuski.
Twoja Dafne
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 23 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 23 Empty


PisanieKorespondencja nr 23 Empty Re: Korespondencja nr 23  Korespondencja nr 23 Empty14.05.13 21:13;







Dafne,

Widzę, że czytałaś mitologię, świetnie! Lubię ludzi ogarniętych. Byle nie szałem, chociaż szałem w sumie też. W zasadzie to jestem skłonny zaryzykować - jako bóg olimpijski jestem obdarzony nie tylko niebywałą urodą, ale także ogromną inteligencją oraz zdolnością do unikania konsekwencji swych czynów! I wcale nie mam na myśli uganiania się za niechętnymi dziewczętami, skądże znowu. Ale skoro częstujesz mnie całuskami, to chyba nie powinienem czuć się odrzucony?
I spokojnie, nikt tu nie zamierza nikogo ranić. Chyba?

Apollo

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 23 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 23 Empty


PisanieKorespondencja nr 23 Empty Re: Korespondencja nr 23  Korespondencja nr 23 Empty16.05.13 19:49;

Apolliś!
Cieszę się, że tak dobrze się dogadujemy. No i fakt, czytałam mitologię. Czyli jestem ogarnięta, jej!
A teraz tak na "poważnie". Nie, nie jestem niechętna. Nie musisz czuć się odrzucony, naprawde wręcz przeciwnie. Chętnie cie poznam z bliska. Ale na to chyba muszę jeszcze poczekać. Tylko to już wiesz...
O ja nieogarnięta! Szczerze nie wiem co pisać...
Napiszę o sobie! Troszeczke...
Cóż, jestem dziewczyną, ktora kocha zwierzeta i rośliny...
Dobra, zapędziłam się! Wystarczy.
... no i ma poczucie humoru.
Dafne
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 23 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 23 Empty


PisanieKorespondencja nr 23 Empty Re: Korespondencja nr 23  Korespondencja nr 23 Empty17.05.13 17:08;







Dafne,

Apolliś? Na brodę Merlina, jestem poważnym bogiem, nie nazywaj mnie w ten sposób! A więc jesteś chętna? Wspaniale! Lubię sobie czasem poromansować, płodzić dzieci i takie tam sprawy bogów, you know. Cieszę się więc, że nie będę się musiał za tobą uganiać, w końcu to nie przystoi. Zwierzęta i rośliny, powiadasz? Ja lubię zwierzęta. Jeść, ale nie tylko. Za roślinami nie przepadam, mają za dużo nazw. I poczucie humoru? To świetnie, też je mam! Znasz jakiś dobry dowcip? Ostatnio strasznie mi się nudzi na tym Olimpie...

Apollo

Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 23 QzgSDG8








Korespondencja nr 23 Empty


PisanieKorespondencja nr 23 Empty Re: Korespondencja nr 23  Korespondencja nr 23 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 23

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 23 KQ4EsqR :: Tajna Korespondencja-