Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 11

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 11 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 11 Empty


PisanieKorespondencja nr 11 Empty Korespondencja nr 11  Korespondencja nr 11 EmptyPon Maj 13 2013, 18:18;


Korespondencja nr 11

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 11 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 11 Empty


PisanieKorespondencja nr 11 Empty Re: Korespondencja nr 11  Korespondencja nr 11 EmptyPon Maj 13 2013, 22:33;







Drogi kimkolwiek jesteś,

oby cię tyłek nie bolał od siedzenia przez pięć godzin na krześle, na zajęciach. Zło.

Z poważaniem, Maruda.

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 11 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 11 Empty


PisanieKorespondencja nr 11 Empty Re: Korespondencja nr 11  Korespondencja nr 11 EmptyPon Maj 13 2013, 22:45;







Marudo

Kimkolwiek jesteś, to oczekiwałem/am troszkę innego rozpoczęcia naszej konwersacji. No ale mniejsza. Ustalmy może, czy zdradzamy sobie swoją płeć czy takie tam inne duperele. Łatwiej będzie. Poza tym, mam nadzieję, że nie będziesz marudził/a cały czas.

Taka tam ja


Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 11 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 11 Empty


PisanieKorespondencja nr 11 Empty Re: Korespondencja nr 11  Korespondencja nr 11 EmptyWto Maj 14 2013, 00:39;







Tak,

mam oryginalne wejścia. Dlatego chyba źle trafiłaś/eś, jeśli chodzi o przyzwoitość. Wybacz. Marudzenie jedzie na tym samym wózku, co mój dziwny humor. Odnośnie pytań, skoro wyszłeś/aś pierwszy/a z pytaniem, droga wolna.

NADAWCA

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 11 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 11 Empty


PisanieKorespondencja nr 11 Empty Re: Korespondencja nr 11  Korespondencja nr 11 EmptyWto Maj 14 2013, 15:10;







Marudo,

Z osądem czy źle trafiłam się jeszcze wstrzymam. No i właśnie, jestem dziewczyną. Nieodparcie wyczuwam, że Ty nie, ale mogę się mylić. Dziwny humor jest okej. Możesz sobie do woli pomarudzić, bo i tak się nie znamy.

Ja

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 11 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 11 Empty


PisanieKorespondencja nr 11 Empty Re: Korespondencja nr 11  Korespondencja nr 11 EmptyCzw Maj 16 2013, 18:27;






Yhym

Narazie idzie ci nieźle w zgadywaniu. Szok. Zacznijmy może od podstaw. Trzeba jakiś użytek z tego kontaktu przez listy zrobić. Jak u Ciebie z zainteresowaniami? Oryginalne hobby?

Maruda
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 11 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 11 Empty


PisanieKorespondencja nr 11 Empty Re: Korespondencja nr 11  Korespondencja nr 11 EmptyCzw Maj 16 2013, 20:24;







Marudo,

Wydaję mi się, że Qudditch. Nie jestem zbyt oryginalna, niestety. No ale może Ty się czymś pochwalisz?

Ja

Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 11 QzgSDG8








Korespondencja nr 11 Empty


PisanieKorespondencja nr 11 Empty Re: Korespondencja nr 11  Korespondencja nr 11 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 11

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 11 KQ4EsqR :: Tajna Korespondencja-