Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 10

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 10 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 10 Empty


PisanieKorespondencja nr 10 Empty Korespondencja nr 10  Korespondencja nr 10 EmptyPon Maj 13 2013, 18:18;


Korespondencja nr 10

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 10 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 10 Empty


PisanieKorespondencja nr 10 Empty Re: Korespondencja nr 10  Korespondencja nr 10 EmptyPon Maj 13 2013, 21:54;

Droga Nieznajoma/y!

Podobno mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, jednak zacząć też jakoś wypada, nie?
Zabawny pomysł z tymi listami, prawda?
Nic więcej kreatywnego nie wymyślę, wybacz.
Z niecierpliwością czekam na Twoją odpowiedź.

Ktoś.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 10 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 10 Empty


PisanieKorespondencja nr 10 Empty Re: Korespondencja nr 10  Korespondencja nr 10 EmptyWto Maj 14 2013, 17:55;

Drogi Ktosiu!

Szczerze, to nie wiem, jak się poznać na facetach. Lecz skoro tak piszesz, to pewnie tak jest.
Na Twoje pytanie odpowiem tak: najprawdziwsza prawda! Już wyobrażam sobie reakcje innych na wiadomość, kto jest ich partnerem/ką. A jakże jestem ciekawska kim Ty jesteś. Ale nawet nie waż się mówić mi, bo zepsujesz całą zabawę, a tego chyba nie chcesz, prawda?
Nie martw się, będę się rozpisywać za nas dwóch. Jeśli oczywiście kreatywność i mnie nie zawiedzie.
Tak więc przydałoby się jeszcze o parę rzeczy Cię spytać dla podtrzymania pisemnej rozmowy. A więc... Co u Ciebie słychać? Tak, to jest dobre pytanie. I może jeszcze... Jak Ci miną dzień?
Zatem teraz ja będę czekać z niecierpliwością na list od Ciebie. Oby nie za długo...

Gorąco pozdrawia, Ktosia.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 10 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 10 Empty


PisanieKorespondencja nr 10 Empty Re: Korespondencja nr 10  Korespondencja nr 10 EmptyWto Maj 14 2013, 19:08;







Ktośko!

O, jednak żyjesz! Już się bałem, że ta zwariowana szara sówka zabłądziła, albo, co gorsza - ty się mnie wystraszyłaś!
Oczywko, że nie zdradzę swej tożsamości zbyt wcześnie. Nie byłoby wtedy tej całej zabawy. A przecież o to chodzi, żeby popisać sobie z uroczą Nieznajomą.
U mnie chyba nic ciekawego się nie dzieje. Aż dziwne. Przywykłem już do dziwnych przypadków wciąż wplątujących się w moje losy. A ostatnio nic. Kaput. Może to ja jakoś magicznie ogłuchłem i oślepłem?
Wypadałoby coś o sobie opowiedzieć, ale wybacz, chyba nie umiem. W życiu bardziej to ja wydobywam z ludzi ich osobowość, choć wcale nie zadręczam ich natrętnymi pytaniami. Robię to bardziej, hm... wizualnie. Ale chyba tu zamilknę, bo zbyt wcześnie jeszcze domyślisz się, kim jestem. A tego byśmy nie chcieli, prawda?
Urocza Ktośko, może teraz ty coś mi o sobie powiesz?

Pewien Ktoś

Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 10 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 10 Empty


PisanieKorespondencja nr 10 Empty Re: Korespondencja nr 10  Korespondencja nr 10 EmptyWto Maj 14 2013, 22:11;







Pewny Ktosiu!

Niestety lub stety jeszcze żyję! A sówka może i błądziła, ale głównym winowajcą (choć zapewne trudno będzie ci w to uwierzyć) jest... moje lenistwo... i nargle oczywiście! One zawsze coś napsocą... Wystraszyć?! Ja?! Ha! Prędzej to ty byś się przestraszył, gdybyś mnie znał.
I dobrze! Gdybyś śmiał to zrobić, to nie tyle, że nie byłoby zabawy, tylko straciłaby cały swój urok! A to jeszcze gorsze... Urocza Nieznajoma? Gdzie? *rozgląda się na boki* Tak się tylko droczę... ale i tak do typowo „uroczych” dziewczyn nie należę.
A widzisz! Już mamy coś ze sobą wspólnego! Ciągle dzieje się w naszym życiu coś ciekawego... choć u mnie to bardziej ja sama stwarzam takie „przypadki”, ale to taki mało istotny szkopuł...
A gdybym coś zaczęła o sobie opowiadać, to zaraz byś pewnie zgadł kim jestem. Bo pewnie zaraz bym wygadała jakieś istotne rzeczy, takie jak to, że... A widzisz! Prawie bym to napisała! Hmm... Mogę ci powiedzieć... Że jestem blondynką, o! Blondynek jest w szkole dużo i raczej prędko byś nie zgadł która ja jestem. Ale mogę też do tego dodać, że nie boje się ubrudzić i KOCHAM słodycze. Tyle musi ci na razie wystarczyć.
A teraz czas na zgadywankę pt. „Z którego jesteś domu”! Jesteś... Gryfonem... nie, nie... Puchonem! Tak, Puchonem!... Choć możesz tez nie być z żadnego z domów w Hogwarcie... No i mam niemałą zagwostkę...

Urocza (na swój sposób) Ktośka

Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 10 QzgSDG8








Korespondencja nr 10 Empty


PisanieKorespondencja nr 10 Empty Re: Korespondencja nr 10  Korespondencja nr 10 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 10

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 10 KQ4EsqR :: Tajna Korespondencja-